!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
RAGTIME
Kęty (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Rak KonradChwierut Amelia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Rak KonradChwierut Amelia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Sosna OliwierWalczyk Maja4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Hankus KamilPyrdziak Katarzyna13 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hankus KamilPyrdziak Katarzyna10 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kowalski Nikodem RochKruczała Marcelina3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Olejarz KacperWiewiórka Marta2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOlejarz KacperWiewiórka Marta3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPiekiełko BłażejDróżdż Magdalena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKowalski Nikodem RochKruczała Marcelina5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Hankus KamilPyrdziak Katarzyna4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Olejarz KacperWiewiórka Marta2 OPEN
Majówka w Krakowie - OTTT Rak KonradChwierut Amelia9 C
Majówka w Krakowie - OTTT Piekiełko BłażejDróżdż Magdalena2 G
Majówka w Krakowie - Senior Ciopała MariuszCiopała Maria3 B
Majówka w Krakowie - Senior Ciopała MariuszCiopała Maria2 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Rak KonradChwierut Amelia5 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Stwora SzymonGliwa Amelia5 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Olejarz KacperWiewiórka Marta3 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymCiopała MariuszCiopała Maria4 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymCiopała MariuszCiopała Maria4 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Sosna OliwierWalczyk Maja2 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Lisowski FilipSosna Emilia3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Piekiełko BłażejDróżdż Magdalena2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Stwora SzymonGliwa Amelia5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiHankus KamilPyrdziak Katarzyna14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiOlejarz KacperWiewiórka Marta9 OPEN
ArtDance Cup 2019Olejarz KacperWiewiórka Marta3 F
ArtDance Cup 2019Piekiełko BłażejDróżdż Magdalena3 G
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Ciopała MariuszCiopała Maria2 B
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Ciopała MariuszCiopała Maria3 B
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Hankus KamilPyrdziak Katarzyna7 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sosna OliwierWalczyk Maja4 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Stwora SzymonGliwa Amelia2 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Piekiełko BłażejDróżdż Magdalena2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Piekiełko BłażejDróżdż Magdalena3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pudełko DanielSzczyrk Elżbieta3 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Piekiełko BłażejDróżdż Magdalena1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Olejarz KacperWiewiórka Marta2 F
IX GPS \"Biała Dama\" Ciopała MariuszCiopała Maria2 B
IX GPS \"Biała Dama\" Ciopała MariuszCiopała Maria1 B
IX GPS \"Biała Dama\" Ciopała MariuszCiopała Maria6 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Ciopała MariuszCiopała Maria8 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiStwora SzymonGliwa Amelia1 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Stwora SzymonGliwa Amelia3 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Olejarz KacperWiewiórka Marta1 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Sosna OliwierWalczyk Maja1 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaStwora SzymonGliwa Amelia1 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaOlejarz KacperWiewiórka Marta1 G
CeA GPSCiopała MariuszCiopała Maria1 B
CeA GPSCiopała MariuszCiopała Maria3 OPEN
CeA GPSCiopała MariuszCiopała Maria2 B
CeA GPSCiopała MariuszCiopała Maria6 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ciopała MariuszCiopała Maria4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ciopała MariuszCiopała Maria2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Olejarz KacperWiewiórka Marta7 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Hankus KamilPyrdziak Katarzyna3 C
XLV Puchar Wieczystego Hankus KamilPyrdziak Katarzyna22 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Hankus KamilPyrdziak Katarzyna3 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Stwora SzymonGliwa Amelia2 G
OTTT Siewierz 2018Olejarz KacperWiewiórka Marta2 G
OTTT Siewierz 2018Stwora SzymonGliwa Amelia3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICCiopała MariuszCiopała Maria3 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICCiopała MariuszCiopała Maria4 B
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Żmudka OskarProchownik Gracjana3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Sosna OliwierWalczyk Maja1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Lisowski FilipSosna Emilia3 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Ciopała MariuszCiopała Maria5 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Ciopała MariuszCiopała Maria4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ciopała MariuszCiopała Maria6 OPEN
OTTT Będzin 2018Olejarz KacperWiewiórka Marta1 G
OTTT Będzin 2018Rak KonradChwierut Amelia2 D
