!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GRACJA
Zielona Góra (Lubuskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Wielkopolan CUP 2022 Sosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 G
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Kramski DamianRogowska Oliwia9 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Adamcewicz SzymonGałka Maja10 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita12 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita11 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Häs MarcelJareniowska Jagoda6 C
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Häs MarcelJareniowska Jagoda11 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Adamcewicz SzymonGałka Maja7 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Häs MarcelJareniowska Jagoda18 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Häs MarcelJareniowska Jagoda3 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Negrebetskyi VadymKopaczyńska Kornelia4 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja3 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja7 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek Łokietko BrunoSmuk Zuzanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Jura SzymonPashkivska Sofia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Kożuch JakubNiezgoda Nina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Sosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Stefaniak DawidKopczyńska Natasza1 G
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Podhuzov KostiantynBłaszczak Nikola8 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Jura JakubWesołowska Lidia16 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Podhuzov KostiantynBłaszczak Nikola1 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek Łokietko BrunoSmuk Zuzanna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Witkowski KarolSteblyna Liza2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Witkowski KarolSteblyna Liza2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Michalak WojciechJaguś Julia3 F
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Wachelka JanŻejmo Karolina2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Wachelka JanŻejmo Karolina4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Michalak WojciechJaguś Julia1 F
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kramski DamianRogowska Oliwia7 OPEN
Polish Open ChampionshipsSosnowski SzymonTomaszewicz Maja12 OPEN
Polish Open ChampionshipsNiemczyk KacperProtasiewicz Olivia10 OPEN
Polish Open ChampionshipsProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia8 OPEN
Polish Open ChampionshipsGembara KonradBałut Klaudia23 OPEN
Polish Open ChampionshipsJura JakubWesołowska Lidia23 OPEN
Polish Open ChampionshipsKramski DamianRogowska Oliwia18 OPEN
Polish Open ChampionshipsDębski DawidChlamtacz Zofia14 OPEN
Polish Open ChampionshipsSosnowski SzymonTomaszewicz Maja13 OPEN
Polish Open ChampionshipsSosnowski SzymonTomaszewicz Maja11 OPEN
Polish Open ChampionshipsWachelka JanŻejmo Karolina10 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Turewicz TobiaszKurek Sophie1 H
Polish Open ChampionshipsAdamcewicz SzymonGałka Maja15 OPEN
Polish Open ChampionshipsKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda16 OPEN
Polish Open ChampionshipsAdamcewicz SzymonGałka Maja11 OPEN
Polish Open ChampionshipsWachelka JanŻejmo Karolina12 OPEN
Polish Open ChampionshipsKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda19 OPEN
Polish Open ChampionshipsNegrebetskyi VadymKopaczyńska Kornelia6 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Łokietko BrunoSmuk Zuzanna4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Łokietko BrunoSmuk Zuzanna1 D
Polish Open ChampionshipsProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia5 OPEN
Polish Open ChampionshipsPodhuzov KostiantynBłaszczak Nikola10 OPEN
Polish Open ChampionshipsDębski DawidChlamtacz Zofia11 OPEN
Polish Open ChampionshipsGembara KonradBałut Klaudia20 OPEN
Polish Open ChampionshipsGembara OskarŻegalski Alicja12 OPEN
Polish Open ChampionshipsKramski DamianRogowska Oliwia8 OPEN
Polish Open ChampionshipsJaszewski TomaszKotarba Alicja1 OPEN
Polish Open ChampionshipsAdamcewicz SzymonGałka Maja8 OPEN
Polish Open ChampionshipsWachelka JanŻejmo Karolina7 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzpakowicz RobertŁotyszonek Julita5 OPEN
Polish Open ChampionshipsKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda14 OPEN
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Sosiński AndrzejKarwacka Donata4 E
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka2 E
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Sosiński AndrzejKarwacka Donata2 E
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Sosiński AndrzejKarwacka Donata3 F
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 F
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna3 F
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Sosiński AndrzejKarwacka Donata1 F
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Michalak WojciechJaguś Julia1 F
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Michalak WojciechJaguś Julia1 F
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Turewicz TobiaszKurek Sophie1 H
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna3 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna3 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Arkit GrzegorzArkit Aleksandra3 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka5 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna4 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Danielak MichałDanielak Dorota2 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Arkit GrzegorzArkit Aleksandra2 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka3 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna1 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Danielak MichałDanielak Dorota4 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Podhuzov KostiantynBłaszczak Nikola1 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Piłat AleksanderSerafinowicz Inka1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Hemmerich AntoniWesołowska Maja2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Kożuch JakubNiezgoda Nina2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Turewicz TobiaszKurek Sophie2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Stefaniak DawidKopczyńska Natasza2 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Metack JulianStaśkiewicz Hanna7 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Metack JulianStaśkiewicz Hanna5 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Jura SzymonPashkivska Sofia6 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Łokietko BrunoSmuk Zuzanna6 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Łokietko BrunoSmuk Zuzanna9 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Jura JakubWesołowska Lidia3 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Kramski MateuszSzkalińska Marta2 OPEN
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jura JakubWesołowska Lidia2 C
KASZTELAŃSKI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach tanecznych H, G, F – SOLIŚCI Michalak WojciechJaguś Julia1 F
KASZTELAŃSKI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach tanecznych H, G, F – SOLIŚCI Michalak WojciechJaguś Julia1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Łokietko BrunoSmuk Zuzanna2 E
KONWALIOWY Turniej Tańca Kuliński KarolMajchrowicz Ewa3 C
KONWALIOWY Turniej Tańca Hasiów SzymonBaran Alicja2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca Jura JakubWesołowska Lidia1 C
KONWALIOWY Turniej Tańca Kuliński KarolMajchrowicz Ewa6 C
KONWALIOWY Turniej Tańca Hasiów SzymonBaran Alicja4 C
KONWALIOWY Turniej Tańca Graczyk JerzyPlezia Karina2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca Graczyk JerzyPlezia Karina1 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Jura SzymonPashkivska Sofia2 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Witkowski KarolSteblyna Liza5 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Michalak WojciechJaguś Julia3 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Witkowski KarolSteblyna Liza4 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Michalak WojciechJaguś Julia1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Metack JulianStaśkiewicz Hanna2 B
KONWALIOWY Turniej Tańca Stefaniak DawidKopczyńska Natasza2 G
KONWALIOWY Turniej Tańca Sosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 G
