!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ASTRA
Szczecin (Zachodniopomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Borkowski ŁukaszKasicka Alicja4 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Borkowski ŁukaszKasicka Alicja5 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Majewski MateuszMarecka Amelia4 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kalisz DominikPowązka Maja3 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Piec GustawKorzeniewicz Selena7 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Sęk JędrzejRafaląt Anna3 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Alencynowicz BłażejBukiel Anna2 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dębowski JanPietraszuk Hanna6 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Martin JakubBigelmajer Alicja12 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sokołowski JanKubiak Aleksandra3 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella18 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dębowski JanPietraszuk Hanna6 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dębowski JanPietraszuk Hanna6 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella6 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dębowski JanPietraszuk Hanna9 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta6 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella11 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Martin JakubBigelmajer Alicja8 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella11 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Grabowski PatrykKoza Zuzanna4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Guz MikołajPluskota Matylda6 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta15 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Fedyk KrzysztofMasłowska Klaudia36 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Alencynowicz BłażejBukiel Anna34 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta17 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Grabowski PatrykKoza Zuzanna7 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta16 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Alencynowicz BłażejBukiel Anna2 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Fedyk KrzysztofMasłowska Klaudia17 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sokołowski JanKubiak Aleksandra15 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Guz MikołajPluskota Matylda18 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Topolewski TomaszTurbo Zuzanna1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Borkowski ŁukaszKasicka Alicja1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Borkowski ŁukaszKasicka Alicja1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Podfigurny ZiemowitRybak Violetta1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kisielewski JakubLipińska Julia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Sęk JędrzejRafaląt Anna2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Borowiec AdamDzik Zofia4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Majewski MateuszMarecka Amelia5 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Pełech GrzegorzKaczmarek Weronika8 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Piec GustawKorzeniewicz Selena6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Sokołowski JanKubiak Aleksandra1 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Kaczmarski IreneuszKaczmarska Izabela4 F
Finał Grand Prix Seniorów PTT Kaczmarski IreneuszKaczmarska Izabela3 F
Finał Grand Prix Seniorów PTT Borkowski AdamBorkowska Sylwia5 E
Finał Grand Prix Seniorów PTT Borkowski AdamBorkowska Sylwia1 E
Finał Grand Prix Seniorów PTT Szydłowski PrzemysławAbelyan Ruzanna1 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Szyrwiński BogdanWołosz Anna6 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Zborowski WojciechZborowska Beata2 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Szyrwiński BogdanWołosz Anna5 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Hołota ZenonHołota Barbara3 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Hołota ZenonHołota Barbara4 OPEN
Finał Grand Prix Seniorów PTT Hołota ZenonHołota Barbara3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Mecha KamilCapar Hanna15 OPEN
47 Puchar Wieczystego Grabowski PatrykKoza Zuzanna8 OPEN
47 Puchar Wieczystego Grabowski PatrykKoza Zuzanna9 OPEN
47 Puchar Wieczystego Mecha KamilCapar Hanna17 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta28 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta22 OPEN
47 Puchar Wieczystego Guz MikołajPluskota Matylda16 OPEN
47 Puchar Wieczystego Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia17 OPEN
47 Puchar Wieczystego Guz MikołajPluskota Matylda3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia18 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta28 B
47 Puchar Wieczystego Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia3 C
47 Puchar Wieczystego Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella16 C
47 Puchar Wieczystego Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia12 C
47 Puchar Wieczystego Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella16 C
47 Puchar Wieczystego Mecha KamilCapar Hanna6 B
47 Puchar Wieczystego Guz MikołajPluskota Matylda1 D
47 Puchar Wieczystego Jasiński MichałPodfigurna Kalina8 E
47 Puchar Wieczystego Grabowski PatrykKoza Zuzanna1 A
47 Puchar Wieczystego Alencynowicz BłażejBukiel Anna31 B
47 Puchar Wieczystego Mecha KamilCapar Hanna37 B
47 Puchar Wieczystego Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta48 B
47 Puchar Wieczystego Sypień MichałKmieciak Ewelina13 A
47 Puchar Wieczystego Grabowski PatrykKoza Zuzanna3 B
47 Puchar Wieczystego Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta9 C
47 Puchar Wieczystego Martin JakubBigelmajer Alicja3 C
47 Puchar Wieczystego Martin JakubBigelmajer Alicja2 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kisielewski JakubLipińska Julia1 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Majewski MateuszMarecka Amelia11 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jasiński MichałPodfigurna Kalina2 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Dębowski JanPietraszuk Hanna6 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Topolewski TomaszTurbo Zuzanna1 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Dębowski JanPietraszuk Hanna6 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kisielewski JakubLipińska Julia1 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borowiec AdamDzik Zofia6 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kalisz DominikPowązka Maja5 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borkowski ŁukaszKasicka Alicja3 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borkowski ŁukaszKasicka Alicja1 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borkowski ŁukaszKasicka Alicja3 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borkowski AdamBorkowska Sylwia4 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borkowski AdamBorkowska Sylwia2 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Piec GustawKorzeniewicz Selena3 F
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Podfigurny ZiemowitRybak Violetta2 G
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Guz MikołajPluskota Matylda1 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella1 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella2 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Martin JakubBigelmajer Alicja2 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Martin JakubBigelmajer Alicja1 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kisielewski JakubLipińska Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kisielewski JakubLipińska Julia1 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Grabowski PatrykKoza Zuzanna11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kisielewski JakubLipińska Julia11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dybaś PawełŚliwka Julia15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Guz MikołajPluskota Matylda7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mecha KamilCapar Hanna16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Martin JakubBigelmajer Alicja19 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta26 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Fedyk KrzysztofMasłowska Klaudia4 OPEN
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Topolewski TomaszTurbo Zuzanna2 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Borowiec AdamDzik Zofia3 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Dębowski JanPietraszuk Hanna3 E
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia1 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kisielewski JakubLipińska Julia3 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kisielewski JakubLipińska Julia1 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Piec GustawKorzeniewicz Selena5 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Borkowski ŁukaszKasicka Alicja6 E
