!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GRACJA
Zielona Góra (Lubuskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina3 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa6 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita10 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina10 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina12 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita10 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa7 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jaszewski TomaszKotarba Alicja2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kidybiński PawełJabłońska Liwia5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina28 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Mękalski PawełHorodyńska Natalia3 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Mękalski PawełHorodyńska Natalia3 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda4 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Pluskota StanisławŁuszczek Zofia7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Witkowski KarolPlezia Karina6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Graczyk JerzyBieniek Karolina7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Mękalski PawełHorodyńska Natalia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Graczyk JerzyBieniek Karolina7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Mękalski PawełHorodyńska Natalia5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kuliński KarolMajchrowicz Ewa2 D
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Płocienniczak ŁukaszBogusławska Izabela2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Hemmerich AntoniWesołowska Maja1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Landyszkowski MiłoszWitkiewicz Julia1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Pomes MikołajSinicka Julia1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Kożuch JakubKurek Sophie2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Turewicz TobiaszSerafinowicz Inka2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Piwoń FranciszekLasota Paulina Kornelia1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Sosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Sołtyszewski HubertMaslennikowa Swietłana1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Stefaniak DawidKopczyńska Natasza1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Wolski IgorZapotoczna Lidia2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Żukowski IgnacyHalczak Natasza2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Potęga OskarJaguś Julia1 G
Finał Grand Prix Seniorów PTT Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka1 F
Finał Grand Prix Seniorów PTT Danielak MichałDanielak Dorota3 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka5 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Danielak MichałDanielak Dorota3 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna3 D
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Witkowski KarolPlezia Karina3 F
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Pluskota StanisławŁuszczek Zofia2 F
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Grotkiewicz MichałHasiów Michalina3 G
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Jura SzymonPashkivska Sofia2 G
47 Puchar Wieczystego Dębski DawidChlamtacz Zofia14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda10 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wachelka JanŻejmo Karolina14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wachelka JanŻejmo Karolina9 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kidybiński PawełJabłońska Liwia1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita23 OPEN
47 Puchar Wieczystego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita13 OPEN
47 Puchar Wieczystego Metack JulianMąkowska Oliwia18 OPEN
47 Puchar Wieczystego Metack JulianMąkowska Oliwia12 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kidybiński PawełJabłońska Liwia2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita19 A
47 Puchar Wieczystego Hasiów SzymonBłaszczak Nikola9 D
47 Puchar Wieczystego Metack JulianMąkowska Oliwia8 C
47 Puchar Wieczystego Metack JulianMąkowska Oliwia3 C
47 Puchar Wieczystego Hasiów SzymonBłaszczak Nikola7 D
47 Puchar Wieczystego Dębski DawidChlamtacz Zofia4 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORDanielak MichałDanielak Dorota5 D
47 Puchar Wieczystego Kramski MateuszSzkalińska Marta10 A
47 Puchar Wieczystego Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina32 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORDanielak MichałDanielak Dorota6 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORDanielak MichałDanielak Dorota6 C
47 Puchar Wieczystego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita18 A
47 Puchar Wieczystego Kuliński KarolMajchrowicz Ewa6 D
47 Puchar Wieczystego Dębski DawidChlamtacz Zofia7 C
47 Puchar Wieczystego Kuliński KarolMajchrowicz Ewa17 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita1 B
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna3 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna8 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wachelka JanŻejmo Karolina2 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda4 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka2 F
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka1 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borowski FabianBałut Klaudia2 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Pluskota StanisławŁuszczek Zofia11 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Hasiów SzymonBłaszczak Nikola10 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Graczyk JerzyBieniek Karolina12 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna4 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Hasiów SzymonBłaszczak Nikola7 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mękalski PawełHorodyńska Natalia9 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Graczyk JerzyBieniek Karolina10 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Lewandowski GracjanKęsy Weronika3 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mękalski PawełHorodyńska Natalia10 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Lewandowski GracjanKęsy Weronika10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wachelka JanŻejmo Karolina5 D
CeA Challenge Cup Mękalski PawełHorodyńska Natalia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wachelka JanŻejmo Karolina5 D
CeA Challenge Cup Mękalski PawełHorodyńska Natalia7 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Borowski FabianBałut Klaudia23 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Adamcewicz SzymonGałka Maja5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda14 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Wachelka JanŻejmo Karolina15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Metack JulianMąkowska Oliwia22 OPEN
Mikołajowy OTTT Mękalski PawełHorodyńska Natalia8 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia3 OPEN
Mikołajowy OTTT Mękalski PawełHorodyńska Natalia7 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dębski DawidChlamtacz Zofia21 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kramski DamianSkorupka Alicja10 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wachelka JanŻejmo Karolina2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wachelka JanŻejmo Karolina2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka4 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Wachelka JanŻejmo Karolina4 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna6 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Pluskota StanisławŁuszczek Zofia9 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Borowski FabianBałut Klaudia3 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna4 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Mękalski PawełHorodyńska Natalia7 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna5 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Mękalski PawełHorodyńska Natalia8 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka1 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Jura JakubWesołowska Lidia1 E