OTTT Będzin 2018Sosna OliwierWalczyk Maja2 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Sosna OliwierWalczyk Maja3 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Olejarz KacperWiewiórka Marta2 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Rak KonradChwierut Amelia5 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Lisowski FilipSosna Emilia3 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Rak KonradChwierut Amelia2 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Rak KonradChwierut Amelia3 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Rak KonradChwierut Amelia2 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁOlejarz KacperWiewiórka Marta1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiRak KonradChwierut Amelia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiStwora SzymonGliwa Amelia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiRak KonradChwierut Amelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejSosna OliwierWalczyk Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejŻmudka OskarWiewiórka Marta2 G
PERFECT DANCE Rak KonradChwierut Amelia4 D
PERFECT DANCE Rak KonradChwierut Amelia3 D
PERFECT DANCE Hankus KamilPyrdziak Katarzyna1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Lisowski FilipSosna Emilia3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Szczyrk MikołajKruczała Marcelina5 E
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaSosna OliwierWalczyk Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Hankus KamilPyrdziak Katarzyna2 D
Puchar Klas F, E i DRak KonradChwierut Amelia8 D
Puchar Klas F, E i DRak KonradChwierut Amelia4 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Hankus KamilPyrdziak Katarzyna3 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Stwora SzymonGliwa Amelia2 G
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Szczyrk MikołajKruczała Marcelina3 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Rak KonradChwierut Amelia3 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika8 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Hankus KamilPyrdziak Katarzyna1 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Rak KonradChwierut Amelia3 D
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORCiopała MariuszCiopała Maria6 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORCiopała MariuszCiopała Maria7 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Rak KonradChwierut Amelia4 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Hankus KamilPyrdziak Katarzyna2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Hankus KamilPyrdziak Katarzyna1 D
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Ciopała MariuszCiopała Maria1 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Rak KonradChwierut Amelia4 D
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Ciopała MariuszCiopała Maria1 B
Stars Final 2018 Hankus KamilPyrdziak Katarzyna4 D
Stars Final 2018 Hankus KamilPyrdziak Katarzyna5 D
Stars Final 2018 Stwora SzymonGliwa Amelia3 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki” Stwora SzymonGliwa Amelia3 G
Mini Karnawałowy Pląs Sosna OliwierWalczyk Maja3 G
Mini Karnawałowy Pląs Żmudka OskarWiewiórka Marta2 G
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Ciopała MariuszCiopała Maria3 OPEN
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Ciopała MariuszCiopała Maria3 OPEN
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Rak KonradChwierut Amelia12 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Rak KonradChwierut Amelia7 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSerafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSerafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBylica WojciechJakóbowska Jolanta17 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRak KonradChwierut Amelia14 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSmolarek MarcelŁyczko Daria18 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRak KonradChwierut Amelia16 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSmolarek MarcelŁyczko Daria23 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZużałek SzymonJaworska Natalia13 C
MIKOŁAJ ZE ZDROWOLUBKIEM - Rekreacja MałopolskaŻmudka OskarWiewiórka Marta1 G
MIKOŁAJ ZE ZDROWOLUBKIEM - Rekreacja MałopolskaStwora SzymonGliwa Amelia3 G
MIKOŁAJ ZE ZDROWOLUBKIEM - Rekreacja MałopolskaSosna OliwierWalczyk Maja2 G
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyCiopała MariuszCiopała Maria2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzySerafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Szczyrk MikołajKruczała Marcelina9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Hankus KamilPyrdziak Katarzyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Hankus KamilPyrdziak Katarzyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Rak KonradChwierut Amelia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Rak KonradChwierut Amelia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Bylica WojciechJakóbowska Jolanta7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Smolarek MarcelŁyczko Daria10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Smolarek MarcelŁyczko Daria7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Sosna OliwierWalczyk Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Hankus KamilPyrdziak Katarzyna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Hankus KamilPyrdziak Katarzyna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Zużałek SzymonJaworska Natalia7 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ciopała MariuszCiopała Maria4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówHankus KamilPyrdziak Katarzyna2 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówHankus KamilPyrdziak Katarzyna8 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówHankus KamilPyrdziak Katarzyna8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówSerafin MaksymilianWiewiórka Julia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówHankus KamilPyrdziak Katarzyna9 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówSerafin MaksymilianWiewiórka Julia1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Ciopała MariuszCiopała Maria5 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Ciopała MariuszCiopała Maria5 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Serafin MaksymilianWiewiórka Julia6 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Serafin MaksymilianWiewiórka Julia4 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Cinal KacperBaszczowska Anna11 B
