!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ZAMEK
Lublin (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jakubowski DominikBańcerowska Alicja2 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Mostowiec AdrianMazur Kinga4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Mostowiec AdrianMazur Kinga3 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Brzozowski KacperPuławska Zofia8 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Olbrot PawełBrzozowska Alicja11 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Chajkowski AdamKowalewska Emilia8 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Miotła KamilTrafalska Ewa6 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Końko KacperBombolewska Alicja5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Skrzypek KonradWoch Małgorzata7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Skrzypek KonradWoch Małgorzata5 D
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Tajak MateuszSuryś Julia5 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Tajak MateuszSuryś Julia1 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata7 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMostowiec AdrianMazur Kinga7 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMostowiec AdrianMazur Kinga3 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Pieklak PawełAugustyniak Nikola8 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Skrzypek KonradWoch Małgorzata6 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaJakubowski DominikBańcerowska Alicja5 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaJakubowski DominikBańcerowska Alicja2 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKońko KacperBombolewska Alicja10 E
Polish Open Championships WDC Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Pieklak PawełAugustyniak Nikola3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Brzozowski KacperPuławska Zofia7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Olbrot PawełBrzozowska Alicja4 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stępień MichałSkrzypek Klaudia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stępień MichałSkrzypek Klaudia4 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jakubowski DominikBańcerowska Alicja1 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Końko KacperBombolewska Alicja3 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna9 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Mucha OliwierTyc Kamila9 F
MAŁE GRAND PRIX Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 D
MAŁE GRAND PRIX Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 D
MAŁE GRAND PRIX Skrzypek KonradWoch Małgorzata3 D
MAŁE GRAND PRIX Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna5 E
MAŁE GRAND PRIX Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 D
MAŁE GRAND PRIX Miotła KamilTrafalska Ewa5 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Palak TymoteuszSzymczak Natalia6 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Molas BłażejKuranc Izabela3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Mucha OliwierTyc Kamila7 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Chajkowski AdamKowalewska Emilia9 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Końko KacperBombolewska Alicja1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Mostowiec AdrianMazur Kinga2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Grzegorczyk DariuszTyc Weronika2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Grzegorczyk DariuszTyc Weronika5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Molas BłażejKuranc Izabela10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Stępień MichałSkrzypek Klaudia6 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Czopiński KonradMakhnyuk Sofiya5 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata3 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Czopiński KonradMakhnyuk Sofiya1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Olbrot PawełBrzozowska Alicja8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Mostowiec AdrianMazur Kinga1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Brzozowski KacperPuławska Zofia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Miotła KamilTrafalska Ewa8 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Brzozowski KacperPuławska Zofia12 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Olbrot PawełBrzozowska Alicja13 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Grzegorczyk DariuszTyc Weronika4 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Mostowiec AdrianMazur Kinga1 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Grzegorczyk DariuszTyc Weronika2 F
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata7 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Czopiński KonradMakhnyuk Sofiya12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrzypek KonradWoch Małgorzata4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela1 B
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Tajak MateuszSuryś Julia5 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Tajak MateuszSuryś Julia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela14 B
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Mostowiec AdrianMazur Kinga1 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Grzegorczyk DariuszTyc Weronika11 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Grzegorczyk DariuszTyc Weronika4 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Mostowiec AdrianMazur Kinga6 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Miotła KamilTrafalska Ewa13 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Chajkowski AdamKowalewska Emilia14 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 D
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMolas BłażejKuranc Izabela14 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Mostowiec AdrianMazur Kinga1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Końko KacperBombolewska Alicja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Brzozowski KacperPuławska Zofia3 F
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKluch PatrykChocyk Wiktoria13 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSikora KarolGoleń Gabriela24 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Olbrot PawełBrzozowska Alicja12 F
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Czopiński KonradMakhnyuk Sofiya25 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata16 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaQ OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Molas BłażejKuranc Izabela43 B
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria3 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata16 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Czopiński KonradMakhnyuk Sofiya25 OPEN
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Chajkowski AdamKowalewska Emilia17 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Grzegorczyk DariuszTyc Weronika5 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Grzegorczyk DariuszTyc Weronika2 F
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kluch PatrykChocyk Wiktoria2 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Końko KacperBombolewska Alicja15 F
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Mostowiec AdrianMazur Kinga4 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Pieklak PawełAugustyniak Nikola5 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Miotła KamilTrafalska Ewa16 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna13 F