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka2 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda4 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Metack JulianMąkowska Oliwia4 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Metack JulianMąkowska Oliwia4 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kuliński KarolMajchrowicz Ewa1 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kuliński KarolMajchrowicz Ewa3 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Dębski DawidChlamtacz Zofia1 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita2 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita2 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Dębski DawidChlamtacz Zofia11 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Wachelka JanŻejmo Karolina3 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka6 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wachelka JanŻejmo Karolina4 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wachelka JanŻejmo Karolina3 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka5 D
Mistrzostwa Polski Latin Wachelka JanŻejmo Karolina7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka14 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Metack JulianMąkowska Oliwia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Borowski FabianBałut Klaudia24 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kidybiński PawełJabłońska Liwia4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Purczyński WiktorRogowska Oliwia19 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita21 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jaszewski TomaszKotarba Alicja9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kidybiński PawełJabłońska Liwia15 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kramski DamianSkorupka Alicja26 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kramski MateuszSzkalińska Marta38 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Adamcewicz SzymonGałka Maja4 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Wachelka JanŻejmo Karolina2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka7 D
Mistrzostwa Polski Standard Kramski DamianSkorupka Alicja28 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gembara OskarStaśkiewicz Alicja19 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Lech BartoszKopaczyńska Kornelia6 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita23 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dębski DawidChlamtacz Zofia23 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Purczyński WiktorRogowska Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gembara OskarStaśkiewicz Alicja3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Metack JulianMąkowska Oliwia25 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Wachelka JanŻejmo Karolina15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Adamcewicz SzymonGałka Maja6 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Borowski FabianBałut Klaudia4 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wachelka JanŻejmo Karolina3 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mękalski PawełHorodyńska Natalia11 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Borowski FabianBałut Klaudia7 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mękalski PawełHorodyńska Natalia12 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Mękalski PawełHorodyńska Natalia13 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Borowski FabianBałut Klaudia11 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Mękalski PawełHorodyńska Natalia11 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Borowski FabianBałut Klaudia6 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wachelka JanŻejmo Karolina5 E
Grand Prix Polski PTT Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gembara OskarStaśkiewicz Alicja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Metack JulianMąkowska Oliwia16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kidybiński PawełJabłońska Liwia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jaszewski TomaszKotarba Alicja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kramski MateuszSzkalińska Marta20 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kramski DamianSkorupka Alicja16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kidybiński PawełJabłońska Liwia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Metack JulianMąkowska Oliwia13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Lech BartoszKopaczyńska Kornelia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kramski DamianSkorupka Alicja15 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Kramski DamianSkorupka Alicja16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Myślicki DanielOlejnik Karolina10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Purczyński WiktorRogowska Oliwia13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita16 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Kidybiński PawełJabłońska Liwia5 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Kramski DamianSkorupka Alicja18 OPEN
Puchar Klas A,B i C Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina7 B
GRAND PRIX SENIORÓW Arkit GrzegorzArkit Aleksandra2 D
GRAND PRIX SENIORÓW Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka5 E
GRAND PRIX SENIORÓW Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 E
GRAND PRIX SENIORÓW Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 D
GRAND PRIX SENIORÓW Danielak MichałDanielak Dorota4 D
GRAND PRIX SENIORÓW Danielak MichałDanielak Dorota2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Mękalski PawełHorodyńska Natalia5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Mękalski PawełHorodyńska Natalia6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Pluskota StanisławŁuszczek Zofia16 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna15 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka2 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Borowski FabianBałut Klaudia10 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Borowski FabianBałut Klaudia3 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita1 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita2 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina5 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna4 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Borowski FabianBałut Klaudia9 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Hasiów SzymonBłaszczak Nikola10 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Borowski FabianBałut Klaudia3 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna4 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Hasiów SzymonBłaszczak Nikola8 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Wachelka JanWychowałek Amelia1 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka4 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Plezia RobertŻejmo Karolina7 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Tenenbaum NikodemSerocka Ewelina10 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Żejmo RobertBaran Alicja8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełJabłońska Liwia1 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Dębski DawidŁotyszonek Julita1 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina4 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Dębski DawidŁotyszonek Julita9 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kramski MateuszSzkalińska Marta2 A
