!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DŻET
Rzeszów (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaSohling NorbertCygan Kinga9 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaOchab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaSohling NorbertCygan Kinga3 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaGrata BartłomiejPasterz Emilia1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaNieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaDudek KrystianTomsia Alicja2 H
Puchar WieczystegoGrata BartłomiejPasterz Emilia7 E
Puchar WieczystegoSohling NorbertCygan Kinga40 C
Puchar WieczystegoSohling NorbertCygan Kinga41 B
Puchar WieczystegoCygan JakubPaczosa Kornelia12 A
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Sohling NorbertCygan Kinga9 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Sohling NorbertCygan Kinga6 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Cygan JakubPaczosa Kornelia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Cygan JakubPaczosa Kornelia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Teluk KacperTomsia Adrianna2 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria6 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Grata BartłomiejPasterz Emilia1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Dudek KrystianTomsia Alicja2 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia7 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Cygan JakubPaczosa Kornelia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Trytko MichałWilk-Trytko Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Sohling NorbertCygan Kinga1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Paradysz KorneliuszDroździel Natalia4 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Paradysz KorneliuszDroździel Natalia10 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia7 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Cygan JakubPaczosa Kornelia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Cygan JakubPaczosa Kornelia1 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Paradysz KorneliuszDroździel Natalia10 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Paradysz KorneliuszDroździel Natalia6 C
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria5 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia4 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kowalski RafałŻak Dominika5 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kowalski RafałŻak Dominika6 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia4 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria4 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Nowak FilipPasterz Emilia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Nowak FilipPasterz Emilia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sohling NorbertCygan Kinga8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wojtaszek KacperPyżalska Marta5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Teluk KacperTomsia Adrianna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Dudek KrystianTomsia Alicja2 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Sohling NorbertCygan Kinga2 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Sohling NorbertCygan Kinga4 C
Cracow Dance FestivalSohling NorbertCygan Kinga11 C
Cracow Dance FestivalOchab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia4 F
Akademickie Mistrzostwa Polski Cygan JakubPaczosa Kornelia16 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sohling NorbertCygan Kinga3 C
Akademickie Mistrzostwa Polski Sohling NorbertCygan Kinga23 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria9 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria8 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia5 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia4 F
Puchar WieczystegoStopyra HubertCwynar Wiktoria4 OPEN
Puchar WieczystegoStopyra HubertCwynar Wiktoria14 OPEN
Puchar WieczystegoOchab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia13 F
Puchar WieczystegoCygan JakubPaczosa Kornelia2 A
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Cygan JakubPaczosa Kornelia6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Nowak FilipPasterz Emilia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia4 F
Mistrzostwa Polski StandardStopyra HubertCwynar Wiktoria9 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardStopyra HubertCwynar Wiktoria7 OPEN
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia7 F
OTTT DŻET 2021 Wojtaszek KacperPyżalska Marta8 F
OTTT DŻET 2021 Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria2 G
OTTT DŻET 2021 Nowak FilipPasterz Emilia4 E
OTTT DŻET 2021 Frańczak KarolPara Klaudia5 E
OTTT DŻET 2021 Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia6 F
OTTT DŻET 2021 Frańczak KarolPara Klaudia1 E
Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Stopyra HubertCwynar Wiktoria8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Stopyra HubertCwynar Wiktoria4 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria3 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria3 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia8 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Wojtaszek KacperPyżalska Marta11 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Nowak FilipPasterz Emilia8 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Fus FilipJanuszewska Kornelia8 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Fus FilipJanuszewska Kornelia8 E
Puchar Klas F, E i D Flisak WojciechJacek Martyna27 D
Puchar Klas F, E i D Frańczak KarolPara Klaudia15 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna10 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna9 C
Puchar Klas F, E i D Frańczak KarolPara Klaudia10 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Nowak FilipPasterz Emilia6 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna2 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna1 C
Grand Prix Polski PTT Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubowski MikołajDroździel Natalia8 C
Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubowski MikołajDroździel Natalia11 C
CeA Spring Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda9 C
CeA Spring Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia7 F
Polish Open Championships WDC Stopyra HubertCwynar Wiktoria14 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Jakubowski MikołajDroździel Natalia11 C
Polish Open Championships WDC Stopyra HubertCwynar Wiktoria10 OPEN
Polish Open Championships WDC Cygan JakubPaczosa Kornelia10 OPEN
Polish Open Championships WDC Cygan JakubPaczosa Kornelia4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Cygan JakubPaczosa Kornelia13 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda23 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria4 OPEN
Cracow Dance Festival Cygan JakubPaczosa Kornelia3 A
Cracow Dance Festival Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna11 C
Cracow Dance Festival Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna8 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Flisak WojciechJacek Martyna13 D
Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Cygan JakubPaczosa Kornelia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria6 OPEN
CeA Puchar Frańczak KarolPara Klaudia2 E
CeA Puchar Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna3 C
CeA Puchar Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna4 C
