!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
AKSEL
Rzeszów (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaCiurko HubertMarkiewicz Wiktoria2 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBrocławik DamianBrocławik Natalia3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKostiuchenko DanyloHadam Pola1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaStrzępek SzymonBujak Klaudia2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKołcz MaksymilianFitowska Zofia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaSokołowski JakubSmela Anna8 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaWojnar KrystianHajdaś Kinga7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaWojnar KrystianHajdaś Kinga6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBrożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBrożyna WiktorKopeć Alicja9 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaZiaja FabianScriven Aleksandra1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaFilip TomaszNowotarska Jana2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaStrzała MiłoszBajdas Kamila4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPliszka PhilipKędzior Weronika8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaStrzała MiłoszBajdas Kamila1 C
Puchar Wieczystego kategorie OPENKotul HubertDąbek Katarzyna4 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORRałowski DariuszCharchut Anna6 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORRałowski DariuszCharchut Anna3 D
Puchar Wieczystego kategorie OPENMordka DawidBober Iga4 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENMordka DawidBober Iga5 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENZłamaniec RafałSitarz Aleksandra9 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKotul HubertDąbek Katarzyna6 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENBrożyna KamilŻelasko Oliwia8 OPEN
Puchar WieczystegoJasiewicz JakubKrystek Julia17 D
Puchar WieczystegoJasiewicz JakubKrystek Julia10 C
Puchar WieczystegoSocha JarosławFrydrych Milena21 B
Puchar WieczystegoZłamaniec RafałSitarz Aleksandra33 A
Puchar WieczystegoCiurko HubertMarkiewicz Wiktoria23 A
Puchar WieczystegoSebzda BartoszSzetela Emilia50 B
Puchar WieczystegoSebzda BartoszSzetela Emilia42 B
Puchar WieczystegoZłamaniec RafałSitarz Aleksandra31 B
Puchar WieczystegoStrzała MiłoszBajdas Kamila15 C
Puchar WieczystegoPerłak FilipMytkoś Oliwia42 C
Puchar WieczystegoStrzała MiłoszBajdas Kamila12 C
Puchar WieczystegoZygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Perłak FilipMytkoś Oliwia9 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Brożyna WiktorKopeć Alicja1 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Brocławik DamianBaum Natalia3 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Baran MichałZając Aleksandra6 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Krasoń Karol KamilPotocka Natalia12 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Perłak FilipMytkoś Oliwia14 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Krasoń Karol KamilPotocka Natalia17 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Brocławik DamianBrocławik Natalia3 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Rałowski DariuszCharchut Anna4 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Rałowski DariuszCharchut Anna3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Brożyna KamilŻelasko Oliwia16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kotul HubertDąbek Katarzyna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Zygmunt BartoszSieńko Rozalia6 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Brożyna WiktorKopeć Alicja3 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Smela DominikBembnowicz Rozalia2 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Strzępek SzymonBujak Klaudia5 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Mazur JakubGryczka Marta1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Jasiewicz JakubKrystek Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Jasiewicz JakubKrystek Julia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Baran MichałZając Aleksandra9 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Perłak FilipMytkoś Oliwia6 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kotul HubertDąbek Katarzyna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Maziarz JakubKuter Patrycja4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Smela DominikBembnowicz Rozalia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Maziarz JakubKuter Patrycja4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna WiktorKopeć Alicja3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Strzępek SzymonBujak Klaudia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kostiuchenko DanyloHadam Pola3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bańka OliwierGłowala Martyna2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sebzda BartoszSzetela Emilia6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Strzała MiłoszBajdas Kamila1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Perłak FilipMytkoś Oliwia3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Strzała MiłoszBajdas Kamila2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wojnar KrystianHajdaś Kinga2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bańka OliwierGłowala Martyna2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kłósek FilipRak Wiktoria2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sokołowski JakubSmela Anna8 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna WiktorKopeć Alicja3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Smela DominikBembnowicz Rozalia1 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna KamilŻelasko Oliwia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wojnar KrystianHajdaś Kinga4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna KamilŻelasko Oliwia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rałowski DariuszCharchut Anna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ciurko HubertMarkiewicz Wiktoria2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sebzda BartoszSzetela Emilia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sebzda BartoszSzetela Emilia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kotul HubertDąbek Katarzyna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jasiewicz JakubKrystek Julia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bańka OliwierGłowala Martyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Brożyna KamilŻelasko Oliwia6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jasiewicz JakubKrystek Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kotul HubertDąbek Katarzyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Strzała MiłoszBajdas Kamila3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena4 OPEN
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 A
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Socha JarosławFrydrych Milena4 B
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Socha JarosławFrydrych Milena3 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Brożyna WiktorKopeć Alicja6 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Łagoda DawidŁagoda Wiktoria7 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Borysov VladyslavBuczek Katarzyna1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kłósek FilipRak Wiktoria2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Ziaja FabianScriven Aleksandra4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Moskal FilipOpalska Natalia6 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Smela DominikBembnowicz Rozalia3 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Jasiewicz JakubKrystek Julia2 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Maziarz JakubKuter Patrycja6 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kołcz MaksymilianFitowska Zofia1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bańka OliwierGłowala Martyna3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Zygmunt AdamSłoma Gabriela4 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bańka OliwierGłowala Martyna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Borysov VladyslavBuczek Katarzyna3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Sebzda BartoszSzetela Emilia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Jasiewicz JakubKrystek Julia16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Kotul HubertDąbek Katarzyna6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Mordka DawidBober Iga9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Kadłubowski MaciejKozów Karolina3 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Borysov VladyslavBuczek Katarzyna3 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Brożyna WiktorKopeć Alicja5 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Smela DominikBembnowicz Rozalia8 F
WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS OPEN ICE ARENA CUP Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Maziarz JakubKuter Patrycja5 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Sebzda BartoszSzetela Emilia4 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Ziaja FabianScriven Aleksandra6 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Jasiewicz JakubKrystek Julia3 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Sebzda BartoszSzetela Emilia4 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Złamaniec RafałSitarz Aleksandra9 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Mordka DawidBober Iga2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Brożyna KamilŻelasko Oliwia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Bańka OliwierGłowala Martyna2 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Bańka OliwierGłowala Martyna1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wojnar KrystianHajdaś Kinga5 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wojnar KrystianHajdaś Kinga4 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Mordka DawidBober Iga2 OPEN
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Brożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Pięciak OliwierMarszałek Martyna2 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Bańka OliwierGłowala Martyna3 D
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Brożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Pięciak OliwierMarszałek Martyna1 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Strzała MiłoszBajdas Kamila4 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Strzała MiłoszBajdas Kamila3 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 A
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Mazur JakubGryczka Marta2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Złamaniec RafałSitarz Aleksandra6 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyRałowski DariuszCharchut Anna2 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyRałowski DariuszCharchut Anna2 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyRałowski DariuszCharchut Anna4 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Borysov VladyslavBuczek Katarzyna2 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Sokołowski JakubSmela Anna3 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana3 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Maziarz JakubKuter Patrycja3 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kłósek FilipRak Wiktoria1 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kołcz MaksymilianFitowska Zofia1 H
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Filip TomaszFilip Izabela1 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia5 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela4 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Konefał KacperOlech Emilia5 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Grata BartłomiejKowalska Maja3 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela7 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Konefał KacperOlech Emilia9 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Strzała MiłoszBajdas Kamila1 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Strzała MiłoszBajdas Kamila2 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pięciak OliwierMarszałek Martyna7 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Grata BartłomiejKowalska Maja4 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa5 B
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Moskal FilipOpalska Natalia2 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga2 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Mazur JakubGryczka Marta6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Grata NikodemLato Natalia1 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kernyckyj LiubomyrKernycka Maria1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kołcz MaksymilianFitowska Zofia1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana1 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Sokołowski JakubSmela Anna2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Maziarz JakubKuter Patrycja8 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Brożyna WiktorKopeć Alicja13 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kłósek FilipRak Wiktoria1 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Borysov VladyslavBuczek Katarzyna2 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Filip TomaszFilip Izabela3 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Moskal FilipOpalska Natalia2 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Grata NikodemLato Natalia3 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Strzała MiłoszBajdas Kamila3 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Złamaniec RafałSitarz Aleksandra7 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Brożyna KamilŻelasko Oliwia7 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Strzała MiłoszBajdas Kamila5 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Jasiewicz JakubKrystek Julia4 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Jasiewicz JakubKrystek Julia1 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Grata BartłomiejKowalska Maja3 E
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Sebzda BartoszSzetela Emilia7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Sebzda BartoszSzetela Emilia15 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Mordka DawidBober Iga6 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Brocławik DamianBaum Natalia8 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 G
Polish Open ChampionshipsMazur JakubGryczka Marta2 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Sokołowski JakubSmela Anna3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Maziarz JakubKuter Patrycja3 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Smela DominikBembnowicz Rozalia12 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Brożyna WiktorKopeć Alicja13 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Baran MichałKędzior Weronika7 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Strzępek SzymonBujak Klaudia1 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Borysov VladyslavBuczek Katarzyna1 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Pięciak OliwierMarszałek Martyna5 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Filip TomaszFilip Izabela2 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Strzała MiłoszBajdas Kamila3 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Pięciak OliwierMarszałek Martyna6 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Strzała MiłoszBajdas Kamila2 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Ziaja FabianScriven Aleksandra7 E
Polish Open ChampionshipsKadłubowski MaciejKozów Karolina3 OPEN
Polish Open ChampionshipsMordka DawidBober Iga9 OPEN
Polish Open ChampionshipsKryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
Polish Open ChampionshipsJasiewicz JakubKrystek Julia8 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Pochwat JanBiskupska Julia10 E
