!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
TOP - ART
Lublin (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Habza DawidKorniak Gabriela2 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Banach FilipNiewiadomska Martyna3 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kasperek SebastianJarzyna Klaudia1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dudka MichałKawalec Hanna14 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dudka MichałKawalec Hanna8 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Habza MichałStasieczek Wiktoria9 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Habza MichałStasieczek Wiktoria1 D
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Bakalarz MateuszSkokava Varvara22 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia13 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Habza MichałStasieczek Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Błędkowska OliwiaKicińska Oliwia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Habza MichałStasieczek Wiktoria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Banach FilipNiewiadomska Martyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Wujastyk StanisławSkiba Joanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Bakalarz MateuszSkokava Varvara4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Wujastyk StanisławSkiba Joanna9 B
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa2 OPEN
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Dudka MichałKawalec Hanna7 C
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Dudka MichałKawalec Hanna6 C
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Habza MichałStasieczek Wiktoria4 D
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Habza MichałStasieczek Wiktoria5 D
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Dolecki MichałFranczak Lena8 F
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Wujastyk StanisławSkiba Joanna7 B
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Wujastyk StanisławSkiba Joanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Czaus FilipLechus Magdalena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Habza DawidKorniak Gabriela3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Dolecki MichałFranczak Lena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Banach FilipNiewiadomska Martyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Dudka MichałKawalec Hanna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Habza MichałStasieczek Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Wujastyk StanisławSkiba Joanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Habza MichałStasieczek Wiktoria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Dudka MichałKawalec Hanna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Bakalarz MateuszSkokava Varvara3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Wujastyk StanisławSkiba Joanna4 B
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Bakalarz MateuszSkokava Varvara4 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Bakalarz MateuszSkokava Varvara6 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Bakalarz MateuszSkokava Varvara13 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia8 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia8 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Habza MichałStasieczek Wiktoria3 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Habza MichałStasieczek Wiktoria5 D
XIX OTTT o Puchar Roztocza Dolecki MichałFranczak Lena5 F
XIX OTTT o Puchar Roztocza Habza DawidKorniak Gabriela4 F
XIX OTTT o Puchar Roztocza Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra3 G
XIX OTTT o Puchar Roztocza Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
XIX OTTT o Puchar Roztocza Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia26 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Bakalarz MateuszSkokava Varvara22 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Wujastyk StanisławSkiba Joanna8 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia8 B
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Habza MichałStasieczek Wiktoria8 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Habza MichałStasieczek Wiktoria7 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia9 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Dudka MichałKawalec Hanna4 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Wujastyk StanisławSkiba Joanna11 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Bakalarz MateuszSkokava Varvara10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Bakalarz MateuszSkokava Varvara3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Wujastyk StanisławSkiba Joanna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Dudka MichałKawalec Hanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Wujastyk StanisławSkiba Joanna10 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Dudka MichałKawalec Hanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Wujastyk StanisławSkiba Joanna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Bakalarz MateuszSkokava Varvara5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Dudka MichałKawalec Hanna2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Habza MichałStasieczek Wiktoria10 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Habza MichałStasieczek Wiktoria5 D
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena2 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSzpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena5 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena2 B
Puchar WieczystegoDudka MichałKawalec Hanna19 D
Puchar WieczystegoDudka MichałKawalec Hanna23 D
Puchar WieczystegoZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia31 A
Puchar WieczystegoBakalarz MateuszSkokava Varvara3 C
Puchar WieczystegoZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia13 B
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra3 G
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Habza DawidKorniak Gabriela3 F
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Banach FilipZalewska Jagoda2 G
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dudka MichałKawalec Hanna2 D
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dudka MichałKawalec Hanna4 D
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bakalarz MateuszSkokava Varvara1 C
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wujastyk StanisławSkiba Joanna2 C
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Habza MichałStasieczek Wiktoria2 D
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Habza MichałStasieczek Wiktoria3 D
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 A
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Habza DawidKorniak Gabriela3 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Banach FilipZalewska Jagoda2 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Dolecki MichałFranczak Lena4 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Habza MichałStasieczek Wiktoria4 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Dudka MichałKawalec Hanna2 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Dudka MichałKawalec Hanna4 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Habza MichałStasieczek Wiktoria3 D
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Bakalarz MateuszSkokava Varvara2 C
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Dudka MichałKawalec Hanna12 D
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Dudka MichałKawalec Hanna6 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Dudka MichałKawalec Hanna4 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Dudka MichałKawalec Hanna7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Bakalarz MateuszSkokava Varvara2 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Bakalarz MateuszSkokava Varvara1 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Dudka MichałKawalec Hanna3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Dudka MichałKawalec Hanna2 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Habza MichałStasieczek Wiktoria2 E
