!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
KLASA
Tarnów (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Pakłos KrzysztofKosoń Maja7 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Kurczab KamilHabel Anna5 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Pakłos KrzysztofKosoń Maja4 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Kurczab KamilHabel Anna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Zdrzalik ErykZych Roksana8 E
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Bożek KacperMerchut Sabina3 G
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Sajdak FilipMusiał Milena2 H
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Kuczek AntoniKieć Nikola1 H
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Wiśniewski DawidMotak Oliwia3 E
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Suda PrzemysławKozik Zuzanna15 OPEN
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Wojewoda MichałWojtas Agata8 F
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Respondek WojciechKołodziej Hanna3 F
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Brelhin IlarionMezentseva Valeriia6 F
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Sajdak FilipMusiał Milena1 H
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Zdrzalik ErykZych Roksana2 E
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Mikos BłażejZdrzalik Milena5 D
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Budzik TomaszBudzik Zofia4 C
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Mikos BłażejZdrzalik Milena7 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kurczab KamilHabel Anna4 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Staniec AdamZiaja Julita12 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Czarnik DominikSerek Aleksandra3 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Staniec AdamZiaja Julita10 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Pakłos KrzysztofKosoń Maja5 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kurczab KamilHabel Anna6 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Pakłos KrzysztofKosoń Maja10 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Krawczyk MikołajKrawczyk Maria15 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Suda PrzemysławKozik Zuzanna16 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Czarnik DominikSerek Aleksandra2 D
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kuczek AntoniKieć Nikola1 H
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Pasierbek KamilKabat Zuzanna2 G
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Bożek KacperMerchut Sabina3 G
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Respondek WojciechKołodziej Hanna1 F
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Brelhin IlarionMezentseva Valeriia4 F
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Zdrzalik ErykZych Roksana2 E
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Wiśniewski DawidMotak Oliwia3 E
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja1 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Mikos BłażejZdrzalik Milena1 E
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Pakłos KrzysztofKosoń Maja2 D
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Mikos BłażejZdrzalik Milena5 D
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kurczab KamilHabel Anna1 D
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja2 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Budzik TomaszBudzik Zofia4 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Pakłos KrzysztofKosoń Maja5 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kurczab KamilHabel Anna1 D
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Kowal WojciechSajdak Emilia16 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Kowal WojciechSajdak Emilia16 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Kowal WojciechSajdak Emilia15 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Respondek WojciechKołodziej Hanna4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Staniec AdamZiaja Julita7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wiśniewski DawidMotak Oliwia3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Zdrzalik ErykZych Roksana2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Brelhin IlarionMezentseva Valeriia6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kuczek AntoniKieć Nikola1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pasierbek KamilKabat Zuzanna3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Walkowicz MichałBednarz Alicja6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mikoś MieszkoSajdak Natalia4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Olewiński MaksymilianSitko Kamila2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Sajdak FilipMusiał Milena1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Czarnik DominikSerek Aleksandra8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Staniec AdamZiaja Julita5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bożek KacperMerchut Sabina3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mikos BłażejZdrzalik Milena1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mikos BłażejZdrzalik Milena7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Antkiewicz OskarSosin Kamila9 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Krawczyk MikołajKrawczyk Maria6 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Budzik TomaszBudzik Zofia11 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pakłos KrzysztofKosoń Maja7 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Antkiewicz OskarSosin Kamila6 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Budzik TomaszBudzik Zofia6 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kurczab KamilHabel Anna11 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pakłos KrzysztofKosoń Maja8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kurczab KamilHabel Anna4 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Suda PrzemysławKozik Zuzanna11 OPEN
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja2 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Krawczyk MikołajKrawczyk Maria3 B
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja1 C
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Staniec AdamZiaja Julita5 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Suda PrzemysławKozik Zuzanna6 A
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Olszówka KrystianHołysz Olivia3 G
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Brelhin IlarionMezentseva Valeriia10 F
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Pakłos KrzysztofKosoń Maja6 D
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Staniec AdamZiaja Julita11 D
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kurczab KamilHabel Anna5 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Krawczyk MikołajKrawczyk Maria29 B
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kurczab KamilHabel Anna3 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Pasierbek KamilKabat Zuzanna2 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Czarnik DominikSerek Aleksandra5 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Zdrzalik ErykZych Roksana4 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Sajdak FilipMusiał Milena1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Wiśniewski DawidMotak Oliwia2 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Olszówka KrystianHołysz Olivia3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Bożek KacperMerchut Sabina3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Wojewoda MichałWojtas Agata7 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Brelhin IlarionMezentseva Valeriia9 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Respondek WojciechKołodziej Hanna2 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Walkowicz MichałBednarz Alicja2 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Mikoś MieszkoSajdak Natalia1 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Olewiński MaksymilianSitko Kamila2 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kuczek AntoniKieć Nikola2 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Staniec AdamZiaja Julita5 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Staniec AdamZiaja Julita2 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Parysz WojciechMachowska Zuzanna9 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Mikos BłażejZdrzalik Milena3 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Mikos BłażejZdrzalik Milena4 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Pakłos KrzysztofKosoń Maja3 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kurczab KamilHabel Anna7 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kurczab KamilHabel Anna3 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja2 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Budzik TomaszBudzik Zofia5 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Mika MiłoszMichałek Julia9 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja5 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Pakłos KrzysztofKosoń Maja11 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Mika MiłoszMichałek Julia15 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Parysz WojciechMachowska Zuzanna18 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Antkiewicz OskarSosin Kamila4 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Krawczyk MikołajKrawczyk Maria2 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Antkiewicz OskarSosin Kamila4 B
