!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE TEAM
Wrocław (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Puchar Klas C, B i A Foksiński AdrianKastelik Karolina11 A
Puchar Klas C, B i A Pajor DawidNaczulska Marysia7 B
Puchar Klas C, B i A Pajor DawidNaczulska Marysia12 A
Grand Prix Polski PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina3 A
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Foksiński AdrianKastelik Karolina6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Basak JarosławBasak Beata2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Foksiński AdrianKastelik Karolina4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Foksiński AdrianKastelik Karolina3 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina3 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina2 A
Grand Prix Polski PTT Kusztal OskarKulpa Anna4 A
Grand Prix Polski PTT Pajor DawidNaczulska Marysia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pajor DawidNaczulska Marysia18 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Basak JarosławBasak Beata3 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Foksiński AdrianKastelik Karolina1 A
DANCE OSCARS 2021 Janik DariuszChrzanowska Kinga5 E
DANCE OSCARS 2021 Janik DariuszChrzanowska Kinga1 E
DANCE OSCARS 2021 Pieszczek FilipJaworska Amelia4 C
DANCE OSCARS 2021 Janik DariuszChrzanowska Kinga2 E
Grand Prix Seniorów PTT Basak JarosławBasak Beata1 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Janik DariuszChrzanowska Kinga2 E
Polish Open Championships WDC Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
Polish Open Championships WDC Kusztal OskarKulpa Anna34 OPEN
Polish Open Championships WDC Basak JarosławBasak Beata3 OPEN
Polish Open Championships WDC Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Polish Open Championships WDC Foksiński AdrianKastelik Karolina6 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Janik DariuszChrzanowska Kinga1 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Janik DariuszChrzanowska Kinga3 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Janik DariuszChrzanowska Kinga1 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Janik DariuszChrzanowska Kinga1 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Skolut KamilMiszczak Katarzyna3 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Skolut KamilMiszczak Katarzyna6 C
Grand Prix Polski PTT Pajor DawidNaczulska Marysia15 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Janik DariuszChrzanowska Kinga2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Janik DariuszChrzanowska Kinga2 F
Mistrzostwa Klas A, B i C Foksiński AdrianKastelik Karolina17 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Pajor DawidNaczulska Marysia11 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Skolut KamilMiszczak Katarzyna20 C
II OTTT Będzin 2021 Kusztal OskarKulpa Anna5 A
II OTTT Będzin 2021 Skolut KamilMiszczak Katarzyna5 C
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Skolut KamilMiszczak Katarzyna3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kusztal OskarKulpa Anna9 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina11 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kusztal OskarKulpa Anna27 OPEN
47 Puchar Wieczystego Pajor DawidNaczulska Marysia30 B
47 Puchar Wieczystego Pajor DawidNaczulska Marysia13 B
47 Puchar Wieczystego Foksiński AdrianKastelik Karolina12 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kusztal OskarKulpa Anna2 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pieszczek FilipJaworska Amelia2 D
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Pajor DawidNaczulska Marysia10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pieszczek FilipJaworska Amelia1 D
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Pajor DawidNaczulska Marysia8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Foksiński AdrianKastelik Karolina10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Foksiński AdrianKastelik Karolina9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Foksiński AdrianKastelik Karolina9 OPEN
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Basak MateuszDytko Paulina9 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Pieszczek FilipJaworska Amelia2 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Pieszczek FilipJaworska Amelia5 D
Mistrzostwa Polski Latin Kusztal OskarKulpa Anna49 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata42 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Pajor DawidNaczulska Marysia31 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pajor DawidNaczulska Marysia25 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Foksiński AdrianKastelik Karolina26 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kusztal OskarKulpa Anna19 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Kusztal OskarKulpa Anna21 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Foksiński AdrianKastelik Karolina20 OPEN
Puchar Klas A,B i C Foksiński AdrianKastelik Karolina8 A
Puchar Klas A,B i C Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata6 A
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Skolut KamilMiszczak Katarzyna9 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Pieszczek FilipJaworska Amelia3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Pieszczek FilipJaworska Amelia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Skolut KamilMiszczak Katarzyna6 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pieszczek FilipJaworska Amelia7 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pieszczek FilipJaworska Amelia2 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Skolut KamilMiszczak Katarzyna11 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pajor DawidNaczulska Marysia1 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Skolut KamilMiszczak Katarzyna9 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata5 A
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Pajor DawidNaczulska Marysia7 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Pajor DawidNaczulska Marysia3 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Pieszczek FilipJaworska Amelia3 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Foksiński AdrianKastelik Karolina6 A
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Foksiński AdrianKastelik Karolina4 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Foksiński AdrianKastelik Karolina7 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Pieszczek FilipJaworska Amelia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pajor DawidNaczulska Marysia15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Foksiński AdrianKastelik Karolina13 OPEN
Puchar WieczystegoFoksiński AdrianKastelik Karolina1 S
Puchar WieczystegoPajor DawidNaczulska Marysia9 C
Puchar WieczystegoWesołowski MichałMorawicka Karolina35 A
Puchar WieczystegoKusztal OskarKulpa Anna21 A
Puchar WieczystegoCzarny MarcinKrawczyk Małgorzata20 A
Puchar WieczystegoFoksiński AdrianKastelik Karolina7 A
Puchar WieczystegoWesołowski MichałMorawicka Karolina50 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kusztal OskarKulpa Anna4 A
