!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DCS BRWINÓW
Brwinów (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Giziński BartoszŁata Maja2 D
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Giziński BartoszŁata Maja2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła1 F
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Wiktorowicz KacperSkiba Natalia1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Krasuski AdamKrasuska Izabela2 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Dębkowski ŁukaszDębkowska Urszula2 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Krasuski AdamKrasuska Izabela1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Krasuski AdamKrasuska Izabela5 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Dębkowski ŁukaszDębkowska Urszula5 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła4 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Wypych PiotrWypych Anna9 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Krasuski AdamKrasuska Izabela5 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Wypych PiotrWypych Anna1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Wypych PiotrWypych Anna2 E
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika2 E
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Jarosiński MichałSiwiec Zuzanna1 F
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Wiktorowicz KacperSkiba Natalia2 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika4 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWypych PiotrWypych Anna4 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła3 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła5 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka10 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyDębkowski ŁukaszDębkowska Urszula4 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka7 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWypych PiotrWypych Anna3 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyDębkowski ŁukaszDębkowska Urszula4 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Jarosiński MichałSiwiec Zuzanna3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wiktorowicz KacperSkiba Natalia5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wiktorowicz KacperSkiba Natalia4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Jarosiński MichałSiwiec Zuzanna6 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika2 E
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika2 E
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Banaszek DawidUcińska Kornelia3 G
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Michalski OskarRosa Aleksandra4 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Wiktorowicz KacperSkiba Natalia5 E
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna1 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna2 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Wiktorowicz KacperSkiba Natalia4 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Jarosiński MichałSiwiec Zuzanna4 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika3 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Michalski OskarRosa Aleksandra5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika3 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Wiktorowicz KacperSkiba Natalia3 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna5 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna1 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika1 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Jarosiński MichałSiwiec Zuzanna6 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Woźniak BartoszJabłek Maria10 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Michalski OskarRosa Aleksandra2 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Banaszek DawidUcińska Kornelia3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Wiktorowicz KacperSkiba Natalia6 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła4 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka3 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Krasuski AdamKrasuska Izabela2 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła10 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka11 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Krasuski AdamKrasuska Izabela6 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Dębkowski ŁukaszDębkowska Urszula3 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Krasuski AdamKrasuska Izabela3 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Dębkowski ŁukaszDębkowska Urszula5 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Maj SławomirKorzeniowska Małgorzata2 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Maj SławomirKorzeniowska Małgorzata1 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Krasuski AdamKrasuska Izabela2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Woźniak BartoszJabłek Maria3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika2 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wiktorowicz KacperSkiba Natalia4 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika5 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Woźniak BartoszJabłek Maria9 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Michalski OskarRosa Aleksandra3 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Szcześniewski JędrzejSzychowska Kinga2 H
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Zwierzchowski AlanOrlik Antonina1 H
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wiktorowicz KacperSkiba Natalia8 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMaj SławomirKorzeniowska Małgorzata1 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówDębkowski ŁukaszDębkowska Urszula4 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWypych PiotrWypych Anna3 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWypych PiotrWypych Anna11 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła10 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówDębkowski ŁukaszDębkowska Urszula11 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMaj SławomirKorzeniowska Małgorzata6 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Krasuski AdamKrasuska Izabela3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Dębkowski ŁukaszDębkowska Urszula4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Maj SławomirKorzeniowska Małgorzata2 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika4 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Zwierzchowski AlanOrlik Antonina2 H
