!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ZAMEK
Lublin (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 B
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pieklak PawełFilipek Anna1 B
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Giemza StanisławCzajkowska Paulina3 E
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra2 D
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
Mikołajkowy Respect Cup Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
Mikołajkowy Respect Cup Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
Puchar Wieczystego kategorie OPENPalak TymoteuszJaworek Maria3 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENWerner BartoszWawrzykowska Aleksandra5 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKłapeć JanStępniak Aleksandra8 OPEN
Puchar WieczystegoMostowiec AdrianMazur Kinga10 C
Puchar WieczystegoBojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja27 E
Puchar WieczystegoBojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja32 D
Puchar WieczystegoUngert JakubAugustyniak Nikola25 A
Puchar WieczystegoPieklak PawełFilipek Anna11 B
Puchar WieczystegoUngert JakubAugustyniak Nikola14 A
Puchar WieczystegoMostowiec AdrianMazur Kinga37 B
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Markiewicz DanielWyka Nina2 G
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Wiertel MieszkoUjma Marta1 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Giemza StanisławCzajkowska Paulina2 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Starobrat AdamSobiesiak Alicja1 G
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra2 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja5 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Mostowiec AdrianMazur Kinga4 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 B
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja5 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Mostowiec AdrianMazur Kinga4 B
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Zakrzewski MichałZakrzewska Olga1 H
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Tkaczyk MateuszTkaczyk Martyna1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Pawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Ungert JakubAugustyniak Nikola11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kłapeć JanStępniak Aleksandra13 OPEN
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra4 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Starobrat AdamSobiesiak Alicja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Markiewicz DanielWyka Nina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Kłapeć JanStępniak Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Giemza StanisławCzajkowska Paulina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Mostowiec AdrianMazur Kinga5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Zarosa KrystianStępniak Maja7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Zarosa KrystianStępniak Maja9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Pieklak PawełFilipek Anna1 B
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria1 B
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Starobrat AdamSobiesiak Alicja2 G
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Markiewicz DanielWyka Nina2 G
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Pawlak LeonTryka Hanna1 E
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Kłapeć JanStępniak Aleksandra3 E
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Pieklak PawełFilipek Anna1 B
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Wiertel MieszkoUjma Marta3 D
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Wiertel MieszkoUjma Marta3 D
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja6 E
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja7 D
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Mucha OliwierTyc Kamila11 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Mucha OliwierTyc Kamila6 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Markiewicz DanielWyka Nina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Giemza StanisławCzajkowska Paulina7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Tkaczyk MateuszTkaczyk Martyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Zakrzewski MichałZakrzewska Olga1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Markiewicz DanielWyka Nina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Kłapeć JanStępniak Aleksandra6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Woch PrzemysławMianowana Oliwia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Wiertel MieszkoUjma Marta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Wiertel MieszkoUjma Marta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Mostowiec AdrianMazur Kinga7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Zarosa KrystianStępniak Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Zarosa KrystianStępniak Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Mucha OliwierTyc Kamila8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Mucha OliwierTyc Kamila8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Pieklak PawełFilipek Anna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Mostowiec AdrianMazur Kinga3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Rozwałka MarcelBombolewska Amelia1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Ungert JakubAugustyniak Nikola25 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Palak TymoteuszJaworek Maria5 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra2 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Wiertel MieszkoUjma Marta1 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Wiertel MieszkoUjma Marta3 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Werner BartoszWawrzykowska Aleksandra1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Palak TymoteuszJaworek Maria1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Starobrat AdamSobiesiak Alicja1 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Woch PrzemysławMianowana Oliwia2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Giemza StanisławCzajkowska Paulina4 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Pawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Kłapeć JanStępniak Aleksandra3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wiertel MieszkoUjma Marta6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wiertel MieszkoUjma Marta5 OPEN
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Ungert JakubAugustyniak Nikola9 A
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Zarosa KrystianStępniak Maja1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Zarosa KrystianStępniak Maja2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Mostowiec AdrianMazur Kinga5 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Ungert JakubAugustyniak Nikola25 A
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Mostowiec AdrianMazur Kinga3 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Mostowiec AdrianMazur Kinga3 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zakrzewski MichałZakrzewska Olga1 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja4 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Ungert JakubAugustyniak Nikola1 A
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Mostowiec AdrianMazur Kinga4 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Ungert JakubAugustyniak Nikola4 A