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria2 G
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra3 G
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Dudka MichałKawalec Hanna4 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Dudka MichałKawalec Hanna5 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 B
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Bakalarz MateuszSkokava Varvara1 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Dudka MichałKawalec Hanna4 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Dudka MichałKawalec Hanna4 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Bakalarz MateuszSkokava Varvara2 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Habza MichałStasieczek Wiktoria4 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Dolecki MichałFranczak Lena6 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Habza DawidKorniak Gabriela5 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Bakalarz MateuszSkokava Varvara16 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Habza DawidKorniak Gabriela4 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wujastyk StanisławRomanek Karolina12 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bakalarz MateuszSkokava Varvara5 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Dudka MichałKawalec Hanna3 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Dudka MichałKawalec Hanna4 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Habza MichałStasieczek Wiktoria1 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Dolecki MichałFranczak Lena2 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Dolecki MichałFranczak Lena5 F
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra3 G
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Banach FilipZalewska Jagoda2 G
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena2 B
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena2 A
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena4 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Wujastyk StanisławRomanek Karolina13 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Bakalarz MateuszSkokava Varvara5 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Dudka MichałKawalec Hanna6 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Wujastyk StanisławRomanek Karolina5 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Dudka MichałKawalec Hanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bakalarz MateuszSkokava Varvara15 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dudka MichałKawalec Hanna7 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dudka MichałKawalec Hanna9 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dolecki MichałFranczak Lena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Dudka MichałKawalec Hanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Dudka MichałKawalec Hanna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Bakalarz MateuszSkokava Varvara5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Habza MichałStasieczek Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Banach FilipZalewska Jagoda2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Dolecki MichałFranczak Lena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Habza DawidKorniak Gabriela3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 A
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Bakalarz MateuszSkokava Varvara2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Habza MichałStasieczek Wiktoria3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Dudka MichałKawalec Hanna9 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Dudka MichałKawalec Hanna9 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 B
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Dudka MichałKawalec Hanna5 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Bakalarz MateuszSkokava Varvara2 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Dudka MichałKawalec Hanna2 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Habza MichałStasieczek Wiktoria2 E
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Dolecki MichałFranczak Lena2 G
Puchar Klas F, E i D Bakalarz MateuszSkokava Varvara7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Dudka MichałKawalec Hanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Bakalarz MateuszSkokava Varvara2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Dudka MichałKawalec Hanna5 D
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia13 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia20 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 B
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia12 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Goral MaciejKurdziel Angelika1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Goral MaciejKurdziel Angelika1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Dudka MichałKawalec Hanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Dolecki MichałFranczak Lena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Habza DawidKorniak Gabriela3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Kasperek SebastianJarzyna Klaudia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Dudka MichałKawalec Hanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Bakalarz MateuszSkokava Varvara1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Wołowik KarolSkiba Joanna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Wujastyk StanisławRomanek Karolina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Wołowik KarolSkiba Joanna8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Habza MichałStasieczek Wiktoria7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Goral MaciejKurdziel Angelika1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena1 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 A
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena2 A
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Wujastyk StanisławRomanek Karolina11 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Bakalarz MateuszSkokava Varvara1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Michalak DawidMichalak Roksana7 F
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Wołowik KarolSkiba Joanna6 C
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Wujastyk StanisławRomanek Karolina1 C
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Bakalarz MateuszSkokava Varvara4 D
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Wołowik KarolSkiba Joanna3 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia34 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia11 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Wołowik KarolSkiba Joanna13 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Wołowik KarolSkiba Joanna18 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Bakalarz MateuszSkokava Varvara2 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Wujastyk StanisławRomanek Karolina2 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Bakalarz MateuszSkokava Varvara6 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Wołowik KarolSkiba Joanna9 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Wołowik KarolSkiba Joanna7 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaWołowik KarolSkiba Joanna12 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaWołowik KarolSkiba Joanna12 C
Puchar Wieczystego kategorie SENIORKwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena2 B
Puchar Wieczystego kategorie SENIORSzpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 B
