!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FANTAZJA
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
GPS PTT Kiepura Dance Cup Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 D
CeA Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 D
CeA Senior Sułowski MarekSułowska Joanna5 C
CeA Senior Sułowski MarekSułowska Joanna4 B
Puchar Wieczystego SeniorSułowski MarekSułowska Joanna5 D
Puchar Wieczystego SeniorSzelezin MarcinSzelezin Aleksandra2 E
Puchar Wieczystego SeniorGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 C
Puchar Wieczystego SeniorSzelezin MarcinSzelezin Aleksandra4 E
Puchar Wieczystego SeniorSułowski MarekSułowska Joanna3 C
Puchar Wieczystego SeniorGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Sułowski MarekSułowska Joanna4 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Sułowski MarekSułowska Joanna2 D
GPS \" Bieruń 2019\" Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 D
GPS \" Bieruń 2019\" Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia1 D
GPS \" Bieruń 2019\" Sułowski MarekSułowska Joanna3 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra5 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Sułowski MarekSułowska Joanna2 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Sułowski MarekSułowska Joanna6 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Sułowski MarekSułowska Joanna3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia7 D
Majówka w Krakowie - Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 D
Majówka w Krakowie - Senior Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra2 E
Majówka w Krakowie - Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 B
Majówka w Krakowie - Senior Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra2 E
Majówka w Krakowie - Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 D
Majówka w Krakowie - Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSułowski MarekSułowska Joanna3 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia11 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSułowski MarekSułowska Joanna8 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSułowski MarekSułowska Joanna2 C
ArtDance Cup 2019Kijania SebastianTochowicz Oliwia1 F
Polish Cup PTT; WDC AL Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata22 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kijania SebastianTochowicz Oliwia8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sułowski MarekSułowska Joanna1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sułowski MarekSułowska Joanna4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia7 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kijania SebastianTochowicz Oliwia6 F
IX GPS \"Biała Dama\" Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra1 E
IX GPS \"Biała Dama\" Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata30 OPEN
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Kijania SebastianTochowicz Oliwia1 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKijania SebastianTochowicz Oliwia7 F
CeA GPSGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 E
CeA GPSSułowski MarekSułowska Joanna2 C
CeA GPSSułowski MarekSułowska Joanna6 OPEN
CeA GPSDaniel ZbigniewDaniel Anna2 OPEN
CeA GPSSułowski MarekSułowska Joanna4 D
CeA GPSGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 D
XLV Puchar Wieczystego Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Daniel ZbigniewDaniel Anna6 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa7 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Sułowski MarekSułowska Joanna8 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata8 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Daniel ZbigniewDaniel Anna3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Sułowski MarekSułowska Joanna7 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata2 S
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kijania SebastianTochowicz Oliwia9 F
Mikołaj ze Zdrowolubkiem Kijania SebastianTochowicz Oliwia2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kijania SebastianTochowicz Oliwia5 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Sułowski MarekSułowska Joanna2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Sułowski MarekSułowska Joanna3 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kijania SebastianTochowicz Oliwia3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa8 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Korbut OskarKochan Kamila7 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Kijania SebastianTochowicz Oliwia4 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra1 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Sułowski MarekSułowska Joanna4 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra1 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia11 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Daniel ZbigniewDaniel Anna8 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Sułowski MarekSułowska Joanna5 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Daniel ZbigniewDaniel Anna4 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Daniel ZbigniewDaniel Anna8 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata30 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Daniel ZbigniewDaniel Anna2 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Daniel ZbigniewDaniel Anna6 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Sułowski MarekSułowska Joanna6 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Sułowski MarekSułowska Joanna7 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra1 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra1 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia10 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Sułowski MarekSułowska Joanna6 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Sułowski MarekSułowska Joanna7 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia10 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra5 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Sułowski MarekSułowska Joanna6 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia9 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szelezin MarcinSzelezin Aleksandra1 F
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata19 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejKijania SebastianTochowicz Oliwia1 G
Polish Open Championships Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata18 OPEN
PERFECT DANCE Kijania SebastianTochowicz Oliwia3 G
Polish Open Championships Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata26 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Sułowski MarekSułowska Joanna5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Sułowski MarekSułowska Joanna4 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kijania SebastianTochowicz Oliwia3 G