KONWALIOWY Turniej Tańca Landyszkowski TymonDrobniak Klaudia2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca Podhuzov KostiantynBłaszczak Nikola1 B
KONWALIOWY Turniej Tańca Łokietko BrunoSmuk Zuzanna2 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Żołądziejewski ZbigniewBłaszczak Agnieszka2 E
KONWALIOWY Turniej Tańca Arkit GrzegorzArkit Aleksandra3 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Danielak MichałDanielak Dorota2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca Furman SylwesterGanecka Małgorzata1 C
KONWALIOWY Turniej Tańca Danielak MichałDanielak Dorota3 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Furman SylwesterGanecka Małgorzata2 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna3 E
KONWALIOWY Turniej Tańca Karczmar RomanKarczmar Anna1 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Karczmar RomanKarczmar Anna6 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka5 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Dziok RafałTeśluk Elwira1 C
KONWALIOWY Turniej Tańca Sosiński AndrzejKarwacka Donata4 E
KONWALIOWY Turniej Tańca Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna3 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Sosiński AndrzejKarwacka Donata3 E
KONWALIOWY Turniej Tańca Arkit GrzegorzArkit Aleksandra1 E
KONWALIOWY Turniej Tańca Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka2 E
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Metack JulianStaśkiewicz Hanna3 B
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda7 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina2 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda6 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja4 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Metack JulianStaśkiewicz Hanna8 B
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Gembara KonradBałut Klaudia7 B
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Landyszkowski MiłoszCharciarek Jagoda1 G
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Gembara KonradBałut Klaudia2 B
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Podhuzov KostiantynBłaszczak Nikola1 B
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Sołtyszewski HubertWitkiewicz Julia2 G
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kożuch JakubNiezgoda Nina2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Turewicz TobiaszKurek Sophie1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Pomes MikołajSinicka Julia1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Piłat AleksanderSerafinowicz Inka1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Żejmo RobertŁuszczek Zofia3 E
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia4 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Jura JakubWesołowska Lidia1 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Niemczyk KacperProtasiewicz Olivia3 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kramski DamianRogowska Oliwia10 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kidybiński PawełJabłońska Liwia4 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Gembara OskarŻegalski Alicja5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Negrebetskyi VadymKopaczyńska Kornelia1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Jura JakubWesołowska Lidia13 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Metack JulianStaśkiewicz Hanna10 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Gembara KonradBałut Klaudia9 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia4 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Metack JulianStaśkiewicz Hanna15 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Gembara KonradBałut Klaudia11 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Podhuzov KostiantynBłaszczak Nikola9 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Hasiów SzymonBaran Alicja9 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa7 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Jura JakubWesołowska Lidia2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa6 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Hasiów SzymonBaran Alicja5 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia4 OPEN
WIELKOPOLAN CUP Jura JakubWesołowska Lidia1 C
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Michalak WojciechJaguś Julia3 F
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Hemmerich AntoniWesołowska Maja1 H
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Stefaniak DawidKopczyńska Natasza3 G
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Jura SzymonPashkivska Sofia5 F
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Michalak WojciechJaguś Julia3 F
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Łokietko BrunoSmuk Zuzanna1 E
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gembara KonradBałut Klaudia1 B
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gembara KonradBałut Klaudia2 B
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Łokietko BrunoSmuk Zuzanna1 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTAdamcewicz SzymonGałka Maja4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTNiemczyk KacperProtasiewicz Olivia6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTDębski DawidChlamtacz Zofia4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWachelka JanŻejmo Karolina4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTGembara KonradBałut Klaudia10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWachelka JanŻejmo Karolina3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTAdamcewicz SzymonGałka Maja6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTGembara OskarŻegalski Alicja14 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTDębski DawidChlamtacz Zofia8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTGembara KonradBałut Klaudia12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKidybiński PawełJabłońska Liwia3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKramski DamianRogowska Oliwia14 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTNegrebetskyi VadymKopaczyńska Kornelia3 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSerocki KrzysztofSerocka Katarzyna3 D
Cracow Dance FestivalKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 C
Cracow Dance FestivalKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda4 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSerocki KrzysztofSerocka Katarzyna5 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówDanielak MichałDanielak Dorota5 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówDziok RafałTeśluk Elwira4 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówDanielak MichałDanielak Dorota2 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówDziok RafałTeśluk Elwira8 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoJura JakubWesołowska Lidia3 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoŻejmo RobertŁuszczek Zofia6 E
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoMetack JulianStaśkiewicz Hanna6 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoMetack JulianStaśkiewicz Hanna8 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoSzpakowicz RobertŁotyszonek Julita8 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoLandyszkowski MiłoszCharciarek Jagoda3 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoSzpakowicz RobertŁotyszonek Julita8 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoGraczyk JerzyPlezia Karina9 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoGraczyk JerzyPlezia Karina4 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKuliński KarolMajchrowicz Ewa10 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoJura JakubWesołowska Lidia3 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoHasiów SzymonBaran Alicja10 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKuliński KarolMajchrowicz Ewa11 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoHasiów SzymonBaran Alicja8 C
Akademickie Mistrzostwa Polski Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita22 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita19 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Kramski DamianRogowska Oliwia17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Kidybiński PawełJabłońska Liwia2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina8 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja13 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja10 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kidybiński PawełJabłońska Liwia5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Negrebetskyi VadymKopaczyńska Kornelia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Metack JulianStaśkiewicz Hanna8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Metack JulianStaśkiewicz Hanna7 B