Puchar Wieczystego kategorie SENIORKwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena1 C
Puchar Wieczystego kategorie SENIORSzpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 A
Puchar WieczystegoBakalarz MateuszSkokava Varvara2 E
Puchar WieczystegoZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia19 B
Puchar WieczystegoZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia14 B
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Habza MichałZdybel Zuzanna4 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Habza DawidKorniak Gabriela2 G
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria3 G
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Habza DawidKorniak Gabriela2 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Dolecki MichałFranczak Lena3 G
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Chomczyński HubertSzymańska Anna6 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Michalak DawidMichalak Roksana4 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Habza MichałZdybel Zuzanna2 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Wołowik KarolSkiba Joanna5 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Sędłak SzymonMagdziarz Magdalena7 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Bakalarz MateuszSkokava Varvara2 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Sędłak SzymonMagdziarz Magdalena4 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Wołowik KarolSkiba Joanna8 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Wujastyk StanisławRomanek Karolina6 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 B
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena3 OPEN
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Banach FilipZalewska Jagoda1 H
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra1 H
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Krzysztofiak MiłoszStasak Nina2 H
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Czaus FilipGaweł Maja2 H
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Goral MaciejKurdziel Angelika1 C
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena2 C
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Goral MaciejKurdziel Angelika1 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena2 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Wołowik KarolSkiba Joanna9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Wujastyk StanisławRomanek Karolina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Wołowik KarolSkiba Joanna8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Habza MichałZdybel Zuzanna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Michalak DawidMichalak Roksana7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Habza MichałZdybel Zuzanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Dolecki MichałMalec Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Chomczyński HubertSzymańska Anna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Habza DawidKorniak Gabriela2 G
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Michalak DawidMichalak Roksana11 F
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Wujastyk StanisławRomanek Karolina4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wołowik KarolSkiba Joanna5 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wołowik KarolSkiba Joanna4 C
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Wujastyk StanisławRomanek Karolina4 C
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Habza MichałZdybel Zuzanna9 D
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Habza MichałZdybel Zuzanna8 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 A
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena1 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Goral MaciejKurdziel Angelika2 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Goral MaciejKurdziel Angelika1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Dolecki MichałMalec Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Krzysztofiak MiłoszStasak Nina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Banach FilipJeleń Ayla3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Chomczyński HubertSzymańska Anna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Dudka MichałZając Wanessa6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Jakubczak DamianOstrowska Michalina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Dudka MichałZając Wanessa3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Bakalarz MateuszJeleń Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Wołowik KarolSkiba Joanna9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Wujastyk StanisławRomanek Karolina6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Wołowik KarolSkiba Joanna11 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Jakubczak DamianOstrowska Michalina2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia6 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wujastyk StanisławRomanek Karolina3 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Michalak DawidMichalak Roksana1 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria2 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Ostrowski WojciechOleszczyńska Aleksandra2 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Habza DawidKorniak Gabriela2 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Krzysztofiak MiłoszStasak Nina1 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Czaus FilipGaweł Maja2 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Chomczyński HubertSzymańska Anna3 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Dolecki MichałMalec Zuzanna3 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kuryło OskarFranczak Lena3 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Jakubczak DamianOstrowska Michalina1 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Banach FilipJeleń Ayla3 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bakalarz MateuszJeleń Maja2 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Habza MichałZdybel Zuzanna1 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wołowik KarolSkiba Joanna9 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wołowik KarolSkiba Joanna7 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wujastyk StanisławRomanek Karolina3 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Dudka MichałZając Wanessa3 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Habza MichałZdybel Zuzanna2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Dudka MichałZając Wanessa3 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Jeleń MariuszJeleń Anna4 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Goral MaciejKurdziel Angelika2 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena1 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Jeleń MariuszJeleń Anna2 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz Milena1 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortySzpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 B
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortySzpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 A
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Dudka MichałZając Wanessa9 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Dudka MichałZając Wanessa7 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Lipski PrzemysławWiniarska Wiktoria2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Trojan KamilPożarowszczyk Oliwia3 G