CeA Puchar Fus FilipJanuszewska Kornelia9 E
CeA Puchar Fus FilipJanuszewska Kornelia5 E
CeA Puchar Frańczak KarolPara Klaudia3 E
CeA Puchar Mardacz JakubDec Ewelina5 B
CeA Challenge Cup Puchar Flisak WojciechJacek Martyna8 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna14 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Cygan JakubPaczosa Kornelia24 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Cygan JakubPaczosa Kornelia9 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna15 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria3 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Chmiel KamilJurewicz Monika18 OPEN
47 Puchar Wieczystego Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda17 OPEN
47 Puchar Wieczystego Stopyra HubertCwynar Wiktoria6 OPEN
47 Puchar Wieczystego Chmiel KamilJurewicz Monika27 A
47 Puchar Wieczystego Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda11 A
47 Puchar Wieczystego Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna20 C
47 Puchar Wieczystego Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna9 C
47 Puchar Wieczystego Jakubowski MikołajDroździel Natalia41 C
47 Puchar Wieczystego Jakubowski MikołajDroździel Natalia17 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wojtaszek KacperPyżalska Marta11 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Krzanowski BartoszBrzozowska Maja4 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Frańczak KarolPara Klaudia6 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Nowak FilipPasterz Emilia9 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Cygan JakubPaczosa Kornelia5 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna12 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna6 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jakubowski MikołajDroździel Natalia4 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jakubowski MikołajDroździel Natalia6 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Chmiel KamilJurewicz Monika4 A
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Trytko MichałWilk Klaudia1 A
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Trytko MichałWilk Klaudia3 A
Mistrzostwa Polski Standard Trytko MichałWilk Klaudia37 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna26 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Stopyra HubertCwynar Wiktoria12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda42 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Chmiel KamilJurewicz Monika46 OPEN
Grand Prix Polski PTT Chmiel KamilJurewicz Monika29 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda28 OPEN
Grand Prix Polski PTT Trytko MichałWilk Klaudia22 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Cygan JakubPaczosa Kornelia18 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Chmiel KamilJurewicz Monika31 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Trytko MichałWilk Klaudia23 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Cygan JakubPaczosa Kornelia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Stopyra HubertCwynar Wiktoria15 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Krzanowski BartoszBrzozowska Maja7 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Frańczak KarolPara Klaudia1 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Nowak FilipPasterz Emilia8 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Jakubowski MikołajDroździel Natalia1 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Jakubowski MikołajDroździel Natalia4 D
Puchar Klas A,B i C Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria30 B
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia9 F
Puchar Klas A,B i C Trytko MichałWilk Klaudia9 A
Puchar Klas A,B i C Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda13 A
Puchar Klas A,B i C Cygan JakubPaczosa Kornelia3 B
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Stopyra HubertCwynar Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Stopyra HubertCwynar Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Cygan JakubPaczosa Kornelia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Trytko MichałWilk Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Chmiel KamilJurewicz Monika6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Cygan JakubPaczosa Kornelia1 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna4 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Jakubowski MikołajDroździel Natalia3 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna4 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Jakubowski MikołajDroździel Natalia1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna10 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna6 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna10 C
Majówka w Krakowie - OTTT Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKrasoń Karol KamilMarszałek Martyna8 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKrasoń Karol KamilMarszałek Martyna5 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda3 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Cygan JakubPaczosa Kornelia1 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Cygan JakubPaczosa Kornelia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chmiel KamilJurewicz Monika3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałWilk Klaudia1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cygan JakubPaczosa Kornelia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałWilk Klaudia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chmiel KamilJurewicz Monika21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chmiel KamilJurewicz Monika4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałWilk Klaudia1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chmiel KamilJurewicz Monika27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałWilk Klaudia20 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKrasoń Karol KamilMarszałek Martyna4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKrasoń Karol KamilMarszałek Martyna2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJakubowski MikołajDroździel Natalia1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJakubowski MikołajDroździel Natalia2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Nowak FilipPasterz Emilia13 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Frańczak KarolPara Klaudia4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wojtaszek KacperPyżalska Marta11 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Byjoś MateuszMierzwa Martyna8 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Krzanowski BartoszBrzozowska Maja6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Cygan JakubPaczosa Kornelia1 A
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Jakubowski MikołajDroździel Natalia3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Jakubowski MikołajDroździel Natalia8 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Jakubowski MikołajDroździel Natalia1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda4 A
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Cygan JakubPaczosa Kornelia2 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Stopyra HubertCwynar Wiktoria8 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Chmiel KamilJurewicz Monika6 A
CeA Puchar Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna2 D
CeA Puchar Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna2 D
