!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
AKSEL
Rzeszów (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Puchar WieczystegoKędzior SebastianUściłowska Marcelina13 E
Puchar WieczystegoKędzior SebastianUściłowska Marcelina5 E
Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT; Mistrzostwa Polski PTT w Show Kotul HubertDąbek Katarzyna1 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Zygmunt BartoszSieńko Rozalia5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Leja AntoniRzeźnicka Martyna1 H
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Maziarz JakubKuter Patrycja5 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Biskupski SzymonZielińska Kamila3 G
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Strzępek SzymonKopczyk Hanna2 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Złamaniec RafałSitarz Aleksandra7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Kotul HubertDąbek Katarzyna5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Urman MichałKluz Anna4 OPEN
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Maziarz JakubKuter Patrycja3 E
OTTT STARDANCE PREMIUM Wojnar KrystianLato Natalia5 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Wojnar KrystianLato Natalia6 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Leja AntoniRzeźnicka Martyna1 H
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Sadlik JakubSzmidtke Jolanta6 OPEN
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Sadlik JakubSzmidtke Jolanta4 A
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna3 B
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Baran MichałZając Aleksandra3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Baran MichałZając Aleksandra7 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Rałowski DariuszCharchut Anna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Jasiewicz JakubKrystek Julia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Filip TomaszNowotarska Jana1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Ziaja FabianScriven Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Brożyna WiktorKopeć Alicja2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Jasiewicz JakubKrystek Julia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Sebzda BartoszSzetela Emilia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Brożyna KamilŻelasko Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Mordka DawidBober Iga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Maziarz JakubKuter Patrycja2 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Brożyna WiktorKopeć Alicja2 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Brożyna KamilŻelasko Oliwia4 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna3 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Sokołowski JakubSmela Anna2 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kostiuchenko DanyloParylak Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Wyderka WiktorLew Milena3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Gniewek StanisławZięba Hanna1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Woś KonradSzostak Hanna1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Biskupski SzymonZielińska Kamila5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Woś KonradSzostak Hanna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Rałowski DariuszCharchut Anna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Moskal FilipOpalska Natalia4 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Baran MichałZając Aleksandra7 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Baran MichałZając Aleksandra2 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Pliszka PhilipKędzior Weronika1 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Zygmunt AdamSłoma Gabriela10 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia8 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kłósek FilipRak Wiktoria6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina2 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Wojnar KrystianLato Natalia5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Sebzda BartoszSzetela Emilia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Wojnar KrystianLato Natalia4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina4 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Niedzielski PiotrGoleń Gabriela1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Socha JarosławFrydrych Milena4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Pliszka PhilipKędzior Weronika4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Socha JarosławFrydrych Milena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Mordka DawidBober Iga1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Maziarz JakubKuter Patrycja2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kłósek FilipRak Wiktoria5 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kotul HubertDąbek Katarzyna2 OPEN
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina5 E
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Strzępek SzymonKopczyk Hanna5 F
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Urman MichałKluz Anna1 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Urman MichałKluz Anna5 OPEN
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Wojnar KrystianLato Natalia5 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina1 E
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Urman MichałKluz Anna1 A
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Rzeźnicka MartynaLeja Antoni1 H
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Moskal FilipOpalska Natalia2 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Gniewek StanisławZięba Hanna1 H
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Kostiuchenko DanyloParylak Karolina1 G
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Ziaja FabianScriven Aleksandra4 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Ziaja FabianScriven Aleksandra5 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Kłósek FilipRak Wiktoria4 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Pliszka PhilipKędzior Weronika5 C
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Kłósek FilipRak Wiktoria3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Kadłubowski MaciejKozów Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Jasiewicz JakubKrystek Julia18 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Socha JarosławFrydrych Milena16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Mordka DawidBober Iga9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Kotul HubertDąbek Katarzyna20 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Niedzielski PiotrGoleń Gabriela18 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena10 OPEN
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Moskal FilipOpalska Natalia4 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Biskupski SzymonZielińska Kamila3 G
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Maziarz JakubKuter Patrycja3 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Wyderka WiktorLew Milena3 G
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kłósek FilipRak Wiktoria5 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Bańka OliwierGłowala Martyna6 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Jasiewicz JakubKrystek Julia1 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Mordka DawidBober Iga1 OPEN
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Socha JarosławFrydrych Milena9 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Pliszka PhilipKędzior Weronika18 C
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Baran MichałZając Aleksandra19 C
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Brożyna KamilŻelasko Oliwia8 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Baran MichałZając Aleksandra23 C
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Bańka OliwierGłowala Martyna35 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 A
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Złamaniec RafałSitarz Aleksandra1 A
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Sadlik JakubSzmidtke Jolanta4 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Urman MichałKluz Anna3 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Sadlik JakubSzmidtke Jolanta4 A
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Urman MichałKluz Anna1 B