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Urbański PawełCieślińska Melania HonorataQ OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Tajak MateuszSuryś Julia15 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Urbański PawełCieślińska Melania Honorata16 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Tajak MateuszSuryś JuliaQ OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Stępień MichałSkrzypek Klaudia12 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Tajak MateuszSuryś Julia2 OPEN
Małe Grand Prix Mostowiec AdrianMazur Kinga1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia4 OPEN
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Końko KacperBombolewska Alicja2 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Mostowiec AdrianMazur Kinga1 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna3 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna6 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Olbrot PawełBrzozowska Alicja11 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Miotła KamilTrafalska Ewa12 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Chajkowski AdamKowalewska Emilia14 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Mostowiec AdrianMazur Kinga1 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Końko KacperBombolewska Alicja4 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Brzozowski KacperPuławska Zofia6 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Pieklak PawełAugustyniak Nikola3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Syk MarcinHermaniuk Alicja4 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Mostowiec AdrianMazur Kinga6 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Grzegorczyk DariuszTyc Weronika1 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Grzegorczyk DariuszTyc Weronika1 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Bochniak MikołajWicińska Amelia3 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Bochniak MikołajWicińska Amelia4 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Molas BłażejKuranc Izabela1 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Molas BłażejKuranc Izabela3 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Molas BłażejKuranc Izabela3 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia9 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia6 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 B
XLV Puchar Wieczystego Molas BłażejKuranc Izabela5 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Końko KacperBombolewska Alicja2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pieprzyk MateuszMazur Kinga4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Bochniak MikołajWicińska Amelia2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Bochniak MikołajWicińska Amelia6 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kluch PatrykChocyk Wiktoria5 B
XXXIII Turniej Asów Zawiercie 02.12.2018Urbański PawełCieślińska Melania Honorata4 OPEN
XXXIII Turniej Asów Zawiercie 02.12.2018Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria2 OPEN
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria5 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Jakubowski DominikPieprzyk Weronika6 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Pieprzyk MateuszMazur Kinga4 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata4 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Czerski NorbertTygielska Karolina1 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Urbański PawełCieślińska Melania Honorata3 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bochniak MikołajWicińska Amelia3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna10 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bochniak MikołajWicińska Amelia3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Molas BłażejKuranc Izabela1 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Molas BłażejKuranc Izabela6 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Pieprzyk MateuszMazur Kinga7 E
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Czerski NorbertTygielska Karolina3 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Tajak MateuszSuryś Julia13 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Czerski NorbertTygielska Karolina28 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Czerski NorbertTygielska Karolina19 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Tajak MateuszSuryś Julia9 OPEN
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Pieprzyk MateuszMazur Kinga4 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna4 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Brzozowski KacperPuławska Zofia7 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Mostowiec AdrianŻywicka Paulina7 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Molas BłażejKuranc Izabela4 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Jakubowski DominikPieprzyk Weronika9 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Bochniak MikołajWicińska Amelia5 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Bochniak MikołajWicińska Amelia1 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Molas BłażejKuranc Izabela2 C
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Czerski NorbertTygielska Karolina11 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Czerski NorbertTygielska Karolina1 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Czerski NorbertTygielska Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Skrzypek KonradWoch Małgorzata5 OPEN
DŻET 2018 Bochniak MikołajWicińska Amelia4 C
DŻET 2018 Pieprzyk MateuszMazur Kinga4 E
DŻET 2018 Jakubowski DominikPieprzyk Weronika6 E
DŻET 2018 Mostowiec AdrianŻywicka Paulina10 E
DŻET 2018 Bochniak MikołajWicińska Amelia4 C
DŻET 2018 Molas BłażejKuranc Izabela2 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Czerski NorbertTygielska Karolina7 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia7 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia4 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Czerski NorbertTygielska Karolina2 OPEN
DŻET 2018 Molas BłażejKuranc Izabela3 B
DŻET 2018 Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna6 F
DŻET 2018 Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 E
Mistrzostwa Polski Standard Palak TymoteuszSzymczak Natalia4 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata2 A
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia8 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria14 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata30 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Tajak MateuszSuryś Julia32 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Tajak MateuszSuryś Julia6 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata7 OPEN
Puchar Klas A,B i C Molas BłażejKuranc Izabela8 C
Puchar Klas A,B i C Molas BłażejKuranc Izabela12 B
Puchar Klas A,B i C Syk MarcinHermaniuk Alicja2 C
KLASA 2018Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 E
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Urbański PawełCieślińska Melania HonorataQ OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata7 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Tajak MateuszSuryś Julia32 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Tajak MateuszSuryś Julia6 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata30 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria14 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Molas BłażejKuranc Izabela5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Molas BłażejKuranc Izabela4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 E