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Borkowski ŁukaszKasicka Alicja6 E
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta2 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia2 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella6 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella6 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta6 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sajdak JerzyMakowska Ewelina2 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sajdak JerzyMakowska Ewelina1 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kisielewski JakubLipińska Julia1 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kisielewski JakubLipińska Julia2 D
Mistrzostwa Polski Latin Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella16 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kisielewski JakubLipińska Julia9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Guz MikołajPluskota Matylda2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Mecha KamilCapar Hanna24 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Guz MikołajPluskota Matylda4 D
Mistrzostwa Polski Latin Sypień MichałKmieciak Ewelina46 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella4 D
Mistrzostwa Polski Standard Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia21 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella28 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sokołowski JanKubiak Aleksandra8 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dybaś PawełŚliwka Julia10 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Grabowski PatrykKoza Zuzanna10 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Mecha KamilCapar Hanna15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta31 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Martin JakubBigelmajer Alicja31 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sokołowski JanKubiak Aleksandra29 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Fedyk KrzysztofMasłowska Klaudia32 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dybaś PawełŚliwka Julia44 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella6 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia5 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella6 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kisielewski JakubLipińska Julia1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kisielewski JakubLipińska Julia1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella8 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia1 C
Grand Prix Polski PTT Guz MikołajPluskota Matylda2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Fedyk KrzysztofMasłowska Klaudia22 OPEN
Grand Prix Polski PTT Guz MikołajPluskota Matylda15 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Fedyk KrzysztofMasłowska Klaudia14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Grabowski PatrykKoza Zuzanna6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mecha KamilCapar Hanna16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Martin JakubBigelmajer Alicja19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Grabowski PatrykKoza Zuzanna8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Martin JakubBigelmajer Alicja16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mecha KamilCapar Hanna18 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Fedyk KrzysztofMasłowska Klaudia26 OPEN
Puchar Klas A,B i C Sypień MichałKmieciak Ewelina11 A
Puchar Klas A,B i C Antosz GrzegorzStolarska Ivetta8 A
Puchar Klas A,B i C Serafin MiłoszStępień Gabriela7 C
Puchar Klas A,B i C Mecha KamilCapar Hanna2 C
Puchar Klas A,B i C Mecha KamilCapar Hanna2 C
GRAND PRIX SENIORÓW Szydłowski PrzemysławAbelyan Ruzanna3 B
GRAND PRIX SENIORÓW Borkowski AdamBorkowska Sylwia4 E
GRAND PRIX SENIORÓW Borkowski AdamBorkowska Sylwia3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria6 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Kisielewski JakubBartnik Laura1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Dębowski JanPietraszuk Hanna7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Serafin MiłoszStępień Gabriela3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Serafin MiłoszStępień Gabriela9 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella2 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta4 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta5 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia2 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Dobersztyn JuliuszTuchewicz Julia7 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Borkowski AdamBorkowska Sylwia2 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Borkowski AdamBorkowska Sylwia3 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Borkowski AdamBorkowska Sylwia2 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASerafin MiłoszStępień Gabriela6 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASerafin MiłoszStępień Gabriela10 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Lepak MateuszRębacz Julia10 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella6 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Zielecki MateuszMyśliwy Hanna7 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella5 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Zielecki MateuszMyśliwy Hanna6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mecha KamilCapar Hanna1 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Smuniewski KacperNowaczewska Matylda2 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Borkowski ŁukaszKasicka Alicja2 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Lepak MateuszRębacz Julia7 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Borkowski ŁukaszKasicka Alicja9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guz MikołajPluskota Matylda1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mecha KamilCapar Hanna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guz MikołajPluskota Matylda2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guz MikołajPluskota Matylda5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mecha KamilCapar Hanna11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mecha KamilCapar Hanna14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sypień MichałKmieciak Ewelina9 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta11 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta6 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta11 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mecha KamilCapar Hanna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mecha KamilCapar Hanna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Antosz GrzegorzStolarska Ivetta18 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Antosz GrzegorzStolarska Ivetta3 A
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Mecha KamilCapar Hanna1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Mecha KamilCapar Hanna1 D
Puchar WieczystegoGierwatowski KacperWoronowska Jolanta16 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorSzyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
Puchar Wieczystego SeniorSzyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
Puchar WieczystegoMecha KamilCapar Hanna10 OPEN
Puchar WieczystegoDobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja13 OPEN
Puchar WieczystegoGuz MikołajPluskota Matylda21 OPEN
Puchar WieczystegoGuz MikołajPluskota Matylda6 OPEN
Puchar WieczystegoDobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja29 OPEN
Puchar WieczystegoAntosz GrzegorzStolarska Ivetta15 OPEN
Puchar WieczystegoSypień MichałKmieciak Ewelina18 OPEN
Puchar WieczystegoGierwatowski KacperWoronowska Jolanta28 OPEN
Puchar WieczystegoMecha KamilCapar Hanna22 OPEN
Puchar WieczystegoGuz MikołajPluskota Matylda1 D
Puchar WieczystegoMecha KamilCapar Hanna4 D
Puchar WieczystegoDobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja10 D
Puchar WieczystegoMecha KamilCapar Hanna1 D
Puchar WieczystegoGuz MikołajPluskota Matylda14 D
Puchar WieczystegoDobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja3 D
Puchar WieczystegoGierwatowski KacperWoronowska Jolanta28 C
Puchar WieczystegoGierwatowski KacperWoronowska Jolanta8 C
Puchar WieczystegoSerafin MiłoszStępień Gabriela38 C
Puchar WieczystegoFedyk KrzysztofSoroko Julia3 A
Puchar WieczystegoAntosz GrzegorzStolarska Ivetta10 B
Puchar WieczystegoSypień MichałKmieciak Ewelina8 A
Puchar WieczystegoSerafin MiłoszStępień Gabriela13 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Lepak MateuszRębacz Julia1 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Dębowski JanPietraszuk Hanna1 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Jasiński MichałJóziak Zuzanna4 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria1 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Smuniewski KacperNowaczewska Matylda3 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Borkowski ŁukaszKasicka Alicja5 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja2 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Lepak MateuszRębacz Julia2 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia3 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Mecha KamilCapar Hanna1 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja4 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia6 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Mecha KamilCapar Hanna1 D
