!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
TAKT
Chełm (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Huber JanStaszak Karolina1 B
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Nadworski KacperDolińska Martyna2 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jamróz FranciszekWilczyńska Weronika2 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Radzieńczak AdamJamróz Aleksandra4 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Ziemba MarceliDeszczka Laura2 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Ziemba MarceliDeszczka Laura3 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Tatara FranciszekChoińska Oliwia8 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Łabuś WojciechGałaś Oliwia5 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Luchowski KacperTatara Maria9 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Nadworski KacperDolińska Martyna8 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata5 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata5 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Rykała TobiaszKunka Pola1 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Huber JanStaszak Karolina1 B
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata8 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata2 D
Grand Prix Polski PTT Huber JanStaszak Karolina4 B
Grand Prix Polski PTT Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata5 D
Grand Prix Polski PTT Huber JanStaszak Karolina1 B
Grand Prix Polski PTT Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata4 D
Grand Prix Polski PTT Ziemba MarceliDeszczka Laura3 D
Grand Prix Polski PTT Ziemba MarceliDeszczka Laura8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ziemba MarceliDeszczka Laura1 D
Grand Prix Polski PTT Ungert JakubKoziej Patrycja14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ungert JakubKoziej Patrycja15 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Ziemba MarceliDeszczka Laura2 D
MAŁE GRAND PRIX Ziemba MarceliDeszczka Laura3 D
MAŁE GRAND PRIX Nadworski KacperDolińska Martyna2 D
MAŁE GRAND PRIX Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata9 D
MAŁE GRAND PRIX Nadworski KacperDolińska Martyna5 D
MAŁE GRAND PRIX Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata7 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata5 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Tomaszewski JanLachowska Weronika4 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jamróz FranciszekWilczyńska Weronika5 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Radzieńczak AdamJamróz Aleksandra7 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik DominikWójcik Maja1 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Łabuś WojciechGałaś Oliwia7 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik DominikWójcik Maja10 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Luchowski KacperTatara Maria4 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata14 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Huber JanStaszak Karolina1 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rykała TobiaszKunka Pola1 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata5 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rykała TobiaszKunka Pola3 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata7 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Huber JanStaszak Karolina4 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Huber JanStaszak Karolina1 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ziemba MarceliDeszczka Laura8 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ziemba MarceliDeszczka Laura2 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rykała TobiaszKunka Pola1 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ungert JakubKoziej Patrycja9 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Huber JanStaszak Karolina3 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ungert JakubKoziej Patrycja11 OPEN
47 Puchar Wieczystego Huber JanStaszak Karolina8 OPEN
47 Puchar Wieczystego Huber JanStaszak Karolina12 OPEN
47 Puchar Wieczystego Ungert JakubKoziej Patrycja20 B
47 Puchar Wieczystego Ungert JakubKoziej Patrycja12 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Radzieńczak AdamJamróz Aleksandra8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Tatara FranciszekChoińska Oliwia9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Ziemba MarceliDeszczka Laura3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Tomaszewski JanLachowska Weronika6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Nadworski KacperDolińska Martyna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Łabuś WojciechGałaś Oliwia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rykała TobiaszKunka Pola4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rykała TobiaszKunka Pola1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Ungert JakubKoziej Patrycja3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Ungert JakubKoziej Patrycja5 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ungert JakubKoziej Patrycja22 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Nadworski KacperDolińska Martyna4 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata7 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Nadworski KacperDolińska Martyna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Ungert JakubKoziej Patrycja9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Ungert JakubKoziej Patrycja2 B
MAŁE GRAND PRIX Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata4 E
Grand Prix Polski PTT Huber JanStaszak Karolina14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Huber JanStaszak Karolina13 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Łokiński Michał TomaszGrasza Maria9 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Ungert JakubKoziej Patrycja3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Łabuś WojciechGałaś Oliwia19 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Radzieńczak AdamJamróz Aleksandra11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Ziemba MarceliDeszczka Laura4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Nadworski KacperDolińska Martyna9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Rykała TobiaszKunka Pola8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Rykała TobiaszKunka Pola2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Ungert JakubKoziej Patrycja1 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Rykała TobiaszKunka Pola3 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Radzieńczak AdamJamróz Aleksandra10 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Nadworski KacperDolińska Martyna11 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Łabuś WojciechGałaś Oliwia6 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata3 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata1 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata1 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia2 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Ungert JakubKoziej Patrycja1 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia11 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Ungert JakubKoziej Patrycja2 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Huber JanStaszak Karolina3 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Huber JanStaszak Karolina2 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Ungert JakubKoziej Patrycja7 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Ungert JakubKoziej Patrycja4 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Rykała TobiaszKunka Pola9 D