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Palak TymoteuszSzymczak Natalia4 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Mostowiec AdrianŻywicka Paulina7 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria1 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Wiatrowski KarolWęgrzyn Zuzanna5 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Brzozowski KacperPuławska Zofia7 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Bochniak MikołajWicińska Amelia5 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Bochniak MikołajWicińska Amelia8 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Molas BłażejKuranc Izabela5 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Molas BłażejKuranc Izabela4 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiciński JakubŻukowska Paulina14 OPEN
Polish Open Championships Palak TymoteuszSzymczak Natalia9 OPEN
Polish Open Championships Wiciński JakubŻukowska Paulina12 OPEN
PERFECT DANCE Mostowiec AdrianŻywicka Paulina9 F
Polish Open Championships Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Czopiński KonradOstęp Julia5 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Molas BłażejKuranc Izabela5 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Molas BłażejKuranc Izabela4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czopiński KonradOstęp Julia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela20 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kluch PatrykChocyk Wiktoria7 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Jakubowski DominikPieprzyk Weronika13 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pieprzyk MateuszMazur Kinga9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Bochniak MikołajWicińska Amelia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Bochniak MikołajWicińska Amelia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Mostowiec AdrianŻywicka Paulina11 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 B
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 B
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 E
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaJakubowski DominikPieprzyk Weronika2 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Jakubowski DominikPieprzyk Weronika4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Jakubowski DominikPieprzyk Weronika11 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pieprzyk MateuszMazur Kinga10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Molas BłażejKuranc Izabela7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Grzegorczyk DariuszDrabik Wiktoria2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Grzegorczyk DariuszDrabik Wiktoria4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wiciński JakubŻukowska Paulina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Molas BłażejKuranc Izabela5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Palak TymoteuszSzymczak Natalia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Bochniak MikołajWicińska Amelia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Bochniak MikołajWicińska Amelia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Molas BłażejKuranc Izabela17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Molas BłażejKuranc Izabela18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Michalak DawidKaspruk Myroslava16 OPEN
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia6 B
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Molas BłażejKuranc Izabela3 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Molas BłażejKuranc Izabela4 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia5 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata3 OPEN
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jakubowski DominikPieprzyk Weronika1 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grzegorczyk DariuszDrabik Wiktoria8 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mostowiec AdrianŻywicka Paulina2 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pieprzyk MateuszMazur Kinga7 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grzegorczyk DariuszDrabik Wiktoria9 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Molas BłażejKuranc Izabela5 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria2 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSkoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychBrzozowski KacperPuławska Zofia13 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPieprzyk MateuszMazur Kinga5 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychJakubowski DominikPieprzyk Weronika6 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMostowiec AdrianŻywicka Paulina12 F
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychBochniak MikołajWicińska Amelia6 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychBochniak MikołajWicińska Amelia4 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Michalak DawidKaspruk Myroslava28 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata10 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia6 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia9 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Mostowiec AdrianŻywicka Paulina13 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jakubowski DominikPieprzyk Weronika10 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pieprzyk MateuszMazur Kinga4 F
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Michalak DawidKaspruk Myroslava20 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Czerski NorbertTygielska Karolina6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Michalak DawidKaspruk Myroslava24 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Czerski NorbertTygielska Karolina6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Michalak DawidKaspruk Myroslava24 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mostowiec AdrianŻywicka Paulina4 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Chajkowski AdamBombolewska Alicja15 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Skoczylas KornelSochaczewska Wiktoria4 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pieprzyk MateuszMazur Kinga2 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Brzozowski KacperPuławska Zofia13 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Jakubowski DominikPieprzyk Weronika5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Czopiński KonradOstęp Julia8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Skrzypek KonradWoch Małgorzata4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wiciński JakubŻukowska Paulina4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Czopiński KonradOstęp Julia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Czopiński KonradOstęp Julia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Molas BłażejKuranc Izabela2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Bochniak MikołajWicińska Amelia9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Bochniak MikołajWicińska Amelia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Molas BłażejKuranc Izabela18 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Tajak MateuszSuryś Julia5 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Tajak MateuszSuryś Julia3 OPEN
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Czerski NorbertTygielska Karolina30 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Bochniak MikołajWicińska Amelia5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pieprzyk MateuszMazur Kinga13 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Bochniak MikołajWicińska Amelia4 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Sikora KarolGoleń Gabriela6 B
