!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
PAKTAN
Słupsk (Pomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela10 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela8 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa8 B
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa10 B
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa8 B
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Łapa RomanKałuża Alicja13 E
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Igliński KacperKayser Julia2 G
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 G
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Bernat PiotrCzekaj Natalia2 G
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Kayser PiotrZielonka Laura2 G
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Szeligowski FilipNejman Julia4 F
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Kasperek JanKoperska Julia4 D
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Kasperek JanKoperska Julia2 D
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja6 C
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa9 B
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja12 C
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela5 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Stankowski IgorZientala Sara1 H
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Karwacki AdamGrzeszewska Zuzanna1 H
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Łęgowski MateuszBojara Bianka1 H
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Wojtko KacperStawasz Iga1 H
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja10 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela5 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Lesniak MikolajCabańska Izabela18 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Lesniak MikolajCabańska Izabela16 OPEN
GRAND PRIX LATINO CAFE w klasach H i G Gdynia 25.05.2019Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 G
GRAND PRIX LATINO CAFE w klasach H i G Gdynia 25.05.2019Igliński KacperKayser Julia2 G
GRAND PRIX LATINO CAFE w klasach H i G Gdynia 25.05.2019Kayser PiotrZielonka Laura2 G
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 C
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja10 C
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 G
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Igliński KacperKayser Julia2 G
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Lesniak MikolajCabańska Izabela21 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Lesniak MikolajCabańska Izabela35 OPEN
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Szeligowski FilipNejman Julia9 F
XIII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 11.05.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Baratyński JakubKałuża Alicja18 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola2 G
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Lesniak MikolajCabańska Izabela20 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Lesniak MikolajCabańska Izabela20 OPEN
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa8 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela8 OPEN
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela6 OPEN
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Baratyński JakubKałuża Alicja9 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela10 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela15 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola1 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Łęgowski MateuszBojara Bianka1 H
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Wojtko KacperStawasz Iga1 H
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Igliński KacperKayser Julia2 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Kayser PiotrZielonka Laura1 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa2 C
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela17 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Szeligowski FilipNejman Julia8 F
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela19 OPEN
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. KamieĹ„ Pomorski 16.03.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. Kamień Pomorski 16.03.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 C
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. KamieĹ„ Pomorski 16.03.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 C
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. KamieĹ„ Pomorski 16.03.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 C
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. Kamień Pomorski 16.03.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 C
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. KamieĹ„ Pomorski 16.03.2019Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja4 B
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. KamieĹ„ Pomorski 16.03.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela2 A
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. KamieĹ„ Pomorski 16.03.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela1 A
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. Kamień Pomorski 16.03.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. KamieĹ„ Pomorski 16.03.2019Derdziński GrzegorzLewna Wanesa4 A
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela29 OPEN
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Baratyński JakubKałuża Alicja11 E
XX OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻ.-KSOK Szczecinek 02.03.2019Baratyński JakubKałuża Alicja11 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela32 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Leśniak MikołajCabańska Izabela32 OPEN
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Baratyński JakubKałuża Alicja6 E
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Łęgowski MateuszBojara Bianka1 H
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Igliński KacperKayser Julia1 G
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Bernat PiotrDąbrowska Liliana2 G
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 G
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Kayser PiotrZielonka Laura1 G
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Szeligowski FilipNejman Julia1 G
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola1 G
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja4 C
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja6 C
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja8 OPEN
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela13 OPEN
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 OPEN
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela6 OPEN
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Legowski MateuszBojara Bianka1 H
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Szeligowski FilipNejman Julia1 G
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja6 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Baratyński JakubKałuża Alicja8 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela4 OPEN
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa6 OPEN
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 OPEN
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 OPEN
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa6 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Legowski MateuszBojara Bianka1 H
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola1 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Chachula-Domanski MiloszSech Oliwia2 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Szeligowski FilipNejman Julia2 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Kayser PiotrZielonka Laura2 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Igliński KacperKayser Julia2 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela7 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela10 OPEN