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Smagowski MiłoszDrozd Nel14 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Pawlak LeonTryka Hanna5 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Smagowski MiłoszDrozd Nel14 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Pawlak LeonTryka Hanna2 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Zarosa KrystianStępniak Maja2 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Zarosa KrystianStępniak Maja2 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Ungert JakubAugustyniak Nikola3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Smagowski MiłoszDrozd Nel4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Rozwałka MarcelBombolewska Amelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Kłapeć JanStępniak Aleksandra1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Starobrat AdamSobiesiak Alicja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Woch PrzemysławMianowana Oliwia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Zakrzewski MichałZakrzewska Olga1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Giemza StanisławCzajkowska Paulina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Końko KacperBombolewska Alicja2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Końko KacperBombolewska Alicja1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Ungert JakubAugustyniak Nikola1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra1 E
Polish Open ChampionshipsSmagowski MiłoszDrozd Nel10 OPEN
Polish Open ChampionshipsPawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Polish Open ChampionshipsPawlak LeonTryka Hanna2 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kłapeć JanStępniak Aleksandra2 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wiertel MieszkoUjma Marta1 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Końko KacperBombolewska Alicja4 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Końko KacperBombolewska Alicja2 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
Polish Open ChampionshipsPawlak LeonTryka Hanna3 OPEN
Polish Open ChampionshipsPawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Polish Open ChampionshipsSmagowski MiłoszDrozd Nel12 OPEN
Polish Open ChampionshipsSmagowski MiłoszDrozd Nel13 OPEN
Polish Open ChampionshipsPalak TymoteuszSzymczak Natalia10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Zakrzewski MichałZakrzewska Olga1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Markiewicz DanielWyka Nina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Smagowski MiłoszDrozd Nel1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Kłapeć JanStępniak Aleksandra2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Pawlak LeonTryka Hanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Woch PrzemysławMianowana Oliwia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wiertel MieszkoUjma Marta3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Tkaczyk MateuszTkaczyk Martyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Giemza StanisławCzajkowska Paulina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Mostowiec AdrianMazur Kinga10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Końko KacperBombolewska Alicja5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Ungert JakubAugustyniak Nikola1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Mostowiec AdrianMazur Kinga5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Końko KacperBombolewska Alicja5 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Augustyniak KrystianZielińska Hanna1 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Ungert JakubAugustyniak Nikola8 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra3 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja4 E
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Ungert JakubAugustyniak Nikola12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wiertel MieszkoUjma Marta3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Augustyniak KrystianZielińska Hanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Woch PrzemysławMianowana Oliwia3 E
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Kłapeć JanStępniak Aleksandra1 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja2 E
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja5 E
Puchar Klas F, E i D Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra16 E
Puchar Klas F, E i D Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja11 E
Puchar Klas F, E i D Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra3 E
Puchar Klas F, E i D Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja2 F
\"STARS PREMIUM\" Kłapeć JanStępniak Aleksandra3 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kłapeć JanStępniak Aleksandra2 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Augustyniak KrystianZielińska Hanna4 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Augustyniak KrystianZielińska Hanna4 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Augustyniak KrystianZielińska Hanna2 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSmagowski MiłoszDrozd Nel6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTUngert JakubAugustyniak Nikola16 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTUngert JakubAugustyniak Nikola10 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Woch PrzemysławMianowana Oliwia5 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTUngert JakubAugustyniak Nikola22 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wiertel MieszkoUjma Marta1 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTPawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Augustyniak KrystianZielińska Hanna1 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja1 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja5 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Pieklak PawełFilipek Anna1 C
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTUngert JakubAugustyniak Nikola21 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
Cracow Dance FestivalSmagowski MiłoszDrozd Nel3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Smagowski MiłoszDrozd Nel9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kłapeć JanStępniak Aleksandra8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Pawlak LeonTryka Hanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Olbrot PawełNiedźwiedź Natalia10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Augustyniak KrystianZielińska Hanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kłapeć JanStępniak Aleksandra3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Augustyniak KrystianZielińska Hanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Woch PrzemysławMianowana Oliwia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Furtak MaksymilianGałan Gabriela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Smagowski MiłoszDrozd Nel2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Pawlak LeonTryka Hanna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wronka PawełWziątek Patrycja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Giemza StanisławCzajkowska Paulina7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wronka PawełWziątek Patrycja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Mucha OliwierTyc Kamila10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Końko KacperBombolewska Alicja3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Mucha OliwierTyc Kamila8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Mostowiec AdrianMazur Kinga5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Końko KacperBombolewska Alicja3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Pieklak PawełFilipek Anna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Grzegorczyk DariuszPasztelan Maja9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Mostowiec AdrianMazur Kinga5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Ungert JakubAugustyniak Nikola2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Starobrat AdamSobiesiak Alicja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Markiewicz DanielWyka Nina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Zakrzewski MichałZakrzewska Olga1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Tkaczyk MateuszTkaczyk Martyna1 H