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Stępień MichałSkrzypek Klaudia15 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Molas BłażejKuranc Izabela32 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Kluch PatrykChocyk Wiktoria37 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Wiciński JakubŻukowska Paulina4 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Mazurek BartoszJawor Jagoda27 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Molas BłażejKuranc Izabela28 C
Stars Final 2018 Pieprzyk MateuszMazur Kinga3 F
Stars Final 2018 Wiciński JakubŻukowska Paulina4 A
Stars Final 2018 Bochniak MikołajWicińska Amelia5 C
Stars Final 2018 Bochniak MikołajWicińska Amelia1 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Pieprzyk MateuszMazur Kinga7 F
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bochniak MikołajWicińska Amelia3 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bochniak MikołajWicińska Amelia3 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 E
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Tajak MateuszSuryś Julia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria4 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata2 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 E
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria2 OPEN
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia4 OPEN
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Czerski NorbertTygielska Karolina8 OPEN
II OTTT Respect Cup 2017 Pieprzyk MateuszMazur Kinga6 F
II OTTT Respect Cup 2017 Molas BłażejKuranc Izabela7 C
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Czerski NorbertTygielska Karolina6 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBochniak MikołajWicińska Amelia14 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBochniak MikołajWicińska Amelia12 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPalak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMolas BłażejKuranc Izabela11 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMolas BłażejKuranc Izabela20 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPalak TymoteuszSzymczak Natalia5 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMolas BłażejKuranc Izabela3 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTrochymiuk SebastianStanilewicz Agata28 A
Jubileuszowy - DŻET 2017 Molas BłażejKuranc Izabela6 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Molas BłażejKuranc Izabela1 C
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Czerski NorbertTygielska Karolina5 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Kędzierski MichałNikoniuk Monika3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyBochniak MikołajWicińska Amelia15 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Czerski NorbertTygielska Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Kędzierski MichałNikoniuk Monika7 A
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Czerski NorbertTygielska Karolina3 A
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia11 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Pieprzyk MateuszMazur Kinga3 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Jakubowski DominikPieprzyk Weronika8 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Molas BłażejKuranc Izabela2 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Molas BłażejKuranc Izabela4 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 C
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia5 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia10 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 E
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Tajak MateuszSuryś Julia5 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia11 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Kędzierski MichałNikoniuk Monika20 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Tajak MateuszSuryś Julia16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pieklak PawełAugustyniak Nikola10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Skrzypek KonradWoch Małgorzata12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Wiciński JakubŻukowska Paulina13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bochniak MikołajWicińska Amelia11 OPEN
XV OTTT o Puchar Roztocza Molas BłażejKuranc Izabela5 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Molas BłażejKuranc Izabela2 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Jakubowski DominikPieprzyk Weronika8 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Pieprzyk MateuszMazur Kinga6 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Czopiński KonradOstęp Julia2 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Molas BłażejKuranc Izabela5 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Bochniak MikołajWicińska Amelia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Bochniak MikołajWicińska Amelia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Jakubowski DominikPieprzyk Weronika10 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Wiciński JakubŻukowska Paulina6 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Molas BłażejKuranc Izabela3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Molas BłażejKuranc Izabela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Czopiński KonradOstęp Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Wiciński JakubŻukowska Paulina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Molas BłażejKuranc Izabela3 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Pieprzyk MateuszMazur Kinga8 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Mazurek BartoszJawor Jagoda17 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Molas BłażejKuranc Izabela19 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Bochniak MikołajWicińska Amelia11 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Wiciński JakubŻukowska Paulina19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Pieklak PawełAugustyniak Nikola3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 F
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia16 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria15 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata39 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Molas BłażejKuranc Izabela4 C
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Tajak MateuszSuryś Julia36 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata34 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Tajak MateuszSuryś Julia5 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia20 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Molas BłażejKuranc Izabela9 C
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria4 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata9 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Tajak MateuszSuryś Julia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bochniak MikołajWicińska Amelia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czopiński KonradOstęp Julia5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bochniak MikołajWicińska Amelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czopiński KonradOstęp Julia28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Molas BłażejKuranc Izabela7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazurek BartoszJawor Jagoda12 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Czopiński KonradOstęp Julia12 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Sikora KarolGoleń Gabriela1 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Molas BłażejKuranc Izabela5 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Molas BłażejKuranc Izabela2 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Pieklak PawełAugustyniak Nikola1 F