Puchar WieczystegoStopyra HubertCwynar Wiktoria9 OPEN
Puchar WieczystegoAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria17 OPEN
Puchar WieczystegoAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria11 OPEN
Puchar WieczystegoAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria4 C
Puchar WieczystegoJakubowski MikołajDroździel Natalia14 D
Puchar WieczystegoJakubowski MikołajDroździel Natalia20 D
Puchar WieczystegoŁyszczarz BartoszSkóra Martyna45 B
Puchar WieczystegoŁyszczarz BartoszSkóra Martyna25 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁyszczarz BartoszSkóra Martyna5 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁyszczarz BartoszSkóra Martyna5 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaJakubowski MikołajDroździel Natalia3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaJakubowski MikołajDroździel Natalia4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNowak FilipPasterz Emilia15 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaFrańczak KarolPara Klaudia2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWojtaszek KacperPyżalska Marta2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Chmiel KamilJurewicz Monika3 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Stopyra HubertCwynar Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Chmiel KamilJurewicz Monika11 OPEN
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Chmiel KamilJurewicz Monika2 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jakubowski MikołajDroździel Natalia6 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jakubowski MikołajDroździel Natalia7 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jakubowski MikołajDroździel Natalia1 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jakubowski MikołajDroździel Natalia1 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wojtaszek KacperPyżalska Marta2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna7 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna9 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Frańczak KarolPara Klaudia2 F
Puchar Rektora AGH Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna9 D
Puchar Rektora AGH Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna2 D
OTTT DŻET 2019 Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia17 F
OTTT DŻET 2019 Byjoś MateuszMierzwa Martyna1 G
OTTT DŻET 2019 Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria2 G
OTTT DŻET 2019 Krzanowski BartoszBrzozowska Maja1 G
OTTT DŻET 2019 Wojtaszek KacperPyżalska Marta2 G
OTTT DŻET 2019 Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
OTTT DŻET 2019 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna6 D
OTTT DŻET 2019 Krasoń Karol KamilMarszałek Martyna7 D
OTTT DŻET 2019 Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria7 C
OTTT DŻET 2019 Byjoś MateuszMierzwa Martyna7 F
OTTT DŻET 2019 Nowak FilipPasterz Emilia3 F
OTTT DŻET 2019 Krzanowski BartoszBrzozowska Maja15 F
OTTT DŻET 2019 Frańczak KarolPara Klaudia1 F
OTTT DŻET 2019 Jakubowski MikołajDroździel Natalia1 E
OTTT DŻET 2019 Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda6 A
OTTT DŻET 2019 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna7 B
OTTT DŻET 2019 Chmiel KamilJurewicz Monika5 B
OTTT DŻET 2019 Stopyra HubertCwynar Wiktoria4 B
OTTT DŻET 2019 Jakubowski MikołajDroździel Natalia3 D
OTTT DŻET 2019 Jakubowski MikołajDroździel Natalia8 D
OTTT DŻET 2019 Chmiel KamilJurewicz Monika5 A
OTTT DŻET 2019 Cygan JakubPaczosa Kornelia3 A
OTTT DŻET 2019 Stopyra HubertCwynar Wiktoria1 A
OTTT DŻET 2019 Mardacz JakubDec Ewelina5 B
OTTT DŻET 2019 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna2 B
OTTT DŻET 2019 Jakubowski MikołajDroździel Natalia2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria4 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Stopyra HubertCwynar Wiktoria10 OPEN
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Chmiel KamilJurewicz Monika6 OPEN
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Chmiel KamilJurewicz Monika4 B
Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT;Mistrzostwa Polski w Show na 2019 Cygan JakubPaczosa Kornelia1 OPEN
Puchar Klas A, B i C Chmiel KamilJurewicz Monika10 B
Puchar Klas A, B i C Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda18 A
Puchar Klas A, B i C Bielecki JakubKrytak Małgorzata13 A
Puchar Klas A, B i C Chmiel KamilJurewicz Monika12 A
Puchar Klas A, B i C Cygan JakubPaczosa Kornelia2 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Łyszczarz BartoszSkóra Martyna5 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Frańczak KarolPara Klaudia4 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Chmiel KamilJurewicz Monika8 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Łyszczarz BartoszSkóra Martyna7 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Chmiel KamilJurewicz Monika3 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Byjoś MateuszMierzwa Martyna1 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wojtaszek KacperPyżalska Marta3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Nowak FilipPasterz Emilia4 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria3 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria2 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Cygan JakubPaczosa Kornelia1 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bielecki JakubKrytak Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Stopyra HubertCwynar Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Stopyra HubertCwynar Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bielecki JakubKrytak Małgorzata4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Cygan JakubPaczosa Kornelia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Chmiel KamilJurewicz Monika7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Chmiel KamilJurewicz Monika3 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Stopyra HubertCwynar Wiktoria9 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Ostrowski MateuszDykman Marzena10 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Stopyra HubertCwynar Wiktoria15 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria1 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMardacz JakubDec Ewelina3 C
Polish Open Championships WDC Stopyra HubertCwynar Wiktoria6 OPEN
Polish Open Championships WDC Stopyra HubertCwynar Wiktoria2 OPEN
Polish Open ChampionshipsStopyra HubertCwynar Wiktoria6 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Jakubowski MikołajSelwa Karolina10 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Łyszczarz BartoszSkóra Martyna5 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Stopyra HubertCwynar Wiktoria4 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Chmiel KamilJurewicz Monika3 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Jakubowski MikołajSelwa Karolina15 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Mardacz JakubDec Ewelina8 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Łyszczarz BartoszSkóra Martyna4 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Nowak FilipPasterz Emilia3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Krzanowski BartoszBrzozowska Maja3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Byjoś MateuszMierzwa Martyna1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria2 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Micał KamilStolarska Kinga7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chmiel KamilJurewicz Monika11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ostrowski MateuszDykman Marzena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chmiel KamilJurewicz Monika17 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Mardacz JakubDec Ewelina3 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Mardacz JakubDec Ewelina1 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria1 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria3 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Krzanowski BartoszBrzozowska Maja3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Chmiel KamilJurewicz Monika11 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mardacz JakubDec Ewelina2 C
