!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CLASSIC DANCESPORT
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Buczek DawidNiegowska Eliza1 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Matviienko AskoldStashkevich Emilia3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Buczek DawidNiegowska Eliza1 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Sokolovskyi OstapShevchenko Polina1 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Sokolovskyi OstapShevchenko Polina2 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Horianskyi LevNomerovska Valeriia1 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Panfil EdwardPłachta Zuzanna3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Biernat MateuszGolińska Zofia3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Sukhanov TymofiiSukhanova Oleksandra1 G
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Piskun OleksanderKomar Iryna9 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Sokolovskyi OstapShevchenko Polina22 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Sokolovskyi OstapShevchenko Polina19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Piskun OleksanderKomar Iryna21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Sokolovskyi OstapShevchenko Polina19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Sokolovskyi OstapShevchenko Polina20 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Nikonov RomanKorbutiak Milana2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Nikonov RomanKorbutiak Milana4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Sokolovskyi OstapShevchenko Polina3 D
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Sokolovskyi OstapShevchenko Polina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Sokolovskyi OstapShevchenko Polina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Nikonov RomanKorbutiak Milana1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Sokolovskyi OstapShevchenko Polina4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Sokalski MaksymilianHurman Tetiana3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Sokalski MaksymilianHurman Tetiana2 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Sokalski MaksymilianHurman Tetiana4 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Matviienko AskoldStashkevich Emilia2 G
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Sukhanov TymofiiSukhanova Oleksandra1 G
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Sokolovskyi OstapShevchenko Polina7 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Buczek DawidNiegowska Eliza1 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Panfil EdwardPłachta Zuzanna3 G
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Buczek DawidNiegowska Eliza1 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Sokalski MaksymilianHurman Tetiana2 E
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Sokolovskyi OstapShevchenko Polina17 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Sokolovskyi OstapShevchenko Polina22 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina9 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Piskun OleksanderKomar Iryna26 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Sokalski MaksymilianHurman Tetiana3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Buczek DawidNiegowska Eliza2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Sokalski MaksymilianHurman Tetiana3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Buczek DawidNiegowska Eliza2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2024, Ogólnopolskiego Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Sokolovskyi OstapShevchenko Polina3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2024, Ogólnopolskiego Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Sokolovskyi OstapShevchenko Polina3 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Sokolovskyi OstapShevchenko Polina2 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Sukhanov TymofiiSukhanova Oleksandra2 G
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Biernat MateuszGolińska Zofia3 G
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Sokolovskyi OstapShevchenko Polina3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Panfil EdwardPłachta Zuzanna3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Horianskyi LevNomerovska Valeriia2 E
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Khersonskyy FedorMazurek Martyna3 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina9 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Buczek DawidNiegowska Eliza1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Buczek DawidNiegowska Eliza1 E
VIVA DANCE CUP 2024 Rokita KacperKurianinova Kira5 D
VIVA DANCE CUP 2024 Rokita KacperKurianinova Kira1 E
VIVA DANCE CUP 2024 Sokolovskyi OstapShevchenko Polina2 D
VIVA DANCE CUP 2024 Sokolovskyi OstapShevchenko Polina3 D
VIVA DANCE CUP 2024 Horianskyi LevNomerovska Valeriia2 E
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Brzeski BrunoArczyńska Daria15 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Khersonskyy FedorMazurek Martyna6 OPEN
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Rokita KacperKurianinova Kira8 D
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Piskun OleksanderKomar Iryna14 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Sokolovskyi OstapShevchenko Polina3 D
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Sokolovskyi OstapShevchenko Polina4 D
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Sukhanov TymofiiSukhanova Oleksandra1 G
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Horianskyi LevNomerovska Valeriia1 E
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Rokita KacperKurianinova Kira1 E
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Buczek DawidNiegowska Eliza1 F
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Sokalski MaksymilianHurman Tetiana4 F
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Sokalski MaksymilianHurman Tetiana3 F
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Buczek DawidNiegowska Eliza4 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Buczek DawidNiegowska Eliza1 F