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Palak TymoteuszSzymczak Natalia7 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Mazurek BartoszJawor Jagoda5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Palak TymoteuszSzymczak Natalia8 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Wiciński JakubŻukowska Paulina3 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Molas BłażejKuranc Izabela10 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Sikora KarolGoleń Gabriela1 C
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Skrzypek KonradWoch Małgorzata2 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pieklak PawełAugustyniak Nikola4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Sikora KarolGoleń Gabriela2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia7 OPEN
OTTS LEGA DANCE CUP 2017 Olecko 17.06.2017Tajak MateuszSuryś Julia2 OPEN
OTTS LEGA DANCE CUP 2017 Olecko 17.06.2017Tajak MateuszSuryś Julia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Molas BłażejKuranc Izabela5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Pieprzyk MateuszMazur Kinga5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Jakubowski DominikPieprzyk Weronika4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Pieklak PawełAugustyniak Nikola2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Molas BłażejKuranc Izabela7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Sikora KarolGoleń Gabriela3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Kluch PatrykChocyk Wiktoria4 C
Polish Open Championships PTT Palak TymoteuszSzymczak Natalia10 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMazurek BartoszJawor Jagoda26 OPEN
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Bochniak MikołajWicińska Amelia3 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Molas BłażejKuranc Izabela14 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Palak TymoteuszSzymczak Natalia8 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Bochniak MikołajWicińska Amelia6 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Bochniak MikołajWicińska Amelia1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Molas BłażejKuranc Izabela5 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kluch PatrykChocyk Wiktoria4 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kluch PatrykChocyk Wiktoria14 B
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSkrzypek KonradWoch Małgorzata1 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Molas BłażejKuranc Izabela11 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Bochniak MikołajWicińska Amelia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Bochniak MikołajWicińska Amelia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wiciński JakubŻukowska Paulina13 B
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKluch PatrykChocyk Wiktoria3 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Molas BłażejKuranc Izabela7 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKluch PatrykChocyk Wiktoria3 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Molas BłażejKuranc Izabela15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Palak TymoteuszSzymczak Natalia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wiciński JakubŻukowska Paulina8 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSikora KarolGoleń Gabriela1 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Tajak MateuszSuryś Julia5 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Tajak MateuszSuryś Julia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Mazurek BartoszJawor Jagoda17 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Tajak MateuszSuryś Julia2 OPEN
XIV OTTT o Puchar RoztoczaMolas BłażejKuranc Izabela7 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaPalak TymoteuszSzymczak Natalia3 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaPalak TymoteuszSzymczak Natalia2 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaBochniak MikołajWicińska Amelia2 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaBochniak MikołajWicińska Amelia1 D
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata5 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata4 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia4 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 C
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 C
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata7 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria3 OPEN
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Kluch PatrykChocyk Wiktoria5 C
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Kędzierski MichałAdamiak Zuzanna5 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata5 OPEN
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kluch PatrykChocyk Wiktoria9 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Molas BłażejKuranc Izabela8 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Bochniak MikołajWicińska Amelia4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Bochniak MikołajWicińska Amelia3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Skrzypek KonradWoch Małgorzata3 E
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Stępień MichałSkrzypek Klaudia1 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBochniak MikołajWicińska Amelia3 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKluch PatrykChocyk Wiktoria8 B
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMolas BłażejKuranc Izabela4 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBochniak MikołajWicińska Amelia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Mazurek BartoszJawor Jagoda1 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Wiciński JakubŻukowska Paulina17 A
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria7 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Tajak MateuszSuryś Julia9 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Wiciński JakubŻukowska Paulina42 B
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata20 OPEN
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Bochniak MikołajWicińska Amelia1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Bochniak MikołajWicińska Amelia2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Palak TymoteuszSzymczak Natalia1 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Molas BłażejKuranc Izabela4 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Palak TymoteuszSzymczak Natalia4 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Kędzierski MichałAdamiak Zuzanna11 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bochniak MikołajWicińska Amelia9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Tajak MateuszSuryś Julia7 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Mazurek BartoszJawor Jagoda25 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Wiciński JakubŻukowska Paulina5 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bochniak MikołajWicińska Amelia10 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Tajak MateuszSuryś Julia3 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata19 OPEN
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaMolas BłażejKuranc Izabela6 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaPalak TymoteuszSzymczak Natalia5 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaPalak TymoteuszSzymczak Natalia2 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaBochniak MikołajWicińska Amelia1 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaBochniak MikołajWicińska Amelia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiciński JakubŻukowska Paulina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bochniak MikołajWicińska Amelia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Palak TymoteuszSzymczak Natalia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bochniak MikołajWicińska Amelia8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBochniak MikołajWicińska Amelia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMolas BłażejKuranc Izabela3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBochniak MikołajWicińska Amelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMazurek BartoszJawor Jagoda1 B