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Łapa RomanLabryga Hanna5 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola1 G
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Szeligowski FilipNejman Julia2 G
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia2 G
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Łęgowski MateuszBojara Bianka1 H
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 C
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa2 C
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Bernat PiotrDąbrowska Liliana2 G
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 C
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela3 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela7 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela8 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela6 B
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela5 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa12 C
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja6 C
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela5 OPEN
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja10 C
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELALesniak MikolajCabańska Izabela27 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTALesniak MikolajCabańska Izabela33 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Lesniak MikolajCabańska Izabela33 OPEN
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 G
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola1 G
II Wakacyjny Turniej Tańca - Piknik Rumia 17.06.2018Szeligowski FilipNejman Julia2 G
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia2 G
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela7 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela7 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja6 C
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela11 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja7 C
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela14 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa1 C
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa6 C
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Szeligowski FilipNejman Julia2 G
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Łapa RomanLabryga Hanna4 F
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Szeligowski FilipNejman Julia1 G
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Baratyński JakubKałuża Alicja1 F
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Blazer TomaszUrbanik Laura6 E
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Igliński KacperKayser Julia1 H
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola1 H
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Kayser PiotrZielonka Laura1 H
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 H
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Łęgowski MateuszBojara Bianka1 H
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa4 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja2 D
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 G
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja16 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela9 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja19 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja5 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela5 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja15 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja15 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 B
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 B
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja5 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja14 C
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja11 C
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja10 C
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Kasperek JanSokołowska Anastazja4 D
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja3 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Baratyński JakubKałuża Alicja2 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 H
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela3 B
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja6 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja8 C
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 B
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela6 OPEN
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Blazer TomaszUrbanik Laura5 E
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela4 B
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 C
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Baratyński JakubKałuża Alicja1 F
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja3 D
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela6 OPEN
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Baratyński JakubKałuża Alicja1 F
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja3 D
XII SĹ‚oneczny TTS DziwnĂłw 12.05.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
XII Słoneczny TTS Dziwnów 12.05.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska AlicjaQ D
XII SĹ‚oneczny TTS DziwnĂłw 12.05.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja5 D
XII SĹ‚oneczny TTS DziwnĂłw 12.05.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 B
XII SĹ‚oneczny TTS DziwnĂłw 12.05.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
XII SĹ‚oneczny TTS DziwnĂłw 12.05.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 B
XII SĹ‚oneczny TTS DziwnĂłw 12.05.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja11 C
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela6 B
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Igliński KacperKayser Julia1 H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Kayser PiotrZielonka Laura1 H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola1 H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Szeligowski FilipNejman Julia1 G
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela16 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela14 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Łapa RomanLabryga Hanna1 G
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela5 B
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Blazer TomaszUrbanik Laura7 E
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela14 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa4 C
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela16 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Baratyński JakubKałuża Alicja3 F
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 B
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa2 C
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja8 C
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 D
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela3 B
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela5 B
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela9 B
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela16 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela11 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela5 B
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Igliński KacperKayser Julia1 H
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela2 B
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 H
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Łapa RomanLabryga Hanna1 G
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola1 H
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Kayser PiotrZielonka Laura1 H
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 H
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Baratyński JakubKałuża Alicja1 F
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Kasperek JanBulczak Melania12 C