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Borkowski ŁukaszKasicka Alicja2 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria1 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Pawłowski AleksanderWróblewska Hanna4 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Jasiński MichałJóziak Zuzanna6 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Pełech GrzegorzKaczmarek Weronika4 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia1 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Hołota ZenonHołota Barbara3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Gilek AdamMróz Emilia16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Dybaś PawełWaszczuk Maja13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Grabowski PatrykKoza Zuzanna5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Zielecki MateuszMyśliwy Hanna17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Hładyszewski SzymonŚliwka Julia16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Guz MikołajPluskota Matylda15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja13 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Zborowski WojciechZborowska Beata6 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Zborowski WojciechZborowska Beata3 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Szyrwiński BogdanWołosz Anna3 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Szyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Dębowski JanPietraszuk Hanna2 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Lepak MateuszRębacz Julia3 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Mecha KamilCapar Hanna1 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia2 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Mecha KamilCapar Hanna1 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia6 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta4 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Lepak MateuszRębacz Julia1 F
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Guz MikołajPluskota Matylda10 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta19 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Zielecki MateuszMyśliwy Hanna20 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Hołota ZenonHołota Barbara3 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Jasiński MichałJóziak Zuzanna7 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Dębowski JanPietraszuk Hanna2 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria2 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Pawłowski AleksanderWróblewska Hanna4 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Frejusz BartłomiejTurbo Zuzanna9 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella5 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Serafin MiłoszStępień Gabriela2 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Borkowski ŁukaszKasicka Alicja3 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Smuniewski KacperNowaczewska Matylda4 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Grabowski PatrykKoza Zuzanna19 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Gilek AdamMróz Emilia20 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Karkosz FilipMagdziarz Katarzyna21 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira30 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella8 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Lepak MateuszRębacz Julia3 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella1 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Jasiński MichałJóziak Zuzanna4 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Topolewski TomaszLipińska Julia5 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Smuniewski KacperNowaczewska Matylda2 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria3 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Dębowski JanPietraszuk Hanna7 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Lepak MateuszRębacz Julia5 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Koźba MichałStecewicz Faustyna1 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Pawłowski AleksanderWróblewska Hanna2 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Zborowski WojciechZborowska Beata2 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Koźba MichałStecewicz Faustyna1 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Mecha KamilCapar Hanna1 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia2 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia2 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Mecha KamilCapar Hanna3 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Borkowski AdamBorkowska Sylwia2 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Borkowski AdamBorkowska Sylwia1 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Zborowski WojciechZborowska Beata2 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Koźba MichałStecewicz Faustyna3 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Lepak MateuszRębacz Julia4 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Smuniewski KacperNowaczewska Matylda2 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Topolewski TomaszLipińska Julia9 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Frejusz BartłomiejTurbo Zuzanna8 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria4 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Dębowski JanPietraszuk Hanna4 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Borkowski ŁukaszKasicka Alicja1 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia8 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Jasiński MichałJóziak Zuzanna1 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Lepak MateuszRębacz Julia5 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella2 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mecha KamilCapar Hanna1 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mecha KamilCapar Hanna1 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Koźba MichałStecewicz Faustyna1 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia4 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kisielewski JakubPiela Zuzanna12 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Guz MikołajPluskota Matylda14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja15 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Zielecki MateuszMyśliwy Hanna18 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Fedyk KrzysztofSoroko Julia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Ponto WłodzimierzPonto Monika7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Zielecki MateuszMyśliwy Hanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Zielecki MateuszMyśliwy Hanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta5 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Sokołowski JanKubiak Aleksandra8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Grabowski PatrykKoza Zuzanna13 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Dybaś PawełWaszczuk Maja21 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Fedyk KrzysztofSoroko Julia23 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Woźniak MaciejKorzeniewicz Stella8 E
GPS \" Bieruń 2019\" Szyrwiński BogdanWołosz Anna2 C
GPS \" Bieruń 2019\" Szyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
GPS \" Bieruń 2019\" Szyrwiński BogdanWołosz Anna5 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Hołota ZenonHołota Barbara5 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Hołota ZenonHołota Barbara5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Lepak MateuszRębacz Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Dębowski JanPietraszuk Hanna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Jasiński MichałJóziak Zuzanna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Topolewski TomaszLipińska Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Lepak MateuszRębacz Julia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Borkowski ŁukaszKasicka Alicja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zielecki MateuszMyśliwy Hanna5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zielecki MateuszMyśliwy Hanna6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zielecki MateuszMyśliwy Hanna4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zielecki MateuszMyśliwy Hanna7 OPEN