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORDaniel ZbigniewDaniel Anna5 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORDaniel ZbigniewDaniel Anna9 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata19 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORSułowski MarekSułowska Joanna6 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORSułowski MarekSułowska Joanna6 C
Polish Cup PTT WDC AL Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata15 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata15 OPEN
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Kijania SebastianTochowicz Oliwia1 G
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Korbut OskarKochan Kamila6 F
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Łyżwa FranciszekTochowicz Alicja10 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata14 OPEN
Mini Karnawałowy Pląs Kijania SebastianTochowicz Oliwia2 G
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Sułowski MarekSułowska Joanna4 OPEN
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Sułowski MarekSułowska Joanna7 OPEN
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Sułowski MarekSułowska Joanna4 C
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Sułowski MarekSułowska Joanna7 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOciepa RajmundWilczyńska Anetta5 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGwara JanBaranowska Anna14 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSułowski MarekSułowska Joanna5 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSułowski MarekSułowska Joanna5 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata26 A
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyDaniel ZbigniewDaniel Anna3 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyDaniel ZbigniewDaniel Anna7 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowySułowski MarekSułowska Joanna7 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowySułowski MarekSułowska Joanna6 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Gwara JanBaranowska Anna4 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyDaniel ZbigniewDaniel Anna4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kijania SebastianTochowicz Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Korbut OskarKochan Kamila6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Gwara JanBaranowska Anna1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Daniel ZbigniewDaniel Anna6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówGwara JanBaranowska Anna6 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata36 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Sułowski MarekSułowska Joanna6 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia10 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Sułowski MarekSułowska Joanna6 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia11 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Ociepa RajmundWilczyńska Anetta6 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Daniel ZbigniewDaniel Anna6 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Daniel ZbigniewDaniel Anna2 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata15 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata13 A
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Daniel ZbigniewDaniel Anna7 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Daniel ZbigniewDaniel Anna8 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia7 D
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Sułowski MarekSułowska Joanna5 D
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia7 D
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Sułowski MarekSułowska Joanna2 D
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata9 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Sułowski MarekSułowska Joanna4 OPEN
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia1 E
Polish Open Championships PTT Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata18 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia3 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gwara JanBaranowska Anna4 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia7 C
Polish Open Championships PTT Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata35 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Gwara JanBaranowska Anna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia5 E
Thomas Dance 2017 Gwara JanBaranowska Anna6 E
Thomas Dance 2017 Wieczorek JakubJamborska Gabriela5 E
Thomas Dance 2017 Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia2 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWojtusik MikołajKosmacz Klaudia2 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia7 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia3 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Gwara JanBaranowska Anna7 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia3 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSułowski MarekSułowska Joanna4 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSułowski MarekSułowska Joanna2 D
ArtDance Cup 2017Gwara JanBaranowska Anna5 E
ArtDance Cup 2017Wieczorek JakubJamborska Gabriela4 E
ArtDance Cup 2017Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia2 E
ArtDance Cup 2017Kijania SebastianDługosz Hanna3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Gwara JanBaranowska Anna7 E
Polish Cup PTT Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata31 OPEN
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kijania SebastianDługosz Hanna3 G
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Korbut OskarKochan Kamila10 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Korbut AleksanderZgłobicka Julia1 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia5 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Wieczorek JakubJamborska Gabriela6 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Gwara JanBaranowska Anna9 E
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorPawlik MarekPawlik Barbara4 F
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 E
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorSułowski MarekSułowska Joanna4 D
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorSułowski MarekSułowska Joanna1 D
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia1 E
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorPawlik MarekPawlik Barbara4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata30 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Daniel ZbigniewDaniel Anna3 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Daniel ZbigniewDaniel Anna3 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata22 A
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Daniel ZbigniewDaniel Anna5 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Daniel ZbigniewDaniel Anna5 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia9 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Ociepa RajmundWilczyńska Anetta8 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Sułowski MarekSułowska Joanna6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Sułowski MarekSułowska Joanna7 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata36 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia2 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Korbut AleksanderZgłobicka Julia3 E