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Ciopała MariuszCiopała Maria5 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Ciopała MariuszCiopała Maria1 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Ciopała MariuszCiopała Maria8 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Serafin MaksymilianWiewiórka Julia10 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Serafin MaksymilianWiewiórka Julia1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Ciopała MariuszCiopała Maria1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Ciopała MariuszCiopała Maria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Serafin MaksymilianWiewiórka Julia1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Ciopała MariuszCiopała Maria4 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Ciopała MariuszCiopała Maria6 OPEN
Polish Open Championships PTT Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Hankus KamilPyrdziak Katarzyna2 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Hankus KamilPyrdziak Katarzyna2 D
Polish Open Championships PTT Serafin MaksymilianWiewiórka Julia6 OPEN
Polish Open Championships PTT Serafin MaksymilianWiewiórka Julia7 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Ciopała MariuszCiopała Maria1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Cinal KacperBaszczowska Anna6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Smolarek MarcelŁyczko Daria8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Smolarek MarcelŁyczko Daria9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Hankus KamilPyrdziak Katarzyna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Hankus KamilPyrdziak Katarzyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Pudełko MikołajKliś Aneta4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika5 E
Thomas Dance 2017 Cinal KacperBaszczowska Anna2 B
Thomas Dance 2017 Bylica WojciechJakóbowska Jolanta6 D
Thomas Dance 2017 Hankus KamilPyrdziak Katarzyna4 D
Thomas Dance 2017 Hankus KamilPyrdziak Katarzyna8 D
Thomas Dance 2017 Dubel NikodemJakóbowska Waleria7 F
Thomas Dance 2017 Zużałek SzymonJaworska Natalia7 C
Thomas Dance 2017 Szczyrk MikołajKruczała Marcelina7 E
Thomas Dance 2017 Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika4 E
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSerafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSerafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Ciopała MariuszCiopała Maria4 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaHankus KamilPyrdziak Katarzyna3 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaHankus KamilPyrdziak Katarzyna3 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSzczyrk MikołajKruczała Marcelina9 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika3 E
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Serafin MaksymilianWiewiórka Julia3 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Baron JakubRoszak Julia7 D
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Ciopała MariuszCiopała Maria2 C
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Ciopała MariuszCiopała Maria5 OPEN
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Ciopała MariuszCiopała Maria5 OPEN
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Baron JakubRoszak Julia9 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Cinal KacperBaszczowska Anna6 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Serafin MaksymilianWiewiórka Julia4 OPEN
ArtDance Cup 2017Baron JakubRoszak Julia4 D
ArtDance Cup 2017Cinal KacperBaszczowska Anna12 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Smolarek MarcelŁyczko Daria2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Pudełko MikołajKliś Aneta7 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Dubel NikodemJakóbowska Waleria10 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Bylica WojciechJakóbowska Jolanta6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Baron JakubRoszak Julia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Rak KonradChwierut Amelia3 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Rak KonradChwierut Amelia4 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Hankus KamilPyrdziak Katarzyna1 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Szczyrk MikołajKruczała Marcelina2 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Pudełko MikołajKliś Aneta5 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Dubel NikodemJakóbowska Waleria11 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Smolarek MarcelŁyczko Daria3 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Baron JakubRoszak Julia1 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Zużałek SzymonJaworska Natalia3 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Baron JakubRoszak Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Serafin MaksymilianWiewiórka Julia3 OPEN