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wójcik DominikWilczyńska Agnieszka9 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Tomaszewski JanLachowska Weronika3 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Ziemba MarceliDeszczka Laura2 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Luchowski KacperTatara Maria4 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Tatara FranciszekChoińska Oliwia10 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Łabuś WojciechGałaś Oliwia5 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata3 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Nadworski KacperDolińska Martyna2 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata5 F
MAŁE GRAND PRIX Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia3 D
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata9 E
MAŁE GRAND PRIX Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia3 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Luchowski KacperTatara Maria2 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Tomaszewski JanLachowska Weronika5 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Ziemba MarceliDeszczka Laura1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata15 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Nadworski KacperDolińska Martyna5 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata3 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Łabuś WojciechGałaś Oliwia2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rykała TobiaszKunka Pola1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ungert JakubKoziej Patrycja3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ungert JakubKoziej Patrycja4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rykała TobiaszKunka Pola7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Huber JanStaszak Karolina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Huber JanStaszak Karolina4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata12 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Nadworski KacperDolińska Martyna5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Ziemba MarceliDeszczka Laura3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Rykała TobiaszKunka Pola2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Rykała TobiaszKunka Pola7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia9 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Ungert JakubKoziej Patrycja9 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata5 F
Puchar WieczystegoHuber JanStaszak Karolina8 OPEN
Puchar WieczystegoHuber JanStaszak Karolina5 C
Puchar WieczystegoWójtowicz IgnacyGrela Oliwia13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Doliński BartoszWitkowska Natalia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Ziemba MarceliDeszczka Laura2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Luchowski KacperTatara Maria7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Łabuś WojciechGałaś Oliwia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Nadworski KacperDolińska Martyna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Rykała TobiaszKunka Pola1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Rykała TobiaszKunka Pola3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Nadworski KacperDolińska Martyna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Łabuś WojciechGałaś Oliwia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ziemba MarceliDeszczka Laura4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Rykała TobiaszKunka Pola1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Luchowski KacperTatara Maria7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Rykała TobiaszKunka Pola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata3 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Huber JanStaszak Karolina12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Ungert JakubKoziej Patrycja14 OPEN
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rykała TobiaszKunka Pola4 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rykała TobiaszKunka Pola1 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Ungert JakubKoziej Patrycja18 OPEN
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZADoliński BartoszWitkowska Natalia5 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAZiemba MarceliDeszczka Laura4 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZALuchowski KacperTatara Maria6 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZARykała TobiaszKunka Pola4 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAGilewicz BartoszMałyszek Małgorzata2 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZARykała TobiaszKunka Pola1 D
OTTT DŻET 2019 Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata12 E
OTTT DŻET 2019 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
OTTT DŻET 2019 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata6 F
OTTT DŻET 2019 Doliński BartoszWitkowska Natalia8 E
OTTT DŻET 2019 Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia12 D
OTTT DŻET 2019 Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Ungert JakubKoziej Patrycja16 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Ziemba MarceliDeszczka Laura3 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Łabuś WojciechGałaś Oliwia11 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Rykała TobiaszKunka Pola1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia6 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Doliński BartoszWitkowska Natalia9 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Nadworski KacperDolińska Martyna10 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Rykała TobiaszKunka Pola6 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia7 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Tomaszewski JanLachowska Weronika2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Ziemba MarceliDeszczka Laura4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Huber JanStaszak Karolina2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Ungert JakubKoziej Patrycja3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Huber JanStaszak Karolina1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Ungert JakubKoziej Patrycja3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Ungert JakubKoziej Patrycja5 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia3 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Huber JanStaszak Karolina1 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia2 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ungert JakubKoziej Patrycja23 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ungert JakubKoziej Patrycja22 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Ungert JakubKoziej Patrycja24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia5 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata1 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Nadworski KacperDolińska Martyna1 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia1 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Doliński BartoszWitkowska Natalia6 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Huber JanStaszak Karolina3 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Huber JanStaszak Karolina1 C