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zborowski WojciechZborowska Beata2 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zborowski WojciechZborowska Beata3 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia5 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia4 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Fedyk KrzysztofSoroko Julia15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kisielewski JakubPiela Zuzanna22 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Sokołowski JanKubiak Aleksandra11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Grabowski PatrykKoza Zuzanna15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kisielewski JakubPiela Zuzanna31 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Woźniak MaciejCapar Hanna36 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Sokołowski JanKubiak Aleksandra20 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Guz MikołajPluskota Matylda23 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Woźniak MaciejCapar Hanna26 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Guz MikołajPluskota Matylda25 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Grabowski PatrykKoza Zuzanna21 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kisielewski JakubPiela Zuzanna20 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Zborowski WojciechZborowska Beata2 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Zborowski WojciechZborowska Beata2 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Fedyk KrzysztofSoroko Julia19 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Guz MikołajPluskota Matylda20 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Woźniak MaciejCapar Hanna25 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Karkosz FilipMagdziarz Katarzyna18 OPEN
Liga Seniorów Szyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
Liga Seniorów Szyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
Liga Seniorów Zborowski WojciechZborowska Beata1 E
Liga Seniorów Zborowski WojciechZborowska Beata1 E
Liga Seniorów Szyrwiński BogdanWołosz Anna2 D
Liga Seniorów Szyrwiński BogdanWołosz Anna1 D
OTTT UŚMIECH DZIECKAZielecki MateuszMyśliwy Hanna1 E
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Zborowski WojciechZborowska Beata6 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Szyrwiński BogdanWołosz Anna1 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Szyrwiński BogdanWołosz Anna1 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Zisopulos ThomasStępień Aleksandra2 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Hołota ZenonHołota Barbara1 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Borkowski AdamBorkowska Sylwia7 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Zborowski WojciechZborowska Beata2 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Borkowski AdamBorkowska Sylwia6 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Hołota ZenonHołota Barbara1 OPEN
Polish Open ChampionshipsKisielewski JakubPiela Zuzanna2 OPEN
Polish Open ChampionshipsFedyk KrzysztofSoroko Julia9 OPEN
Polish Open ChampionshipsGuz MikołajPluskota Matylda8 OPEN
Polish Open ChampionshipsGierwatowski KacperWoronowska Jolanta6 C
Polish Open ChampionshipsGierwatowski KacperWoronowska Jolanta2 C
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Zielecki MateuszMyśliwy Hanna2 E
Polish Open ChampionshipsFedyk KrzysztofSoroko Julia28 OPEN
Polish Open ChampionshipsGierwatowski KacperWoronowska Jolanta10 OPEN
Polish Open ChampionshipsGrabowski PatrykKoza Zuzanna20 OPEN
Polish Open ChampionshipsDybaś PawełWaszczuk Maja21 OPEN
Polish Open ChampionshipsGilek AdamMróz Emilia21 OPEN
Polish Open ChampionshipsWoźniak MaciejCapar Hanna11 OPEN
Polish Open Championships WDC Guz MikołajPluskota Matylda12 OPEN
Polish Open Championships WDC Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna5 B
Polish Open Championships WDC Dybaś PawełWaszczuk Maja7 B
Polish Open Championships WDC Gilek AdamMróz Emilia15 B
Polish Open Championships WDC Kisielewski JakubPiela Zuzanna3 OPEN
Polish Open Championships WDC Kisielewski JakubPiela Zuzanna2 OPEN
Polish Open Championships WDC Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta10 OPEN
Polish Open Championships WDC Gilek AdamMróz Emilia12 B
Polish Open Championships WDC Hładyszewski SzymonŚliwka Julia13 OPEN
Polish Open Championships WDC Guz MikołajPluskota Matylda12 OPEN
Polish Open Championships WDC Woźniak MaciejCapar Hanna17 OPEN
Polish Open Championships WDC Hładyszewski SzymonŚliwka Julia19 OPEN
Polish Open Championships WDC Grabowski PatrykKoza Zuzanna9 OPEN
Polish Open Championships WDC Dybaś PawełWaszczuk Maja19 OPEN
Polish Open Championships WDC Fedyk KrzysztofSoroko Julia16 OPEN
Polish Open Championships WDC Woźniak MaciejCapar Hanna14 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Zielecki MateuszMyśliwy Hanna1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Jasiński MichałBorawska Maja3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Szyrwiński BogdanWołosz Anna4 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Pełech GrzegorzKaczmarek Weronika4 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Smuniewski SzymonKorzeniewicz Stella9 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Szyrwiński BogdanWołosz Anna1 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Hołota ZenonHołota Barbara3 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Szyrwiński BogdanWołosz Anna1 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Borkowski AdamBorkowska Sylwia2 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Borkowski AdamBorkowska Sylwia3 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Hołota ZenonHołota Barbara1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicZielecki MateuszMyśliwy Hanna2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Hładyszewski SzymonŚliwka Julia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna5 B
Majówka w Krakowie - Senior Szyrwiński BogdanWołosz Anna2 D
ŚWIĘTO BZÓWSerafin MiłoszBukiel Anna2 C
ŚWIĘTO BZÓWBorkowski ŁukaszKasicka Alicja4 F
Majówka w Krakowie - Senior Szyrwiński BogdanWołosz Anna4 B
Majówka w Krakowie - Senior Szyrwiński BogdanWołosz Anna3 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna2 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Pełech GrzegorzKaczmarek Weronika10 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Borkowski ŁukaszKasicka Alicja8 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Lepak MateuszRębacz Julia5 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Lepak MateuszRębacz Julia5 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria3 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymZborowski WojciechZborowska Beata2 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSzyrwiński BogdanWołosz Anna2 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSzyrwiński BogdanWołosz Anna1 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymZborowski WojciechZborowska Beata2 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymHołota ZenonHołota Barbara5 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSzyrwiński BogdanWołosz Anna1 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSzyrwiński BogdanWołosz Anna1 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymHołota ZenonHołota Barbara2 OPEN
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia6 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Smuniewski SzymonKorzeniewicz Stella2 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Topolewski TomaszLipińska Julia5 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Smuniewski KacperNowaczewska Matylda5 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria3 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Deptuch ŁukaszMakowska Ewelina7 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia9 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Serafin MiłoszBukiel Anna7 C
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna3 B
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Deptuch ŁukaszMakowska Ewelina3 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gorczak GabrielZborowska Zuzanna4 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Alencynowicz BłażejMasłowska Klaudia7 A
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak MaciejCapar Hanna2 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Smuniewski KacperNowaczewska Matylda6 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gorczak GabrielZborowska Zuzanna4 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Smuniewski SzymonKorzeniewicz Stella7 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Guz MikołajPluskota Matylda10 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak MaciejCapar Hanna14 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Guz MikołajPluskota Matylda10 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira25 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kisielewski JakubPiela Zuzanna11 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Serafin MiłoszBukiel Anna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWoźniak MaciejCapar Hanna14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGuz MikołajPluskota Matylda11 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Topolewski TomaszLipińska Julia7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKisielewski JakubPiela Zuzanna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Serafin MiłoszBukiel Anna6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKisielewski JakubPiela Zuzanna4 OPEN