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Foksiński AdrianKastelik Karolina3 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wesołowski MichałMorawicka Karolina9 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Biały TomaszWenerska Zuzanna6 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wesołowski MichałMorawicka Karolina12 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kusztal OskarKulpa Anna5 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Biały TomaszWenerska Zuzanna7 A
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Pajor DawidNaczulska Marysia16 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata34 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kusztal OskarKulpa Anna4 A
Oleski Festiwal Tańca 2019 Biały TomaszWenerska Zuzanna6 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kusztal OskarKulpa Anna3 A
Oleski Festiwal Tańca 2019 Biały TomaszWenerska Zuzanna2 A
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Wojas TomaszWojas Anna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Wojas TomaszWojas Anna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Foksiński AdrianKastelik Karolina27 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pajor DawidNaczulska Marysia2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pajor DawidNaczulska Marysia1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kusztal OskarKulpa Anna6 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Foksiński AdrianKastelik Karolina4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pajor DawidNaczulska Marysia1 B
Puchar Klas A, B i C Kusztal OskarKulpa Anna16 A
Puchar Klas A, B i C Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata15 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Pajor DawidNaczulska Marysia5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Skolut KamilMiszczak Katarzyna3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Biały TomaszWenerska Zuzanna9 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Foksiński AdrianKastelik Karolina2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Foksiński AdrianKastelik Karolina13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pajor DawidNaczulska Marysia20 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Skolut KamilMiszczak Katarzyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Skolut KamilMiszczak Katarzyna2 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pieszczek FilipJaworska Amelia7 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata1 A
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Biały TomaszWenerska Zuzanna3 A
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kusztal OskarKulpa Anna5 A
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pieszczek FilipJaworska Amelia8 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Skolut KamilMiszczak Katarzyna1 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pajor DawidNaczulska Marysia3 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pajor DawidNaczulska Marysia2 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kusztal OskarKulpa Anna6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Biały TomaszWenerska Zuzanna7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Biały TomaszWenerska Zuzanna5 B
Polish Open ChampionshipsWojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Polish Open ChampionshipsPajor DawidNaczulska Marysia7 OPEN
Polish Open ChampionshipsPajor DawidNaczulska Marysia1 C
Polish Open ChampionshipsPajor DawidNaczulska Marysia7 C
Polish Open Championships WDC Biały TomaszWenerska Zuzanna6 A
Polish Open Championships WDC Skolut KamilMiszczak Katarzyna2 D
Polish Open Championships WDC Biały TomaszWenerska Zuzanna10 B
Polish Open Championships WDC Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata1 A
Polish Open Championships WDC Kusztal OskarKulpa Anna4 A
Polish Open Championships WDC Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
Polish Open Championships WDC Pajor DawidNaczulska Marysia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata25 OPEN
Polish Open Championships WDC Biały TomaszWenerska Zuzanna32 OPEN
Polish Open Championships WDC Foksiński AdrianKastelik Karolina18 OPEN
Polish Open ChampionshipsCzarny MarcinKrawczyk Małgorzata10 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Morawicki JakubZięba Karina5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Morawicki JakubZięba Karina3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Pajor DawidNaczulska Marysia1 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinWesołowski MichałMorawicka Karolina10 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinBiały TomaszWenerska Zuzanna5 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Biały TomaszWenerska Zuzanna10 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Foksiński AdrianKastelik Karolina6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsPajor DawidNaczulska Marysia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsPajor DawidNaczulska Marysia1 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Hass BartoszBilińska Nikola3 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Pajor DawidNaczulska Marysia1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Pajor DawidNaczulska Marysia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Skolut KamilMiszczak Katarzyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Skolut KamilMiszczak Katarzyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kunecki KamilMakuszewska Maja7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kunecki KamilMakuszewska Maja6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata20 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kunecki KamilMakuszewska Maja8 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Skolut KamilMiszczak Katarzyna2 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kunecki KamilMakuszewska Maja11 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Skolut KamilMiszczak Katarzyna6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Hass BartoszBilińska Nikola1 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWojas TomaszWojas Anna1 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWojas TomaszWojas Anna1 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pajor DawidNaczulska Marysia3 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pajor DawidNaczulska Marysia3 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kusztal OskarKulpa Anna3 A
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pieszczek FilipJaworska Amelia2 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Hass BartoszBilińska Nikola1 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata1 A
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Hass BartoszBilińska Nikola7 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Skolut KamilMiszczak Katarzyna3 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wesołowski MichałMorawicka Karolina10 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Skolut KamilMiszczak Katarzyna1 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pajor DawidNaczulska Marysia9 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata18 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kusztal OskarKulpa Anna23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiFoksiński AdrianKastelik Karolina10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPajor DawidNaczulska Marysia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiCzarny MarcinKrawczyk Małgorzata21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKusztal OskarKulpa Anna30 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiKusztal OskarKulpa Anna15 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiFoksiński AdrianKastelik Karolina13 OPEN
