!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
AKSEL
Rzeszów (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Złamaniec RafałSitarz Aleksandra22 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Ziaja FabianScriven Aleksandra1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kowal JakubMarcinkowska Klaudia5 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brożyna WiktorKopeć Alicja2 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wojnar KrystianHajdaś Kinga18 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wojnar KrystianHajdaś Kinga2 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Bury JakubKamińska Paula8 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Matuszek GrzegorzIndyk Aleksandra17 B
Mistrzostwa Polski Latin Mroczka PawełRogala Kamila52 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Bomba SebastianSarnowska Dominika46 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Strzała MiłoszKozicka Oliwia8 E
Mistrzostwa Polski Latin Niedzielski PiotrKrystek Kinga14 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Baran MichałKędzior Weronika8 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Baran MichałKędzior Weronika5 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Brożyna WiktorKopeć Alicja1 H
Mistrzostwa Polski Standard Kadłubowski MaciejKozów Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Bury JakubKamińska Paula14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kadłubowski MaciejKozów Karolina2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mroczka PawełRogala Kamila22 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bomba SebastianSarnowska Dominika22 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Bomba SebastianSarnowska Dominika30 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Mroczka PawełRogala Kamila29 OPEN
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga11 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Gura TomaszTondera Angelika24 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sebzda BartoszSzetela Emilia21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Zygmunt AdamSłoma Gabriela6 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Brocławik DamianBaum Natalia8 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wojnar KrystianHajdaś Kinga7 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Baran MichałKędzior Weronika2 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Charchut MaksymilianSieńko Rozalia4 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Charchut MaksymilianSieńko Rozalia4 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wojnar KrystianHajdaś Kinga3 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Zygmunt AdamSłoma Gabriela5 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Baran MichałKędzior Weronika7 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Strzała MiłoszKozicka Oliwia2 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Brocławik DamianBaum Natalia6 E
Puchar Klas A,B i C Złamaniec RafałSitarz Aleksandra19 B
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Pochwat JanBiskupska Julia3 F
Puchar Klas A,B i C Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 B
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Jasiewicz JakubFurgała Kornelia3 E
Puchar Klas A,B i C Mroczka PawełRogala Kamila14 A
Puchar Klas A,B i C Złamaniec RafałSitarz Aleksandra26 B
Puchar Klas A,B i C Bomba SebastianSarnowska Dominika10 A
Puchar Klas A,B i C Gura TomaszTondera Angelika7 A
Puchar Klas A,B i C Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 A
Puchar Klas A,B i C Bury JakubKamińska Paula4 B
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Filip TomaszFilip Izabela8 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Maziarz JakubKuter Patrycja2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Filip TomaszFilip Izabela6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Jasiewicz JakubFurgała Kornelia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Maziarz JakubKuter Patrycja4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Pochwat JanBiskupska Julia3 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kędzior SebastianBielenda Gabriela2 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Smela DominikBembnowicz Rozalia2 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Sokołowski JakubNowak Antonina2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Ziaja FabianScriven Aleksandra1 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Moskal FilipOpalska Natalia1 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Szczudło BartoszLenik Michalina2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kubas MaksymilianPodsiadlik Jagoda2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kołcz MaksymilianDeręgowska Hanna2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Brożyna WiktorKopeć Alicja1 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Strzępek SzymonSzczudło Roksana2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Strzała MiłoszKozicka Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Such ZbigniewKogut Joanna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Rałowski DariuszCharchut Anna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Mroczka PawełRogala Kamila3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bomba SebastianSarnowska Dominika2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Such ZbigniewKogut Joanna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Rałowski DariuszCharchut Anna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Strzała MiłoszKozicka Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gura TomaszTondera Angelika4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wojnar KrystianHajdaś Kinga1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wojnar KrystianHajdaś Kinga5 E
Majówka w Krakowie - Senior Such ZbigniewKogut Joanna1 D
Majówka w Krakowie - Senior Rałowski DariuszCharchut Anna3 E
Majówka w Krakowie - Senior Such ZbigniewKogut Joanna3 C
Majówka w Krakowie - Senior Rałowski DariuszCharchut Anna4 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASebzda BartoszSzetela Emilia14 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASebzda BartoszSzetela Emilia2 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABaran MichałKędzior Weronika2 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABaran MichałKędzior Weronika4 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMoskal FilipOpalska Natalia1 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wojnar KrystianHajdaś Kinga7 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wojnar KrystianHajdaś Kinga11 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Kędzior SebastianSieńko Aniela2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niedzielski PiotrKrystek Kinga6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niedzielski PiotrKrystek Kinga6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kadłubowski MaciejKozów Karolina2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroczka PawełRogala Kamila11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Vykhovanets OlexandrFalda Karina6 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skuba GabrielŻak Marta21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niedzielski PiotrKrystek Kinga6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nestor KacperTondera Angelika19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niedzielski PiotrKrystek Kinga9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kadłubowski MaciejKozów Karolina2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroczka PawełRogala Kamila26 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSebzda BartoszSzetela Emilia2 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKubas MaksymilianSmoleń Milena2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMoskal FilipOpalska Natalia1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPochwat JanBiskupska Julia5 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKłósek FilipMróz Zuzanna1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaBrożyna WiktorPasieka Julia2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaBaran MichałKędzior Weronika5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaBrocławik DamianBaum Natalia14 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaFilip TomaszFilip Izabela4 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSkuba GabrielŻak Marta5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaCharchut MaksymilianSieńko Rozalia2 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNestor KacperTondera Angelika4 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaCharchut MaksymilianSieńko Rozalia4 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaBaran MichałKędzior Weronika8 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSkuba GabrielŻak Marta4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSebzda BartoszSzetela Emilia2 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNestor KacperTondera Angelika8 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Gąsiur MichałKuźniar Paulina2 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Such ZbigniewKogut Joanna1 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kędzior SebastianSieńko Aniela2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kut MarcinKuraś-Kut Edyta4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kut MarcinKuraś-Kut Edyta4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kopaczyński MichałMeńko Monika5 A
