!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
--- ()
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Puchar Wieczystego kategorie SENIORBożek SławomirBożek Agnieszka4 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORKokosz PiotrKochman Klaudia4 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMączka RobertGut Ewa3 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORSolarz TomaszBorkowska Katarzyna1 A
Puchar Wieczystego kategorie SENIORGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela6 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMączka RobertGut Ewa4 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORBolek MarekBolek Ewa4 C
Puchar Wieczystego kategorie SENIORPamuła MikołajGalos Dominika2 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORAdamczyk BogusławWrońska-Ryś Agnieszka5 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela8 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMączka RobertGut Ewa4 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela8 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORPiekarz MaciejPiekarz Natalia2 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORKokosz PiotrKochman Klaudia3 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORDudzik KrzysztofGąsior Anna5 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORBożek SławomirBożek Agnieszka6 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMakohon ErykAdamska Urszula1 OPEN
Puchar WieczystegoWojda PawełGał Joanna1 F
Puchar WieczystegoOrlik AleksanderKamińska Angelika4 F
Puchar WieczystegoOrlik AleksanderRozkrut Katarzyna6 F
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Kokosz PiotrKochman Klaudia7 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Bolek MarekBolek Ewa4 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Mączka RobertGut Ewa2 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Mączka RobertGut Ewa4 E
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Mączka RobertGut Ewa2 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Mączka RobertGut Ewa5 E
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Kokosz PiotrKochman Klaudia5 E
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kokosz PiotrKochman Klaudia2 E
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kokosz PiotrKochman Klaudia1 F
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 E
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kokosz PiotrKochman Klaudia2 E
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela2 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela5 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Piekarz MaciejPiekarz Natalia1 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela3 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mączka RobertGut Ewa4 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mączka RobertGut Ewa2 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mączka RobertGut Ewa4 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela6 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mączka RobertGut Ewa3 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bolek MarekBolek Ewa3 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Orlik AleksanderRozkrut Katarzyna7 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Orlik AleksanderKamińska Angelika4 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Makohon ErykAdamska Urszula4 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Bolek MarekBolek Ewa1 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Mączka RobertGut Ewa8 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Mączka RobertGut Ewa8 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Mączka RobertGut Ewa7 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Bolek MarekBolek Ewa4 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Mączka RobertGut Ewa4 E
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Orlik AleksanderRozkrut Katarzyna3 F
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Kokosz PiotrKochman Klaudia1 F
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Kokosz PiotrKochman Klaudia1 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Bożek SławomirBożek Agnieszka2 F
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Kokosz PiotrKochman Klaudia2 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Kokosz PiotrKochman Klaudia2 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Mączka RobertGut Ewa5 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela7 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Mączka RobertGut Ewa6 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela10 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela3 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Bożek SławomirBożek Agnieszka5 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Solarz TomaszBorkowska Katarzyna1 A
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Makohon ErykAdamska Urszula3 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Solarz TomaszBorkowska Katarzyna1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Mączka RobertGut Ewa5 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Bolek MarekBolek Ewa3 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Bolek MarekBolek Ewa2 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Mączka RobertGut Ewa7 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Solarz TomaszBorkowska Katarzyna2 OPEN
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Mączka RobertGut Ewa7 D
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Mączka RobertGut Ewa4 E
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Mączka RobertGut Ewa2 D
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Mączka RobertGut Ewa4 E
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Bolek MarekBolek Ewa3 C
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Bolek MarekBolek Ewa3 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kalisz KrzysztofMierzwa Kinga2 F
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Solarz TomaszBorkowska Katarzyna1 A
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Solarz TomaszBorkowska Katarzyna2 OPEN