Polish Open ChampionshipsJasiewicz JakubKrystek Julia17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Jasiewicz JakubKrystek Julia2 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Mazur JakubGryczka Marta1 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Jasiewicz JakubKrystek Julia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Mordka DawidBober Iga4 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pięciak OliwierMarszałek Martyna5 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pięciak OliwierMarszałek Martyna19 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Pochwat JanBiskupska Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Smela DominikBembnowicz Rozalia3 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Brożyna KamilŻelasko Oliwia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Złamaniec RafałSitarz Aleksandra6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Sadlik JakubSzmidtke Jolanta2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ćwik NorbertSzwed Dominika3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Jasiewicz JakubKrystek Julia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ciebień WojciechCiebień Izabela2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sarna JakubWalczyk Kinga1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ćwik NorbertSzwed Dominika5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ciebień WojciechCiebień Izabela3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sarna JakubWalczyk Kinga1 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Strzępek SzymonBujak Klaudia7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Baran MichałKędzior Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wojnar KrystianHajdaś Kinga7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Konefał KacperOlech Emilia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Brocławik DamianBaum Natalia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Konefał KacperOlech Emilia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wojnar KrystianHajdaś Kinga12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Charchut MaksymilianGrucela Maja8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kędzior SebastianBielenda Gabriela6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Grata BartłomiejKowalska Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Grata BartłomiejKowalska Maja9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Charchut MaksymilianGrucela Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kędzior SebastianBielenda Gabriela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Moskal FilipOpalska Natalia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ziaja FabianScriven Aleksandra6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Filip TomaszFilip Izabela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Borysov VladyslavBuczek Katarzyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Smela DominikBembnowicz Rozalia9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kłósek FilipRak Wiktoria1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kyc AndrzejKyc Anna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kołcz MaksymilianFitowska Zofia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Konefał KacperOlech Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Konefał KacperOlech Emilia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wiercioch WojciechPorębny Aleksandra6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Brożyna WiktorKopeć Alicja7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Maziarz JakubKuter Patrycja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Łagoda DawidŁagoda Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kernyckyj LiubomyrKernycka Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sokołowski JakubSmela Anna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Strzępek SzymonBujak Klaudia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Moskal FilipOpalska Natalia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ciebień WojciechCiebień Izabela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Jasiewicz JakubKrystek Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Krasoń Karol KamilPotocka Natalia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Rałowski DariuszCharchut Anna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sebzda BartoszSzetela Emilia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Grata NikodemLato Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Brożyna KamilŻelasko Oliwia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sebzda BartoszSzetela Emilia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Pięciak OliwierMarszałek Martyna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Brożyna KamilŻelasko Oliwia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Krasoń Karol KamilPotocka Natalia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Pięciak OliwierMarszałek Martyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Rałowski DariuszCharchut Anna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Grata NikodemLato Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Jasiewicz JakubKrystek Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Strzała MiłoszBajdas Kamila4 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Brocławik DamianBaum Natalia6 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Ziaja FabianScriven Aleksandra2 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Smela DominikBembnowicz Rozalia10 F
Puchar Klas F, E i D Zygmunt BartoszSieńko Rozalia6 E
Puchar Klas F, E i D Baran MichałKędzior Weronika19 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Krasoń Karol KamilPotocka Natalia5 C
\"STARS PREMIUM\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela2 E
\"STARS PREMIUM\" Jasiewicz JakubKrystek Julia4 D
\"STARS PREMIUM\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela4 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Rałowski DariuszCharchut Anna2 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMordka DawidBober Iga5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTJasiewicz JakubKrystek Julia13 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTBury JakubKamińska Paula7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSebzda BartoszSzetela Emilia17 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTZłamaniec RafałSitarz Aleksandra15 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMazur JakubGryczka Marta1 OPEN
Cracow Dance FestivalJasiewicz JakubKrystek Julia1 D
Cracow Dance FestivalSmela DominikBembnowicz Rozalia5 F
Cracow Dance FestivalMoskal FilipOpalska Natalia1 F
Cracow Dance FestivalPięciak OliwierMarszałek Martyna5 C
Cracow Dance FestivalJasiewicz JakubKrystek Julia3 D
Cracow Dance FestivalSebzda BartoszSzetela Emilia5 B
Cracow Dance FestivalZłamaniec RafałSitarz Aleksandra6 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoBury JakubKamińska Paula4 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Sokołowski JakubSmela Anna3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Maziarz JakubKuter Patrycja7 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Ziaja FabianScriven Aleksandra2 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Jasiewicz JakubKrystek Julia4 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Grata NikodemLato Natalia6 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Jasiewicz JakubKrystek Julia8 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Grata NikodemLato Natalia10 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Konefał KacperOlech Emilia1 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Konefał KacperOlech Emilia3 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Zygmunt AdamSłoma Gabriela5 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Pięciak OliwierMarszałek Martyna6 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Baran MichałKędzior Weronika8 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Strzała MiłoszBajdas Kamila11 C
Akademickie Mistrzostwa Polski Kadłubowski MaciejKozów Karolina1 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Bury JakubKamińska Paula18 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Sebzda BartoszSzetela Emilia3 B