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaCinal KacperBaszczowska Anna7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Hankus KamilPyrdziak Katarzyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Smolarek MarcelŁyczko Daria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Rak KonradChwierut Amelia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Baron JakubRoszak Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Zużałek SzymonJaworska Natalia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Baron JakubRoszak Julia10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Zużałek SzymonJaworska Natalia3 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Baron JakubRoszak Julia5 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Szczyrk MikołajKruczała Marcelina1 F
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Smolarek MarcelŁyczko Daria3 E
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Baron JakubRoszak Julia7 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Pudełko MikołajKliś Aneta4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Ciopała MariuszCiopała Maria4 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Ciopała MariuszCiopała Maria2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Ciopała MariuszCiopała Maria2 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Ciopała MariuszCiopała Maria2 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaPudełko MikołajKliś Aneta7 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaZużałek SzymonJaworska Natalia2 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBaron JakubRoszak Julia4 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBaron JakubRoszak Julia5 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaCinal KacperBaszczowska Anna10 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Baron JakubRoszak Julia3 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Ciopała MariuszCiopała Maria1 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Cinal KacperBaszczowska Anna7 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Piskorek MichałLiszkowska Jolanta8 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Baron JakubRoszak Julia5 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Bylica WojciechJakóbowska Jolanta8 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Rak KonradChwierut Amelia5 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Zużałek SzymonJaworska Natalia2 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Smolarek MarcelŁyczko Daria7 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Hankus KamilPyrdziak Katarzyna1 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Dubel NikodemJakóbowska Waleria6 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Pudełko MikołajKliś Aneta4 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Szczyrk MikołajKruczała Marcelina2 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rak KonradChwierut Amelia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baron JakubRoszak Julia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baron JakubRoszak Julia1 D
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Ciopała MariuszCiopała Maria2 OPEN
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Ciopała MariuszCiopała Maria3 OPEN
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Ciopała MariuszCiopała Maria2 C
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Ciopała MariuszCiopała Maria1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Baron JakubRoszak Julia7 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Baron JakubRoszak Julia6 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Hankus KamilPyrdziak Katarzyna3 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika8 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Rak KonradChwierut Amelia3 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSerafin MaksymilianWiewiórka Julia11 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSerafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCinal KacperBaszczowska Anna46 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPiskorek MichałLiszkowska Jolanta38 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBaron JakubRoszak Julia25 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBaron JakubRoszak Julia4 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRak KonradChwierut Amelia4 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCiopała MariuszCiopała Maria3 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCiopała MariuszCiopała Maria3 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Cinal KacperBaszczowska Anna6 B
Festiwal Tańca Emika 2016 Pudełko MikołajKliś Aneta10 F
Finałowy Grand Prix Senior PTT Ciopała MariuszCiopała Maria4 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Ciopała MariuszCiopała Maria4 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Serafin MaksymilianWiewiórka Julia11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Serafin MaksymilianWiewiórka Julia9 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Rak KonradChwierut Amelia4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Rak KonradChwierut Amelia2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Zużałek SzymonJaworska Natalia11 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Serafin MaksymilianWiewiórka Julia6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Ciopała MariuszCiopała Maria4 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Ciopała MariuszCiopała Maria3 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Ciopała MariuszCiopała Maria2 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Ciopała MariuszCiopała Maria7 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Ciopała MariuszCiopała Maria5 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Zużałek SzymonJaworska Natalia4 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika12 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Serafin MaksymilianWiewiórka Julia1 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Serafin MaksymilianWiewiórka Julia1 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Serafin MaksymilianWiewiórka Julia6 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Zużałek SzymonJaworska Natalia1 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJSerafin MaksymilianWiewiórka Julia3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJSerafin MaksymilianWiewiórka Julia3 OPEN