WIELKOPOLAN CUP Łokietko BrunoSmuk Zuzanna2 E
WIELKOPOLAN CUP Łokietko BrunoSmuk Zuzanna4 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Sołtyszewski HubertWitkiewicz Julia1 H
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Michalak WojciechJaguś Julia2 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Kożuch JakubNiezgoda Nina2 H
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Turewicz TobiaszKurek Sophie1 H
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Żejmo RobertŁuszczek Zofia6 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Pomes MikołajSinicka Julia1 H
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Hemmerich AntoniWesołowska Maja1 H
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna8 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Grotkiewicz MichałHasiów Michalina10 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Łokietko BrunoSmuk Zuzanna5 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Michalak WojciechJaguś Julia6 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Łokietko BrunoSmuk Zuzanna2 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Jura JakubWesołowska Lidia2 D
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita4 OPEN
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Graczyk JerzyPlezia Karina4 D
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Kuliński KarolMajchrowicz Ewa5 C
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Hasiów SzymonBaran Alicja7 C
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Jura JakubWesołowska Lidia2 C
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Kuliński KarolMajchrowicz Ewa7 C
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Hasiów SzymonBaran Alicja9 C
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita3 OPEN
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Kramski DamianRogowska Oliwia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 H
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Stefaniak DawidKopczyńska Natasza3 G
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Graczyk JerzyPlezia Karina3 D
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Jura JakubWesołowska Lidia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita2 A
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita3 A
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 C
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Jura JakubWesołowska Lidia1 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Kuliński KarolMajchrowicz Ewa2 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Landyszkowski MiłoszCharciarek Jagoda1 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna1 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Jura JakubWesołowska Lidia6 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Graczyk JerzyPlezia Karina2 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Jura SzymonPashkivska Sofia6 F
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Jura JakubWesołowska Lidia3 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Metack JulianStaśkiewicz Hanna1 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Metack JulianStaśkiewicz Hanna1 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita1 A
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita1 A
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Kuliński KarolMajchrowicz Ewa6 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dębski DawidChlamtacz Zofia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita7 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita10 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wachelka JanŻejmo Karolina2 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Adamcewicz SzymonGałka Maja2 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wachelka JanŻejmo Karolina8 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Adamcewicz SzymonGałka Maja7 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita16 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Niemczyk KacperProtasiewicz Olivia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kramski DamianRogowska Oliwia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dębski DawidChlamtacz Zofia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita9 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia3 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Jura JakubWesołowska Lidia5 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Jura JakubWesołowska Lidia3 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Dziok RafałTeśluk Elwira2 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Dziok RafałTeśluk Elwira1 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Arkit GrzegorzArkit Aleksandra5 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka7 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna7 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Arkit GrzegorzArkit Aleksandra8 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Danielak MichałDanielak Dorota3 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka4 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Danielak MichałDanielak Dorota3 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Danielak MichałDanielak Dorota2 D
Puchar WieczystegoWachelka JanŻejmo Karolina9 OPEN
Puchar WieczystegoWachelka JanŻejmo Karolina8 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorFurman SylwesterGanecka Małgorzata2 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorFurman SylwesterGanecka Małgorzata1 E
Puchar WieczystegoDębski DawidChlamtacz Zofia8 OPEN
Puchar WieczystegoProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia7 OPEN
Puchar WieczystegoDębski DawidChlamtacz Zofia6 OPEN
Puchar WieczystegoProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia10 OPEN
Puchar WieczystegoSzpakowicz RobertŁotyszonek Julita13 OPEN
Puchar WieczystegoNiemczyk KacperProtasiewicz Olivia3 OPEN
Puchar WieczystegoKramski DamianRogowska Oliwia8 OPEN
Puchar WieczystegoSzpakowicz RobertŁotyszonek Julita7 OPEN
Puchar WieczystegoKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda22 C
Puchar WieczystegoWachelka JanŻejmo Karolina5 C
Puchar WieczystegoGraczyk JerzyPlezia Karina6 D
Puchar WieczystegoMichalak WojciechJaguś Julia5 F
Puchar WieczystegoŻejmo RobertŁuszczek Zofia18 E
Puchar WieczystegoGraczyk JerzyPlezia Karina3 D
Puchar WieczystegoWachelka JanŻejmo Karolina1 C
Puchar WieczystegoKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda16 C
Puchar WieczystegoHasiów SzymonBaran Alicja21 C
Puchar WieczystegoKuliński KarolMajchrowicz Ewa29 C
Puchar WieczystegoŁokietko BrunoKęsy Alicja1 F
Puchar WieczystegoJura JakubWesołowska Lidia16 D
Puchar WieczystegoMetack JulianStaśkiewicz Hanna26 B
Puchar WieczystegoGembara KonradBałut Klaudia12 B
Puchar WieczystegoŁokietko BrunoKęsy Alicja1 F
Puchar WieczystegoProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia6 A
Puchar WieczystegoProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia3 B
Puchar WieczystegoSzpakowicz RobertŁotyszonek Julita25 A
Puchar WieczystegoNiemczyk KacperProtasiewicz Olivia7 A
Puchar WieczystegoGembara KonradBałut Klaudia36 B
Puchar WieczystegoDębski DawidChlamtacz Zofia7 A
Puchar WieczystegoHasiów SzymonBaran Alicja44 C
Puchar WieczystegoKuliński KarolMajchrowicz Ewa42 C
Puchar WieczystegoJura JakubWesołowska Lidia24 C
Puchar WieczystegoMetack JulianStaśkiewicz Hanna5 C
Puchar WieczystegoSzpakowicz RobertŁotyszonek Julita23 A
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Żejmo RobertŁuszczek Zofia6 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna4 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Piłat AleksanderSerafinowicz Inka1 H
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Pomes MikołajSinicka Julia1 H
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Turewicz TobiaszKurek Sophie2 H
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Hemmerich AntoniWesołowska Maja1 H
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Sołtyszewski HubertWitkiewicz Julia1 H
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Kożuch JakubNiezgoda Nina2 H
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Stefaniak DawidKopczyńska Natasza3 G
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Landyszkowski MiłoszCharciarek Jagoda1 H