ArtDance Cup 2019Skolut KamilMiszczak Katarzyna2 D
ArtDance Cup 2019Skolut KamilMiszczak Katarzyna2 D
Polish Cup PTT; WDC AL Wojas TomaszWojas Anna3 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Biały TomaszWenerska Zuzanna3 A
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kusztal OskarKulpa Anna2 A
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Skolut KamilMiszczak Katarzyna1 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Skolut KamilMiszczak Katarzyna2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pajor DawidNaczulska Marysia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pajor DawidNaczulska Marysia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pajor DawidNaczulska Marysia14 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Skolut KamilMiszczak Katarzyna5 D
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Pieszczek FilipJaworska Amelia1 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Biały TomaszWenerska Zuzanna33 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Foksiński AdrianKastelik Karolina30 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Kusztal OskarKulpa Anna22 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Czarny MarcinKrawczyk Małgorzata1 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Pajor DawidNaczulska Marysia1 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Pajor DawidNaczulska Marysia2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Pieszczek FilipJaworska Amelia1 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Maślanka MateuszRudkowska Julita5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kusztal OskarKulpa Anna1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Biały TomaszWenerska Zuzanna25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kusztal OskarKulpa Anna12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Maślanka MateuszRudkowska Julita28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Foksiński AdrianKastelik Karolina15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skolut KamilMiszczak Katarzyna3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skolut KamilMiszczak Katarzyna8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pajor DawidNaczulska Marysia8 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Hass BartoszBilińska Nikola2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Tołpa KonradGrzelaczyk Nikola29 A
XLV Puchar Wieczystego Maślanka MateuszRudkowska Julita15 A
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Pieszczek FilipJaworska Amelia2 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Hass BartoszBilińska Nikola1 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaBiały TomaszWenerska Zuzanna3 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaMaślanka MateuszRudkowska Julita4 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaMorawicki JakubSzawernoga Natalia3 D
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pajor DawidNaczulska Marysia1 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pieszczek FilipJaworska Amelia2 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Foksiński AdrianKastelik Karolina3 A
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Pajor DawidNaczulska Marysia5 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Morawicki JakubSzawernoga Natalia5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Danielski ArturNawłoka Wioletta5 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Morawicki JakubSzawernoga Natalia3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Pajor DawidNaczulska Marysia3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Maślanka MateuszRudkowska Julita3 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Danielski ArturNawłoka Wioletta6 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Foksiński AdrianKastelik Karolina15 OPEN
OTTT Będzin 2018Danielski ArturNawłoka Wioletta16 E
Mistrzostwa Polski Standard Wojas TomaszWojas Anna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Wojas TomaszWojas Anna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Maślanka MateuszRudkowska Julita34 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sikora MaciejSiemieniec Maria28 OPEN
Milicz Dance Festival Danielski ArturNawłoka Wioletta7 E
Mistrzostwa Polski Standard Foksiński AdrianKastelik Karolina26 OPEN
Puchar Klas A,B i C Tołpa KonradGrzelaczyk Nikola28 A
Puchar Klas A,B i C Maślanka MateuszRudkowska Julita22 A
Puchar Klas A,B i C Foksiński AdrianKastelik Karolina19 A
Puchar Klas A,B i C Biały TomaszWenerska Zuzanna3 B
Puchar Klas A,B i C Czarny MarcinWęgrzynowska Marta15 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Maślanka MateuszRudkowska Julita7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Sikora MaciejSiemieniec Maria5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Foksiński AdrianKastelik Karolina4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Tołpa KonradGrzelaczyk Nikola9 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Czarny MarcinWęgrzynowska Marta6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Biały TomaszWenerska Zuzanna11 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Hass BartoszBilińska Nikola1 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Pajor DawidNaczulska Marysia2 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Danielski ArturNawłoka Wioletta4 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Foksiński AdrianKastelik Karolina6 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Foksiński AdrianKastelik Karolina2 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Foksiński AdrianKastelik Karolina4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Foksiński AdrianKastelik Karolina10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kusztal OskarKulpa Anna8 A
Polish Open Championships Sikora MaciejSiemieniec Maria15 OPEN
Polish Open Championships Maślanka MateuszRudkowska Julita14 OPEN
Polish Open Championships Tołpa KonradGrzelaczyk Nikola17 OPEN
Polish Open Championships Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
Polish Open Championships Sikora MaciejSiemieniec Maria25 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Biały TomaszWenerska Zuzanna4 B
Polish Open Championships Czarny MarcinWęgrzynowska Marta15 OPEN
Polish Open Championships Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Foksiński AdrianKastelik Karolina8 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Tołpa KonradGrzelaczyk Nikola2 A
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Pajor DawidNaczulska Marysia2 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Foksiński AdrianKastelik Karolina3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiTołpa KonradGrzelaczyk Nikola15 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMaślanka MateuszRudkowska Julita14 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiBernat MarcinArcimowicz Adriana13 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSikora MaciejSiemieniec Maria9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kunecki KamilMakuszewska Maja3 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Pajor DawidNaczulska Marysia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Czarny MarcinWęgrzynowska Marta18 OPEN