XX MIKOŁAJKOWY OTTT o Puchar Prezesa SM Augustów 15.12.2016Tajak MateuszSuryś Julia1 OPEN
XX MIKOŁAJKOWY OTTT o Puchar Prezesa SM Augustów 15.12.2016Tajak MateuszSuryś Julia1 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPalak TymoteuszSzymczak Natalia6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Zachodniopom. Kołobrzeg 11.12.2016Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
Festiwal Tańca Emika 2016 Mazurek BartoszJawor Jagoda1 B
Festiwal Tańca Emika 2016 Bochniak MikołajWicińska Amelia3 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Bochniak MikołajWicińska Amelia5 D
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria2 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Stępień MichałSkrzypek Klaudia8 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Stępień MichałSkrzypek Klaudia9 OPEN
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTKluch PatrykChocyk Wiktoria4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Skrzypek KonradWoch Małgorzata1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Bochniak MikołajWicińska Amelia1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Bochniak MikołajWicińska Amelia1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Molas BłażejKuranc Izabela2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Pieklak PawełŻywicka Paulina4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Molas BłażejKuranc Izabela1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Mazurek BartoszJawor Jagoda1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Molas BłażejKuranc Izabela3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Kluch PatrykChocyk Wiktoria6 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Palak TymoteuszSzymczak Natalia10 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMolas BłażejKuranc Izabela3 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Molas BłażejKuranc Izabela2 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Bochniak MikołajWicińska Amelia1 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Bochniak MikołajWicińska Amelia1 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Kluch PatrykChocyk Wiktoria8 B
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Kluch PatrykChocyk Wiktoria3 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Mazurek BartoszJawor Jagoda1 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Łokiński Michał TomaszNikoniuk Monika8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Stępień MichałSkrzypek Klaudia6 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Mazurek BartoszJawor Jagoda24 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata5 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria2 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata3 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Pieklak PawełŻywicka Paulina4 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Molas BłażejKuranc Izabela1 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Bochniak MikołajWicińska Amelia4 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Bochniak MikołajWicińska Amelia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Kluch PatrykChocyk Wiktoria3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Kluch PatrykChocyk Wiktoria2 C
22. POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - BALTIC CUP Elbląg 14.10.2016Czerski NorbertSkalska Inga7 OPEN
22. POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - BALTIC CUP Elbląg 14.10.2016Tajak MateuszSuryś Julia7 OPEN
22. POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - BALTIC CUP Elbląg 14.10.2016Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata4 OPEN
22. POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - BALTIC CUP Elbląg 14.10.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia10 OPEN
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Czerski NorbertSkalska Inga2 OPEN
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Czerski NorbertSkalska Inga2 OPEN
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Czerski NorbertSkalska Inga5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJŁokiński Michał TomaszNikoniuk Monika2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJPalak TymoteuszSzymczak Natalia4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJSkrzypek KonradWoch Małgorzata4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMazurek BartoszJawor Jagoda8 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia10 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMazurek BartoszJawor Jagoda3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKluch PatrykChocyk Wiktoria9 B
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoBochniak MikołajWicińska Amelia3 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKluch PatrykChocyk Wiktoria2 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoŁokiński Michał TomaszNikoniuk Monika2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMazurek BartoszJawor Jagoda1 B
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWiciński JakubŻukowska Paulina2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPalak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPalak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSkrzypek KonradWoch Małgorzata1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMolas BłażejKuranc Izabela3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Molas BłażejKuranc Izabela2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Kluch PatrykChocyk Wiktoria6 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Kluch PatrykChocyk Wiktoria3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Molas BłażejKuranc Izabela5 D
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Kluch PatrykChocyk Wiktoria5 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Mazurek BartoszJawor Jagoda29 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Mazurek BartoszJawor Jagoda8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Mazurek BartoszJawor Jagoda13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Palak TymoteuszSzymczak Natalia17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Palak TymoteuszSzymczak Natalia11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Molas BłażejKuranc Izabela1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Mazurek BartoszJawor Jagoda4 B
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Skrzypek KonradWoch Małgorzata3 F
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Tajak MateuszSuryś Julia2 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Wiciński JakubŻukowska Paulina3 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia4 OPEN
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejMolas BłażejKuranc Izabela3 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejMolas BłażejKuranc Izabela5 D
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata2 OPEN
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
X SLONECZNY TTS WDSF YOUTH STANDARD&LATIN Dziwnów 21.05.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata2 OPEN
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Mazurek BartoszJawor Jagoda9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMolas BłażejKuranc Izabela3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Wiciński JakubŻukowska Paulina8 C
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia3 OPEN