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kotul HubertDąbek Katarzyna2 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa1 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa1 B
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Urman MichałKluz Anna2 A
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Urman MichałKluz Anna1 B
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Urman MichałKluz Anna3 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Leja AntoniRzeźnicka Martyna1 H
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Kołcz MaksymilianFitowska Zofia3 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Kostiuchenko DanyloParylak Karolina1 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Gniewek StanisławZięba Hanna1 H
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Woś KonradSzostak Hanna1 H
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Moskal FilipOpalska Natalia1 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Brożyna WiktorKopeć Alicja3 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Maziarz JakubKuter Patrycja5 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Smela DominikBembnowicz Rozalia7 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina2 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina2 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Baran MichałZając Aleksandra5 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Wojnar KrystianLato Natalia3 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia2 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Pliszka PhilipKędzior Weronika7 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Baran MichałZając Aleksandra6 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Socha JarosławFrydrych Milena7 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Sebzda BartoszSzetela Emilia4 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Socha JarosławFrydrych Milena9 B
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Mordka DawidBober Iga12 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Brożyna KamilŻelasko Oliwia17 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Kotul HubertDąbek Katarzyna11 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Brożyna WiktorKopeć Alicja1 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ziaja FabianScriven Aleksandra3 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Moskal FilipOpalska Natalia6 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Biskupski SzymonZielińska Kamila1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Woś KonradSzostak Hanna2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gniewek StanisławZięba Hanna2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Leja AntoniRzeźnicka Martyna2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kostiuchenko DanyloParylak Karolina1 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kołcz MaksymilianFitowska Zofia3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Maziarz JakubKuter Patrycja9 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bańka OliwierGłowala Martyna7 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Napieracz PiotrPelc Nikola9 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Filip TomaszNowotarska Jana7 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Filip TomaszNowotarska Jana2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Socha JarosławFrydrych Milena3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Socha JarosławFrydrych Milena5 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kłósek FilipRak Wiktoria2 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zygmunt AdamSłoma Gabriela9 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baran MichałZając Aleksandra4 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zygmunt AdamSłoma Gabriela11 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baran MichałZając Aleksandra10 C
Grand Prix Polski PTT Socha JarosławFrydrych Milena8 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woś KonradSzostak Hanna2 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Leja AntoniRzeźnicka Martyna2 H
Polish Open Championships Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena1 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Biskupski SzymonZielińska Kamila1 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gniewek StanisławKowal Blanka2 H
Polish Open Championships Urman MichałKluz Anna4 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wyderka WiktorLew Milena1 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ziaja FabianScriven Aleksandra4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sokołowski JakubSmela Anna6 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brożyna WiktorKopeć Alicja7 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bańka OliwierGłowala Martyna5 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Strzała MiłoszBajdas Kamila4 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pliszka PhilipKędzior Weronika5 C
Polish Open Championships Socha JarosławFrydrych Milena16 OPEN
Polish Open Championships Brożyna KamilŻelasko Oliwia19 OPEN
Polish Open Championships Kotul HubertDąbek Katarzyna8 OPEN
Polish Open Championships Jasiewicz JakubKrystek Julia12 OPEN
Polish Open Championships Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 OPEN
Polish Open Championships Kotul HubertDąbek Katarzyna4 OPEN
Polish Open Championships Kotul HubertDąbek Katarzyna3 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Płodzień AdrianMytkoś Oliwia6 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Ziaja FabianScriven Aleksandra5 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Kłósek FilipRak Wiktoria4 E
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 B
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Sadlik JakubSzmidtke Jolanta3 A
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Sadlik JakubSzmidtke Jolanta8 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 OPEN
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Maziarz JakubKuter Patrycja4 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Kędzior SebastianUściłowska Marcelina2 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Biskupski SzymonZielińska Kamila1 H
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Kędzior SebastianUściłowska Marcelina1 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bańka OliwierGłowala Martyna1 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Pliszka PhilipKędzior Weronika8 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Baran MichałZając Aleksandra10 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bańka OliwierGłowala Martyna1 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra8 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Kłósek FilipRak Wiktoria4 E
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Pliszka PhilipKędzior Weronika6 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Ziaja FabianScriven Aleksandra1 E
Perfect Dance Kraków 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna6 D
Perfect Dance Kraków 2023 Brożyna WiktorKopeć Alicja2 E
Perfect Dance Kraków 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna7 C
Perfect Dance Kraków 2023 Strzała MiłoszBajdas Kamila2 C
Perfect Dance Kraków 2023 Pliszka PhilipKędzior Weronika13 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Kędzior SebastianUściłowska Marcelina7 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Kłósek FilipRak Wiktoria1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Kędzior SebastianUściłowska Marcelina3 E
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Ziaja FabianScriven Aleksandra3 E
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Biskupski SzymonZielińska Kamila1 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Woś KonradSzostak Hanna2 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Strzępek SzymonBujak Klaudia1 F
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Socha JarosławFrydrych Milena11 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Strzała MiłoszBajdas Kamila5 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Strzała MiłoszBajdas Kamila4 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Socha JarosławFrydrych Milena12 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Jasiewicz JakubKrystek Julia13 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Brożyna WiktorKopeć Alicja2 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sokołowski JakubSmela Anna5 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Maziarz JakubKuter Patrycja7 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 B