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Baran MichałKędzior Weronika3 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Moskal FilipOpalska Natalia3 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Łagoda DawidŁagoda Wiktoria3 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Brożyna WiktorKopeć Alicja1 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Pochwat JanBiskupska Julia1 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Smela DominikBembnowicz Rozalia3 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Maziarz JakubKuter Patrycja8 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Pięciak OliwierMarszałek Martyna4 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Ziaja FabianScriven Aleksandra6 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Jasiewicz JakubKrystek Julia1 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Jasiewicz JakubKrystek Julia7 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Baran MichałKędzior Weronika8 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Baran MichałKędzior Weronika11 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Strzępek SzymonBujak Klaudia2 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mazur JakubGryczka Marta2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga11 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Brożyna KamilŻelasko Oliwia5 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mazur JakubGryczka Marta3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mordka DawidBober Iga1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jasiewicz JakubKrystek Julia5 OPEN
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Konefał KacperOlech Emilia5 F
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Konefał KacperOlech Emilia3 F
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łagoda DawidŁagoda Wiktoria3 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Brożyna WiktorKopeć Alicja2 G
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Strzępek SzymonBujak Klaudia2 G
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Pochwat JanBiskupska Julia1 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Maziarz JakubKuter Patrycja10 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Jasiewicz JakubKrystek Julia3 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Jasiewicz JakubKrystek Julia5 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Zygmunt AdamSłoma Gabriela3 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Zygmunt BartoszSieńko Rozalia4 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Wojnar KrystianHajdaś Kinga8 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Wojnar KrystianHajdaś Kinga8 D
CeA Challenge Cup Puchar Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 B
CeA Challenge Cup Puchar Złamaniec RafałSitarz Aleksandra8 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa5 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Sadlik JakubSzmidtke Jolanta3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Pięciak OliwierMarszałek Martyna4 C
CeA Challenge Cup Puchar Moskal FilipOpalska Natalia1 G
CeA Challenge Cup Puchar Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
CeA Challenge Cup Puchar Rałowski DariuszCharchut Anna4 E
CeA Challenge Cup Puchar Rałowski DariuszCharchut Anna2 E
CeA Challenge Cup Puchar Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana3 G
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Brożyna KamilŻelasko Oliwia7 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Pięciak OliwierMarszałek Martyna18 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Strzała MiłoszBajdas Kamila14 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Złamaniec RafałSitarz Aleksandra18 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga7 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brożyna KamilŻelasko Oliwia3 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga3 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mazur JakubGryczka Marta2 OPEN
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rałowski DariuszCharchut Anna1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kołcz MaksymilianFitowska Zofia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Brożyna WiktorKopeć Alicja2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Moskal FilipOpalska Natalia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Sokołowski JakubSmela Anna3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Łagoda DawidŁagoda Wiktoria3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Ziaja FabianScriven Aleksandra4 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wiercioch WojciechIndyka Zuzanna5 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Konefał KacperOlech Emilia3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Grata BartłomiejKowalska Maja3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Grata BartłomiejKowalska Maja3 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Strzała MiłoszBajdas Kamila4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wojnar KrystianHajdaś Kinga9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Brocławik DamianBaum Natalia4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Baran MichałKędzior Weronika6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wojnar KrystianHajdaś Kinga13 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Baran MichałKędzior Weronika7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorRałowski DariuszCharchut Anna3 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorUrman MichałPietrucha - Głowacka Justyna2 A
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorUrman MichałPietrucha - Głowacka Justyna4 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorRałowski DariuszCharchut Anna9 E
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula8 OPEN
Puchar WieczystegoMordka DawidBober Iga5 OPEN
Puchar WieczystegoNiedzielski PiotrKrystek Kinga5 OPEN
Puchar WieczystegoNiedzielski PiotrKrystek Kinga6 OPEN
Puchar WieczystegoStrzała MiłoszBajdas Kamila28 C
Puchar WieczystegoStrzała MiłoszBajdas Kamila2 D
Puchar WieczystegoSocha JarosławFrydrych Milena3 C
Puchar WieczystegoZygmunt BartoszSieńko Rozalia4 E
Puchar WieczystegoZygmunt BartoszSieńko Rozalia13 E
Puchar WieczystegoZygmunt AdamSłoma Gabriela23 E
Puchar WieczystegoBrożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
Puchar WieczystegoZygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
Puchar WieczystegoBaran MichałKędzior Weronika44 C
Puchar WieczystegoMordka DawidBober Iga3 A
Puchar WieczystegoBaran MichałKędzior Weronika16 D
Puchar WieczystegoBrocławik DamianBaum Natalia21 D
Puchar WieczystegoZłamaniec RafałSitarz Aleksandra16 B
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula23 A
Puchar WieczystegoZłamaniec RafałSitarz Aleksandra32 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Strzępek SzymonBujak Klaudia1 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Socha JarosławFrydrych Milena2 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Socha JarosławFrydrych Milena1 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Brocławik DamianBaum Natalia4 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Socha JarosławFrydrych Milena6 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Socha JarosławFrydrych Milena1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia18 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bury JakubKamińska Paula5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Niedzielski PiotrKrystek Kinga9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Socha JarosławFrydrych Milena4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Brożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Socha JarosławFrydrych Milena1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Maziarz JakubKuter Patrycja4 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Smela DominikBembnowicz Rozalia12 F