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Mazurek BartoszJawor Jagoda13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Bochniak MikołajWicińska Amelia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wiciński JakubŻukowska Paulina19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wiciński JakubŻukowska Paulina3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Mazurek BartoszJawor Jagoda1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Palak TymoteuszSzymczak Natalia8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Palak TymoteuszSzymczak Natalia11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Molas BłażejKuranc Izabela6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Molas BłażejKuranc Izabela5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Bochniak MikołajWicińska Amelia7 D
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 C
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 C
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata3 OPEN
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata3 OPEN
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Mazurek BartoszJawor Jagoda1 B
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Podleśny JakubMieczkowska Noemi9 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Podleśny JakubMieczkowska Noemi6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Jankowski KamilCzerwińska Aleksandra11 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Wiciński JakubŻukowska Paulina7 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Wiciński JakubŻukowska Paulina3 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Molas BłażejKuranc Izabela3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Molas BłażejKuranc Izabela3 D
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Palak TymoteuszSzymczak Natalia5 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Palak TymoteuszSzymczak Natalia8 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Michalak DawidKaspruk Myroslava19 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Podleśny JakubMieczkowska Noemi5 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Wiciński JakubŻukowska Paulina4 C
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Michalak DawidKaspruk Myroslava22 OPEN
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Bochniak MikołajWicińska Amelia7 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Mazurek BartoszJawor Jagoda3 B
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Kluch PatrykChocyk Wiktoria4 C
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Bochniak MikołajWicińska Amelia3 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Wiciński JakubŻukowska Paulina3 C
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Podleśny JakubMieczkowska Noemi3 C
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Molas BłażejKuranc Izabela4 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Molas BłażejKuranc Izabela3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Wiciński JakubŻukowska Paulina3 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Podleśny JakubMieczkowska Noemi2 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Podleśny JakubMieczkowska Noemi8 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Jankowski KamilCzerwińska Aleksandra6 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Molas BłażejKuranc Izabela11 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Molas BłażejKuranc Izabela3 D
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Kędzierski MichałBryła Sylwia Mariola5 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Czerski NorbertSkalska Inga4 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Łokiński Michał TomaszNikoniuk Monika2 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia3 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia1 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Czerski NorbertSkalska Inga7 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Tajak MateuszSuryś Julia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Michalak DawidKaspruk Myroslava21 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Tajak MateuszSuryś Julia3 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria3 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata3 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata5 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Wąsala MichałSzerej Dominika27 A
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016Czerski NorbertSkalska Inga5 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia5 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016Czerski NorbertSkalska Inga5 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata4 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016Tajak MateuszSuryś Julia6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kluch PatrykChocyk Wiktoria8 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Mazurek BartoszJawor Jagoda8 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Palak TymoteuszSzymczak Natalia8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Molas BłażejKuranc Izabela11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Molas BłażejKuranc Izabela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Wiciński JakubŻukowska Paulina6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Jankowski KamilCzerwińska Aleksandra4 F
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Mazurek BartoszJawor Jagoda1 B
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaSztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata21 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaTajak MateuszSuryś Julia8 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaKwaśniak RobertOstęp Julia6 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaŁokiński Michał TomaszNikoniuk Monika17 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Palak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Palak TymoteuszSzymczak Natalia4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaKędzierski MichałBryła Sylwia Mariola20 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Czerski NorbertSkalska Inga12 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Tajak MateuszSuryś Julia10 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria7 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania Honorata12 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Kwaśniak RobertOstęp Julia9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMolas BłażejKuranc Izabela3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMolas BłażejKuranc Izabela8 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKluch PatrykChocyk Wiktoria18 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazurek BartoszJawor Jagoda4 C
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Kwaśniak RobertOstęp Julia3 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata6 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Kędzierski MichałBryła Sylwia Mariola4 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata6 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Czerski NorbertSkalska Inga4 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Tajak MateuszSuryś Julia1 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Łokiński Michał TomaszNikoniuk Monika7 OPEN
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Bogusz KamilZowczak Gabriela5 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Molas BłażejKuranc Izabela1 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Molas BłażejKuranc Izabela5 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Kluch PatrykChocyk Wiktoria2 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Wiciński JakubŻukowska Paulina2 C