Polish Cup PTT Kowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
Polish Cup PTT Kowal WojciechSajdak Emilia4 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Zdrzalik ErykZych Roksana3 E
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Krawczyk MikołajKrawczyk Maria3 B
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Staniec AdamZiaja Julita5 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Staniec AdamZiaja Julita9 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Suda PrzemysławKozik Zuzanna10 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Mikoś MieszkoSajdak Natalia2 G
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kowal WojciechSajdak Emilia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Czarnik DominikSerek Aleksandra2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Respondek WojciechKołodziej Hanna3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Wiśniewski DawidMotak Oliwia4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Brelhin IlarionMezentseva Valeriia2 G
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
Puchar WieczystegoKurczab KamilHabel Anna3 E
Puchar WieczystegoPakłos KrzysztofKosoń Maja22 C
Puchar WieczystegoMika MiłoszMichałek Julia36 C
Puchar WieczystegoMiłkoś BartłomiejSosin Patrycja25 C
Puchar WieczystegoBudzik TomaszBudzik Zofia33 C
Puchar WieczystegoMiłkoś BartłomiejSosin Patrycja13 C
Puchar WieczystegoMika MiłoszMichałek Julia46 C
Puchar WieczystegoSuda PrzemysławKozik Zuzanna11 A
Puchar WieczystegoKrawczyk MikołajKrawczyk Maria19 B
Puchar WieczystegoAntkiewicz OskarSosin Kamila38 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Olewiński MaksymilianSitko Kamila2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Kuczek AntoniKieć Nikola1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Walkowicz MichałBednarz Alicja3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Brelhin IlarionMezentseva Valeriia2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Wiśniewski DawidMotak Oliwia4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Budzik TomaszBudzik Zofia3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja5 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja4 C
Puchar Krakowa Kurczab KamilHabel Anna3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Brelhin IlarionMezentseva Valeriia2 G
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Czarnik DominikSerek Aleksandra1 E
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja3 C
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja2 C
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Mika MiłoszMichałek Julia7 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Mika MiłoszMichałek Julia8 C
OTTT STARDANCE PREMIUM Parysz WojciechMachowska Zuzanna5 D
Oleski Festiwal Tańca 2023 Suda PrzemysławKozik Zuzanna2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Suda PrzemysławKozik Zuzanna2 A
OTTT STARDANCE PREMIUM Mikoś MieszkoSajdak Natalia2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja5 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Mikoś MieszkoSajdak Natalia2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Antkiewicz OskarSosin Kamila8 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja5 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Antkiewicz OskarSosin Kamila8 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zdrzalik ErykZych Roksana5 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Czarnik DominikSerek Aleksandra3 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Brelhin IlarionMezentseva Valeriia1 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Wojewoda MichałKabat Zuzanna2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Olszówka KrystianHołysz Olivia3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Malicki MikołajZdrzalik Milena3 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Krawczyk MikołajKrawczyk Maria2 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Budzik TomaszBudzik Zofia7 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Budzik TomaszBudzik Zofia2 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Olszówka KrystianHołysz Olivia3 G
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Staniec AdamZiaja Julita3 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Staniec AdamZiaja Julita5 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Wojewoda MichałKabat Zuzanna3 G
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Pakłos KrzysztofKosoń Maja2 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Brelhin IlarionMezentseva Valeriia2 G
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Mikoś MieszkoSajdak Natalia2 G
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Zdrzalik ErykZych Roksana4 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Pakłos KrzysztofKosoń Maja5 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Respondek WojciechKołodziej Hanna3 F
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Sajdak FilipMusiał Milena2 H
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Bożek KacperFenrych Antonina2 H
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Czarnik DominikSerek Aleksandra2 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Chruściel MateuszCzaja Julia8 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Malicki MikołajZdrzalik Milena2 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Chruściel MateuszCzaja Julia7 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Parysz WojciechMachowska Zuzanna4 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Budzik TomaszBudzik Zofia3 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja3 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Budzik TomaszBudzik Zofia5 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Mika MiłoszMichałek Julia7 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja3 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Mika MiłoszMichałek Julia8 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Antkiewicz OskarSosin Kamila6 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Krawczyk MikołajKrawczyk Maria4 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Antkiewicz OskarSosin Kamila8 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Pyrek KarolBała Izabela9 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kuczek AntoniKieć Nikola1 H
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Brelhin IlarionMezentseva Valeriia3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Czarnik DominikSerek Aleksandra4 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Staniec AdamZiaja Julita5 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Staniec AdamZiaja Julita3 D
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Suda PrzemysławKozik Zuzanna10 A
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Wojewoda MichałKabat Zuzanna1 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Brelhin IlarionMezentseva Valeriia1 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Budzik TomaszBudzik Zofia9 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Budzik TomaszBudzik Zofia3 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Pakłos KrzysztofKosoń Maja3 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wiśniewski DawidMotak Oliwia6 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Brelhin IlarionMezentseva Valeriia1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Walkowicz MichałBednarz Alicja3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Respondek WojciechKołodziej Hanna2 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wojewoda MichałKabat Zuzanna1 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Czarnik DominikSerek Aleksandra3 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zdrzalik ErykZych Roksana5 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pasadyn SzymonMerchut Sabina2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kwiatkowski MaksymilianKołodziej Zofia5 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pakłos KrzysztofKosoń Maja8 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Budzik TomaszBudzik Zofia2 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja5 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Budzik TomaszBudzik Zofia9 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja7 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pyrek KarolBała Izabela7 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zacharski JakubKozioł Julia3 G
