!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SKT Fabryka Tanca
BYDGOSZCZ (Kujawsko-Pomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia9 D
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia10 D
IX OTTS o Puchar Burmistrza Ĺ»ukowa Ĺ»ukowo 01.12.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia9 D
IX OTTS o Puchar Burmistrza Ĺ»ukowa Ĺ»ukowo 01.12.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia10 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria1 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Krawczyk JakubSołtysik Julia1 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata2 F
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Kranczyk JakubSołtysik Julia2 E
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia4 D
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia7 D
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola8 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola3 OPEN
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia6 D
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia4 D
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna3 D
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna4 D
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata27 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja14 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina4 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja10 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina4 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola14 OPEN
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna2 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna5 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia10 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria3 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Sołtysik PiotrAfeld Oliwia7 D
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata1 F
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata2 F
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna1 D
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja1 E
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola3 C
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina11 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina8 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina5 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja11 OPEN
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja2 OPEN
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Stolarczyk MaciejBorowska Nadia4 H
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Synus KonstantyGackowska Michalina5 H
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Laskowski MaksymilianRybak Zuzanna4 H
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata2 OPEN
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata2 OPEN
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 OPEN
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Mlicki SamborEppa Marcelina1 G
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 OPEN
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola3 OPEN
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola6 OPEN
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Ciesielski BorysGiza Maja3 G
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Konkel PawełKojro Eliza3 G
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata3 F
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Solec Kujawski 06.10.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja2 OPEN
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola2 B
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Wąsikowski OliwierLorek Anna Maria8 E
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola8 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna3 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna3 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola2 B
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja1 E
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria2 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria2 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Talarek KrystianTylicka Katarzyna15 B
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria5 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria11 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Talarek KrystianTylicka Katarzyna9 B
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja13 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 D
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 D
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina3 OPEN
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria3 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria3 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola4 C
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja6 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina4 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja7 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja1 E
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika5 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika7 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika5 OPEN
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria1 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria1 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola6 C
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika5 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina4 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina4 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika4 OPEN
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola3 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja6 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria3 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria4 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Wąsikowski OliwierLorek Anna Maria17 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola3 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Wąsikowski OliwierLorek Anna Maria7 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria4 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja2 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria4 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata1 G
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina8 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola2 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika3 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika5 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja4 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata1 G
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina5 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 E
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna5 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna5 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja8 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola3 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja10 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria5 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria3 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola3 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata1 G
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja4 E
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna8 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata1 G
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna6 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola4 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Chraplak MarcelKarwowska Pola1 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Nadolny JakubDroganowska Antonina Weronika13 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina3 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja7 E
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina3 E
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja7 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina3 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria3 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Chodynicki PawełKociołek Julia Małgorzata5 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria6 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Chodynicki PawełKociołek Julia Małgorzata7 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Chodynicki PawełKociołek Julia Małgorzata10 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 F
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola3 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola3 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Ciesielski JanRosińska Luiza3 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Chodynicki PawełKociołek Julia Małgorzata4 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna1 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Nadolny JakubBonk Iga14 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja4 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Nadolny JakubBonk Iga9 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna3 C
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Chodynicki PawełKociołek Julia Małgorzata4 D
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Chodynicki PawełKociołek Julia Małgorzata4 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola1 C