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełFilipek Anna1 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Augustyniak KrystianZielińska Hanna4 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wiertel MieszkoUjma Marta3 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Augustyniak KrystianZielińska Hanna1 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Ungert JakubAugustyniak Nikola4 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Ungert JakubAugustyniak Nikola1 A
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mostowiec AdrianMazur Kinga8 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Smagowski MiłoszDrozd Nel3 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Woch PrzemysławMianowana Oliwia4 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wiertel MieszkoUjma Marta6 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Ungert JakubAugustyniak Nikola5 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Giemza StanisławCzajkowska Paulina2 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Ungert JakubAugustyniak Nikola9 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Ungert JakubAugustyniak Nikola20 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria1 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mostowiec AdrianMazur Kinga8 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełFilipek Anna6 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Augustyniak KrystianZielińska Hanna1 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Woch PrzemysławMianowana Oliwia4 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Augustyniak KrystianZielińska Hanna1 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Pieklak PawełFilipek Anna1 C
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 B
CeA Challenge Cup Puchar Augustyniak KrystianZielińska Hanna2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Kłapeć JanStępniak Aleksandra6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Augustyniak KrystianZielińska Hanna1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Woch PrzemysławMianowana Oliwia3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wiertel MieszkoUjma Marta2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Ungert JakubAugustyniak Nikola3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Końko KacperBombolewska Alicja3 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Mostowiec AdrianMazur Kinga6 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja11 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Końko KacperBombolewska Alicja6 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Końko KacperBombolewska Alicja2 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Starobrat AdamSobiesiak Alicja1 H
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Pawlak LeonTryka Hanna1 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Smagowski MiłoszDrozd Nel5 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kłapeć JanStępniak Aleksandra9 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Furtak MaksymilianGałan Gabriela5 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wiertel MieszkoUjma Marta1 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Augustyniak KrystianZielińska Hanna2 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria1 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Mostowiec AdrianMazur Kinga3 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Końko KacperBombolewska Alicja2 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Giemza StanisławCzajkowska Paulina6 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra5 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja7 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Jakubowski DominikBańcerowska Alicja7 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra5 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Grzegorczyk DariuszPasztelan Maja8 D
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Mostowiec AdrianMazur Kinga13 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Jakubowski DominikBańcerowska Alicja17 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Końko KacperBombolewska Alicja18 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Ungert JakubAugustyniak Nikola3 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Mostowiec AdrianMazur Kinga13 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria17 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Stępień MichałSkrzypek Klaudia8 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Ungert JakubAugustyniak Nikola16 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Molas BłażejKuranc Izabela28 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Końko KacperBombolewska Alicja19 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wiertel MieszkoUjma Marta1 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra5 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Furtak MaksymilianGałan Gabriela8 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pawlak LeonTryka Hanna2 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Smagowski MiłoszDrozd Nel7 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wiertel MieszkoUjma Marta5 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wiertel MieszkoUjma Marta9 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra2 E
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wiertel MieszkoUjma Marta2 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Końko KacperBombolewska Alicja3 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Mostowiec AdrianMazur Kinga6 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Mostowiec AdrianMazur Kinga4 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Końko KacperBombolewska Alicja5 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Furtak MaksymilianGałan Gabriela7 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Woch PrzemysławMianowana Oliwia3 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Mucha OliwierTyc Kamila3 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Mucha OliwierTyc Kamila2 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Mostowiec AdrianMazur Kinga4 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jakubowski DominikBańcerowska Alicja4 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Mostowiec AdrianMazur Kinga4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zarosa KrystianStępniak Maja3 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wiertel MieszkoUjma Marta2 E
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Mucha OliwierTyc Kamila2 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Mucha OliwierTyc Kamila1 D
Puchar WieczystegoMolas BłażejKuranc Izabela12 OPEN
Puchar WieczystegoPalak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Puchar WieczystegoSzor HubertWicińska Amelia11 OPEN
Puchar WieczystegoSzor HubertWicińska Amelia1 OPEN
Puchar WieczystegoPawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Puchar WieczystegoMucha OliwierTyc Kamila21 D
Puchar WieczystegoMucha OliwierTyc Kamila17 D
Puchar WieczystegoPrzybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra10 E
Puchar WieczystegoPrzybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra24 E
Puchar WieczystegoStępień MichałSkrzypek Klaudia24 B