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Vykhovanets OlexandrFalda Karina1 A
CeA Puchar Skuba GabrielŻak Marta1 C
CeA Puchar Lechowicz PawełMacek Julia7 D
CeA Puchar Skuba GabrielŻak Marta4 D
CeA Puchar Lechowicz PawełMacek Julia2 D
CeA Senior Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena6 D
CeA Senior Kut MarcinKuraś-Kut Edyta3 E
CeA Senior Rałowski DariuszCharchut Anna2 F
CeA Senior Bakun PiotrBakun Elżbieta2 D
CeA Senior Kut MarcinKuraś-Kut Edyta6 E
CeA Senior Rałowski DariuszCharchut Anna2 E
CeA Senior Bakun PiotrBakun Elżbieta4 C
CeA Senior Such ZbigniewKogut Joanna1 D
CeA Senior Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena6 D
Puchar Wieczystego SeniorSadlik JakubSzmidtke Jolanta2 C
Puchar Wieczystego SeniorRałowski DariuszCharchut Anna1 F
Puchar Wieczystego SeniorKut MarcinKuraś-Kut Edyta11 E
Puchar Wieczystego SeniorRałowski DariuszCharchut Anna10 F
Puchar Wieczystego SeniorKut MarcinKuraś-Kut Edyta11 E
Puchar Wieczystego SeniorSadlik JakubSzmidtke Jolanta1 C
Puchar WieczystegoNiedzielski PiotrKrystek Kinga8 OPEN
Puchar WieczystegoGłowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 OPEN
Puchar WieczystegoKopaczyński MichałMeńko Monika11 OPEN
Puchar WieczystegoKadłubowski MaciejKozów Karolina1 OPEN
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula15 OPEN
Puchar WieczystegoVykhovanets OlexandrFalda Karina2 S
Puchar WieczystegoWojnar KrystianHajdaś Kinga10 F
Puchar WieczystegoFrącz DanielGalos Jadwiga17 E
Puchar WieczystegoSkuba GabrielŻak Marta9 D
Puchar WieczystegoFrącz DanielGalos Jadwiga21 E
Puchar WieczystegoSkuba GabrielŻak Marta14 C
Puchar WieczystegoMroczka PawełRogala Kamila29 A
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula12 B
Puchar WieczystegoZłamaniec RafałSitarz Aleksandra7 C
Puchar WieczystegoNestor KacperTondera Angelika5 C
Puchar WieczystegoLechowicz PawełMacek Julia7 D
Puchar WieczystegoNestor KacperTondera Angelika29 C
Puchar WieczystegoKopaczyński MichałMeńko Monika26 A
Puchar WieczystegoVykhovanets OlexandrFalda Karina6 A
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula53 B
Puchar WieczystegoNiedzielski PiotrKrystek Kinga12 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁagoda DawidŁagoda Wiktoria2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKowal JakubMarcinkowska Klaudia8 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaJasiewicz JakubFurgała Kornelia2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWiercioch JakubWiercioch Urszula3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKłósek FilipMróz Zuzanna1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaFilip TomaszFilip Izabela2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSmela DominikBembnowicz Rozalia2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMoskal FilipOpalska Natalia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWątorska JuliaTetela Helena2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSokołowski JakubNowak Klara2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKubas MaksymilianSmoleń Milena2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBrożyna WiktorKozicka Lena2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaZiaja FabianScriven Aleksandra1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWaltoś DawidPodsiadlik Jagoda2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMaziarz JakubKuter Patrycja1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaLech KrystianPytel Wiktoria1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWiercioch WojciechRak Wiktoria10 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaGrata NikodemLato Natalia8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCharchut MaksymilianSieńko Rozalia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaLechowicz PawełMacek Julia7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBury JakubKamińska Paula4 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNiedzielski PiotrKrystek Kinga1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaZłamaniec RafałSitarz Aleksandra8 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBury JakubKamińska Paula1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNestor KacperTondera Angelika4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNestor KacperTondera Angelika2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSebzda BartoszSzetela Emilia1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaLechowicz PawełMacek Julia1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKędzior SebastianSieńko Aniela3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSkuba GabrielŻak Marta1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSkuba GabrielŻak Marta2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBrocławik DamianBaum Natalia2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWojnar KrystianHajdaś Kinga1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaGarko KamilGrucela Maja7 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBaran MichałKędzior Weronika3 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kopaczyński MichałMeńko Monika2 A
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kut MarcinKuraś-Kut Edyta3 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Vykhovanets OlexandrFalda Karina5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Niedzielski PiotrKrystek Kinga10 OPEN
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ziaja FabianScriven Aleksandra1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Grata NikodemLato Natalia13 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kędzior SebastianSieńko Aniela3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sokołowski JakubSmoleń Milena2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kubas MaksymilianWątorska Julia2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Brożyna WiktorKempa Lena2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łagoda DawidŁagoda Wiktoria1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Moskal FilipTetela Helena1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kłósek FilipMróz Zuzanna1 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kowal JakubMarcinkowska Klaudia8 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jasiewicz JakubFurgała Kornelia1 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Filip TomaszFilip Izabela2 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Opalska NataliaKopeć Alicja2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pasieka JuliaKozicka Lena1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Maziarz JakubKuter Patrycja1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Smela DominikBembnowicz Rozalia3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Strzała MiłoszKozicka Oliwia14 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baran MichałKędzior Weronika2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bury JakubKamińska Paula7 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rałowski DariuszCharchut Anna1 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rałowski DariuszCharchut Anna1 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kut MarcinKuraś-Kut Edyta2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wojnar KrystianHajdaś Kinga1 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Brocławik DamianBaum Natalia4 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ciebień WojciechCiebień Izabela7 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ciebień WojciechCiebień Izabela6 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Frącz DanielGalos Jadwiga4 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Frącz DanielGalos Jadwiga5 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lechowicz PawełMacek Julia1 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lechowicz PawełMacek Julia7 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Garko KamilGrucela Maja5 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bury JakubKamińska Paula1 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra6 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna3 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa6 C