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Biernat MateuszGolińska Zofia3 G
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Panfil EdwardPłachta Zuzanna3 G
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Sukhanov TymofiiSukhanova Oleksandra1 G
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Rokita KacperKurianinova Kira1 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Sokalski MaksymilianHurman Tetiana2 F
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Buczek DawidNiegowska Eliza5 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Rokita KacperKurianinova Kira3 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Sokalski MaksymilianHurman Tetiana3 F
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Khersonskyy FedorMazurek Martyna10 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Nikonov RomanKorbutiak Milana2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Horianskyi LevNomerovska Valeriia2 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Nikonov RomanKorbutiak Milana5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina16 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Piskun OleksanderKomar Iryna21 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Sokolovskyi OstapShevchenko Polina1 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Sokolovskyi OstapShevchenko Polina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Sokalski MaksymilianHurman Tetiana2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Sokalski MaksymilianHurman Tetiana2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Nikonov RomanKorbutiak Milana1 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Rokita KacperNiegowska Eliza2 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Piskun OleksanderKomar Iryna1 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Lastovskyi DmytroHolod Svitlana4 B
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Rokita KacperNiegowska Eliza1 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Sokalski MaksymilianHurman Tetiana1 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Sokalski MaksymilianHurman Tetiana1 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Horianskyi LevNomerovska Valeriia2 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Sukhanov TymofiiSukhanova Oleksandra1 G
Polish Cup PTT Nikonov RomanKorbutiak Milana6 OPEN
Polish Cup PTT Nikonov RomanKorbutiak Milana4 OPEN
Polish Cup PTT Khersonskyy FedorMazurek Martyna10 OPEN
Polish Cup PTT Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina13 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Lastovskyi DmytroHolod Svitlana14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Rokita KacperNiegowska Eliza3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Sokalski MaksymilianHurman Tetiana2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Sokalski MaksymilianHurman Tetiana2 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rokita KacperNiegowska Eliza2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Horianskyi LevNomerovska Valeriia2 E
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKhersonskyy FedorMazurek Martyna3 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENStelmaszczyk MichałKucińska Paulina4 OPEN
Puchar WieczystegoBrzeski BrunoArczyńska Daria14 A
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Rokita KacperNiegowska Eliza2 E
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Horianskyi LevNomerovska Valeriia2 E
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Rokita KacperNiegowska Eliza5 E
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Horianskyi LevNomerovska Valeriia1 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina22 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Brzeski BrunoArczyńska Daria3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Brzeski BrunoArczyńska Daria2 A
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Horianskyi LevNomerovska Valeriia1 F
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Nikonov RomanKorbutiak Milana1 F
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Rokita KacperNiegowska Eliza1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Nikonov RomanKorbutiak Milana1 F
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Horianskyi LevNomerovska Valeriia2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Nikonov RomanKorbutiak Milana1 OPEN
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Lastovskyi DmytroHolod Svitlana6 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Khersonskyy FedorMazurek Martyna1 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Horianskyi LevNomerovska Valeriia1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Rokita KacperNiegowska Eliza2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Rokita KacperNiegowska Eliza3 E
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Rokita KacperNiegowska Eliza3 E
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Lastovskyi DmytroHolod Svitlana8 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Lastovskyi DmytroHolod Svitlana1 B
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Rokita KacperNiegowska Eliza2 E
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Nikonov RomanKorbutiak Milana1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Nikonov RomanKorbutiak Milana1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Horianskyi LevNomerovska Valeriia3 F
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Khersonskyy FedorMazurek Martyna6 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina4 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Lastovskyi DmytroHolod Svitlana1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Rokita KacperNiegowska Eliza5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Rokita KacperNiegowska Eliza3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Horianskyi LevNomerovska Valeriia6 F
Grand Prix Polski PTT Khersonskyy FedorMazurek Martyna5 OPEN
Polish Open Championships Piskun OleksanderKoval Mariia10 OPEN