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Banaszek DawidUcińska Kornelia2 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jarosiński MichałSiwiec Zuzanna9 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna3 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka Zofia4 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka Zofia5 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna6 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika3 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wiktorowicz KacperSkiba Natalia6 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wiktorowicz KacperSkiba Natalia7 E
WIELKOPOLAN CUP Wiktorowicz KacperSkiba Natalia7 E
WIELKOPOLAN CUP Wiktorowicz KacperSkiba Natalia7 E
WIELKOPOLAN CUP Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła6 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika5 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Szcześniewski JędrzejSzychowska Kinga2 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Turniak PiotrMakowska Wiktoria2 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Banaszek DawidUcińska Kornelia3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Michalski OskarRosa Aleksandra4 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Woźniak BartoszJabłek Maria9 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Zwierzchowski AlanOrlik Antonina1 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna4 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Seman WiktorOrdyniec Karolina5 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Wiktorowicz KacperSkiba Natalia5 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna8 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Seman WiktorOrdyniec Karolina9 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Wiktorowicz KacperSkiba Natalia5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Zwierzchowski AlanOrlik Antonina1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Szcześniewski JędrzejSzychowska Kinga2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Krasuski AdamKrasuska Izabela1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Dębkowski ŁukaszDębkowska Urszula2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Krasuski AdamKrasuska Izabela3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Szmyt TomaszSzmyt Małgorzata7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Maj SławomirMaj Renata8 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Krasuski AdamKrasuska Izabela2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Maj SławomirKorzeniowska Małgorzata1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Dębkowski ŁukaszDębkowska Urszula5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Maj SławomirMaj Renata5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Szmyt TomaszSzmyt Małgorzata6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Maj SławomirKorzeniowska Małgorzata1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Wypych PiotrWypych Anna3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Michalski OskarRosa Aleksandra9 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Woźniak BartoszJabłek Maria10 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika7 E
CeA Challenge Cup Puchar Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła2 F
CeA Challenge Cup Puchar Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka7 E
CeA Challenge Cup Puchar Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wiktorowicz KacperSkiba Natalia10 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wiktorowicz KacperSkiba Natalia12 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Seman WiktorOrdyniec Karolina5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Seman WiktorOrdyniec Karolina7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna2 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Zwierzchowski AlanOrlik Antonina2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Szcześniewski JędrzejSzychowska Kinga2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka Zofia7 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Michalski OskarRosa Aleksandra5 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Woźniak BartoszJabłek Maria9 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika5 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna4 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Seman WiktorOrdyniec Karolina9 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Seman WiktorOrdyniec Karolina9 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Szczepanik PiotrJabłek Katarzyna7 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka Zofia8 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Wiktorowicz KacperSkiba Natalia12 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Wiktorowicz KacperSkiba Natalia9 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Krasuski AdamKrasuska Izabela2 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła6 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Krasuski AdamKrasuska Izabela2 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Wypych PiotrWypych Anna3 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka4 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka Zofia3 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka Zofia5 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wiktorowicz KacperSkiba Natalia6 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Krasuski AdamKrasuska Izabela2 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Krasuski AdamKrasuska Izabela1 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka3 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Wypych PiotrWypych Anna2 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła3 F
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła3 F
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWypych PiotrWypych Anna2 F
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorBugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka4 F
Puchar WieczystegoWiktorowicz KacperSkiba Natalia17 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wiktorowicz KacperSkiba Natalia6 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka3 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika9 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Giziński BartoszŁata Maja3 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Zwierzchowski AlanOrlik Antonina2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika8 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Giziński BartoszŁata Maja2 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Michalski OskarRosa Aleksandra3 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Wiktorowicz KacperSkiba Natalia1 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Woźniak BartoszJabłek Maria1 G