Mistrzostwa Polski Latin Mazur JakubGryczka Marta4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Urman MichałPietrucha - Głowacka Justyna5 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Płudowski KacperFąfara Karolina4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Leja AntoniRzeźnicka Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kołcz MaksymilianKotwis Kalina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brożyna WiktorKopeć Alicja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kubas MaksymilianKubas Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Sokołowski JakubSmela Anna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Łagoda DawidŁagoda Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kędzior SebastianBielenda Gabriela6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kowal JakubMarcinkowska Klaudia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brocławik DamianBaum Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Charchut MaksymilianGrucela Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Grata BartłomiejKowalska Maja8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Grata BartłomiejKowalska Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Charchut MaksymilianGrucela Maja7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zygmunt BartoszSieńko Rozalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Leja BartoszBukała Magdalena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Baran MichałKędzior Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brocławik DamianBaum Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Leja BartoszBukała Magdalena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ćwik NorbertWalczyk Kinga2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ciebień WojciechCiebień Izabela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Grata NikodemLato Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ćwik NorbertWalczyk Kinga2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ciebień WojciechCiebień Izabela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Strzępek SzymonBujak Klaudia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Grata NikodemLato Natalia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Filip TomaszFilip Izabela4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ziaja FabianScriven Aleksandra4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Strzała MiłoszBajdas Kamila3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Baran MichałKędzior Weronika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Socha JarosławFrydrych Milena3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Maziarz JakubKuter Patrycja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Socha JarosławFrydrych Milena2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wiercioch WojciechIndyka Zuzanna6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Konefał KacperOlech Emilia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kłósek FilipRak Wiktoria1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Smela DominikBembnowicz Rozalia4 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Urman MichałPietrucha - Głowacka Justyna5 OPEN
Nosalowy International Dance FestivalBrożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
Nosalowy International Dance FestivalSocha JarosławFrydrych Milena2 C
Nosalowy International Dance FestivalSocha JarosławFrydrych Milena1 C
Nosalowy International Dance FestivalZłamaniec RafałSitarz Aleksandra5 B
Nosalowy International Dance FestivalZłamaniec RafałSitarz Aleksandra7 B
CeA Challenge Cup UskrzydloneRałowski DariuszCharchut Anna2 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneRałowski DariuszCharchut Anna3 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneĆwik NorbertWalczyk Kinga2 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneRałowski DariuszCharchut Anna1 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneĆwik NorbertWalczyk Kinga2 F
Mistrzostwa Polski StandardBury JakubKamińska Paula11 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardNiedzielski PiotrKrystek Kinga9 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena5 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena7 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardMordka DawidBober Iga11 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKadłubowski MaciejKozów Karolina3 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupKadłubowski MaciejKozów Karolina1 OPEN
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kłósek FilipRak Wiktoria2 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Moskal FilipOpalska Natalia2 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ziaja FabianScriven Aleksandra2 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Maziarz JakubKuter Patrycja3 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana2 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kędzior SebastianBielenda Gabriela1 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Smela DominikBembnowicz Rozalia4 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Charchut MaksymilianGrucela Maja3 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia4 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Charchut MaksymilianGrucela Maja6 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zygmunt BartoszSieńko Rozalia2 E
OTTT DŻET 2021 Grata NikodemLato Natalia1 E
OTTT DŻET 2021 Baran MichałKędzior Weronika7 C
OTTT DŻET 2021 Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
OTTT DŻET 2021 Konefał KacperOlech Emilia7 F
OTTT DŻET 2021 Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana1 H
OTTT DŻET 2021 Kubas MaksymilianKarnecka Nikola3 G
OTTT DŻET 2021 Pochwat JanBiskupska Julia5 F
OTTT DŻET 2021 Sokołowski JakubSmela Anna3 G
OTTT DŻET 2021 Ziaja FabianScriven Aleksandra1 G
OTTT DŻET 2021 Moskal FilipOpalska Natalia1 G
OTTT DŻET 2021 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia2 F
OTTT DŻET 2021 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
OTTT DŻET 2021 Grata BartłomiejKowalska Maja7 E
OTTT DŻET 2021 Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 F
OTTT DŻET 2021 Brocławik DamianBaum Natalia16 D
OTTT DŻET 2021 Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
OTTT DŻET 2021 Wojnar KrystianHajdaś Kinga14 D
OTTT DŻET 2021 Mordka DawidBober Iga1 B
OTTT DŻET 2021 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra9 B
OTTT DŻET 2021 Wojnar KrystianHajdaś Kinga13 D
OTTT DŻET 2021 Baran MichałKędzior Weronika11 D
OTTT DŻET 2021 Zygmunt AdamSłoma Gabriela6 E
OTTT DŻET 2021 Brocławik DamianBaum Natalia8 E
OTTT DŻET 2021 Grata BartłomiejKowalska Maja7 E
Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mazur JakubGryczka Marta1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bury JakubKamińska Paula5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Mazur JakubGryczka Marta6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bury JakubKamińska Paula9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Niedzielski PiotrKrystek Kinga5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Mazur JakubGryczka Marta5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Niedzielski PiotrKrystek Kinga3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bury JakubKamińska Paula8 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna6 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna6 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Wojnar KrystianHajdaś Kinga1 E
Mistrzostwa Formacji Tanecznych, Mistrzostwa Polski Show Matuszek GrzegorzKuźniar Daria4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Sebzda BartoszSzetela Emilia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Wojnar KrystianHajdaś Kinga2 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Leja BartoszBukała Magdalena2 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Smela DominikBembnowicz Rozalia2 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Maziarz JakubKuter Patrycja1 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Ziaja FabianScriven Aleksandra1 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Pelc MiłoszStokłosa Bianka2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Ćwik NorbertWalczyk Kinga1 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Ćwik NorbertWalczyk Kinga2 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Leja BartoszBukała Magdalena1 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Szczudło BartłomiejSzczudło Roksana1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kubas MaksymilianKarnecka Nikola1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Pochwat JanBiskupska Julia3 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Filip TomaszFilip Izabela2 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Konefał KacperOlech Emilia2 