Puchar WieczystegoMolas BłażejKuranc Izabela46 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Starobrat AdamSobiesiak Alicja1 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mucha OliwierTyc Kamila4 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Woch PrzemysławMianowana Oliwia2 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Furtak MaksymilianGałan Gabriela2 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Giemza StanisławCzajkowska Paulina7 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra3 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zarosa KrystianStępniak Maja7 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mucha OliwierTyc Kamila1 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Miotła KamilTrafalska Ewa9 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Smagowski MiłoszDrozd Nel4 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Miotła KamilTrafalska Ewa9 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mostowiec AdrianMazur Kinga2 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Końko KacperBombolewska Alicja4 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mostowiec AdrianMazur Kinga5 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Końko KacperBombolewska Alicja6 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria8 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Końko KacperBombolewska Alicja7 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Mostowiec AdrianMazur Kinga4 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Końko KacperBombolewska Alicja5 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Mostowiec AdrianMazur Kinga3 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Mucha OliwierTyc Kamila2 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Mucha OliwierTyc Kamila1 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szor HubertWicińska Amelia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Augustyniak KrystianUjma Marta8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pieklak PawełAugustyniak Nikola11 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Giemza StanisławCzajkowska Paulina7 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Mucha OliwierTyc Kamila4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Mucha OliwierTyc Kamila1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Końko KacperBombolewska Alicja2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Mostowiec AdrianMazur Kinga5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Końko KacperBombolewska Alicja3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Mostowiec AdrianMazur Kinga5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria7 C
Mistrzostwa Polski Latin Pieklak PawełAugustyniak Nikola18 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Szor HubertWicińska Amelia12 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Mucha OliwierTyc Kamila2 D
CeA Challenge Cup Jesienny Wiertel MieszkoZielińska Hanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Zarosa KrystianStępniak Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Końko KacperBombolewska Alicja5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Jakubowski DominikBańcerowska Alicja6 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Mucha OliwierTyc Kamila4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Końko KacperBombolewska Alicja7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria8 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria7 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Końko KacperBombolewska Alicja4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Końko KacperBombolewska Alicja2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Mucha OliwierTyc Kamila1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Mucha OliwierTyc Kamila2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Wiertel MieszkoZielińska Hanna1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra10 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra1 E
Nosalowy International Dance FestivalSmagowski MiłoszDrozd Nel2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Wiertel MieszkoZielińska Hanna1 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówJakubowski DominikBańcerowska Alicja2 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówBojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja5 E
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówMucha OliwierTyc Kamila1 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówMucha OliwierTyc Kamila6 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówJakubowski DominikBańcerowska Alicja2 C
Mistrzostwa Polski StandardStępień MichałSkrzypek Klaudia17 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardPalak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardSzor HubertWicińska Amelia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimMostowiec AdrianMazur Kinga3 C
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupSzor HubertWicińska Amelia2 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupPieklak PawełAugustyniak Nikola3 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupMolas BłażejKuranc Izabela4 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupPalak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimKłapeć JanStępniak Aleksandra5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimFurtak MaksymilianGałan Gabriela4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimMucha OliwierTyc Kamila10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimMucha OliwierTyc Kamila5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPrzybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimKońko KacperBombolewska Alicja7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimMostowiec AdrianMazur Kinga3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPrzybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimGrzegorczyk DariuszRusinek Patrycja9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimJakubowski DominikBańcerowska Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimGrzegorczyk DariuszRusinek Patrycja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimJakubowski DominikBańcerowska Alicja1 C
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupAugustyniak KrystianUjma Marta4 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupPawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupPawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupAugustyniak KrystianUjma Marta2 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupAugustyniak KrystianUjma Marta2 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupPawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupSzor HubertWicińska Amelia9 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupPieklak PawełAugustyniak Nikola10 OPEN
Puchar Klas C, B i A Stępień MichałSkrzypek Klaudia6 B
Puchar Klas C, B i A Mostowiec AdrianMazur Kinga12 C
Puchar Klas C, B i A Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 A
Puchar Klas C, B i A Mostowiec AdrianMazur Kinga15 C
Puchar Klas C, B i A Jakubowski DominikBańcerowska Alicja7 C
MAŁE GRAND PRIX Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 C
OTTT DŻET 2021 Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra1 F
MAŁE GRAND PRIX Jakubowski DominikBańcerowska Alicja2 D
MAŁE GRAND PRIX Mostowiec AdrianMazur Kinga3 C
MAŁE GRAND PRIX Mostowiec AdrianMazur Kinga3 C
OTTT DŻET 2021 Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra2 F
OTTT DŻET 2021 Bojakowski TomaszSzczukiewicz Alicja3 F
OTTT DŻET 2021 Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja14 D
OTTT DŻET 2021 Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja15 D
OTTT Respect Dance 2021 Wiertel MieszkoMianowana Oliwia4 E
Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Smagowski MiłoszDrozd Nel5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szor HubertWicińska Amelia8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Stępień MichałSkrzypek Klaudia8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szor HubertWicińska Amelia14 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Molas BłażejKuranc Izabela11 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szor HubertWicińska Amelia12 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Smagowski MiłoszDrozd Nel6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Smagowski MiłoszDrozd Nel7 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Smagowski MiłoszDrozd Nel6 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Pawlak LeonTryka Hanna1 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kłapeć JanStępniak Aleksandra7 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Giemza StanisławCzajkowska Paulina1 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Jakubowski DominikBańcerowska Alicja4 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 C