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia3 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kramski MateuszSzkalińska Marta2 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełJabłońska Liwia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szpakowicz RobertOlejnik Karolina7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szpakowicz RobertOlejnik Karolina9 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski DawidŁotyszonek Julita1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski DawidŁotyszonek Julita5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gembara OskarStaśkiewicz Alicja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niemczyk KacperKaplińska Zofia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełJabłońska Liwia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niemczyk KacperKaplińska Zofia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski DawidŁotyszonek Julita7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szpakowicz RobertOlejnik Karolina10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szpakowicz RobertOlejnik Karolina10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski DawidŁotyszonek Julita15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lech BartoszKopaczyńska Kornelia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kramski DamianSkorupka Alicja15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaszewski TomaszKotarba Alicja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełJabłońska Liwia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kramski MateuszSzkalińska Marta18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kramski DamianSkorupka Alicja20 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Danielak MichałDanielak Dorota5 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Danielak MichałDanielak Dorota5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Danielak MichałDanielak Dorota3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Karczmar RomanKarczmar Anna2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Danielak MichałDanielak Dorota4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Karczmar RomanKarczmar Anna3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina11 B
Puchar Wieczystego SeniorSzajkowski JanSzajkowska Helena3 F
Puchar Wieczystego SeniorSzajkowski JanSzajkowska Helena6 F
Puchar WieczystegoMękalski PawełHorodyńska Natalia21 OPEN
Puchar WieczystegoMękalski PawełHorodyńska Natalia18 OPEN
Puchar WieczystegoDębski DawidŁotyszonek Julita5 OPEN
Puchar WieczystegoDębski DawidŁotyszonek Julita13 OPEN
Puchar WieczystegoMroziński MateuszProtasiewicz Olivia7 OPEN
Puchar WieczystegoSzpakowicz RobertOlejnik Karolina12 OPEN
Puchar WieczystegoSzpakowicz RobertOlejnik Karolina11 OPEN
Puchar WieczystegoKidybiński PawełJabłońska Liwia1 OPEN
Puchar WieczystegoKidybiński PawełJabłońska Liwia3 OPEN
Puchar WieczystegoKramski MateuszSzkalińska Marta12 OPEN
Puchar WieczystegoMroziński MateuszProtasiewicz Olivia5 OPEN
Puchar WieczystegoBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina2 OPEN
Puchar WieczystegoGembara KonradChlamtacz Zofia5 C
Puchar WieczystegoMetack JulianMąkowska Oliwia2 D
Puchar WieczystegoKuliński KarolMajchrowicz Ewa20 D
Puchar WieczystegoMetack JulianMąkowska Oliwia2 D
Puchar WieczystegoKuliński KarolMajchrowicz Ewa25 D
Puchar WieczystegoGembara KonradChlamtacz Zofia26 C
Puchar WieczystegoLewandowski GracjanKęsy Weronika29 C
Puchar WieczystegoHasiów SzymonBłaszczak Nikola15 E
Puchar WieczystegoLewandowski GracjanKęsy Weronika18 C
Puchar WieczystegoMroziński MateuszProtasiewicz Olivia5 A
Puchar WieczystegoSzpakowicz RobertOlejnik Karolina10 A
Puchar WieczystegoBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina50 B
Puchar WieczystegoKramski DamianSkorupka Alicja4 A
Puchar WieczystegoKramski DamianSkorupka Alicja3 A
Puchar WieczystegoKramski MateuszSzkalińska Marta12 A
Puchar WieczystegoMroziński MateuszProtasiewicz Olivia15 A
Puchar WieczystegoSzpakowicz RobertOlejnik Karolina25 A
Puchar WieczystegoBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina2 C
Puchar WieczystegoByczek OliwierDobek Marta31 D
Puchar WieczystegoByczek OliwierDobek Marta28 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Hasiów SzymonBłaszczak Nikola5 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Plezia RobertŻejmo Karolina1 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Wachelka JanWychowałek Amelia5 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Byczek OliwierDobek Marta11 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Byczek OliwierDobek Marta11 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Mękalski PawełHorodyńska Natalia8 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Tenenbaum NikodemSerocka Ewelina6 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Mękalski PawełHorodyńska Natalia8 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Graczyk JerzyBieniek Karolina2 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Plezia KarinaWitkowski Karol3 G
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Plezia RobertŻejmo Karolina4 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Hasiów SzymonBłaszczak Nikola2 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Metack JulianMąkowska Oliwia3 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Kidybiński PawełJabłońska Liwia1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Adamcewicz SzymonGałka Maja2 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina1 C
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Hasiów SzymonBłaszczak Nikola1 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Graczyk JerzyBieniek Karolina2 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Wachelka JanWychowałek Amelia1 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Adamcewicz SzymonGałka Maja1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Dębski DawidŁotyszonek Julita11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Kramski DamianSkorupka Alicja7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Niemczyk KacperKaplińska Zofia14 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kuźnik ŁukaszKula Zuzanna5 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Pluskota StanisławŁuszczek Zofia2 G
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Szajkowski JanSzajkowska Helena4 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Szajkowski JanSzajkowska Helena3 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Drapiewski AleksanderNowak Julia6 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wachelka JanWychowałek Amelia8 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Tenenbaum NikodemSerocka Ewelina11 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Metack JulianMąkowska Oliwia1 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kuliński KarolMajchrowicz Ewa8 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Metack JulianMąkowska Oliwia2 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Lewandowski GracjanKęsy Weronika3 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Graczyk JerzyBieniek Karolina5 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kuliński KarolMajchrowicz Ewa8 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kramski MateuszSzkalińska Marta1 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Hasiów SzymonBłaszczak Nikola2 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Niemczyk KacperKaplińska Zofia6 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kramski DamianSkorupka Alicja2 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kramski DamianSkorupka Alicja1 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Niemczyk KacperKaplińska Zofia1 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina1 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka4 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Byczek OliwierDobek Marta7 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Byczek OliwierDobek Marta3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Mękalski PawełHorodyńska Natalia3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna8 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kuźnik ŁukaszKula Zuzanna7 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Lewandowski GracjanKęsy Weronika5 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Metack JulianMąkowska Oliwia3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kuliński KarolMajchrowicz Ewa12 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna10 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kuźnik ŁukaszKula Zuzanna8 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Lewandowski GracjanKęsy Weronika4 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Pankowski PiotrDrozdek Hanna2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Borowski FabianBałut Klaudia2 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Borowski FabianBałut Klaudia3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Mękalski PawełHorodyńska Natalia1 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Stefaniak DawidKopczyńska Natasza2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Płociennik ŁukaszBogusławska Izabela2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Piwoń FranciszekLasota Paulina Kornelia2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Maślanka FranciszekBiadalska Nikola2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Grotkiewicz MichałMaślanka Hanna1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Dębski DawidŁotyszonek Julita1 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kuliński KarolMajchrowicz Ewa9 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Metack JulianMąkowska Oliwia3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka1 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna6 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Płocienniczak ŁukaszBogusławska Izabela2 H