Majówka w Krakowie - OTTT Jakubowski MikołajSelwa Karolina16 C
Majówka w Krakowie - OTTT Jakubowski MikołajSelwa Karolina17 C
Majówka w Krakowie - OTTT Mardacz JakubDec Ewelina3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Chmiel KamilJurewicz Monika18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Stopyra HubertCwynar Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Micał KamilStolarska Kinga9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Chmiel KamilJurewicz Monika3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Chmiel KamilJurewicz Monika6 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMardacz JakubDec Ewelina2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiStopyra HubertCwynar Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda29 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiOstrowski MateuszDudek Marzena5 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiChmiel KamilJurewicz Monika26 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiChmiel KamilJurewicz Monika23 OPEN
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Mardacz JakubDec Ewelina2 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra5 B
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Krzanowski BartoszBrzozowska Maja3 G
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Byjoś MateuszMierzwa Martyna2 G
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra4 B
Polish Cup PTT; WDC AL Stopyra HubertCwynar Wiktoria8 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Stopyra HubertCwynar Wiktoria1 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jakubowski MikołajSelwa Karolina13 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra6 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra8 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jakubowski MikołajSelwa Karolina12 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mardacz JakubDec Ewelina2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ostrowski MateuszDudek Marzena3 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Jakubowski MikołajSelwa Karolina8 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Byjoś MateuszMierzwa Martyna3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Jakubowski MikołajSelwa Karolina7 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Wojtaszek KacperPyżalska Marta3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra5 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Łyszczarz BartoszSkóra Martyna7 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra6 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Łyszczarz BartoszSkóra Martyna9 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra11 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Chmiel KamilJurewicz Monika6 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra6 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Mardacz JakubDec Ewelina1 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Krzanowski BartoszBrzozowska Maja3 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda21 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiChmiel KamilJurewicz Monika3 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Chmiel KamilJurewicz Monika24 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wojtaszek KacperPyżalska Marta3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Krzanowski BartoszBrzozowska Maja2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Misiak Wiktoria MariaNieroda Aleksander1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria1 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Byjoś MateuszMierzwa Martyna3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Nowak FilipPara Klaudia5 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Jakubowski MikołajSelwa Karolina7 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Chmiel KamilJurewicz Monika1 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Chmiel KamilJurewicz Monika3 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra8 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ostrowski MateuszDudek Marzena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria10 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaŁyszczarz BartoszSkóra Martyna5 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaStopyra HubertCwynar Wiktoria1 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaChmiel KamilJurewicz Monika2 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria4 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaStopyra HubertCwynar Wiktoria3 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaŁyszczarz BartoszSkóra Martyna5 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJakubowski MikołajSelwa Karolina8 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria2 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria2 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Jakubowski MikołajSelwa Karolina3 D
XLV Puchar Wieczystego Stopyra HubertCwynar Wiktoria2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Łyszczarz BartoszSkóra Martyna13 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Łyszczarz BartoszSkóra Martyna9 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Stopyra HubertCwynar Wiktoria4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ostrowski MateuszDudek Marzena2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Micał KamilKrytak Małgorzata14 A
XLV Puchar Wieczystego Mardacz JakubDec Ewelina40 B
XLV Puchar Wieczystego Mardacz JakubDec Ewelina26 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Krzanowski BartoszBrzozowska Maja3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Wojtaszek KacperPyżalska Marta3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Jakubowski MikołajSelwa Karolina2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Nowak FilipPara Klaudia7 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Chmiel KamilJurewicz Monika1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra5 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra5 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra1 C
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Ostrowski MateuszDudek Marzena10 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krzanowski BartoszBrzozowska Maja3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Nowak FilipPara Klaudia13 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wojtaszek KacperPyżalska Marta3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jakubowski MikołajSelwa Karolina7 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jakubowski MikołajSelwa Karolina6 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra3 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Byjoś MateuszMierzwa Martyna3 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Micał KamilKrytak Małgorzata1 A