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna4 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Mroczka PawełRogala Kamila38 OPEN
OTTT DŻET 2019 Kędzior SebastianSieńko Aniela1 H
OTTT DŻET 2019 Baran MichałKędzior Weronika9 E
OTTT DŻET 2019 Garko KamilGrucela Maja5 E
OTTT DŻET 2019 Lech KrystianPytel Wiktoria1 G
OTTT DŻET 2019 Jasiewicz JakubFurgała Kornelia2 E
OTTT DŻET 2019 Wiercioch JakubWiercioch Urszula3 G
OTTT DŻET 2019 Maziarz JakubKuter Patrycja1 H
OTTT DŻET 2019 Kłósek FilipMróz Zuzanna1 H
OTTT DŻET 2019 Charchut MaksymilianSieńko Rozalia1 H
OTTT DŻET 2019 Skuba GabrielŻak Marta5 D
OTTT DŻET 2019 Łagoda DawidPodsiadlik Jagoda2 H
OTTT DŻET 2019 Kubas MaksymilianPasieka Julia2 H
OTTT DŻET 2019 Brożyna WiktorKozicka Lena2 H
OTTT DŻET 2019 Ziaja FabianWątorska Julia1 H
OTTT DŻET 2019 Moskal FilipOpalska Natalia1 H
OTTT DŻET 2019 Smela DominikBembnowicz Rozalia1 H
OTTT DŻET 2019 Skuba GabrielŻak Marta2 C
OTTT DŻET 2019 Grata BartłomiejGuzy Kamila9 E
OTTT DŻET 2019 Filip TomaszFilip Izabela1 F
OTTT DŻET 2019 Nestor KacperTondera Angelika1 C
OTTT DŻET 2019 Lechowicz PawełMacek Julia7 D
OTTT DŻET 2019 Rałowski DariuszCharchut Anna3 E
OTTT DŻET 2019 Nestor KacperTondera Angelika7 C
OTTT DŻET 2019 Sebzda BartoszSzetela Emilia5 C
OTTT DŻET 2019 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 C
OTTT DŻET 2019 Pochwat JanBiskupska Julia6 F
OTTT DŻET 2019 Sebzda BartoszSzetela Emilia4 C
OTTT DŻET 2019 Lechowicz PawełMacek Julia5 D
OTTT DŻET 2019 Rałowski DariuszCharchut Anna4 E
OTTT DŻET 2019 Wojnar KrystianHajdaś Kinga4 F
OTTT DŻET 2019 Strzała MiłoszKozicka Oliwia13 E
OTTT DŻET 2019 Grata NikodemLato Natalia7 E
OTTT DŻET 2019 Gniewek MateuszCieniek Aleksandra14 F
OTTT DŻET 2019 Wiercioch WojciechRak Wiktoria12 F
OTTT DŻET 2019 Kowal JakubMarcinkowska Klaudia5 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Skuba GabrielŻak Marta13 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Sebzda BartoszSzetela Emilia1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Sebzda BartoszSzetela Emilia1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kowal JakubMarcinkowska Klaudia6 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Niedzielski PiotrKrystek Kinga17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kadłubowski MaciejKozów Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Bury JakubKamińska Paula28 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Mroczka PawełRogala Kamila8 OPEN
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Kopaczyński MichałMeńko Monika5 OPEN
Puchar Klas A, B i C Nestor KacperTondera Angelika5 C
GPS \" Bieruń 2019\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 C
GPS \" Bieruń 2019\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa5 C
GPS \" Bieruń 2019\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 C
GPS \" Bieruń 2019\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa6 C
GPS \" Bieruń 2019\" Kut MarcinKuraś-Kut Edyta9 E
GPS \" Bieruń 2019\" Kut MarcinKuraś-Kut Edyta7 E
GPS \" Bieruń 2019\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta5 B
GPS \" Bieruń 2019\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa7 B
GPS \" Bieruń 2019\" Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 OPEN
Puchar Klas A, B i C Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 C
Puchar Klas A, B i C Niedzielski PiotrKrystek Kinga3 B
Puchar Klas A, B i C Bury JakubKamińska Paula6 B
Puchar Klas A, B i C Vykhovanets OlexandrFalda Karina3 A
Puchar Klas A, B i C Gura TomaszWilk Klaudia7 A
Puchar Klas A, B i C Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 C
Puchar Klas A, B i C Nestor KacperTondera Angelika9 C
Puchar Klas A, B i C Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna16 C
Puchar Klas A, B i C Niedzielski PiotrKrystek Kinga18 B
Puchar Klas A, B i C Kopaczyński MichałMeńko Monika25 A
Puchar Klas A, B i C Bomba SebastianFalda Karina29 A
Puchar Klas A, B i C Mroczka PawełRogala Kamila29 A
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Sebzda BartoszSzetela Emilia1 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kłósek FilipMróz Zuzanna2 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Smela DominikBembnowicz Rozalia2 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Strzała MiłoszKozicka Oliwia3 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Bury JakubKamińska Paula9 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Sebzda BartoszSzetela Emilia2 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Bury JakubKamińska Paula2 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bury JakubKamińska Paula4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Skuba GabrielŻak Marta3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Grata NikodemLato Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Grata NikodemLato Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Filip TomaszFilip Izabela4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Skuba GabrielŻak Marta2 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Jasiewicz JakubFurgała Kornelia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Grata NikodemLato Natalia10 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Gniewek MateuszCieniek Aleksandra7 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Strzała MiłoszKozicka Oliwia2 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Filip TomaszFilip Izabela1 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Smela DominikBembnowicz Rozalia1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Nestor KacperTondera Angelika9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bury JakubKamińska Paula4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Gąsiur MichałKuźniar Paulina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Rałowski DariuszCharchut Anna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Rałowski DariuszCharchut Anna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Gąsiur MichałKuźniar Paulina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Mroczka PawełRogala Kamila2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bomba SebastianFalda Karina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Gura TomaszWilk Klaudia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Vykhovanets OlexandrFalda Karina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Nestor KacperTondera Angelika7 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Gura TomaszWilk Klaudia10 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Bomba SebastianFalda Karina22 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Bury JakubKamińska Paula25 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Rałowski DariuszCharchut Anna1 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Rałowski DariuszCharchut Anna8 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa1 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna2 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa1 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Niedzielski PiotrKrystek Kinga23 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Strzała MiłoszKozicka Oliwia6 E
Liga Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa1 C
Liga Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa1 C
Liga Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa1 D