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna5 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna5 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka4 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Dziok RafałTeśluk Elwira4 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Danielak MichałDanielak Dorota2 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Danielak MichałDanielak Dorota2 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka8 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna6 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Arkit GrzegorzArkit Aleksandra5 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Dziok RafałTeśluk Elwira1 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaKuliński KarolMajchrowicz Ewa5 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaPomes MikołajSinicka Julia1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaPiłat AleksanderSerafinowicz Inka1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaLandyszkowski MiłoszCharciarek Jagoda1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaKuliński KarolMajchrowicz Ewa9 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaHasiów SzymonBaran Alicja9 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaTurewicz TobiaszKurek Sophie2 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaJura JakubWesołowska Lidia6 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaMetack JulianStaśkiewicz Hanna1 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaGembara KonradBałut Klaudia3 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaHasiów SzymonBaran Alicja4 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaJura JakubWesołowska Lidia6 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaGrotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna6 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaŻejmo RobertŁuszczek Zofia4 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaŁokietko BrunoKęsy Alicja1 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaŁokietko BrunoKęsy Alicja1 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaStefaniak DawidKopczyńska Natasza3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaGrotkiewicz MichałHasiów Michalina2 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaSołtyszewski HubertWitkiewicz Julia1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaHemmerich AntoniWesołowska Maja1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia2 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaŻukowski IgnacyMaslennikowa Swietłana1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaGembara KonradBałut Klaudia1 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaSzpakowicz RobertŁotyszonek Julita3 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaKożuch JakubNiezgoda Nina2 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaNiemczyk KacperProtasiewicz Olivia1 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaSzpakowicz RobertŁotyszonek Julita2 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia1 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia1 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaMetack JulianStaśkiewicz Hanna3 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaBorowski FabianBłaszczak Nikola4 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaWachelka JanŻejmo Karolina1 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaBorowski FabianBłaszczak Nikola3 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaWachelka JanŻejmo Karolina1 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaGraczyk JerzyPlezia Karina3 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaGraczyk JerzyPlezia Karina2 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaLandyszkowski TymonDrobniak Klaudia2 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Wachelka JanŻejmo Karolina13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda21 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Frodyma AmadeuszSkorupka Alicja8 OPEN
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Graczyk JerzyPlezia Karina3 D
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Graczyk JerzyPlezia Karina2 D
Mistrzostwa Polski Latin Kidybiński PawełJabłońska Liwia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Adamcewicz SzymonGałka Maja8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wachelka JanŻejmo Karolina9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jaszewski TomaszKotarba Alicja9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Frodyma AmadeuszSkorupka Alicja43 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kramski DamianRogowska Oliwia38 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kramski MateuszSzkalińska Marta52 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia14 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGraczyk JerzyPlezia Karina2 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGrotkiewicz MichałHasiów Michalina3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGrotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna2 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICAdam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGraczyk JerzyPlezia Karina3 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICJura JakubWesołowska Lidia4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICJura JakubWesołowska Lidia7 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICAdam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna5 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna5 D
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Żejmo RobertŁuszczek Zofia4 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna4 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Arkit GrzegorzArkit Aleksandra3 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jura JakubWesołowska Lidia7 D
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna3 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Graczyk JerzyPlezia Karina7 D
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jura JakubWesołowska Lidia8 C
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Graczyk JerzyPlezia Karina3 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Graczyk JerzyPlezia Karina3 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Graczyk JerzyPlezia Karina1 D
Mistrzostwa Polski StandardDanielak MichałDanielak Dorota5 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardAdamcewicz SzymonGałka Maja3 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardWachelka JanŻejmo Karolina12 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda26 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardDziok RafałTeśluk Elwira11 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardFurman SylwesterGanecka Małgorzata6 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardProtasiewicz PiotrMąkowska Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardDębski DawidChlamtacz Zofia15 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardNegrebetskyi VadymKopaczyńska Kornelia4 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardGembara OskarŻegalski Alicja13 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mękalski PawełBieniek Karolina3 D
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mękalski PawełBieniek Karolina7 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Mękalski PawełBieniek Karolina6 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWachelka JanŻejmo Karolina6 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWachelka JanŻejmo Karolina1 OPEN
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Mękalski PawełBieniek Karolina8 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupKidybiński PawełJabłońska Liwia10 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupJaszewski TomaszKotarba Alicja18 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupFrodyma AmadeuszSkorupka Alicja33 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupKramski DamianRogowska Oliwia35 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupKidybiński PawełJabłońska Liwia21 OPEN
XIII Silesian Cup 2021 Graczyk JerzyPlezia Karina7 D
XIII Silesian Cup 2021 Mękalski PawełBieniek Karolina3 D
XIII Silesian Cup 2021 Mękalski PawełBieniek Karolina5 D
XIII Silesian Cup 2021 Graczyk JerzyPlezia Karina2 D
Puchar Klas C, B i A Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita10 A
Puchar Klas C, B i A Metack JulianStaśkiewicz Hanna1 C
Puchar Klas C, B i A Kuliński KarolMajchrowicz Ewa17 C
Puchar Klas C, B i A Hasiów SzymonBaran Alicja24 C
Puchar Klas C, B i A Gembara KonradBałut Klaudia18 B
Puchar Klas C, B i A Dębski DawidChlamtacz Zofia4 A
Puchar Klas C, B i A Metack JulianStaśkiewicz Hanna5 C
Puchar Klas C, B i A Gembara KonradBałut Klaudia4 C
Puchar Klas C, B i A Kuliński KarolMajchrowicz Ewa26 C
