!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
LORDANCE
Wodzisław Śląski (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Blicharz KamilPotysz Alicja1 G
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Tolarz KubaKurkowska Zuzanna1 H
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Blicharz KamilPotysz Alicja1 G
X MAS HOLIDAY STOP WDSF INT SPORT DANCE Wrocław 11.12.2021Ciesielski JakubRytych Zuzanna29 OPEN
X MAS HOLIDAY STOP WDSF INT SPORT DANCE Wrocław 11.12.2021Kowalewski MarcinKukulska Natalia23 OPEN
Puchar WieczystegoBulenda RafałFojcik Aleksandra42 C
Puchar WieczystegoAdamczyk SewerynKarolczykova Helena30 C
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Bulenda RafałFojcik Aleksandra4 C
Turniej Tańca Towarzyskiego Małe Mikołajki 2021Tolarz KubaKurkowska Zuzanna2 H
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Tolarz KubaKurkowska Zuzanna2 H
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kwiczala DorianSkupień Maja3 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kwiczala DorianSkupień Maja2 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Dzierżenga MaciejCzajka Patrycja1 H
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kwiczala DorianSkupień Maja3 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Blicharz KamilPotysz Alicja1 G
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Blicharz KamilPotysz Alicja1 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Bulenda RafałFojcik Aleksandra6 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kwiczala DorianSkupień Maja2 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Bogobowicz BłażejLipka Karolina1 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Tolarz KubaKurkowska Zuzanna2 H
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Adamczyk SewerynKarolczykova Helena4 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Adamczyk SewerynKarolczykova Helena9 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kwiczala DorianSkupień Maja15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dzierżenga MateuszPrudel Natalia5 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kwiczala DorianSkupień Maja1 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kwiczala DorianSkupień Maja2 D
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Blicharz KamilPotysz Alicja1 G
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Tolarz KubaKurkowska Zuzanna1 H
CeA Challenge Cup Jesienny Tolarz FilipLizak Anna4 E
CeA Challenge Cup Jesienny Tolarz KubaKurkowska Zuzanna1 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Bogobowicz BłażejLipka Karolina1 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Goralczyk MarcelBogobowicz Natalia1 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Kwiczala DorianSkupień Maja1 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Kwiczala DorianSkupień Maja1 D
OTTT RYTM 2021 Blicharz KamilPotysz Alicja1 G
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Blicharz KamilPotysz Alicja1 G
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kwiczala DorianSkupień Maja1 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupDzierżenga MateuszPrudel Natalia3 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupDzierżenga MateuszPrudel Natalia3 OPEN
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kwiczala DorianSkupień Maja1 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupDzierżenga MateuszPrudel Natalia3 OPEN
XIII Silesian Cup 2021 Kwiczala DorianSkupień Maja1 D
XIII Silesian Cup 2021 Kwiczala DorianSkupień Maja2 D
Puchar Klas C, B i A Adamczyk SewerynKarolczykova Helena9 C
Puchar Klas C, B i A Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 F
Puchar Klas C, B i A Adamczyk SewerynKarolczykova Helena25 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Kwiczala DorianSkupień Maja2 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Kwiczala DorianSkupień Maja3 D
Grand Prix Polski PTT Dzierżenga MateuszPrudel Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dzierżenga MateuszPrudel Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dzierżenga MateuszPrudel Natalia10 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dzierżenga MateuszPrudel Natalia7 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Bogobowicz BłażejLipka Karolina3 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Goralczyk MarcelBogobowicz Natalia1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Blicharz KamilPotysz Alicja3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Grzonka AdamMaciuga Marlena4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Grzonka AdamMaciuga Marlena4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Grzonka AdamMaciuga Marlena3 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Grzonka AdamMaciuga Marlena3 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Cesarz MaciejMakuch Joanna12 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Tolarz FilipLizak Anna4 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Cesarz MaciejMakuch Joanna15 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kwiczala DorianSkupień Maja1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Tolarz FilipLizak Anna5 E
Grand Prix Polski PTT Bogobowicz BłażejLipka Karolina1 H
Grand Prix Polski PTT Goralczyk MarcelBogobowicz Natalia1 H
Grand Prix Polski PTT Blicharz KamilPotysz Alicja1 H
Grand Prix Polski PTT Dzierżenga MateuszPrudel Natalia5 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Cesarz MaciejMakuch Joanna2 D
DANCE OSCARS 2021 Cesarz MaciejMakuch Joanna2 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Blicharz KamilPotysz Alicja1 H
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Goralczyk MarcelBogobowicz Natalia2 H
Grand Prix Polski PTT Dzierżenga MateuszPrudel Natalia2 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Cesarz MaciejMakuch Joanna2 D
DANCE OSCARS 2021 Cesarz MaciejMakuch Joanna2 D
Grand Prix Polski PTT Kwiczala DorianSkupień Maja4 E
DANCE OSCARS 2021 Bogobowicz BłażejLipka Karolina1 H
DANCE OSCARS 2021 Goralczyk MarcelBogobowicz Natalia1 H
DANCE OSCARS 2021 Blicharz KamilPotysz Alicja1 H
DANCE OSCARS 2021 Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 F
DANCE OSCARS 2021 Blicharz KamilPotysz Alicja1 H
DANCE OSCARS 2021 Dzierżenga MaciejCzajka Patrycja1 H
DANCE OSCARS 2021 Grzonka AdamMaciuga Marlena2 D
DANCE OSCARS 2021 Kwiczala DorianSkupień Maja2 E
DANCE OSCARS 2021 Grzonka AdamMaciuga Marlena3 D
Polish Open Championships WDC Blicharz KamilPotysz Alicja5 OPEN
CeA Spring Grzonka AdamMaciuga Marlena1 D
CeA Spring Grzonka AdamMaciuga Marlena4 D
CeA Spring Bogobowicz BłażejLipka Karolina1 H
CeA Spring Goralczyk MarcelBogobowicz Natalia1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kwiczala DorianSkupień Maja2 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Blicharz KamilPotysz Alicja1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dzierżenga MaciejCzajka Patrycja1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Goralczyk MarcelBogobowicz Natalia1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Cesarz MaciejMakuch Joanna11 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pawełek SzymonCzajka Paulina7 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Grzonka AdamMaciuga Marlena5 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Grzonka AdamMaciuga Marlena4 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Cesarz MaciejMakuch Joanna5 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bogobowicz BłażejLipka Karolina1 H
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dzierżenga MateuszPrudel Natalia7 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Bulenda RafałFojcik Aleksandra4 D
Cracow Dance Festival Grzonka AdamMaciuga Marlena3 D
Cracow Dance Festival Kwiczala DorianSkupień Maja5 E
Cracow Dance Festival Błędowski TobiaszPaciok Nicola8 F
Cracow Dance Festival Bogobowicz BłażejLipka Karolina1 H
Cracow Dance Festival Goralczyk MarcelBogobowicz Natalia1 H
Cracow Dance Festival Grzonka AdamMaciuga Marlena3 D
Grand Prix Polski PTT Dzierżenga MateuszPrudel Natalia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia23 OPEN
Grand Prix Polski PTT Depczyński TomaszKołodziej Aleksandra25 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Ciesielski JakubRytych Zuzanna27 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Kowalewski MarcinKukulska Natalia26 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Pytlik KamilGłażewska Anna19 C
II OTTT Będzin 2021 Bogobowicz BłażejLipka Karolina1 H
CeA Puchar Tolarz FilipLizak Anna5 E
II OTTT Będzin 2021 Błędowski TobiaszPaciok Nicola12 F
II OTTT Będzin 2021 Goralczyk MarcelBogobowicz Natalia1 H
II OTTT Będzin 2021 Blicharz KamilPotysz Alicja1 H
II OTTT Będzin 2021 Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 F
II OTTT Będzin 2021 Kwiczala DorianSkupień Maja1 E
II OTTT Będzin 2021 Pawełek SzymonCzajka Paulina10 E
CeA Puchar Bulenda RafałFojcik Aleksandra7 D
II OTTT Będzin 2021 Cesarz MaciejMakuch Joanna6 D