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kidybiński PawełJabłońska Liwia3 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Dębski DawidŁotyszonek Julita17 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia13 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda20 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Danielak MichałDanielak Dorota1 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Szajkowski JanSzajkowska Helena4 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna3 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Borowski FabianBałut Klaudia19 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Szajkowski JanSzajkowska Helena5 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Arkit GrzegorzArkit Aleksandra2 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Karczmar RomanKarczmar Anna4 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka6 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Arkit GrzegorzArkit Aleksandra3 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Danielak MichałDanielak Dorota3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Karczmar RomanKarczmar Anna4 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna5 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Wachelka JanWychowałek Amelia2 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka6 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Adamcewicz SzymonGałka Maja1 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Grotkiewicz MichałMerstein-Siwak Noemi2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Bromber ArturBiadała Zuzanna2 G
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Pluskota StanisławŁuszczek Zofia1 G
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Witkowski KarolPlezia Karina2 G
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Potęga OskarRudy Aleksandra3 G
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Tenenbaum NikodemSerocka Ewelina6 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Grotkiewicz PiotrSzczęsna Hanna11 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Niemczyk KacperKaplińska Zofia15 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Drapiewski AleksanderNowak Julia3 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia8 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kramski MateuszSzkalińska Marta38 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kramski DamianSkorupka Alicja37 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Graczyk JerzyBieniek Karolina4 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Jaszewski TomaszKotarba Alicja14 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina1 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Byczek OliwierDobek Marta6 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Byczek OliwierDobek Marta5 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Hasiów SzymonBłaszczak Nikola1 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Plezia RobertŻejmo Karolina5 F
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka4 E
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka4 E
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna3 E
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Tenenbaum NikodemSerocka Ewelina7 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Borowski FabianBałut Klaudia6 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Graczyk JerzyBieniek Karolina3 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Borowski FabianBałut Klaudia6 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Adamcewicz SzymonGałka Maja2 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Lewandowski GracjanKęsy Weronika3 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Lewandowski GracjanKęsy Weronika1 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mękalski PawełHorodyńska Natalia2 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Grotkiewicz MichałMaślanka Hanna1 H
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia2 H
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Maślanka FranciszekBiadalska Nikola2 H
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Tenenbaum NikodemSerocka Ewelina4 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Adamcewicz SzymonGałka Maja2 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Graczyk JerzyBieniek Karolina4 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Drapiewski AleksanderNowak Julia5 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda7 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Wachelka JanWychowałek Amelia8 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Hasiów SzymonBłaszczak Nikola3 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Borowski FabianBałut Klaudia3 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Borowski FabianBałut Klaudia2 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mękalski PawełHorodyńska Natalia5 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Lewandowski GracjanKęsy Weronika2 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Metack JulianMąkowska Oliwia4 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna5 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Metack JulianMąkowska Oliwia2 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Lewandowski GracjanKęsy Weronika4 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna6 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Dębski DawidŁotyszonek Julita8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Dębski DawidŁotyszonek Julita1 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Gembara OskarStaśkiewicz Alicja1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kramski DamianSkorupka Alicja29 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Malinowski WiktorRogowska Oliwia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Niemczyk KacperKaplińska Zofia18 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Lech BartoszKopaczyńska Kornelia6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kidybiński PawełJabłońska Liwia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kidybiński PawełJabłońska Liwia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kidybiński PawełJabłońska Liwia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kidybiński PawełJabłońska Liwia2 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Adamcewicz SzymonGałka Maja3 E
GPS \" Bieruń 2019\" Danielak MichałDanielak Dorota4 D
GPS \" Bieruń 2019\" Danielak MichałDanielak Dorota3 D
Puchar Klas A, B i C Szpakowicz RobertOlejnik Karolina4 B
Puchar Klas A, B i C Niemczyk KacperKaplińska Zofia10 B
Puchar Klas A, B i C Malinowski WiktorRogowska Oliwia5 A
Puchar Klas A, B i C Szpakowicz RobertOlejnik Karolina3 B
Puchar Klas A, B i C Niemczyk KacperKaplińska Zofia13 B