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Kasperek JanBulczak Melania6 D
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Kasperek JanBulczak Melania12 C
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela21 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Kasperek JanBulczak Melania6 D
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela21 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa2 C
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa4 C
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 B
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 B
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Kasperek JanBulczak Melania21 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Baratyński JakubKałuża Alicja6 F
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Igliński KacperKayser Julia1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Zakrzewski IgorGrządzielska Pola1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Bernat PiotrDąbrowska Liliana2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Kayser PiotrZielonka Laura1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Łapa RomanLabryga Hanna1 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Twardowski OliwerTrapp Amelia11 F
XIV Wiosenny TTS Kamień Pomorski 17.03.2018Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja10 C
XIV Wiosenny TTS Kamień Pomorski 17.03.2018Blazer TomaszUrbanik Laura5 E
XIV Wiosenny TTS Kamień Pomorski 17.03.2018Kasperek JanBulczak Melania8 C
XIV Wiosenny TTS Kamień Pomorski 17.03.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela3 B
XIV Wiosenny TTS Kamień Pomorski 17.03.2018Kasperek JanBulczak MelaniaQ D
XIV Wiosenny TTS Kamień Pomorski 17.03.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela1 B
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Goliszek MateuszSałapa Marta24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Kasperek JanBulczak Melania2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Kasperek JanBulczak Melania2 D
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Derdziński GrzegorzLewna Wanesa31 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela29 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Leśniak MikołajCabańska Izabela37 OPEN
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Kasperek JanBulczak Melania5 D
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Kasperek JanBulczak Melania8 C
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Kasperek JanBulczak Melania10 D
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Kasperek JanBulczak Melania2 C
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela7 B
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Kayser PiotrZielonka Laura1 H
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 H
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 H
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Igliński KacperKayser Julia1 H
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Zakrzewski IgorGrządzielska-Zblewska Pola1 H
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Łapa RomanLabryga Hanna1 G
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Szeligowski FilipNejman Julia2 G
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Baratyński JakubKałuża Alicja8 F
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Twardowski OliwerTrapp Amelia14 F
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela13 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela8 B
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Goliszek MateuszSałapa Marta10 B
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela14 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Goliszek MateuszSałapa Marta8 B
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Kasperek JanBulczak Melania5 D
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja8 D
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Kasperek JanBulczak Melania3 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Kasperek JanBulczak Melania7 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Goliszek MateuszSałapa Marta5 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela7 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa9 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela2 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Goliszek MateuszSałapa Marta8 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa9 OPEN
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja2 D
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Kasperek JanBulczak Melania3 D
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Kasperek JanBulczak Melania7 C
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja8 C
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja5 D
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Kasperek JanBulczak Melania4 D
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa4 C
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Baratyński JakubKałuża Alicja5 F
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Blazer TomaszUrbanik Laura9 E
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Łapa RomanLabryga Hanna2 G
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Szeligowski FilipNejman Julia2 G
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Kasperek JanBulczak Melania1 C
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna5 C
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela4 B
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela6 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Kasperek JanBulczak Melania8 D
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Szeligowski FilipNejman Julia2 G
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 H
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Baratyński JakubKałuża Alicja9 F
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Twardowski OliwerTrapp Amelia13 F
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja11 D
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna5 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela6 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela6 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Goliszek MateuszSałapa Marta9 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Goliszek MateuszSałapa Marta2 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Baratyński JakubKałuża Alicja10 F
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Twardowski OliwerTrapp Amelia15 F
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Szeligowski FilipNejman Julia2 G
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 D
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Kasperek JanBulczak Melania4 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Chachuła-Domański MiłoszSech Oliwia1 H
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Kasperek JanBulczak Melania9 D
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Bernat PiotrDąbrowska Liliana2 H
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja6 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Jelonek PawełSokołowska Anastazja3 D
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Goliszek MateuszSałapa Marta2 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna2 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna5 B
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 C
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja1 D
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Kasperek JanBulczak Melania4 D
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Jelonek PawełSokołowska Anastazja3 D
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Goliszek MateuszSałapa Marta2 C
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna2 C
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela2 C
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela3 B
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela5 B