Polish Open Championships Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pakłos KrzysztofKosoń Maja2 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kwiatkowski MaksymilianKołodziej Zofia5 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Budzik TomaszBudzik Zofia3 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Budzik TomaszBudzik Zofia9 C
Polish Open Championships Suda PrzemysławKozik Zuzanna14 OPEN
Polish Open Championships Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
Polish Open Championships Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Festival Tańca Zawirowani 2023 Staniec AdamZiaja Julita5 D
Festival Tańca Zawirowani 2023 Staniec AdamZiaja Julita5 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Brelhin IlarionMezentseva Valeriia1 H
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Antkiewicz OskarSosin Kamila3 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Walkowicz MichałBednarz Alicja2 G
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Wiśniewski DawidMotak Oliwia3 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Budzik TomaszBudzik Zofia2 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Antkiewicz OskarSosin Kamila14 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Budzik TomaszBudzik Zofia11 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Mika MiłoszMichałek Julia11 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Suda PrzemysławKozik Zuzanna2 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Mika MiłoszMichałek Julia14 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Antkiewicz OskarSosin Kamila2 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Parysz WojciechMachowska Zuzanna1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Krawczyk MikołajKrawczyk Maria6 B
Perfect Dance Kraków 2023 Antkiewicz OskarSosin Kamila7 C
Perfect Dance Kraków 2023 Brelhin IlarionMezentseva Valeriia1 H
Perfect Dance Kraków 2023 Parysz WojciechMachowska Zuzanna4 D
Perfect Dance Kraków 2023 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja16 C
Perfect Dance Kraków 2023 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja11 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Suda PrzemysławKozik Zuzanna3 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Budzik TomaszBudzik Zofia6 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Budzik TomaszBudzik Zofia13 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Wiśniewski DawidMotak Oliwia6 E
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Olszówka KrystianHołysz Olivia3 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Mikoś MieszkoSajdak Natalia2 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Walkowicz MichałBednarz Alicja3 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Zacharski JakubKozioł Julia3 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Herduś KarolMieluch Joanna4 F
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Brelhin IlarionMezentseva Valeriia1 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Suda PrzemysławKozik Zuzanna4 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Pasadyn SzymonMerchut Sabina3 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wojewoda MichałKabat Zuzanna3 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Pakłos KrzysztofKosoń Maja3 D
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja7 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja10 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Budzik TomaszBudzik Zofia6 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Zacharski JakubKozioł Julia3 G
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Suda PrzemysławKozik Zuzanna6 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Krawczyk MikołajKrawczyk Maria12 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Antkiewicz OskarSosin Kamila15 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pyrek KarolBała Izabela19 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Antkiewicz OskarSosin Kamila4 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Mika MiłoszMichałek Julia9 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Budzik TomaszBudzik Zofia10 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Mika MiłoszMichałek Julia8 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Suda PrzemysławKozik Zuzanna20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Suda PrzemysławKozik Zuzanna2 B
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Brelhin IlarionMezentseva Valeriia1 H
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Czarnik DominikSerek Aleksandra1 F
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Wiśniewski DawidMotak Oliwia2 E
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Parysz WojciechMachowska Zuzanna7 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Parysz WojciechMachowska Zuzanna5 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Antkiewicz OskarSosin Kamila11 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Olszówka KrystianHołysz Olivia3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kamiński SebastianPachacz Karolina3 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Czarnik DominikSerek Aleksandra2 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Zdrzalik ErykZych Roksana1 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Mikos BłażejHabel Anna4 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kwiatkowski MaksymilianKołodziej Zofia1 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Pasadyn SzymonMerchut Sabina3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Walkowicz MichałBednarz Alicja3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Wojewoda MichałKabat Zuzanna2 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Brzoza AlbertMarszalska Jagoda1 H
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Brelhin IlarionMezentseva Valeriia1 H
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Herduś KarolMieluch Joanna6 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Respondek WojciechWojtas Agata4 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Zacharski JakubKozioł Julia3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Staniec AdamZiaja Julita1 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Drechny HubertKołodziej Hanna1 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Wiśniewski DawidMotak Oliwia2 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Malicki MikołajZdrzalik Milena3 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Staniec AdamZiaja Julita2 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Mika MiłoszMichałek Julia18 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Pyrek KarolBała Izabela9 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Antkiewicz OskarSosin Kamila8 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Krawczyk MikołajKrawczyk Maria4 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Suda PrzemysławKozik Zuzanna2 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Mika MiłoszMichałek Julia12 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja10 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Folta KarolKielawa Julia13 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja11 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Antkiewicz OskarSosin Kamila9 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Budzik TomaszBudzik Zofia8 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Pakłos KrzysztofKosoń Maja5 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Budzik TomaszBudzik Zofia7 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Parysz WojciechMachowska Zuzanna3 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Chruściel MateuszCzaja Julia12 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Chruściel MateuszCzaja Julia14 E
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Suda PrzemysławKozik Zuzanna5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Folta KarolKielawa Julia10 C
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Walkowicz MichałBednarz Alicja1 G
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Pasadyn SzymonMerchut Sabina2 G
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Wiśniewski DawidMotak Oliwia4 E
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Kamiński SebastianPachacz Karolina2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Zdrzalik ErykZych Roksana2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Krawczyk MikołajKrawczyk Maria5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Mikoś MieszkoSajdak Natalia2 OPEN
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kurczab KamilWójtowicz Julia6 E