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda3 A
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Micał KamilKrytak Małgorzata1 A
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra4 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Stopyra HubertCwynar Wiktoria8 OPEN
DŻET 2018 Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
DŻET 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna1 C
DŻET 2018 Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria2 H
DŻET 2018 Byjoś MateuszMierzwa Martyna2 G
DŻET 2018 Krzanowski BartoszBrzozowska Maja3 G
DŻET 2018 Wojtaszek KacperPyżalska Marta3 G
DŻET 2018 Nowak FilipPara Klaudia1 F
DŻET 2018 Jakubowski MikołajSelwa Karolina5 D
DŻET 2018 Droździel NataliaŁącka Paulina1 G
DŻET 2018 Jakubowski MikołajSelwa Karolina7 C
DŻET 2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina7 B
DŻET 2018 Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria2 C
DŻET 2018 Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria10 C
DŻET 2018 Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra2 C
DŻET 2018 Mardacz JakubDec Ewelina7 C
DŻET 2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina1 B
DŻET 2018 Mardacz JakubDec Ewelina5 B
DŻET 2018 Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra3 B
Mistrzostwa Polski Standard Stopyra HubertCwynar Wiktoria7 OPEN
Puchar Klas A,B i C Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra32 B
Puchar Klas A,B i C Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda18 A
Puchar Klas A,B i C Cygan JakubStolarska Kinga16 A
Puchar Klas A,B i C Micał KamilKrytak Małgorzata1 B
Puchar Klas A,B i C Skalski Paweł OlafJaniga Aleksandra11 C
KLASA 2018Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria6 C
KLASA 2018Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria6 C
KLASA 2018Łyszczarz BartoszSkóra Martyna1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Stopyra HubertCwynar Wiktoria2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Łyszczarz BartoszSkóra Martyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Cygan JakubStolarska Kinga3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Łyszczarz BartoszSkóra Martyna6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Stopyra HubertCwynar Wiktoria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wojtaszek KacperPyżalska Marta1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Micał KamilKrytak Małgorzata2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Łyszczarz BartoszSkóra Martyna3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria6 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mardacz JakubDec Ewelina2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ostrowski MateuszDudek Marzena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Cygan JakubStolarska Kinga6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mardacz JakubDec Ewelina6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Micał KamilKrytak Małgorzata2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria5 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina1 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Jakubowski MikołajSikora Natalia10 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Nowak FilipPara Klaudia9 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Krzanowski BartoszBrzozowska Maja3 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Łyszczarz BartoszSkóra Martyna1 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria6 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Jakubowski MikołajSikora Natalia7 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria2 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina5 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Mardacz JakubDec Ewelina6 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Stański MateuszKrupa Katarzyna5 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina7 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Micał KamilKrytak Małgorzata1 B
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Stopyra HubertCwynar Wiktoria7 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Łyszczarz BartoszSkóra Martyna3 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Mardacz JakubDec Ewelina7 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Jakubowski MikołajSikora Natalia4 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Mardacz JakubDec Ewelina8 B
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Jakubowski MikołajSikora Natalia6 C
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna11 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Ostrowski MateuszDudek Marzena11 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Fus FilipJanuszewska Kornelia3 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Łącka PaulinaDroździel Natalia1 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Nowak FilipPara Klaudia1 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Byjoś MateuszMierzwa Martyna3 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria Maria2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Wojtaszek KacperPyżalska Marta1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Krzanowski BartoszBrzozowska Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiStopyra HubertCwynar Wiktoria2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiStopyra HubertCwynar Wiktoria2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiJakubowski MikołajSikora Natalia6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ostrowski MateuszDudek Marzena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria9 OPEN
Polish Open Championships Stopyra HubertCwynar Wiktoria13 OPEN
Polish Open Championships Ostrowski MateuszDudek Marzena5 OPEN
Polish Open Championships Stopyra HubertCwynar Wiktoria10 OPEN
Polish Open Championships Stopyra HubertCwynar Wiktoria17 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyszczarz BartoszSkóra Martyna10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyszczarz BartoszSkóra Martyna12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cygan JakubStolarska Kinga12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertCwynar Wiktoria11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ostrowski MateuszDudek Marzena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cygan JakubStolarska Kinga6 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Nowak FilipPara Klaudia1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Wojtaszek KacperPyżalska Marta1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Jakubowski MikołajSikora Natalia8 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Jakubowski MikołajSikora Natalia4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina3 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata5 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata5 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina8 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Stopyra HubertCwynar Wiktoria5 OPEN