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia3 E
Polish Open ChampionshipsHuber JanStaszak Karolina3 C
Polish Open ChampionshipsHuber JanStaszak Karolina2 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaHuber JanStaszak Karolina1 C
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata2 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaHuber JanStaszak Karolina1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ungert JakubKoziej Patrycja11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ungert JakubKoziej Patrycja8 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Doliński BartoszWitkowska Natalia7 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Nadworski KacperDolińska Martyna1 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata6 F
MAŁE GRAND PRIX Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Huber JanStaszak Karolina1 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ungert JakubKoziej Patrycja5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Huber JanStaszak Karolina1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Rykała TobiaszKunka Pola3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Nadworski KacperDolińska Martyna2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Luchowski KacperTatara Maria4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Doliński BartoszWitkowska Natalia6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Rykała TobiaszKunka Pola4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Huber JanStaszak Karolina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Ungert JakubKoziej Patrycja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Huber JanStaszak Karolina7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Ungert JakubKoziej Patrycja10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Huber JanStaszak Karolina1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Huber JanStaszak Karolina2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata7 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Nadworski KacperDolińska Martyna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Kiwiński KajetanChyła Maja5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Doliński BartoszWitkowska Natalia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Nadworski KacperDolińska Martyna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Luchowski KacperTatara Maria7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Rykała TobiaszKunka Pola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Rykała TobiaszKunka Pola5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata3 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Huber JanStaszak Karolina1 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Huber JanStaszak Karolina1 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra2 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Nadworski KacperDolińska Martyna5 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Doliński BartoszWitkowska Natalia2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ungert JakubKoziej Patrycja14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ungert JakubKoziej Patrycja10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ungert JakubKoziej Patrycja4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Huber JanStaszak Karolina3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Huber JanStaszak Karolina1 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra2 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Nadworski KacperDolińska Martyna12 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Doliński BartoszWitkowska Natalia11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Luchowski KacperTatara Maria15 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Kiwiński KajetanChyła Maja5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Ziemba MarceliDeszczka Laura4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Doliński BartoszWitkowska Natalia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Nadworski KacperDolińska Martyna8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Rykała TobiaszKunka Pola4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Nadworski KacperDolińska Martyna8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Rykała TobiaszKunka Pola5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena4 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Huber JanStaszak Karolina1 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ungert JakubKoziej Patrycja2 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia4 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaUngert JakubKoziej Patrycja3 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaUngert JakubKoziej Patrycja5 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Ziemba MarceliDeszczka Laura5 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kiwiński KajetanChyła Maja6 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Raczyński SzymonWilkos Antonina7 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Doliński BartoszWitkowska Natalia7 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Nadworski KacperDolińska Martyna10 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Luchowski KacperTatara Maria13 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wójtowicz IgnacyGrela Oliwia3 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Gilewicz BartoszMałyszek Małgorzata5 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra1 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Rykała TobiaszKunka Pola6 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Zduńczuk ŁukaszMałyszek Agata2 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena7 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Huber JanStaszak Karolina1 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Huber JanStaszak Karolina1 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Ungert JakubKoziej Patrycja3 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Łokiński MikołajSikorska Weronika2 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Rykała TobiaszKunka Pola7 D
XLV Puchar Wieczystego Ungert JakubKoziej Patrycja11 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ungert JakubKoziej Patrycja20 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ungert JakubKoziej Patrycja16 C