Puchar Klas C, B i A Hasiów SzymonBaran Alicja29 C
Puchar Klas C, B i A Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina16 A
Puchar Klas C, B i A Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita25 A
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina7 A
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGrotkiewicz MichałHasiów Michalina3 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGraczyk JerzyPlezia Karina4 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMękalski PawełBieniek Karolina3 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMękalski PawełBieniek Karolina2 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGraczyk JerzyPlezia Karina1 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyStefaniak DawidKopczyńska Natasza3 G
Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia6 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 H
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySołtyszewski HubertMaslennikowa Swietłana1 H
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyTurewicz TobiaszKurek Sophie2 H
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPomes MikołajSinicka Julia1 H
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPiłat AleksanderSerafinowicz Inka1 H
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyLandyszkowski MiłoszCharciarek Jagoda1 H
Grand Prix Polski PTT Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina7 A
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJura SzymonPashkivska Sofia6 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŁokietko BrunoKęsy Alicja1 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJura JakubWesołowska Lidia5 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyHasiów SzymonBaran Alicja4 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJura JakubWesołowska Lidia3 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyHasiów SzymonBaran Alicja7 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŁokietko BrunoKęsy Alicja1 F
Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Negrebetskyi VadymKopaczyńska Kornelia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kramski DamianRogowska Oliwia18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Frodyma AmadeuszSkorupka Alicja22 OPEN
Grand Prix Polski PTT Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina34 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Adamcewicz SzymonGałka Maja8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wachelka JanŻejmo Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Adamcewicz SzymonGałka Maja3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wachelka JanŻejmo Karolina4 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 C
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wachelka JanŻejmo Karolina3 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna4 E
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Adamcewicz SzymonGałka Maja7 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 C
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Łokietko BrunoKęsy Alicja2 F
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Łokietko BrunoKęsy Alicja2 F
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Negrebetskyi VadymKopaczyńska Kornelia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Borowski FabianBłaszczak Nikola9 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Graczyk JerzyPlezia Karina2 D
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Graczyk JerzyPlezia Karina3 D
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa6 C
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa7 C
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja2 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina7 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita5 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina10 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita3 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Borowski FabianBłaszczak Nikola12 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia7 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Protasiewicz PiotrMąkowska Oliwia9 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Negrebetskyi VadymKopaczyńska Kornelia1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Jaszewski TomaszKotarba Alicja1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina6 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Pluskota StanisławŁuszczek Zofia8 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Jura JakubWesołowska Lidia1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Jura JakubWesołowska Lidia3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Mękalski PawełBieniek Karolina7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Mękalski PawełBieniek Karolina2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Jura JakubWesołowska Lidia2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Jura JakubWesołowska Lidia4 D
Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Piłat AleksanderSerafinowicz Inka2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Landyszkowski MiłoszWitkiewicz Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Kożuch JakubCharciarek Jagoda2 H
Grand Prix Polski PTT Gembara OskarKogut Alicja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Borowski FabianBłaszczak Nikola18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Borowski FabianBłaszczak Nikola20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Grotkiewicz MichałHasiów Michalina3 G
Grand Prix Polski PTT Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina12 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna3 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Piwoń FranciszekLasota Paulina Kornelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Sosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Stefaniak DawidKopczyńska Natasza3 G
Grand Prix Polski PTT Mękalski PawełBieniek Karolina9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Żejmo RobertSteblyna Liza4 F
Grand Prix Polski PTT Graczyk JerzyPlezia Karina9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Żejmo RobertSteblyna Liza1 F
Grand Prix Polski PTT Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina29 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kramski MateuszSzkalińska Marta26 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kramski DamianRogowska Oliwia13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Borowski FabianBłaszczak Nikola5 C
Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina1 C
Grand Prix Polski PTT Jaszewski TomaszKotarba Alicja4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Borowski FabianBłaszczak Nikola7 C
Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina1 C
Grand Prix Polski PTT Mękalski PawełBieniek Karolina10 D
Grand Prix Polski PTT Gembara OskarKogut Alicja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Graczyk JerzyPlezia Karina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Pluskota StanisławŁuszczek Zofia1 E
DANCE OSCARS 2021 Mękalski PawełBieniek Karolina6 D
DANCE OSCARS 2021 Mękalski PawełBieniek Karolina4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jura JakubWesołowska Lidia4 D
DANCE OSCARS 2021 Gembara OskarKogut Alicja2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jura JakubWesołowska Lidia4 D
Grand Prix Seniorów PTT Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka5 F
Grand Prix Seniorów PTT Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna4 F
Grand Prix Seniorów PTT Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 F
Grand Prix Seniorów PTT Dziok RafałTeśluk Elwira3 D
Grand Prix Seniorów PTT Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka8 D
Grand Prix Seniorów PTT Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna6 D
Grand Prix Seniorów PTT Dziok RafałTeśluk Elwira4 C
Grand Prix Seniorów PTT Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 D
Grand Prix Polski PTT Gembara OskarKogut Alicja7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jaszewski TomaszKotarba Alicja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gembara OskarKogut Alicja1 OPEN
Polish Open Championships WDC Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita15 OPEN
Polish Open Championships WDC Wachelka JanŻejmo Karolina4 OPEN
Polish Open Championships WDC Adamcewicz SzymonGałka Maja6 OPEN
Polish Open Championships WDC Kidybiński PawełJabłońska Liwia2 OPEN
Polish Open Championships WDC Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina1 OPEN
Polish Open Championships WDC Gembara KonradBałut Klaudia20 OPEN
Polish Open Championships WDC Jaszewski TomaszKotarba Alicja6 OPEN