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Dolecki MichałMalec Zuzanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Michalak DawidMichalak Roksana3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Chomczyński HubertSzymańska Anna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Kuryło OskarFranczak Lena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Jeleń RadosławChmiel Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Czaus FilipJurkowska Laura2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Pigłowski SebastianNiewiadomska Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Pizoń FilipChmiel Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Habza DawidKorniak Gabriela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Jakubczak DamianOstrowska Michalina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Banach FilipJeleń Ayla1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Ostrowski WojciechPastuszak Natalia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Krzysztofiak MiłoszStasak Nina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Trojan KamilPożarowszczyk Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Goral MaciejKurdziel Angelika7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Habza MichałZdybel Zuzanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Czerwiński BartoszJeleń Maja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Czerwiński BartoszJeleń Maja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Jeleń MariuszJeleń Anna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Dudka MichałZając Wanessa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Habza MichałZdybel Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Dudka MichałZając Wanessa2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Wujastyk StanisławRomanek Karolina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Wujastyk StanisławRomanek Karolina5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Wołowik KarolSkiba Joanna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Bakalarz MateuszNalepa Weronika5 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Czerwiński BartoszJeleń Maja2 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Wołowik KarolSkiba Joanna3 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Dudka MichałZając Wanessa2 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Dudka MichałZając Wanessa9 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Czerwiński BartoszJeleń Maja3 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Wołowik KarolSkiba Joanna10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Bakalarz MateuszNalepa Weronika6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Banach FilipJeleń Ayla2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Krzysztofiak MiłoszStasak Nina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Pigłowski SebastianNiewiadomska Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Dolecki MichałMalec Zuzanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Habza DawidKorniak Gabriela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Chomczyński HubertSzymańska Anna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Michalak DawidMichalak Roksana2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Trojan KamilPożarowszczyk Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Habza MichałZdybel Zuzanna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wołowik KarolSkiba Joanna8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Dudka MichałZając Wanessa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Czerwiński BartoszJeleń Maja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Czerwiński BartoszJeleń Maja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Dudka MichałZając Wanessa8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wołowik KarolSkiba Joanna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wujastyk StanisławRomanek Karolina8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 B
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Wołowik KarolSkiba Joanna8 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Goral MaciejKurdziel Angelika6 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Wołowik KarolSkiba Joanna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Habza MichałZdybel Zuzanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wołowik KarolSkiba Joanna8 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 B
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Dudka MichałZając Wanessa4 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Dudka MichałZając Wanessa9 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Dudka MichałZając Wanessa9 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Szpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSzpyt RafałBień-Szpyt Ewa1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Bakalarz MateuszNalepa Weronika11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Jeleń MariuszJeleń Anna9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Habza MichałZdybel Zuzanna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Jakubczak DamianOstrowska Michalina6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Jeleń MariuszJeleń Anna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Dudka MichałZając Wanessa6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wołowik KarolSkiba Joanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wujastyk StanisławRomanek Karolina12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wujastyk StanisławRomanek Karolina5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wołowik KarolSkiba Joanna7 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Dudka MichałZając Wanessa12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Chomczyński HubertMaciejewska Hanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Dolecki MichałMalec Zuzanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wownysz IgorMajewska Zuzanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Czaus FilipJurkowska Laura2 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Dudka MichałZając Wanessa8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kuryło OskarFranczak Lena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Michalak DawidMichalak Roksana1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Trojan KamilPożarowszczyk Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Banach FilipJeleń Ayla2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Habza DawidKorniak Gabriela2 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wołowik KarolSkiba Joanna4 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wołowik KarolSkiba Joanna10 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Habza MichałZdybel Zuzanna3 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Jakubczak DamianOstrowska Michalina1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Michalak DawidMichalak Roksana3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Trojan KamilPożarowszczyk Oliwia3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Jakubczak DamianOstrowska Michalina2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Habza MichałZdybel Zuzanna4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Sędłak SzymonJeleń Maja2 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Habza MichałZdybel Zuzanna2 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Pizoń FilipChmiel Aleksandra3 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Jakubczak DamianOstrowska Michalina3 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Michalak DawidMichalak Roksana3 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Banach FilipJeleń Ayla1 H
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Dudka MichałZając Wanessa2 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Sędłak SzymonJeleń Maja2 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wołowik KarolSkiba Joanna6 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Jeleń RadosławChmiel Zofia2 H