II OTTT Będzin 2021 Grzonka AdamMaciuga Marlena2 D
II OTTT Będzin 2021 Cesarz MaciejMakuch Joanna6 D
II OTTT Będzin 2021 Grzonka AdamMaciuga Marlena1 D
CeA Challenge Cup Puchar Pytlik KamilGłażewska Anna4 C
CeA Challenge Cup Puchar Grzonka AdamMaciuga Marlena5 D
CeA Challenge Cup Puchar Grzonka AdamMaciuga Marlena5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dzierżenga MateuszPrudel Natalia4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kwiczala DorianSkupień Maja1 E
47 Puchar Wieczystego Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia26 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kowalewski MarcinKukulska Natalia22 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia26 A
47 Puchar Wieczystego Kowalewski MarcinKukulska Natalia24 A
47 Puchar Wieczystego Depczyński TomaszKołodziej Aleksandra5 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pawełek SzymonCzajka Paulina2 F
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Błędowski TobiaszPaciok Nicola2 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Ciesielski JakubRytych Zuzanna5 B
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kowalewski MarcinKukulska Natalia13 OPEN
CeA Challenge Cup Kowalewski MarcinKukulska Natalia9 C
CeA Challenge Cup Ciesielski JakubRytych Zuzanna3 B
CeA Challenge Cup Bulenda RafałFojcik Aleksandra2 D
CeA Challenge Cup Kwiczala DorianSkupień Maja5 E
CeA Challenge Cup Tolarz FilipLizak Anna1 F
Mikołajowy OTTT Błędowski TobiaszPaciok Nicola2 G
Mikołajowy OTTT Tolarz FilipLizak Anna2 F
Mikołajowy OTTT Kowalewski MarcinKukulska Natalia6 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kowalewski MarcinKukulska Natalia4 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Ciesielski JakubRytych Zuzanna5 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tolarz FilipLizak Anna4 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Błędowski TobiaszPaciok Nicola1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kowalewski MarcinKukulska Natalia11 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pytlik KamilGłażewska Anna7 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia4 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Błędowski TobiaszPaciok Nicola2 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tolarz FilipLizak Anna1 G
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kowalewski MarcinKukulska Natalia2 A
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia1 B
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia4 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Pytlik KamilGłażewska Anna2 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kowalewski MarcinKukulska Natalia5 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia4 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Grzonka AdamMaciuga Marlena2 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia8 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ciesielski JakubRytych Zuzanna10 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Tolarz FilipLizak Anna2 G
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kowalewski MarcinKukulska Natalia11 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Borowski TymoteuszKaszuba Julia4 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Depczyński TomaszKołodziej Aleksandra4 A
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kowalewski MarcinKukulska Natalia9 A
Mistrzostwa Polski Standard Depczyński TomaszKołodziej Aleksandra43 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ciesielski JakubRytych Zuzanna11 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ciesielski JakubRytych Zuzanna5 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Borowski TymoteuszKaszuba Julia3 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Borowski TymoteuszKaszuba Julia1 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Grzonka AdamMaciuga Marlena3 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kwiczala DorianSkupień Maja1 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tolarz FilipLizak Anna1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grzonka AdamMaciuga Marlena2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tolarz FilipLizak Anna1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kwiczala DorianSkupień Maja1 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Borowski TymoteuszKaszuba Julia8 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pawełek SzymonCzajka Paulina12 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Cesarz MaciejMakuch Joanna2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Borowski TymoteuszKaszuba Julia1 F
Grand Prix Polski PTT Depczyński TomaszKołodziej Aleksandra20 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Depczyński TomaszKołodziej Aleksandra26 OPEN
Puchar Klas A,B i C Pytlik KamilGłażewska Anna22 C
Puchar Klas A,B i C Depczyński TomaszKołodziej Aleksandra3 B
Puchar Klas A,B i C Ciesielski JakubRytych Zuzanna10 B
Puchar Klas A,B i C Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia15 B
Puchar Klas A,B i C Kowalewski MarcinKukulska Natalia19 A
Puchar Klas A,B i C Pytlik KamilGłażewska Anna25 C
Puchar Klas A,B i C Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia26 C
Puchar Okręgu Śląskiego Borowski TymoteuszKaszuba Julia2 E
Puchar Okręgu Śląskiego Kwiczala DorianSkupień Maja1 F
Puchar Okręgu Śląskiego Cesarz MaciejMakuch Joanna4 E
Puchar Okręgu Śląskiego Tolarz FilipLizak Anna1 H
Puchar Okręgu Śląskiego Pawełek SzymonCzajka Paulina1 G
Puchar Okręgu Śląskiego Borowski TymoteuszKaszuba Julia3 F
Puchar Okręgu Śląskiego Kowalewski MarcinKukulska Natalia3 B
Puchar Okręgu Śląskiego Adamczyk SewerynKarolczykova Helena6 C
Puchar Okręgu Śląskiego Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 C
Puchar Okręgu Śląskiego Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia5 B
Puchar Okręgu Śląskiego Ciesielski JakubRytych Zuzanna7 B
Puchar Okręgu Śląskiego Ciesielski JakubRytych Zuzanna15 B
Puchar Okręgu Śląskiego Pytlik KamilGłażewska Anna4 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Adamczyk SewerynKarolczykova Helena8 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pawełek SzymonCzajka Paulina1 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kwiczala DorianSkupień Maja1 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Grzonka AdamMaciuga Marlena1 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Cesarz MaciejMakuch Joanna2 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pytlik KamilGłażewska Anna1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kwiczala DorianSkupień Maja1 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pytlik KamilGłażewska Anna6 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Depczyński TomaszKołodziej Aleksandra1 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kowalewski MarcinKukulska Natalia2 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ciesielski JakubRytych Zuzanna5 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ciesielski JakubRytych Zuzanna13 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia10 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pytlik KamilGłażewska Anna7 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Tolarz FilipLizak Anna1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pawełek SzymonCzajka Paulina2 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kwiczala DorianSkupień Maja1 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Cesarz MaciejMakuch Joanna3 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Adamczyk SewerynKarolczykova Helena2 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ciesielski JakubRytych Zuzanna4 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Adamczyk SewerynKarolczykova Helena5 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia5 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pytlik KamilGłażewska Anna10 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kowalewski MarcinKukulska Natalia5 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ciesielski JakubRytych Zuzanna10 B
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKwiczala DorianSkupień Maja1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKADzierżenga MateuszPrudel Natalia1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPawełek SzymonCzajka Paulina1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKATolarz FilipLizak Anna1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAAdamczyk SewerynKarolczykova Helena1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAAdamczyk SewerynKarolczykova Helena1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPytlik KamilGłażewska Anna6 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPytlik KamilGłażewska Anna15 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Adamczyk SewerynKarolczykova Helena7 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pawełek SzymonCzajka Paulina1 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kwiczala DorianSkupień Maja1 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Cesarz MaciejMakuch Joanna5 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pytlik KamilGłażewska Anna5 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Adamczyk SewerynKarolczykova Helena2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Cnota JakubFojcik Aleksandra9 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pytlik KamilGłażewska Anna2 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kowalewski MarcinKukulska Natalia3 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia4 B