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Goliszek MateuszSałapa Marta6 B
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Goliszek MateuszSałapa Marta3 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 C
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Jelonek PawełSokołowska Anastazja2 D
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Kasperek JanBulczak Melania8 D
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Kasperek JanBulczak Melania2 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna2 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna4 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Kasperek JanBulczak Melania5 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Jelonek PawełSokołowska Anastazja6 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa9 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Kasperek JanBulczak Melania11 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja3 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Goliszek MateuszSałapa Marta6 B
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela3 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela2 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Goliszek MateuszSałapa Marta10 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela2 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kasperek JanBulczak Melania5 D
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Goliszek MateuszSałapa Marta1 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kasperek JanBulczak Melania2 D
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela2 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna6 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna5 B
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna2 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela4 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Leśniak MikołajCabańska Izabela2 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 D
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Baratyński JakubKałuża Alicja11 F
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Kasperek JanBulczak Melania1 D
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Goliszek MateuszSałapa Marta4 C
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa6 C
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Kasperek JanBulczak Melania2 D
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 D
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Jelonek PawełCabańska Izabela8 C
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 D
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 D
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Goliszek MateuszSałapa Marta6 B
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia8 B
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia10 B
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Jelonek PawełCabańska Izabela9 D
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Witka-Jeżewski AntoniSałapa Karina1 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Komisaruk ZuzannaKomisaruk Zuzanna2 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kuźniar PiotrLaskowska Wiktoria2 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Igliński KacperKayser Julia1 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Fudala OliwiaFudala Oliwia2 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Chachuła-Domański MiłoszPiotrowska Diana1 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Szeligowski FilipNejman Julia2 G
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Blazer TomaszUrbanik Laura1 F
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Łapa RomanLabryga Hanna2 G
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kayser PiotrZielonka Laura1 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Twardowski OliwerTrapp Amelia1 G
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Baratyński JakubKałuża Alicja1 G
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Łapa RomanLabryga Hanna1 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kasperek JanBulczak Melania1 D
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Słomczyńska AleksandraSłomczyńska Aleksandra2 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia12 B
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja4 D
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Goliszek MateuszSałapa Marta5 C
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Goliszek MateuszSałapa Marta8 OPEN
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa13 OPEN
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia8 B
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Jelonek PawełCabańska Izabela9 C
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa6 C
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa6 D
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Jelonek PawełCabańska Izabela5 D
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna6 C
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna2 C
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja5 D
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Strzałka KacperSokołowska Anastazja3 D
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kasperek JanBulczak Melania2 D
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Strzałka KacperSokołowska Anastazja9 D
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Chachuła-Domański MiłoszPiotrowska Diana1 H
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Szeligowski FilipNejman Julia3 G
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna7 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna10 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja8 D
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Goliszek MateuszSałapa Marta5 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja10 D
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Jelonek PawełCabańska Izabela10 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Jelonek PawełCabańska Izabela3 D
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 D
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Strzałka KacperSokołowska Anastazja13 D
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Kiersnowski KonradKiersnowska Katarzyna7 OPEN
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Jelonek PawełCabańska Izabela6 D
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Kiersnowski KonradKiersnowska Katarzyna5 OPEN
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna7 C
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna5 C
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 D
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Kasperek JanBulczak Melania11 D
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja7 D
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja12 D
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Kasperek JanBulczak Melania7 D
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia5 B
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia7 B
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa4 C
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Goliszek MateuszSałapa Marta1 C
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna7 C
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna3 C
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa3 D
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 D
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 D
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Kasperek JanBulczak Melania10 D
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Kasperek JanBulczak Melania1 D
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Chachuła-Domański MiłoszPiotrowska Diana1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Baratyński JakubKałuża Alicja1 G
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Jelonek PawełCabańska Izabela9 D