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna1 E
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata2 G
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria1 E
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna1 C
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola8 C
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Nadolny JakubBonk Iga8 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna3 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna6 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna1 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna1 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola2 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna2 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola6 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja2 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja5 D
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 OPEN
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria1 E
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Solo SoloKaliszewska Kornelia1 H
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Ciesielski JanRosińska Luiza10 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL Wrocław 02-03.11.2018Nadolny JakubBonk Iga16 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL Wrocław 02-03.11.2018Nadolny JakubBonk Iga14 OPEN
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna1 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola3 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola5 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna7 C
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja2 D
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria4 E
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola4 C
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola3 C
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja1 D
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna1 C
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola4 OPEN
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola4 OPEN
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna2 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Nadolny JakubBonk Iga6 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Nadolny JakubBonk Iga3 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna5 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna4 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna1 E
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna5 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria5 E
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna3 E
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola8 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja6 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja4 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola5 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata2 G
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna3 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Nadolny JakubBonk Iga5 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Chojnowska JustynaSolo Solo3 G
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Nadolny JakubBonk Iga14 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Ciesielski JanRosińska Luiza15 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Nadolny JakubBonk Iga14 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja3 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja3 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Ciesielski JanRosińska Luiza15 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Nadolny JakubBonk Iga14 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Nadolny JakubBonk Iga14 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Nadolny JakubBonk Iga5 OPEN
Kujawsko-Pomorska DzieciÄ™ca Liga Sportowa - Koronowo 07.10.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja2 F
Kujawsko-Pomorska DzieciÄ™ca Liga Sportowa - Koronowo 07.10.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Mlicki SamborEppa Marcelina1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Cyl JakubPecyna Lilianna1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna Agata2 G
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Giersz HubertChodynicka Aleksandra3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja4 E
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna2 C
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Nadolny JakubBonk Iga3 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna1 C
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna4 E
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola4 C
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola6 C
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria3 E
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria8 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Nadolny JakubBonk Iga1 B
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Nadolny JakubBonk Iga4 B
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna1 C
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna1 C
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola10 C
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola4 C
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria11 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja2 E
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Zawadzki MichałKierzek Katarzyna Maria3 E
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja4 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Chodynicki PawełChodynicka Katarzyna8 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Chodynicki PawełChodynicka Katarzyna12 C
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja5 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Nadolny JakubBonk Iga2 B
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Nadolny JakubBonk Iga1 B
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna2 C
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna3 C
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja2 F
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 F
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola2 C
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja3 E
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Mlicki SamborEppa Marcelina1 H
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Korczyk Tymoteusz KazimierzDurczak Maja1 H
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Chojnowska JustynaSolo Solo7 G
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Talarek KrystianTylicka Katarzyna2 C
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Wąsikowski OliwierLorek Anna Maria5 F
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola9 C
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Nadolny JakubBonk Iga7 B
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Nadolny JakubBonk Iga3 B
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Chojnowska JustynaSolo Solo3 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Konkel PawełIrlik Zofia1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Czyżewska DariaSolo Solo1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Cyl JakubSolo Solo1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Borowski SzymonSolo Solo1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Mendelewska MajaSolo Solo1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Nadolna JuliaSolo Solo2 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Giersz HubertCzyżewska Kinga1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Korczyk Tymoteusz KazimierzDurczak Maja1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Bobińska ZofiaSolo Solo1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Klarkowska JuliaSolo Solo1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Nadolna JuliaSolo Solo1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Cyl JakubGiza Maja1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Fagasińska AleksandraSolo Solo3 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Wąsikowski OliwierLorek Anna Maria2 F
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Wiśniewska Zuzanna AgataSolo Solo3 OPEN
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola2 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Olejarz TymonPietraszewska Agata Alicja1 E
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola1 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Górak IgaSolo Solo3 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Choraś BiankaSolo Solo3 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 F
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja1 F
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Nadolny JakubBonk Iga12 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Nadolny JakubBonk Iga6 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Nadolny JakubBonk Iga3 B
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Nadolny JakubBonk Iga1 B
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Wąsikowski OliwierLorek Anna Maria3 F
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 F
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola1 D
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Nadolny JakubBonk Iga10 OPEN
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Nadolny JakubBonk Iga7 OPEN