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Staniec AdamZiaja Julita4 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Staniec AdamZiaja Julita5 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Mikos BłażejHabel Anna4 E
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Parysz WojciechMachowska Zuzanna5 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Pakłos KrzysztofKosoń Maja12 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Pakłos KrzysztofKosoń Maja4 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Parysz WojciechMachowska Zuzanna3 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Zacharski JakubKozioł Julia3 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Olszówka KrystianHołysz Olivia3 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Wojewoda MichałKabat Zuzanna3 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Brzoza AlbertMarszalska Jagoda1 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Pasadyn SzymonMerchut Sabina3 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kwiatkowski MaksymilianKołodziej Zofia3 F
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kurczab KamilWójtowicz Julia6 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Malicki MikołajZdrzalik Milena7 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Pakłos KrzysztofKosoń Maja3 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Mika MiłoszMichałek Julia14 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Chruściel MateuszCzaja Julia10 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Suda PrzemysławKozik Zuzanna12 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Antkiewicz OskarSosin Kamila11 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja12 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Chruściel MateuszCzaja Julia8 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Krawczyk MikołajKrawczyk Maria11 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Suda PrzemysławKozik Zuzanna12 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Antkiewicz OskarSosin Kamila12 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Pyrek KarolBała Izabela13 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja17 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Mika MiłoszMichałek Julia20 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Mikos BłażejHabel Anna3 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Suda PrzemysławKozik Zuzanna5 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Suda PrzemysławKozik Zuzanna9 OPEN
STARDANCE - PREMIUM Staniec AdamZiaja Julita2 E
STARDANCE - PREMIUM Brzoza AlbertMarszalska Jagoda1 H
STARDANCE - PREMIUM Walkowicz MichałBednarz Alicja3 G
STARDANCE - PREMIUM Respondek WojciechWojtas Agata3 F
STARDANCE - PREMIUM Pasadyn SzymonMerchut Sabina2 G
STARDANCE - PREMIUM Olszówka KrystianHołysz Olivia3 G
STARDANCE - PREMIUM Wojewoda MichałKabat Zuzanna3 G
STARDANCE - PREMIUM Mikoś MieszkoSajdak Natalia1 H
STARDANCE - PREMIUM Malicki MikołajZdrzalik Milena4 E
STARDANCE - PREMIUM Mikos BłażejHabel Anna5 E
STARDANCE - PREMIUM Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja2 C
STARDANCE - PREMIUM Mika MiłoszMichałek Julia11 C
STARDANCE - PREMIUM Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja12 C
STARDANCE - PREMIUM Mika MiłoszMichałek Julia16 C
STARDANCE - PREMIUM Suda PrzemysławKozik Zuzanna4 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaMikoś MieszkoSajdak Natalia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPasadyn SzymonMerchut Sabina3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaParysz WojciechMachowska Zuzanna1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaWalkowicz MichałBednarz Alicja3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaMikos BłażejHabel Anna4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaStaniec AdamZiaja Julita3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaMika MiłoszMichałek Julia11 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaMalicki MikołajZdrzalik Milena4 E
Puchar WieczystegoKołodziej JulianBudzik Zofia20 C
Puchar WieczystegoKurczab KamilWójtowicz Julia4 E
Puchar WieczystegoMikos BłażejHabel Anna6 E
Puchar WieczystegoPakłos KrzysztofKosoń Maja22 D
Puchar WieczystegoKołodziej JulianBudzik Zofia19 D
Puchar WieczystegoPakłos KrzysztofKosoń Maja10 D
Puchar WieczystegoAntkiewicz OskarSosin Kamila36 C
Puchar WieczystegoPyrek KarolBała Izabela53 B
Puchar WieczystegoMiłkoś BartłomiejSosin Patrycja26 C
Puchar WieczystegoChruściel MateuszCzaja Julia2 F
Puchar WieczystegoAntkiewicz OskarSosin Kamila58 B
Puchar WieczystegoChruściel MateuszCzaja Julia2 F
Puchar WieczystegoSuda PrzemysławKozik Zuzanna29 B
Puchar WieczystegoMika MiłoszMichałek Julia47 C
Puchar WieczystegoMiłkoś BartłomiejSosin Patrycja42 C
Puchar WieczystegoParysz WojciechMachowska Zuzanna11 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja10 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja11 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Folta KarolKielawa Julia1 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Mika MiłoszMichałek Julia6 C
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Suda PrzemysławKozik Zuzanna2 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kowal WojciechSajdak Emilia6 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Suda PrzemysławKozik Zuzanna2 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Pyrek KarolBała Izabela1 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Pasadyn SzymonMerchut Sabina3 G
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Kwiatkowski MaksymilianKołodziej Zofia6 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Drechny HubertKołodziej Hanna2 G
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Zacharski JakubKozioł Julia1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Kowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Staniec AdamZiaja Julita3 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Parysz WojciechMachowska Zuzanna3 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Kołodziej JulianBudzik Zofia5 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Parysz WojciechMachowska Zuzanna5 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Chruściel MateuszCzaja Julia2 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Chruściel MateuszCzaja Julia5 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Kołodziej JulianBudzik Zofia3 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Pyrek KarolBała Izabela3 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Mika MiłoszMichałek Julia11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Wiśniewski DawidMotak Oliwia7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pyrek KarolBała Izabela3 C
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Folta KarolKielawa Julia5 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Czarnik DominikPachacz Karolina2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Zacharski JakubKozioł Julia1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Mikos BłażejHabel Anna5 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kwiatkowski MaksymilianKołodziej Zofia10 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Brzoza AlbertMarszalska Jagoda1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Mikoś MieszkoSajdak Natalia1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Wojewoda MichałKabat Zuzanna1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Staniec AdamZiaja Julita5 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Parysz WojciechMachowska Zuzanna2 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja3 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Pyrek KarolBała Izabela3 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja8 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Suda PrzemysławKozik Zuzanna2 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Antkiewicz OskarSosin Kamila2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Folta KarolKielawa Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Czarnik DominikPachacz Karolina4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Kowal WojciechSajdak Emilia7 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Herduś KarolMieluch Joanna4 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Plezia KsaweryKieć Roksana11 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kwiatkowski MaksymilianKołodziej Zofia9 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Czarnik DominikPachacz Karolina2 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Mikoś MieszkoSajdak Natalia1 H
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Brzoza AlbertMarszalska Jagoda1 H
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Respondek WojciechWojtas Agata9 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Zacharski JakubKozioł Julia1 H
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Pasadyn SzymonMerchut Sabina3 G
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Drechny HubertKołodziej Hanna2 G