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa3 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Sadlik JakubSzmidtke Jolanta10 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Sadlik JakubSzmidtke Jolanta6 A
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa3 B
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Maziarz JakubKuter Patrycja5 E
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Wyderka WiktorLew Milena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna4 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Jasiewicz JakubKrystek Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Smela DominikBembnowicz Rozalia4 E
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Sebzda BartoszSzetela Emilia30 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Kotul HubertDąbek Katarzyna6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Strzępek SzymonBujak Klaudia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Wyderka WiktorLew Milena1 H
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Jasiewicz JakubKrystek Julia1 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Strzępek SzymonBujak Klaudia3 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Wyderka WiktorLew Milena1 H
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Leja AntoniRzeźnicka Martyna2 H
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Woś KonradSzostak Hanna2 H
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kołcz MaksymilianFitowska Zofia3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Sokołowski JakubSmela Anna3 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Ziaja FabianScriven Aleksandra5 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Brożyna WiktorKopeć Alicja7 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Maziarz JakubKuter Patrycja6 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna5 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kłósek FilipRak Wiktoria9 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kłósek FilipRak Wiktoria3 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Strzała MiłoszBajdas Kamila12 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Baran MichałZając Aleksandra15 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Pliszka PhilipKędzior Weronika15 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna5 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Baran MichałZając Aleksandra13 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra10 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Brożyna KamilŻelasko Oliwia10 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kostiuchenko DanyloParylak Karolina1 H
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Socha JarosławFrydrych Milena7 B
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Kotul HubertDąbek Katarzyna10 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Socha JarosławFrydrych Milena17 OPEN
Polish Cup Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Rałowski DariuszCharchut Anna3 C
Polish Cup Kotul HubertDąbek Katarzyna8 OPEN
Polish Cup Mordka DawidBober Iga10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Strzępek SzymonBujak Klaudia2 F
Polish Cup Kotul HubertDąbek Katarzyna11 OPEN
Polish Cup Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Leja BartoszMeder Magdalena2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Leja BartoszMeder Magdalena2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Rałowski DariuszCharchut Anna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Rałowski DariuszCharchut Anna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Pliszka PhilipKędzior Weronika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Brożyna WiktorKopeć Alicja6 E
Polish Cup Mordka DawidBober Iga14 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Rałowski DariuszCharchut Anna2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Rałowski DariuszCharchut Anna2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Rałowski DariuszCharchut Anna5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Socha JarosławFrydrych Milena4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Socha JarosławFrydrych Milena5 B
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Mordka DawidBober Iga1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Mordka DawidBober Iga2 OPEN
MISTRZOSTWA KLAS CBA Socha JarosławFrydrych Milena25 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Socha JarosławFrydrych Milena35 B
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Jasiewicz JakubKrystek Julia3 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Ciurko HubertMarkiewicz Wiktoria20 A
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Jasiewicz JakubKrystek Julia5 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Leja BartoszMeder Magdalena2 F
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Brożyna KamilŻelasko Oliwia4 B
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Sebzda BartoszSzetela Emilia2 B
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Rałowski DariuszCharchut Anna3 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kołcz MaksymilianFitowska Zofia3 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Leja AntoniRzeźnicka Martyna2 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Wyderka WiktorLew Milena1 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Bukała HubertBukała Hanna2 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kostiuchenko DanyloParylak Karolina1 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Biskupski SzymonKraska Milena2 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Woś KonradSzostak Hanna1 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Bańka OliwierGłowala Martyna4 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Rałowski DariuszCharchut Anna1 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Strzępek SzymonBujak Klaudia1 F
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Bańka OliwierGłowala Martyna2 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Napieracz PiotrPelc Nikola1 F
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Maziarz JakubKuter Patrycja6 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Moskal FilipOpalska Natalia9 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Brożyna WiktorKopeć Alicja5 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Filip TomaszNowotarska Jana1 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Perłak FilipMytkoś Oliwia5 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Ziaja FabianScriven Aleksandra3 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Strzała MiłoszBajdas Kamila1 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Perłak FilipMytkoś Oliwia4 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Pliszka PhilipKędzior Weronika3 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Strzała MiłoszBajdas Kamila2 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Jasiewicz JakubKrystek Julia1 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Łagoda DawidŁagoda Wiktoria4 F
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Sokołowski JakubSmela Anna2 F
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Ciurko HubertMarkiewicz Wiktoria8 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Pliszka PhilipKędzior Weronika3 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Perłak FilipMytkoś Oliwia2 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra6 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Brożyna KamilŻelasko Oliwia2 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Jasiewicz JakubKrystek Julia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna8 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Strzała MiłoszBajdas Kamila5 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Brożyna KamilŻelasko Oliwia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Polański PiotrMarcinkiewicz Wiktoria7 F
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina1 F
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Polański PiotrMarcinkiewicz Wiktoria8 F
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kędzior SebastianUściłowska Marcelina1 F