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niedzielski PiotrKrystek Kinga6 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Strzała MiłoszKozicka Oliwia8 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kłósek FilipMróz Zuzanna1 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Charchut MaksymilianSieńko Rozalia1 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Konefał KacperSieńko Aniela2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kaplita LiliannaDąbkowska Weronika2 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Wiercioch JakubWiercioch Urszula3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Wiercioch WojciechRak Wiktoria1 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kędzior SebastianOlech Emilia3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Garko KamilGrucela Maja6 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kowal JakubMarcinkowska Klaudia13 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Frączek IwoBuczek Katarzyna16 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Złamaniec RafałSitarz Aleksandra1 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Lechowicz PawełMacek Julia13 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Sebzda BartoszSzetela Emilia4 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna9 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Lechowicz PawełMacek Julia12 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Sebzda BartoszSzetela Emilia1 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Baran MichałKędzior Weronika4 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Lech KrystianSzwagiel Oliwia3 F
Polish Open ChampionshipsGłowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna2 OPEN
Polish Open ChampionshipsNiedzielski PiotrKrystek Kinga17 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaZłamaniec RafałSitarz Aleksandra8 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaZłamaniec RafałSitarz Aleksandra1 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSkuba GabrielŻak Marta3 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSkuba GabrielŻak Marta7 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaLech KrystianSzwagiel Oliwia4 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBaran MichałKędzior Weronika3 F
Polish Open ChampionshipsJasiewicz JakubFurgała Kornelia3 E
Polish Open Championships WDC Jasiewicz JakubFurgała Kornelia11 OPEN
Polish Open Championships WDC Niedzielski PiotrKrystek Kinga15 OPEN
Polish Open Championships WDC Jasiewicz JakubFurgała Kornelia12 OPEN
Polish Open ChampionshipsNiedzielski PiotrKrystek Kinga7 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Skuba GabrielŻak Marta3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Charchut MaksymilianSieńko Rozalia1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Konefał KacperSieńko Aniela1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Filip TomaszFilip Izabela5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Grata NikodemLato Natalia6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Lech KrystianSzwagiel Oliwia1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baran MichałKędzior Weronika5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kaput MichałPytel Wiktoria2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rałowski DariuszCharchut Anna1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kut MarcinKuraś-Kut Edyta2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kut MarcinKuraś-Kut Edyta7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kyc AndrzejKyc Anna2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Różański RomualdRóżańska Joanna7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wanic WiesławUmińska-Wanic Krystyna3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wiercioch WojciechRak Wiktoria2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kłodowski KrystianDołęga Hanna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kłósek FilipMróz Zuzanna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pisarek LenaRozperska Martyna2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Maziarz JakubKuter Patrycja1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Smela DominikBembnowicz Rozalia1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Cieniek KorneliaBujak Klaudia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Fitowska ZofiaKubas Wiktoria2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kopeć AlicjaFurgał Aleksandra2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kozicka LenaPodsiadlik Jagoda2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Solanowska MagdalenaWoś Kornelia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Moskal FilipOpalska Natalia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Ziaja FabianTetela Helena2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kaplita LiliannaDąbkowska Weronika2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pochwat JanBiskupska Julia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wiercioch JakubWiercioch Urszula3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kędzior SebastianOlech Emilia1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Bakun PiotrBakun Elżbieta2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Różański RomualdRóżańska Joanna6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Zarycki AndrzejRząsa Barbara15 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Bury JakubKamińska Paula3 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Sebzda BartoszSzetela Emilia2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Ujda FilipMajchrowicz Karolina10 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Lechowicz PawełMacek Julia11 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Lechowicz PawełMacek Julia5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Nestor KacperTondera Angelika5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Złamaniec RafałSitarz Aleksandra7 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra7 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Bomba SebastianFalda Karina2 A
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Mroczka PawełRogala Kamila5 A
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Nestor KacperTondera Angelika1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kopaczyński MichałMeńko Monika3 A
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Sebzda BartoszSzetela Emilia1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Frączek IwoBuczek Katarzyna13 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kut MarcinKuraś-Kut Edyta5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wanic WiesławUmińska-Wanic Krystyna4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kyc AndrzejKyc Anna2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rałowski DariuszCharchut Anna1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Bakun PiotrBakun Elżbieta4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Strzała MiłoszKozicka Oliwia6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gniewek MateuszCieniek Aleksandra7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kowal JakubMarcinkowska Klaudia9 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kut MarcinKuraś-Kut Edyta4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Samsonenko MikołajKowalska Maja5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Grata BartłomiejGuzy Kamila9 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Samsonenko MikołajKowalska Maja8 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Frącz DanielGalos Jadwiga6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Zarycki AndrzejRząsa Barbara6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Ptak JakubCzyż Justyna6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Frącz DanielGalos Jadwiga4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Grata BartłomiejGuzy Kamila3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Ciebień WojciechCiebień Izabela4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Ptak JakubCzyż Justyna6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Ciebień WojciechCiebień Izabela5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jasiewicz JakubFurgała Kornelia2 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Garko KamilGrucela Maja9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nestor KacperTondera Angelika14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Filip TomaszFilip Izabela6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Złamaniec RafałSitarz Aleksandra7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bomba SebastianFalda Karina10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gura TomaszWilk Klaudia10 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jasiewicz JakubFurgała Kornelia4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kadłubowski MaciejKopacz Maja1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Złamaniec RafałSitarz Aleksandra15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bury JakubKamińska Paula11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niedzielski PiotrKrystek Kinga6 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Skuba GabrielŻak Marta4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skuba GabrielŻak Marta6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBury JakubKamińska Paula8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBury JakubKamińska Paula7 B