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Bakalarz MateuszNalepa Weronika9 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Sędłak SzymonJeleń Maja3 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Jeleń MariuszJeleń Anna4 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wołowik KarolSkiba Joanna13 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wujastyk StanisławRomanek Karolina14 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Jeleń MariuszJeleń Anna3 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wójcik SebastianJakubczak Katarzyna6 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 B
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Habza DawidKorniak Gabriela2 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Czaus FilipJurkowska Laura2 H
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia30 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Wołowik KarolSkiba Joanna32 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia27 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wołowik KarolSkiba Joanna10 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wołowik KarolSkiba Joanna7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Bakalarz MateuszNalepa Weronika2 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wownysz IgorMajewska Zuzanna2 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Pizoń FilipChmiel Aleksandra1 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Banach FilipJeleń Ayla2 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Krzysztofiak MiłoszStasak Nina2 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Habza DawidKorniak Gabriela1 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Habza DawidKorniak Gabriela3 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kuryło OskarFranczak Lena2 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Pizoń FilipChmiel Aleksandra3 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jeleń RadosławChmiel Zofia2 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Michalak DawidMichalak Roksana3 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Trojan KamilPożarowszczyk Oliwia3 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wójcik SebastianJakubczak Katarzyna4 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jakubczak DamianOstrowska Michalina1 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Habza MichałZdybel Zuzanna1 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Dudka MichałZając Wanessa2 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bakalarz MateuszNalepa Weronika1 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Sędłak SzymonJeleń Maja4 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jeleń MariuszJeleń Anna7 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jeleń MariuszJeleń Anna5 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wujastyk StanisławRomanek Karolina2 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wołowik KarolSkiba Joanna1 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wołowik KarolSkiba Joanna10 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Baran BłażejSzafraniec Judyta5 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Bakalarz MateuszNalepa Weronika2 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Wujastyk StanisławRomanek Karolina11 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Habza MichałZdybel Zuzanna5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Krzysztofiak MiłoszStasak Nina2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Habza DawidKorniak Gabriela1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Czaus FilipJurkowska Laura2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Jeleń RadosławChmiel Zofia2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Kuryło OskarFranczak Lena2 G
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Jakubczak DamianOstrowska Michalina3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Wołowik KarolSkiba Joanna6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Sędłak SzymonJeleń Maja3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Baran BłażejSzafraniec Judyta7 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Pizoń FilipChmiel Aleksandra1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Wołowik KarolSkiba Joanna11 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia6 B
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 B
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Banach FilipJeleń Ayla2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Sędłak SzymonJeleń Maja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Habza MichałZdybel Zuzanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wołowik KarolSkiba Joanna5 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Jakubczak DamianOstrowska Michalina2 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Dudka MichałZając Wanessa5 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Wujastyk StanisławRomanek Karolina1 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Wujastyk StanisławRomanek Karolina5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wołowik KarolSkiba Joanna12 C
Nosalowy International Dance FestivalWołowik KarolSkiba Joanna4 D
Nosalowy International Dance FestivalHabza MichałZdybel Zuzanna6 E
Nosalowy International Dance FestivalBaran BłażejSzafraniec Judyta2 F
Nosalowy International Dance FestivalSędłak SzymonJeleń Maja4 F
Nosalowy International Dance FestivalDudka MichałZając Wanessa3 D
Nosalowy International Dance FestivalWujastyk StanisławRomanek Karolina6 D
Nosalowy International Dance FestivalZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 B
Nosalowy International Dance FestivalJakubczak DamianOstrowska Michalina3 F
Nosalowy International Dance FestivalWujastyk StanisławRomanek Karolina3 D
Nosalowy International Dance FestivalWołowik KarolSkiba Joanna8 C
Nosalowy International Dance FestivalZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimSędłak SzymonJeleń Maja6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPizoń FilipChmiel Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimKuryło OskarFranczak Lena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimJeleń RadosławChmiel Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimJakubczak DamianOstrowska Michalina3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimHabza MichałZdybel Zuzanna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBaran BłażejSzafraniec Judyta3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBanach FilipJeleń Ayla2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimDudka MichałZając Wanessa7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWujastyk StanisławRomanek Karolina12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWujastyk StanisławRomanek Karolina4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWołowik KarolSkiba Joanna8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWołowik KarolSkiba Joanna11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimDudka MichałZając Wanessa3 D
Puchar Klas C, B i A Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia33 B
Puchar Klas C, B i A Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia30 B
OTTT Respect Dance 2021 Wujastyk StanisławRomanek Karolina3 D
OTTT Respect Dance 2021 Wujastyk StanisławRomanek Karolina1 D