Polish Open Championships Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina19 OPEN
Polish Open Championships Khersonskyy FedorMazurek Martyna8 OPEN
Polish Open Championships Khersonskyy FedorMazurek Martyna6 OPEN
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Horianskyi LevNomerovska Valeriia3 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Rokita KacperNiegowska Eliza4 E
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Rokita KacperNiegowska Eliza4 E
Grand Prix Polski PTTStelmaszczyk MichałKucińska Paulina4 OPEN
Grand Prix Polski PTTKhersonskyy FedorMazurek Martyna8 OPEN
Grand Prix Polski PTTPishenko OleksandrKomar Iryna15 OPEN
Grand Prix Polski PTTPiskun OleksanderKoval Mariia5 OPEN
Grand Prix Polski PTTPishenko OleksandrKomar Iryna10 OPEN
Grand Prix Polski PTTPishenko OleksandrKomar Iryna8 B
Grand Prix Polski PTTPishenko OleksandrKomar Iryna2 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pishenko OleksandrKomar Iryna9 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pishenko OleksandrKomar Iryna5 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Piskun OleksanderKoval Mariia6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Tama MikołajKuląg Marta2 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina9 OPEN
Polish Cup Pishenko OleksandrKomar Iryna21 OPEN
Polish Cup Piskun OleksanderKoval Mariia15 OPEN
Polish Cup Tama MikołajKuląg Marta5 OPEN
Polish Cup Pishenko OleksandrKomar Iryna5 B
Polish Cup Pishenko OleksandrKomar Iryna3 B
Polish Cup Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina15 OPEN
Polish Cup Pishenko OleksandrKomar Iryna19 OPEN
Polish Cup Piskun OleksanderKoval Mariia11 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Pishenko OleksandrKomar Iryna7 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Pishenko OleksandrKomar Iryna11 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Piskun OleksanderKoval Mariia1 A
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Tama MikołajKuląg Marta1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Piskun OleksanderKoval Mariia3 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Piskun OleksanderKoval Mariia1 A
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Rokita KacperNiegowska Eliza8 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Rokita KacperNiegowska Eliza8 E
Puchar Wieczystego kategorie OPENPiskun OleksanderKoval Mariia5 OPEN
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Rokita KacperNiegowska Eliza5 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Buczyński HubertButko Viana2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Tama MikołajKuląg Marta9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina31 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Pishenko OleksandrKomar Iryna7 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria6 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Piskun OleksanderKoval Mariia3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Piskun OleksanderKoval Mariia1 A
Oleski Festiwal Tańca 2022 Pishenko OleksandrKomar Iryna7 B
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Piskun OleksanderKoval Mariia1 A
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria19 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Rokita KacperNiegowska Eliza1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Tama MikołajKuląg Marta4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Buczyński HubertButko Viana1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria2 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Buczyński HubertButko Viana1 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria12 OPEN
Polish Open ChampionshipsStelmaszczyk MichałKucińska Paulina23 OPEN
Polish Open ChampionshipsTama MikołajKuląg Marta11 OPEN
Polish Open ChampionshipsStelmaszczyk MichałKucińska Paulina13 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria9 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Rokita KacperNiegowska Eliza3 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Buczyński HubertButko Viana1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina9 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Tama MikołajKuląg Marta3 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria4 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Buczyński HubertButko Viana2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTStelmaszczyk MichałKucińska Paulina16 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKhersonskyy FedorKrynicka Wiktoria15 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTBuczyński HubertButko Viana12 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Tama MikołajKuląg Marta1 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Stelmaszczyk MichałKucińska Paulina7 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Rokita KacperNiegowska Eliza7 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Tama MikołajKuląg Marta3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Khersonskyy FedorKrynicka Wiktoria13 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Buczyński HubertButko Viana7 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Buczyński HubertButko Viana13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Buczyński HubertButko Viana2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Brzeski BrunoGomułka Krystyna13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Tama MikołajKuląg Marta12 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupBrzeski BrunoGomułka Krystyna19 OPEN
Puchar Klas C, B i A Brzeski BrunoGomułka Krystyna15 A
DANCE OSCARS 2021 Tama MikołajKuląg Marta1 OPEN
Polish Open Championships WDC Tama MikołajKuląg Marta7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTTama MikołajKuląg Marta2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Tama MikołajKuląg Marta6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tama MikołajKuląg Marta4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Tama MikołajKuląg Marta6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Tama MikołajKuląg Marta14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tama MikołajKuląg Marta7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Tama MikołajKuląg Marta4 OPEN