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Strzała MiłoszKozicka Oliwia3 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Smela DominikBembnowicz Rozalia1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Maziarz JakubKuter Patrycja2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pasieka JuliaKozicka Lena1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Lechowicz PawełMacek Julia2 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Lechowicz PawełMacek Julia6 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Złamaniec RafałSitarz Aleksandra6 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Niedzielski PiotrKrystek Kinga6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gura TomaszWilk Klaudia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bury JakubKamińska Paula5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bury JakubKamińska Paula7 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nestor KacperTondera Angelika8 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nestor KacperTondera Angelika7 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 C
Majówka w Krakowie - Senior Bakun PiotrBakun Elżbieta3 D
Majówka w Krakowie - Senior Wanic WiesławUmińska-Wanic Krystyna1 F
Majówka w Krakowie - Senior Wanic WiesławUmińska-Wanic Krystyna2 E
Majówka w Krakowie - Senior Bakun PiotrBakun Elżbieta8 B
Majówka w Krakowie - Senior Wanic WiesławUmińska-Wanic Krystyna1 F
Majówka w Krakowie - Senior Bakun PiotrBakun Elżbieta3 C
Majówka w Krakowie - Senior Bakun PiotrBakun Elżbieta5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Mroczka PawełRogala Kamila25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gura TomaszWilk Klaudia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Skuba GabrielŻak Marta4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Skuba GabrielŻak Marta9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gura TomaszWilk Klaudia1 A
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna12 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Grata NikodemLato Natalia7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Baran MichałKędzior Weronika3 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymChudziński KrzysztofChudzińska Ewa3 C
Puchar Klas F, E i D Sarna JakubKopeć Julia8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Frączek IwoBuczek Katarzyna14 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 C
Puchar Klas F, E i D Sarna JakubKopeć Julia8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra3 B
Puchar Klas F, E i D Grata BartłomiejGuzy Kamila10 E
Puchar Klas F, E i D Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna14 E
Puchar Klas F, E i D Frącz DanielGalos Jadwiga5 E
Puchar Klas F, E i D Ujda FilipMajchrowicz Karolina21 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymChudziński KrzysztofChudzińska Ewa4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymChudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymGłowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna3 OPEN
Puchar Klas F, E i D Frącz DanielGalos Jadwiga9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBury JakubKamińska Paula16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJasiewicz JakubFurgała Kornelia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSkuba GabrielŻak Marta9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiNiedzielski PiotrKrystek Kinga10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiNiedzielski PiotrKrystek Kinga7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBomba SebastianFalda Karina35 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMroczka PawełRogala Kamila40 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKadłubowski MaciejKopacz Maja1 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiMroczka PawełRogala Kamila28 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiBomba SebastianFalda Karina25 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiGura TomaszWilk Klaudia16 OPEN
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Baran MichałKędzior Weronika1 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Sarna JakubKopeć Julia6 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Garko KamilGrucela Maja6 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Lech KrystianSzwagiel Oliwia8 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kubas MaksymilianPasieka Julia2 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Gniewek MateuszCieniek Aleksandra8 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Konefał KacperPytel Wiktoria2 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kędzior SebastianOlech Emilia1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Lechowicz PawełMacek Julia4 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Sarna JakubKopeć Julia5 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Skuba GabrielŻak Marta4 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Lechowicz PawełMacek Julia4 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Skuba GabrielŻak Marta9 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Grata BartłomiejGuzy Kamila1 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Grata BartłomiejGuzy Kamila2 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Nestor KacperTondera Angelika1 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Bury JakubKamińska Paula2 B
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Nestor KacperTondera Angelika4 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kaplita LiliannaDąbkowska Weronika1 H
Polish Cup PTT; WDC AL Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kadłubowski MaciejKopacz Maja3 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Bury JakubKamińska Paula3 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Lech KrystianSzwagiel Oliwia7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sarna JakubKopeć Julia7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Samsonenko MikołajKowalska Maja5 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sarna JakubKopeć Julia5 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Samsonenko MikołajKowalska Maja1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jasiewicz JakubFurgała Kornelia1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kadłubowski MaciejKopacz Maja2 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Bakun PiotrBakun Elżbieta2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Lechowicz PawełMacek Julia7 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kowal JakubMarcinkowska Klaudia2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Baran MichałKędzior Weronika3 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Lechowicz PawełMacek Julia1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Grata BartłomiejGuzy Kamila3 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Grata BartłomiejGuzy Kamila5 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Frącz DanielGalos Jadwiga7 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Frącz DanielGalos Jadwiga7 E
IX GPS \"Biała Dama\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta4 B
IX GPS \"Biała Dama\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 C
IX GPS \"Biała Dama\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa5 C
IX GPS \"Biała Dama\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 D
IX GPS \"Biała Dama\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 D
IX GPS \"Biała Dama\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa3 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Nestor KacperTondera Angelika4 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Nestor KacperTondera Angelika3 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra10 C
IX GPS \"Biała Dama\" Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 E
IX GPS \"Biała Dama\" Gąsiur MichałKuźniar Paulina3 E