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kunecki KamilMakuszewska Maja2 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kusztal OskarKulpa Anna5 A
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORWojas TomaszWojas Anna1 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Czarny MarcinWęgrzynowska Marta25 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Maślanka MateuszRudkowska Julita18 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Sikora MaciejSiemieniec Maria17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTTołpa KonradGrzelaczyk Nikola21 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTBernat MarcinArcimowicz Adriana19 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTFoksiński AdrianKastelik Karolina14 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTSikora MaciejSiemieniec Maria10 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kunecki KamilMakuszewska Maja2 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Foksiński AdrianKastelik Karolina7 A
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kunecki KamilMakuszewska Maja4 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Czarny MarcinWęgrzynowska Marta4 A
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kusztal OskarKulpa Anna6 A
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kusztal OskarKulpa Anna34 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pajor DawidNaczulska Marysia6 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bernat MarcinArcimowicz Adriana16 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Czarny MarcinWęgrzynowska Marta24 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Foksiński AdrianKastelik Karolina5 A
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Pajor DawidNaczulska Marysia2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Łukianowski MichałMichalczyk Milena3 G
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Wojas TomaszWojas Anna5 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Tołpa KonradGrzelaczyk Nikola29 A
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceŁukianowski MichałMichalczyk Milena3 G
Mistrzostwa Klas A,B,C Czarny MarcinWęgrzynowska Marta17 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Foksiński AdrianKastelik Karolina23 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kusztal OskarKulpa Anna9 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarny MarcinWęgrzynowska Marta18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Foksiński AdrianKastelik Karolina8 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSikora MaciejSiemieniec Maria12 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFoksiński AdrianKastelik Karolina10 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBernat MarcinArcimowicz Adriana6 S
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFoksiński AdrianKastelik Karolina3 S
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWesołowski MichałMorawicka Karolina6 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaślanka MateuszRudkowska Julita1 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWesołowski MichałMorawicka Karolina45 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFoksiński AdrianKastelik Karolina18 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBernat MarcinArcimowicz Adriana32 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzarny MarcinWęgrzynowska Marta13 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTołpa KonradGrzelaczyk Nikola29 A
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJSikora MaciejSiemieniec Maria1 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJKunecki KamilMakuszewska Maja4 E
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJPajor DawidNaczulska Marysia1 D
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJPajor DawidNaczulska Marysia2 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Wesołowski MichałMorawicka Karolina5 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Pajor DawidNaczulska Marysia1 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Sikora MaciejSiemieniec Maria3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Sikora MaciejSiemieniec Maria2 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Czarny MarcinWęgrzynowska Marta37 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Maślanka MateuszRudkowska Julita1 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Sikora MaciejSiemieniec Maria1 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kunecki KamilMakuszewska Maja3 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Łukianowski MichałMichalczyk Milena2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska Małgorzata2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska Małgorzata5 F
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEKunecki KamilMakuszewska Maja2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Bernat MarcinArcimowicz Adriana14 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Sikora MaciejSiemieniec Maria1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Kunecki KamilMakuszewska Maja4 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Pajor DawidNaczulska Marysia2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wesołowski MichałMorawicka Karolina5 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Foksiński AdrianKastelik Karolina8 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Maślanka MateuszRudkowska Julita1 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Maślanka MateuszRudkowska Julita1 B
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska Małgorzata7 F
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska Małgorzata4 F
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Pajor DawidNaczulska Marysia3 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska Małgorzata5 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Wesołowski MichałMorawicka Karolina10 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Bernat MarcinArcimowicz Adriana13 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Sikora MaciejSiemieniec Maria1 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Czarny MarcinWęgrzynowska Marta24 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Maślanka MateuszRudkowska Julita4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Bernat MarcinArcimowicz Adriana2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Czarny MarcinWęgrzynowska Marta2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Maślanka MateuszRudkowska Julita4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Sikora MaciejSiemieniec Maria3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Foksiński AdrianKastelik Karolina2 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Wesołowski MichałMorawicka Karolina5 B
