!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
KS M-TEAM
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Grand Prix Polski PTT Gubała AdamOliinyk Yelyzaveta10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gubała AdamOliinyk Yelyzaveta2 OPEN
CeA Puchar Kuchnia PatrykPetriaieva Olesia3 C
CeA Puchar Kuchnia PatrykPetriaieva Olesia6 C
CeA Puchar Łabędź TomaszWąs Alicja3 G
CeA Puchar Cieśla HubertKrasnoholova Anastasia7 E
CeA Puchar Tyl BartoszTurbak Alicja2 H
CeA Puchar Łabędź MichałTurbak Joanna2 H
CeA Challenge Cup Puchar Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia3 D
CeA Challenge Cup Puchar Dziubenko MiszaGarcia Gabriela1 D
CeA Challenge Cup Puchar Gubała AdamOliinyk Yelyzaveta2 D
CeA Challenge Cup Puchar Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia3 D
CeA Challenge Cup Puchar Dziubenko MiszaGarcia Gabriela1 D
CeA Challenge Cup Puchar Gubała AdamOliinyk Yelyzaveta2 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gubała AdamOliinyk Yelyzaveta4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dziubenko MiszaGarcia Gabriela2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gubała AdamOliinyk Yelyzaveta5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dziubenko MiszaGarcia Gabriela3 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dziubenko MiszaGarcia Gabriela1 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dziubenko MiszaGarcia Gabriela1 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gubała AdamOliinyk Yelyzaveta2 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gubała AdamOliinyk Yelyzaveta3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dziubenko MiszaGarcia Gabriela1 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dziubenko MiszaGarcia Gabriela3 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Łabędź TomaszWąs Alicja2 G
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Barcik MateuszCzernek Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Barcik MateuszCzernek Wiktoria9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTDziubenko MiszaGarcia Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTCieśla HubertKrasnoholova Anastasia8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTDziubenko MiszaGarcia Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTGubała AdamOliinyk Yelizaveta4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gubała AdamOliinyk Yelizaveta17 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTGubała AdamOliinyk Yelizaveta3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Dziubenko MiszaGarcia Gabriela6 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gubała AdamOliinyk Yelizaveta13 OPEN
47 Puchar Wieczystego Dziubenko MiszaGarcia Gabriela15 OPEN
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Gubała AdamOliinyk Yelizaveta1 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Gubała AdamOliinyk Yelizaveta5 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia1 E
CeA Challenge Cup Kuchnia PatrykPetriaieva Olesia4 C
CeA Challenge Cup Kuchnia PatrykPetriaieva Olesia8 C
CeA Challenge Cup Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia2 E
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela2 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Barcik MateuszCzernek Wiktoria10 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Barcik MateuszCzernek Wiktoria5 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Kuchnia PatrykPetriaieva Olesia1 C
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Kuchnia PatrykPetriaieva Olesia5 C
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela11 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela19 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia4 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Cieśla HubertKrasnoholova Anastasia10 E
Mistrzostwa Polski Latin Kuchnia PatrykPetriaieva Olesia22 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Gubała AdamOliinyk Yelizaveta16 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia8 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Cieśla HubertKrasnoholova Anastasia6 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gubała AdamOliinyk Yelizaveta1 E
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Raczek HubertKowalska Magdalena3 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Raczek HubertKowalska Magdalena1 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Gubała AdamOliinyk Yelizaveta4 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Cieśla HubertKrasnoholowa Anastasiia10 E
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Gubała AdamOliinyk Yelizaveta2 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Klimas JakubGrabowska Emilia8 C
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Klimas JakubGrabowska Emilia9 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta3 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Cieśla HubertKrasnoholowa Anastasiia2 E
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Gubała AdamGuzowska Zuzanna4 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta7 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Gubała AdamGuzowska Zuzanna2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Cieśla HubertKrasnoholowa Anastasiia2 E
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Gubała AdamGuzowska Zuzanna2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta3 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Gubała AdamGuzowska Zuzanna4 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta7 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASarota ArkadiuszBazylińska Amelia7 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAOrlov NikitaLykhodid Anastasiia7 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKACieśla HubertKrasnoholova Anastasia5 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGubała AdamGuzowska Zuzanna5 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABlecharz AdamOliinyk Yelizaveta5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKADziubenko MiszaGarcia Gabriela1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABlecharz AdamOliinyk Yelizaveta5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKADziubenko MiszaGarcia Gabriela1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Gubała AdamGuzowska Zuzanna4 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta6 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta5 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Miś JakubJałocha Wiktoria30 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Gubała AdamGuzowska Zuzanna3 E
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia2 E
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta2 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Gubała AdamGuzowska Zuzanna3 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia7 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela3 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Gubała AdamGuzowska Zuzanna6 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia9 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela3 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta6 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta7 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta7 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGubała AdamGuzowska Zuzanna8 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSarota ArkadiuszBazylińska Amelia6 E
Puchar WieczystegoDziubenko MiszaGarcia Gabriela12 OPEN
Puchar WieczystegoBlecharz AdamOliinyk Yelizaveta17 OPEN