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata2 OPEN
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Jankowski KamilCzerwińska Aleksandra6 F
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Tajak MateuszSuryś Julia4 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Kwaśniak RobertOstęp Julia7 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Uss AdrianKucharska Paulina11 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata7 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Stępień MichałSkrzypek Klaudia3 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Uss AdrianKucharska Paulina10 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria4 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychWardak MarcinWardak Natalia3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychBogusz KamilZowczak Gabriela3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychMolas BłażejKuranc Izabela1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychMolas BłażejKuranc Izabela4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychPodleśny JakubMieczkowska Noemi2 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychKluch PatrykChocyk Wiktoria3 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychPodleśny JakubMieczkowska Noemi4 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychWiciński JakubŻukowska Paulina2 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychMazurek BartoszJawor Jagoda2 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWardak MarcinWardak Natalia1 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówPodleśny JakubMieczkowska Noemi4 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówKluch PatrykChocyk Wiktoria4 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówPodleśny JakubMieczkowska Noemi6 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWiciński JakubŻukowska Paulina2 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówBochniak MikołajWicińska Amelia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówStępień MichałSkrzypek Klaudia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówBochniak MikołajWicińska Amelia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówPalak TymoteuszSzymczak Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówMolas BłażejKuranc Izabela3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówPalak TymoteuszSzymczak Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówStępień MichałSkrzypek Klaudia1 OPEN
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Kędzierski MichałBryła Sylwia Mariola5 OPEN
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Mazurek BartoszJawor Jagoda1 B
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Molas BłażejKuranc Izabela6 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Wardak MarcinWardak Natalia1 E
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Wąsala MichałSzerej Dominika7 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Wiciński JakubŻukowska Paulina5 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Palak TymoteuszSzymczak Natalia7 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Palak TymoteuszSzymczak Natalia3 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Wiciński JakubŻukowska Paulina3 C
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Molas BłażejKuranc Izabela1 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Bogusz KamilZowczak Gabriela3 E
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejKluch PatrykChocyk Wiktoria2 C
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejJankowski KamilCzerwińska Aleksandra5 F
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Uss AdrianKucharska Paulina11 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychBochniak MikołajWicińska Amelia26 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria2 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Łokiński Michał TomaszNikoniuk Monika14 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Uss AdrianKucharska Paulina11 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata3 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Stępień MichałSkrzypek Klaudia5 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychBochniak MikołajWicińska Amelia22 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Kluch PatrykChocyk Wiktoria10 C
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Jankowski KamilCzerwińska Aleksandra13 F
MP FTS Dzieci i Juniorów Młodszych Łódź 25.10.2015Stępień MichałSkrzypek Klaudia7 OPEN
MP FTS Dzieci i Juniorów Młodszych Łódź 25.10.2015Stępień MichałSkrzypek Klaudia4 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Bogusz KamilZowczak Gabriela5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Wardak MarcinWardak Natalia4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Gromuł PrzemysławGałązka Katarzyna9 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Gromuł PrzemysławGałązka Katarzyna7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Wiciński JakubŻukowska Paulina4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Wiciński JakubŻukowska Paulina2 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wardak MarcinWardak Natalia4 E
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Bogusz KamilZowczak Gabriela1 E
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Ziomek KacperRękawek Maria6 E
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Gromuł PrzemysławGałązka Katarzyna5 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Gromuł PrzemysławGałązka Katarzyna6 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Podleśny JakubMieczkowska Noemi5 C
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Podleśny JakubMieczkowska Noemi6 C
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Kluch PatrykChocyk Wiktoria7 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Jankowski KamilCzerwińska Aleksandra2 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Stępień MichałSkrzypek Klaudia2 OPEN
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Kluch PatrykChocyk Wiktoria7 C
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Kluch PatrykChocyk Wiktoria1 C
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Wardak MarcinWardak Natalia4 E
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Bogusz KamilZowczak Gabriela2 E
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Kluch PatrykChocyk Wiktoria2 C
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Kluch PatrykChocyk Wiktoria1 C
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Wiciński JakubŻukowska Paulina1 C
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Wąsala MichałSzerej Dominika3 A
III OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015\" Jankowski KamilCzerwińska Aleksandra6 F
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Kwaśniak RobertOstęp Julia12 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata9 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Kwaśniak RobertOstęp Julia3 B
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Kwaśniak RobertOstęp Julia8 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria24 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Tajak MateuszSuryś Julia3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena Maria1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Kwaśniak RobertOstęp Julia1 B
Opolska Gala Tańca 2015 Kluch PatrykChocyk Wiktoria4 C
Opolska Gala Tańca 2015 Kluch PatrykChocyk Wiktoria7 C
Opolska Gala Tańca 2015 Wiciński JakubŻukowska Paulina2 C
Opolska Gala Tańca 2015 Wąsala MichałSzerej Dominika7 B
Opolska Gala Tańca 2015 Kwaśniak RobertOstęp Julia2 OPEN
Opolska Gala Tańca 2015 Wiciński JakubŻukowska Paulina8 OPEN