Puchar Klas A, B i C Malinowski WiktorRogowska Oliwia38 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Drapiewski AleksanderNowak Julia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Grotkiewicz MichałMaślanka Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Maślanka FranciszekBiadalska Nikola1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Stefaniak DawidKopczyńska Natasza2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Adamcewicz SzymonGałka Maja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Tenenbaum NikodemSerocka Ewelina8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Grotkiewicz PiotrSzczęsna Hanna10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Graczyk JerzyBieniek Karolina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Hasiów SzymonBłaszczak Nikola5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Wachelka JanWychowałek Amelia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Lewandowski GracjanKęsy Weronika1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Lewandowski GracjanKęsy Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Mękalski PawełHorodyńska Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Mękalski PawełHorodyńska Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Borowski FabianBałut Klaudia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Borowski FabianBałut Klaudia4 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna1 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wachelka JanWychowałek Amelia7 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Graczyk JerzyBieniek Karolina9 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Tenenbaum NikodemSerocka Ewelina17 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Lewandowski GracjanKęsy Weronika1 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna3 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Lewandowski GracjanKęsy Weronika1 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna6 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Metack JulianMąkowska Oliwia2 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka5 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Hasiów SzymonBłaszczak Nikola3 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka5 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szpakowicz RobertOlejnik Karolina2 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szpakowicz RobertOlejnik Karolina2 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Metack JulianMąkowska Oliwia4 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kuliński KarolMajchrowicz Ewa1 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Mękalski PawełHorodyńska Natalia4 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Mękalski PawełHorodyńska Natalia2 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Gembara OskarStaśkiewicz Alicja3 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Malinowski WiktorRogowska Oliwia10 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Adamcewicz SzymonGałka Maja17 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kidybiński PawełJabłońska Liwia9 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kidybiński PawełJabłońska Liwia7 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kramski DamianSkorupka Alicja12 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kramski MateuszSzkalińska Marta23 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Szajkowski JanSzajkowska Helena4 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Szajkowski JanSzajkowska Helena5 F
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Adamcewicz SzymonGałka Maja28 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Adamcewicz SzymonGałka Maja27 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria14 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Danielak MichałDanielak Dorota3 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia12 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Jaszewski TomaszKotarba Alicja11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kramski MateuszSzkalińska Marta40 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Danielak MichałDanielak Dorota3 D
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kramski MateuszSzkalińska Marta12 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lech BartoszKopaczyńska Kornelia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kuliński KarolMajchrowicz Ewa3 E
OTTT UŚMIECH DZIECKARzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 F
POWITANIE LATA Plezia RobertBarzyk Kalina2 F
POWITANIE LATA Grotkiewicz PiotrSzczęsna Hanna2 G
POWITANIE LATA Jabłoński JanŁuszczek Zofia2 G
POWITANIE LATA Potęga OskarRudy Aleksandra3 G
POWITANIE LATA Wachelka JanWychowałek Amelia1 F
POWITANIE LATA Drapiewski AleksanderNowak Julia3 E
POWITANIE LATA Kuliński KarolMajchrowicz Ewa5 E
POWITANIE LATA Zajma MiłoszWiszniowska Paulina3 F
POWITANIE LATA Zajma MiłoszWiszniowska Paulina2 F
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Graczyk JerzyBieniek Karolina1 F
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka4 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Dębski DawidŁotyszonek Julita5 C
Polish Open ChampionshipsGembara KonradChlamtacz Zofia5 C
Polish Open ChampionshipsGraczyk JerzyBieniek Karolina1 F
Polish Open ChampionshipsWachelka JanWychowałek Amelia2 F
Polish Open ChampionshipsAdamcewicz SzymonGałka Maja2 E
Polish Open ChampionshipsBorowski FabianBałut Klaudia1 E
Polish Open ChampionshipsKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 E
Polish Open ChampionshipsKuliński KarolMajchrowicz Ewa1 E
Polish Open ChampionshipsGembara KonradChlamtacz Zofia1 C
Polish Open ChampionshipsDębski DawidŁotyszonek Julita3 C
Polish Open ChampionshipsMroziński MateuszProtasiewicz Olivia14 OPEN
Polish Open ChampionshipsGembara OskarJabłońska Liwia2 OPEN
Polish Open ChampionshipsMalinowski WiktorRogowska Oliwia12 OPEN
Polish Open ChampionshipsKramski DamianSkorupka Alicja17 OPEN
Polish Open ChampionshipsDębski DawidŁotyszonek Julita6 OPEN
Polish Open ChampionshipsGembara KonradChlamtacz Zofia9 OPEN
Polish Open ChampionshipsNiemczyk KacperKaplińska Zofia15 OPEN
Polish Open ChampionshipsLech BartoszKopaczyńska Kornelia4 OPEN
Polish Open ChampionshipsAdamcewicz JakubKrynicka Wiktoria8 OPEN
Polish Open Championships WDC Malinowski WiktorRogowska Oliwia2 A
Polish Open Championships WDC Wachelka JanWychowałek Amelia12 OPEN
Polish Open Championships WDC Adamcewicz SzymonGałka Maja6 OPEN
Polish Open Championships WDC Kramski DamianSkorupka Alicja14 OPEN
Polish Open Championships WDC Malinowski WiktorRogowska Oliwia13 B
Polish Open Championships WDC Niemczyk KacperKaplińska Zofia3 B
Polish Open Championships WDC Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara2 C
Polish Open Championships WDC Niemczyk KacperKaplińska Zofia2 B
Polish Open Championships WDC Gembara OskarJabłońska Liwia10 OPEN
Polish Open Championships WDC Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara3 B
Polish Open Championships WDC Adamcewicz SzymonGałka Maja11 OPEN
Polish Open Championships WDC Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia14 OPEN
Polish Open Championships WDC Kramski MateuszSzkalińska Marta30 OPEN
Polish Open Championships WDC Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara22 OPEN
Polish Open Championships WDC Wachelka JanWychowałek Amelia13 OPEN
Polish Open Championships WDC Niemczyk KacperKaplińska Zofia12 OPEN
Polish Open Championships WDC Malinowski WiktorRogowska Oliwia7 OPEN
Polish Open Championships WDC Dębski DawidŁotyszonek Julita16 OPEN
Polish Open Championships WDC Dębski DawidŁotyszonek Julita8 OPEN
Polish Open ChampionshipsKramski MateuszSzkalińska Marta18 OPEN
Polish Open ChampionshipsKramski DamianSkorupka Alicja5 OPEN
Polish Open ChampionshipsMroziński MateuszProtasiewicz Olivia5 OPEN
Polish Open ChampionshipsGembara OskarJabłońska Liwia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Borowski FabianBałut Klaudia3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Graczyk JerzyBieniek Karolina1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Wachelka JanWychowałek Amelia6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Żejmo RobertKęsy Alicja11 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Mękalski PawełHorodyńska Natalia8 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Mękalski PawełHorodyńska Natalia6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Kuliński KarolMajchrowicz Ewa2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Gembara KonradChlamtacz Zofia1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Gembara KonradChlamtacz Zofia2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Dębski DawidŁotyszonek Julita2 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Potęga OskarRudy Aleksandra3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria4 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Drapiewski AleksanderNowak Julia7 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Borowski FabianBałut Klaudia1 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Bromber ArturDrozdek Zofia1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Pluskota