BAL 2016 Ciopała MariuszCiopała Maria4 OPEN
BAL 2016 Ciopała MariuszCiopała Maria3 OPEN
BAL 2016 Ciopała MariuszCiopała Maria3 C
BAL 2016 Ciopała MariuszCiopała Maria5 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Zużałek SzymonJaworska Natalia5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Smolarek MarcelRoszak Julia4 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Smolarek MarcelRoszak Julia4 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Zużałek SzymonJaworska Natalia11 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Zużałek SzymonJaworska Natalia6 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Smolarek MarcelRoszak Julia11 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Serafin MaksymilianWiewiórka Julia3 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga16 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Rak KonradChwierut Amelia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Zużałek SzymonJaworska Natalia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Smolarek MarcelRoszak Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Zużałek SzymonJaworska Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Piskorek MichałLiszkowska Jolanta3 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Serafin MaksymilianWiewiórka Julia6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Serafin MaksymilianWiewiórka Julia6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Serafin MaksymilianWiewiórka Julia6 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaMandla PiotrGabryś Klaudia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Serafin MaksymilianWiewiórka Julia10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Smolarek MarcelRoszak Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Zużałek SzymonJaworska Natalia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Ciopała MariuszCiopała Maria1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Ciopała MariuszCiopała Maria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Piskorek MichałLiszkowska Jolanta7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Smolarek MarcelRoszak Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szczyrk MikołajSzymonek Julianna9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Zużałek SzymonJaworska Natalia3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Piskorek MichałLiszkowska Jolanta2 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Smolarek MarcelRoszak Julia3 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Mandla PiotrGabryś Klaudia3 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Piskorek MichałLiszkowska Jolanta1 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Zużałek SzymonJaworska Natalia2 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Zużałek SzymonJaworska Natalia4 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Serafin MaksymilianWiewiórka Julia5 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Serafin MaksymilianWiewiórka Julia4 OPEN
Beskidiana 2016 Baron JakubJakóbowska Jolanta8 D
Beskidiana 2016 Zużałek SzymonJaworska Natalia7 D
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga34 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Mandla PiotrGabryś Klaudia24 B
Beskidiana 2016 Baron JakubJakóbowska Jolanta6 D
SALTATIO CUP Piskorek MichałLiszkowska Jolanta2 D
Beskidiana 2016 Smolarek MarcelRoszak Julia2 D
Beskidiana 2016 Zużałek SzymonJaworska Natalia3 D
Beskidiana 2016 Braun PatrykPyrdziak Katarzyna4 D
Beskidiana 2016 Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaCinal KacperKuźma Agata7 B
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Ciopała MariuszCiopała Maria6 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Ciopała MariuszCiopała Maria4 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Ciopała MariuszCiopała Maria8 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Ciopała MariuszCiopała Maria6 OPEN
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Zużałek SzymonJaworska Natalia3 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Cinal KacperKuźma Agata8 B
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga10 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Smolarek MarcelRoszak Julia9 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Smolarek MarcelRoszak Julia5 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Serafin MaksymilianWiewiórka Julia1 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Zużałek SzymonJaworska Natalia4 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Serafin MaksymilianWiewiórka Julia1 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Szczyrk MikołajSzymonek Julianna8 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Hankus KamilŁyczko Daria6 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika2 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Ciopała MariuszCiopała Maria1 D