ArtDance Cup 2019Gilek AdamMróz Emilia8 B
ArtDance Cup 2019Gilek AdamMróz Emilia10 B
ArtDance Cup 2019Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna3 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Zadorozhnii ArsenijJóziak Zuzanna10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGuz MikołajPluskota Matylda9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiZielecki MateuszMyśliwy Hanna15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDybaś PawełWaszczuk Maja11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWoźniak MaciejCapar Hanna18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGorczak GabrielZborowska Zuzanna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira26 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiFedyk KrzysztofSoroko Julia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGorczak GabrielZborowska Zuzanna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGilek AdamMróz Emilia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDybaś PawełWaszczuk Maja9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGilek AdamMróz Emilia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSokołowski JanKubiak Aleksandra8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDybaś PawełWaszczuk Maja7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJasiński JakubBrzezińska Zuzanna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSokołowski JanKubiak Aleksandra10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiFedyk KrzysztofSoroko Julia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiZielecki MateuszMyśliwy Hanna19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja19 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Zborowski WojciechZborowska Beata4 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Zborowski WojciechZborowska Beata3 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Borkowski AdamBorkowska Sylwia5 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Borkowski AdamBorkowska Sylwia5 F
ArtDance Cup 2019Zielecki MateuszMyśliwy Hanna1 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Zborowski WojciechZborowska Beata4 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Szyrwiński BogdanWołosz Anna2 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Szyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Szyrwiński BogdanWołosz Anna2 D
Polish Cup PTT; WDC AL Kisielewski JakubPiela Zuzanna14 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Guz MikołajPluskota Matylda15 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Grabowski PatrykKoza Zuzanna12 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna3 B
Polish Cup PTT; WDC AL Zielecki MateuszMyśliwy Hanna20 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja19 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Woźniak MaciejCapar Hanna16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kisielewski JakubPiela Zuzanna9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dybaś PawełWaszczuk Maja14 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Guz MikołajPluskota Matylda11 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna18 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Sokołowski JanKubiak Aleksandra12 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Fedyk KrzysztofSoroko Julia9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Zielecki MateuszMyśliwy Hanna16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Woźniak MaciejCapar Hanna16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Guz MikołajPluskota Matylda10 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja10 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja21 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Hołota ZenonHołota Barbara7 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Mecha KamilWitkowska Wiktoria22 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira18 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Zielecki MateuszMyśliwy Hanna22 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Gilek AdamMróz Emilia22 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dybaś PawełWaszczuk Maja15 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Sokołowski JanKubiak Aleksandra12 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kisielewski JakubPiela Zuzanna7 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kisielewski JakubPiela Zuzanna6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Gilek AdamMróz Emilia21 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Alencynowicz BłażejMasłowska Klaudia26 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Fedyk KrzysztofSoroko Julia17 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Hołota ZenonHołota Barbara3 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Ponto WłodzimierzPonto Monika6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Zielecki MateuszMyśliwy Hanna30 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta28 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Mecha KamilWitkowska Wiktoria27 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja25 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Guz MikołajPluskota Matylda22 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Grabowski PatrykKoza Zuzanna14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kisielewski JakubPiela Zuzanna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kisielewski JakubPiela Zuzanna9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kisielewski JakubPiela Zuzanna4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kisielewski JakubPiela Zuzanna3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJaensch TymoteuszTuchewicz Julia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sokołowski JanKubiak Aleksandra9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hładyszewski SzymonŚliwka Julia19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak MaciejCapar Hanna16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak MaciejCapar Hanna12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hładyszewski SzymonŚliwka Julia9 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGuz MikołajPluskota Matylda5 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyLepak MateuszRębacz Julia4 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJaensch TymoteuszTuchewicz Julia2 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyZadorozhnii ArsenijJóziak Zuzanna7 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPawłowski AleksanderWróblewska Hanna10 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyTopolewski TomaszLipińska Julia6 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJasiński MichałBorawska Maja4 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySmuniewski SzymonKorzeniewicz Stella2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak MaciejCapar Hanna2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBorkowski ŁukaszKasicka Alicja4 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGuz MikołajPluskota Matylda1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyLepak MateuszRębacz Julia2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hładyszewski SzymonŚliwka Julia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gilek AdamMróz Emilia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hładyszewski SzymonŚliwka Julia8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Alencynowicz BłażejMasłowska Klaudia31 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gilek AdamMróz Emilia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sokołowski JanKubiak Aleksandra7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta12 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyDeptuch ŁukaszMakowska Ewelina1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySmuniewski KacperNowaczewska Matylda7 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyZielecki MateuszMyśliwy Hanna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Alencynowicz BłażejMasłowska Klaudia9 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gilek AdamMróz Emilia10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gilek AdamMróz Emilia4 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySerafin MiłoszBukiel Anna4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySerafin MiłoszBukiel Anna5 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyDeptuch ŁukaszMakowska Ewelina7 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Deptuch ŁukaszMakowska Ewelina5 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Smuniewski SzymonKorzeniewicz Stella3 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Deptuch ŁukaszMakowska Ewelina11 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia10 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia16 E