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Fus FilipJanuszewska Kornelia2 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Krzanowski BartoszBrzozowska Maja1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Wojtaszek KacperPyżalska Marta2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Nowak FilipPara Klaudia2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Droździel NataliaŁącka Paulina2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna1 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna1 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Mardacz JakubDec Ewelina5 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina2 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata3 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata6 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Stopyra HubertCwynar Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Stopyra HubertCwynar Wiktoria5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Łyszczarz BartoszSkóra Martyna15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Cygan JakubStolarska Kinga6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Łyszczarz BartoszSkóra Martyna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Łyszczarz BartoszSkóra Martyna15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Cygan JakubStolarska Kinga7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Łyszczarz BartoszSkóra Martyna4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina24 OPEN
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata4 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Łyszczarz BartoszSkóra Martyna7 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Łyszczarz BartoszSkóra Martyna1 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina12 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina8 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata9 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Stański MateuszKrupa Katarzyna3 B
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Fus FilipJanuszewska Kornelia3 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowak FilipPara Klaudia2 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krzanowski BartoszBrzozowska Maja2 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWojtaszek KacperPyżalska Marta2 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKrzanowski BartoszBrzozowska Maja2 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychByjoś MateuszMierzwa Martyna2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata3 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jakubowski MikołajSikora Natalia10 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata8 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Stański MateuszKrupa Katarzyna1 B
Polish Cup PTT WDC AL Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia6 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Jakubowski MikołajSikora Natalia18 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Krzanowski BartoszBrzozowska Maja2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Nowak FilipPara Klaudia2 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Strzała MiłoszKozicka Oliwia3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Byjoś MateuszMierzwa Martyna1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Jakubowski MikołajSikora Natalia6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika3 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Cygan JakubStolarska Kinga6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Cygan JakubStolarska Kinga9 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mardacz JakubDec Ewelina10 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata16 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Mardacz JakubDec Ewelina3 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata25 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Chmiel KamilSawuła Joanna13 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina35 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda25 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata43 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Stański MateuszKrupa Katarzyna35 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Cygan JakubStolarska Kinga17 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Mardacz JakubDec Ewelina36 C
Stars Final 2018 Mardacz JakubDec Ewelina2 C
Stars Final 2018 Jakubowski MikołajSikora Natalia2 D
Stars Final 2018 Jakubowski MikołajSikora Natalia9 D
Stars Final 2018 Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia1 C
Stars Final 2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina12 B
Stars Final 2018 Mardacz JakubDec Ewelina15 C
Stars Final 2018 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina7 B
Stars Final 2018 Chmiel KamilSawuła Joanna6 A
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia2 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Jakubowski MikołajSikora Natalia1 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna4 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Jakubowski MikołajSikora Natalia5 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna4 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata6 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cygan JakubStolarska Kinga12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cygan JakubStolarska Kinga12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ostrowski MateuszDudek Marzena1 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Mardacz JakubDec Ewelina2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Jakubowski MikołajSikora Natalia12 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Jakubowski MikołajSikora Natalia6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Łyszczarz BartoszSkóra Martyna3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Jakubowski MikołajSikora Natalia5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Jakubowski MikołajSikora Natalia11 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Fus FilipJanuszewska Kornelia1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Łyszczarz BartoszSkóra Martyna2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata5 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata6 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Mardacz JakubDec Ewelina1 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChmiel KamilSawuła Joanna16 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzechowicz SzymonPaczosa Kornelia3 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria16 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika14 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika13 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAblewicz NikodemŚwierk Wiktoria12 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJakubowski MikołajSikora Natalia19 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJakubowski MikołajSikora Natalia20 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCygan JakubStolarska Kinga7 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGołojuch ŁukaszLadzińska Karolina43 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChmiel KamilSawuła Joanna18 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGołojuch ŁukaszLadzińska Karolina50 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChmiel KamilSawuła Joanna33 A