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Ciopała MariuszCiopała Maria8 C
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Ciopała MariuszCiopała Maria4 C
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Ciopała MariuszCiopała Maria11 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Ciopała MariuszCiopała Maria6 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Cinal KacperKuźma Agata5 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Piskorek MichałLiszkowska Jolanta5 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Zużałek SzymonJaworska Natalia3 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Braun PatrykPyrdziak Katarzyna6 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Zużałek SzymonJaworska Natalia6 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Braun PatrykPyrdziak Katarzyna3 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Rak KonradChwierut Amelia4 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Hankus KamilŁyczko Daria8 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaCinal KacperKuźma Agata9 B
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaCinal KacperKuźma Agata11 B
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMandla PiotrGabryś Klaudia10 B
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaBraun PatrykPyrdziak Katarzyna5 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaBraun PatrykPyrdziak Katarzyna9 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Kudziełko PatrykUrban Anna10 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Mandla PiotrGabryś Klaudia10 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Cinal KacperKuźma Agata14 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Cinal KacperKuźma Agata9 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Piskorek MichałLiszkowska Jolanta4 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga3 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Ciopała MariuszCiopała Maria4 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Ciopała MariuszCiopała Maria7 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Ciopała MariuszCiopała Maria10 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Ciopała MariuszCiopała Maria4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Hankus KamilŁyczko Daria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Mandla PiotrGabryś Klaudia10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Smolarek MarcelRoszak Julia13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Smolarek MarcelRoszak Julia14 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Kudziełko PatrykUrban Anna30 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga17 C
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika13 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Szczyrk MikołajSzymonek Julianna16 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Zużałek SzymonJaworska Natalia6 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Zużałek SzymonJaworska Natalia2 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Piskorek MichałLiszkowska Jolanta1 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Hankus KamilŁyczko Daria11 E
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga2 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Cinal KacperKuźma Agata12 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Cinal KacperKuźma Agata15 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Serafin MaksymilianWiewiórka Julia4 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kudziełko PatrykUrban Anna35 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kudziełko PatrykUrban Anna25 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Serafin MaksymilianWiewiórka Julia4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Dubel NikodemKudzia Paulina2 F
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Piskorek MichałLiszkowska Jolanta4 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Piskorek MichałLiszkowska Jolanta8 C
Złote Pantofelki Hankus KamilŁyczko Daria6 E
Złote Pantofelki Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga1 C
Złote Pantofelki Serafin MaksymilianWiewiórka Julia1 D
Złote Pantofelki Bylica WojciechKulig Dominika9 D
Złote Pantofelki Ciopała MariuszCiopała Maria1 D
Złote Pantofelki Ciopała MariuszCiopała Maria2 C
Złote Pantofelki Cinal KacperKuźma Agata9 B
Złote Pantofelki Smolarek MarcelRoszak Julia8 D
Złote Pantofelki Kudziełko PatrykUrban Anna7 B
Złote Pantofelki Cinal KacperKuźma Agata12 B
Złote Pantofelki Mandla PiotrGabryś Klaudia11 B
Złote Pantofelki Kudziełko PatrykUrban Anna3 B
Złote Pantofelki Piskorek MichałLiszkowska Jolanta5 C
Złote Pantofelki Piskorek MichałLiszkowska Jolanta1 D
Złote Pantofelki Braun PatrykPyrdziak Katarzyna5 D
Złote Pantofelki Mandla PiotrGabryś Klaudia8 B
Złote Pantofelki Braun PatrykPyrdziak Katarzyna3 D
Złote Pantofelki Serafin MaksymilianWiewiórka Julia1 D
Złote Pantofelki Pudełko MikołajKliś Aneta4 F
Złote Pantofelki Drapich MateuszKorzonkiewicz Oliwia5 F
Złote Pantofelki Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika2 E
Złote Pantofelki Romik DawidOrawczak Żaklina9 E
Złote Pantofelki Rak KonradChwierut Amelia7 E
Złote Pantofelki Zużałek SzymonJaworska Natalia5 D
Złote Pantofelki Baron JakubJakóbowska Jolanta8 D
Złote Pantofelki Smolarek MarcelRoszak Julia10 D
Złote Pantofelki Bylica WojciechKulig Dominika12 D
Złote Pantofelki Zużałek SzymonJaworska Natalia2 D
Złote Pantofelki Baron JakubJakóbowska Jolanta7 D
Złote Pantofelki Foryś MaksymilianJakóbowska Waleria3 F
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Piskorek MichałLiszkowska Jolanta4 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga4 C