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Grata BartłomiejKowalska Maja1 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Wojnar KrystianHajdaś Kinga3 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kędzior SebastianBielenda Gabriela2 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Grata BartłomiejKowalska Maja8 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Zygmunt BartoszSieńko Rozalia1 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Grata NikodemLato Natalia4 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Brocławik DamianBaum Natalia7 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Brocławik DamianBaum Natalia5 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Strzępek SzymonBujak Klaudia1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jasiewicz JakubFurgała Kornelia1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jasiewicz JakubFurgała Kornelia5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Mordka DawidBober Iga1 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mordka DawidBober Iga1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Jasiewicz JakubFurgała Kornelia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Niedzielski PiotrKrystek Kinga1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Niedzielski PiotrKrystek Kinga1 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Grata NikodemLato Natalia1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Sokołowski JakubSmela Anna3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łagoda DawidŁagoda Wiktoria3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kędzior SebastianBielenda Gabriela2 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kowal JakubMarcinkowska Klaudia6 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Brocławik DamianBaum Natalia5 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Brocławik DamianBaum Natalia7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Strzała MiłoszKozicka Oliwia8 D
Puchar Klas F, E i D Wojnar KrystianHajdaś Kinga28 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Maziarz JakubKuter Patrycja4 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kędzior SebastianBielenda Gabriela3 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Grata NikodemLato Natalia2 E
Puchar Klas F, E i D Charchut MaksymilianGrucela Maja13 E
Puchar Klas F, E i D Grata BartłomiejKowalska Maja17 E
Puchar Klas F, E i D Baran MichałKędzior Weronika3 D
Puchar Klas F, E i D Brocławik DamianBaum Natalia18 E
Puchar Klas F, E i D Wojnar KrystianHajdaś Kinga18 E
Puchar Klas F, E i D Charchut MaksymilianGrucela Maja21 E
Puchar Klas F, E i D Grata BartłomiejKowalska Maja21 E
Puchar Klas F, E i D Brocławik DamianBaum Natalia24 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Złamaniec RafałSitarz Aleksandra7 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Matuszek GrzegorzIndyk Aleksandra9 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kędzior SebastianBielenda Gabriela1 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Strzępek SzymonBujak Klaudia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Ziaja FabianScriven Aleksandra1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Sokołowski JakubSmela Anna3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Pochwat JanBiskupska Julia1 F
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mazur JakubGryczka Marta2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Strzała MiłoszKozicka Oliwia3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Wiercioch WojciechMróz Zuzanna4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Brocławik DamianBaum Natalia2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Wojnar KrystianHajdaś Kinga3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Brocławik DamianBaum Natalia1 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra4 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Urman MichałPietrucha - Głowacka Justyna3 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Wojnar KrystianHajdaś Kinga8 E
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Szczudło BartłomiejNowak Antonina6 H
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Strzała MiłoszKozicka Oliwia4 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Brocławik DamianBaum Natalia4 E
DANCE OSCARS 2021 Kadłubowski MaciejKozów Karolina1 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Wojnar KrystianHajdaś Kinga5 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Brocławik DamianBaum Natalia4 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Matuszek GrzegorzIndyk Aleksandra5 B
Grand Prix Polski PTT Sebzda BartoszSzetela Emilia14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Brożyna WiktorKopeć Alicja2 G
Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Brożyna KamilŻelasko Oliwia17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Strzała MiłoszKozicka Oliwia2 D
Grand Prix Polski PTT Sebzda BartoszSzetela Emilia18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Baran MichałKędzior Weronika2 D
Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga1 B
Grand Prix Polski PTT Bury JakubKamińska Paula9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Baran MichałKędzior Weronika6 D
Grand Prix Polski PTT Brożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
Grand Prix Polski PTT Kadłubowski MaciejKozów Karolina3 OPEN
CeA Spring Ziaja FabianScriven Aleksandra3 G
Polish Open Championships WDC Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 OPEN
Polish Open Championships WDC Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena3 OPEN
Polish Open Championships WDC Mazur JakubGryczka Marta3 OPEN
Polish Open Championships WDC Niedzielski PiotrKrystek Kinga9 OPEN
CeA Spring Brocławik DamianBaum Natalia4 E
CeA Spring Brocławik DamianBaum Natalia11 D
CeA Challenge Cup Spring Baran MichałKędzior Weronika2 D
CeA Challenge Cup Spring Brożyna WiktorKopeć Alicja2 G
Polish Open Championships WDC Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Charchut MaksymilianGrucela Maja4 F
Polish Open Championships WDC Urman MichałPietrucha - Głowacka Justyna3 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Zygmunt AdamSłoma Gabriela4 F
CeA Challenge Cup Spring Brocławik DamianBaum Natalia5 E
Polish Open Championships WDC Mordka DawidBober Iga3 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Baran MichałKędzior Weronika10 D
CeA Challenge Cup Spring Brożyna KamilŻelasko Oliwia2 C
Polish Open Championships WDC Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka Marzena2 OPEN
Polish Open Championships WDC Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 OPEN
Polish Open Championships WDC Mordka DawidBober Iga18 OPEN
Polish Open Championships WDC Kadłubowski MaciejKozów Karolina3 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Brocławik DamianBaum Natalia10 D
Polish Open Championships WDC Niedzielski PiotrKrystek Kinga1 OPEN
Polish Open Championships WDC Sebzda BartoszSzetela Emilia10 OPEN
OTTT LIDER 2021Strzała MiłoszKozicka Oliwia10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Strzępek SzymonBujak Klaudia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Maziarz JakubKuter Patrycja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Łagoda DawidŁagoda Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Zygmunt AdamSłoma Gabriela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Zygmunt AdamSłoma Gabriela3 F
OTTT LIDER 2021Strzała MiłoszKozicka Oliwia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Brocławik DamianBaum Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Baran MichałKędzior Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Baran MichałKędzior Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Brocławik DamianBaum Natalia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kołcz MaksymilianKłeczek Lena2 H
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Złamaniec RafałSitarz Aleksandra23 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga9 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Złamaniec RafałSitarz Aleksandra20 OPEN
Cracow Dance Festival Brożyna WiktorKopeć Alicja3 G
Cracow Dance Festival Kłósek FilipMróz Zuzanna7 F
Cracow Dance Festival Kędzior SebastianBielenda Gabriela6 F
