!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FILEMON
Szamotuły (Wielkopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika7 C
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika7 C
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Brodziszewski Filip IgnacyStasiek Samanta2 H
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wesołowski ArturWesołowska Anna2 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Skórnicki MichałSkórnicka Marzena1 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Skórnicki MichałSkórnicka Marzena2 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wesołowski ArturWesołowska Anna3 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Brodziszewski Filip IgnacyStasiek Samanta2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Wesołowski ArturWesołowska Anna2 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Wesołowski ArturWesołowska Anna5 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wesołowski ArturWesołowska Anna4 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Biniak JakubPittner Oliwia8 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Brodziszewski Filip IgnacyStasiek Samanta2 H
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Dolata ErykStanke Nikola2 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Skórnicki MichałSkórnicka Marzena1 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Skórnicki MichałSkórnicka Marzena1 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wesołowski ArturWesołowska Anna6 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Biniak JakubPittner Oliwia5 F
GPS \" Bieruń 2019\" Wesołowski ArturWesołowska Anna7 F
GPS \" Bieruń 2019\" Wesołowski ArturWesołowska Anna10 F
GPS \" Bieruń 2019\" Wesołowski ArturWesołowska Anna2 E
GPS \" Bieruń 2019\" Skórnicki MichałSkórnicka Marzena1 E
GPS \" Bieruń 2019\" Skórnicki MichałSkórnicka Marzena4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Wesołowski ArturWesołowska Anna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Skórnicki MichałSkórnicka Marzena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Wesołowski ArturWesołowska Anna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Skórnicki MichałSkórnicka Marzena1 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wesołowski ArturWesołowska Anna4 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wesołowski ArturWesołowska Anna7 E
Liga Seniorów Wesołowski ArturWesołowska Anna2 F
Liga Seniorów Wesołowski ArturWesołowska Anna2 F
Liga Seniorów Wesołowski ArturWesołowska Anna3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Biniak JakubPittner Oliwia5 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Wesołowski ArturWesołowska Anna1 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Wesołowski ArturWesołowska Anna4 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Dyka AdrianWojciechowska Julia1 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Dyka AdrianWojciechowska Julia1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicAdamczak SzymonTychmanowicz Weronika5 D
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Wesołowski ArturWesołowska Anna6 F
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Wesołowski ArturWesołowska Anna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Dyka AdrianWojciechowska Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Dyka AdrianWojciechowska Julia1 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWesołowski ArturWesołowska Anna8 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWesołowski ArturWesołowska Anna3 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Skórnicki MiłoszSkórnicka Maja2 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Dolata ErykStanke Nikola1 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Brodziszewski Filip IgnacySiąkowska Łucja2 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Opielewicz MateuszStasiek Samanta2 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Worach KamilWesołowska Oliwa2 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Dyka AdrianWojciechowska Julia1 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Biniak JakubPittner Oliwia2 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Sawukinas KacperManyś Nicole6 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Dyka AdrianWojciechowska Julia2 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika5 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Drożdżyński TomaszKurowska Paulina14 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Drożdżyński TomaszKurowska Paulina5 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Biniak JakubPittner Oliwia2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Worach KamilWesołowska Oliwa1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Brodziszewski Filip IgnacySiąkowska Łucja2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Dolata ErykStanke Nikola2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Opielewicz MateuszStasiek Samanta2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Skórnicki MiłoszSkórnicka Maja1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Dyka AdrianWojciechowska Julia5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Dyka AdrianWojciechowska Julia1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Drożdżyński TomaszKurowska Paulina4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Drożdżyński TomaszKurowska Paulina2 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Wesołowski ArturWesołowska Anna4 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Wesołowski ArturWesołowska Anna9 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBiniak JakubPittner Oliwia2 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySawukinas KacperManyś Nicole11 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Skórnicki MiłoszSkórnicka Maja2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Sawukinas KacperManyś Nicole4 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Dolata ErykStanke Nikola1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Brodziszewski Filip IgnacySiąkowska Łucja2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Opielewicz MateuszStasiek Samanta2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Biniak JakubPittner Oliwia2 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Dyka AdrianWojciechowska Julia2 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Dyka AdrianWojciechowska Julia8 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika4 D
IX GPS \"Biała Dama\" Wesołowski ArturWesołowska Anna14 F
IX GPS \"Biała Dama\" Wesołowski ArturWesołowska Anna5 F