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia9 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra3 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Szor HubertWicińska Amelia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra4 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Zarosa KrystianStępniak Maja7 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Giemza StanisławCzajkowska Paulina2 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówPrzybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra1 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWoch PrzemysławSiekierda Zuzanna4 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Chajkowski AdamPoziemska Kalina10 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówPrzybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra2 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jakubowski DominikBańcerowska Alicja14 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wiertel MieszkoMianowana Oliwia6 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Augustyniak KrystianUjma Marta3 E
Małe Grand Prix Olbrot PawełNiedźwiedź Natalia3 F
Małe Grand Prix Kłapeć JanStępniak Aleksandra1 G
Małe Grand Prix Augustyniak KrystianUjma Marta1 E
Małe Grand Prix Wiertel MieszkoMianowana Oliwia3 E
Małe Grand Prix Giemza StanisławCzajkowska Paulina4 F
Małe Grand Prix Zarosa KrystianStępniak Maja2 F
Małe Grand Prix Chajkowski AdamPoziemska Kalina4 E
Małe Grand Prix Mucha OliwierTyc Kamila4 D
Małe Grand Prix Mucha OliwierTyc Kamila4 D
Małe Grand Prix Mostowiec AdrianMazur Kinga5 C
Małe Grand Prix Mostowiec AdrianMazur Kinga2 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mucha OliwierTyc Kamila9 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Augustyniak KrystianUjma Marta1 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wiertel MieszkoMianowana Oliwia3 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mucha OliwierTyc Kamila6 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Woch PrzemysławSiekierda Zuzanna5 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Kłapeć JanStępniak Aleksandra2 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra4 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Zarosa KrystianStępniak Maja4 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Olbrot PawełNiedźwiedź Natalia6 F
Grand Prix Polski PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia7 OPEN
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wiertel MieszkoMianowana Oliwia6 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Augustyniak KrystianUjma Marta1 E
MAŁE GRAND PRIX Zarosa KrystianStępniak Maja2 F
MAŁE GRAND PRIX Giemza StanisławCzajkowska Paulina5 F
MAŁE GRAND PRIX Olbrot PawełNiedźwiedź Natalia3 F
MAŁE GRAND PRIX Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra2 F
MAŁE GRAND PRIX Chajkowski AdamPoziemska Kalina8 E
MAŁE GRAND PRIX Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra3 F
Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełAugustyniak Nikola12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełAugustyniak Nikola8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia5 OPEN
CeA Spring Augustyniak KrystianUjma Marta1 E
Polish Open Championships WDC Szor HubertWicińska Amelia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Polish Open Championships WDC Szor HubertWicińska Amelia14 OPEN
Polish Open Championships WDC Szor HubertWicińska Amelia5 OPEN
OTTT LIDER 2021Chajkowski AdamPoziemska Kalina7 E
OTTT LIDER 2021Mostowiec AdrianMazur Kinga9 C
OTTT LIDER 2021Mostowiec AdrianMazur Kinga9 C
OTTT LIDER 2021Jakubowski DominikBańcerowska Alicja8 C
OTTT LIDER 2021Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra2 F
OTTT LIDER 2021Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra1 F
OTTT LIDER 2021Kłapeć JanStępniak Aleksandra2 G
OTTT LIDER 2021Zarosa KrystianStępniak Maja5 F
OTTT LIDER 2021Olbrot PawełNiedźwiedź Natalia2 F
OTTT LIDER 2021Woch PrzemysławSiekierda Zuzanna7 E
OTTT LIDER 2021Furtak MaksymilianGałan Gabriela8 F
OTTT LIDER 2021Giemza StanisławCzajkowska Paulina1 F
OTTT LIDER 2021Miotła KamilTrafalska Ewa11 D
OTTT LIDER 2021Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 B
OTTT LIDER 2021Smagowski MiłoszDrozd Nel1 G
OTTT LIDER 2021Miotła KamilTrafalska Ewa12 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTSzor HubertWicińska Amelia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTPalak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTStępień MichałSkrzypek Klaudia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTPalak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTSzor HubertWicińska Amelia5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTPieklak PawełAugustyniak Nikola3 OPEN
OTTT LIDER 2021Skrzypek KonradWoch Małgorzata6 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTPieklak PawełAugustyniak Nikola1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWiertel MieszkoMianowana Oliwia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTAugustyniak KrystianUjma Marta3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTSmagowski MiłoszDrozd Nel4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTPawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
OTTT LIDER 2021Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 D
OTTT LIDER 2021Skrzypek KonradWoch Małgorzata8 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Stępień MichałSkrzypek Klaudia7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Cracow Dance Festival Smagowski MiłoszDrozd Nel1 G
Cracow Dance Festival Skrzypek KonradWoch Małgorzata9 C
Cracow Dance Festival Skrzypek KonradWoch Małgorzata14 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Wiertel MieszkoMianowana Oliwia2 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Olbrot PawełNiedźwiedź Natalia5 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kłapeć JanStępniak Aleksandra1 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Smagowski MiłoszDrozd Nel2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Pawlak LeonTryka Hanna1 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Augustyniak KrystianUjma Marta1 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wiertel MieszkoMianowana Oliwia3 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Giemza StanisławCzajkowska Paulina6 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Furtak MaksymilianGałan Gabriela8 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zarosa KrystianStępniak Maja4 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Chajkowski AdamPoziemska Kalina6 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mucha OliwierTyc Kamila6 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Miotła KamilTrafalska Ewa9 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mucha OliwierTyc Kamila9 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Miotła KamilTrafalska Ewa15 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria1 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja11 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mostowiec AdrianMazur Kinga7 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 B
Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełAugustyniak Nikola12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 D
Grand Prix Polski PTT Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 D
Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełAugustyniak Nikola10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Stępień MichałSkrzypek Klaudia8 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja4 E