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Kwiczala DorianSkupień Maja1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pytlik KamilGłażewska Anna1 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Grzonka AdamMaciuga Marlena1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cnota JakubFojcik Aleksandra9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski MarcinKukulska Natalia2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pytlik KamilGłażewska Anna6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bulenda RafałKołodziej Aleksandra14 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Adamczyk SewerynKarolczykova Helena2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pytlik KamilGłażewska Anna3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Adamczyk SewerynKarolczykova Helena2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cnota JakubFojcik Aleksandra6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski MarcinKukulska Natalia6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski MarcinKukulska Natalia19 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia5 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKowalewski MarcinKukulska Natalia2 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPytlik KamilGłażewska Anna6 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Pawełek SzymonCzajka Paulina3 G
Puchar WieczystegoBorowski TymoteuszKaszuba Julia17 F
Puchar WieczystegoBorowski TymoteuszKaszuba Julia3 F
Puchar WieczystegoCesarz MaciejMakuch Joanna2 F
Puchar WieczystegoAdamczyk SewerynKarolczykova Helena12 D
Puchar WieczystegoBulenda RafałKołodziej Aleksandra5 D
Puchar WieczystegoPytlik KamilGłażewska Anna10 D
Puchar WieczystegoKowalewski MarcinKukulska Natalia19 B
Puchar WieczystegoAdamczyk SewerynKarolczykova Helena9 D
Puchar WieczystegoKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia31 C
Puchar WieczystegoBulenda RafałKołodziej Aleksandra17 D
Puchar WieczystegoPytlik KamilGłażewska Anna28 C
Puchar WieczystegoKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia21 B
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Kowalewski MarcinKukulska Natalia3 B
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia2 B
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia6 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Bulenda RafałKołodziej Aleksandra8 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Adamczyk SewerynKarolczykova Helena2 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Adamczyk SewerynKarolczykova Helena5 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Bulenda RafałKołodziej Aleksandra2 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Ciesielski JakubRytych Zuzanna2 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Cesarz MaciejMakuch Joanna2 F
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Bulenda RafałKołodziej Aleksandra2 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pawełek SzymonCzajka Paulina3 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Grzonka AdamMaciuga Marlena2 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Bulenda RafałKołodziej Aleksandra4 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pytlik KamilGłażewska Anna6 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Ciesielski JakubRytych Zuzanna4 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia5 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pytlik KamilGłażewska Anna9 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kowalewski MarcinKukulska Natalia5 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia9 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Borowski TymoteuszKaszuba Julia4 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Borowski TymoteuszKaszuba Julia3 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pytlik KamilGłażewska Anna2 E
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 G
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Grzonka AdamMaciuga Marlena2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Bulenda RafałKołodziej Aleksandra3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Bulenda RafałKołodziej Aleksandra1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Ciesielski JakubRytych Zuzanna2 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pytlik KamilGłażewska Anna3 C
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Adamczyk SewerynKarolczykova Helena3 D
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Adamczyk SewerynKarolczykova Helena5 D
IV OTTT Czeladź 2019 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia4 C
IV OTTT Czeladź 2019 Grzonka AdamMaciuga Marlena7 E
IV OTTT Czeladź 2019 Pytlik KamilGłażewska Anna1 E
IV OTTT Czeladź 2019 Adamczyk SewerynKarolczykova Helena2 D
IV OTTT Czeladź 2019 Adamczyk SewerynKarolczykova Helena2 D
IV OTTT Czeladź 2019 Ciesielski JakubRytych Zuzanna8 C
IV OTTT Czeladź 2019 Pytlik KamilGłażewska Anna9 C
IV OTTT Czeladź 2019 Kowalewski MarcinKukulska Natalia5 B
IV OTTT Czeladź 2019 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia8 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bulenda RafałKołodziej Aleksandra2 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bulenda RafałKołodziej Aleksandra3 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Bulenda RafałKołodziej Aleksandra4 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Bulenda RafałKołodziej Aleksandra4 D
Puchar Rektora AGH Bulenda RafałKołodziej Aleksandra3 D
Puchar Rektora AGH Pawełek SzymonCzajka Paulina3 G
Puchar Rektora AGH Grzonka AdamMaciuga Marlena2 F
Puchar Rektora AGH Cesarz MaciejMakuch Joanna1 G
Puchar Rektora AGH Pytlik KamilGłażewska Anna4 E
Puchar Rektora AGH Bulenda RafałKołodziej Aleksandra5 D
Puchar Rektora AGH Ciesielski JakubRytych Zuzanna6 C
Puchar Rektora AGH Kowalewski MarcinKukulska Natalia4 B
Puchar Rektora AGH Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia6 B
Puchar Rektora AGH Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 C
Puchar Rektora AGH Pytlik KamilGłażewska Anna13 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Borowski TymoteuszKaszuba Julia5 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Grzonka AdamMaciuga Marlena2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Pytlik KamilGłażewska Anna1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Borowski TymoteuszKaszuba Julia5 F
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Bulenda RafałKołodziej Aleksandra3 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pytlik KamilGłażewska Anna2 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Borowski TymoteuszKaszuba Julia7 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Grzonka AdamMaciuga Marlena2 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Borowski TymoteuszKaszuba Julia3 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra6 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Bulenda RafałKołodziej Aleksandra7 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ciesielski JakubRytych Zuzanna6 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia10 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Ciesielski JakubRytych Zuzanna3 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kowalewski MarcinKukulska Natalia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Grzonka AdamMaciuga Marlena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Dzierżenga MateuszPrudel Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bulenda RafałKołodziej Aleksandra2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Adamczyk SewerynKarolczykova Helena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Adamczyk SewerynKarolczykova Helena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Adamczyk SewerynKarolczykova Helena2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Adamczyk SewerynKarolczykova Helena4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bulenda RafałKołodziej Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kowalewski MarcinKukulska Natalia1 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Ciesielski JakubRytych Zuzanna4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kowalewski MarcinKukulska Natalia1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Grzonka AdamMaciuga Marlena3 F