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Jakubczak DamianOstrowska Michalina6 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Cyper SebastianŁoś Julia3 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Krzysztofiak MiłoszStasak Nina2 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Habza DawidKorniak Gabriela1 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wownysz IgorMajewska Zuzanna2 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kuryło OskarFranczak Lena2 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Czaus FilipJurkowska Laura2 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Czerwiński BartoszBochyńska Wiktoria2 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Banach FilipJeleń Ayla2 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Jakubczak DamianOstrowska Michalina5 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Baran BłażejMajewska Julia3 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Sędłak SzymonJeleń Maja3 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Habza MichałZdybel Zuzanna5 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Dudka MichałZając Wanessa3 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Dudka MichałZając Wanessa2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bakalarz MateuszNalepa Weronika2 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wujastyk StanisławRomanek Karolina5 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wujastyk StanisławRomanek Karolina2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wołowik KarolSkiba Joanna6 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wołowik KarolSkiba Joanna3 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Fornal DawidJakubczak Katarzyna6 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Jeleń MariuszJeleń Anna4 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Wujastyk StanisławRomanek Karolina1 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Baran BłażejMajewska Julia3 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Cyper SebastianŁoś Julia2 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Wujastyk StanisławRomanek Karolina4 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Dudka MichałZając Wanessa2 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Bakalarz MateuszNalepa Weronika1 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Sędłak SzymonJeleń Maja2 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Dudka MichałZając Wanessa1 D
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 B
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 B
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Habza MichałZdybel Zuzanna2 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Bakalarz MateuszNalepa Weronika5 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Cyper SebastianŁoś Julia5 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Habza MichałZdybel Zuzanna3 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Dudka MichałZając Wanessa8 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Dudka MichałZając Wanessa9 D
Małe Grand Prix Cyper SebastianŁoś Julia1 E
Małe Grand Prix Wołowik KarolSkiba Joanna10 C
Małe Grand Prix Wołowik KarolSkiba Joanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Baran BłażejMajewska Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Czerwiński BartoszBochyńska Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Sędłak SzymonJeleń Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Kuryło OskarFranczak Lena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Banach FilipJeleń Ayla2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Pizoń FilipChmiel Aleksandra1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Wołowik KarolSkiba Joanna3 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Wołowik KarolSkiba Joanna4 D
MAŁE GRAND PRIX Dudka MichałZając Wanessa7 D
MAŁE GRAND PRIX Jakubczak DamianOstrowska Michalina4 F
MAŁE GRAND PRIX Cyper SebastianŁoś Julia4 E
MAŁE GRAND PRIX Dudka MichałZając Wanessa8 D
OTTT LIDER 2021Dudka MichałZając Wanessa5 D
OTTT LIDER 2021Kuryło OskarFranczak Lena3 G
OTTT LIDER 2021Baran BłażejMajewska Julia1 G
OTTT LIDER 2021Habza MichałZdybel Zuzanna5 E
OTTT LIDER 2021Sędłak SzymonJeleń Maja2 G
OTTT LIDER 2021Czerwiński BartoszBochyńska Wiktoria3 G
OTTT LIDER 2021Bakalarz MateuszNalepa Weronika9 F
OTTT LIDER 2021Cyper SebastianŁoś Julia3 E
OTTT LIDER 2021Dudka MichałZając Wanessa4 D
OTTT LIDER 2021Wołowik KarolSkiba Joanna16 C
OTTT LIDER 2021Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia9 B
OTTT LIDER 2021Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia11 B
OTTT LIDER 2021Wołowik KarolSkiba Joanna13 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTJakubczak DamianOstrowska Michalina5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTDudka MichałZając Wanessa6 OPEN
Cracow Dance Festival Baran BłażejMajewska Julia3 G
Cracow Dance Festival Dudka MichałZając Wanessa8 D
Cracow Dance Festival Dudka MichałZając Wanessa4 D
Cracow Dance Festival Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia22 B
Cracow Dance Festival Wołowik KarolSkiba Joanna18 D
Cracow Dance Festival Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia17 B
Cracow Dance Festival Wołowik KarolSkiba Joanna23 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kuryło OskarFranczak Lena3 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jakubczak DamianOstrowska Michalina6 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Baran BłażejMajewska Julia2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Czerwiński BartoszBochyńska Wiktoria3 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Sędłak SzymonJeleń Maja3 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Dudka MichałZając Wanessa4 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Dudka MichałZając Wanessa2 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Cyper SebastianŁoś Julia4 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wujastyk StanisławRomanek Karolina16 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wołowik KarolSkiba Joanna13 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wołowik KarolSkiba Joanna14 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bakalarz MateuszNalepa Weronika6 F
MAŁE GRAND PRIX Wołowik KarolSkiba Joanna16 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Habza MichałZdybel Zuzanna7 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Baran BłażejMajewska Julia2 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Cyper SebastianŁoś Julia6 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sędłak SzymonJeleń Maja3 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Bakalarz MateuszNalepa Weronika10 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wołowik KarolSkiba Joanna10 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia10 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dudka MichałZając Wanessa7 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dudka MichałZając Wanessa5 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Wołowik KarolSkiba Joanna8 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Dudka MichałZając Wanessa6 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Dudka MichałZając Wanessa6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Dudka MichałZając Wanessa8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Baran BłażejMajewska Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Omiotek DawidSzafraniec Judyta15 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Cyper SebastianŁoś Julia10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Dudka MichałZając Wanessa7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wołowik KarolSkiba Joanna9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wołowik KarolSkiba Joanna4 D
47 Puchar Wieczystego Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia13 C
47 Puchar Wieczystego Wołowik KarolSkiba Joanna21 D