MAŁE GRAND PRIX Mucha OliwierTyc Kamila7 D
MAŁE GRAND PRIX Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria14 D
MAŁE GRAND PRIX Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja13 D
MAŁE GRAND PRIX Mucha OliwierTyc Kamila5 D
MAŁE GRAND PRIX Furtak MaksymilianGałan Gabriela6 F
MAŁE GRAND PRIX Giemza StanisławCzajkowska Paulina5 F
MAŁE GRAND PRIX Chajkowski AdamPoziemska Kalina4 E
MAŁE GRAND PRIX Kłapeć JanStępniak Aleksandra2 G
MAŁE GRAND PRIX Smagowski MiłoszDrozd Nel1 G
CeA Puchar Szor HubertWicińska Amelia2 C
CeA Puchar Augustyniak KrystianUjma Marta2 E
II OTTT Będzin 2021 Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 B
CeA Puchar Zarosa KrystianStępniak Maja5 F
CeA Challenge Cup Puchar Jakubowski DominikBańcerowska Alicja9 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Stępień MichałSkrzypek Klaudia7 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja9 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Mucha OliwierTyc Kamila5 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zarosa KrystianStępniak Maja8 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Olbrot PawełNiedźwiedź Natalia7 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chajkowski AdamPoziemska Kalina2 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Mucha OliwierTyc Kamila6 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Furtak MaksymilianGałan Gabriela14 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Giemza StanisławCzajkowska Paulina10 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Smagowski MiłoszDrozd Nel2 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kłapeć JanStępniak Aleksandra1 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełAugustyniak Nikola6 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia1 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełAugustyniak Nikola6 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Molas BłażejKuranc Izabela6 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia7 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Stępień MichałSkrzypek Klaudia5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia12 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełAugustyniak Nikola9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Pieklak PawełAugustyniak Nikola11 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szor HubertWicińska Amelia9 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja1 E
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Miotła KamilTrafalska Ewa1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pawlak LeonTryka Hanna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Smagowski MiłoszDrozd Nel3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Chajkowski AdamPoziemska Kalina2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Szor HubertWicińska Amelia4 C
47 Puchar Wieczystego Molas BłażejKuranc Izabela16 OPEN
47 Puchar Wieczystego Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Molas BłażejKuranc Izabela9 A
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Szor HubertWicińska Amelia4 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Tajak MateuszSuryś Julia3 OPEN
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Pieklak PawełAugustyniak Nikola5 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Końko KacperBombolewska Alicja4 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Miotła KamilTrafalska Ewa6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Miotła KamilTrafalska Ewa7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Chajkowski AdamPoziemska Kalina4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Furtak MaksymilianGałan Gabriela8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wiertel MieszkoMianowana Oliwia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Skrzypek KonradWoch Małgorzata4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Szor HubertWicińska Amelia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Końko KacperBombolewska Alicja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Molas BłażejKuranc Izabela2 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Woch PrzemysławSiekierda Zuzanna2 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szor HubertWicińska Amelia20 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pieklak PawełAugustyniak Nikola13 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiTajak MateuszSuryś Julia4 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Furtak MaksymilianGałan Gabriela8 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Końko KacperBombolewska Alicja4 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Woch PrzemysławSiekierda Zuzanna7 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Augustyniak KrystianUjma Marta1 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wiertel MieszkoMianowana Oliwia5 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Mucha OliwierTyc Kamila2 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria8 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Szor HubertWicińska Amelia2 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Szor HubertWicińska Amelia5 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Końko KacperBombolewska Alicja6 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pieklak PawełAugustyniak Nikola7 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szor HubertWicińska Amelia3 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szor HubertWicińska Amelia2 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Augustyniak KrystianUjma Marta2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Woch PrzemysławSiekierda Zuzanna6 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wiertel MieszkoMianowana Oliwia8 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Mucha OliwierTyc Kamila1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Końko KacperBombolewska Alicja1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Końko KacperBombolewska Alicja1 D
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Augustyniak KrystianUjma Marta1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wiertel MieszkoMianowana Oliwia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pieklak PawełAugustyniak Nikola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Mostowiec AdrianMazur Kinga3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Jakubowski DominikBańcerowska Alicja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Mucha OliwierTyc Kamila3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Grzegorczyk DariuszRusinek Patrycja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 E
Mistrzostwa Polski Standard Palak TymoteuszSzymczak Natalia4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szor HubertWicińska Amelia16 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Mucha OliwierTyc Kamila2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szor HubertWicińska Amelia2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szor HubertWicińska Amelia3 C
MAŁE GRAND PRIX Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 C
MAŁE GRAND PRIX Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szor HubertWicińska Amelia3 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szor HubertWicińska Amelia6 C
Grand Prix Polski PTT Molas BłażejKuranc Izabela10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Puchar Klas A,B i C Stępień MichałSkrzypek Klaudia6 C
Puchar Klas A,B i C Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 B