GPS \" Bieruń 2019\" Cesarz MaciejMakuch Joanna1 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra5 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Adamczyk SewerynKarolczykova Helena2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pytlik KamilGłażewska Anna5 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Adamczyk SewerynKarolczykova Helena1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bulenda RafałKołodziej Aleksandra4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia10 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bulenda RafałKołodziej Aleksandra7 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Cesarz MaciejMakuch Joanna1 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kowalewski MarcinKukulska Natalia2 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia5 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra6 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Grzonka AdamMaciuga Marlena4 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Dzierżenga MateuszPrudel Natalia2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia11 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Grzonka AdamMaciuga Marlena3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Szeraszewicz KamilSzeraszewicz Maja2 H
OTTT UŚMIECH DZIECKABulenda RafałKołodziej Aleksandra2 E
OTTT UŚMIECH DZIECKAPytlik KamilGłażewska Anna3 E
OTTT UŚMIECH DZIECKATomala KrzysztofFojcik Aleksandra1 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pawełek SzymonCzajka Paulina1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kwiczala DorianKłosok Aleksandra1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pytlik KamilGłażewska Anna8 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Bulenda RafałKołodziej Aleksandra3 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Bulenda RafałKołodziej Aleksandra3 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia17 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBulenda RafałKołodziej Aleksandra1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Bulenda RafałKołodziej Aleksandra1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kwiczala DorianKłosok Aleksandra1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Bulenda RafałKołodziej Aleksandra1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia13 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Stacha KacperRytych Zuzanna5 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Stacha KacperRytych Zuzanna5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBulenda RafałKołodziej Aleksandra5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBulenda RafałKołodziej Aleksandra6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaTomala KrzysztofFojcik Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGrzonka AdamMaciuga Marlena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPawełek SzymonCzajka Paulina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaDzierżenga MateuszPrudel Natalia1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPawełek SzymonCzajka Paulina2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinDzierżenga MateuszPrudel Natalia1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKwiczala DorianKłosok Aleksandra1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicTomala KrzysztofFojcik Aleksandra7 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicTomala KrzysztofFojcik Aleksandra1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBulenda RafałKołodziej Aleksandra2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBulenda RafałKołodziej Aleksandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsPytlik KamilGłażewska Anna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKwiczala DorianKłosok Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsDzierżenga MateuszPrudel Natalia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsTomala KrzysztofFojcik Aleksandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsBulenda RafałKołodziej Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsStacha KacperRytych Zuzanna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsBulenda RafałKołodziej Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsPytlik KamilGłażewska Anna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsCnota JakubGensty Wiktoria10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsTomala KrzysztofFojcik Aleksandra9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsStacha KacperRytych Zuzanna4 B
Majówka w Krakowie - OTTT Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra10 C
Majówka w Krakowie - OTTT Bulenda RafałKołodziej Aleksandra1 E
Majówka w Krakowie - OTTT Bulenda RafałKołodziej Aleksandra1 E
Majówka w Krakowie - OTTT Grzonka AdamMaciuga Marlena1 G
Majówka w Krakowie - OTTT Pawełek SzymonCzajka Paulina2 H
Majówka w Krakowie - OTTT Błędowski TobiaszSkupień Maja1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Dzierżenga MateuszPrudel Natalia2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Pytlik KamilGłażewska Anna2 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Cnota JakubGensty Wiktoria7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Pawełek SzymonCzajka Paulina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Cnota JakubGensty Wiktoria12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Pytlik KamilGłażewska Anna2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Gajdera DawidPacharzyna Julia8 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Stacha KacperRytych Zuzanna7 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Stacha KacperRytych Zuzanna5 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Gajdera DawidPacharzyna Julia4 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pawełek SzymonCzajka Paulina1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Błędowski TobiaszSkupień Maja1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Dzierżenga MateuszPrudel Natalia1 H
Puchar Klas F, E i D Pytlik KamilGłażewska Anna6 D
Puchar Klas F, E i D Bulenda RafałKołodziej Aleksandra7 E
Puchar Klas F, E i D Bulenda RafałKołodziej Aleksandra1 F
Puchar Klas F, E i D Pytlik KamilGłażewska Anna2 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBłędowski TobiaszSkupień Maja1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Błędowski TobiaszSkupień Maja2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kwiczala DorianKłosok Aleksandra1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Dzierżenga MateuszPrudel Natalia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Pawełek SzymonCzajka Paulina2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Pytlik KamilGłażewska Anna2 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gajdera DawidPacharzyna Julia10 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceDzierżenga MateuszPrudel Natalia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBłędowski TobiaszSkupień Maja1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Cnota JakubGensty Wiktoria1 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gajdera DawidPacharzyna Julia1 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Cnota JakubGensty Wiktoria7 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBulenda RafałKołodziej Aleksandra5 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBulenda RafałKołodziej Aleksandra3 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ciesielski JakubKubica Katarzyna13 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia1 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gajdera DawidPacharzyna Julia14 OPEN
ArtDance Cup 2019Cnota JakubGensty Wiktoria6 D
ArtDance Cup 2019Bulenda RafałKołodziej Aleksandra4 F
ArtDance Cup 2019Bulenda RafałKołodziej Aleksandra1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra17 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Błędowski TobiaszSkupień Maja1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kwiczala DorianKłosok Aleksandra1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pawełek SzymonCzajka Paulina2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bulenda RafałKołodziej Aleksandra8 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szkatuła SylwesterGorzolnik Aleksandra2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bulenda RafałKołodziej Aleksandra14 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Cnota JakubGensty Wiktoria11 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pytlik KamilGłażewska Anna4 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia2 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gajdera DawidPacharzyna Julia8 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gajdera DawidPacharzyna Julia13 B
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra6 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bulenda RafałKołodziej Aleksandra8 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bulenda RafałKołodziej Aleksandra7 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Gajdera DawidPacharzyna Julia2 B