Cracow Dance Festival Pochwat JanBiskupska Julia8 F
Cracow Dance Festival Strzępek SzymonBujak Klaudia1 H
Cracow Dance Festival Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 H
Cracow Dance Festival Sokołowski JakubSmela Anna1 H
Cracow Dance Festival Smela DominikBembnowicz Rozalia2 G
Cracow Dance Festival Maziarz JakubKuter Patrycja2 G
Cracow Dance Festival Brocławik DamianBaum Natalia9 E
Cracow Dance Festival Grata BartłomiejKowalska Maja5 E
Cracow Dance Festival Sarna JakubKopaczyńska Aleksandra8 F
Cracow Dance Festival Grata BartłomiejKowalska Maja4 E
Cracow Dance Festival Sarna JakubKopaczyńska Aleksandra8 F
Cracow Dance Festival Baran MichałKędzior Weronika4 D
Cracow Dance Festival Brocławik DamianBaum Natalia8 D
Cracow Dance Festival Baran MichałKędzior Weronika14 D
Cracow Dance Festival Złamaniec RafałSitarz Aleksandra12 B
Cracow Dance Festival Matuszek GrzegorzIndyk Aleksandra14 B
Cracow Dance Festival Złamaniec RafałSitarz Aleksandra19 B
Cracow Dance Festival Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 C
Cracow Dance Festival Grata NikodemLato Natalia7 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Brocławik DamianBaum Natalia9 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Maziarz JakubKuter Patrycja2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Smela DominikBembnowicz Rozalia2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wojnar KrystianHajdaś Kinga13 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Brocławik DamianBaum Natalia7 D
Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kadłubowski MaciejKozów Karolina2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bury JakubKamińska Paula8 OPEN
CeA Puchar Konefał KacperOlech Emilia3 G
CeA Puchar Maziarz JakubKuter Patrycja3 G
CeA Puchar Smela DominikBembnowicz Rozalia3 G
CeA Puchar Kubas MaksymilianKarnecka Nikola1 H
CeA Puchar Sokołowski JakubSmela Anna1 H
CeA Puchar Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 H
CeA Puchar Moskal FilipOpalska Natalia2 G
CeA Puchar Ziaja FabianScriven Aleksandra2 G
CeA Puchar Brożyna WiktorKopeć Alicja3 G
CeA Puchar Kłósek FilipMróz Zuzanna1 G
CeA Puchar Brożyna KamilŻelasko Oliwia3 D
CeA Puchar Pochwat JanBiskupska Julia7 F
CeA Puchar Kędzior SebastianBielenda Gabriela3 F
CeA Puchar Strzała MiłoszKozicka Oliwia9 D
CeA Puchar Strzała MiłoszKozicka Oliwia7 D
CeA Puchar Brocławik DamianBaum Natalia3 E
CeA Puchar Brocławik DamianBaum Natalia4 E
CeA Puchar Wojnar KrystianHajdaś Kinga5 E
CeA Puchar Wojnar KrystianHajdaś Kinga11 D
CeA Puchar Jasiewicz JakubFurgała Kornelia1 E
CeA Challenge Cup Puchar Sadlik JakubSzmidtke Jolanta3 B
CeA Challenge Cup Puchar Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 OPEN
CeA Challenge Cup Puchar Leja BartoszBukała Magdalena2 F
CeA Challenge Cup Puchar Leja BartoszBukała Magdalena4 F
CeA Challenge Cup Puchar Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 D
CeA Challenge Cup Puchar Gąsiur MichałKuźniar Paulina2 C
CeA Challenge Cup Puchar Gąsiur MichałKuźniar Paulina2 OPEN
CeA Challenge Cup Puchar Charchut MaksymilianGrucela Maja1 F
CeA Challenge Cup Puchar Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena5 D
CeA Challenge Cup Puchar Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 D
CeA Challenge Cup Puchar Zygmunt AdamSłoma Gabriela3 F
CeA Challenge Cup Puchar Sarna JakubKopaczyńska Aleksandra13 F
CeA Challenge Cup Puchar Zygmunt BartoszPorada Małgorzata7 F
CeA Challenge Cup Puchar Wojnar KrystianHajdaś Kinga13 D
CeA Challenge Cup Puchar Gniewek MateuszSieńko Aniela14 F
CeA Challenge Cup Puchar Wojnar KrystianHajdaś Kinga10 E
CeA Challenge Cup Puchar Zygmunt BartoszPorada Małgorzata10 F
CeA Challenge Cup Puchar Zygmunt AdamSłoma Gabriela5 F
CeA Challenge Cup Puchar Gniewek MateuszSieńko Aniela12 F
CeA Challenge Cup Puchar Sarna JakubKopaczyńska Aleksandra11 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kadłubowski MaciejKozów Karolina2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gęśla JakubWarchoł Julia7 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sebzda BartoszSzetela Emilia15 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Złamaniec RafałSitarz Aleksandra19 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sebzda BartoszSzetela Emilia16 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Złamaniec RafałSitarz Aleksandra22 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sebzda BartoszSzetela Emilia13 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gura TomaszTondera Angelika16 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sebzda BartoszSzetela Emilia6 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Złamaniec RafałSitarz Aleksandra7 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Matuszek GrzegorzIndyk Aleksandra18 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Złamaniec RafałSitarz Aleksandra21 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Strzała MiłoszKozicka Oliwia4 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Strzała MiłoszKozicka Oliwia5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Strzała MiłoszKozicka Oliwia16 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Brożyna KamilŻelasko Oliwia1 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bury JakubKamińska Paula7 OPEN
47 Puchar Wieczystego Mroczka PawełRogala Kamila2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Bury JakubKamińska Paula15 OPEN
47 Puchar Wieczystego Niedzielski PiotrKrystek Kinga7 OPEN
47 Puchar Wieczystego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra43 B
47 Puchar Wieczystego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra36 B
47 Puchar Wieczystego Bury JakubKamińska Paula3 A
47 Puchar Wieczystego Gura TomaszTondera Angelika8 A
47 Puchar Wieczystego Bury JakubKamińska Paula15 B
47 Puchar Wieczystego Matuszek GrzegorzIndyk Aleksandra40 B
47 Puchar Wieczystego Mroczka PawełRogala Kamila30 A
47 Puchar Wieczystego Niedzielski PiotrKrystek Kinga5 A
47 Puchar Wieczystego Bomba SebastianSarnowska Dominika14 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORGąsiur MichałKuźniar Paulina1 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORGąsiur MichałKuźniar Paulina2 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSuch ZbigniewKogut Joanna3 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSuch ZbigniewKogut Joanna2 D
47 Puchar Wieczystego Brożyna KamilŻelasko Oliwia3 D
47 Puchar Wieczystego Brocławik DamianBaum Natalia14 E
47 Puchar Wieczystego Wojnar KrystianHajdaś Kinga8 E
47 Puchar Wieczystego Brocławik DamianBaum Natalia11 E
47 Puchar Wieczystego Nestor KacperRząsa Barbara37 C
47 Puchar Wieczystego Nestor KacperRząsa Barbara9 D
47 Puchar Wieczystego Baran MichałKędzior Weronika16 D
47 Puchar Wieczystego Sebzda BartoszSzetela Emilia3 C
47 Puchar Wieczystego Sebzda BartoszSzetela Emilia8 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Konefał KacperOlech Emilia1 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Strzępek SzymonStachowicz Natasza2 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Sokołowski JakubSmela Anna1 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kołcz MaksymilianJopek Andżelika2 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Szczudło BartłomiejDeręgowska Hanna2 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Maziarz JakubKuter Patrycja2 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Smela DominikBembnowicz Rozalia3 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kłósek FilipMróz Zuzanna1 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Moskal FilipOpalska Natalia2 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Ziaja FabianScriven Aleksandra3 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Filip TomaszFilip Izabela8 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kubas MaksymilianKarnecka Nikola1 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kędzior SebastianBielenda Gabriela2 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Matuszek GrzegorzIndyk Aleksandra13 B
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Strzała MiłoszKozicka Oliwia6 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Bury JakubKamińska Paula4 B