XLV Puchar Wieczystego Ungert JakubKoziej Patrycja2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Ungert JakubKoziej Patrycja3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Ungert JakubKoziej Patrycja3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina11 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Doliński BartoszWitkowska Natalia5 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Ungert JakubKoziej Patrycja2 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Ungert JakubKoziej Patrycja1 C
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Huber JanStaszak Karolina4 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ungert JakubKoziej Patrycja1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ungert JakubKoziej Patrycja2 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Ungert JakubKoziej Patrycja6 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Ungert JakubKoziej Patrycja1 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina11 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra2 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Doliński BartoszWitkowska Natalia9 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Huber JanStaszak Karolina8 OPEN
DŻET 2018 Ungert JakubKoziej Patrycja9 C
DŻET 2018 Ungert JakubKoziej Patrycja6 C
Mistrzostwa Polski Standard Huber JanStaszak Karolina8 OPEN
KLASA 2018Ungert JakubKoziej Patrycja3 C
KLASA 2018Ungert JakubKoziej Patrycja5 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ungert JakubKoziej Patrycja4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ungert JakubKoziej Patrycja4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina9 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Rykała TobiaszKunka Pola3 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Rykała TobiaszKunka Pola5 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Ungert JakubKoziej Patrycja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Huber JanStaszak Karolina1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina10 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Doliński BartoszWitkowska Natalia8 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Huber JanStaszak Karolina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Ungert JakubKoziej Patrycja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Ungert JakubKoziej Patrycja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Huber JanStaszak Karolina1 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Ungert JakubKoziej Patrycja3 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina4 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Ungert JakubKoziej Patrycja7 C
PERFECT DANCE Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina15 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ungert JakubKoziej Patrycja3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Ungert JakubKoziej Patrycja7 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Huber JanStaszak Karolina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina12 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Huber JanStaszak Karolina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Huber JanStaszak Karolina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Łokiński MikołajSikorska Weronika7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Ungert JakubKoziej Patrycja9 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina4 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Łabuś WojciechDolińska Martyna8 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Doliński BartoszWitkowska Natalia7 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina4 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWójtowicz IgnacyMichałowska Paulina4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena10 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena5 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Ungert JakubKoziej Patrycja6 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina11 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Huber JanStaszak Karolina7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Huber JanStaszak Karolina6 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena7 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łokiński MikołajSikorska Weronika4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łokiński MikołajSikorska Weronika2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Ungert JakubKoziej Patrycja2 D
Stars Final 2018 Ungert JakubKoziej Patrycja7 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Gilewicz BartoszWerema Martyna3 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Majewski SzymonKawka Aleksandra13 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Doliński BartoszWitkowska Natalia5 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra2 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Łokiński MikołajSikorska Weronika1 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Łabuś WojciechDolińska Martyna5 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina6 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Ungert JakubKoziej Patrycja2 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Rykała TobiaszKunka Pola5 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Rykała TobiaszKunka Pola4 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Ungert JakubKoziej Patrycja7 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Łokiński MikołajSikorska Weronika1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Huber JanStaszak Karolina4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Huber JanStaszak Karolina4 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Ungert JakubKoziej Patrycja8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Ungert JakubKoziej Patrycja3 D
II OTTT Respect Cup 2017 Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina4 F
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Ungert JakubKoziej Patrycja1 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Ungert JakubKoziej Patrycja3 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja5 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gilewicz BartoszWerema Martyna6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Majewski SzymonKawka Aleksandra7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Majewski SzymonKawka Aleksandra1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Łokiński MikołajSikorska Weronika1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Ungert JakubKoziej Patrycja1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina6 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Majewski SzymonKawka Aleksandra1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Majewski SzymonKawka Aleksandra6 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra2 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Gilewicz BartoszWerema Martyna9 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Rykała TobiaszKunka Pola3 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Musioł BartłomiejWoch Kamila4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Ungert JakubKoziej Patrycja1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Rykała TobiaszKunka Pola4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Musioł BartłomiejWoch Kamila5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Łokiński MikołajSikorska Weronika4 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Majewski SzymonKawka Aleksandra7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Majewski SzymonKawka Aleksandra1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ungert JakubKoziej Patrycja3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ungert JakubKoziej Patrycja8 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Ungert JakubKoziej Patrycja1 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Rykała TobiaszKunka Pola8 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena5 E