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna5 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Hładyszewski SzymonŚliwka Julia3 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta5 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna2 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gilek AdamMróz Emilia3 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gorczak GabrielZborowska Zuzanna5 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jaskulski MichałRożek Aleksandra8 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gilek AdamMróz Emilia4 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja1 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta3 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dybaś PawełWaszczuk Maja6 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Kisielewski JakubPiela Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Kisielewski JakubPiela Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Smuniewski KacperNowaczewska Matylda2 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Borkowski ŁukaszKasicka Alicja3 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Pełech GrzegorzKaczmarek Weronika5 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Zadorozhnii ArsenijJóziak Zuzanna4 E
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Serafin MiłoszBukiel Anna4 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Hładyszewski SzymonŚliwka Julia2 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gorczak GabrielZborowska Zuzanna3 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Mecha KamilWitkowska Wiktoria3 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Kisielewski JakubPiela Zuzanna1 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Kisielewski JakubPiela Zuzanna1 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Zielecki MateuszMyśliwy Hanna2 E
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Woźniak MaciejCapar Hanna3 E
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Koźba MichałStecewicz Faustyna2 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Sokołowski JanKubiak Aleksandra1 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jaskulski MichałRożek Aleksandra9 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Pawłowski AleksanderWróblewska Hanna7 F
IX GPS \"Biała Dama\" Borkowski AdamBorkowska Sylwia11 F
IX GPS \"Biała Dama\" Zborowski WojciechZborowska Beata1 F
IX GPS \"Biała Dama\" Borkowski AdamBorkowska Sylwia8 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jasiński MichałBorawska Maja1 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Smuniewski SzymonKorzeniewicz Stella2 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Markowski SzymonBartnik Laura4 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Topolewski TomaszLipińska Julia5 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Frejusz BartłomiejTurbo Zuzanna6 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia2 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Mecha KamilWitkowska Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Guz MikołajPluskota Matylda4 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dybaś PawełWaszczuk Maja3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Hładyszewski SzymonŚliwka Julia4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Mecha KamilWitkowska Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Woźniak MaciejCapar Hanna7 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja8 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta9 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Zielecki MateuszMyśliwy Hanna10 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Fedyk KrzysztofSoroko Julia1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna5 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Woźniak MaciejCapar Hanna8 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Fedyk KrzysztofSoroko Julia1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Karkosz FilipMagdziarz Katarzyna1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Guz MikołajPluskota Matylda1 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Alencynowicz BłażejMasłowska Klaudia5 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Hołota ZenonHołota Barbara3 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Hołota ZenonHołota Barbara7 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Guz MikołajPluskota Matylda1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Zielecki MateuszMyśliwy Hanna7 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gorczak GabrielZborowska Zuzanna8 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia2 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Mecha KamilWitkowska Wiktoria3 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja4 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Grabowski PatrykKoza Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dybaś PawełWaszczuk Maja3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Guz MikołajPluskota Matylda6 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gilek AdamMróz Emilia6 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Sokołowski JanKubiak Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Jaskulski MichałRożek Aleksandra9 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Grabowski PatrykKoza Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dybaś PawełWaszczuk Maja5 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gilek AdamMróz Emilia6 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gorczak GabrielZborowska Zuzanna7 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta2 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Hładyszewski SzymonŚliwka Julia3 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiJasiński JakubBrzezińska Zuzanna10 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiDybaś PawełWaszczuk Maja4 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSokołowski JanKubiak Aleksandra2 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiGorczak GabrielZborowska Zuzanna2 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Serafin MiłoszBukiel Anna10 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Gorczak GabrielZborowska Zuzanna13 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Dybaś PawełWaszczuk Maja9 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna30 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Hładyszewski SzymonŚliwka Julia2 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Hładyszewski SzymonŚliwka Julia3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guz MikołajPluskota Matylda1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guz MikołajPluskota Matylda1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak MaciejCapar Hanna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielecki MateuszMyśliwy Hanna1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielecki MateuszMyśliwy Hanna12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fedyk KrzysztofSoroko Julia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielecki MateuszMyśliwy Hanna18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak MaciejCapar Hanna15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guz MikołajPluskota Matylda12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kisielewski JakubPiela Zuzanna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guz MikołajPluskota Matylda12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kisielewski JakubPiela Zuzanna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kisielewski JakubPiela Zuzanna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gilek AdamMróz Emilia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kisielewski JakubPiela Zuzanna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dybaś PawełWaszczuk Maja16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak MaciejCapar Hanna11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak MaciejCapar Hanna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielecki MateuszMyśliwy Hanna5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karkosz FilipMagdziarz Katarzyna6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fedyk KrzysztofSoroko Julia15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dybaś PawełWaszczuk Maja15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dybaś PawełWaszczuk Maja13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski PatrykKoza Zuzanna11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sokołowski JanKubiak Aleksandra8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski PatrykKoza Zuzanna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guz MikołajPluskota Matylda1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guz MikołajPluskota Matylda7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja1 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Smuniewski SzymonKorzeniewicz Stella1 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Langiewicz AleksDadacz Natalia10 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Kalisz DominikBonk Aleksandra9 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Frejusz BartłomiejTurbo Zuzanna8 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Pawłowski AleksanderWróblewska Hanna6 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Markowski SzymonBartnik Laura5 