Puchar WieczystegoBlecharz AdamOliinyk Yelizaveta22 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela4 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gubała AdamGuzowska Zuzanna15 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela4 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia4 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela3 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia19 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela5 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaQ E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta13 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta4 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia5 E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gubała AdamGuzowska Zuzanna7 E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Blecharz AdamOliinyk YelizavetaQ D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Gubała AdamGuzowska ZuzannaQ E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia10 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gubała AdamGuzowska Zuzanna17 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta7 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia5 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia4 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia7 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gubała AdamGuzowska Zuzanna5 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia14 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Oleksy ŁukaszFigurska Marta5 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Miś JakubJałocha Wiktoria4 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gubała AdamGuzowska Zuzanna7 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia6 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Oleksy ŁukaszFigurska Marta3 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia7 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta5 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta9 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia9 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Oleksy ŁukaszFigurska Marta12 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Miś JakubJałocha Wiktoria13 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia9 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia2 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Miś JakubJałocha Wiktoria5 OPEN
Puchar Rektora AGH Blecharz AdamOliinyk Ielyzaveta10 D
Puchar Rektora AGH Blecharz AdamOliinyk Ielyzaveta9 D
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela7 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Dziubenko MykhailoGarcia Gabriela8 OPEN
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Miś JakubJałocha Wiktoria5 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia16 A
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Oleksy ŁukaszFigurska Marta25 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Oleksy ŁukaszFigurska Marta6 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Miś JakubJałocha Wiktoria1 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia3 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Miś JakubJałocha Wiktoria5 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Oleksy ŁukaszFigurska Marta25 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia16 A
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia3 C
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia8 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia3 C
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia8 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia7 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia6 E
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia7 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia6 E
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia8 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna4 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna1 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna4 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak FilipKrówczyńska Gabriela15 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Bednarz JanLassak Wiktoria4 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Bednarz JanLassak Wiktoria2 OPEN
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela4 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela4 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia2 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia5 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna1 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia3 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna1 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia2 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna6 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna2 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna4 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela11 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Włodarczyk OskarLykhodid Anastazja12 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia10 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia12 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Miś JakubJałocha Wiktoria7 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela17 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna5 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia10 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Miś JakubJałocha Wiktoria12 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia11 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia2 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Miś JakubJałocha Wiktoria5 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela20 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia16 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Miś JakubJałocha Wiktoria5 B
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Miś JakubJałocha Wiktoria7 B
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiNowak FilipKrówczyńska Gabriela25 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela8 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta3 E
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela2 E
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia1 E
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta7 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia4 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta9 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela11 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiNowak FilipKrówczyńska Gabriela22 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela9 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta12 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta11 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia2 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia5 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia4 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela12 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela12 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta13 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia9 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak FilipKrówczyńska Gabriela23 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia24 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia4 B
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia3 B
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Bednarz JanLassak Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta4 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna1 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Włodarczyk OskarLykhodid Anastazja11 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia6 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta2 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela3 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna1 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela9 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela7 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta8 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna1 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia2 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia2 B
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia23 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Bednarz JanLassak Wiktoria4 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak FilipKrówczyńska Gabriela21 OPEN