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Mączka RobertGut Ewa1 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Wojda PawełGał Joanna3 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Orlik AleksanderRozkrut Katarzyna2 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Mączka RobertGut Ewa3 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Mączka RobertGut Ewa3 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Mączka RobertGut Ewa5 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Bożek SławomirBożek Agnieszka2 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Bożek SławomirBożek Agnieszka2 E
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Orlik AleksanderKamińska Angelika2 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Solarz TomaszBorkowska Katarzyna1 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kalisz KrzysztofMierzwa Kinga2 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Orlik AleksanderKamińska Angelika4 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kokosz PiotrKochman Klaudia1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela6 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Piekarz MaciejPiekarz Natalia2 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kokosz PiotrKochman Klaudia1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Piekarz MaciejPiekarz Natalia1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Mączka RobertGut Ewa1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Mączka RobertGut Ewa3 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Mączka RobertGut Ewa4 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Mączka RobertGut Ewa3 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela7 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Bolek MarekBolek Ewa5 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Bożek SławomirBożek Agnieszka3 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Bożek SławomirBożek Agnieszka4 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Bolek MarekBolek Ewa1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Makohon ErykAdamska Urszula1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela8 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWojda PawełBaczyńska Katarzyna4 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWojda PawełBaczyńska Katarzyna2 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyAdamczyk BogusławGąsior Anna4 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyMączka RobertGut Ewa5 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyMączka RobertGut Ewa11 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyKokosz PiotrKochman Klaudia2 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBożek SławomirBożek Agnieszka6 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyMączka RobertGut Ewa5 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyMączka RobertGut Ewa2 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBożek SławomirBożek Agnieszka4 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Mączka RobertGut Ewa2 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Mączka RobertGut Ewa1 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Mączka RobertGut Ewa3 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Bolek MarekBolek Ewa2 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Bolek MarekBolek Ewa6 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Mączka RobertGut Ewa3 E
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Mączka RobertGut Ewa2 F
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Mączka RobertGut Ewa1 F
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Mączka RobertGut Ewa1 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Mączka RobertGut Ewa3 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Mączka RobertGut Ewa2 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Mączka RobertGut Ewa7 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Mączka RobertGut Ewa3 E
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela2 E
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bolek MarekBolek Ewa2 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bolek MarekBolek Ewa2 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bożek SławomirBożek Agnieszka5 E
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mączka RobertGut Ewa3 E
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mączka RobertGut Ewa4 F
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 F
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mączka RobertGut Ewa2 E
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 E
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mączka RobertGut Ewa2 F
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Mączka RobertGut Ewa2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Adamczyk BogusławGąsior Anna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Mączka RobertGut Ewa2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Bolek MarekBolek Ewa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Bolek MarekBolek Ewa3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela5 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Sendur GrzegorzGał Joanna3 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Pamuła MikołajGalos Dominika2 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Mączka RobertGut Ewa3 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Mączka RobertGut Ewa4 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela2 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Bolek MarekBolek Ewa4 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Adamczyk BogusławGąsior Anna4 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Bożek SławomirBożek Agnieszka3 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Bolek MarekBolek Ewa3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Mączka RobertGut Ewa3 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela11 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela5 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMączka RobertGut Ewa7 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówBożek SławomirBożek Agnieszka8 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMączka RobertGut Ewa9 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMączka RobertGut Ewa7 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMączka RobertGut Ewa9 E
Cracow Dance FestivalWojda PawełBaczyńska Katarzyna1 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówBolek MarekBolek Ewa4 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela12 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówAdamczyk BogusławGąsior Anna8 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówBożek SławomirBożek Agnieszka2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Mączka RobertGut Ewa2 F