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Jasiński MichałBorawska Maja4 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Smuniewski KacperNowaczewska Matylda2 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Lepak MateuszRębacz Julia6 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Deptuch ŁukaszMakowska Ewelina3 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Lepak MateuszRębacz Julia5 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Deptuch ŁukaszMakowska Ewelina2 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Koźba MichałStecewicz Faustyna1 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Pełech GrzegorzKaczmarek Weronika7 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Borkowski ŁukaszKasicka Alicja5 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Woźniak MaciejCapar Hanna2 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja1 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Koźba MichałStecewicz Faustyna2 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Zielecki MateuszMyśliwy Hanna4 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia1 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Zborowski WojciechZborowska Beata6 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Borkowski AdamBorkowska Sylwia5 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Zborowski WojciechZborowska Beata5 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Borkowski AdamBorkowska Sylwia2 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Grabowski PatrykKoza Zuzanna3 B
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Dybaś PawełWaszczuk Maja2 B
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Alencynowicz BłażejMasłowska Klaudia1 B
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Grabowski PatrykKoza Zuzanna2 B
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Dybaś PawełWaszczuk Maja1 B
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Gorczak GabrielZborowska Zuzanna7 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Serafin MiłoszBukiel Anna1 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Gorczak GabrielZborowska Zuzanna1 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia3 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Guz MikołajPluskota Matylda1 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Guz MikołajPluskota Matylda3 D
CeA GPSHołota ZenonHołota Barbara5 OPEN
CeA GPSSzyrwiński BogdanWołosz Anna1 D
CeA GPSSzyrwiński BogdanWołosz Anna2 C
CeA GPSHołota ZenonHołota Barbara2 B
CeA GPSZborowski WojciechZborowska Beata1 F
CeA GPSZborowski WojciechZborowska Beata2 E
CeA GPSZborowski WojciechZborowska Beata2 F
CeA GPSZborowski WojciechZborowska Beata4 E
CeA GPSSzyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
CeA GPSHołota ZenonHołota Barbara3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Sarafin OliwerOleba Magdalena19 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Sarafin OliwerOleba Magdalena18 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kisielewski JakubPiela Zuzanna6 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Sarafin OliwerOleba Magdalena24 C
XLV Puchar Wieczystego Konarzewski JakubKot Nikola48 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Sarafin OliwerOleba Magdalena4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Sarafin OliwerOleba Magdalena1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kisielewski JakubPiela Zuzanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Mecha KamilWitkowska Wiktoria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Szyrwiński BogdanWołosz Anna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Sikorski DariuszSikorska Alina4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Mecha KamilWitkowska Wiktoria4 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja1 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaDeptuch ŁukaszMakowska Ewelina4 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaWoźniak MaciejCapar Hanna5 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaGuz MikołajPluskota Matylda1 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaDeptuch ŁukaszMakowska Ewelina1 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaSmuniewski SzymonKorzeniewicz Stella6 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaPawłowski AleksanderWróblewska Hanna15 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaSmuniewski KacperNowaczewska Matylda9 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaZadorozhnii ArsenijJóziak Zuzanna3 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaTopolewski TomaszLipińska Julia3 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaGierwatowski KacperWoronowska Jolanta5 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaZielecki MateuszMyśliwy Hanna6 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaDobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja3 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaSarafin OliwerOleba Magdalena6 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaGierwatowski KacperWoronowska Jolanta6 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaDybaś PawełWaszczuk Maja1 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaSarafin OliwerOleba Magdalena3 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaGilek AdamMróz Emilia2 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaDybaś PawełWaszczuk Maja2 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaSikorski DariuszSikorska Alina1 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaZborowski WojciechZborowska Beata4 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaBorkowski AdamBorkowska Sylwia6 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaZborowski WojciechZborowska Beata3 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaBorkowski AdamBorkowska Sylwia6 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaSikorski DariuszSikorska Alina7 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Hołota ZenonHołota Barbara4 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Sarafin OliwerOleba Magdalena17 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Karkosz FilipMagdziarz Katarzyna21 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Martin JakubGierszewska Natalia22 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Alencynowicz BłażejMasłowska Klaudia47 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira37 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina39 OPEN
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szyrwiński BogdanWołosz Anna4 B
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Zielecki MateuszMyśliwy Hanna1 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Smuniewski KacperNowaczewska Matylda6 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Guz MikołajPluskota Matylda1 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia1 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Topolewski TomaszLipińska Julia3 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria4 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Koźba MichałStecewicz Faustyna1 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia4 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Koźba MichałStecewicz Faustyna6 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia9 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Serafin MiłoszBukiel Anna7 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Zborowski WojciechZborowska Beata5 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Serafin MiłoszBukiel Anna8 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina2 A
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borkowski AdamBorkowska Sylwia7 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sikorski DariuszSikorska Alina5 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Konarzewski JakubKot Nikola3 B
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sikorski DariuszSikorska Alina1 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gorczak GabrielZborowska Zuzanna4 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Dybaś PawełWaszczuk Maja1 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gorczak GabrielZborowska Zuzanna1 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Borkowski AdamBorkowska Sylwia7 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Zborowski WojciechZborowska Beata4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Smuniewski KacperNowaczewska Matylda4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Zadorozhnii ArsenijJóziak Zuzanna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Smuniewski SzymonAndrzejczak Nikola8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Zielecki MateuszMyśliwy Hanna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Lepak MateuszKorzeniewicz Stella7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Guz MikołajPluskota Matylda1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Woźniak MaciejCapar Hanna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Mecha KamilWitkowska Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Sarafin OliwerOleba Magdalena8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta7 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Szyrwiński BogdanWołosz Anna4 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Szyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Kisielewski JakubPiela Zuzanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Mecha KamilWitkowska Wiktoria1 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Hołota ZenonHołota Barbara6 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Szyrwiński BogdanWołosz Anna6 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Hołota ZenonHołota Barbara2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Sarafin OliwerOleba Magdalena3 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Bilski KajetanKoczkodaj Natalia3 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Kisielewski JakubPiela Zuzanna3 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Bilski KajetanKoczkodaj Natalia1 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Sarafin OliwerOleba Magdalena8 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira2 OPEN