StanisławPlezia Karina2 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Grotkiewicz PiotrSzczęsna Hanna1 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Danielak MichałDanielak Dorota3 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Maślanka FranciszekBiadalska Nikola1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Grotkiewicz MichałMaślanka Hanna1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Danielak MichałDanielak Dorota4 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Karczmar RomanKarczmar Anna2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka8 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka4 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Karczmar RomanKarczmar Anna6 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Żołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata7 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna5 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Szajkowski JanSzajkowska Helena3 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna5 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Szajkowski JanSzajkowska Helena3 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Dziok RafałMatuszczak-Dziok Aleksandra6 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Żołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBorowski FabianBałut Klaudia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaNowakowski IgnacyKarnecka Barbara4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaNowakowski IgnacyKarnecka Barbara6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaŻołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaŻołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKarczmar RomanKarczmar Anna2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBorowski FabianBałut Klaudia1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicRzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicGraczyk JerzyBieniek Karolina4 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicWachelka JanWychowałek Amelia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsGembara KonradChlamtacz Zofia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsBorowski FabianBałut Klaudia3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Adamcewicz SzymonGałka Maja3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsGembara KonradChlamtacz Zofia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKuźnik ŁukaszKula Zuzanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKuźnik ŁukaszKula Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsNowakowski IgnacyKarnecka Barbara2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsDębski DawidŁotyszonek Julita3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsNowakowski IgnacyKarnecka Barbara1 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Adamcewicz SzymonGałka Maja4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Niemczyk KacperKaplińska Zofia10 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kramski DamianSkorupka Alicja7 OPEN
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Borowski FabianBałut Klaudia3 E
ŚWIĘTO BZÓWGembara KonradChlamtacz Zofia1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka4 E
ŚWIĘTO BZÓWGrotkiewicz MichałMaślanka Hanna1 H
ŚWIĘTO BZÓWMaślanka FranciszekBiadalska Nikola2 H
ŚWIĘTO BZÓWGrotkiewicz PiotrSzczęsna Hanna2 G
ŚWIĘTO BZÓWKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda4 E
ŚWIĘTO BZÓWDrapiewski AleksanderNowak Julia5 E
ŚWIĘTO BZÓWGraczyk JerzyBieniek Karolina9 E
ŚWIĘTO BZÓWWachelka JanWychowałek Amelia11 E
ŚWIĘTO BZÓWPotęga OskarRudy Aleksandra3 G
ŚWIĘTO BZÓWMetack JulianBaran Alicja3 D
ŚWIĘTO BZÓWSzpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna6 D
ŚWIĘTO BZÓWKuźnik ŁukaszKula Zuzanna4 D
ŚWIĘTO BZÓWNowakowski IgnacyKarnecka Barbara3 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Dębski DawidŁotyszonek Julita2 C
ŚWIĘTO BZÓWNowakowski IgnacyKarnecka Barbara3 C
ŚWIĘTO BZÓWMetack JulianBaran Alicja5 D
ŚWIĘTO BZÓWGembara KonradChlamtacz Zofia3 D
ŚWIĘTO BZÓWKuźnik ŁukaszKula Zuzanna2 D
ŚWIĘTO BZÓWSzpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Borowski FabianBałut Klaudia1 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gembara KonradChlamtacz Zofia1 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna5 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Metack JulianBaran Alicja4 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kuźnik ŁukaszKula Zuzanna5 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna8 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Byczek OliwierMąkowska Oliwia10 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kuźnik ŁukaszKula Zuzanna1 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gembara KonradChlamtacz Zofia4 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara4 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Byczek OliwierMąkowska Oliwia6 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Metack JulianBaran Alicja7 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara2 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szpakowicz RobertOlejnik Karolina1 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Niemczyk KacperKaplińska Zofia3 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Orwat KonradDubicka Emilia8 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Niemczyk KacperKaplińska Zofia3 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szpakowicz RobertOlejnik Karolina4 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Skulski IgorŻejmo Karolina2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Skulski IgorŻejmo Karolina4 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Grotkiewicz PiotrSzczęsna Hanna3 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Bromber ArturDrozdek Zofia2 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Grotkiewicz MichałMerstein-Siwak Noemi2 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka1 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Adamcewicz SzymonGałka Maja1 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Graczyk JerzyBieniek Karolina1 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Jabłoński JanŁuszczek Zofia3 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Tenenbaum NikodemBłaszczak Nikola6 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Wachelka JanWychowałek Amelia1 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Biadalska NikolaMaślanka Franciszek1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Żejmo RobertKęsy Alicja4 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Zajma MiłoszWiszniowska Paulina6 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Zajma MiłoszWiszniowska Paulina4 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Borowski FabianBałut Klaudia3 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda4 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Drapiewski AleksanderNowak Julia5 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Orwat KonradDubicka Emilia8 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Dębski DawidŁotyszonek Julita2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kramski DamianSkorupka Alicja1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Malinowski WiktorRogowska Oliwia5 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gembara OskarJabłońska Liwia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Lech BartoszKopaczyńska Kornelia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kramski DamianSkorupka Alicja2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kramski MateuszSzkalińska Marta2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Malinowski WiktorRogowska Oliwia4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Dziok RafałMatuszczak-Dziok Aleksandra1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Danielak MichałDanielak Dorota4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Danielak MichałDanielak Dorota2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szajkowski JanSzajkowska Helena3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szajkowski JanSzajkowska Helena1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gembara KonradChlamtacz Zofia3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gembara OskarJabłońska Liwia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szajkowski