XV OTTT o Puchar Roztocza Rykała TobiaszKunka Pola9 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Musioł BartłomiejWoch Kamila7 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Ungert JakubKoziej Patrycja2 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Musioł BartłomiejWoch Kamila9 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Majewski SzymonKawka Aleksandra1 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina7 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Łokiński MikołajSikorska Weronika5 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Majewski SzymonKawka Aleksandra11 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Łokiński MikołajSikorska Weronika6 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra1 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Gilewicz BartoszWerema Martyna7 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina9 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Grzeluk MateuszCzyż Aleksandra1 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Gilewicz BartoszWerema Martyna7 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena2 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Łokiński MikołajSikorska Weronika3 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Łokiński MikołajSikorska Weronika5 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Ungert JakubKoziej Patrycja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Ungert JakubKoziej Patrycja3 D
Klasa Leliwa 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja5 D
Klasa Leliwa 2017 Łokiński MikołajSikorska Weronika11 C
Klasa Leliwa 2017 Łokiński MikołajSikorska Weronika7 D
Klasa Leliwa 2017 Majewski SzymonKawka Aleksandra3 D
Klasa Leliwa 2017 Majewski SzymonKawka Aleksandra1 D
Klasa Leliwa 2017 Musioł BartłomiejWoch Kamila8 D
Klasa Leliwa 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja2 D
Klasa Leliwa 2017 Musioł BartłomiejWoch Kamila8 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ungert JakubKoziej Patrycja4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ungert JakubKoziej Patrycja2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Majewski SzymonKawka Aleksandra2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Ungert JakubKoziej Patrycja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Huber JanStaszak Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Rykała TobiaszKunka Pola5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Huber JanStaszak Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Rykała TobiaszKunka Pola5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Majewski SzymonKawka Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Łokiński MikołajSikorska Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Ungert JakubKoziej Patrycja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Dziewa MiłoszAdamczyk Monika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Dziewa MiłoszAdamczyk Monika2 E
OTTT DŻET 2017 Huber JanStaszak Karolina1 D
OTTT DŻET 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja6 E
OTTT DŻET 2017 Huber JanStaszak Karolina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Huber JanStaszak Karolina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Huber JanStaszak Karolina1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Majewski SzymonKawka Aleksandra6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Majewski SzymonKawka Aleksandra3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja7 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Huber JanStaszak Karolina3 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Huber JanStaszak Karolina1 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Majewski SzymonKawka Aleksandra4 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Majewski SzymonKawka Aleksandra9 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Ungert JakubKoziej Patrycja4 E
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Huber JanStaszak Karolina7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Syk MarcinKajdaszuk Paulina11 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Huber JanStaszak Karolina5 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoUngert JakubKoziej Patrycja6 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaBanaszek MichałGodzisz Zofia8 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaDziewa MiłoszAdamczyk Monika3 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaDziewa MiłoszAdamczyk Monika2 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaMajewski SzymonKawka Aleksandra8 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaŁokiński MikołajSikorska Weronika1 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaMajewski SzymonKawka Aleksandra1 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaKędzierawski JanPietrykowska Magdalena7 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaWójtowicz IgnacyMichałowska Paulina7 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaHuber JanStaszak Karolina1 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaRykała TobiaszKunka Pola4 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaHuber JanStaszak Karolina3 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaUngert JakubKoziej Patrycja2 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaRykała TobiaszKunka Pola4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Huber JanStaszak Karolina1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Ungert JakubKoziej Patrycja3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Huber JanStaszak Karolina2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Rykała TobiaszKunka Pola7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Rykała TobiaszKunka Pola7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyUngert JakubKoziej Patrycja3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Ungert JakubKoziej Patrycja1 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena4 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Nikoniuk GerardZalewa Aleksandra7 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Banaszek MichałGodzisz Zofia7 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Majewski SzymonKawka Aleksandra3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Woźniak PawełŁokińska Julia8 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Majewski SzymonKawka Aleksandra2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Dziewa