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Cnota JakubGensty Wiktoria3 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Pytlik KamilGłażewska Anna1 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Ciesielski JakubKubica Katarzyna2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pytlik KamilGłażewska Anna2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Cnota JakubGensty Wiktoria7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Bulenda RafałKołodziej Aleksandra2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pawełek SzymonCzajka Paulina2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Pytlik KamilGłażewska Anna4 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Cnota JakubGensty Wiktoria2 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra4 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia3 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiGajdera DawidPacharzyna Julia17 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia10 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia3 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Cnota JakubGensty Wiktoria4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gajdera DawidPacharzyna Julia7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gajdera DawidPacharzyna Julia11 B
XLV Puchar Wieczystego Grzonka AdamMaciuga Marlena9 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Pytlik KamilGłażewska Anna1 E
XLV Puchar Wieczystego Ciesielski JakubKubica Katarzyna15 C
XLV Puchar Wieczystego Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 C
XLV Puchar Wieczystego Adamczyk SewerynPodlejska Oliwia11 D
XLV Puchar Wieczystego Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra8 F
XLV Puchar Wieczystego Adamczyk SewerynPodlejska Oliwia16 D
XLV Puchar Wieczystego Cnota JakubGensty Wiktoria12 D
XLV Puchar Wieczystego Musioł SzymonŚliwieńska Julia11 D
XLV Puchar Wieczystego Gajdera DawidPacharzyna Julia7 B
XLV Puchar Wieczystego Stacha KacperRytych Zuzanna28 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Musioł SzymonŚliwieńska Julia3 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kowalewski MarcinZychma Dominika1 C
OTTT Siewierz 2018Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra4 E
OTTT Siewierz 2018Grzonka AdamMaciuga Marlena1 G
OTTT Siewierz 2018Błędowski TobiaszSkupień Maja2 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia2 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grzonka AdamMaciuga Marlena1 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Adamczyk SewerynPodlejska Oliwia11 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Adamczyk SewerynPodlejska Oliwia9 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Musioł SzymonŚliwieńska Julia6 D
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalewski MarcinZychma Dominika3 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Musioł SzymonŚliwieńska Julia3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Stacha KacperRytych Zuzanna3 B
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Ciesielski JakubKubica Katarzyna2 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kowalewski MarcinZychma Dominika1 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Ciesielski JakubKubica Katarzyna1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Musioł SzymonŚliwieńska Julia3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Musioł SzymonŚliwieńska Julia4 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Pawełek SzymonCzajka Paulina2 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Błędowski TobiaszSkupień Maja2 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Pytlik KamilGłażewska Anna2 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Cnota JakubGensty Wiktoria3 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Grzonka AdamMaciuga Marlena2 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Musioł SzymonŚliwieńska Julia1 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kwiczala DorianKłosok Aleksandra2 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kowalewski MarcinZychma Dominika2 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Ciesielski JakubKubica Katarzyna4 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Ciesielski JakubKubica Katarzyna3 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kowalewski MarcinZychma Dominika9 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Lewandowski KamilRzazonka Oliwia2 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Ciesielski JakubKubica Katarzyna4 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Grzonka AdamMaciuga Marlena2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Stacha KacperRytych Zuzanna5 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Stacha KacperRytych Zuzanna4 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kowalewski MarcinZychma Dominika1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Skowronek KrzysztofMisz Oliwia5 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Ciesielski JakubKubica Katarzyna2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Musioł SzymonŚliwieńska Julia3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Cnota JakubGensty Wiktoria4 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Pytlik KamilGłażewska Anna1 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Kowalewski MarcinZychma Dominika2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Pytlik KamilGłażewska Anna1 E
OTTT Będzin 2018Pytlik KamilGłażewska Anna7 E
Puchar Klas A,B i C Gajdera DawidPacharzyna Julia1 C
Puchar Klas A,B i C Stacha KacperRytych Zuzanna34 B
Puchar Klas A,B i C Sączek JakubSzczęch Karolina23 B
Puchar Klas A,B i C Stacha KacperRytych Zuzanna7 C
Puchar Klas A,B i C Sączek JakubSzczęch Karolina24 A
KLASA 2018Kowalewski MarcinZychma Dominika4 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Grzonka AdamMaciuga Marlena1 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Pytlik KamilGłażewska Anna2 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Musioł SzymonŚliwieńska Julia5 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Cnota JakubGensty Wiktoria7 D
KLASA 2018Ciesielski JakubKubica Katarzyna7 C
KLASA 2018Ciesielski JakubKubica Katarzyna2 C
KLASA 2018Kowalewski MarcinZychma Dominika13 C
KLASA 2018Skowronek KrzysztofMisz Oliwia6 F
KLASA 2018Bednarek MateuszKukulska Natalia2 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁSkowronek KrzysztofMisz Oliwia3 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Grzonka AdamMaciuga Marlena2 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pytlik KamilGłażewska Anna1 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Bednarek MateuszKukulska Natalia5 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Musioł SzymonŚliwieńska Julia6 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Cnota JakubGensty Wiktoria10 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Gajdera DawidPacharzyna Julia1 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Stacha KacperRytych Zuzanna8 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Sączek JakubSzczęch Karolina9 B
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKowalewski MarcinZychma Dominika3 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁCiesielski JakubKubica Katarzyna1 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKowalewski MarcinZychma Dominika6 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Stacha KacperRytych Zuzanna10 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁCiesielski JakubKubica Katarzyna2 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Grzonka AdamMaciuga Marlena1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Cnota JakubGensty Wiktoria3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Musioł SzymonŚliwieńska Julia4 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bednarek MateuszKukulska Natalia2 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Musioł SzymonŚliwieńska Julia4 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Stacha KacperRytych Zuzanna7 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Gajdera DawidPacharzyna Julia1 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Stacha KacperRytych Zuzanna4 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sączek JakubSzczęch Karolina8 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sączek JakubSzczęch Karolina7 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Skowronek KrzysztofMisz Oliwia3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Grzonka AdamMaciuga Marlena1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kowalewski MarcinZychma Dominika2 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ciesielski JakubKubica Katarzyna3 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ciesielski JakubKubica Katarzyna3 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kowalewski MarcinZychma Dominika4 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sączek JakubSzczęch Karolina8 OPEN