KARNAWAŁOWY mini pląs 2017 Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Korbut AleksanderZgłobicka Julia1 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Sułowski MarekSułowska Joanna4 C
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Sułowski MarekSułowska Joanna6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Korbut OskarKochan Kamila4 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata18 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOciepa RajmundWilczyńska Anetta4 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWieczorek JakubJamborska Gabriela11 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata24 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSułowski MarekSułowska Joanna7 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSułowski MarekSułowska Joanna6 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia3 F
Finałowy Grand Prix Senior PTT Sułowski MarekSułowska Joanna6 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Daniel ZbigniewDaniel Anna3 OPEN
Finałowy Grand Prix Senior PTT Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia1 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Daniel ZbigniewDaniel Anna1 OPEN
Finałowy Grand Prix Senior PTT Sułowski MarekSułowska Joanna9 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Sułowski MarekSułowska Joanna2 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Sułowski MarekSułowska Joanna2 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia4 F
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Daniel ZbigniewDaniel Anna4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Daniel ZbigniewDaniel Anna5 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata32 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Sułowski MarekSułowska Joanna3 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Ociepa RajmundWilczyńska Anetta8 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Daniel ZbigniewDaniel Anna4 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Sułowski MarekSułowska Joanna8 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Daniel ZbigniewDaniel Anna3 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Sułowski MarekSułowska Joanna8 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia6 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Sułowski MarekSułowska Joanna2 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Korbut AleksanderZgłobicka Julia4 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia6 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Korbut OskarKochan Kamila14 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieczorek JakubJamborska Gabriela3 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata3 OPEN
BAL 2016 Daniel ZbigniewDaniel Anna6 OPEN
BAL 2016 Daniel ZbigniewDaniel Anna1 OPEN
BAL 2016 Sułowski MarekSułowska Joanna12 C
BAL 2016 Sułowski MarekSułowska Joanna10 C
BAL 2016 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 E
BAL 2016 Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 E
BAL 2016 Ociepa RajmundWilczyńska Anetta7 OPEN
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Gwara JanWarchoł Aleksandra7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Kijania SebastianUsata Daryna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Korbut AleksanderZgłobicka Julia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Gwara JanWarchoł Aleksandra13 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Szumny SzymonKochan Kinga8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Szumny SzymonKochan Kinga8 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata13 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata22 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Sułowski MarekSułowska Joanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Sułowski MarekSułowska Joanna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Polanowski PawełGrabowska-Polanowska Beata7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Polanowski PawełGrabowska-Polanowska Beata5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 E
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata19 A
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 E
SALTATIO CUP Wieczorek JakubJamborska Gabriela6 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Daniel ZbigniewDaniel Anna4 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Daniel ZbigniewDaniel Anna3 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Ociepa RajmundWilczyńska Anetta7 OPEN
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Korbut OskarKochan Kamila10 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Korbut AleksanderZgłobicka Julia8 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Szumny SzymonKochan Kinga2 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Szumny SzymonKochan Kinga5 D
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Kijania SebastianUsata Daryna2 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Korbut AleksanderZgłobicka Julia3 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Ociepa RajmundWilczyńska Anetta8 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Polanowski PawełGrabowska-Polanowska Beata6 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa7 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Daniel ZbigniewDaniel Anna3 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Daniel ZbigniewDaniel Anna7 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Sułowski MarekSułowska Joanna12 C
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia2 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Polanowski PawełGrabowska-Polanowska Beata9 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Sułowski MarekSułowska Joanna9 C
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa5 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Sułowski MarekSułowska Joanna10 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa12 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Daniel ZbigniewDaniel Anna4 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia7 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia8 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa7 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Sułowski MarekSułowska Joanna13 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa8 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Roman JakubDorycka Dominika1 D
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata17 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Daniel ZbigniewDaniel Anna2 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Roman JakubDorycka Dominika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Roman JakubDorycka Dominika9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata25 OPEN