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Cinal KacperKuźma Agata4 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPiskorek MichałLiszkowska Jolanta3 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPiskorek MichałLiszkowska Jolanta22 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiewiórka KrzysztofLipowska Olga27 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMandla PiotrGabryś Klaudia49 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKudziełko PatrykUrban Anna53 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMandla PiotrGabryś Klaudia52 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSmolarek MarcelRoszak Julia10 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSmolarek MarcelRoszak Julia12 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaWiewiórka KrzysztofLipowska Olga8 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaMandla PiotrGabryś Klaudia18 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaMandla PiotrGabryś Klaudia14 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Piskorek MichałLiszkowska Jolanta5 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Piskorek MichałLiszkowska Jolanta1 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Cinal KacperKuźma Agata4 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Piskorek MichałLiszkowska Jolanta4 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Piskorek MichałLiszkowska Jolanta1 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga9 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Rak KonradChwierut Amelia5 E
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Piskorek MichałLiszkowska Jolanta9 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Braun PatrykPyrdziak Katarzyna14 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Piskorek MichałLiszkowska Jolanta3 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Cinal KacperKuźma Agata2 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Baron JakubJakóbowska Jolanta17 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Baron JakubJakóbowska Jolanta15 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Smolarek MarcelRoszak Julia13 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Kudziełko PatrykUrban Anna7 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Smolarek MarcelRoszak Julia10 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Kudziełko PatrykUrban Anna14 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Braun PatrykPyrdziak Katarzyna14 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejCinal KacperKuźma Agata4 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga9 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Piskorek MichałLiszkowska Jolanta2 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Piskorek MichałLiszkowska Jolanta8 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Smolarek MarcelRoszak Julia10 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Baron JakubJakóbowska Jolanta9 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Cinal KacperKuźma Agata1 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Baron JakubJakóbowska Jolanta6 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika5 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Smolarek MarcelRoszak Julia4 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Dubel NikodemKudzia Paulina7 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Braun PatrykPyrdziak Katarzyna1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Szczyrk MikołajSzymonek Julianna7 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Foryś MaksymilianJakóbowska Waleria4 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Rak KonradChwierut Amelia8 E
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychSerafin MaksymilianWiewiórka Julia6 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychSerafin MaksymilianWiewiórka Julia6 OPEN
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Piskorek MichałLiszkowska Jolanta3 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Cinal KacperKuźma Agata2 OPEN
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Cinal KacperKuźma Agata5 C
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Kowalski Nikodem RochSzczyrk Dominika3 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Szczyrk MikołajSzymonek Julianna4 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Cinal KacperKuźma Agata1 C
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Dubel NikodemKudzia Paulina3 F
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga3 C
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Cinal KacperKuźma Agata4 OPEN
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 OPEN
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Cinal KacperKuźma Agata2 C
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga1 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Kudziełko PatrykUrban Anna13 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Mandla PiotrGabryś Klaudia17 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Kudziełko PatrykUrban Anna11 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Mandla PiotrGabryś Klaudia15 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Smolarek MarcelRoszak Julia4 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Smolarek MarcelRoszak Julia4 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Zużałek SzymonJaworska Natalia6 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Smolarek MarcelRoszak Julia7 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Zużałek SzymonJaworska Natalia10 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Smolarek MarcelRoszak Julia7 D