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Strzępek SzymonBujak Klaudia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Strzępek SzymonBujak Klaudia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Sebzda BartoszSzetela Emilia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Zygmunt AdamSłoma Gabriela10 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Mordka DawidBober Iga5 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Baran MichałZając Aleksandra7 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Baran MichałZając Aleksandra13 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kłósek FilipRak Wiktoria4 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Moskal FilipOpalska Natalia6 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Ziaja FabianScriven Aleksandra4 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Brożyna WiktorKopeć Alicja2 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Filip TomaszNowotarska Jana1 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia3 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Brocławik DamianBrocławik Natalia19 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Perłak FilipMytkoś Oliwia16 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Zygmunt AdamSłoma Gabriela7 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Bańka OliwierGłowala Martyna4 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Brożyna KamilŻelasko Oliwia10 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Sebzda BartoszSzetela Emilia2 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Ciurko HubertMarkiewicz Wiktoria5 A
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 A
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Mordka DawidBober Iga3 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kotul HubertDąbek Katarzyna7 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kłósek FilipRak Wiktoria2 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Strzała MiłoszBajdas Kamila1 C
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mordka DawidBober Iga5 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra8 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra9 A
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kotul HubertDąbek Katarzyna10 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brożyna KamilŻelasko Oliwia10 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mordka DawidBober Iga4 OPEN
STARDANCE - PREMIUM Bańka OliwierGłowala Martyna8 D
STARDANCE - PREMIUM Strzępek SzymonBujak Klaudia2 F
STARDANCE - PREMIUM Napieracz PiotrPelc Nikola1 F
STARDANCE - PREMIUM Pliszka PhilipKędzior Weronika6 C
STARDANCE - PREMIUM Bańka OliwierGłowala Martyna3 C
STARDANCE - PREMIUM Złamaniec RafałSitarz Aleksandra9 B
STARDANCE - PREMIUM Baran MichałZając Aleksandra8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKołcz MaksymilianFitowska Zofia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBrożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKostiuchenko DanyloHadam Pola1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaStrzępek SzymonBujak Klaudia2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaSokołowski JakubSmela Anna8 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBrocławik DamianBrocławik Natalia3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaWojnar KrystianHajdaś Kinga6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaWojnar KrystianHajdaś Kinga7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBrożyna WiktorKopeć Alicja9 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaFilip TomaszNowotarska Jana2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaStrzała MiłoszBajdas Kamila4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPliszka PhilipKędzior Weronika8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaStrzała MiłoszBajdas Kamila1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaCiurko HubertMarkiewicz Wiktoria2 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaZiaja FabianScriven Aleksandra1 E
Puchar Wieczystego kategorie OPENKotul HubertDąbek Katarzyna4 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORRałowski DariuszCharchut Anna6 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORRałowski DariuszCharchut Anna3 D
Puchar Wieczystego kategorie OPENMordka DawidBober Iga4 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENZłamaniec RafałSitarz Aleksandra9 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENMordka DawidBober Iga5 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENBrożyna KamilŻelasko Oliwia8 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKotul HubertDąbek Katarzyna6 OPEN
Puchar WieczystegoJasiewicz JakubKrystek Julia17 D
Puchar WieczystegoJasiewicz JakubKrystek Julia10 C
Puchar WieczystegoStrzała MiłoszBajdas Kamila12 C
Puchar WieczystegoStrzała MiłoszBajdas Kamila15 C
Puchar WieczystegoZygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
Puchar WieczystegoPerłak FilipMytkoś Oliwia42 C
Puchar WieczystegoZłamaniec RafałSitarz Aleksandra33 A
Puchar WieczystegoSocha JarosławFrydrych Milena21 B
Puchar WieczystegoSebzda BartoszSzetela Emilia42 B
Puchar WieczystegoSebzda BartoszSzetela Emilia50 B
Puchar WieczystegoCiurko HubertMarkiewicz Wiktoria23 A
Puchar WieczystegoZłamaniec RafałSitarz Aleksandra31 B
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Perłak FilipMytkoś Oliwia9 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Brożyna WiktorKopeć Alicja1 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Baran MichałZając Aleksandra6 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Brocławik DamianBaum Natalia3 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Krasoń Karol KamilPotocka Natalia12 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Perłak FilipMytkoś Oliwia14 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Krasoń Karol KamilPotocka Natalia17 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Brocławik DamianBrocławik Natalia3 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Rałowski DariuszCharchut Anna4 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Rałowski DariuszCharchut Anna3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Brożyna KamilŻelasko Oliwia16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kotul HubertDąbek Katarzyna3 OPEN
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Mazur JakubGryczka Marta1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Strzępek SzymonBujak Klaudia5 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Smela DominikBembnowicz Rozalia2 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Brożyna WiktorKopeć Alicja3 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Zygmunt BartoszSieńko Rozalia6 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Baran MichałZając Aleksandra9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Jasiewicz JakubKrystek Julia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Jasiewicz JakubKrystek Julia1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bańka OliwierGłowala Martyna2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Maziarz JakubKuter Patrycja4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Smela DominikBembnowicz Rozalia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Maziarz JakubKuter Patrycja4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna WiktorKopeć Alicja3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Strzępek SzymonBujak Klaudia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kostiuchenko DanyloHadam Pola3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Perłak FilipMytkoś Oliwia6 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wojnar KrystianHajdaś Kinga2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Strzała MiłoszBajdas Kamila1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Perłak FilipMytkoś Oliwia3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Strzała MiłoszBajdas Kamila2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wojnar KrystianHajdaś Kinga4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bańka OliwierGłowala Martyna2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kłósek FilipRak Wiktoria2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sokołowski JakubSmela Anna8 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna WiktorKopeć Alicja3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Smela DominikBembnowicz