47 Puchar Wieczystego Wołowik KarolSkiba Joanna42 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wołowik KarolSkiba Joanna7 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wołowik KarolSkiba Joanna7 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Jakubczak DamianOstrowska Michalina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Bakalarz MateuszNalepa Weronika1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Baran BłażejMajewska Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Habza MichałZdybel Zuzanna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Omiotek DawidSzafraniec Judyta12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Cyper SebastianŁoś Julia16 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Dudka MichałZając Wanessa12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Dudka MichałZając Wanessa15 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wołowik KarolSkiba Joanna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wołowik KarolSkiba Joanna5 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia6 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Omiotek DawidSzafraniec Judyta8 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Bakalarz MateuszNalepa Weronika3 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Habza MichałZdybel Zuzanna2 G
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Dudka MichałZając Wanessa11 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Dudka MichałZając Wanessa9 D
Mistrzostwa Polski Latin Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia25 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dudka MichałZając Wanessa19 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Omiotek DawidSzafraniec Judyta9 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Dudka MichałZając Wanessa8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Habza MichałZdybel Zuzanna2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Cyper SebastianŁoś Julia11 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Dudka MichałZając Wanessa6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wołowik KarolSkiba Joanna10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wołowik KarolSkiba Joanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Dudka MichałZając Wanessa2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Dudka MichałZając Wanessa2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Omiotek DawidSzafraniec Judyta2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Cyper SebastianŁoś Julia6 E
MAŁE GRAND PRIX Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 C
MAŁE GRAND PRIX Omiotek DawidSzafraniec Judyta4 F
MAŁE GRAND PRIX Habza MichałZdybel Zuzanna3 G
MAŁE GRAND PRIX Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wołowik KarolSkiba Joanna9 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wołowik KarolSkiba Joanna20 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wołowik KarolSkiba Joanna16 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wołowik KarolSkiba Joanna13 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Omiotek DawidSzafraniec Judyta5 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wołowik KarolSkiba Joanna10 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wołowik KarolSkiba Joanna11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Dudka MichałZając Wanessa3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Habza MichałZdybel Zuzanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Bakalarz MateuszNalepa Weronika2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Jakubczak DamianWojciechowska Weronika1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Cyper SebastianŁoś Julia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Omiotek DawidSzafraniec Judyta6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wołowik KarolSkiba Joanna13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wołowik KarolSkiba Joanna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wołowik KarolSkiba Joanna13 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wołowik KarolSkiba Joanna11 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Cyper SebastianŁoś Julia2 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Omiotek DawidSzafraniec Judyta8 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Dudka MichałZając Wanessa8 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Jakubczak DamianWojciechowska Weronika4 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Dudka MichałZając Wanessa6 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Dudka MichałZając Wanessa5 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wujastyk StanisławRomanek Karolina4 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia8 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wujastyk StanisławRomanek Karolina10 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wujastyk StanisławRomanek Karolina10 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wołowik KarolSkiba Joanna10 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wołowik KarolSkiba Joanna8 OPEN
Majówka w Krakowie - OTTT Wołowik KarolSkiba Joanna4 D
Majówka w Krakowie - OTTT Wołowik KarolSkiba Joanna7 D
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Cyper SebastianŁoś Julia10 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Jakubczak DamianWojciechowska Weronika1 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Omiotek DawidSzafraniec Judyta8 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Bakalarz MateuszNalepa Weronika3 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Dudka MichałZając Wanessa1 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wujastyk StanisławRomanek Karolina4 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wołowik KarolSkiba Joanna1 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wołowik KarolSkiba Joanna3 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wujastyk StanisławRomanek Karolina13 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Dudka MichałZając Wanessa1 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Cyper SebastianŁoś Julia13 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Omiotek DawidSzafraniec Judyta11 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Bakalarz MateuszNalepa Weronika3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Jakubczak DamianWojciechowska Weronika2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wołowik KarolSkiba Joanna6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dudka MichałZając Wanessa4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Omiotek DawidSzafraniec Judyta7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wołowik KarolSkiba Joanna5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wołowik KarolSkiba Joanna9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWujastyk StanisławRomanek Karolina10 E
Christmas PartyWołowik KarolSkiba Joanna5 E
Christmas PartyWołowik KarolSkiba Joanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Omiotek DawidSzafraniec Judyta6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Dudka MichałZając Wanessa2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wujastyk StanisławRomanek Karolina6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Cyper SebastianŁoś Julia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Jakubczak DamianWojciechowska Weronika3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Cyper SebastianŁoś Julia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wołowik KarolSkiba Joanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Omiotek DawidSzafraniec Judyta2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wołowik KarolSkiba Joanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wołowik KarolSkiba Joanna2 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Dudka MichałZając Wanessa17 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wołowik KarolSkiba Joanna3 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wołowik KarolSkiba Joanna1 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Cyper SebastianŁoś Julia10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Dudka MichałZając Wanessa3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Cyper SebastianŁoś Julia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Omiotek DawidSzafraniec Judyta3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wujastyk StanisławRomanek Karolina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wołowik KarolSkiba Joanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wołowik KarolSkiba Joanna2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wołowik KarolSkiba Joanna4 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wołowik KarolSkiba Joanna2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Omiotek DawidSzafraniec Judyta2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wujastyk StanisławRomanek Karolina6 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cyper SebastianŁoś Julia7 F