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna3 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Jelonek PawełCabańska Izabela10 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja2 E
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Kuźmiński WojciechKuźmińska Anna3 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia9 B
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia7 B
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 E
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa4 D
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa2 D
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 H
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Goliszek MateuszSałapa Marta6 C
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Chachuła-Domański MiłoszPiotrowska Diana1 H
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Twardowski OliwerTrapp Amelia1 G
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Baratyński JakubKałuża Alicja1 G
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Łapa RomanLabryga Hanna1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Baratyński JakubKałuża Alicja2 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia12 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 E
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa11 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa6 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Lubiniecki DamianParfionow Maja5 F
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Szeligowski FilipNejman Julia2 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Twardowski OliwerTrapp Amelia1 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Chachuła-Domański MiłoszPiotrowska Diana1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kasperek JanBulczak Melania9 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kasperek JanBulczak Melania8 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia8 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia17 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia19 OPEN
Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 01.04.2017Goliszek MateuszSałapa Marta6 C
Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 01.04.2017Kasperek JanBulczak Melania9 D
Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 01.04.2017Kasperek JanBulczak Melania7 D
Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 01.04.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 D
Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 01.04.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa5 D
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Łapa RomanLabryga Hanna1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Baratyński JakubKałuża Alicja1 G
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Twardowski OliwerTrapp Amelia2 G
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Bernat PiotrDąbrowska Liliana1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Lubiniecki DamianParfionow Maja5 F
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Goliszek MateuszSałapa Marta6 C
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia8 B
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia11 B
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja12 E
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa4 D
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Jelonek PawełCabańska Izabela6 C
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa11 D
Mistrzostwa Polski FTS w 10-ciu Tańcach Rumia 25.03.2017Kiersnowski KonradKiersnowska Katarzyna8 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10-ciu Tańcach Rumia 25.03.2017Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia27 OPEN
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja5 E
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa2 D
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Jelonek PawełCabańska Izabela8 D
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 D
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Goliszek MateuszSałapa Marta5 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Jelonek PawełCabańska Izabela15 OPEN
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja4 E
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa8 D
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Derdziński GrzegorzLewna Wanesa7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Elbląg 26.02.2017Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 E
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Kiersnowski KonradKiersnowska Katarzyna16 OPEN
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Kasperek JanBulczak Melania2 E
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Goliszek MateuszSałapa Marta7 C
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA Szczecinek 04.12.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula3 C
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA Szczecinek 04.12.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula3 C
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA Szczecinek 04.12.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja2 E
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA Szczecinek 04.12.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra2 C
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA Szczecinek 04.12.2016Kasperek JanBulczak Melania5 E
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia7 OPEN
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia7 OPEN
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula4 C
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula5 C
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja6 E
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra8 C
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra8 C
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Blazer TomaszUrbanik Laura3 F
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Szewczyk AleksanderBorkowska Karolina1 G
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Baratyński JakubKałuża Alicja2 G
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Twardowski OliwerTrapp Amelia1 G
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Kasperek JanBulczak Melania3 E
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja6 E
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Kasperek JanBulczak Melania2 E
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula4 C
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Twardowski OliwerTrapp Amelia1 G
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Szewczyk AleksanderBorkowska Karolina1 G
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Blazer TomaszUrbanik Laura2 F
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Szeligowski FilipNer Michalina1 G
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Chachuła-Domański MiłoszNejman Julia2 H
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula2 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Kasperek JanBulczak Melania7 E
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia9 OPEN
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja10 E
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Goliszek MateuszSałapa Marta4 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Goliszek MateuszSałapa Marta2 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia1 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula6 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia3 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra7 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra9 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula10 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia10 OPEN
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Goliszek MateuszSałapa Marta4 OPEN
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Twardowski OliwerTrapp Amelia3 G
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Baratyński JakubKałuża Alicja3 G