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia1 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela7 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra4 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Klimek WojciechWójcik Oliwia4 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta9 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta7 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela3 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta2 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia6 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna1 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Nowicki MarekGarcia Gabriela8 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Nowicki MarekGarcia Gabriela8 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna3 E
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Nowicki MarekGarcia Gabriela6 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia6 E
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta4 E
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Nowicki MarekGarcia Gabriela4 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Włodarczyk OskarLykhodid Anastazja7 F
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Słomka MaciejTabaszewska Nadia5 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Słomka MaciejTabaszewska Nadia5 D
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta5 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia9 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia9 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta5 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia11 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta11 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia11 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta11 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia5 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia7 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna8 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia11 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta12 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Słomka MaciejTabaszewska Nadia7 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Nowicki MarekGarcia Gabriela5 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Nowicki MarekGarcia Gabriela8 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia2 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Nowicki MarekGarcia Gabriela8 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna9 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna7 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia10 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra15 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia2 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra5 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Słomka MaciejTabaszewska Nadia4 D
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia7 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia2 B
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia8 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL Wrocław 02-03.11.2018Bednarz JanLassak Wiktoria3 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta7 E
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia3 B
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna6 E
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia9 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Kmiecik JanBlecharz Emilia2 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta8 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna5 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia1 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna4 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Kmiecik JanBlecharz Emilia4 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Nowicki MarekGarcia Gabriela2 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia7 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna3 E
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Klimek WojciechWójcik Oliwia13 B
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna3 E
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia4 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia4 D
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra2 C
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Słomka MaciejTabaszewska Nadia1 D
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Słomka MaciejTabaszewska Nadia3 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
MiÄ™dzynarodowy Festiwal TaĹ„ca Zabrze 13.05.2018Domiter HubertWąsacz Karolina15 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Bednarz JanLassak Wiktoria21 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra6 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Bednarz JanLassak Wiktoria3 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia6 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Bednarz SzymonPetriaieva Olesia4 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Klimek WojciechJałocha Wiktoria8 B
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna9 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Sarota ArkadiuszBazylińska Amelia10 E
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Bednarz JanLassak Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Bednarz JanLassak Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Bednarz JanLassak Wiktoria10 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Domiter HubertWąsacz Karolina28 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Klimek WojciechJałocha Wiktoria3 B
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Bednarz JanLassak Wiktoria2 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Dziubenko MiszaPetraieva Olesia4 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Bednarz SzymonPietrzak Dasza7 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Bednarz SzymonPietrzak Dasza9 OPEN
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nDomiter HubertWąsacz Karolina2 OPEN
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra5 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra4 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia3 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia4 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra6 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Klimek WojciechJałocha Wiktoria2 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra5 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dziubenko MiszaPetriaieva Olesia3 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dziubenko MiszaPetriaieva Olesia3 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra5 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Klimek WojciechJałocha Wiktoria2 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra5 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra4 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia3 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia4 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra6 C
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Bednarz JanLassak Wiktoria17 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Bednarz JanLassak Wiktoria25 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Bednarz JanLassak Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Bednarz SzymonPietrzak Dasza3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Bednarz SzymonPietrzak Dasza4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Klimek WojciechJałocha Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Domiter HubertWąsacz Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Domiter HubertWąsacz Karolina1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Klimek WojciechJałocha Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra10 OPEN
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia3 D
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia9 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia9 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra2 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia4 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra5 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia12 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra5 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Nazaruk MichałDanisz Julia2 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Nazaruk MichałDanisz Julia8 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Bednarz SzymonPietrzak Dasza5 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Bednarz SzymonPietrzak Dasza4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia10 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Domiter HubertWąsacz Karolina6 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra3 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia11 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra5 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia14 D