Rozalia1 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna KamilŻelasko Oliwia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kotul HubertDąbek Katarzyna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Strzała MiłoszBajdas Kamila3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sebzda BartoszSzetela Emilia6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kotul HubertDąbek Katarzyna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rałowski DariuszCharchut Anna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ciurko HubertMarkiewicz Wiktoria2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sebzda BartoszSzetela Emilia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna KamilŻelasko Oliwia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bańka OliwierGłowala Martyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jasiewicz JakubKrystek Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kotul HubertDąbek Katarzyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna KamilŻelasko Oliwia6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sebzda BartoszSzetela Emilia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jasiewicz JakubKrystek Julia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra1 OPEN
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 A
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Socha JarosławFrydrych Milena4 B
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Socha JarosławFrydrych Milena3 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Brożyna WiktorKopeć Alicja6 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Łagoda DawidŁagoda Wiktoria7 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Borysov VladyslavBuczek Katarzyna1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kłósek FilipRak Wiktoria2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Ziaja FabianScriven Aleksandra4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Moskal FilipOpalska Natalia6 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Smela DominikBembnowicz Rozalia3 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Jasiewicz JakubKrystek Julia2 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Maziarz JakubKuter Patrycja6 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kołcz MaksymilianFitowska Zofia1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bańka OliwierGłowala Martyna3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Zygmunt AdamSłoma Gabriela4 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bańka OliwierGłowala Martyna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Borysov VladyslavBuczek Katarzyna3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Sebzda BartoszSzetela Emilia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Jasiewicz JakubKrystek Julia16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Kotul HubertDąbek Katarzyna6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Mordka DawidBober Iga9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Kadłubowski MaciejKozów Karolina3 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Borysov VladyslavBuczek Katarzyna3 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Brożyna WiktorKopeć Alicja5 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Smela DominikBembnowicz Rozalia8 F
WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS OPEN ICE ARENA CUP Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Maziarz JakubKuter Patrycja5 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Sebzda BartoszSzetela Emilia4 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Ziaja FabianScriven Aleksandra6 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Jasiewicz JakubKrystek Julia3 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Sebzda BartoszSzetela Emilia4 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Złamaniec RafałSitarz Aleksandra9 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Mordka DawidBober Iga2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Brożyna KamilŻelasko Oliwia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Bańka OliwierGłowala Martyna2 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Bańka OliwierGłowala Martyna1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wojnar KrystianHajdaś Kinga5 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wojnar KrystianHajdaś Kinga4 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Mordka DawidBober Iga2 OPEN
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Brożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Pięciak OliwierMarszałek Martyna2 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Bańka OliwierGłowala Martyna3 D
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Brożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Pięciak OliwierMarszałek Martyna1 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Strzała MiłoszBajdas Kamila4 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Strzała MiłoszBajdas Kamila3 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 A
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Mazur JakubGryczka Marta2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Złamaniec RafałSitarz Aleksandra6 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyRałowski DariuszCharchut Anna2 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyRałowski DariuszCharchut Anna2 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyRałowski DariuszCharchut Anna4 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Borysov VladyslavBuczek Katarzyna2 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Sokołowski JakubSmela Anna3 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana3 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Maziarz JakubKuter Patrycja3 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kłósek FilipRak Wiktoria1 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kołcz MaksymilianFitowska Zofia1 H
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Filip TomaszFilip Izabela1 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia5 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela4 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Konefał KacperOlech Emilia5 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Grata BartłomiejKowalska Maja3 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela7 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Konefał KacperOlech Emilia9 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Strzała MiłoszBajdas Kamila1 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Strzała MiłoszBajdas Kamila2 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pięciak OliwierMarszałek Martyna7 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Grata BartłomiejKowalska Maja4 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa5 B
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Moskal FilipOpalska Natalia2 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga2 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Mazur JakubGryczka Marta6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Filip TomaszFilip Izabela3 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kernyckyj LiubomyrKernycka Maria1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kołcz MaksymilianFitowska Zofia1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana1 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Sokołowski JakubSmela Anna2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Maziarz JakubKuter Patrycja8 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Brożyna WiktorKopeć Alicja13 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kłósek FilipRak Wiktoria1 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Moskal FilipOpalska Natalia2 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Borysov VladyslavBuczek Katarzyna2 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Grata NikodemLato Natalia1 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Strzała MiłoszBajdas Kamila3 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Złamaniec RafałSitarz Aleksandra7 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Brożyna KamilŻelasko Oliwia7 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Strzała MiłoszBajdas Kamila5 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Grata NikodemLato Natalia3 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Jasiewicz JakubKrystek Julia1 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Jasiewicz JakubKrystek Julia4 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Grata BartłomiejKowalska Maja3 E