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Giziński BartoszŁata Maja1 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika7 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Giziński BartoszŁata Maja5 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wiktorowicz KacperSkiba Natalia2 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Wiktorowicz KacperSkiba Natalia1 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Giziński BartoszŁata Maja4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Turniak PiotrMakowska Wiktoria2 H
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wiktorowicz KacperSkiba Natalia3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Giziński BartoszŁata Maja5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Michalski OskarRosa Aleksandra5 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Woźniak BartoszJabłek Maria2 G
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła2 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówBanaszek DawidUcińska Kornelia3 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówWoźniak BartoszJabłek Maria2 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówCzarnecki MarcelBuczyńska Dominika3 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówZwierzchowski AlanOrlik Antonina2 H
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówTurniak PiotrMakowska Wiktoria2 H
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówMichalski OskarRosa Aleksandra9 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówGiziński BartoszŁata Maja3 E
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówKołodziejczyk MikołajŻmigrodzka Zofia2 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówKołodziejczyk MikołajŻmigrodzka Zofia2 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówWiktorowicz KacperSkiba Natalia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWiktorowicz KacperSkiba Natalia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimGiziński BartoszŁata Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimCzarnecki MarcelBuczyńska Dominika1 F
MAŁE GRAND PRIX Woźniak BartoszJabłek Maria2 G
MAŁE GRAND PRIX Michalski OskarRosa Aleksandra6 F
MAŁE GRAND PRIX Giziński BartoszŁata Maja7 E
MAŁE GRAND PRIX Wiktorowicz KacperSkiba Natalia4 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Wypych PiotrWypych Anna3 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Krasuski AdamKrasuska Izabela5 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Woźniak AdamWoźniak Małgorzata3 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Woźniak AdamWoźniak Małgorzata3 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Wypych PiotrWypych Anna2 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówGiziński BartoszŁata Maja5 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówCzarnecki MarcelBuczyńska Dominika4 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWoźniak BartoszJabłek Maria3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Giziński BartoszŁata Maja12 OPEN
Małe Grand Prix Michalski OskarRosa Aleksandra8 F
Małe Grand Prix Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika7 F
Małe Grand Prix Woźniak BartoszJabłek Maria3 G
Małe Grand Prix Giziński BartoszŁata Maja5 E
Małe Grand Prix Wiktorowicz KacperSkiba Natalia5 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Banaszek DawidUcińska Kornelia3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Giziński BartoszŁata Maja3 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Woźniak BartoszJabłek Maria3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika10 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Turniak PiotrMakowska Wiktoria2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Michalski OskarRosa Aleksandra9 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Maj SławomirMaj Renata9 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Woźniak AdamWoźniak Małgorzata4 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Krasuski AdamKrasuska Izabela4 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła7 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła4 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka10 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wypych PiotrWypych Anna3 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Maj SławomirMaj Renata4 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka5 F
MAŁE GRAND PRIX Wiktorowicz KacperSkiba Natalia7 F
MAŁE GRAND PRIX Giziński BartoszŁata Maja7 E
MAŁE GRAND PRIX Czarnecki MarcelBuczyńska Dominika10 F
MAŁE GRAND PRIX Woźniak BartoszJabłek Maria3 G
Grand Prix Seniorów PTT Bugajczyk KrzysztofBugajczyk Agnieszka7 F
Grand Prix Seniorów PTT Wypych PiotrWypych Anna5 F
Grand Prix Seniorów PTT Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła5 F
Grand Prix Seniorów PTT Woźniak AdamWoźniak Małgorzata3 F
Grand Prix Polski PTT Giziński BartoszŁata Maja6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła5 F
MAŁE GRAND PRIX Turniak PiotrMakowska Wiktoria2 H
MAŁE GRAND PRIX Banaszek DawidUcińska Kornelia3 G
MAŁE GRAND PRIX Woźniak BartoszJabłek Maria1 H
MAŁE GRAND PRIX Michalski OskarGajownik Izabela12 E
MAŁE GRAND PRIX Wiktorowicz KacperSkiba Natalia6 F
MAŁE GRAND PRIX Giziński BartoszŁata Maja7 E
CeA Puchar Wiktorowicz KacperSkiba Natalia4 F
CeA Challenge Cup Puchar Wypych PiotrWypych Anna4 F
CeA Challenge Cup Puchar Krasuski AdamKrasuska Izabela7 F