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Ciesielski JakubKubica Katarzyna4 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Ciesielski JakubKubica Katarzyna5 C
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Sączek JakubSzczęch Karolina14 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Ciesielski JakubKubica Katarzyna1 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Ciesielski JakubKubica Katarzyna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski MarcinZychma Dominika14 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ciesielski JakubKubica Katarzyna6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski MarcinZychma Dominika9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ciesielski JakubKubica Katarzyna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cnota JakubGensty Wiktoria1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia6 D
Polish Open Championships Sączek JakubSzczęch Karolina15 OPEN
Polish Open Championships Ciesielski JakubKubica Katarzyna10 OPEN
Polish Open Championships Ciesielski JakubKubica Katarzyna11 OPEN
PERFECT DANCE Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia6 D
PERFECT DANCE Cnota JakubGensty Wiktoria9 E
Polish Open Championships Sączek JakubSzczęch Karolina15 OPEN
Polish Open Championships Sączek JakubSzczęch Karolina28 OPEN
Polish Open Championships Ciesielski JakubKubica Katarzyna8 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Sączek JakubSzczęch Karolina9 B
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia1 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOBulenda RafałChluba Nicole7 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOCnota JakubGensty Wiktoria4 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOBulenda RafałChluba Nicole5 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bulenda RafałChluba Nicole7 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Skowronek KrzysztofMisz Oliwia9 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Cnota JakubGensty Wiktoria5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina11 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Cnota JakubGensty Wiktoria2 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bulenda RafałChluba Nicole7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina14 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kowalewski MarcinZychma Dominika5 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kowalewski MarcinZychma Dominika7 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Bulenda RafałChluba Nicole5 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Bulenda RafałChluba Nicole4 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Bulenda RafałChluba Nicole6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Cnota JakubGensty Wiktoria4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Bulenda RafałChluba Nicole8 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Cnota JakubGensty Wiktoria3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Skowronek KrzysztofMisz Oliwia4 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Cnota JakubGensty Wiktoria11 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Skowronek KrzysztofMisz Oliwia5 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Bulenda RafałChluba Nicole8 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Cnota JakubGensty Wiktoria4 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Bulenda RafałChluba Nicole13 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Musioł SzymonŚliwieńska Julia14 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Musioł SzymonŚliwieńska Julia6 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sączek JakubSzczęch Karolina10 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sączek JakubSzczęch Karolina4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kowalewski MarcinZychma Dominika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Grzonka AdamMaciuga Marlena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Skowronek KrzysztofMisz Oliwia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Ryszka SewerynMakuch Joanna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Cnota JakubGensty Wiktoria5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Cnota JakubGensty Wiktoria10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Sączek JakubSzczęch Karolina4 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kowalewski MarcinZychma Dominika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Ciesielski JakubKubica Katarzyna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Sączek JakubSzczęch Karolina2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria11 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra2 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia2 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Bulenda RafałChluba Nicole8 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Bulenda RafałChluba Nicole7 F
Puchar Klas F, E i DCnota JakubGensty Wiktoria10 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Skowronek KrzysztofMisz Oliwia5 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kowalewski MarcinZychma Dominika3 C
Puchar Klas F, E i DBulenda RafałChluba Nicole8 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kowalewski MarcinZychma Dominika2 C
Puchar Klas F, E i DMusioł SzymonŚliwieńska Julia21 D
Puchar Klas F, E i DBulenda RafałChluba Nicole15 F
Puchar Klas F, E i DCnota JakubGensty Wiktoria14 E
Puchar Klas F, E i DTomala KrzysztofFojcik Aleksandra4 D
Puchar Klas F, E i DMusioł SzymonŚliwieńska Julia22 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Cnota JakubGensty Wiktoria6 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Skowronek KrzysztofMisz Oliwia3 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kowalewski MarcinZychma Dominika5 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Ciesielski JakubKubica Katarzyna3 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kowalewski MarcinZychma Dominika7 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Cnota JakubGensty Wiktoria1 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra2 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bulenda RafałChluba Nicole6 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bulenda RafałChluba Nicole6 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia8 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Musioł SzymonŚliwieńska Julia5 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Musioł SzymonŚliwieńska Julia7 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Grzonka AdamMaciuga Marlena1 H
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYTomala KrzysztofFojcik Aleksandra2 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Grzonka AdamMaciuga Marlena1 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia2 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra3 D
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Sączek JakubSzczęch Karolina10 OPEN
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Bulenda RafałChluba Nicole4 F
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Bulenda RafałChluba Nicole4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kowalewski MarcinZychma Dominika2 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Glenc RafałFibic Emilia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia1 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia9 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Ciesielski JakubKubica Katarzyna4 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Ciesielski JakubKubica Katarzyna1 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kowalewski MarcinZychma Dominika7 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Bulenda RafałChluba Nicole8 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia10 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Tomaszny MichałMurawska Marta3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Skowronek KrzysztofMisz Oliwia4 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Ryszka SewerynMakuch Joanna5 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Glenc RafałFibic Emilia1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Cnota JakubGensty Wiktoria10 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Bulenda RafałChluba Nicole15 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Cnota JakubGensty Wiktoria13 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia5 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kucza RafałTokarczyk Kinga8 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Grzonka AdamMaciuga Marlena1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kowalewski MarcinZychma Dominika6 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Ciesielski JakubKubica Katarzyna7 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kowalewski MarcinZychma Dominika9 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Oślizło FilipKukulska Natalia8 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Musioł SzymonŚliwieńska Julia10 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra10 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Ryba ArkadiuszPodlejska Oliwia12 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Sączek JakubSzczęch Karolina5 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Sączek JakubSzczęch Karolina7 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Ciesielski JakubKubica Katarzyna7 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Bulenda RafałChluba Nicole6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Glenc RafałFibic Emilia1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Skowronek KrzysztofMisz Oliwia3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Cnota JakubGensty Wiktoria2 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Cnota JakubGensty Wiktoria5 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Musioł SzymonŚliwieńska Julia3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Ryba ArkadiuszPodlejska Oliwia2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Ryba ArkadiuszPodlejska Oliwia6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Oślizło FilipKukulska Natalia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Sączek JakubSzczęch Karolina11 OPEN