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Skrzypek KonradWoch Małgorzata7 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Woch PrzemysławSiekierda Zuzanna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Smagowski MiłoszDrozd Nel2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Końko KacperBombolewska Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Końko KacperBombolewska Alicja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Szor HubertWicińska Amelia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mostowiec AdrianMazur Kinga3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mostowiec AdrianMazur Kinga3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Szor HubertWicińska Amelia2 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja5 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Końko KacperBombolewska Alicja3 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja4 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mostowiec AdrianMazur Kinga3 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Smagowski MiłoszDrozd Nel6 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna10 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Skrzypek KonradWoch Małgorzata3 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mostowiec AdrianMazur Kinga2 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pawlak LeonTryka Hanna2 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria8 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wiertel MieszkoMianowana Oliwia10 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Molas BłażejKuranc Izabela5 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Końko KacperBombolewska Alicja5 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Molas BłażejKuranc Izabela4 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Molas BłażejKuranc Izabela4 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Szor HubertWicińska Amelia10 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Szor HubertWicińska Amelia7 OPEN
Majówka w Krakowie - OTTT Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 E
Majówka w Krakowie - OTTT Jakubowski DominikBańcerowska Alicja2 D
MAŁE GRAND PRIX Augustyniak KrystianUjma Marta6 F
MAŁE GRAND PRIX Wiertel MieszkoMianowana Oliwia7 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Chajkowski AdamPoziemska Kalina7 F
MAŁE GRAND PRIX Mostowiec AdrianMazur Kinga6 D
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Końko KacperBombolewska Alicja1 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja6 E
MAŁE GRAND PRIX Mostowiec AdrianMazur Kinga6 D
MAŁE GRAND PRIX Szor HubertWicińska Amelia1 D
MAŁE GRAND PRIX Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria10 D
MAŁE GRAND PRIX Skrzypek KonradWoch Małgorzata3 D
MAŁE GRAND PRIX Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 D
MAŁE GRAND PRIX Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Woch PrzemysławSiekierda Zuzanna3 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Furtak MaksymilianGałan Gabriela6 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Chajkowski AdamPoziemska Kalina9 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Olbrot PawełBrzozowska Alicja10 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Końko KacperBombolewska Alicja1 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Miotła KamilTrafalska Ewa3 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna9 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Brzozowski KacperPuławska Zofia12 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Miotła KamilTrafalska Ewa2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrzypek KonradWoch Małgorzata4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mostowiec AdrianMazur Kinga7 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Stępień MichałSkrzypek Klaudia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mostowiec AdrianMazur Kinga4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szor HubertWicińska Amelia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szor HubertWicińska Amelia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela12 OPEN
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 B
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
XXXIV TURNIEJ ASĂ“W 2020 Zawiercie 09.02.2020Tajak MateuszSuryś Julia4 OPEN
XXXIV TURNIEJ ASĂ“W 2020 Zawiercie 09.02.2020Czopiński KonradMakhnyuk Sofiya9 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Mucha OliwierTyc Kamila2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Końko KacperBombolewska Alicja2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Brzozowski KacperPuławska Zofia13 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Szor HubertWicińska Amelia2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria10 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Szor HubertWicińska Amelia1 D
Puchar WieczystegoPalak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Puchar WieczystegoStępień MichałSkrzypek Klaudia3 OPEN
Puchar WieczystegoStępień MichałSkrzypek Klaudia9 C
Puchar WieczystegoJakubowski DominikBańcerowska Alicja22 E
Puchar WieczystegoJakubowski DominikBańcerowska Alicja3 E
Puchar WieczystegoMolas BłażejKuranc Izabela6 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMucha OliwierTyc Kamila7 F
Christmas PartySzor HubertWicińska Amelia2 D
Christmas PartySzor HubertWicińska Amelia3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMolas BłażejKuranc Izabela2 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Stepien MichalSkrzypek Klaudia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Mucha OliwierTyc Kamila3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Olbrot PawełBrzozowska Alicja5 F
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Pawlak LeonUjma Marta3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Miotła KamilTrafalska Ewa8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Szor HubertWicińska Amelia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Szor HubertWicińska Amelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Mostowiec AdrianMazur Kinga1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Końko KacperBombolewska Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Brzozowski KacperPuławska Zofia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Molas BłażejKuranc Izabela4 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Stepien MichalSkrzypek Klaudia11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Pieklak PawełAugustyniak Nikola17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Mucha OliwierTyc Kamila9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Olbrot PawełBrzozowska Alicja9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Brzozowski KacperPuławska Zofia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Końko KacperBombolewska Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Mostowiec AdrianMazur Kinga5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Mostowiec AdrianMazur Kinga1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Grzegorczyk DariuszTyc Weronika1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Grzegorczyk DariuszTyc Weronika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Jakubowski DominikBańcerowska Alicja4 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Pawlak LeonUjma Marta1 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Stępień MichałSkrzypek Klaudia8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Grzegorczyk DariuszTyc Weronika3 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Grzegorczyk DariuszTyc Weronika1 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Końko KacperBombolewska Alicja6 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mucha OliwierTyc Kamila6 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZABrzozowski KacperPuławska Zofia1 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMiotła KamilTrafalska Ewa3 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMucha OliwierTyc Kamila8 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAOlbrot PawełBrzozowska Alicja10 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMostowiec AdrianMazur Kinga2 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAKońko KacperBombolewska Alicja5 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMostowiec AdrianMazur Kinga4 D