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Sebzda BartoszSzetela Emilia7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Sebzda BartoszSzetela Emilia15 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Mordka DawidBober Iga6 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Brocławik DamianBaum Natalia8 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 G
Polish Open ChampionshipsMazur JakubGryczka Marta2 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Sokołowski JakubSmela Anna3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Maziarz JakubKuter Patrycja3 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Smela DominikBembnowicz Rozalia12 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Brożyna WiktorKopeć Alicja13 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Baran MichałKędzior Weronika7 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Strzępek SzymonBujak Klaudia1 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Borysov VladyslavBuczek Katarzyna1 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Pięciak OliwierMarszałek Martyna5 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Filip TomaszFilip Izabela2 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Strzała MiłoszBajdas Kamila3 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Pięciak OliwierMarszałek Martyna6 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Strzała MiłoszBajdas Kamila2 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Ziaja FabianScriven Aleksandra7 E
Polish Open ChampionshipsKadłubowski MaciejKozów Karolina3 OPEN
Polish Open ChampionshipsMordka DawidBober Iga9 OPEN
Polish Open ChampionshipsKryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
Polish Open ChampionshipsJasiewicz JakubKrystek Julia8 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Pochwat JanBiskupska Julia10 E
Polish Open ChampionshipsJasiewicz JakubKrystek Julia17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Jasiewicz JakubKrystek Julia2 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Mazur JakubGryczka Marta1 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Jasiewicz JakubKrystek Julia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Mordka DawidBober Iga4 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pięciak OliwierMarszałek Martyna5 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pięciak OliwierMarszałek Martyna19 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Pochwat JanBiskupska Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Smela DominikBembnowicz Rozalia3 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Brożyna KamilŻelasko Oliwia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Złamaniec RafałSitarz Aleksandra6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ćwik NorbertSzwed Dominika3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Jasiewicz JakubKrystek Julia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ciebień WojciechCiebień Izabela2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sarna JakubWalczyk Kinga1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ćwik NorbertSzwed Dominika5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ciebień WojciechCiebień Izabela3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sarna JakubWalczyk Kinga1 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Strzępek SzymonBujak Klaudia7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Baran MichałKędzior Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wojnar KrystianHajdaś Kinga7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Konefał KacperOlech Emilia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Brocławik DamianBaum Natalia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Konefał KacperOlech Emilia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wojnar KrystianHajdaś Kinga12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Charchut MaksymilianGrucela Maja8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kędzior SebastianBielenda Gabriela6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Grata BartłomiejKowalska Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Grata BartłomiejKowalska Maja9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Charchut MaksymilianGrucela Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kędzior SebastianBielenda Gabriela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Moskal FilipOpalska Natalia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ziaja FabianScriven Aleksandra6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Filip TomaszFilip Izabela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Borysov VladyslavBuczek Katarzyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Smela DominikBembnowicz Rozalia9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kłósek FilipRak Wiktoria1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kyc AndrzejKyc Anna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ciebień WojciechCiebień Izabela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Konefał KacperOlech Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Konefał KacperOlech Emilia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wiercioch WojciechPorębny Aleksandra6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kołcz MaksymilianFitowska Zofia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Maziarz JakubKuter Patrycja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Łagoda DawidŁagoda Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kernyckyj LiubomyrKernycka Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sokołowski JakubSmela Anna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Strzępek SzymonBujak Klaudia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Moskal FilipOpalska Natalia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Brożyna WiktorKopeć Alicja7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Jasiewicz JakubKrystek Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Krasoń Karol KamilPotocka Natalia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Grata NikodemLato Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Rałowski DariuszCharchut Anna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sebzda BartoszSzetela Emilia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Brożyna KamilŻelasko Oliwia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sebzda BartoszSzetela Emilia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Pięciak OliwierMarszałek Martyna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Rałowski DariuszCharchut Anna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Strzała MiłoszBajdas Kamila4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Grata NikodemLato Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Jasiewicz JakubKrystek Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Pięciak OliwierMarszałek Martyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Krasoń Karol KamilPotocka Natalia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Brożyna KamilŻelasko Oliwia3 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Brocławik DamianBaum Natalia6 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Ziaja FabianScriven Aleksandra2 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Smela DominikBembnowicz Rozalia10 F
Puchar Klas F, E i D Baran MichałKędzior Weronika19 D
Puchar Klas F, E i D Zygmunt BartoszSieńko Rozalia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Krasoń Karol KamilPotocka Natalia5 C
\"STARS PREMIUM\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela2 E
\"STARS PREMIUM\" Jasiewicz JakubKrystek Julia4 D
\"STARS PREMIUM\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela4 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Rałowski DariuszCharchut Anna2 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMazur JakubGryczka Marta1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMordka DawidBober Iga5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTJasiewicz JakubKrystek Julia13 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTBury JakubKamińska Paula7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSebzda BartoszSzetela Emilia17 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTZłamaniec RafałSitarz Aleksandra15 OPEN