WIELKOPOLAN CUP Mączka RobertGut Ewa2 F
WIELKOPOLAN CUP Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 F
WIELKOPOLAN CUP Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Mączka RobertGut Ewa2 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Mączka RobertGut Ewa1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Bożek SławomirBożek Agnieszka3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Mączka RobertGut Ewa2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Bolek MarekBolek Ewa2 E
CeA Challenge Cup Puchar Wojda PawełBaczyńska Katarzyna3 F
CeA Challenge Cup Puchar Wojda PawełBaczyńska Katarzyna9 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Bolek MarekBolek Ewa2 D
CeA Challenge Cup Puchar Sendur GrzegorzGał Joanna1 F
CeA Challenge Cup Puchar Kokosz PiotrKochman Klaudia1 E
CeA Challenge Cup Puchar Pamuła MikołajGalos Dominika1 C
CeA Challenge Cup Puchar Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela2 F
CeA Challenge Cup Puchar Mączka RobertGut Ewa3 F
CeA Challenge Cup Puchar Mączka RobertGut Ewa1 F
CeA Challenge Cup Puchar Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela3 F
CeA Challenge Cup Puchar Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 F
CeA Challenge Cup Puchar Bolek MarekBolek Ewa1 E
CeA Challenge Cup Puchar Bożek SławomirBożek Agnieszka2 F
CeA Challenge Cup Puchar Bolek MarekBolek Ewa2 E
Mysłowicki Festiwal Tańca Wojda PawełBaczyńska Katarzyna2 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Wojda PawełBaczyńska Katarzyna1 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bożek SławomirBożek Agnieszka5 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mączka RobertGut Ewa7 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bolek MarekBolek Ewa2 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bolek MarekBolek Ewa4 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Wojda PawełBaczyńska Katarzyna3 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kokosz PiotrKochman Klaudia5 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Solarz TomaszBorkowska Katarzyna1 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela6 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Bolek MarekBolek Ewa2 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Bolek MarekBolek Ewa7 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Bożek SławomirBożek Agnieszka1 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela2 F
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela5 F
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorSolarz TomaszBorkowska Katarzyna1 A
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorBolek MarekBolek Ewa8 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorBożek SławomirBożek Agnieszka3 F
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorBolek MarekBolek Ewa2 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela6 F
Puchar WieczystegoWojdak FilipSado Wiktoria15 F
Puchar WieczystegoWojda PawełBaczyńska Katarzyna11 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Solarz TomaszBorkowska Katarzyna1 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela6 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Bolek MarekBolek Ewa3 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Bolek MarekBolek Ewa5 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Wojda PawełBaczyńska Katarzyna6 F
Mistrzostwa Polski Latin Solarz TomaszBorkowska Katarzyna4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kokosz PiotrHodor Wiktoria9 E
CeA Challenge Cup Jesienny Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela2 F
CeA Challenge Cup Jesienny Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela3 F
CeA Challenge Cup Jesienny Solarz TomaszBorkowska Katarzyna1 A
CeA Challenge Cup Jesienny Bolek MarekBolek Ewa1 E
CeA Challenge Cup Jesienny Bolek MarekBolek Ewa1 E
CeA Challenge Cup Jesienny Bożek SławomirBożek Agnieszka1 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Solarz TomaszBorkowska Katarzyna3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela7 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Bolek MarekBolek Ewa3 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Bożek SławomirBożek Agnieszka3 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Bolek MarekBolek Ewa1 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela8 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela6 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Kokosz PiotrHodor Wiktoria8 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Wojda PawełBaczyńska Katarzyna1 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneBolek MarekBolek Ewa1 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela6 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneBożek SławomirBożek Agnieszka2 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneBolek MarekBolek Ewa3 E
Mistrzostwa Polski StandardBolek MarekBolek Ewa19 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardGruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela13 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Wojda PawełBaczyńska Katarzyna3 F
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Solarz TomaszBorkowska Katarzyna3 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wojda PawełBaczyńska Katarzyna4 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wojdak FilipSado Wiktoria6 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Solarz TomaszBorkowska Katarzyna1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Bożek SławomirBożek Agnieszka4 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela4 F
Puchar Klas F, E i D Wasiak MateuszBielak Marlena23 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kokosz PiotrSado Wiktoria7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Wasiak MateuszBielak Marlena9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kokosz PiotrSado Wiktoria14 F
CeA Challenge Cup Puchar Skiba SławomirBorkowicz Beata2 F
CeA Challenge Cup Puchar Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik Izabela5 F
CeA Challenge Cup Puchar Bolek MarekBolek Ewa1 F
CeA Challenge Cup Puchar Masłowski MaciejGołda Adrianna5 F
CeA Challenge Cup Puchar Kokosz PiotrSado Wiktoria10 F
CeA Challenge Cup Puchar Masłowski MaciejGołda Adrianna13 F
CeA Challenge Cup Puchar Korcyl JanKrzeszowiak Joanna16 F
CeA Challenge Cup Puchar Kokosz PiotrSado Wiktoria2 F