GRAND PRIX LATINO CAFE Gdynia 26.05.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola2 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja3 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina2 F
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola4 D
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Klarkowska JuliaSolo Solo1 H
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja5 F
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Nadolny JakubBonk Iga2 B
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 F
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Nadolny JakubBonk Iga4 B
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Kubasiewicz BartoszTylicka Katarzyna1 D
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Kubasiewicz BartoszTylicka Katarzyna3 D
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Mlicki SamborEppa Marcelina1 H
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Bobińska ZofiaSolo Solo1 H
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Durczak MajaSolo Solo1 H
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola3 D
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Nadolna JuliaSolo Solo1 G
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Fagasińska AleksandraSolo Solo3 G
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Kubasiewicz BartoszTylicka Katarzyna6 C
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Kubasiewicz BartoszTylicka Katarzyna8 C
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Wąsikowski OliwierLorek Anna Maria1 G
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola1 D
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Kubasiewicz BartoszTylicka Katarzyna1 D
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Kubasiewicz BartoszTylicka Katarzyna3 D
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Chojnowska JustynaSolo Solo2 G
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Nadolny JakubBonk Iga3 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Nadolny JakubBonk Iga5 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Nadolny JakubBonk Iga3 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Nadolny JakubBonk Iga5 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Ciesielski JanRosińska Luiza4 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola1 D
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola3 D
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Ciesielski JanRosińska Luiza4 OPEN
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola2 D
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola4 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Nadolny JakubBonk Iga6 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Nadolny JakubBonk Iga5 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola3 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola5 D
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Nadolny JakubBonk Iga2 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Nadolny JakubBonk Iga6 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Ciesielski JanRosińska Luiza2 OPEN
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja1 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna4 E
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Kubasiewicz BartoszTylicka Katarzyna1 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Kubasiewicz BartoszTylicka Katarzyna3 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Mlicki SamborEppa Marcelina2 H
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 G
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola3 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola5 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja1 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola1 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola4 D
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Nadolny JakubBonk Iga18 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Ciesielski JanRosińska Luiza11 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Olejarz TymonNowak Weronika3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja1 G
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 G
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Olejarz TymonNowak Weronika2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Chraplak MarcelKarwowska Pola2 D
MP FTS LATIN - OTTT o Memor. B.K-K Szczecinek 25.02.2018Nadolny JakubBonk Iga12 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Ciesielski JanRosińska Luiza21 OPEN
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 G
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Nadolny JakubBonk Iga9 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Ciesielski JanRosińska Luiza7 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola3 D
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola3 D
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Ciesielski JanRosińska Luiza3 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Nadolny JakubBonk Iga10 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Nadolny JakubBonk Iga8 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Ciesielski JanRosińska Luiza3 A
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja3 F
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja1 G
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola6 D
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola4 D
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Ciesielski JanRosińska Luiza4 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Ratajczak Michał FranciszekPietruszewska Marta2 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Nadolny JakubBonk Iga8 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Ratajczak Michał FranciszekPietruszewska Marta2 G
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Ciesielski JanRosińska Luiza6 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Nadolny JakubBonk Iga10 OPEN
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja3 F
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 G
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja1 G
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Zawadzki MichałAfeld Oliwia6 E
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Ciesielski JanRosińska Luiza3 OPEN
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola5 D
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola1 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola4 OPEN
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola4 OPEN
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola8 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola8 D
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Ciesielski JanRosińska Luiza3 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Ciesielski JanRosińska Luiza4 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Chraplak MarcelKarwowska Pola1 E
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Nadolny JakubBonk Iga17 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Nadolny JakubBonk Iga8 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Ciesielski JanRosińska Luiza34 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja11 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Ciesielski JanRosińska Luiza21 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Nadolny JakubBonk Iga13 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Nadolny JakubBonk Iga10 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Nadolny JakubBonk Iga13 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Nadolny JakubBonk Iga1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Waszak MaksymilianSiudzińska Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Waszak MaksymilianSiudzińska Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Nadolny JakubBonk Iga1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika4 B
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina3 B
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika4 B
Mistrzostwa i Puchar Woj. Kuj-Pom.FTS Koronowo 01.10.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina5 OPEN
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Zawadzki MichałAfeld Oliwia10 E
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna6 E
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika13 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika10 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina13 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Nadolny JakubBonk Iga2 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Nadolny JakubBonk Iga2 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Waszak MaksymilianSiudzińska Aleksandra5 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina5 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Nadolny JakubBonk Iga3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Nadolny JakubBonk Iga2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-pomorskiego w kl.HGF o Puchar Burmmistrza Ciechocinka - 16.09.2017Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja1 F
Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-pomorskiego w kl.HGF o Puchar Burmmistrza Ciechocinka - 16.09.2017Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja2 G
Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-pomorskiego w kl.HGF o Puchar Burmmistrza Ciechocinka - 16.09.2017Wójcik WojciechSiudzińska Antonina1 H
Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-pomorskiego w kl.HGF o Puchar Burmmistrza Ciechocinka - 16.09.2017Giersz HubertDurczak Maja2 H
Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-pomorskiego w kl.HGF o Puchar Burmmistrza Ciechocinka - 16.09.2017Lewandowski MarcelWiśniewska Zuzanna Agata2 H
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Zawadzki MichałAfeld Oliwia7 E
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Nadolny JakubBonk Iga6 OPEN
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Nadolny JakubBonk Iga5 OPEN
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Wąsikowski OliwierNicole Karbowiak3 F
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Nadolny JakubBonk Iga5 OPEN
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Wąsikowski OliwierNicole Karbowiak3 F
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja1 G
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Zawadzki MichałAfeld Oliwia6 E
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Nadolny JakubBonk Iga3 OPEN
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Zawadzki MichałAfeld Oliwia8 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Ciesielski JanRosińska Luiza4 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Zawadzki MichałAfeld Oliwia4 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Ciesielski JanRosińska Luiza3 OPEN
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja3 F
OTTS o Puchar Burmistrza Ostródy Ostróda 08.04.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika4 C
OTTS o Puchar Burmistrza Ostródy Ostróda 08.04.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina1 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Talarek KrystianBendykowska Maria10 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Ciesielski JanRosińska Luiza4 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Talarek KrystianBendykowska Maria5 B
OTTS o Puchar Burmistrza Ostródy Ostróda 08.04.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika3 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina1 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Ciesielski JanRosińska Luiza6 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Ciesielski JanRosińska Luiza2 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Nadolny JakubBonk Iga5 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Nadolny JakubBonk Iga3 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Stelak FilipPłócienniczak Karolina Anna2 F
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Zawadzki MichałAfeld Oliwia8 E
Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 01.04.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina1 C
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Talarek KrystianBendykowska Maria9 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Talarek KrystianBendykowska Maria19 OPEN
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika3 C
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina2 C
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja5 F
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika8 C
OTTS o Kwiat Krokusa Szczecin 19.03.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina2 C
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina2 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Ciesielski JanRosińska Luiza17 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Ciesielski JanRosińska Luiza25 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Biskupca Biskupiec 05.03.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina1 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Talarek KrystianBendykowska Maria2 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Talarek KrystianBendykowska Maria6 B
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika6 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Pokorowski Andrzej OskarJóźwicka Natalia Paulina4 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Wanczura JakubLazoryk Weronika2 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Nadolny JakubBonk Iga3 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Ciesielski JanRosińska Luiza10 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Ciesielski JanRosińska Luiza16 OPEN
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika2 C
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika3 C
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika3 C
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika2 C
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika1 C
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika2 C
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Talarek KrystianBendykowska Maria2 C
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika3 C
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Talarek KrystianBendykowska Maria6 B
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Talarek KrystianBendykowska Maria6 C
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika2 C
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Nadolny JakubBonk Iga11 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Nadolny JakubBonk Iga9 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa12 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa16 OPEN
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Chraplak MarcelSosnowska Maja7 E
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Agata Alicja1 H
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Olejarz TymonAfeld Oliwia3 E
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Talarek KrystianBendykowska Maria7 B
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Chraplak KamilWanczura Julia6 E
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Talarek KrystianBendykowska Maria4 C
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika1 C
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika1 C
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja1 G
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa2 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa2 D
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Olivier WąsikowskiNicole Karbowiak10 F
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Olejarz TymonAfeld Oliwia7 E
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Chraplak KamilWanczura Julia6 E
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja1 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Talarek KrystianBendykowska Maria2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika4 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Talarek KrystianBendykowska Maria2 B
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Talarek KrystianBendykowska Maria5 B
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Talarek KrystianBendykowska Maria5 C
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika4 C
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika5 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa11 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Nadolny JakubBonk Iga7 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Talarek KrystianBendykowska Maria3 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika5 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika6 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Talarek KrystianBendykowska Maria4 B
22. POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - BALTIC CUP Elbląg 14.10.2016Ciesielski JanRosińska Luiza7 OPEN
22. POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - BALTIC CUP Elbląg 14.10.2016Nadolny JakubBonk Iga2 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika4 C
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa1 D
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa1 D
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Nadolny JakubBonk Iga1 C
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika2 C
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa1 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa1 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Nadolny JakubBonk Iga1 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Nadolny JakubBonk Iga1 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Talarek KrystianBendykowska Maria4 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Talarek KrystianBendykowska Maria3 OPEN
Puchar i Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom Koronowo 02.10.2016Talarek KrystianBendykowska Maria3 OPEN
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Talarek KrystianBendykowska Maria6 C
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Nadolny JakubBonk Iga1 C
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Ciesielski JanRosińska Luiza9 OPEN
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Talarek KrystianBendykowska Maria6 B
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Chraplak KamilWanczura Julia5 E
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Chraplak MarcelSosnowska Maja6 E
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Zawadzki MichałZawadzka Zofia9 E
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Ciesielski JanRosińska Luiza3 OPEN
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika7 C
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika8 C
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Nadolny JakubBonk Iga4 C