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Ciepliński BłażejWojtanowska Lena2 H
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Wojewoda MichałKabat Zuzanna1 H
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Olszówka KrystianHołysz Olivia1 H
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Walkowicz MichałBednarz Alicja3 G
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Staniec AdamZiaja Julita3 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kamiński SebastianBarnaś Anna12 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Antkiewicz OskarSosin Kamila3 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja9 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Antkiewicz OskarSosin Kamila8 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Krawczyk MikołajKrawczyk Maria7 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Suda PrzemysławKozik Zuzanna2 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Mika MiłoszMichałek Julia10 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kurczab KamilWójtowicz Julia2 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Pyrek KarolBała Izabela2 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja5 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Parysz WojciechMachowska Zuzanna5 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Chruściel MateuszCzaja Julia1 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kołodziej JulianBudzik Zofia9 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Folta KarolKielawa Julia8 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kołodziej JulianBudzik Zofia7 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Folta KarolKielawa Julia3 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Mikos BłażejHabel Anna5 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Krawczyk MikołajKrawczyk Maria1 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Suda PrzemysławKozik Zuzanna3 B
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Mika MiłoszMichałek Julia6 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Mikos BłażejHabel Anna3 E
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 E
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Staniec AdamZiaja Julita2 E
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Herduś KarolMieluch Joanna2 G
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Wojewoda MichałKabat Zuzanna1 H
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyMalicki MikołajZdrzalik Milena5 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Folta KarolKielawa Julia6 D
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Drechny HubertKołodziej Hanna2 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Olszówka KrystianHołysz Olivia1 H
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Folta KarolKielawa Julia8 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 F
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kamiński SebastianBarnaś Anna6 F
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Walkowicz MichałBednarz Alicja1 H
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Olszówka KrystianHołysz Olivia1 H
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 E
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Parysz WojciechMachowska Zuzanna5 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Parysz WojciechMachowska Zuzanna8 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Budzik TomaszŁabno Zuzanna10 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Budzik TomaszŁabno Zuzanna12 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Olszówka KrystianHołysz Olivia1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Respondek WojciechWojtas Agata4 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Mikoś MieszkoSajdak Natalia1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Leśniak DominikMarcinkiewicz Julia2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Brzoza AlbertMarszalska Jagoda2 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Folta KarolKielawa Julia1 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Antkiewicz OskarSosin Kamila9 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Folta KarolKielawa Julia2 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Chruściel MateuszCzaja Julia7 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Chruściel MateuszCzaja Julia5 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Antkiewicz OskarSosin Kamila4 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja7 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja9 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Mika MiłoszMichałek Julia11 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Suda PrzemysławKozik Zuzanna7 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Walkowicz MichałBednarz Alicja1 H
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja7 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja8 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Pakłos KrzysztofKosoń Maja3 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 F
Polish Open ChampionshipsKowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Walkowicz MichałBednarz Alicja1 H
PERFECT DANCE Kraków 2022Suda PrzemysławKozik Zuzanna4 B
Polish Open ChampionshipsKowal WojciechSajdak Emilia5 OPEN
Polish Open ChampionshipsKowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Malicki MikołajZdrzalik Milena11 E
PERFECT DANCE Kraków 2022Staniec AdamDydo Emilia4 E
PERFECT DANCE Kraków 2022Zdrzalik ErykSerek Aleksandra8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Suda PrzemysławKozik Zuzanna4 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kamiński SebastianBarnaś Anna13 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Antkiewicz OskarSosin Kamila11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Pakłos KrzysztofKosoń Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Budzik TomaszŁabno Zuzanna5 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Czarnik DominikPachacz Karolina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Pyrek KarolBała Izabela5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Budzik TomaszŁabno Zuzanna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kołodziej JulianBudzik Zofia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kołodziej JulianBudzik Zofia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Chruściel MateuszCzaja Julia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Chruściel MateuszCzaja Julia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Swoboda TomaszZiaja Julita3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Pasadyn SzymonMerchut Sabina2 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Leśniak DominikMarcinkiewicz Julia3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Swoboda TomaszZiaja Julita3 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Malicki MikołajZdrzalik Milena5 E
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Drechny HubertKołodziej Hanna1 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Ciepliński BłażejWojtanowska Lena2 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Pasadyn SzymonMerchut Sabina1 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Kwiatkowski MaksymilianFurmaga Małgorzata12 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Herduś KarolMieluch Joanna2 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Żmuda KacperKołodziej Zofia6 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Mika MiłoszMichałek Julia10 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Antkiewicz OskarSosin Kamila3 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Suda PrzemysławKozik Zuzanna6 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Parysz WojciechMachowska Zuzanna3 E
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Krawczyk MikołajKrawczyk Maria3 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Antkiewicz OskarSosin Kamila4 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Parysz WojciechMachowska Zuzanna10 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Krawczyk MikołajKrawczyk Maria2 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kołodziej JulianBudzik Zofia7 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kołodziej JulianBudzik Zofia5 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kurczab KamilWójtowicz Julia5 E
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pakłos KrzysztofKosoń Maja3 E
Puchar Klas F, E i D Budzik TomaszŁabno Zuzanna19 D
Puchar Klas F, E i D Budzik TomaszŁabno Zuzanna1 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Brzoza AlbertMarszalska Jagoda2 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Walkowicz MichałBednarz Alicja1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Kurczab KamilWójtowicz Julia6 E
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
\"STARS PREMIUM\" Kołodziej JulianBudzik Zofia3 D
\"STARS PREMIUM\" Olszówka KrystianHołysz Olivia2 H