JanSzajkowska Helena1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szpakowicz RobertOlejnik Karolina3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gembara KonradChlamtacz Zofia4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Metack JulianBaran Alicja4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kuźnik ŁukaszKula Zuzanna5 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna6 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Byczek OliwierMąkowska Oliwia7 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Niemczyk KacperKaplińska Zofia2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Dębski DawidŁotyszonek Julita2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kuźnik ŁukaszKula Zuzanna3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna5 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Byczek OliwierMąkowska Oliwia7 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Malinowski WiktorRogowska Oliwia2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Niemczyk KacperKaplińska Zofia3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szpakowicz RobertOlejnik Karolina4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara5 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Metack JulianBaran Alicja6 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSzajkowski JanSzajkowska Helena3 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymDanielak MichałDanielak Dorota4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymDanielak MichałDanielak Dorota8 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymDanielak MichałDanielak Dorota1 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSerocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSerocki KrzysztofSerocka Katarzyna5 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSzajkowski JanSzajkowska Helena4 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka1 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Skulski IgorŻejmo Karolina4 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Graczyk JerzyBieniek Karolina1 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Wachelka JanWychowałek Amelia2 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Żejmo RobertKęsy Alicja7 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kramski MateuszSzkalińska Marta16 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia9 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia6 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara9 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara3 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Borowski FabianBałut Klaudia5 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Wachelka JanWychowałek Amelia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Borowski FabianBałut Klaudia6 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDębski DawidŁotyszonek Julita5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDębski DawidŁotyszonek Julita13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiAdamcewicz JakubKrynicka Wiktoria5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMalinowski WiktorRogowska Oliwia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLech BartoszKopaczyńska Kornelia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKramski DamianSkorupka Alicja15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKramski DamianSkorupka Alicja27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKramski MateuszSzkalińska Marta33 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Szajkowski JanSzajkowska Helena6 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna3 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna3 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Szajkowski JanSzajkowska Helena3 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Szajkowski JanSzajkowska Helena1 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Dziok RafałMatuszczak-Dziok Aleksandra7 B
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna5 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Danielak MichałDanielak Dorota4 E
Akademickie Mistrzostwa PolskiKramski DamianSkorupka Alicja15 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Szajkowski JanSzajkowska Helena5 E
Akademickie Mistrzostwa PolskiAdamcewicz JakubKrynicka Wiktoria7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiKramski MateuszSzkalińska Marta29 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiKramski DamianSkorupka Alicja17 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Danielak MichałDanielak Dorota8 D
Akademickie Mistrzostwa PolskiLech BartoszKopaczyńska Kornelia1 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Żołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata9 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Żołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata5 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Danielak MichałDanielak Dorota4 D
Polish Cup PTT; WDC AL Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia6 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Graczyk JerzyBieniek Karolina1 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Wachelka JanWychowałek Amelia2 G
Polish Cup PTT; WDC AL Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia3 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Gembara OskarJabłońska Liwia3 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kramski DamianSkorupka Alicja13 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kramski DamianSkorupka Alicja8 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna3 D
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna2 D
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Dębski DawidŁotyszonek Julita2 C
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Adamcewicz SzymonGałka Maja1 E
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Borowski FabianBałut Klaudia3 E
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 F
Polish Cup PTT; WDC AL Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dębski DawidŁotyszonek Julita13 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dębski DawidŁotyszonek Julita18 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Niemczyk KacperKaplińska Zofia16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia13 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Gembara OskarJabłońska Liwia4 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Adamcewicz SzymonGałka Maja10 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Adamcewicz SzymonGałka Maja10 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Niemczyk KacperKaplińska Zofia17 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Gembara OskarJabłońska Liwia7 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kramski MateuszSzkalińska Marta22 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kramski DamianSkorupka Alicja17 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kramski DamianSkorupka Alicja24 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Lech BartoszKopaczyńska Kornelia5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia19 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKuźnik ŁukaszKula Zuzanna4 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyTenenbaum NikodemBłaszczak Nikola9 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyDrapiewski AleksanderNowak Julia6 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBorowski FabianBałut Klaudia3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMękalski PawełHorodyńska Natalia2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŻejmo RobertKęsy Alicja11 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyAdamcewicz SzymonGałka Maja3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyRzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyByczek OliwierMąkowska Oliwia9 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySzpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna6 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMetack JulianBaran Alicja10 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKuźnik ŁukaszKula Zuzanna2 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySzpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna4 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMetack JulianBaran Alicja7 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyByczek OliwierMąkowska Oliwia10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria4 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPlezia RobertBarzyk Kalina7 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGraczyk JerzyBieniek Karolina1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWachelka JanWychowałek Amelia1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJabłoński JanŁuszczek Zofia2 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMichalak WojciechSerocka Ewelina2 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPluskota StanisławPlezia Karina3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lech BartoszKopaczyńska Kornelia4 OPEN