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Kijania SebastianUsata Daryna3 G
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Chmurzyński AleksanderPółtorak Karolina24 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata36 A
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Sułowski MarekSułowska Joanna2 C
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Wojtusik MikołajKorenko Polina1 F
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Roman JakubDorycka Dominika2 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Kądziela ErykPotaczek Sylwia31 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Chmurzyński AleksanderPółtorak Karolina19 B
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Wieczorek JakubJamborska Gabriela4 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Szumny SzymonKochan Kinga11 D
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Polanowski PawełGrabowska-Polanowska Beata5 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Roman JakubDorycka Dominika3 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Szumny SzymonKochan Kinga15 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Korbut AleksanderZgłobicka Julia4 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Korbut OskarKochan Kamila8 F
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4 E
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Polanowski PawełGrabowska-Polanowska Beata5 E
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Sułowski MarekSułowska Joanna2 C
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa1 C
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5 E
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata22 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kądziela ErykPotaczek Sylwia30 OPEN
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Roman JakubDorycka Dominika2 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Roman JakubDorycka Dominika3 D
Złote Pantofelki Roman JakubDorycka Dominika1 D
Złote Pantofelki Roman JakubDorycka Dominika3 D
Złote Pantofelki Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaRoman JakubDorycka Dominika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaRoman JakubDorycka Dominika3 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Roman JakubDorycka Dominika1 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Roman JakubDorycka Dominika4 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRusin MateuszKlimas Angelika4 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRusin MateuszKlimas Angelika1 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzumny SzymonKochan Kinga20 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzumny SzymonKochan Kinga30 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKądziela ErykPotaczek Sylwia21 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata13 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaleta MateuszKaleta Anna38 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChmurzyński AleksanderPółtorak Karolina25 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaleta MateuszKaleta Anna58 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChmurzyński AleksanderPółtorak Karolina46 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKęska WojciechSzałas Kamila8 B
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorMajda MichałKrzysztoń Natalia6 OPEN
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Kaleta MateuszKaleta Anna7 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Kaleta MateuszKaleta Anna9 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Wieczorek JakubJamborska Gabriela10 E
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Roman JakubDorycka Dominika9 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Knaś KajetanBiskup Kinga5 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Roman JakubDorycka Dominika17 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejRoman JakubDorycka Dominika7 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejWojtusik MikołajSiwek Aleksandra2 E
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejRoman JakubDorycka Dominika4 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Roman JakubDorycka Dominika6 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wojtusik MikołajSiwek Aleksandra4 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Szumny SzymonKochan Kinga9 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Szumny SzymonKochan Kinga12 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieczorek JakubJamborska Gabriela12 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Knaś KajetanBiskup Kinga4 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Roman JakubDorycka Dominika2 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Knaś KajetanBiskup Kinga1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Korbut AleksanderZgłobicka Julia10 E
XII PUCHAR REKTORA AGHKaleta MateuszKaleta Anna11 B
XII PUCHAR REKTORA AGHKaleta MateuszKaleta Anna7 B
XII PUCHAR REKTORA AGHKęska WojciechSzałas Kamila6 B
XII PUCHAR REKTORA AGHRoman JakubDorycka Dominika8 D
XII PUCHAR REKTORA AGHKnaś KajetanBiskup Kinga5 D
XII PUCHAR REKTORA AGHRoman JakubDorycka Dominika3 D
XII PUCHAR REKTORA AGHKnaś KajetanBiskup Kinga1 D
XII PUCHAR REKTORA AGHWieczorek JakubJamborska Gabriela7 E
XII PUCHAR REKTORA AGHKorbut AleksanderZgłobicka Julia4 E
XII PUCHAR REKTORA AGHWojtusik MikołajSiwek Aleksandra3 E
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Sułowski MarekSułowska Joanna4 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa3 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Daniel ZbigniewDaniel Anna1 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Proficz AdamProficz Anna7 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna8 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Kądziela ErykPotaczek Sylwia24 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata24 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Majda MichałKrzysztoń Natalia3 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Jasiński PawełModzelewska Aneta5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Jasiński PawełModzelewska Aneta5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Jasiński PawełModzelewska Aneta2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Jasiński PawełModzelewska Aneta4 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata9 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata15 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Majda MichałKrzysztoń Natalia4 OPEN
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk Małgorzata1 A
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Kądziela ErykPotaczek Sylwia7 A
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Kęska WojciechSzałas Kamila16 B
Festiwal Tańca Riviera 2015 Jasiński PawełModzelewska Aneta4 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Jasiński PawełModzelewska Aneta7 C