\"STARS PREMIUM\" Pasadyn SzymonMerchut Sabina2 H
\"STARS PREMIUM\" Wojewoda MichałWójcik Magdalena2 H
\"STARS PREMIUM\" Drechny HubertKołodziej Hanna3 G
\"STARS PREMIUM\" Wiśniewski DawidMotak Oliwia4 F
\"STARS PREMIUM\" Czarnik DominikPachacz Karolina4 E
\"STARS PREMIUM\" Leśniak DominikMarcinkiewicz Julia2 G
\"STARS PREMIUM\" Plezia KsaweryKieć Roksana3 G
\"STARS PREMIUM\" Żmuda KacperKołodziej Zofia3 F
\"STARS PREMIUM\" Staniec AdamDydo Emilia3 E
\"STARS PREMIUM\" Pyzik SzymonFudala Oliwia8 F
\"STARS PREMIUM\" Parysz WojciechMachowska Zuzanna1 E
\"STARS PREMIUM\" Budzik TomaszŁabno Zuzanna1 D
\"STARS PREMIUM\" Mika MiłoszMichałek Julia2 D
\"STARS PREMIUM\" Antkiewicz OskarSosin Kamila4 C
\"STARS PREMIUM\" Kołodziej JulianBudzik Zofia3 D
\"STARS PREMIUM\" Folta KarolKielawa Julia5 D
\"STARS PREMIUM\" Parysz WojciechMachowska Zuzanna1 E
\"STARS PREMIUM\" Budzik TomaszŁabno Zuzanna4 D
\"STARS PREMIUM\" Krawczyk MikołajKrawczyk Maria1 C
\"STARS PREMIUM\" Pyrek KarolBała Izabela8 C
\"STARS PREMIUM\" Mika MiłoszMichałek Julia11 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Walkowicz MichałBednarz Alicja1 H
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Pakłos KrzysztofKosoń Maja3 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kołodziej JulianBudzik Zofia2 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kołodziej JulianBudzik Zofia5 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Folta KarolKielawa Julia7 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Budzik TomaszŁabno Zuzanna9 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Budzik TomaszŁabno Zuzanna4 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Krawczyk MikołajKrawczyk Maria1 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Mika MiłoszMichałek Julia1 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Mika MiłoszMichałek Julia9 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Suda PrzemysławKozik Zuzanna4 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
Cracow Dance FestivalBudzik TomaszŁabno Zuzanna2 D
Cracow Dance FestivalPasadyn SzymonMerchut Sabina1 H
Cracow Dance FestivalOlszówka KrystianHołysz Olivia2 H
Cracow Dance FestivalLeśniak DominikMarcinkiewicz Julia2 G
Cracow Dance FestivalSwoboda TomaszZiaja Julita7 F
Cracow Dance FestivalStaniec AdamDydo Emilia4 E
Cracow Dance FestivalKołodziej JulianBudzik Zofia9 D
Cracow Dance FestivalFolta KarolKielawa Julia6 D
Cracow Dance FestivalKołodziej JulianBudzik Zofia8 D
Cracow Dance FestivalCzarnik DominikPachacz Karolina1 F
Cracow Dance FestivalMiłkoś BartłomiejSosin Patrycja4 D
Cracow Dance FestivalPyrek KarolBała Izabela9 C
Cracow Dance FestivalMika MiłoszMichałek Julia6 D
Cracow Dance FestivalMika MiłoszMichałek Julia15 C
Cracow Dance FestivalMiłkoś BartłomiejSosin Patrycja16 C
Cracow Dance FestivalAntkiewicz OskarSosin Kamila4 C
Cracow Dance FestivalKrawczyk MikołajKrawczyk Maria3 C
Cracow Dance FestivalAntkiewicz OskarSosin Kamila8 C
Cracow Dance FestivalBudzik TomaszŁabno Zuzanna7 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kowal WojciechSajdak Emilia1 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Mikoś MieszkoSajdak Natalia1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kowal WojciechSajdak Emilia1 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kwiatkowski MaksymilianFurmaga Małgorzata13 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kamiński SebastianBarnaś Anna11 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Zdrzalik ErykSerek Aleksandra10 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Malicki MikołajZdrzalik Milena2 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Brzoza AlbertMarszalska Jagoda2 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Walkowicz MichałBednarz Alicja1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Respondek WojciechWojtas Agata3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Plezia KsaweryKieć Roksana3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Wiśniewski DawidMotak Oliwia4 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Czarnik DominikPachacz Karolina2 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kurczab KamilWójtowicz Julia2 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Herduś KarolMieluch Joanna2 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Drechny HubertKołodziej Hanna2 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Wojewoda MichałWójcik Magdalena2 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Olszówka KrystianHołysz Olivia2 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Ciepliński BłażejWojtanowska Lena2 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Pasadyn SzymonMerchut Sabina1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Bednarz KacperPrzeklasa Lena3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Pyzik SzymonFudala Oliwia12 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Pakłos KrzysztofKosoń Maja3 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Mika MiłoszMichałek Julia6 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Staniec AdamDydo Emilia2 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Mika MiłoszMichałek Julia17 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja13 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Pyrek KarolBała Izabela10 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Antkiewicz OskarSosin Kamila7 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Krawczyk MikołajKrawczyk Maria5 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Antkiewicz OskarSosin Kamila4 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Budzik TomaszŁabno Zuzanna6 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Budzik TomaszŁabno Zuzanna7 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Suda PrzemysławKozik Zuzanna3 B
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja2 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Parysz WojciechMachowska Zuzanna6 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Chruściel MateuszCzaja Julia9 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Chruściel MateuszCzaja Julia9 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kołodziej JulianBudzik Zofia6 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Folta KarolKielawa Julia1 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kołodziej JulianBudzik Zofia3 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Folta KarolKielawa Julia1 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Żmuda KacperKołodziej Zofia4 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Parysz WojciechMachowska Zuzanna4 E
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Mika MiłoszMichałek Julia7 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Drechny HubertKołodziej Hanna1 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Pasadyn SzymonMerchut Sabina1 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Czarnik DominikPachacz Karolina3 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Wiśniewski DawidMotak Oliwia4 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Pyzik SzymonFudala Oliwia9 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Antkiewicz OskarSosin Kamila9 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja10 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Antkiewicz OskarSosin Kamila3 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Pyrek KarolBała Izabela7 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja11 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Suda PrzemysławKozik Zuzanna6 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia1 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Leśniak DominikMarcinkiewicz Julia2 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kamiński SebastianBarnaś Anna3 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Plezia KsaweryKieć Roksana3 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bednarz KacperPrzeklasa Lena3 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Czarnik DominikPachacz Karolina2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kowal WojciechSajdak Emilia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Antkiewicz OskarSosin Kamila9 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Suda PrzemysławKozik Zuzanna10 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pyrek KarolBała Izabela10 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Antkiewicz OskarSosin Kamila11 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Folta KarolKielawa Julia4 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Staniec AdamDydo Emilia4 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Herduś KarolMieluch Joanna3 G
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Respondek WojciechWojtas Agata3 G