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiDrożdżyński TomaszKurowska Paulina20 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Drożdżyński TomaszKurowska Paulina49 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika7 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika6 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Dyka AdrianWojciechowska Julia6 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Dyka AdrianWojciechowska Julia2 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Biniak JakubPittner Oliwia3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaDyka AdrianWojciechowska Julia1 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaSawukinas KacperManyś Nicole1 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaDyka AdrianWojciechowska Julia4 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Dyka AdrianWojciechowska Julia7 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Dyka AdrianWojciechowska Julia5 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Rysiewski MarcelNowak Oriana3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Biniak JakubPittner Oliwia3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sawukinas KacperManyś Nicole1 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Drożdżyński TomaszKurowska Paulina7 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Drożdżyński TomaszKurowska Paulina2 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Dyka AdrianWojciechowska Julia7 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Dyka AdrianWojciechowska Julia3 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Dyka AdrianWojciechowska Julia2 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Dyka AdrianWojciechowska Julia4 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Biniak JakubPittner Oliwia3 G
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Sawukinas KacperManyś Nicole1 G
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Drożdżyński TomaszKurowska Paulina5 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Drożdżyński TomaszKurowska Paulina6 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Dyka AdrianWojciechowska Julia1 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Dyka AdrianWojciechowska Julia3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Biniak JakubPittner Oliwia3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Sawukinas KacperManyś Nicole2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Drożdżyński TomaszKurowska Paulina4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Drożdżyński TomaszKurowska Paulina3 B
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Sawukinas KacperManyś Nicole3 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika6 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 D
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Drożdżyński TomaszKurowska Paulina18 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Drożdżyński TomaszKurowska Paulina18 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Biniak JakubPittner Oliwia3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika8 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Drożdżyński TomaszKurowska Paulina4 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Drożdżyński TomaszKurowska Paulina5 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Sawukinas KacperManyś Nicole1 G
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Drożdżyński TomaszKurowska Paulina7 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Drożdżyński TomaszKurowska Paulina4 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika3 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 D
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Biniak JakubPittner Oliwia3 G
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Sawukinas KacperManyś Nicole2 G
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceAdamczak SzymonTychmanowicz Weronika4 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceAdamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika3 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Biniak JakubPittner Oliwia3 G
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Sawukinas KacperManyś Nicole1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAdamczak SzymonTychmanowicz Weronika10 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAdamczak SzymonTychmanowicz Weronika5 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika2 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika2 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Drożdżyński TomaszKurowska Paulina4 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sawukinas KacperManyś Nicole1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Biniak JakubPittner Oliwia1 H
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Drożdżyński TomaszKurowska Paulina2 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Drożdżyński TomaszKurowska Paulina2 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Biniak JakubPittner Oliwia1 H
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Drożdżyński TomaszKurowska Paulina3 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Drożdżyński TomaszKurowska Paulina1 C
OTTT Jesień 2017Drożdżyński TomaszKurowska Paulina4 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Drożdżyński TomaszKurowska Paulina3 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Drożdżyński TomaszKurowska Paulina3 C
TTT INTEGRACJA 2017 Biniak JakubPittner Oliwia1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEDrożdżyński TomaszKurowska Paulina2 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEDrożdżyński TomaszKurowska Paulina2 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDrożdżyński TomaszKurowska Paulina3 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDrożdżyński TomaszKurowska Paulina3 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Dyka AdrianPawłowska Joanna12 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWADrożdżyński TomaszKurowska Paulina4 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWADrożdżyński TomaszKurowska Paulina3 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Dyka AdrianPawłowska Joanna5 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Dyka AdrianPawłowska Joanna6 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 E
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Drożdżyński TomaszKurowska Paulina1 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Drożdżyński TomaszKurowska Paulina3 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Adamczak SzymonTychmanowicz Weronika1 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Nowak JakubWojciechowska Julia1 G