MiłoszAdamczyk Monika8 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Nikoniuk GerardZalewa Aleksandra6 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina6 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Dziewa MiłoszAdamczyk Monika5 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Rykała TobiaszKunka Pola7 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Huber JanStaszak Karolina1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Rykała TobiaszKunka Pola6 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Huber JanStaszak Karolina3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Ungert JakubKoziej Patrycja3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Musioł BartłomiejWoch Kamila2 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Syk MarcinKajdaszuk Paulina7 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Syk MarcinKajdaszuk Paulina7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaŁokiński MikołajSikorska Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMusioł BartłomiejWoch Kamila6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaŁokiński MikołajSikorska Weronika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaNikoniuk GerardZalewa Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaNikoniuk GerardZalewa Aleksandra5 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Nikoniuk GerardZalewa Aleksandra1 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Nikoniuk GerardZalewa Aleksandra1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Majewski SzymonKawka Aleksandra3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Syk MarcinKajdaszuk Paulina2 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Nikoniuk GerardZalewa Aleksandra2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Majewski SzymonKawka Aleksandra4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Łokiński MikołajSikorska Weronika3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Łokiński MikołajSikorska Weronika1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Banaszek MichałGodzisz Zofia6 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Dziewa MiłoszAdamczyk Monika3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Rykała TobiaszKunka Pola3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Rykała TobiaszKunka Pola4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Musioł BartłomiejWoch Kamila1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Musioł BartłomiejWoch Kamila4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Dziewa MiłoszAdamczyk Monika6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Łokiński MikołajSikorska Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Majewski SzymonKawka Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Łokiński MikołajSikorska Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Majewski SzymonKawka Aleksandra7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Nikoniuk GerardZalewa Aleksandra2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Nikoniuk GerardZalewa Aleksandra7 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Huber JanStaszak Karolina6 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasNikoniuk GerardZalewa Aleksandra2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasNikoniuk GerardZalewa Aleksandra5 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina5 F
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Musioł BartłomiejWoch Kamila3 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Rykała TobiaszKunka Pola4 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Dziewa MiłoszAdamczyk Monika5 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Kędzierawski JanPietrykowska Magdalena9 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Łokiński MikołajSikorska Weronika4 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Majewski SzymonKawka Aleksandra5 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Majewski SzymonKawka Aleksandra6 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina5 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina9 B
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina3 C
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina3 B
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJHuber JanStaszak Karolina1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJŁokiński MikołajSikorska Weronika10 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMajewski SzymonKawka Aleksandra13 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMajewski SzymonKawka Aleksandra13 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMusioł BartłomiejWoch Kamila2 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoUngert JakubPrucnal Patrycja10 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoDziewa MiłoszAdamczyk Monika1 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoŁokiński MikołajSikorska Weronika4 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMajewski SzymonKawka Aleksandra5 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMajewski SzymonKawka Aleksandra8 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoHuber JanStaszak Karolina1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRykała TobiaszKunka Pola5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoŁokiński MikołajSikorska Weronika7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMajewski SzymonKawka Aleksandra9 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSyk MarcinKajdaszuk Paulina5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSyk MarcinKajdaszuk Paulina4 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSyk MarcinKajdaszuk Paulina8 B
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMajewski SzymonKawka Aleksandra8 OPEN
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Ungert JakubPrucnal Patrycja2 F
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Ungert JakubPrucnal Patrycja11 F
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Huber JanStaszak Karolina9 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Huber JanStaszak Karolina6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Huber JanStaszak Karolina4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Ungert JakubPrucnal Patrycja6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Ungert JakubPrucnal Patrycja2 F