CeA Challenge Cup Puchar Wiktorowicz BogdanWiktorowicz Bogumiła6 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Michalski OskarGajownik Izabela12 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiktorowicz KacperSkiba Natalia11 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Giziński BartoszŁata Maja9 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Woźniak BartoszJabłek Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wiktorowicz KacperSkiba Natalia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kopp JeremiRosa Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Giziński BartoszŁata Maja11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Michalski OskarGajownik Izabela10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Woźniak BartoszJabłek Maria2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Banaszek DawidUcińska Kornelia3 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Woźniak BartoszJabłek Maria2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Giziński BartoszŁata Maja2 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Michalski OskarGajownik Izabela3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Michalski OskarGajownik Izabela8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Michalski OskarGajownik Izabela8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Giziński BartoszŁata Maja11 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Giziński BartoszŁata Maja11 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Giziński BartoszŁata Maja4 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Michalski OskarGajownik Izabela6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Michalski OskarGajownik Izabela3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Banaszek DawidUcińska Kornelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Giziński BartoszŁata Maja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wiktorowicz KacperSkiba Natalia2 G
MAŁE GRAND PRIX Wiktorowicz KacperSkiba Natalia2 G
MAŁE GRAND PRIX Michalski OskarGajownik Izabela1 G
MAŁE GRAND PRIX Giziński BartoszŁata Maja5 F
MAŁE GRAND PRIX Banaszek DawidUcińska Kornelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Giziński BartoszŁata Maja8 F
MAŁE GRAND PRIX Michalski OskarGajownik Izabela1 G
MAŁE GRAND PRIX Giziński BartoszŁata Maja5 F
MAŁE GRAND PRIX Wiktorowicz KacperKopp Nina3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Michalski OskarGajownik Izabela1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Giziński BartoszŁata Maja7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wiktorowicz KacperKopp Nina3 G
Christmas PartyWiktorowicz KacperKopp Nina1 H
Christmas PartyGiziński BartoszŁata Maja7 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wiktorowicz KacperKopp Nina1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Giziński BartoszŁata Maja10 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Michalski OskarGajownik Izabela3 G
MAŁE GRAND PRIX Giziński BartoszŁata Maja9 E
MAŁE GRAND PRIX Wiktorowicz KacperKopp Nina2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Michalski OskarGajownik Izabela3 G
MAŁE GRAND PRIX Michalski OskarGajownik Izabela3 G
MAŁE GRAND PRIX Wiktorowicz KacperKopp Nina2 H
MAŁE GRAND PRIX Giziński BartoszŁata Maja10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Czarnecki MarcelMałecka Nikola2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Michalski OskarGajownik Izabela3 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Czarnecki MarcelMałecka Nikola1 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Michalski OskarGajownik Izabela2 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Giziński BartoszŁata Maja1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Giziński BartoszŁata Maja2 G
MAŁE GRAND PRIX Wiktorowicz KacperShort Amelia Kuai2 H
MAŁE GRAND PRIX Giziński BartoszŁata Maja1 G
MAŁE GRAND PRIX Michalski OskarGajownik Izabela3 G
MAŁE GRAND PRIX Czarnecki MarcelMałecka Nikola2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Czarnecki MarcelMałecka Nikola3 G
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Czarnecki MarcelMałecka Nikola1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Czarnecki MarcelMałecka Nikola3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Giziński BartoszŁata Maja1 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Michalski OskarGajownik Izabela3 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Czarnecki MarcelMałecka Nikola3 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Giziński BartoszŁata Maja2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michalski OskarGajownik Izabela3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnecki MarcelMałecka Nikola1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Giziński BartoszŁata Maja3 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Giziński BartoszŁata Maja3 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Czarnecki MarcelMałecka Nikola1 H
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Michalski OskarGajownik Izabela3 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Michalski OskarGajownik Izabela3 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Giziński BartoszŁata Maja3 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Czarnecki MarcelMałecka Nikola1 H
Małe Grand Prix Gajownik IzabelaMichalski Oskar3 G
Małe Grand Prix Łata MajaGiziński Bartosz3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Łata MajaGiziński Bartosz1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gajownik IzabelaMichalski Oskar2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Giziński BartoszŁata Maja1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia3 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Giziński BartoszŁata Maja1 H
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Michalski OskarGajownik Izabela2 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Gajownik IzabelaMichalski Oskar1 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Giziński BartoszŁata Maja1 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Łata MajaGiziński Bartosz1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Gajownik IzabelaMichalski Oskar2 H
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Giziński BartoszŁata Maja2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Gajownik IzabelaMichalski Oskar2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Giziński BartoszŁata Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Giziński BartoszŁata Maja1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Michalski OskarGajownik Izabela2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Giziński BartoszŁata Maja2 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia2 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Michalski OskarGajownik Izabela2 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Giziński BartoszŁata Maja2 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Michalski OskarGajownik Izabela2 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Giziński BartoszŁata Maja2 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia1 H
Gwiazdkowy TTT Czarnecki MarcelSobolewska Klaudia1 H