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska Małgorzata7 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska Małgorzata7 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pajor DawidNaczulska Marysia4 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pajor DawidNaczulska Marysia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Foksiński AdrianKastelik Karolina15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bernat MarcinArcimowicz Adriana19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarny MarcinWęgrzynowska Marta19 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata6 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bernat MarcinArcimowicz Adriana7 B
Polish Open Championships PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina7 OPEN
Polish Open Championships PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina14 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kunecki KamilMakuszewska Maja2 F
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wesołowski MichałMorawicka Karolina5 B
Polish Open Championships PTT Tołpa KonradGrzelaczyk Nikola31 OPEN
Polish Open Championships PTT Czarny MarcinWęgrzynowska Marta10 OPEN
Polish Open Championships PTT Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALJaszczyński JanRudnicka Małgorzata2 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALJaszczyński JanRudnicka Małgorzata4 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata4 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata7 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Kunecki KamilMakuszewska Maja1 F
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiNestorowski MiłoszSzawernoga Natalia7 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiCzarny MarcinWęgrzynowska Marta19 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiFoksiński AdrianKastelik Karolina19 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTołpa KonradGrzelaczyk Nikola25 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPajor DawidNaczulska Marysia4 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPajor DawidNaczulska Marysia10 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiNestorowski MiłoszSzawernoga Natalia8 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka4 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata8 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka5 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Kunecki KamilMakuszewska Maja1 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata11 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAJaszczyński JanRudnicka Małgorzata4 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAJaszczyński JanRudnicka Małgorzata4 E
ŚWIĘTO BZÓW Kunecki KamilMakuszewska Maja3 F
ŚWIĘTO BZÓW Nestorowski MiłoszSzawernoga Natalia4 D
ŚWIĘTO BZÓW Nestorowski MiłoszSzawernoga Natalia4 D
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata9 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata7 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata6 F
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jaszczyński JanRudnicka Małgorzata8 F
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Foksiński AdrianKastelik Karolina4 OPEN
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Kunecki KamilMakuszewska Maja1 F
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Pajor DawidNaczulska Marysia2 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Pajor DawidNaczulska Marysia2 D
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina13 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Czarny MarcinWęgrzynowska Marta13 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Kusztal OskarKulpa Anna18 OPEN
Polish Cup PTT Kusztal OskarKulpa Anna30 OPEN
Polish Cup PTT Czarny MarcinWęgrzynowska Marta34 OPEN
Polish Cup PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina31 OPEN
Polish Cup PTT Bernat MarcinArcimowicz Adriana15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Kunecki KamilMakuszewska Maja8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Foksiński AdrianKastelik Karolina4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Maślanka MateuszWenerska Zuzanna7 OPEN
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka26 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kusztal OskarKulpa Anna28 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Wesołowski MichałMorawicka Karolina3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Wesołowski MichałMorawicka Karolina2 C
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarny MarcinWęgrzynowska Marta27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Foksiński AdrianKastelik Karolina25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bernat MarcinArcimowicz Adriana21 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Kusztal OskarKulpa Anna30 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Sikora MaciejSiemieniec Maria15 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Wesołowski MichałMorawicka Karolina43 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Kycia MateuszMalarz Justyna52 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Czarny MarcinWęgrzynowska Marta22 A
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Wesołowski MichałMorawicka Karolina3 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Wesołowski MichałMorawicka Karolina2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka10 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Foksiński AdrianKastelik Karolina21 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bernat MarcinArcimowicz Adriana32 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Czarny MarcinWęgrzynowska Marta23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kusztal OskarKulpa Anna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Foksiński AdrianKastelik Karolina11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Maślanka MateuszWenerska Zuzanna15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Maślanka MateuszWenerska Zuzanna19 OPEN
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka1 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Wesołowski MichałMorawicka Karolina4 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTołpa KonradGrzelaczyk Nikola16 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFoksiński AdrianKastelik Karolina10 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSikora MaciejSiemieniec Maria13 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKusztal OskarKulpa Anna18 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaślanka MateuszWenerska Zuzanna31 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFoksiński AdrianKastelik Karolina22 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaślanka MateuszWenerska Zuzanna29 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzarny MarcinWęgrzynowska Marta11 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka2 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTołpa KonradGrzelaczyk Nikola17 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWesołowski MichałMorawicka Karolina40 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSikora MaciejSiemieniec Maria18 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWesołowski MichałMorawicka Karolina11 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka37 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJWesołowski MichałMorawicka Karolina4 B