Cracow Dance FestivalSmela DominikBembnowicz Rozalia5 F
Cracow Dance FestivalMoskal FilipOpalska Natalia1 F
Cracow Dance FestivalJasiewicz JakubKrystek Julia1 D
Cracow Dance FestivalPięciak OliwierMarszałek Martyna5 C
Cracow Dance FestivalJasiewicz JakubKrystek Julia3 D
Cracow Dance FestivalSebzda BartoszSzetela Emilia5 B
Cracow Dance FestivalZłamaniec RafałSitarz Aleksandra6 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoBury JakubKamińska Paula4 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Sokołowski JakubSmela Anna3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Grata NikodemLato Natalia10 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Jasiewicz JakubKrystek Julia8 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Konefał KacperOlech Emilia3 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Jasiewicz JakubKrystek Julia4 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Ziaja FabianScriven Aleksandra2 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Maziarz JakubKuter Patrycja7 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Konefał KacperOlech Emilia1 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Grata NikodemLato Natalia6 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Zygmunt AdamSłoma Gabriela5 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Pięciak OliwierMarszałek Martyna6 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Baran MichałKędzior Weronika8 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Strzała MiłoszBajdas Kamila11 C
Akademickie Mistrzostwa Polski Kadłubowski MaciejKozów Karolina1 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Bury JakubKamińska Paula18 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Sebzda BartoszSzetela Emilia3 B
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Baran MichałKędzior Weronika3 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Moskal FilipOpalska Natalia3 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Strzępek SzymonBujak Klaudia2 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Łagoda DawidŁagoda Wiktoria3 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Brożyna WiktorKopeć Alicja1 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Pochwat JanBiskupska Julia1 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Smela DominikBembnowicz Rozalia3 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Maziarz JakubKuter Patrycja8 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Jasiewicz JakubKrystek Julia1 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Ziaja FabianScriven Aleksandra6 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Jasiewicz JakubKrystek Julia7 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Baran MichałKędzior Weronika8 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Pięciak OliwierMarszałek Martyna4 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Baran MichałKędzior Weronika11 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga6 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Brożyna KamilŻelasko Oliwia5 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mazur JakubGryczka Marta2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga11 OPEN
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Brożyna WiktorKopeć Alicja2 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łagoda DawidŁagoda Wiktoria3 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Konefał KacperOlech Emilia3 F
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Konefał KacperOlech Emilia5 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jasiewicz JakubKrystek Julia5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mordka DawidBober Iga1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mazur JakubGryczka Marta3 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Wojnar KrystianHajdaś Kinga8 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Wojnar KrystianHajdaś Kinga8 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Zygmunt BartoszSieńko Rozalia4 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Zygmunt AdamSłoma Gabriela3 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Jasiewicz JakubKrystek Julia5 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Jasiewicz JakubKrystek Julia3 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Maziarz JakubKuter Patrycja10 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Pochwat JanBiskupska Julia1 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Strzępek SzymonBujak Klaudia2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Sadlik JakubSzmidtke Jolanta3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa5 B
CeA Challenge Cup Puchar Złamaniec RafałSitarz Aleksandra8 B
CeA Challenge Cup Puchar Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 B
CeA Challenge Cup Puchar Rałowski DariuszCharchut Anna4 E
CeA Challenge Cup Puchar Rałowski DariuszCharchut Anna2 E
CeA Challenge Cup Puchar Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana3 G
CeA Challenge Cup Puchar Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
CeA Challenge Cup Puchar Moskal FilipOpalska Natalia1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Pięciak OliwierMarszałek Martyna4 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Złamaniec RafałSitarz Aleksandra18 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Strzała MiłoszBajdas Kamila14 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Brożyna KamilŻelasko Oliwia7 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Pięciak OliwierMarszałek Martyna18 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brożyna KamilŻelasko Oliwia3 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga3 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mazur JakubGryczka Marta2 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga7 OPEN
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Baran MichałKędzior Weronika7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Brożyna WiktorKopeć Alicja2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Moskal FilipOpalska Natalia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Sokołowski JakubSmela Anna3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Łagoda DawidŁagoda Wiktoria3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Ziaja FabianScriven Aleksandra4 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Konefał KacperOlech Emilia3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wiercioch WojciechIndyka Zuzanna5 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Grata BartłomiejKowalska Maja3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kołcz MaksymilianFitowska Zofia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Grata BartłomiejKowalska Maja3 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Strzała MiłoszBajdas Kamila4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wojnar KrystianHajdaś Kinga9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Brocławik DamianBaum Natalia4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Baran MichałKędzior Weronika6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wojnar KrystianHajdaś Kinga13 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana1 H
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorUrman MichałPietrucha - Głowacka Justyna2 A
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorRałowski DariuszCharchut Anna3 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorRałowski DariuszCharchut Anna9 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorUrman MichałPietrucha - Głowacka Justyna4 OPEN
Puchar WieczystegoMordka DawidBober Iga5 OPEN
Puchar WieczystegoNiedzielski PiotrKrystek Kinga6 OPEN
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula8 OPEN
Puchar WieczystegoNiedzielski PiotrKrystek Kinga5 OPEN
Puchar WieczystegoStrzała MiłoszBajdas Kamila2 D
Puchar WieczystegoStrzała MiłoszBajdas Kamila28 C
Puchar WieczystegoSocha JarosławFrydrych Milena3 C
Puchar WieczystegoZygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
Puchar WieczystegoZygmunt BartoszSieńko Rozalia4 E
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula23 A
Puchar WieczystegoZygmunt AdamSłoma Gabriela23 E
Puchar WieczystegoBrożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
Puchar WieczystegoZygmunt BartoszSieńko Rozalia13 E