Jubileuszowy - DŻET 2017 Brzozowska MajaMisiak Wiktoria Maria2 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria2 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Ablewicz NikodemŚwierk Wiktoria2 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia4 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia7 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna5 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna2 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Mardacz JakubDec Ewelina1 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Fus FilipJanuszewska Kornelia2 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Mardacz JakubDec Ewelina2 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Byjoś MateuszMierzwa Martyna1 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Nowak FilipPara Klaudia2 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Wojtaszek KacperPyżalska Marta2 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Cygan JakubStolarska Kinga1 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Krzanowski BartoszGórka Zofia3 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina6 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata5 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Tadla PawełJurewicz Monika9 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Tadla PawełJurewicz Monika6 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata4 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina2 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Strzała MiłoszKozicka Oliwia3 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzySobala MarekCwynar Wiktoria9 OPEN
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Mardacz JakubDec Ewelina3 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Mardacz JakubDec Ewelina1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Ostrowski MateuszDudek Marzena8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata27 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mardacz JakubDec Ewelina4 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jakubowski MikołajSikora Natalia6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łyszczarz BartoszSkóra Martyna5 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łyszczarz BartoszSkóra Martyna2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mardacz JakubDec Ewelina3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Fus FilipJanuszewska Kornelia8 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata4 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Tadla PawełJurewicz Monika5 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata4 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina5 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Tadla PawełJurewicz Monika6 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jakubowski MikołajSikora Natalia6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Nowak FilipPara Klaudia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krzanowski BartoszGórka Zofia3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Cygan JakubStolarska Kinga10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sobala MarekCwynar Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Chmiel KamilSawuła Joanna11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata25 OPEN
XV OTTT o Puchar Roztocza Mardacz JakubDec Ewelina2 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Mardacz JakubDec Ewelina1 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMardacz JakubDec Ewelina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Ochab Gracjan PiotrPiątkowska Zofia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Byjoś MateuszMierzwa Martyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Misiak Wiktoria MariaBrzozowska Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Krzanowski BartoszGórka Zofia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Pyżalska MartaWojtaszek Kacper2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Fus FilipJanuszewska Kornelia2 F
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Sobala MarekCwynar Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Cygan JakubStolarska Kinga19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Nowak FilipPara Klaudia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Jakubowski MikołajSikora Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria4 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Szczygieł DanielKrystek Kinga17 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina34 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata37 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Chmiel KamilSawuła Joanna34 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda40 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Jakubowski MikołajSikora Natalia6 D
Klasa Leliwa 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia8 D
Klasa Leliwa 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia10 D
Klasa Leliwa 2017 Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria11 D
Klasa Leliwa 2017 Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria5 D
Klasa Leliwa 2017 Tadla PawełJurewicz Monika2 B
Klasa Leliwa 2017 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna12 C
Klasa Leliwa 2017 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna2 C
Klasa Leliwa 2017 Tadla PawełJurewicz Monika6 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Ostrowski MateuszDudek Marzena8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sobala MarekCwynar Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Cygan JakubStolarska Kinga3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Tadla PawełJurewicz Monika5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Cygan JakubStolarska Kinga1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Tadla PawełJurewicz Monika3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sobala MarekCwynar Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Łyszczarz BartoszSkóra Martyna6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Łyszczarz BartoszSkóra Martyna8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szczygieł DanielKrystek Kinga3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szczygieł DanielKrystek Kinga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Chmiel KamilSawuła Joanna6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ostrowski MateuszDudek Marzena1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Chmiel KamilSawuła Joanna2 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna4 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cygan JakubStolarska Kinga30 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cygan JakubStolarska Kinga9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobala MarekCwynar Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobala MarekCwynar Wiktoria5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda15 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Chmiel KamilSawuła Joanna8 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina11 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Szczygieł DanielKrystek Kinga2 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Ostrowski MateuszDudek Marzena6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Sobala MarekCwynar Wiktoria6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Sobala MarekCwynar Wiktoria11 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia9 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Cygan JakubStolarska Kinga11 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Cygan JakubStolarska Kinga6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Szczygieł DanielKrystek Kinga8 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Szczygieł DanielKrystek Kinga2 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Ostrowski MateuszDudek Marzena1 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Prusak PiotrKaczmarzyk Adrianna1 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Cygan JakubStolarska Kinga3 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata5 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Sobala MarekCwynar Wiktoria2 OPEN