Puchar Klas A,B i C Wojciechowski StanisławOrnat Dominika6 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wojciechowski StanisławOrnat Dominika3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tama MikołajKuląg Marta6 OPEN
Puchar WieczystegoWojciechowski StanisławOrnat Dominika16 B
Puchar WieczystegoBrzeski BrunoGmochowska Justyna3 B
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Brzeski BrunoGmochowska Justyna3 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Brzeski BrunoGmochowska Justyna1 B
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Tama MikołajKuląg Marta11 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wojciechowski StanisławOrnat Dominika4 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Brzeski BrunoGmochowska Justyna3 B
OTTT DŻET 2019 Brzeski BrunoGmochowska Justyna6 B
Puchar Klas A, B i C Wojciechowski StanisławOrnat Dominika18 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Tama MikołajKuląg Marta6 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Tama MikołajKuląg Marta26 OPEN
Polish Open Championships WDC Tama MikołajKuląg Marta9 OPEN
Polish Open ChampionshipsTama MikołajKuląg Marta1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tama MikołajKuląg Marta3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTama MikołajKuląg Marta11 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiTama MikołajKuląg Marta6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Tama MikołajKuląg Marta13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brzeski BrunoKalinska Yana9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brzeski BrunoKalinska Yana12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tama MikołajKuląg Marta6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brzeski BrunoKalinska Yana12 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiBrzeski BrunoKalinska Yana34 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Brzeski BrunoKalinska Yana31 B
XLV Puchar Wieczystego Tama MikołajKuląg Marta3 OPEN
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brzeski BrunoKrupa Marta4 B
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brzeski BrunoKrupa Marta3 C
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Tama MikołajKuląg Marta14 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Brzeski BrunoKrupa Marta26 OPEN
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Brzeski BrunoKrupa Marta5 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Łyda KonradOrnat Dominika16 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Łyda KonradOrnat Dominika26 OPEN
Puchar Klas A,B i C Brzeski BrunoKrupa Marta10 B
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Tama MikołajKuląg Marta4 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Brzeski BrunoKrupa Marta3 B
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Łyda KonradOrnat Dominika1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Łyda KonradOrnat Dominika3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyda KonradOrnat Dominika16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyda KonradOrnat Dominika4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyda KonradOrnat Dominika15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyda KonradOrnat Dominika7 B
Polish Open Championships Łyda KonradOrnat Dominika11 OPEN
Polish Open Championships Łyda KonradOrnat Dominika15 OPEN
Polish Open Championships Łyda KonradOrnat Dominika18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyda KonradOrnat Dominika11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyda KonradOrnat Dominika4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Łyda KonradOrnat Dominika4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Łyda KonradOrnat Dominika3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Brzeski BrunoPopławska Julia1 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Brzeski BrunoPopławska Julia3 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Brzeski BrunoPopławska Julia11 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Łyda KonradOrnat Dominika1 B
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Łyda KonradOrnat Dominika2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Brzeski BrunoPopławska Julia1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Brzeski BrunoPopławska Julia11 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Łyda KonradOrnat Dominika3 B
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Łyda KonradOrnat Dominika3 B
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Brzeski BrunoPopławska Julia13 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Brzeski BrunoPopławska Julia3 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTTama MikołajKuląg Marta6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Brzeski BrunoPopławska Julia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Brzeski BrunoPopławska Julia4 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tama MikołajKuląg Marta13 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Tama MikołajKuląg Marta17 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Tama MikołajKuląg Marta17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kolczarek MikołajWalkiewicz Marzena3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Tama MikołajKuląg Marta5 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Kolczarek MikołajWalkiewicz Marzena13 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kolczarek MikołajWalkiewicz Marzena6 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kolczarek MikołajWalkiewicz Marzena11 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Tama MikołajKuląg Marta1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTama MikołajKuląg Marta3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyTama MikołajKuląg Marta3 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Brzeski BrunoOrnat Dominika3 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Brzeski BrunoOrnat Dominika7 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Brzeski