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja5 E
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Kasperek JanBulczak Melania11 E
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Blazer TomaszUrbanik Laura6 F
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Goliszek MateuszSałapa Marta3 OPEN
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Szewczyk AleksanderBorkowska Karolina2 G
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Chachuła-Domański MiłoszNejman Julia2 H
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Goliszek MateuszSałapa Marta1 C
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Jelonek PawełCabańska Izabela6 C
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Szeligowski FilipNer Michalina1 G
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Goliszek MateuszSałapa Marta1 C
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Jelonek PawełCabańska Izabela4 D
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia2 C
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula5 C
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia4 C
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula5 C
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Lubiniecki DamianParfionow Maja8 F
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Kasperek JanBulczak Melania5 E
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Blazer TomaszUrbanik Laura5 F
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja1 E
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Twardowski OliwerTrapp Amelia2 G
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Baratyński JakubKałuża Alicja2 G
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Szewczyk AleksanderBorkowska Karolina1 G
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Goliszek MateuszSałapa Marta6 C
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Goliszek MateuszSałapa Marta4 C
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula7 C
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja1 D
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Kasperek JanBulczak Melania10 E
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula4 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia10 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia12 OPEN
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Jelonek PawełCabańska Izabela7 D
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia5 C
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Kasperek JanBulczak Melania7 E
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja8 E
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja4 D
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia5 C
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula3 D
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula7 C
Wolin - Wyspa Tańca Spokojna 1 Wolin 08.10.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja6 D
Wolin - Wyspa Tańca Spokojna 1 Wolin 08.10.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja10 D
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia7 C
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia2 C
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia4 C
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa13 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula4 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Jelonek PawełCabańska Izabela1 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Jelonek PawełCabańska Izabela4 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Lubiniecki DamianParfionow Maja7 F
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Kasperek JanBulczak Melania6 E
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia4 C
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula9 C
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa6 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Goliszek MateuszSałapa Marta5 C
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia8 OPEN
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Goliszek MateuszSałapa Marta7 C
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia7 OPEN
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Goliszek MateuszSałapa Marta7 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Goliszek MateuszSałapa Marta6 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Lubiniecki DamianParfionow Maja6 F
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Jelonek PawełCabańska Izabela5 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Jelonek PawełCabańska Izabela1 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja6 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia4 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula8 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia6 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra7 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Malek MichałKuźmińska Anna9 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra4 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Malek MichałKuźmińska Anna5 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula2 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja18 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa8 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Kasperek JanBulczak Melania19 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa8 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja9 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Kasperek JanBulczak Melania18 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja20 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Szeligowski FilipNer Michalina1 H
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Szewczyk AleksanderBorkowska Karolina2 G
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Baratyński JakubKałuża Alicja3 G
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Twardowski OliwerTrapp Amelia3 G
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Blazer TomaszUrbanik Laura2 F
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja6 E
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Chachuła-Domański MiłoszNejman Julia1 H
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Skonieczny ErykBuczyńska Maja1 G
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Kasperek JanBulczak Melania8 E
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Jelonek PawełCabańska Izabela1 D
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Goliszek MateuszSałapa Marta4 C
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula8 C
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia6 C
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja7 D
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula5 D
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Jelonek PawełCabańska Izabela3 D
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia3 C
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Goliszek MateuszSałapa Marta4 C
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra10 C
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra5 C
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula13 C
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja6 D
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja10 D
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula1 D
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Jelonek PawełCabańska Izabela6 D
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula2 D
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Jelonek PawełCabańska Izabela4 D
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia13 C
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia8 C
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Szeligowski FilipNer Michalina1 H
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja2 D
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Goliszek MateuszSałapa Marta6 OPEN