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wojnar KrystianHajdaś Kinga4 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Zygmunt BartoszPorada Małgorzata3 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Charchut MaksymilianSieńko Rozalia1 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Charchut MaksymilianSieńko Rozalia3 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Zygmunt AdamSłoma Gabriela2 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Zygmunt BartoszPorada Małgorzata1 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Strzała MiłoszKozicka Oliwia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wojnar KrystianHajdaś Kinga5 E
CeA Challenge Cup Kowal JakubMarcinkowska Klaudia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Strzała MiłoszKozicka Oliwia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Baran MichałKędzior Weronika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wojnar KrystianHajdaś Kinga12 E
CeA Challenge Cup Złamaniec RafałSitarz Aleksandra2 A
CeA Challenge Cup Sebzda BartoszSzetela Emilia10 B
CeA Challenge Cup Złamaniec RafałSitarz Aleksandra13 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Baran MichałKędzior Weronika2 D
CeA Challenge Cup Sebzda BartoszSzetela Emilia3 C
CeA Challenge Cup Złamaniec RafałSitarz Aleksandra10 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Niedzielski PiotrKrystek Kinga5 OPEN
Mikołajowy OTTT Kubas MaksymilianKarnecka Nikola2 H
Mikołajowy OTTT Sokołowski JakubSmela Anna2 H
Mikołajowy OTTT Maziarz JakubKuter Patrycja2 G
Mikołajowy OTTT Smela DominikBembnowicz Rozalia3 G
Mikołajowy OTTT Kłósek FilipMróz Zuzanna1 G
Mikołajowy OTTT Moskal FilipOpalska Natalia3 G
Mikołajowy OTTT Ziaja FabianScriven Aleksandra3 G
Mikołajowy OTTT Brożyna WiktorKopeć Alicja1 H
Mikołajowy OTTT Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 H
Mikołajowy OTTT Charchut MaksymilianSieńko Rozalia3 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bury JakubKamińska Paula11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gąsiur MichałKuźniar Paulina4 OPEN
Mikołajowy OTTT Kędzior SebastianBielenda Gabriela2 G
Mikołajowy OTTT Wojnar KrystianHajdaś Kinga2 E
Mikołajowy OTTT Charchut MaksymilianSieńko Rozalia3 F
Mikołajowy OTTT Wojnar KrystianHajdaś Kinga4 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Niedzielski PiotrKrystek Kinga13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bury JakubKamińska Paula15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sebzda BartoszSzetela Emilia23 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Złamaniec RafałSitarz Aleksandra24 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brożyna WiktorKopeć Alicja2 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Ziaja FabianScriven Aleksandra1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kowal JakubMarcinkowska Klaudia5 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Złamaniec RafałSitarz Aleksandra11 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wojnar KrystianHajdaś Kinga2 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wojnar KrystianHajdaś Kinga18 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Bury JakubKamińska Paula8 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Matuszek GrzegorzIndyk Aleksandra17 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Złamaniec RafałSitarz Aleksandra22 B
Mistrzostwa Polski Latin Mroczka PawełRogala Kamila52 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Bomba SebastianSarnowska Dominika46 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Strzała MiłoszKozicka Oliwia8 E
Mistrzostwa Polski Latin Niedzielski PiotrKrystek Kinga14 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Baran MichałKędzior Weronika8 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Baran MichałKędzior Weronika5 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Brożyna WiktorKopeć Alicja1 H
Mistrzostwa Polski Standard Kadłubowski MaciejKozów Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Bury JakubKamińska Paula14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kadłubowski MaciejKozów Karolina2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mroczka PawełRogala Kamila22 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bomba SebastianSarnowska Dominika22 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Bomba SebastianSarnowska Dominika30 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Mroczka PawełRogala Kamila29 OPEN
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga11 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Gura TomaszTondera Angelika24 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sebzda BartoszSzetela Emilia21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Charchut MaksymilianSieńko Rozalia4 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Brocławik DamianBaum Natalia8 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wojnar KrystianHajdaś Kinga7 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Baran MichałKędzior Weronika2 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Strzała MiłoszKozicka Oliwia2 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wojnar KrystianHajdaś Kinga3 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Zygmunt AdamSłoma Gabriela5 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Charchut MaksymilianSieńko Rozalia4 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Baran MichałKędzior Weronika7 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Brocławik DamianBaum Natalia6 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Zygmunt AdamSłoma Gabriela6 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Pochwat JanBiskupska Julia3 F
Puchar Klas A,B i C Gura TomaszTondera Angelika7 A
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Jasiewicz JakubFurgała Kornelia3 E
Puchar Klas A,B i C Mroczka PawełRogala Kamila14 A
Puchar Klas A,B i C Złamaniec RafałSitarz Aleksandra26 B
Puchar Klas A,B i C Niedzielski PiotrKrystek Kinga8 B
Puchar Klas A,B i C Bomba SebastianSarnowska Dominika10 A
Puchar Klas A,B i C Niedzielski PiotrKrystek Kinga4 A
Puchar Klas A,B i C Złamaniec RafałSitarz Aleksandra19 B
Puchar Klas A,B i C Bury JakubKamińska Paula4 B
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Filip TomaszFilip Izabela8 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Maziarz JakubKuter Patrycja2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Filip TomaszFilip Izabela6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Jasiewicz JakubFurgała Kornelia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Maziarz JakubKuter Patrycja4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Pochwat JanBiskupska Julia3 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kędzior SebastianBielenda Gabriela2 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Smela DominikBembnowicz Rozalia2 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kubas MaksymilianPodsiadlik Jagoda2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Łagoda DawidŁagoda Wiktoria2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Ziaja FabianScriven Aleksandra1 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Moskal FilipOpalska Natalia1 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Szczudło BartoszLenik Michalina2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Sokołowski JakubNowak Antonina2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kołcz MaksymilianDeręgowska Hanna2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Brożyna WiktorKopeć Alicja1 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Strzępek SzymonSzczudło Roksana2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Strzała MiłoszKozicka Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Niedzielski PiotrKrystek Kinga3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Złamaniec RafałSitarz Aleksandra5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Such ZbigniewKogut Joanna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Chudziński KrzysztofChudzińska Ewa2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Sadlik JakubSzmidtke Jolanta1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Rałowski DariuszCharchut Anna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gąsiur MichałKuźniar Paulina1 OPEN