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceCnota JakubGensty Wiktoria6 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceCnota JakubGensty Wiktoria4 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceBulenda RafałChluba Nicole11 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceBulenda RafałChluba Nicole14 E
Mistrzostwa Klas A,B,C Sączek JakubSzczęch Karolina22 A
Stars Final 2018 Cnota JakubGensty Wiktoria7 E
Stars Final 2018 Cnota JakubGensty Wiktoria6 E
Stars Final 2018 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia9 D
Stars Final 2018 Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia6 D
Stars Final 2018 Ryszka SewerynMakuch Joanna1 G
Stars Final 2018 Glenc RafałFibic Emilia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cnota JakubGensty Wiktoria7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skowronek KrzysztofMisz Oliwia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cnota JakubGensty Wiktoria12 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina18 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria15 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kucza RafałTokarczyk Kinga6 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki” Skowronek KrzysztofMisz Oliwia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ryszka SewerynMakuch Joanna1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Glenc RafałFibic Emilia1 H
Mini Karnawałowy Pląs Skowronek KrzysztofMisz Oliwia1 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Glenc RafałFibic Emilia2 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Ryba ArkadiuszPodlejska Oliwia4 C
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Ryba ArkadiuszPodlejska Oliwia5 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBednarek MateuszPacharzyna Julia13 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPyrzyński MateuszMurawska Wiktoria11 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPyrzyński MateuszMurawska Wiktoria9 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCiesielski JakubKubica Katarzyna11 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCiesielski JakubKubica Katarzyna16 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia11 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCnota JakubGensty Wiktoria2 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTomala KrzysztofFojcik Aleksandra3 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKowalewski MarcinZychma Dominika17 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKowalewski MarcinZychma Dominika14 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKowalewski ŁukaszTercjak Oliwia21 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSączek JakubSzczęch Karolina17 B
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJSączek JakubSzczęch Karolina2 B
MIKOŁAJ ZE ZDROWOLUBKIEM - Rekreacja MałopolskaTomaszny MichałMurawska Marta3 G
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJMusioł SzymonŚliwieńska Julia2 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Sączek JakubSzczęch Karolina2 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia6 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Cnota JakubGensty Wiktoria5 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Glenc RafałFibic Emilia1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Ryszka SewerynMakuch Joanna1 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Bednarek MateuszPacharzyna Julia1 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kowalewski ŁukaszTercjak Oliwia7 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria1 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kowalewski MarcinZychma Dominika5 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Musioł SzymonŚliwieńska Julia1 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra1 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Musioł SzymonŚliwieńska Julia2 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Musioł SzymonŚliwieńska Julia2 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Musioł SzymonŚliwieńska Julia1 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Bednarek MateuszPacharzyna Julia1 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Tomaszny MichałMurawska Marta2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Sączek JakubSzczęch Karolina1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Glenc RafałFibic Emilia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Cnota JakubGensty Wiktoria5 F
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEMusioł SzymonŚliwieńska Julia4 E
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEMusioł SzymonŚliwieńska Julia4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Sączek JakubSzczęch Karolina6 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Musioł SzymonŚliwieńska Julia1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Musioł SzymonŚliwieńska Julia4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Sączek JakubSzczęch Karolina2 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Sączek JakubSzczęch Karolina8 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Cnota JakubGensty Wiktoria4 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Tomala KrzysztofFojcik Aleksandra1 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Musioł SzymonŚliwieńska Julia2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Musioł SzymonŚliwieńska Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Tomaszny MichałMurawska Marta2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Glenc RafałFibic Emilia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Ryba ArkadiuszPodlejska Oliwia7 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kowalewski MarcinZychma Dominika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Bednarek MateuszPacharzyna Julia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kowalewski MarcinZychma Dominika9 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Sączek JakubSzczęch Karolina15 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Sączek JakubSzczęch Karolina13 B
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMusioł SzymonŚliwieńska Julia6 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMusioł SzymonŚliwieńska Julia6 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówTomala KrzysztofFojcik Aleksandra2 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówCiesielski JakubKubica Katarzyna5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówCiesielski JakubKubica Katarzyna4 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ryba ArkadiuszPodlejska Oliwia9 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sączek JakubSzczęch Karolina9 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sączek JakubSzczęch Karolina9 B
Klasa Leliwa 2017 Sączek JakubSzczęch Karolina2 B
Klasa Leliwa 2017 Sączek JakubSzczęch Karolina4 B
Klasa Leliwa 2017 Bednarek MateuszPacharzyna Julia4 C
Klasa Leliwa 2017 Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria1 C
Klasa Leliwa 2017 Musioł SzymonŚliwieńska Julia3 E
Klasa Leliwa 2017 Musioł SzymonŚliwieńska Julia5 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Musioł SzymonŚliwieńska Julia3 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Bednarek MateuszPacharzyna Julia3 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Musioł SzymonŚliwieńska Julia5 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Ryszka SewerynMakuch Joanna1 G