Puchar Rektora AGH Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 D
Puchar Rektora AGH Molas BłażejKuranc Izabela2 B
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata8 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Tajak MateuszSuryś Julia2 OPEN
OTTT DŻET 2019 Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 D
OTTT DŻET 2019 Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 D
OTTT DŻET 2019 Skrzypek KonradWoch Małgorzata4 D
OTTT DŻET 2019 Końko KacperBombolewska Alicja2 E
OTTT DŻET 2019 Mostowiec AdrianMazur Kinga3 D
OTTT DŻET 2019 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria7 D
OTTT DŻET 2019 Mostowiec AdrianMazur Kinga2 D
OTTT DŻET 2019 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 D
OTTT DŻET 2019 Mucha OliwierTyc Kamila6 F
OTTT DŻET 2019 Grzegorczyk DariuszTyc Weronika1 F
OTTT DŻET 2019 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja6 E
OTTT DŻET 2019 Grzegorczyk DariuszTyc Weronika8 E
OTTT DŻET 2019 Jakubowski DominikBańcerowska Alicja8 E
OTTT DŻET 2019 Miotła KamilTrafalska Ewa1 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Stępień MichałSkrzypek Klaudia5 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Jakubowski DominikBańcerowska Alicja6 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Jakubowski DominikBańcerowska Alicja4 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 D
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Czopiński KonradMakhnyuk Sofiya12 A
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Molas BłażejKuranc Izabela21 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Palak TymoteuszSzymczak Natalia7 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Czopiński KonradMakhnyuk Sofiya12 A
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Brzozowski KacperPuławska Zofia4 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Molas BłażejKuranc Izabela7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Molas BłażejKuranc Izabela3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Stępień MichałSkrzypek Klaudia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Pieklak PawełAugustyniak Nikola5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Skrzypek KonradWoch Małgorzata4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Skrzypek KonradWoch Małgorzata4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kudrel JonathanCzajkowska Paulina3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Pawlak LeonUjma Marta1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Jakubowski DominikBańcerowska Alicja3 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Grzegorczyk DariuszTyc Weronika1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Mostowiec AdrianMazur Kinga5 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Miotła KamilTrafalska Ewa3 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Mucha OliwierTyc Kamila10 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Chajkowski AdamKowalewska Emilia13 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Olbrot PawełBrzozowska Alicja8 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Pieklak PawełAugustyniak Nikola3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Mostowiec AdrianMazur Kinga4 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria7 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna6 E
MAŁE GRAND PRIX Mostowiec AdrianMazur Kinga7 D
MAŁE GRAND PRIX Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 D
MAŁE GRAND PRIX Mostowiec AdrianMazur Kinga6 D
MAŁE GRAND PRIX Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria5 D
MAŁE GRAND PRIX Skrzypek KonradWoch Małgorzata9 D
MAŁE GRAND PRIX Skrzypek KonradWoch Małgorzata6 D
Puchar Klas A, B i C Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 B
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata5 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata30 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Zmokly Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria10 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Końko KacperBombolewska Alicja5 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Miotła KamilTrafalska Ewa2 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Mostowiec AdrianMazur Kinga2 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Mostowiec AdrianMazur Kinga4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Palak TymoteuszSzymczak Natalia7 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Zmokly Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria5 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Tajak MateuszSuryś Julia3 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Tajak MateuszSuryś Julia18 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Chajkowski AdamKowalewska Emilia8 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Skrzypek KonradWoch Małgorzata5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Skrzypek KonradWoch Małgorzata7 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Końko KacperBombolewska Alicja5 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Miotła KamilTrafalska Ewa6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Mostowiec AdrianMazur Kinga4 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Olbrot PawełBrzozowska Alicja11 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Brzozowski KacperPuławska Zofia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Mostowiec AdrianMazur Kinga3 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jakubowski DominikBańcerowska Alicja2 F
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata7 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Tajak MateuszSuryś Julia5 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Tajak MateuszSuryś Julia1 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaJakubowski DominikBańcerowska Alicja2 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKońko KacperBombolewska Alicja10 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaJakubowski DominikBańcerowska Alicja5 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Skrzypek KonradWoch Małgorzata6 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Pieklak PawełAugustyniak Nikola8 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMostowiec AdrianMazur Kinga3 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMostowiec AdrianMazur Kinga7 D
Polish Open Championships WDC Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Olbrot PawełBrzozowska Alicja4 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Pieklak PawełAugustyniak Nikola3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Brzozowski KacperPuławska Zofia7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stępień MichałSkrzypek Klaudia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stępień MichałSkrzypek Klaudia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela10 OPEN
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Końko KacperBombolewska Alicja3 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna9 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Mucha OliwierTyc Kamila9 F
MAŁE GRAND PRIX Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna5 E
MAŁE GRAND PRIX Miotła KamilTrafalska Ewa5 F
MAŁE GRAND PRIX Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 D
MAŁE GRAND PRIX Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 D
MAŁE GRAND PRIX Skrzypek KonradWoch Małgorzata3 D
MAŁE GRAND PRIX Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Palak TymoteuszSzymczak Natalia6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Chajkowski AdamKowalewska Emilia9 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Molas BłażejKuranc Izabela10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Grzegorczyk DariuszTyc Weronika5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Grzegorczyk DariuszTyc Weronika2 E