BrunoOrnat Dominika3 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Brzeski BrunoOrnat Dominika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Brzeski BrunoOrnat Dominika3 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Brzeski BrunoOrnat Dominika3 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Tama MikołajKuląg Marta8 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Tama MikołajKuląg Marta3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tama MikołajKuląg Marta14 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Tama MikołajKuląg Marta7 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Tama MikołajKuląg Marta4 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra1 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Lankovich VladislavPopławska Julia8 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Lankovich VladislavPopławska Julia3 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra9 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiStękała PawełKwaśny Danuta20 OPEN
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra6 D
ŚWIĘTO BZÓW Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra3 D
ŚWIĘTO BZÓW Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra4 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Stękała PawełKwaśny Danuta10 OPEN
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra2 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra4 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Stękała PawełKwaśny Danuta17 OPEN
Polish Cup PTT Stękała PawełKwaśny Danuta26 OPEN
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra20 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Szczepański MateuszMazurczyk Aleksandra4 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówSzczepański MateuszMazurczyk Aleksandra4 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówSzczepański MateuszMazurczyk Aleksandra1 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Stękała PawełKwaśny Danuta25 OPEN
OTTT FAST-STEP MOTION Brzeski BrunoGdak Gabriela7 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Brzeski BrunoSobiesiak Dominika5 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Brzeski BrunoSobiesiak Dominika6 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Brzeski BrunoSobiesiak Dominika5 D
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Brzeski BrunoSobiesiak Dominika4 D
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Brzeski BrunoSobiesiak Dominika1 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Brzeski BrunoSobiesiak Dominika6 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Brzeski BrunoSobiesiak Dominika11 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Brzeski BrunoSobiesiak Dominika4 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Brzeski BrunoSobiesiak Dominika5 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Brzeski BrunoSobiesiak Dominika9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBanaś MaciejMazurczyk Aleksandra14 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBanaś MaciejMazurczyk Aleksandra4 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Banaś MaciejMazurczyk Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Brzeski BrunoSobiesiak Dominika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Banaś MaciejMazurczyk Aleksandra6 D
OTTT Małe Mazowsze Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Sudin BorysOrnat Dominika8 OPEN
OTTT Małe Mazowsze Brzeski BrunoSobiesiak Dominika5 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Brzeski BrunoSobiesiak Dominika4 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Brzeski BrunoSobiesiak Dominika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Sudin BorysOrnat Dominika13 OPEN
Festiwal Tańca Riviera 2016 Brzeski BrunoSobiesiak Dominika4 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Brzeski BrunoSobiesiak Dominika6 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Brzeski BrunoSobiesiak Dominika4 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Sudin BorysOrnat Dominika8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaBrzeski BrunoSobiesiak Dominika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaBrzeski BrunoSobiesiak Dominika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Brzeski BrunoSobiesiak Dominika6 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Brzeski BrunoSobiesiak Dominika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Sudin BorysOrnat Dominika8 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Brzeski BrunoSobiesiak Dominika5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Brzeski BrunoSobiesiak Dominika5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBrzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBrzeski BrunoSobiesiak Dominika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Brzeski BrunoSobiesiak Dominika6 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Brzeski BrunoSobiesiak Dominika3 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Brzeski BrunoSobiesiak Dominika6 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Brzeski BrunoSobiesiak Dominika5 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŻmijewski DominikWalkiewicz Marzena26 A
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorŻmijewski DominikWalkiewicz Marzena16 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Żmijewski DominikWalkiewicz Marzena4 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Żmijewski DominikWalkiewicz Marzena12 OPEN
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Żmijewski DominikWalkiewicz Marzena2 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kochut KamilKrupa Marta4 C
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Żmijewski DominikWalkiewicz Marzena8 OPEN
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Brzeski BrunoMazurczyk Aleksandra3 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Żmijewski DominikWalkiewicz Marzena14 OPEN
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Brzeski BrunoMazurczyk Aleksandra2 D
Festiwal Tańca Riviera 2015 Kochut KamilKrupa Marta4 C