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Sączek JakubSzczęch Karolina2 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Stacha KacperSkupień Zofia10 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Sączek JakubSzczęch Karolina3 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Stacha KacperSkupień Zofia10 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Sączek JakubSzczęch Karolina19 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMusioł SzymonŚliwieńska Julia1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMusioł SzymonŚliwieńska Julia2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSączek JakubSzczęch Karolina6 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStacha KacperSkupień Zofia11 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSączek JakubSzczęch Karolina4 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStacha KacperSkupień Zofia8 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSkupień WojciechTercjak Oliwia4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSkupień WojciechTercjak Oliwia3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTRyszka SewerynMakuch Joanna2 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStacha KacperSkupień Zofia11 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSączek JakubSzczęch Karolina8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStacha KacperSkupień Zofia11 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSączek JakubSzczęch Karolina10 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKowalewski ŁukaszSitko Ewa5 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPyrzyński MateuszMurawska Wiktoria4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina13 B
Polish Open Championships PTT Sączek JakubSzczęch Karolina15 OPEN
Polish Open Championships PTT Stacha KacperSkupień Zofia17 OPEN
Polish Open Championships PTT Sączek JakubSzczęch Karolina22 OPEN
Polish Open Championships PTT Sączek JakubSzczęch Karolina25 OPEN
Polish Open Championships PTT Stacha KacperSkupień Zofia20 OPEN
Polish Open Championships PTT Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria21 OPEN
Polish Open Championships PTT Bednarek MateuszPacharzyna Julia27 OPEN
Polish Open Championships PTT Stacha KacperSkupień Zofia24 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Musioł SzymonŚliwieńska Julia1 F
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Musioł SzymonŚliwieńska Julia1 F
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSączek JakubSzczęch Karolina8 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSączek JakubSzczęch Karolina6 B
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALOślizło FilipDuda Wiktoria2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Sączek JakubSzczęch Karolina4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Musioł SzymonŚliwieńska Julia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Musioł SzymonŚliwieńska Julia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Oślizło FilipDuda Wiktoria2 E
Thomas Dance 2017 Sączek JakubSzczęch Karolina2 B
Thomas Dance 2017 Musioł SzymonŚliwieńska Julia3 F
Thomas Dance 2017 Kowalewski ŁukaszSitko Ewa6 C
Thomas Dance 2017 Musioł SzymonŚliwieńska Julia4 F
Thomas Dance 2017 Ciesielski JakubPacharzyna Julia3 D
Thomas Dance 2017 Kowalewski ŁukaszSitko Ewa4 C
Thomas Dance 2017 Oślizło FilipDuda Wiktoria3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Brudny BłażejChlebik Zofia4 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Oślizło FilipDuda Wiktoria1 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kowalewski ŁukaszSitko Ewa6 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Bednarek MateuszPacharzyna Julia7 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kowalewski ŁukaszSitko Ewa9 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Sączek JakubSzczęch Karolina5 B
Stardance Finał Gwiazd 2017Oślizło FilipDuda Wiktoria2 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKowalewski ŁukaszSitko Ewa5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaStacha KacperSkupień Zofia5 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaStacha KacperSkupień Zofia9 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKowalewski ŁukaszSitko Ewa9 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPyrzyński MateuszMurawska Wiktoria8 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaCiesielski JakubPacharzyna Julia2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaOślizło FilipDuda Wiktoria4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSkupień WojciechTercjak Oliwia5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSkupień WojciechTercjak Oliwia7 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSkowronek KrzysztofSosna Amelia8 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWASączek JakubSzczęch Karolina4 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Skowronek KrzysztofSosna Amelia7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Ciesielski JakubPacharzyna Julia2 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Stacha KacperSkupień Zofia11 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Ciesielski JakubPacharzyna Julia3 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria6 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Stacha KacperSkupień Zofia5 B
ArtDance Cup 2017Brudny BłażejChlebik Zofia6 E
ArtDance Cup 2017Skowronek KrzysztofSosna Amelia4 F
ArtDance Cup 2017Machnik RafałWnuk Nikola2 H
ArtDance Cup 2017Ciesielski JakubPacharzyna Julia1 D
ArtDance Cup 2017Skupień WojciechTercjak Oliwia5 D
ArtDance Cup 2017Skupień WojciechTercjak Oliwia3 D
ArtDance Cup 2017Sączek JakubSzczęch Karolina1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Oślizło FilipDuda Wiktoria3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Ciesielski JakubPacharzyna Julia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Sączek JakubSzczęch Karolina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Oślizło FilipDuda Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Brudny BłażejChlebik Zofia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Sączek JakubSzczęch Karolina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Tomaszny MichałMurawska Marta1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Ryszka SewerynMakuch Joanna3 G
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Ciesielski JakubPacharzyna Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Sączek JakubSzczęch Karolina2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Tomaszny MichałMurawska Marta1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Kowalewski ŁukaszSitko Ewa6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Kowalewski ŁukaszSitko Ewa6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Ryszka SewerynMakuch Joanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Cnota JakubWieczorek Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Sączek JakubSzczęch Karolina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kowalewski ŁukaszSitko Ewa11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kowalewski ŁukaszSitko Ewa12 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaCiesielski JakubPacharzyna Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Tomaszny MichałMurawska Marta1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Machnik RafałWnuk Nikola2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Sączek JakubSzczęch Karolina10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluCiesielski JakubPacharzyna Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKowalewski ŁukaszSitko Ewa5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKowalewski ŁukaszSitko Ewa5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSkowronek KrzysztofSosna Amelia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluRyszka SewerynMakuch Joanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluTomaszny MichałMurawska Marta1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKowalewski ŁukaszSitko Ewa24 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStacha KacperŁoś Katarzyna9 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRyba ArkadiuszSmusz Martyna20 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMusioł SzymonKrumpietz Wiktoria2 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBrudny BłażejChlebik Zofia3 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPyrzyński MateuszMurawska Wiktoria12 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Kucza RafałTokarczyk Kinga7 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJBednarek MateuszSzczęch Karolina3 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Skupień WojciechTercjak Oliwia1 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJPyrzyński MateuszMurawska Wiktoria4 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJRyba ArkadiuszSmusz Martyna3 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Bednarek MateuszSzczęch Karolina2 C
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTKowalewski MarcinZychma Dominika2 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTCiesielski JakubPacharzyna Julia1 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTCiesielski JakubPacharzyna Julia3 D