IX GPS \"Biała Dama\" Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna3 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa4 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiNestor KacperTondera Angelika13 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiBury JakubKamińska Paula28 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiGura TomaszWilk Klaudia7 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Mroczka PawełRogala Kamila43 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Kopaczyński MichałMeńko Monika28 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Bomba SebastianFalda Karina25 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Nestor KacperTondera Angelika23 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Grata NikodemLato Natalia3 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Garko KamilGrucela Maja5 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kędzior SebastianOlech Emilia1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Smela DominikKozicka Lena2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Maziarz JakubKuter Patrycja1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lech KrystianSzwagiel Oliwia10 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wiercioch JakubWiercioch Urszula3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pochwat JanBiskupska Julia2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Skuba GabrielŻak Marta4 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wiercioch WojciechRak Wiktoria2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kowal JakubMarcinkowska Klaudia1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kubas MaksymilianPasieka Julia2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Frączek IwoBuczek Katarzyna3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Skuba GabrielŻak Marta5 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Baran MichałKędzior Weronika9 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sarna JakubKopeć Julia6 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Grata BartłomiejGuzy Kamila4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sarna JakubKopeć Julia9 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Frącz DanielGalos Jadwiga6 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Grata BartłomiejGuzy Kamila7 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Frącz DanielGalos Jadwiga11 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lechowicz PawełMacek Julia5 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lechowicz PawełMacek Julia8 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Złamaniec RafałSitarz Aleksandra9 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kaplita LiliannaDąbkowska Weronika1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gura TomaszWilk Klaudia3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bury JakubKamińska Paula14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroczka PawełRogala Kamila27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gura TomaszWilk Klaudia20 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJanik SewerynRząsa Barbara2 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Strzała MiłoszKozicka Oliwia2 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pochwat JanBiskupska Julia2 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Maziarz JakubKuter Patrycja1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Smela DominikBembnowicz Rozalia1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kaplita LiliannaDąbkowska Weronika1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kowal JakubMarcinkowska Klaudia1 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Sieńko AnielaSieńko Rozalia2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Baran MichałKędzior Weronika6 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Sarna JakubKopeć Julia1 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Sarna JakubKopeć Julia2 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Szwed ŁukaszMikuszewska Martyna3 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Szwed ŁukaszMikuszewska Martyna3 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Filip TomaszFilip Izabela6 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna1 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra1 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kędzior SebastianOlech Emilia1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Nestor KacperTondera Angelika1 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Janik SewerynRząsa Barbara8 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Skuba GabrielŻak Marta4 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Frącz DanielGalos Jadwiga7 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Frącz DanielGalos Jadwiga5 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kłodowski KrystianDołęga Hanna1 H
CeA GPSBakun PiotrBakun Elżbieta10 OPEN
CeA GPSGłowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna2 OPEN
CeA GPSBakun PiotrBakun Elżbieta4 C
CeA GPSGąsiur MichałKuźniar Paulina1 E
CeA GPSGąsiur MichałKuźniar Paulina1 E
CeA GPSBakun PiotrBakun Elżbieta10 OPEN
CeA GPSBakun PiotrBakun Elżbieta3 D
CeA GPSKut MarcinKuraś-Kut Edyta6 E
XLV Puchar Wieczystego Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Mroczka PawełRogala Kamila1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Skuba GabrielŻak Marta13 D
XLV Puchar Wieczystego Frącz DanielGalos Jadwiga21 E
XLV Puchar Wieczystego Frącz DanielGalos Jadwiga19 E
XLV Puchar Wieczystego Skuba GabrielŻak Marta16 C
XLV Puchar Wieczystego Nestor KacperTondera Angelika12 C
XLV Puchar Wieczystego Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna19 D
XLV Puchar Wieczystego Mroczka PawełRogala Kamila28 A
XLV Puchar Wieczystego Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra9 C
XLV Puchar Wieczystego Gura TomaszWilk Klaudia13 A
XLV Puchar Wieczystego Bomba SebastianFalda Karina14 A
XLV Puchar Wieczystego Bury JakubKamińska Paula12 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Garko KamilGrucela Maja12 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Smela DominikBembnowicz Rozalia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kaplita LiliannaDąbkowska Weronika1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kędzior SebastianOlech Emilia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Konefał KacperSieńko Aniela2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kłodowski KrystianSieńko Rozalia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Wiercioch WojciechRak Wiktoria2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Strzała MiłoszKozicka Oliwia1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Frączek IwoBuczek Katarzyna2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Grata NikodemLato Natalia1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Skuba GabrielŻak Marta6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Lechowicz PawełMacek Julia8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Lechowicz PawełMacek Julia7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Skuba GabrielŻak Marta6 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Nestor KacperTondera Angelika7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra9 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Nestor KacperTondera Angelika7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Bury JakubKamińska Paula2 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Samsonenko MikołajKowalska Maja1 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Samsonenko MikołajKowalska Maja2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Bury JakubKamińska Paula1 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Lechowicz PawełMacek Julia7 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Lechowicz PawełMacek Julia13 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kut MarcinKuraś-Kut Edyta3 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kut MarcinKuraś-Kut Edyta4 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Bakun PiotrBakun Elżbieta1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Bakun PiotrBakun Elżbieta4 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Bakun PiotrBakun Elżbieta3 C