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJWesołowski MichałMorawicka Karolina3 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJŻukowski MikołajKozołub Zofia2 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka10 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYPajor DawidNaczulska Marysia2 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYWesołowski MichałMorawicka Karolina2 B
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka7 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYStudnicki PiotrNawłoka Wioletta6 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYWesołowski MichałMorawicka Karolina2 C
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYPajor DawidNaczulska Marysia3 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYŻukowski MikołajKozołub Zofia3 E
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYNestorowski MiłoszSzawernoga Natalia2 E
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWesołowski MichałMorawicka Karolina3 C
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWesołowski MichałMorawicka Karolina2 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Czarny MarcinWęgrzynowska Marta25 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Kusztal OskarKulpa Anna35 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Maślanka MateuszWenerska Zuzanna11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Foksiński AdrianKastelik Karolina12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia26 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Żukowski MikołajKozołub Zofia5 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna13 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Wesołowski MichałMorawicka Karolina6 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Studnicki PiotrNawłoka Wioletta6 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Nestorowski MiłoszSzawernoga Natalia3 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPajor DawidNaczulska Marysia3 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPajor DawidNaczulska Marysia1 D
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna14 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Sikora MaciejSiemieniec Maria21 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Bernat MarcinArcimowicz Adriana27 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Foksiński AdrianKastelik Karolina28 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia34 OPEN
Wroclove Dance Festival Nestorowski MiłoszSzawernoga Natalia4 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Wroclove Dance Festival Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna5 B
Wroclove Dance Festival Żukowski MikołajKozołub Zofia7 E
Wroclove Dance Festival Pajor DawidNaczulska Marysia2 D
Wroclove Dance Festival Gonera TeodorWałowska Mariola3 E
Wroclove Dance Festival Pajor DawidNaczulska Marysia3 D
Wroclove Dance Festival Gruszecki WojciechJankowska Julia1 G
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kusztal OskarKulpa Anna35 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kakakis NikodemNapora Magdalena14 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Czarny MarcinWęgrzynowska Marta27 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Sikora MaciejSiemieniec Maria4 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka10 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Studnicki PiotrNawłoka Wioletta7 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kakakis NikodemNapora Magdalena15 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Pajor DawidNaczulska Marysia7 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Żukowski MikołajKozołub Zofia6 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Gonera TeodorWałowska Mariola5 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Nestorowski MiłoszSzawernoga Natalia3 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Gruszecki WojciechJankowska Julia1 G
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Pajor DawidNaczulska Marysia8 D
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Bernat MarcinArcimowicz Adriana9 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Foksiński AdrianKastelik Karolina8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Czarny MarcinWęgrzynowska Marta2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Bernat MarcinArcimowicz Adriana5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Maślanka MateuszWenerska Zuzanna7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Kusztal OskarKulpa Anna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Maślanka MateuszWenerska Zuzanna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Sikora MaciejSiemieniec Maria1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Grzelak KarolKulesa Magda6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Foksiński AdrianKastelik Karolina3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Sikora MaciejSiemieniec Maria2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Pajor DawidNaczulska Marysia5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Pajor DawidNaczulska Marysia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Gruszecki WojciechJankowska Julia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Żukowski MikołajKozołub Zofia4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Gonera TeodorWałowska Mariola3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Nestorowski MiłoszSzawernoga Natalia2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Kwiatek ŁukaszKorszeń Karolina2 H
BAL 2016 Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluGruszecki WojciechJankowska Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluŻukowski MikołajKozołub Zofia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluGonera TeodorWałowska Mariola2 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka5 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Sikora MaciejSiemieniec Maria1 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Kakakis NikodemNapora Magdalena6 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Studnicki PiotrNawłoka Wioletta2 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Bernat MarcinArcimowicz Adriana13 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Foksiński AdrianKastelik Karolina20 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Czarny MarcinWęgrzynowska Marta21 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Maślanka MateuszWenerska Zuzanna27 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Gonera TeodorWałowska Mariola5 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Czarny MarcinWęgrzynowska Marta29 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Sikora MaciejSiemieniec Maria20 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kusztal OskarKulpa Anna39 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Bernat MarcinArcimowicz Adriana15 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Sikora MaciejSiemieniec Maria8 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna17 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Czarny MarcinWęgrzynowska Marta14 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Studnicki PiotrNawłoka Wioletta3 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia22 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kakakis NikodemNapora Magdalena14 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Nguyen DanielKielar Joanna11 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia21 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kusztal OskarKulpa Anna23 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Maślanka MateuszWenerska Zuzanna29 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Foksiński AdrianKastelik Karolina14 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