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Swoboda TomaszZiaja Julita7 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Kołodziej JulianBudzik Zofia8 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Kurczab KamilWójtowicz Julia2 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Kołodziej JulianBudzik Zofia8 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Mika MiłoszMichałek Julia5 D
CeA Challenge Cup Puchar Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja3 D
CeA Challenge Cup Puchar Staniec AdamDydo Emilia6 E
CeA Challenge Cup Puchar Parysz WojciechMachowska Zuzanna1 E
CeA Challenge Cup Puchar Parysz WojciechMachowska Zuzanna3 E
CeA Challenge Cup Puchar Mika MiłoszMichałek Julia4 D
CeA Challenge Cup Puchar Antkiewicz OskarSosin Kamila6 C
CeA Challenge Cup Puchar Antkiewicz OskarSosin Kamila4 C
CeA Challenge Cup Puchar Malicki MikołajZdrzalik Milena7 F
CeA Challenge Cup Puchar Pasadyn SzymonMerchut Sabina1 H
CeA Challenge Cup Puchar Olszówka KrystianHołysz Olivia2 H
CeA Challenge Cup Puchar Czarnik DominikPachacz Karolina1 F
CeA Challenge Cup Puchar Wiśniewski DawidMotak Oliwia2 F
CeA Challenge Cup Puchar Kamiński SebastianBarnaś Anna3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA Leśniak DominikMarcinkiewicz Julia3 G
CeA Challenge Cup Puchar Swoboda TomaszZiaja Julita7 F
CeA Challenge Cup Puchar Kurczab KamilWójtowicz Julia2 F
CeA Challenge Cup Puchar Pyrek KarolBała Izabela3 C
CeA Challenge Cup Puchar Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja2 D
CeA Challenge Cup Puchar Mika MiłoszMichałek Julia3 D
CeA Challenge Cup Puchar Budzik TomaszŁabno Zuzanna4 D
CeA Challenge Cup Puchar Budzik TomaszŁabno Zuzanna10 D
CeA Challenge Cup Puchar Antkiewicz OskarSosin Kamila3 C
CeA Challenge Cup Puchar Antkiewicz OskarSosin Kamila2 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja2 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Mika MiłoszMichałek Julia4 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Herduś KarolMieluch Joanna1 G
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Respondek WojciechWojtas Agata2 G
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kamiński SebastianBarnaś Anna2 G
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Zdrzalik ErykSerek Aleksandra4 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Swoboda TomaszZiaja Julita7 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Malicki MikołajZdrzalik Milena10 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kwiatkowski MaksymilianFurmaga Małgorzata11 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Czarnik DominikPachacz Karolina3 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Staniec AdamDydo Emilia4 E
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Parysz WojciechMachowska Zuzanna2 E
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Folta KarolKielawa Julia2 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kołodziej JulianBudzik Zofia3 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Folta KarolKielawa Julia6 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kołodziej JulianBudzik Zofia8 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Mika MiłoszMichałek Julia2 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja5 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Pyrek KarolBała Izabela2 C
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Antkiewicz OskarSosin Kamila4 C
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Krawczyk MikołajKrawczyk Maria6 C
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Malicki MikołajZdrzalik Milena6 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Respondek WojciechWojtas Agata3 G
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Folta KarolKielawa Julia3 D
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Folta KarolKielawa Julia7 D
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja1 D
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja3 D
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Krawczyk MikołajKrawczyk Maria4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Miłkoś BartłomiejSosin Patrycja4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Malicki MikołajZdrzalik Milena3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Pakłos KrzysztofKosoń Maja2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kwiatkowski MaksymilianFurmaga Małgorzata3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Bednarz KacperPrzeklasa Lena3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kamiński SebastianBarnaś Anna3 G
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Czarnik DominikPachacz Karolina5 F
Puchar WieczystegoKowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Puchar WieczystegoSuda PrzemysławKozik Zuzanna14 OPEN
Puchar WieczystegoMiłkoś BartłomiejSosin Patrycja9 D
Puchar WieczystegoAntkiewicz OskarSosin Kamila23 C
Puchar WieczystegoFolta KarolKielawa Julia10 D
Puchar WieczystegoBudzik TomaszŁabno Zuzanna19 D
Puchar WieczystegoMiłkoś BartłomiejSosin Patrycja22 D
Puchar WieczystegoMika MiłoszMichałek Julia28 D
Puchar WieczystegoBreński AntoniHabel Anna20 E
Puchar WieczystegoFolta KarolKielawa Julia25 D
Puchar WieczystegoBudzik TomaszŁabno Zuzanna26 D
Puchar WieczystegoAntkiewicz OskarSosin Kamila24 C
Puchar WieczystegoMika MiłoszMichałek Julia30 C
Puchar WieczystegoPyrek KarolBała Izabela39 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Wiśniewski DawidMotak Oliwia11 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pyzik SzymonFudala Oliwia1 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Mika MiłoszMichałek Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Pyzik SzymonFudala Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Czarnik DominikPachacz Karolina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Antkiewicz OskarSosin Kamila3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Pakłos KrzysztofKosoń Maja2 F
CeA Challenge Cup Jesienny Malicki MikołajZdrzalik Milena2 F
CeA Challenge Cup Jesienny Swoboda TomaszZiaja Julita3 F
CeA Challenge Cup Jesienny Staniec AdamDydo Emilia4 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Respondek WojciechWojtas Agata1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Herduś KarolMieluch Joanna1 G
CeA Challenge Cup Jesienny Budzik TomaszŁabno Zuzanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Antkiewicz OskarSosin Kamila2 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Kwiatkowski MaksymilianFurmaga Małgorzata2 G
CeA Challenge Cup Jesienny Kołodziej JulianBudzik Zofia4 D
CeA Challenge Cup Jesienny Kołodziej JulianBudzik Zofia4 D
CeA Challenge Cup Jesienny Budzik TomaszŁabno Zuzanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Pyrek KarolBała Izabela8 C
CeA Challenge Cup Jesienny Pyrek KarolBała Izabela8 C
CeA Challenge Cup Jesienny Krawczyk MikołajKrawczyk Maria6 C
CeA Challenge Cup Jesienny Leśniak DominikMarcinkiewicz Julia3 G
CeA Challenge Cup Jesienny Pyzik SzymonFudala Oliwia2 G
CeA Challenge Cup Jesienny Kamiński SebastianBarnaś Anna2 G
Nosalowy International Dance FestivalPakłos KrzysztofKosoń Maja3 F
Nosalowy International Dance FestivalCzarnik DominikPachacz Karolina1 G
Nosalowy International Dance FestivalKurczab KamilWójtowicz Julia1 F
Nosalowy International Dance FestivalKrawczyk MikołajKrawczyk Maria3 C
Nosalowy International Dance FestivalFolta KarolKielawa Julia1 D
Nosalowy International Dance FestivalFolta KarolKielawa Julia1 D
Nosalowy International Dance FestivalRespondek WojciechWojtas Agata4 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneKołodziej JulianBudzik Zofia2 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneCiepliński BłażejKołodziej Hanna1 H
CeA Challenge Cup UskrzydlonePyzik SzymonFudala Oliwia1 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneKołodziej JulianBudzik Zofia1 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneKamiński SebastianBarnaś Anna2 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneBudzik TomaszŁabno Zuzanna5 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneBudzik TomaszŁabno Zuzanna4 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneWłodarczyk PatrykKłosowska Kornelia3 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneKrawczyk MikołajKrawczyk Maria5 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneWłodarczyk PatrykKłosowska Kornelia2 B
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Mika MiłoszMichałek Julia3 D
Mistrzostwa Polski StandardSuda PrzemysławKozik Zuzanna21 OPEN
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Żmuda KacperKołodziej Zofia7 F
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Herduś KarolMieluch Joanna3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Respondek WojciechWojtas Agata1 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Kamiński SebastianBarnaś Anna2 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Zdrzalik ErykSerek Aleksandra2 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Swoboda TomaszZiaja Julita2 F
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Pakłos KrzysztofKosoń Maja6 F