Puchar WieczystegoBaran MichałKędzior Weronika44 C
Puchar WieczystegoZłamaniec RafałSitarz Aleksandra32 B
Puchar WieczystegoMordka DawidBober Iga3 A
Puchar WieczystegoBaran MichałKędzior Weronika16 D
Puchar WieczystegoBrocławik DamianBaum Natalia21 D
Puchar WieczystegoZłamaniec RafałSitarz Aleksandra16 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Strzępek SzymonBujak Klaudia1 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Brocławik DamianBaum Natalia4 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Socha JarosławFrydrych Milena2 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Socha JarosławFrydrych Milena1 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Socha JarosławFrydrych Milena6 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Socha JarosławFrydrych Milena1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Niedzielski PiotrKrystek Kinga9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia18 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bury JakubKamińska Paula5 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Maziarz JakubKuter Patrycja4 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Smela DominikBembnowicz Rozalia12 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Socha JarosławFrydrych Milena1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Brożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Socha JarosławFrydrych Milena4 C
Mistrzostwa Polski Latin Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Urman MichałPietrucha - Głowacka Justyna5 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Mazur JakubGryczka Marta4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Płudowski KacperFąfara Karolina4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kołcz MaksymilianKotwis Kalina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Leja AntoniRzeźnicka Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brożyna WiktorKopeć Alicja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kubas MaksymilianKubas Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Sokołowski JakubSmela Anna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kędzior SebastianBielenda Gabriela6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kowal JakubMarcinkowska Klaudia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Łagoda DawidŁagoda Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brocławik DamianBaum Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Charchut MaksymilianGrucela Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Grata BartłomiejKowalska Maja8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Grata BartłomiejKowalska Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Charchut MaksymilianGrucela Maja7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ciebień WojciechCiebień Izabela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Leja BartoszBukała Magdalena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ćwik NorbertWalczyk Kinga2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ciebień WojciechCiebień Izabela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Leja BartoszBukała Magdalena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ćwik NorbertWalczyk Kinga2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Baran MichałKędzior Weronika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Strzępek SzymonBujak Klaudia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Grata NikodemLato Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Grata NikodemLato Natalia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Filip TomaszFilip Izabela4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ziaja FabianScriven Aleksandra4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Baran MichałKędzior Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brocławik DamianBaum Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Strzała MiłoszBajdas Kamila3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Maziarz JakubKuter Patrycja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Smela DominikBembnowicz Rozalia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kłósek FilipRak Wiktoria1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Konefał KacperOlech Emilia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wiercioch WojciechIndyka Zuzanna6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Socha JarosławFrydrych Milena2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Socha JarosławFrydrych Milena3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Urman MichałPietrucha - Głowacka Justyna5 OPEN
Nosalowy International Dance FestivalZłamaniec RafałSitarz Aleksandra5 B
Nosalowy International Dance FestivalBrożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
Nosalowy International Dance FestivalSocha JarosławFrydrych Milena1 C
Nosalowy International Dance FestivalZłamaniec RafałSitarz Aleksandra7 B
Nosalowy International Dance FestivalSocha JarosławFrydrych Milena2 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneRałowski DariuszCharchut Anna1 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneĆwik NorbertWalczyk Kinga2 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneĆwik NorbertWalczyk Kinga2 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneRałowski DariuszCharchut Anna3 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneRałowski DariuszCharchut Anna2 E
Mistrzostwa Polski StandardKadłubowski MaciejKozów Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardMordka DawidBober Iga11 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena7 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena5 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardBury JakubKamińska Paula11 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardNiedzielski PiotrKrystek Kinga9 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupKadłubowski MaciejKozów Karolina1 OPEN
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kłósek FilipRak Wiktoria2 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Moskal FilipOpalska Natalia2 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ziaja FabianScriven Aleksandra2 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Maziarz JakubKuter Patrycja3 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Smela DominikBembnowicz Rozalia4 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana2 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela1 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia2 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Charchut MaksymilianGrucela Maja3 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia4 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Charchut MaksymilianGrucela Maja6 E
OTTT DŻET 2021 Pochwat JanBiskupska Julia5 F
OTTT DŻET 2021 Baran MichałKędzior Weronika7 C
OTTT DŻET 2021 Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
OTTT DŻET 2021 Konefał KacperOlech Emilia7 F
OTTT DŻET 2021 Grata NikodemLato Natalia1 E
OTTT DŻET 2021 Ziaja FabianScriven Aleksandra1 G
OTTT DŻET 2021 Sokołowski JakubSmela Anna3 G
OTTT DŻET 2021 Kubas MaksymilianKarnecka Nikola3 G
OTTT DŻET 2021 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia2 F
OTTT DŻET 2021 Moskal FilipOpalska Natalia1 G
OTTT DŻET 2021 Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana1 H
OTTT DŻET 2021 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
OTTT DŻET 2021 Wojnar KrystianHajdaś Kinga13 D
OTTT DŻET 2021 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 F
OTTT DŻET 2021 Brocławik DamianBaum Natalia16 D
OTTT DŻET 2021 Wojnar KrystianHajdaś Kinga14 D
OTTT DŻET 2021 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra9 B
OTTT DŻET 2021 Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
OTTT DŻET 2021 Mordka DawidBober Iga1 B
OTTT DŻET 2021 Baran MichałKędzior Weronika11 D
OTTT DŻET 2021 Grata BartłomiejKowalska Maja7 E
OTTT DŻET 2021 Zygmunt AdamSłoma Gabriela6 E
OTTT DŻET 2021 Brocławik DamianBaum Natalia8 E
OTTT DŻET 2021 Grata BartłomiejKowalska Maja7 E
Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mazur JakubGryczka Marta1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bury JakubKamińska Paula5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Mazur JakubGryczka Marta6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Niedzielski PiotrKrystek Kinga5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bury JakubKamińska Paula9 OPEN