Powitanie Lata 2016Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Czarny MarcinWęgrzynowska Marta18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Foksiński AdrianKastelik Karolina20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia29 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia25 OPEN
Powitanie Lata 2016Kakakis NikodemNapora Magdalena2 B
Powitanie Lata 2016Nguyen DanielKielar Joanna3 C
Powitanie Lata 2016Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka3 D
Powitanie Lata 2016Studnicki PiotrNawłoka Wioletta2 E
Powitanie Lata 2016Kunecki KamilMakuszewska Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gonera TeodorWałowska Mariola5 E
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka3 D
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueMroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna6 B
XVIII SOLNY OTTTKunecki KamilMakuszewska Maja1 G
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Maślanka MateuszWenerska Zuzanna17 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Boluk BartłomiejSkuła Eliza32 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Maślanka MateuszWenerska Zuzanna30 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kusztal OskarKulpa Anna20 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Czarny MarcinWęgrzynowska Marta16 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia13 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Sikora MaciejSiemieniec Maria9 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia18 OPEN
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka10 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna15 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Bernat MarcinArcimowicz Adriana3 A
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduKunecki KamilMakuszewska Maja3 G
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduStudnicki PiotrNawłoka Wioletta1 E
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Boluk BartłomiejSkuła Eliza33 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Czarny MarcinWęgrzynowska Marta9 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Sikora MaciejSiemieniec Maria9 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Gonera TeodorWałowska Mariola2 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Kunecki KamilMakuszewska Maja1 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Gruszecki WojciechMyćka Emilia3 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Studnicki PiotrNawłoka Wioletta3 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna6 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWABijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Czarny MarcinWęgrzynowska Marta25 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kusztal OskarKulpa Anna34 OPEN
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Kunecki KamilMakuszewska Maja3 G
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Gruszecki WojciechMyćka Emilia3 G
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Studnicki PiotrNawłoka Wioletta2 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaMroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna4 B
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka10 D
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Sikora MaciejSiemieniec Maria10 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Bernat MarcinArcimowicz Adriana17 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Kusztal OskarKulpa Anna27 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Czarny MarcinWęgrzynowska Marta36 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Gruszecki WojciechMyćka Emilia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Kunecki KamilMakuszewska Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Kaźmierczak JakubGrzelaczyk Nikola1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna6 B
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEStudnicki PiotrNawłoka Wioletta4 E
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEKaźmierczak JakubGrzelaczyk Nikola1 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Kusztal OskarKulpa Anna25 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Czarny MarcinWęgrzynowska Marta35 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Bernat MarcinArcimowicz Adriana10 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Sikora MaciejSiemieniec Maria7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Bernat MarcinArcimowicz Adriana17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kusztal OskarKulpa Anna34 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Czarny MarcinWęgrzynowska Marta33 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Foksiński AdrianKastelik Karolina11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Sikora MaciejSiemieniec Maria12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia10 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia2 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Kusztal OskarKulpa Anna13 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Foksiński AdrianKastelik Karolina47 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Czarny MarcinWęgrzynowska Marta31 A
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka18 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka10 E
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Foksiński AdrianKastelik Karolina11 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Czarny MarcinWęgrzynowska Marta16 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kusztal OskarKulpa Anna19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka9 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Foksiński AdrianKastelik Karolina16 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Czarny MarcinWęgrzynowska Marta37 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka13 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSikora MaciejSiemieniec Maria3 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrzelak KarolKulesa Magda59 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzarny MarcinWęgrzynowska Marta22 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBoluk BartłomiejSkuła Eliza33 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKastelik ŁukaszKiełbik Natalia6 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFoksiński AdrianKastelik Karolina35 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKastelik ŁukaszKiełbik Natalia9 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSikora MaciejSiemieniec Maria19 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFrączak WojciechDytko Paulina3 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaźmierczak JakubGrzelaczyk Nikola7 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICABijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka8 E
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorFoksiński AdrianKastelik Karolina14 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorNarajewski JakubSkorupa Katarzyna12 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorKolesnik RostislavWawrzynowicz Kinga6 OPEN