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia4 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Malicki MikołajZdrzalik Milena8 F
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Kowal WojciechSajdak Emilia1 E
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Staniec AdamDydo Emilia1 E
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Antkiewicz OskarSosin Kamila6 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Antkiewicz OskarSosin Kamila2 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Pyrek KarolBała Izabela3 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Czarnik DominikPachacz Karolina1 G
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupKowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupKowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wiśniewski DawidMotak Oliwia2 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Folta KarolKielawa Julia5 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupKowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Folta KarolKielawa Julia7 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Antkiewicz OskarSosin Kamila3 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia3 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia1 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Krawczyk MikołajKrawczyk Maria2 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pyrek KarolBała Izabela3 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Antkiewicz OskarSosin Kamila2 C
OTTT DŻET 2021 Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia7 D
OTTT DŻET 2021 Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia2 C
OTTT DŻET 2021 Pyrek KarolBała Izabela6 C
OTTT DŻET 2021 Mika MiłoszMichałek Julia7 D
OTTT DŻET 2021 Kurczab KamilWójtowicz Julia6 F
OTTT DŻET 2021 Pakłos KrzysztofKosoń Maja4 F
OTTT DŻET 2021 Malicki MikołajZdrzalik Milena3 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Czarnik DominikPachacz Karolina2 G
OTTT DŻET 2021 Ciepliński BłażejKołodziej Hanna2 H
Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
OTTT Respect Dance 2021 Pyrek KarolBała Izabela3 C
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kowal WojciechSajdak Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kowal WojciechSajdak Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kowal WojciechSajdak Emilia5 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Zdrzalik ErykSerek Aleksandra1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Ciepliński BłażejKołodziej Hanna2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Wiśniewski DawidMotak Oliwia2 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Staniec AdamDydo Emilia4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Herduś KarolMieluch Joanna1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Respondek WojciechWojtas Agata3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kowal WojciechSajdak Emilia1 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Folta KarolKielawa Julia3 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Folta KarolKielawa Julia4 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Budzik TomaszŁabno Zuzanna7 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Antkiewicz OskarSosin Kamila4 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Antkiewicz OskarSosin Kamila3 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Budzik TomaszŁabno Zuzanna7 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Czarnik DominikPachacz Karolina2 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kołodziej JulianBudzik Zofia2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Pyzik SzymonFudala Oliwia2 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia2 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kołodziej JulianBudzik Zofia2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Pyrek KarolBała Izabela2 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Żmuda KacperKołodziej Zofia6 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kurczab KamilWójtowicz Julia2 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kamiński SebastianBarnaś Anna3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kwiatkowski MaksymilianFurmaga Małgorzata3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 G
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia7 D
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Suda PrzemysławKozik Zuzanna11 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia2 C
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kwiatkowski MaksymilianFurmaga Małgorzata3 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Swoboda TomaszZiaja Julita1 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kołodziej JulianBudzik Zofia4 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kamiński SebastianBarnaś Anna1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kurczab KamilWójtowicz Julia2 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Respondek WojciechWojtas Agata1 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Malicki MikołajZdrzalik Milena5 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kowal WojciechSajdak Emilia1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia3 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kołodziej JulianBudzik Zofia4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Drechny HubertKabat Zuzanna4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Suda PrzemysławKozik Zuzanna4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Respondek WojciechWojtas Agata2 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Folta KarolKielawa Julia11 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Swoboda TomaszZiaja Julita1 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pakłos KrzysztofKosoń Maja2 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia5 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Folta KarolKielawa Julia9 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia5 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pyrek KarolBała Izabela10 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Zdrzalik ErykSerek Aleksandra2 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Drechny HubertKabat Zuzanna1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Herduś KarolMieluch Joanna1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kamiński SebastianBarnaś Anna1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Swoboda TomaszZiaja Julita1 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia6 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pyrek KarolBała Izabela5 C
Puchar Klas F, E i D Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia26 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pakłos KrzysztofKosoń Maja3 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pakłos KrzysztofKosoń Maja1 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kwiatkowski MaksymilianFurmaga Małgorzata2 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Czarnik DominikPachacz Karolina1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kamiński SebastianBarnaś Anna1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Zdrzalik ErykSerek Aleksandra1 G
Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Swoboda TomaszZiaja Julita1 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kurczab KamilWójtowicz Julia4 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bednarz KacperPrzeklasa Lena3 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Plezia KsaweryKieć Roksana3 G
Grand Prix Polski PTT Suda PrzemysławKozik Zuzanna14 OPEN
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Budzik TomaszŁabno Zuzanna8 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Budzik TomaszŁabno Zuzanna9 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia1 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia2 C
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Folta KarolKielawa Julia1 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Folta KarolKielawa Julia8 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia2 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia3 C
Grand Prix Polski PTT Suda PrzemysławKozik Zuzanna13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kowal WojciechSajdak Emilia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Miłkoś BartłomiejCyboroń Magdalena2 D
CeA Spring Kołodziej JulianBudzik Zofia4 D
CeA Spring Kamiński SebastianBarnaś Anna1 H
CeA Spring Wiśniewski DawidMotak Oliwia2 G
CeA Spring Kołodziej JulianBudzik Zofia2 D
CeA Spring Czarnik DominikPachacz Karolina1 H
CeA Spring Budzik TomaszŁabno Zuzanna7 D
CeA Spring Budzik TomaszŁabno Zuzanna5 D
Polish Open Championships WDC Kowal WojciechSajdak Emilia4 OPEN
CeA Spring Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia14 D
CeA Spring Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia4 C
CeA Challenge Cup Spring Zdrzalik ErykSerek Aleksandra1 G
CeA Challenge Cup Spring Pakłos KrzysztofKosoń Maja1