MAŁE GRAND PRIX Wołowik KarolSkiba Joanna2 E
MAŁE GRAND PRIX Wołowik KarolSkiba Joanna2 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAZdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZADudka MichałZając Wanessa2 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWujastyk StanisławRomanek Karolina4 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZACyper SebastianŁoś Julia3 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAOmiotek DawidSzafraniec Judyta3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWołowik KarolSkiba Joanna2 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWołowik KarolSkiba Joanna3 E
OTTT DŻET 2019 Wołowik KarolSkiba Joanna6 E
OTTT DŻET 2019 Wołowik KarolSkiba Joanna5 E
OTTT DŻET 2019 Wujastyk StanisławRomanek Karolina6 E
OTTT DŻET 2019 Cyper SebastianŁoś Julia10 F
OTTT DŻET 2019 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 D
OTTT DŻET 2019 Omiotek DawidSzafraniec Judyta3 G
OTTT DŻET 2019 Dudka MichałZając Wanessa6 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Wołowik KarolSkiba Joanna4 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Wołowik KarolSkiba Joanna3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wujastyk StanisławRomanek Karolina3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Cyper SebastianŁoś Julia1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Omiotek DawidSzafraniec Judyta2 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Dudka MichałZając Wanessa3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia9 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Wołowik KarolSkiba Joanna2 E
MAŁE GRAND PRIX Wołowik KarolSkiba Joanna1 E
MAŁE GRAND PRIX Dudka MichałZając Wanessa9 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wołowik KarolSkiba Joanna2 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Cyper SebastianŁoś Julia1 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wujastyk StanisławRomanek Karolina3 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wołowik KarolSkiba Joanna8 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Omiotek DawidSzafraniec Judyta2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Cyper SebastianŁoś Julia2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wujastyk StanisławRomanek Karolina9 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Dudka MichałZając Wanessa1 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWołowik KarolSkiba Joanna8 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWołowik KarolSkiba Joanna3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Dudka MichałZając Wanessa1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Wołowik KarolSkiba Joanna7 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Wołowik KarolSkiba Joanna2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Dudka MichałZając Wanessa5 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Dudka MichałZając Wanessa2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Wołowik KarolSkiba Joanna6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Wołowik KarolSkiba Joanna2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wołowik KarolSkiba Joanna6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wołowik KarolSkiba Joanna5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wujastyk StanisławRomanek Karolina8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia11 OPEN
Puchar Klas F, E i D Wołowik KarolSkiba Joanna4 F
Puchar Klas F, E i D Wołowik KarolSkiba Joanna13 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Dudka MichałZając Wanessa2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Wołowik KarolSkiba Joanna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Dudka MichałZając Wanessa3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Wujastyk StanisławRomanek Karolina8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Wołowik KarolSkiba Joanna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Wołowik KarolSkiba Joanna2 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Wołowik KarolSkiba Joanna1 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Wujastyk StanisławRomanek Karolina3 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Dudka MichałZając Wanessa2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wołowik KarolSkiba Joanna2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wołowik KarolSkiba Joanna7 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wołowik KarolSkiba Joanna12 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia11 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Dudka MichałZając Wanessa3 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wołowik KarolSkiba Joanna12 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Wujastyk StanisławRomanek Karolina3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Dudka MichałZając Wanessa3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wujastyk StanisławRomanek Karolina10 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wołowik KarolSkiba Joanna7 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wołowik KarolSkiba Joanna4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia8 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia8 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wujastyk StanisławRomanek Karolina5 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Dudka MichałZając Wanessa7 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Dudka MichałZając Wanessa7 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Wujastyk StanisławRomanek Karolina7 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia7 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wujastyk StanisławRomanek Karolina8 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Dudka MichałZając Wanessa4 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Dudka MichałZając Wanessa12 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Wujastyk StanisławRomanek Karolina4 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia6 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Wujastyk StanisławRomanek Karolina5 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Dudka MichałZając Wanessa13 F
DŻET 2018 Wujastyk StanisławRomanek Karolina5 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wujastyk StanisławRomanek Karolina3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Wujastyk StanisławRomanek Karolina6 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia3 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Wujastyk StanisławRomanek Karolina4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Dudka MichałZając Wanessa12 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wujastyk StanisławRomanek Karolina5 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dudka MichałZając Wanessa8 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia9 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia11 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Wujastyk StanisławRomanek Karolina17 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Dudka MichałZając Wanessa14 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Dudka MichałZając Wanessa6 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia5 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Wujastyk StanisławRomanek Karolina4 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Zdybel PiotrDobrzyńska Oliwia4 D