Polish Open Championships WDC Kidybiński PawełJabłońska Liwia18 OPEN
Polish Open Championships WDC Adamcewicz SzymonGałka Maja7 OPEN
Polish Open Championships WDC Metack JulianMąkowska Oliwia18 OPEN
Polish Open Championships WDC Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda20 OPEN
Polish Open Championships WDC Metack JulianMąkowska Oliwia12 OPEN
Polish Open Championships WDC Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda19 OPEN
Polish Open Championships WDC Gembara OskarKogut Alicja3 OPEN
Polish Open Championships WDC Malinowski WiktorKaplińska Zofia12 OPEN
Polish Open Championships WDC Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita18 OPEN
Polish Open Championships WDC Wachelka JanŻejmo Karolina3 OPEN
Polish Open Championships WDC Dębski DawidChlamtacz Zofia14 OPEN
Polish Open Championships WDC Adamcewicz SzymonGałka Maja3 OPEN
Polish Open Championships WDC Kidybiński PawełJabłońska Liwia2 OPEN
Polish Open Championships WDC Kramski MateuszSzkalińska Marta34 OPEN
Polish Open Championships WDC Frodyma AmadeuszSkorupka Alicja22 OPEN
Polish Open Championships WDC Kramski DamianRogowska Oliwia15 OPEN
Polish Open Championships WDC Gembara OskarKogut Alicja11 OPEN
Polish Open Championships WDC Gembara KonradBałut Klaudia24 OPEN
Polish Open Championships WDC Wachelka JanŻejmo Karolina5 OPEN
Polish Open Championships WDC Dębski DawidChlamtacz Zofia16 OPEN
Polish Open Championships WDC Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja4 OPEN
Polish Open Championships WDC Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda12 OPEN
Polish Open Championships WDC Metack JulianMąkowska Oliwia8 OPEN
Polish Open Championships WDC Wachelka JanŻejmo Karolina7 OPEN
Polish Open Championships WDC Gembara OskarKogut Alicja4 OPEN
Polish Open Championships WDC Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita6 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTAdamcewicz JakubKrynicka Wiktoria12 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Landyszkowski MiłoszWitkiewicz Julia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Sołtyszewski HubertMaslennikowa Swietłana1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Sosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Łokietko BrunoKęsy Alicja6 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Łokietko BrunoKęsy Alicja3 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Piwoń FranciszekLasota Paulina Kornelia1 H
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTMalinowski WiktorKaplińska Zofia17 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Jura JakubWesołowska Lidia5 D
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTKidybiński PawełJabłońska Liwia3 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Jura JakubWesołowska Lidia12 D
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTKramski DamianRogowska Oliwia15 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTFrodyma AmadeuszSkorupka Alicja21 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Wachelka JanŻejmo Karolina1 C
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Borowski FabianBłaszczak Nikola3 C
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda6 C
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Gembara OskarKogut Alicja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 C
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Borowski FabianBłaszczak Nikola4 C
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Mękalski PawełBieniek Karolina1 D
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Malinowski WiktorKaplińska Zofia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Dębski DawidChlamtacz Zofia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Mękalski PawełBieniek Karolina2 D
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kramski DamianRogowska Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna3 E
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita11 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kramski MateuszSzkalińska Marta7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kidybiński PawełJabłońska Liwia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Frodyma AmadeuszSkorupka Alicja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Jaszewski TomaszKotarba Alicja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Gembara OskarKogut Alicja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Wachelka JanŻejmo Karolina1 C
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Dębski DawidChlamtacz Zofia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Danielak MichałDanielak Dorota6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Arkit GrzegorzArkit Aleksandra1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Dębski DawidChlamtacz Zofia17 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kuliński KarolMajchrowicz Ewa11 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Gembara KonradBałut Klaudia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Metack JulianMąkowska Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kuliński KarolMajchrowicz Ewa13 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Metack JulianMąkowska Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Arkit GrzegorzArkit Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Gembara KonradBałut Klaudia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Borowski FabianBłaszczak Nikola5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Danielak MichałDanielak Dorota1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Adam RyszardJałtuszewska-Adam Krystyna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Danielak MichałDanielak Dorota3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Danielak MichałDanielak Dorota1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Wachelka JanŻejmo Karolina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Borowski FabianBłaszczak Nikola3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Wachelka JanŻejmo Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina10 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Graczyk JerzyPlezia Karina3 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Pluskota StanisławŁuszczek Zofia6 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja4 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Hasiów SzymonBaran Alicja6 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria13 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Jura JakubWesołowska Lidia5 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Jura JakubWesołowska Lidia2 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Jaszewski TomaszKotarba Alicja7 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOSołtyszewski HubertMaslennikowa Swietłana1 H
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOKwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOLandyszkowski MiłoszWitkiewicz Julia2 H
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOSosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 H
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOStefaniak DawidKopczyńska Natasza1 H
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOPiwoń FranciszekLasota Paulina Kornelia2 H
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOJura SzymonPashkivska Sofia2 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOGrotkiewicz MichałHasiów Michalina3 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOHasiów SzymonBaran Alicja7 D
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOGraczyk JerzyPlezia Karina1 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOPluskota StanisławŁuszczek Zofia4 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOGrotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna6 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOŁokietko BrunoKęsy Alicja5 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOŁokietko BrunoKęsy Alicja5 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOJura JakubWesołowska Lidia9 D
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOJura JakubWesołowska Lidia4 D
ŚWIĘTO BZÓW Hemmerich AntoniWesołowska Maja2 H
ŚWIĘTO BZÓW Stefaniak DawidKopczyńska Natasza1 H
ŚWIĘTO BZÓW Jura SzymonPashkivska Sofia2 G
ŚWIĘTO BZÓW Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
ŚWIĘTO BZÓW Grotkiewicz MichałHasiów Michalina3 G
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Graczyk JerzyPlezia Karina1 E
ŚWIĘTO BZÓW Wachelka JanŻejmo Karolina1 C
ŚWIĘTO BZÓW Wachelka JanŻejmo Karolina2 C
ŚWIĘTO BZÓW Łokietko BrunoKęsy Alicja6 E
ŚWIĘTO BZÓW Łokietko BrunoKęsy Alicja6 E
ŚWIĘTO BZÓW Jura JakubWesołowska Lidia8 D