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Biniak JakubPittner Oliwia2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Biniak JakubPittner Oliwia1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Dyka AdrianPawłowska Joanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDrożdżyński TomaszKurowska Paulina2 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Dyka AdrianPawłowska Joanna28 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaBiniak JakubPittner Oliwia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaNowak JakubWojciechowska Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSawukinas KacperManyś Nicole2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDrożdżyński TomaszKurowska Paulina1 C
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Nowak JakubWojciechowska Julia1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Sawukinas KacperManyś Nicole2 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Biniak JakubPittner Oliwia2 H
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Drożdżyński TomaszKurowska Paulina8 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Drożdżyński TomaszKurowska Paulina9 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Drożdżyński TomaszKurowska Paulina7 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Dyka AdrianPawłowska Joanna6 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Drożdżyński TomaszKurowska Paulina7 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrożdżyński TomaszKurowska Paulina12 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrożdżyński TomaszKurowska Paulina8 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJDyka AdrianPawłowska Joanna10 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJDrożdżyński TomaszKurowska Paulina5 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJDrożdżyński TomaszKurowska Paulina1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICDyka AdrianPawłowska Joanna10 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Dyka AdrianPawłowska Joanna5 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Sawukinas KacperManyś Nicole1 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Biniak JakubPittner Oliwia2 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Michalski JakubKurowska Łucja1 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Nowak JakubWojciechowska Julia1 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Drożdżyński TomaszKurowska Paulina5 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Drożdżyński TomaszKurowska Paulina5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Biniak JakubPittner Oliwia1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Dyka AdrianPawłowska Joanna1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Drożdżyński TomaszKurowska Paulina5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Drożdżyński TomaszKurowska Paulina4 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Drożdżyński TomaszKurowska Paulina8 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Drożdżyński TomaszKurowska Paulina11 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Drożdżyński TomaszKurowska Paulina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Drożdżyński TomaszKurowska Paulina2 OPEN
Mistrzostwa Royal Dance League Dyka AdrianPawłowska Joanna6 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Drożdżyński TomaszKurowska Paulina11 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Drożdżyński TomaszKurowska Paulina7 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Dyka AdrianPawłowska Joanna9 D
XVIII SOLNY OTTTDyka AdrianPawłowska Joanna2 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Dyka AdrianPawłowska Joanna6 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Drożdżyński TomaszKurowska Paulina7 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Drożdżyński TomaszKurowska Paulina6 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Sawukinas KacperManyś Nicole1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Biniak JakubPittner Oliwia2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Michalski JakubKurowska Łucja2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Nowak JakubWojciechowska Julia2 H
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Sawukinas KacperManyś Nicole1 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Dyka AdrianPawłowska Joanna1 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Sawukinas KacperManyś Nicole1 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Biniak JakubPittner Oliwia2 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Drożdżyński TomaszKurowska Paulina1 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Drożdżyński TomaszKurowska Paulina1 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Michalski JakubKurowska Łucja1 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Nowak JakubWojciechowska Julia1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyDyka AdrianPawłowska Joanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDyka AdrianPawłowska Joanna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDyka AdrianPawłowska Joanna14 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaBiniak JakubPittner Oliwia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Drożdżyński TomaszKurowska Paulina4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Drożdżyński TomaszKurowska Paulina3 D
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJDyka AdrianPawłowska Joanna10 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJDyka AdrianPawłowska Joanna4 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTDrożdżyński TomaszKurowska Paulina2 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTDrożdżyński TomaszKurowska Paulina3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTDrożdżyński TomaszKurowska Paulina1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTDrożdżyński TomaszKurowska Paulina2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTAdamczak SzymonMiga Jagoda7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTAdamczak SzymonMiga Jagoda7 D
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Dyka AdrianPawłowska Joanna5 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Dyka AdrianPawłowska Joanna1 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Drożdżyński TomaszKurowska Paulina2 D
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Drożdżyński TomaszKurowska Paulina3 D
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Drożdżyński TomaszKurowska Paulina1 D
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Adamczak SzymonMiga Jagoda5 D
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Dyka AdrianPawłowska Joanna5 E
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Drożdżyński TomaszKurowska Paulina1 D
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Adamczak SzymonMiga Jagoda5 D
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Dyka AdrianPawłowska Joanna1 E