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra15 C
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Malek MichałKuźmińska Anna10 C
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Malek MichałKuźmińska Anna8 C
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra5 C
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa7 D
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja8 D
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa10 D
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Goliszek MateuszSałapa Marta8 OPEN
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Twardowski OliwerTrapp Amelia3 G
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Kasperek JanBulczak Melania2 F
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Lubiniecki DamianParfionow Maja8 F
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Blazer TomaszUrbanik Laura1 F
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Skonieczny ErykBuczyńska Maja1 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia2 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja8 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja7 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Goliszek MateuszSałapa Marta9 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Goliszek MateuszSałapa Marta9 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia5 C
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula4 D
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Jelonek PawełCabańska Izabela5 D
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra14 C
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Jelonek PawełCabańska Izabela3 D
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula1 D
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Kiersnowski KonradKiersnowska Katarzyna2 OPEN
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia6 C
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia6 C
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra4 C
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Kiersnowski KonradKiersnowska Katarzyna8 OPEN
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Kiersnowski KonradKiersnowska Katarzyna4 OPEN
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja2 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula4 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula4 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Baratyński JakubKałuża Alicja2 G
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Szewczyk AleksanderBorkowska Karolina3 G
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja8 E
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula3 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela4 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa7 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela3 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula4 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Szeligowski FilipNer Michalina1 H
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta3 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Lubiniecki DamianParfionow Maja1 G
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa9 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Kasperek JanBulczak Melania2 F
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Malek MichałKuźmińska Anna8 C
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Malek MichałKuźmińska Anna9 C
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela8 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta5 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja10 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja12 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula8 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela13 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula7 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta3 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia7 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula6 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela5 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela5 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula2 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja8 E
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja6 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa7 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta3 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa8 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Malek MichałKuźmińska Anna10 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia8 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Malek MichałKuźmińska Anna8 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Skonieczny ErykBuczyńska Maja1 G
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Szewczyk AleksanderBorkowska Karolina1 G
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Kasperek JanBulczak Melania1 F
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Lubiniecki DamianParfionow Maja2 G
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Szeligowski FilipNer Michalina1 H
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Twardowski OliwerTrapp Amelia1 H
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Baratyński JakubKałuża Alicja1 H
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Blazer TomaszUrbanik Laura2 F
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja13 E
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela2 D
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Kasperek JanBulczak Melania17 E
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta3 D
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja11 D
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta2 D
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja9 D
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula2 D
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela4 D
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia6 C
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula5 D
XIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 09.04.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia1 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Lubiniecki DamianParfionow Maja2 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa10 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja8 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta6 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja9 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa8 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula5 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta5 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Szeligowski FilipNer Michalina1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Szewczyk AleksanderBorkowska Karolina2 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Baratyński JakubKałuża Alicja3 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela4 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula7 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra8 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Jelonek PawełCabańska Izabela6 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Skonieczny ErykBuczyńska Maja2 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Kasperek JanBulczak Melania4 F
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia7 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia7 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra6 C
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta5 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja8 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Goliszek MateuszSałapa Marta2 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja8 D
XII Wiosenny Turniej TaĹ„ca Sportowego KamieĹ„ Pomorski 19.03.2016Goliszek MateuszSałapa Marta5 D