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Dudzik OliwerŚroda Wiktoria4 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Bomba SebastianFalda Karina16 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Dudzik OliwerŚroda Wiktoria4 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Złamaniec RafałSitarz Aleksandra8 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Grata NikodemLato Natalia3 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jasiewicz JakubFurgała Kornelia7 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Frączek IwoBuczek Katarzyna2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gniewek MateuszCieniek Aleksandra2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skuba GabrielŻak Marta5 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Garko KamilGrucela Maja4 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Grata BartłomiejGuzy Kamila3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skuba GabrielŻak Marta9 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Frącz DanielGalos Jadwiga3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Grata BartłomiejGuzy Kamila5 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Bomba SebastianFalda Karina5 A
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Pochwat JanBiskupska Julia2 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wiercioch JakubWiercioch Urszula3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wiercioch WojciechRak Wiktoria3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna8 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Sarna JakubKopeć Julia9 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Grata BartłomiejGuzy Kamila1 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Samsonenko MikołajKowalska Maja6 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Sarna JakubKopeć Julia7 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Grata BartłomiejGuzy Kamila5 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Samsonenko MikołajKowalska Maja4 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna2 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna2 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Baran MichałKędzior Weronika10 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Jasiewicz JakubFurgała Kornelia16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna4 OPEN
DŻET 2018 Skuba GabrielŻak Marta10 D
DŻET 2018 Filip TomaszFilip Izabela1 G
DŻET 2018 Wiercioch WojciechRak Wiktoria2 G
DŻET 2018 Gniewek MateuszCieniek Aleksandra2 G
DŻET 2018 Frączek IwoBuczek Katarzyna3 G
DŻET 2018 Strzała MiłoszKozicka Oliwia3 G
DŻET 2018 Jasiewicz JakubFurgała Kornelia4 E
DŻET 2018 Lechowicz PawełMacek Julia7 D
DŻET 2018 Lechowicz PawełMacek Julia8 D
DŻET 2018 Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 OPEN
DŻET 2018 Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra1 C
DŻET 2018 Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 OPEN
DŻET 2018 Kut MarcinKuraś-Kut Edyta3 OPEN
DŻET 2018 Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 OPEN
DŻET 2018 Kut MarcinKuraś-Kut Edyta3 OPEN
DŻET 2018 Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 OPEN
DŻET 2018 Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 OPEN
DŻET 2018 Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kadłubowski MaciejKopacz Maja2 OPEN
Puchar Klas A,B i C Bomba SebastianFalda Karina27 A
Puchar Klas A,B i C Kopaczyński MichałMeńko Monika2 B
Puchar Klas A,B i C Niedzielski PiotrKamińska Aleksandra3 C
Puchar Klas A,B i C Gura TomaszWilk Klaudia12 A
KLASA 2018Grata NikodemLato Natalia5 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa7 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa8 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa9 OPEN
KLASA 2018Grabas PatrykDudek Wioletta3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Samsonenko MikołajKowalska Maja3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Grata NikodemLato Natalia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jasiewicz JakubFurgała Kornelia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wiercioch JakubWiercioch Urszula4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pochwat JanBiskupska Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sarna JakubKopeć Julia5 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Samsonenko MikołajKowalska Maja2 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Grata BartłomiejGuzy Kamila2 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sarna JakubKopeć Julia3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Grata BartłomiejGuzy Kamila1 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Strzała MiłoszKozicka Oliwia2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wiercioch WojciechRak Wiktoria3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Filip TomaszFilip Izabela2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Lech KrystianSzwagiel Oliwia5 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Baran MichałKędzior Weronika4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Grabas PatrykDudek Wioletta3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wojnar KrystianSzetela Emilia6 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Skuba GabrielŻak Marta5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Garko KamilGrucela Maja8 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gura TomaszWilk Klaudia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Dudzik OliwerŚroda Wiktoria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Skuba GabrielŻak Marta8 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Lechowicz PawełMacek Julia6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Lechowicz PawełMacek Julia7 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bomba SebastianFalda Karina2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Dudzik OliwerŚroda Wiktoria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Nestor KacperTondera Angelika8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gura TomaszWilk Klaudia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Skuba GabrielŻak Marta9 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gniewek MateuszCieniek Aleksandra2 G
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna3 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa8 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa8 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna1 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa9 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Głowacki RafałPietrucha - Głowacka Justyna3 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Lech KrystianSzwagiel Oliwia2 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Gniewek MateuszCieniek Aleksandra1 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Baran MichałKędzior Weronika3 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Skuba GabrielŻak Marta3 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna1 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Grabas PatrykDudek Wioletta9 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Skuba GabrielŻak Marta7 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Frącz DanielGalos Jadwiga2 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Frącz DanielGalos Jadwiga7 E
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Gura TomaszWilk Klaudia15 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Dudzik OliwerŚroda Wiktoria3 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kopaczyński MichałMeńko Monika9 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Dudzik OliwerŚroda Wiktoria7 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Snopkowski KonradBaum Natalia4 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Strzała MiłoszKozicka Oliwia1 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Lechowicz PawełMacek Julia9 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Lechowicz PawełMacek Julia8 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Skuba GabrielŻak Marta10 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kędzior SebastianOlech Emilia2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Grata BartłomiejGuzy Kamila1 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Frącz DanielGalos Jadwiga2 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Sarna JakubKowalska Maja3 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Nestor KacperTondera Angelika6 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Frącz DanielGalos Jadwiga2 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Grata BartłomiejGuzy Kamila3 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Sarna