Mistrzostwa Polski FTS w 10-ciu Tańcach Rumia 25.03.2017Bednarz JanLassak Wiktoria6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Seweryn JakubPerczyńska Kinga8 E
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Bednarz JanLassak Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Domiter HubertWąsacz Karolina15 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Bednarz JanLassak Wiktoria25 OPEN
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Klimek WojciechJałocha Wiktoria5 B
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kowaliczek MichałMiśkiewicz Gabriela4 B
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia8 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra3 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia10 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra8 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Bednarz SzymonPietrzak Dasza1 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Bednarz SzymonPietrzak Dasza2 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Słomka MaciejBlecharz Emilia3 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra1 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBednarz SzymonPietrzak Dasza5 OPEN
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra9 D
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Seweryn JakubPerczyńska Kinga14 E
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra8 D
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra6 E
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Bednarz SzymonPietrzak Dasza9 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Bednarz SzymonPietrzak Dasza14 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Domiter HubertWąsacz Karolina2 OPEN
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra5 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra6 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Seweryn JakubPerczyńska Kinga12 E
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Seweryn JakubPerczyńska Kinga17 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Górny TomaszSzczypka Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Seweryn JakubPerczyńska Kinga14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Domiter HubertWąsacz Karolina6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra3 E
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Domiter HubertWąsacz Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Górny TomaszSzczypka Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria4 OPEN
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria4 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Nowak FilipWróblewska Sandra9 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Węgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela7 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Domiter HubertWąsacz Karolina6 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria3 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria4 C
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Seweryn JakubPerczyńska Kinga9 E
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria8 C
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria2 C
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria3 C
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra8 E
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Seweryn JakubPerczyńska Kinga9 E
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra9 D
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra9 D
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria2 C
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Jałocha SzymonPlinta Olga3 OPEN
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Nowak FilipWróblewska Sandra9 OPEN
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Jałocha SzymonPlinta Olga3 OPEN
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria4 C
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria3 C
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Domiter HubertWąsacz Karolina3 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Jałocha SzymonPlinta Olga6 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Słomka MaciejGutowska Katarzyna10 D
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Sami GerardMartyniec Anastazja5 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Słomka MaciejGutowska Katarzyna7 D
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Węgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela7 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Węgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela12 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Jałocha SzymonPlinta Olga2 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Kęska WojciechSzałas Kamila4 B
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Węgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela5 B
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Węgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela7 B
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Nowak FilipWróblewska Sandra8 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Domiter HubertWąsacz Karolina10 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaDomiter HubertWąsacz Karolina17 OPEN
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Węgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela7 B
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Węgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela5 B
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria1 C
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Klimek WojciechJałocha Wiktoria3 C
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Seweryn JakubPerczyńska Kinga8 E
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Marcin WiorekMagdalena Gajda6 F
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Jałocha SzymonPlinta Olga10 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Jałocha SzymonPlinta Olga11 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Chełmecki KamilChwastowska Joanna16 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Domiter HubertWąsacz Karolina6 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Bronowski KarolGil Wiktoria12 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Sami GerardSzczypka Natalia8 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Jałocha SzymonPlinta Olga6 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra8 E
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Słomka MaciejGutowska Katarzyna4 E
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Bronowski KarolGil Wiktoria11 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Domiter HubertWąsacz Karolina6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Okapa MaciejSłania Agnieszka6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Faracik ErykBieda Gabriela3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Domiter HubertWąsacz Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Bronowski KarolLorenc-Kozik Kamila4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Okapa MaciejSłania Agnieszka8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Jałocha SzymonPlinta Olga1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Domiter HubertWąsacz Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Bronowski KarolLorenc-Kozik Kamila5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Nowak FilipWróblewska Sandra4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Sami GerardSzczypka Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Faracik ErykBieda Gabriela4 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Domiter HubertWąsacz Karolina15 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Jałocha SzymonPlinta Olga12 OPEN