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Graczyk JerzyBieniek Karolina1 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Mękalski PawełHorodyńska Natalia2 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Tenenbaum NikodemBłaszczak Nikola5 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kuźnik ŁukaszKula Zuzanna5 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Wachelka JanWychowałek Amelia1 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Adamcewicz SzymonGałka Maja3 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kuźnik ŁukaszKula Zuzanna4 D
IX GPS \"Biała Dama\" Danielak MichałDanielak Dorota8 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Rosłonkiewicz MateuszKazieczko Dominika4 D
IX GPS \"Biała Dama\" Szajkowski JanSzajkowska Helena4 F
IX GPS \"Biała Dama\" Szajkowski JanSzajkowska Helena5 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Lewandowski GracjanChlamtacz Zofia1 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dębski DawidŁotyszonek Julita1 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Lewandowski GracjanChlamtacz Zofia4 C
IX GPS \"Biała Dama\" Danielak MichałDanielak Dorota7 D
IX GPS \"Biała Dama\" Żołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata8 D
IX GPS \"Biała Dama\" Danielak MichałDanielak Dorota5 E
IX GPS \"Biała Dama\" Dziok RafałMatuszczak-Dziok Aleksandra7 B
IX GPS \"Biała Dama\" Żołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata4 E
IX GPS \"Biała Dama\" Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna5 E
IX GPS \"Biała Dama\" Dziok RafałMatuszczak-Dziok Aleksandra11 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Żołądziejewski ZbigniewGanecka Małgorzata12 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka12 E
IX GPS \"Biała Dama\" Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna7 E
IX GPS \"Biała Dama\" Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka10 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMalinowski WiktorRogowska Oliwia11 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMroziński MateuszProtasiewicz Olivia9 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKramski DamianSkorupka Alicja5 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiNowakowski IgnacyKarnecka Barbara22 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiNiemczyk KacperKaplińska Zofia8 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSzpakowicz RobertOlejnik Karolina1 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Niemczyk KacperKaplińska Zofia11 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara12 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia6 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Szpakowicz RobertOlejnik Karolina1 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Malinowski WiktorRogowska Oliwia50 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Gembara OskarJabłońska Liwia3 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Kramski DamianSkorupka Alicja13 A
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Graczyk JerzyBieniek Karolina1 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Wachelka JanWychowałek Amelia2 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Byczek OliwierMąkowska Oliwia9 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Mękalski PawełHorodyńska Natalia1 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Byczek OliwierMąkowska Oliwia4 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna5 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Metack JulianBaran Alicja6 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna6 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Malinowski WiktorRogowska Oliwia4 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Metack JulianBaran Alicja10 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Szpakowicz RobertOlejnik Karolina1 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Szpakowicz RobertOlejnik Karolina1 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara5 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara7 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Malinowski WiktorRogowska Oliwia3 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia3 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia2 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Adamcewicz SzymonGałka Maja2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Malinowski WiktorRogowska Oliwia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski DawidŁotyszonek Julita5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski DawidŁotyszonek Julita9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niemczyk KacperKaplińska Zofia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niemczyk KacperKaplińska Zofia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lech BartoszKopaczyńska Kornelia2 OPEN
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Szajkowski JanSzajkowska Helena5 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Danielak MichałDanielak Dorota2 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Szajkowski JanSzajkowska Helena5 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Danielak MichałDanielak Dorota2 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka7 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka3 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Karczmar RomanKarczmar Anna3 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 E
XLV Puchar Wieczystego Dębski DawidŁotyszonek Julita17 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Dębski DawidŁotyszonek Julita7 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Protasiewicz PiotrKaczmarek Amelia3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Dębski DawidŁotyszonek Julita3 C
XLV Puchar Wieczystego Byczek OliwierMąkowska Oliwia21 D
XLV Puchar Wieczystego Owczarczak KonradMajchrowicz Ewa5 D
XLV Puchar Wieczystego Dębski DawidŁotyszonek Julita5 C
XLV Puchar Wieczystego Byczek OliwierMąkowska Oliwia20 D
XLV Puchar Wieczystego Owczarczak KonradMajchrowicz Ewa9 D
XLV Puchar Wieczystego Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara21 C
XLV Puchar Wieczystego Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara19 B
XLV Puchar Wieczystego Niemczyk KacperKaplińska Zofia6 B
XLV Puchar Wieczystego Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria1 A
XLV Puchar Wieczystego Malinowski WiktorRogowska Oliwia7 A
XLV Puchar Wieczystego Niemczyk KacperKaplińska Zofia9 B
XLV Puchar Wieczystego Malinowski WiktorRogowska Oliwia31 B
XLV Puchar Wieczystego Kramski DamianSkorupka Alicja9 A
XLV Puchar Wieczystego Kramski MateuszSzkalińska Marta20 A
XLV Puchar Wieczystego Kramski DamianSkorupka Alicja6 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Skulski IgorŻejmo Karolina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Lewandowski GracjanChlamtacz Zofia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Lewandowski GracjanChlamtacz Zofia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Borowski FabianBałut Klaudia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Mękalski PawełHorodyńska Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Tenenbaum NikodemBłaszczak Nikola2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Wachelka JanWychowałek Amelia3 G
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Metack JulianBaran Alicja4 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Tenenbaum NikodemBłaszczak Nikola4 F
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Mękalski PawełHorodyńska Natalia8 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaMękalski PawełHorodyńska Natalia