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Sarafin OliwerOleba Magdalena6 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna21 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sarafin OliwerOleba Magdalena15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Fedyk KrzysztofSoroko Julia8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sokołowski JanHedder Julia13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Grabowski PatrykKoza Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sajdak JerzyPiętal Ola17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Martin JakubGierszewska Natalia19 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bilski KajetanKoczkodaj Natalia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dybaś PawełWaszczuk Maja23 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Karkosz FilipMagdziarz Katarzyna6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kisielewski JakubPiela Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Hładyszewski SzymonŚliwka Julia10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szyrwiński BogdanWołosz Anna5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Hołota ZenonHołota Barbara3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gilek AdamMróz Emilia23 OPEN
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mecha KamilWitkowska Wiktoria2 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kaczmarski MaciejDucka Wiktoria2 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mecha KamilWitkowska Wiktoria5 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta4 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Zielecki MateuszMyśliwy Hanna1 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Lepak MateuszKorzeniewicz Stella4 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Jaensch TymoteuszTuchewicz Julia1 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Zadorożhnii AresniyJóziak Zuzanna3 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deptuch ŁukaszMakowska Ewelina5 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja2 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Guz MikołajPluskota Matylda1 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia6 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deptuch ŁukaszMakowska Ewelina4 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Sikorski MichałStępień Gabriela6 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mosiejczuk HubertKalczyńska Zofia9 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta4 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Sikorski MichałStępień Gabriela2 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Tabaka ArkadiuszJędrzejczak Agata1 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Martin JakubGierszewska Natalia3 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Martin JakubGierszewska Natalia3 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Tabaka ArkadiuszJędrzejczak Agata5 B
Mistrzostwa Polski Standard Dybaś PawełWaszczuk Maja15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Bilski KajetanKoczkodaj Natalia9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Hładyszewski SzymonŚliwka Julia10 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Grabowski PatrykKoza Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Fedyk KrzysztofSoroko Julia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sokołowski JanHedder Julia10 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Ponto WłodzimierzPonto Monika5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sajdak JerzyPiętal Ola17 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna20 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gilek AdamMróz Emilia21 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szyrwiński BogdanWołosz Anna8 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Hołota ZenonHołota Barbara9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sikorski DariuszSikorska Alina13 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sajdak JerzyPiętal Ola13 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sokołowski JanHedder Julia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Fedyk KrzysztofSoroko Julia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gilek AdamMróz Emilia27 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dybaś PawełWaszczuk Maja15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Konczalski MiłoszUstianowska Zuzanna22 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Jasiński JakubBrzezińska Zuzanna21 OPEN
Puchar Klas A,B i C Alencynowicz BłażejMasłowska Klaudia18 B
OTTT RAWICZ 2018Woźniak MaciejCapar Hanna3 E
OTTT RAWICZ 2018Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Grabowski PatrykKoza Zuzanna2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Grabowski PatrykKoza Zuzanna2 OPEN
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta2 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Guz MikołajPluskota Matylda1 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta5 C
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Lepak MateuszKorzeniewicz Stella3 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Dobersztyn JuliuszBigelmajer Alicja2 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Guz MikołajPluskota Matylda1 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Ewangelu EvangelosFedyk Aleksandra6 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Woźniak MaciejCapar Hanna1 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Zadorożhnii AresniyJóziak Zuzanna5 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Kisielewski JakubPiela Zuzanna1 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Dybaś PawełWaszczuk Maja1 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Gilek AdamMróz Emilia2 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina3 A
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta2 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Hładyszewski SzymonŚliwka Julia1 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Dybaś PawełWaszczuk Maja1 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Gilek AdamMróz Emilia2 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta3 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Sarafin OliwerOleba Magdalena7 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Ewangelu EvangelosFedyk Aleksandra9 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Sarafin OliwerOleba Magdalena3 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Dybaś PawełWaszczuk Maja5 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Antosz GrzegorzKmieciak Ewelina3 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szyrwiński BogdanWołosz Anna2 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szyrwiński BogdanWołosz Anna5 C
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Fedyk KrzysztofSoroko Julia11 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Fedyk KrzysztofSoroko Julia9 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Gilek AdamMróz Emilia3 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Gilek AdamMróz Emilia6 B
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Gilek AdamMróz Emilia4 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Gilek AdamMróz Emilia15 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSzyrwiński BogdanWołosz Anna2 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTGuz MikołajPluskota Matylda1 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTWoźniak MaciejCapar Hanna8 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSzyrwiński BogdanWołosz Anna3 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTHołota ZenonHołota Barbara4 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTHołota ZenonHołota Barbara2 OPEN
Polish Open Championships Kisielewski JakubPiela Zuzanna6 OPEN
Polish Open Championships Kisielewski JakubPiela Zuzanna5 OPEN
Polish Open Championships Fedyk KrzysztofSoroko Julia7 OPEN
Polish Open Championships Karkosz FilipMagdziarz Katarzyna5