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAWesołowski MichałPastusińska Paulina7 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKaźmierczak JakubGrzelaczyk Nikola1 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICABijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka3 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAGonera TeodorWałowska Mariola5 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAŻukowski WiktorSzawernoga Natalia6 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAGruszecki WojciechMyćka Emilia1 H
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorCzarny MarcinWęgrzynowska Marta30 OPEN
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJŻukowski MikołajKozołub Zofia5 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJŻukowski WiktorSzawernoga Natalia4 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka4 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJBijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka8 E
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Gonera TeodorWałowska Mariola5 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka7 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka5 E
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Żukowski MikołajKozołub Zofia6 E
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Żukowski WiktorSzawernoga Natalia1 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTFrączak WojciechDytko Paulina1 E
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Gruszecki WojciechMyćka Emilia1 H
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Gonera TeodorWałowska Mariola3 E
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia1 B
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Grzelak KarolKulesa Magda6 B
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia4 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYMroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYGonera TeodorWałowska Mariola4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYFrączak WojciechDytko Paulina1 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAFrączak WojciechDytko Paulina1 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKastelik ŁukaszKiełbik Natalia2 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKastelik ŁukaszKiełbik Natalia2 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAMroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna2 C
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Kurza JakubSapińska Iwona4 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAŻukowski WiktorSzawernoga Natalia3 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAŻukowski MikołajKozołub Zofia4 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAGonera TeodorWałowska Mariola3 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LABijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka3 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LABijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka5 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAWesołowski MichałPastusińska Paulina3 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kusztal OskarKulpa Anna7 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia1 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka2 E
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Żukowski MikołajKozołub Zofia3 E
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Żukowski WiktorSzawernoga Natalia2 E
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna1 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Kusztal OskarKulpa Anna26 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Gonera TeodorWałowska Mariola8 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Żukowski MikołajKozołub Zofia4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Żukowski WiktorSzawernoga Natalia7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Gruszecki WojtekMyćka Emilia11 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka4 E
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Czarny MarcinWęgrzynowska Marta20 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Narajewski JakubSkorupa Katarzyna14 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Kolesnik RostislavWawrzynowicz Kinga4 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna3 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Foksiński AdrianKastelik Karolina18 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Kolesnik RostislavWawrzynowicz Kinga5 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Narajewski JakubSkorupa Katarzyna6 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Boluk BartłomiejSkuła Eliza20 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Sikora MaciejSiemieniec Maria4 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kusztal OskarKulpa Anna12 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Foksiński AdrianKastelik Karolina19 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Czarny MarcinWęgrzynowska Marta27 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Foksiński AdrianKastelik Karolina13 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Czarny MarcinWęgrzynowska Marta21 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kolesnik RostislavWawrzynowicz Kinga3 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Narajewski JakubSkorupa Katarzyna11 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kusztal OskarKulpa Anna25 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kurza JakubSapińska Iwona25 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia7 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka1 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Grzelak KarolKulesa Magda23 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia4 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Bernat MarcinArcimowicz Adriana2 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna9 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka1 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Frączak WojciechDytko Paulina1 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Żukowski WiktorSzawernoga Natalia3 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Żukowski MikołajKozołub Zofia4 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Gonera TeodorWałowska Mariola2 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kaźmierczak JakubGrzelaczyk Nikola14 B
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Żukowski WiktorSzawernoga Natalia1 E
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka2 E
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka2 E
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Żukowski MikołajKozołub Zofia2 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka4 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Bijak SebastianBijak-Dobrowolska Agnieszka3 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Bernat MarcinArcimowicz Adriana4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSikora MaciejSiemieniec Maria6 A
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluGonera TeodorWałowska Mariola4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluŻukowski MikołajKozołub Zofia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluŻukowski WiktorSzawernoga Natalia2 E