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika1 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Chraplak KamilWanczura Julia7 E
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Chraplak MarcelSosnowska Maja6 E
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Nadolny JakubBonk Iga5 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika1 D
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Zawadzki MichałZawadzka Zofia1 F
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Wąsikowski OliwierKarbowiak Nicol2 G
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika2 D
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Chraplak KamilWanczura Julia8 E
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Olejarz TymonAfeld Oliwia2 G
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Klause NikolasPietraszewska Agata Alicja4 G
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Chraplak MarcelSosnowska Maja3 E
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Talarek KrystianBendykowska Maria6 C
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika14 C
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Nadolny JakubBonk Iga2 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Talarek KrystianBendykowska Maria6 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Talarek KrystianBendykowska Maria3 C
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa7 D
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa7 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria2 C
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika3 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika8 C
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa7 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa3 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Nadolny JakubBonk Iga5 C
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria6 C
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Nadolny JakubBonk Iga4 OPEN
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Nadolny JakubBonk Iga5 OPEN
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria2 C
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria2 C
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa3 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa4 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Zawadzki MichałZawadzka Zofia4 F
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Nadolny JakubBonk Iga1 C
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Nadolny JakubBonk Iga4 C
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika5 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Zawadzki MichałZawadzka Zofia3 F
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Chraplak MarcelSosnowska Maja11 E
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa7 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa2 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Nadolny JakubBonk Iga1 C
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika2 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Nadolny JakubBonk Iga5 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Nadolny JakubBonk Iga7 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika4 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa5 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa3 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika1 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Nadolny JakubBonk Iga1 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria4 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria6 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria4 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria4 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Olivier WąsikowskiNicole Karbowiak1 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Olejarz TymonAfeld Oliwia1 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Zawadzki MichałZawadzka Zofia4 F
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria2 C
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Talarek KrystianBendykowska Maria2 C
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Talarek KrystianBendykowska Maria4 C
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika7 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika8 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Talarek KrystianBendykowska Maria4 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016Ciesielski JanRosińska Luiza8 OPEN
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Nadolny JakubBonk Iga1 C
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Nadolny JakubBonk Iga5 C
Ogólnopolski Turniej AMBER CUP Kołobrzeg 27.02.2016 - sobotaNadolny JakubBonk Iga2 C
Ogólnopolski Turniej AMBER CUP Kołobrzeg 27.02.2016 - sobotaNadolny JakubBonk Iga4 C
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaCiesielski JanRosińska Luiza12 OPEN
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Talarek KrystianBendykowska Maria3 C
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Talarek KrystianBendykowska Maria4 C
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika3 D
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika6 D
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Nadolny JakubBonk Iga1 C
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Nadolny JakubBonk Iga3 C
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika5 C
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika3 D
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Wanczura JakubLazoryk Weronika3 D
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Talarek KrystianBendykowska Maria3 C
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Talarek KrystianBendykowska Maria6 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Ciesielski JanRosińska Luiza18 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wlkp. Środa Wielkopolska 06.02.2016Nadolny JakubBonk Iga3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wlkp. Środa Wielkopolska 06.02.2016Nadolny JakubBonk Iga2 C
Mistrzostwa Województwa Warm-Maz i OTTS Olsztyn 12.12.2015Wanczura JakubLazoryk Weronika4 D
Mistrzostwa Województwa Warm-Maz i OTTS Olsztyn 12.12.2015Wanczura JakubLazoryk Weronika4 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Chraplak MarcelSosnowska Maja4 E
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Chraplak KamilWanczura Julia3 E
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Talarek KrystianBendykowska Maria6 C
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Talarek KrystianBendykowska Maria4 C
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa4 D
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa2 D
IV OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.11.2015Wanczura JakubLazoryk Weronika5 D
IV OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.11.2015Wanczura JakubLazoryk Weronika1 D
IV OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.11.2015Talarek KrystianBendykowska Maria4 C
IV OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.11.2015Talarek KrystianBendykowska Maria5 C
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Rutkowski AleksanderWysota Marta12 E
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa3 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa2 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa1 E
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Wanczura JakubLazoryk Weronika7 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Wanczura JakubLazoryk Weronika1 D
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Talarek KrystianBendykowska Maria2 C
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Talarek KrystianBendykowska Maria7 C
MP FTS Dzieci i Juniorów Młodszych Łódź 25.10.2015Nadolny JakubBonk Iga7 OPEN
MP FTS Dzieci i Juniorów Młodszych Łódź 25.10.2015Nadolny JakubBonk Iga9 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Chraplak KamilWanczura Julia4 E
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa3 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Nadolny JakubBonk Iga1 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Nadolny JakubBonk Iga2 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa3 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Ciesielski JanRosińska Luiza2 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Ciesielski JanRosińska Luiza1 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Chraplak MarcelSosnowska Maja2 E
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Kubasiewicz BartoszSarnecka Melisa3 E
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Rutkowski AleksanderWysota Marta6 E
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Wanczura JakubLazoryk Weronika5 D
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Wanczura JakubLazoryk Weronika4 D
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Talarek KrystianBendykowska Maria8 C
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Talarek KrystianBendykowska Maria6 C
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Sarnecki MaksymilianLewandowska Marcelina7 D
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Sarnecki MaksymilianLewandowska Marcelina9 D
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Chraplak KamilWanczura Julia3 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Chraplak MarcelSosnowska Maja2 OPEN