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Krzanowski BartoszGórka Zofia3 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Cygan JakubStolarska Kinga2 B
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Stański MateuszKrupa Katarzyna4 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobala MarekCwynar Wiktoria5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobala MarekCwynar Wiktoria9 OPEN
Polish Open Championships PTT Szczygieł DanielKrystek Kinga4 OPEN
Polish Open Championships PTT Sobala MarekCwynar Wiktoria11 OPEN
Polish Open Championships PTT Sobala MarekCwynar Wiktoria17 OPEN
Polish Open Championships PTT Szczygieł DanielKrystek Kinga7 OPEN
Polish Open Championships PTT Sobala MarekCwynar Wiktoria13 OPEN
Polish Open Championships PTT Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia8 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Łyszczarz BartoszSkóra Martyna5 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Łyszczarz BartoszSkóra Martyna3 D
Polish Open Championships PTT Szczygieł DanielKrystek Kinga2 OPEN
OTTT DŻET 2017 Byjoś MateuszMierzwa Martyna2 H
OTTT DŻET 2017 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina12 B
OTTT DŻET 2017 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata13 B
OTTT DŻET 2017 Rozborski DominikTraciak Oliwia14 B
OTTT DŻET 2017 Tadla PawełJurewicz Monika15 B
OTTT DŻET 2017 Krzanowski BartoszGórka Zofia3 G
OTTT DŻET 2017 Wojtaszek KacperPyżalska Marta1 H
OTTT DŻET 2017 Biniek JanBaran Kamila2 H
OTTT DŻET 2017 Strzała MiłoszKozicka Oliwia3 G
OTTT DŻET 2017 Fus FilipJanuszewska Kornelia1 G
OTTT DŻET 2017 Nowak FilipPara Klaudia3 G
OTTT DŻET 2017 Cygan JakubStolarska Kinga4 B
OTTT DŻET 2017 Stański MateuszKrupa Katarzyna7 B
OTTT DŻET 2017 Mardacz JakubPietrucha Gabriela3 D
OTTT DŻET 2017 Szczygieł DanielKrystek Kinga1 B
OTTT DŻET 2017 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna5 C
OTTT DŻET 2017 Tadla PawełJurewicz Monika6 B
OTTT DŻET 2017 Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria11 D
OTTT DŻET 2017 Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria2 D
OTTT DŻET 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia5 D
OTTT DŻET 2017 Tomkowicz KamilSynoś Diana10 D
OTTT DŻET 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia8 D
OTTT DŻET 2017 Łyszczarz BartoszSkóra Martyna6 D
OTTT DŻET 2017 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata6 C
OTTT DŻET 2017 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina4 B
OTTT DŻET 2017 Tomkowicz KamilSynoś Diana7 D
OTTT DŻET 2017 Szczygieł DanielKrystek Kinga2 B
OTTT DŻET 2017 Droździel DanielDroździel Natalia3 G
OTTT DŻET 2017 Mardacz JakubPietrucha Gabriela9 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Fus FilipJanuszewska Kornelia1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria9 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Cygan JakubStolarska Kinga3 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata7 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Jakubowski MikołajSikora Natalia9 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata6 B
Stardance Finał Gwiazd 2017Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata5 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Mardacz JakubPietrucha Gabriela10 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiCzechowicz SzymonPaczosa Kornelia7 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSkalski Paweł OlafKrytak Małgorzata5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSkalski Paweł OlafKrytak Małgorzata15 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Cygan JakubStolarska Kinga7 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Chmiel KamilSawuła Joanna5 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Cygan JakubStolarska Kinga9 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Sobala MarekCwynar Wiktoria5 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Szczygieł DanielKrystek Kinga10 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina15 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata6 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Szczygieł DanielKrystek Kinga3 B
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Sobala MarekCwynar Wiktoria3 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Szczygieł DanielKrystek Kinga7 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Fus FilipJanuszewska Kornelia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Jakubowski MikołajSikora Natalia4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Jakubowski MikołajSikora Natalia9 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia1 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata2 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mardacz JakubPietrucha Gabriela4 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Łyszczarz BartoszSkóra Martyna1 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Skalski Paweł OlafKrytak Małgorzata1 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Szczygieł DanielKrystek Kinga2 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Szczygieł DanielKrystek Kinga1 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria6 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Tomkowicz KamilSynoś Diana10 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Tomkowicz KamilSynoś Diana13 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Łyszczarz BartoszSkóra Martyna2 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Sobala MarekCwynar Wiktoria2 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Sobala MarekCwynar Wiktoria2 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia1 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika3 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kwaśniewski KrzysztofPłodzień Weronika4 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Strzała MiłoszKozicka Oliwia3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mazur MiłoszŚwierk Wiktoria12 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Ostrowski MateuszDudek Marzena1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik Jagoda17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gołojuch ŁukaszLadzińska Karolina17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Szczygieł DanielKrystek Kinga15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Szczygieł DanielKrystek Kinga13 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSkalski Paweł OlafKrytak Małgorzata1 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSkalski Paweł OlafKrytak Małgorzata2 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Sobala MarekCwynar Wiktoria3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Czechowicz SzymonPaczosa Kornelia1 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoByjoś MateuszMierzwa Martyna1 H
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Sobala MarekCwynar Wiktoria4 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Prusak PiotrKaczmarzyk Adrianna7 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Chmiel KamilSawuła Joanna18 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Ostrowski MateuszDudek Marzena1