JakubKowalska Maja4 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Skuba GabrielŻak Marta2 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Nestor KacperTondera Angelika6 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Janik SewerynRząsa Barbara1 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna1 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Ujda FilipMajchrowicz Karolina8 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra4 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Buczek KatarzynaMróz Zuzanna1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kaplita LiliannaDąbkowska Weronika1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiFrącz DanielGalos Jadwiga1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiFrącz DanielGalos Jadwiga1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiZłamaniec RafałSitarz Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKuryśko KacperKopaczyńska Aleksandra2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiJanik SewerynRząsa Barbara1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiZłamaniec RafałSitarz Aleksandra12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiBrocławik DamianDobrowolska Katarzyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiGrabas PatrykDudek Wioletta6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiGrabas PatrykDudek Wioletta7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bury JakubKamińska Paula18 OPEN
PERFECT DANCE Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 D
PERFECT DANCE Pochwat JanBiskupska Julia2 G
PERFECT DANCE Wiercioch JakubWiercioch Urszula3 G
PERFECT DANCE Wiercioch WojciechRak Wiktoria3 G
PERFECT DANCE Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 D
PERFECT DANCE Janik SewerynRząsa Barbara2 E
PERFECT DANCE Ujda FilipMajchrowicz Karolina6 D
Polish Open Championships Dudzik OliwerŚroda Wiktoria3 OPEN
Polish Open Championships Bomba SebastianFalda Karina15 OPEN
Polish Open Championships Dudzik OliwerŚroda Wiktoria2 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Janik SewerynRząsa Barbara3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gura TomaszWilk Klaudia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dudzik OliwerŚroda Wiktoria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kopaczyński MichałMeńko Monika6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bomba SebastianFalda Karina9 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Skuba GabrielŻak Marta1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bury JakubKamińska Paula16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dudzik OliwerŚroda Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroczka PawełRogala Kamila16 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Skuba GabrielŻak Marta6 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Baran MichałKędzior Weronika1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Sarna JakubKowalska Maja3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Nestor KacperTondera Angelika6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Nestor KacperTondera Angelika8 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra8 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Grata BartłomiejGuzy Kamila1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Frącz DanielGalos Jadwiga2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Snopkowski KonradBaum Natalia8 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szwed ŁukaszMikuszewska Martyna5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ciebień WojciechBolechowska Izabela7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Sarna JakubKowalska Maja1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Frącz DanielGalos Jadwiga2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kuryśko KacperKopaczyńska Aleksandra3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Grata BartłomiejGuzy Kamila4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Lech KrystianSzwagiel Oliwia1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gniewek MateuszCieniek Aleksandra2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Filip TomaszFilip Izabela2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Wojnar KrystianSzetela Emilia9 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Olech EmiliaKaplita Lilianna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Fluda KacperMarcinkowska Klaudia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Jaworska JuliaJaworska Liliana2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ciebień WojciechBolechowska Izabela9 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Strzała MiłoszKozicka Oliwia2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Garko KamilGrucela Maja9 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pochwat JanBiskupska Julia2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Janik SewerynRząsa Barbara3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ujda FilipMajchrowicz Karolina2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Brocławik DamianDobrowolska Katarzyna3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Wiercioch JakubWiercioch Urszula1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Buczek KatarzynaMróz Zuzanna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Wiercioch WojciechRak Wiktoria1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szwed ŁukaszMikuszewska Martyna7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Skuba GabrielŻak Marta5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Snopkowski KonradBaum Natalia10 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Lechowicz PawełMacek Julia12 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Skuba GabrielŻak Marta3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Lechowicz PawełMacek Julia13 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Wojnar KrystianSzetela Emilia13 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Skuba GabrielŻak Marta7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra8 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Garko KamilGrucela Maja14 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Jasiewicz JakubFurgała Kornelia1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Matuszek GrzegorzWysocka Aleksandra1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Grabas PatrykDudek Wioletta7 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kopaczyński MichałMeńko Monika1 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gura TomaszWilk Klaudia2 A
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Bomba SebastianFalda Karina2 A
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Mroczka PawełRogala Kamila3 A
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Grata NikodemLato Natalia9 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra6 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Bakun PiotrBakun Elżbieta3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Wanic WiesławUmińska-Wanic Krystyna9 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kut MarcinKuraś-Kut Edyta2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kut MarcinKuraś-Kut Edyta4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kyc AndrzejKyc Anna7 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kyc AndrzejKyc Anna7 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Wanic WiesławUmińska-Wanic Krystyna4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Bakun PiotrBakun Elżbieta1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ciebień AdamBijak Bożena4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ciebień AdamBijak Bożena5 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiDudzik OliwerŚroda Wiktoria2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiDudzik OliwerŚroda Wiktoria2 OPEN
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Wiercioch JakubWiercioch Urszula1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pochwat JanBiskupska Julia2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Filip TomaszFilip Izabela2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gniewek MateuszCieniek Aleksandra1 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Strzała MiłoszKozicka Oliwia2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Lech KrystianSzwagiel Oliwia1 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Baran MichałKędzior Weronika2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Frącz Daniel