XII Wiosenny Turniej TaĹ„ca Sportowego KamieĹ„ Pomorski 19.03.2016Jelonek PawełCabańska Izabela5 D
XII Wiosenny Turniej TaĹ„ca Sportowego KamieĹ„ Pomorski 19.03.2016Goliszek MateuszSałapa Marta1 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa5 D
XII Wiosenny Turniej TaĹ„ca Sportowego KamieĹ„ Pomorski 19.03.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula1 D
XII Wiosenny Turniej TaĹ„ca Sportowego KamieĹ„ Pomorski 19.03.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula3 D
XII Wiosenny Turniej TaĹ„ca Sportowego KamieĹ„ Pomorski 19.03.2016Jelonek PawełCabańska Izabela2 D
XII Wiosenny Turniej TaĹ„ca Sportowego KamieĹ„ Pomorski 19.03.2016Goliszek MateuszSałapa Marta5 C
XII Wiosenny Turniej TaĹ„ca Sportowego KamieĹ„ Pomorski 19.03.2016Goliszek MateuszSałapa Marta5 C
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Baratyński JakubKałuża Alicja3 G
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Lubiniecki DamianParfionow Maja1 G
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Blazer TomaszUrbanik Laura3 F
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja11 E
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Kasperek JanBulczak Melania16 E
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Kasperek JanBulczak Melania8 F
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja4 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia9 OPEN
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja4 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula10 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa5 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia3 C
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Jelonek PawełCabańska Izabela10 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia5 C
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Jelonek PawełCabańska Izabela11 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula9 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia9 OPEN
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Goliszek MateuszSałapa Marta8 C
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula13 D
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa2 E
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja8 D
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Goliszek MateuszSałapa Marta6 D
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Strzałka KacperSokołowska Anastazja7 D
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Goliszek MateuszSałapa Marta6 D
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Derdziński GrzegorzWilkowska Paula11 D
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia8 C
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia9 C
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja12 E
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Goliszek MateuszSałapa Marta8 C
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia11 OPEN
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia9 OPEN
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra11 C
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra9 C
OgĂłlnopolski Turniej AMBER CUP KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaStrzałka KacperSokołowska Anastazja6 D
OgĂłlnopolski Turniej AMBER CUP KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaGoliszek MateuszSałapa Marta4 D
OgĂłlnopolski Turniej AMBER CUP KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaGoliszek MateuszSałapa Marta5 D
OgĂłlnopolski Turniej AMBER CUP KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaStrzałka KacperSokołowska Anastazja1 D
OgĂłlnopolski Turniej AMBER CUP KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaStelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja9 E
OgĂłlnopolski Turniej AMBER CUP KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaOrluk ŁukaszLewna Wanesa4 E
OTTS o Kwiat Krokusa Szczecin 20.02.2016Orluk ŁukaszLewna Wanesa3 E
OTTS o Kwiat Krokusa Szczecin 20.02.2016Goliszek MateuszSałapa Marta6 D
OTTS o Kwiat Krokusa Szczecin 20.02.2016Goliszek MateuszSałapa Marta8 D
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Strzałka KacperSokołowska Anastazja7 OPEN
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Szewczyk AleksanderBorkowska Karolina1 G
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Lubiniecki DamianParfionow Maja2 G
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja4 F
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Kasperek JanBulczak Melania10 F
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Strzałka KacperSokołowska Anastazja4 OPEN
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Orluk ŁukaszLewna Wanesa6 OPEN
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Blazer TomaszUrbanik Laura1 G
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Orluk ŁukaszLewna Wanesa8 OPEN
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Goliszek MateuszSałapa Marta6 D
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Kuźmiński WojciechMorka Aleksandra4 C
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia5 C
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia5 C
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Goliszek MateuszSałapa Marta6 OPEN
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Goliszek MateuszSałapa Marta3 D
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia8 C
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia4 C
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Strzałka KacperSokołowska Anastazja6 D
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Orluk ŁukaszLewna Wanesa7 E
MW Zachodniopomorskiego-GPP EKS. FTS Koszalin 21.11.2015Goliszek MateuszSałapa Marta4 D
MW Zachodniopomorskiego-GPP EKS. FTS Koszalin 21.11.2015Jelonek PawełCabańska Izabela6 D
MW Zachodniopomorskiego-GPP EKS. FTS Koszalin 21.11.2015Goliszek MateuszSałapa Marta2 D
MW Zachodniopomorskiego-GPP EKS. FTS Koszalin 21.11.2015Jelonek PawełCabańska Izabela7 D
MW Zachodniopomorskiego-GPP EKS. FTS Koszalin 21.11.2015Derdziński GrzegorzWilkowska Paula2 D
MW Zachodniopomorskiego-GPP EKS. FTS Koszalin 21.11.2015Derdziński GrzegorzWilkowska Paula3 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Jelonek PawełCabańska Izabela11 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Strzałka KacperSokołowska Anastazja6 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Goliszek MateuszSałapa Marta5 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Goliszek MateuszSałapa Marta4 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Jelonek PawełCabańska Izabela8 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Kiersnowski KonradKiersnowska Katarzyna1 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Kiersnowski KonradKiersnowska Katarzyna2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Szczecin CUP 2015 Szczecin 08.11.2015Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia9 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Szczecin CUP 2015 Szczecin 08.11.2015Leśniak MikołajIwaszkiewicz Julia9 C
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Orluk ŁukaszLewna Wanesa7 E
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Derdziński GrzegorzWilkowska Paula3 D
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Jelonek PawełCabańska Izabela12 D
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Goliszek MateuszSałapa Marta8 D
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Jelonek PawełCabańska Izabela11 D
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Goliszek MateuszSałapa Marta8 D
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Strzałka KacperSokołowska Anastazja5 D
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja11 E
Wolin-Wyspa Tańca Puchar Burmistrza Wolin 10.10.2015Goliszek MateuszSałapa Marta5 D
Wolin-Wyspa Tańca Puchar Burmistrza Wolin 10.10.2015Goliszek MateuszSałapa Marta1 D
Wolin-Wyspa Tańca Puchar Burmistrza Wolin 10.10.2015Orluk ŁukaszLewna Wanesa4 E