ŚWIĘTO BZÓW Hasiów SzymonBaran Alicja5 D
ŚWIĘTO BZÓW Jura JakubWesołowska Lidia7 D
Grand Prix Polski PTT Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Grotkiewicz MichałHasiów Michalina3 G
Grand Prix Polski PTT Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda20 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Pluskota StanisławŁuszczek Zofia2 F
Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Adamcewicz JakubKrynicka Wiktoria21 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Hasiów SzymonBaran Alicja7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Pluskota StanisławŁuszczek Zofia7 E
Grand Prix Polski PTT Kidybiński PawełJabłońska Liwia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jaszewski TomaszKotarba Alicja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kramski MateuszSzkalińska Marta27 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jura JakubWesołowska Lidia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jura JakubWesołowska Lidia11 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Hasiów SzymonBaran Alicja2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna8 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Gembara KonradBałut Klaudia8 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Gembara KonradBałut Klaudia2 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Hasiów SzymonBaran Alicja22 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Kuliński KarolMajchrowicz Ewa25 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Protasiewicz PiotrOlejnik Karolina1 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Metack JulianMąkowska Oliwia12 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Dębski DawidChlamtacz Zofia5 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Malinowski WiktorKaplińska Zofia7 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita10 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Jura JakubWesołowska Lidia20 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Kuliński KarolMajchrowicz Ewa25 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Protasiewicz PiotrOlejnik Karolina8 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Metack JulianMąkowska Oliwia15 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Dębski DawidChlamtacz Zofia22 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Kramski DamianRogowska Oliwia3 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina9 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita21 A
II OTTT Będzin 2021 Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina2 A
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Grotkiewicz MichałHasiów Michalina3 G
CeA Challenge Cup Puchar Furman SylwesterGanecka Małgorzata7 E
CeA Challenge Cup Puchar Karczmar RomanKarczmar Anna9 D
CeA Challenge Cup Puchar Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka8 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Pluskota StanisławŁuszczek Zofia2 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Stefaniak DawidKopczyńska Natasza2 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Piwoń FranciszekLasota Paulina Kornelia2 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna8 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Witkowski KarolPlezia Karina6 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Jura JakubWesołowska Lidia12 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Hasiów SzymonBaran Alicja1 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Gembara KonradBałut Klaudia1 C
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Jura JakubWesołowska Lidia1 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Malinowski WiktorKaplińska Zofia5 OPEN
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kuliński KarolMajchrowicz Ewa3 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina10 OPEN
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita7 OPEN
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita6 OPEN
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Metack JulianMąkowska Oliwia5 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Metack JulianMąkowska Oliwia4 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Gembara KonradBałut Klaudia5 C
CeA Challenge Cup Puchar Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka6 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Hasiów SzymonBaran Alicja13 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina10 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina3 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina4 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jaszewski TomaszKotarba Alicja11 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina8 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia6 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kidybiński PawełJabłońska Liwia7 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kramski DamianRogowska Oliwia25 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kramski MateuszSzkalińska Marta30 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina3 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa6 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Adamcewicz SzymonGałka Maja2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina12 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wachelka JanŻejmo Karolina10 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kidybiński PawełJabłońska Liwia5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita10 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kuliński KarolMajchrowicz Ewa7 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dębski DawidChlamtacz Zofia4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jaszewski TomaszKotarba Alicja2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita10 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina28 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Mękalski PawełHorodyńska Natalia3 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Mękalski PawełHorodyńska Natalia3 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda4 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Witkowski KarolPlezia Karina6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Pluskota StanisławŁuszczek Zofia7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Mękalski PawełHorodyńska Natalia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Graczyk JerzyBieniek Karolina7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Mękalski PawełHorodyńska Natalia5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Graczyk JerzyBieniek Karolina7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kuliński KarolMajchrowicz Ewa2 D
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Sosnowski SzymonTomaszewicz Maja1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Wolski IgorZapotoczna Lidia2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Hemmerich AntoniWesołowska Maja1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Stefaniak DawidKopczyńska Natasza1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Sołtyszewski HubertMaslennikowa Swietłana1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Kożuch JakubKurek Sophie2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Piwoń FranciszekLasota Paulina Kornelia1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Turewicz TobiaszSerafinowicz Inka2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Płocienniczak ŁukaszBogusławska Izabela2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Pomes MikołajSinicka Julia1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Landyszkowski MiłoszWitkiewicz Julia1 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Żukowski IgnacyHalczak Natasza2 H
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz Emilia3 G
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Potęga OskarJaguś Julia1 G
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Grotkiewicz MichałHasiów Michalina3 G
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Pluskota StanisławŁuszczek Zofia2 F
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Witkowski KarolPlezia Karina3 F
Finał Grand Prix Seniorów PTT Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka1 F
Finał Grand Prix Seniorów PTT Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna3 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Danielak MichałDanielak Dorota3 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna4 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka5 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Danielak MichałDanielak Dorota3 D
PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT w klasach HGFE; GWIAZDKOWY Turniej Tańca Jura SzymonPashkivska Sofia2 G
47 Puchar Wieczystego Dębski DawidChlamtacz Zofia14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda10 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wachelka JanŻejmo Karolina14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wachelka JanŻejmo Karolina9 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Metack JulianMąkowska Oliwia12 OPEN
47 Puchar Wieczystego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita23 OPEN
47 Puchar Wieczystego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita13 OPEN
47 Puchar Wieczystego Metack JulianMąkowska Oliwia18 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kidybiński PawełJabłońska Liwia1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kidybiński PawełJabłońska Liwia2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita19 A
47 Puchar Wieczystego Metack JulianMąkowska Oliwia8 C
47 Puchar Wieczystego Hasiów SzymonBłaszczak Nikola9 D
47 Puchar Wieczystego Metack JulianMąkowska Oliwia3 C
47 Puchar Wieczystego Hasiów SzymonBłaszczak Nikola7 D
47 Puchar Wieczystego Dębski DawidChlamtacz Zofia4 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORDanielak MichałDanielak Dorota6 C
47 Puchar Wieczystego Kramski MateuszSzkalińska Marta10 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORDanielak MichałDanielak Dorota5 D
47 Puchar Wieczystego Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita18 A
47 Puchar Wieczystego Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina32 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORDanielak MichałDanielak Dorota6 D
47 Puchar Wieczystego Dębski DawidChlamtacz Zofia7 C
47 Puchar Wieczystego Kuliński KarolMajchrowicz Ewa17 D
47 Puchar Wieczystego Kuliński KarolMajchrowicz Ewa6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita1 B
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borowski FabianBałut Klaudia2 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna8 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Pluskota StanisławŁuszczek Zofia11 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wachelka JanŻejmo Karolina2 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda3 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda4 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka2 F
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mękalski JanuszJagielska-Mękalska Agnieszka1 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Serocki KrzysztofSerocka Katarzyna2 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mękalski PawełHorodyńska Natalia10 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna3 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Hasiów SzymonBłaszczak Nikola10 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Graczyk JerzyBieniek Karolina12 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Hasiów SzymonBłaszczak Nikola7 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mękalski PawełHorodyńska Natalia9 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Graczyk JerzyBieniek Karolina10 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Lewandowski GracjanKęsy Weronika3 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Lewandowski GracjanKęsy Weronika10 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wachelka JanŻejmo Karolina5 D
CeA Challenge Cup Mękalski PawełHorodyńska Natalia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wachelka JanŻejmo Karolina5 D
CeA Challenge Cup Mękalski PawełHorodyńska Natalia9 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Adamcewicz SzymonGałka Maja5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda14 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Wachelka JanŻejmo Karolina15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Metack JulianMąkowska Oliwia22 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Borowski FabianBałut Klaudia23 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka13 OPEN
Mikołajowy OTTT Mękalski PawełHorodyńska Natalia8 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dębski DawidChlamtacz Zofia21 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kramski DamianSkorupka Alicja10 OPEN
Mikołajowy OTTT Mękalski PawełHorodyńska Natalia7 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wachelka JanŻejmo Karolina2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wachelka JanŻejmo Karolina2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka4 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Jura JakubWesołowska Lidia1 E
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Grotkiewicz PiotrBiadała Zuzanna6 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Pluskota StanisławŁuszczek Zofia9 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Borowski FabianBałut Klaudia3 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna4 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Mękalski PawełHorodyńska Natalia7 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Szpakowicz HubertStaśkiewicz Hanna5 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Mękalski PawełHorodyńska Natalia8 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka1 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda2 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Wachelka JanŻejmo Karolina4 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka2 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda4 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Metack JulianMąkowska Oliwia4 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Metack JulianMąkowska Oliwia4 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kuliński KarolMajchrowicz Ewa1 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kuliński KarolMajchrowicz Ewa3 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Dębski DawidChlamtacz Zofia1 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita2 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita2 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Dębski DawidChlamtacz Zofia11 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Wachelka JanŻejmo Karolina3 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka6 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wachelka JanŻejmo Karolina4 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wachelka JanŻejmo Karolina3 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka5 D
Mistrzostwa Polski Latin Wachelka JanŻejmo Karolina7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka14 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Metack JulianMąkowska Oliwia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Borowski FabianBałut Klaudia24 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kidybiński PawełJabłońska Liwia4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Purczyński WiktorRogowska Oliwia19 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita21 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jaszewski TomaszKotarba Alicja9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kidybiński PawełJabłońska Liwia15 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kramski DamianSkorupka Alicja26 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kramski MateuszSzkalińska Marta38 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Adamcewicz SzymonGałka Maja4 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka3 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Wachelka JanŻejmo Karolina2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka7 D
Mistrzostwa Polski Standard Kramski DamianSkorupka Alicja28 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gembara OskarStaśkiewicz Alicja19 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Lech BartoszKopaczyńska Kornelia6 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szpakowicz RobertŁotyszonek Julita23 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dębski DawidChlamtacz Zofia23 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Purczyński WiktorRogowska Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gembara OskarStaśkiewicz Alicja3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Metack JulianMąkowska Oliwia25 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Wachelka JanŻejmo Karolina15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz Blanka12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kaźmierczak OliwierJareniowska Jagoda9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Adamcewicz SzymonGałka Maja6 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Borowski Fabian