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina3 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Syk MarcinKajdaszuk Paulina14 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaUngert JakubPrucnal Patrycja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaWójtowicz IgnacyMichałowska Paulina13 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaNikoniuk GerardZalewa Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSyk MarcinKajdaszuk Paulina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaNikoniuk GerardZalewa Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSyk MarcinKajdaszuk Paulina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Woźniak PawełŁokińska Julia12 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Łokiński MikołajSikorska Weronika8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Majewski SzymonKawka Aleksandra6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Łokiński MikołajSikorska Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Dziewa MiłoszAdamczyk Monika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wójtowicz IgnacyMichałowska Paulina7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Ungert JakubPrucnal Patrycja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Niemiec JakubPetelska Patrycja6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Woźniak PawełŁokińska Julia10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Musioł BartłomiejWoch Kamila5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Niemiec JakubPetelska Patrycja7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Łokiński MikołajSikorska Weronika2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Łokiński MikołajSikorska Weronika10 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Łokiński MikołajSikorska Weronika6 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Łokiński MikołajSikorska Weronika2 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Dziewa MiłoszAdamczyk Monika6 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Majewski SzymonKawka Aleksandra2 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Niemiec JakubPetelska Patrycja3 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Niemiec JakubPetelska Patrycja5 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Rykała TobiaszKunka Pola1 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Błaszko ŁukaszKoziej Patrycja3 E
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Huber JanStaszak Karolina5 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Huber JanStaszak Karolina5 OPEN
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Ungert JakubPrucnal Patrycja2 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Syk MarcinKajdaszuk Paulina10 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Woźniak PawełŁokińska Julia24 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Błaszko ŁukaszKoziej Patrycja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Niemiec JakubPetelska Patrycja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Majewski SzymonKawka Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Musioł BartłomiejWoch Kamila4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Rykała TobiaszKunka Pola6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Łokiński MikołajSikorska Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Łokiński MikołajSikorska Weronika12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Woźniak PawełŁokińska Julia10 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Syk MarcinKajdaszuk Paulina5 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Syk MarcinKajdaszuk Paulina19 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Syk MarcinKajdaszuk Paulina7 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSyk MarcinKajdaszuk Paulina16 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSyk MarcinKajdaszuk Paulina12 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Majewski SzymonKawka Aleksandra2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Łokiński MikołajSikorska Weronika7 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Łokiński MikołajSikorska Weronika6 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Syk MarcinKajdaszuk Paulina1 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Woźniak PawełŁokińska Julia3 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychWoźniak PawełŁokińska Julia3 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychBabiej KrzysztofPetelska - Gruba Agata4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychŁokiński MikołajSikorska Weronika6 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychNiemiec PatrykTurewicz Marta4 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychNiemiec PatrykTurewicz Marta6 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychDziewa MiłoszAdamczyk Monika2 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychStawicki EmilPrzybylska Wiktoria3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychŁokiński MikołajSikorska Weronika2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychKędzierawski JanPietrykowska Magdalena4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychMajewski SzymonKawka Aleksandra1 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychBłaszko ŁukaszKoziej Patrycja5 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychMusioł BartłomiejWoch Kamila2 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychRykała TobiaszKunka Pola1 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Syk MarcinKajdaszuk Paulina2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Gesing BartłomiejRzeźnik Anita2 H
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówStawicki EmilPrzybylska Wiktoria5 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówŁokiński MikołajSikorska Weronika4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówHuber JanStaszak Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówHuber JanStaszak Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWoźniak PawełŁokińska Julia1 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówBabiej KrzysztofPetelska - Gruba Agata6 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówDziewa MiłoszAdamczyk Monika7 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówKędzierawski JanPietrykowska Magdalena3 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówBłaszko ŁukaszKoziej Patrycja5 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówMusioł BartłomiejWoch Kamila4 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówRykała TobiaszKunka Pola2 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówMajewski SzymonKawka Aleksandra2 E
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Syk MarcinKajdaszuk Paulina2 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Łokiński MikołajSikorska Weronika3 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Woźniak PawełŁokińska Julia5 C
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Woźniak PawełŁokińska Julia2 C
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Babiej KrzysztofPetelska - Gruba Agata6 E
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Dziewa MiłoszAdamczyk Monika4 E
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Musioł BartłomiejWoch Kamila4 E
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Majewski SzymonKawka Aleksandra1 E
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Błaszko ŁukaszKoziej Patrycja5 E
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Rykała TobiaszKunka Pola2 E
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychHuber JanStaszak Karolina21 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychHuber JanStaszak Karolina11 OPEN
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Majewski SzymonKawka Aleksandra2 E
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Palec AdrianKajdaszuk Paulina2 D
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Syk MarcinPawlikowska Klaudia2 B
Opolska Gala Tańca 2015 Palec AdrianKajdaszuk Paulina2 D