!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE CENTER
Kluczbork (Opolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Puchar Wieczystego kategorie SENIORSawicz ZbigniewIlnicka Aneta5 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORSawicz ZbigniewIlnicka Aneta3 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMorawiec JanuszRacławska Anna1 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMorawiec JanuszRacławska Anna1 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Morawiec JanuszRacławska Anna1 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta3 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta2 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSawicz ZbigniewIlnicka Aneta5 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSawicz ZbigniewIlnicka Aneta12 F
CeA Challenge Cup Puchar Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta5 F
CeA Challenge Cup Puchar Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta3 E
CeA Challenge Cup Puchar Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta1 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta7 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta5 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta6 F
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Dajczak FranciszekZaręba Patrycja2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Dajczak FranciszekZaręba Patrycja2 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Rabiega MarcinJantos Zuzanna2 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Brząkała JanBrząkała Julia2 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Olejnik MarcelGryglewicz Ewa3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta2 E
CeA Challenge Cup Puchar Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta5 F
CeA Challenge Cup Puchar Sawicz ZbigniewIlnicka Aneta7 F
Puchar WieczystegoIlnicki WojciechKaczmarek Anna36 B
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Ilnicki WojciechKaczmarek Anna7 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Ilnicki WojciechKaczmarek Anna11 B
IV OTTT Czeladź 2019 Olejnik MarcelGryglewicz Ewa2 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna8 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Jantos ZuzannaRabiega Marcin2 H
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Rabiega MarcinJantos Zuzanna2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna1 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ilnicki WojciechKaczmarek Anna7 C
Polish Open Championships WDC Ilnicki WojciechKaczmarek Anna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaIlnicki WojciechKaczmarek Anna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsIlnicki WojciechKaczmarek Anna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsOlejnik MarcelGryglewicz Ewa1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Olejnik MarcelGryglewicz Ewa2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Ilnicki WojciechKaczmarek Anna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Siwik MikołajMatys Małgorzata2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Olejnik MarcelGryglewicz Ewa2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Wieczorek AdamOziębłowska Lena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Rabiega MarcinJantos Zuzanna2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Ilnicki WojciechKaczmarek Anna1 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ilnicki WojciechKaczmarek Anna2 C
ArtDance Cup 2019Ilnicki WojciechKaczmarek Anna2 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ilnicki WojciechKaczmarek Anna8 C
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Ilnicki WojciechKaczmarek Anna2 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Ilnicki WojciechKaczmarek Anna8 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Ilnicki WojciechKaczmarek Anna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ilnicki WojciechKaczmarek Anna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia11 D
XLV Puchar Wieczystego Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia16 D
XLV Puchar Wieczystego Ilnicki WojciechKaczmarek Anna23 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Ilnicki WojciechKaczmarek Anna7 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia4 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia4 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia4 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia4 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Ilnicki WojciechKaczmarek Anna1 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Ilnicki WojciechKaczmarek Anna8 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia6 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYIlnicki WojciechKaczmarek Anna3 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYIlnicki WojciechKaczmarek Anna7 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna8 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Spodymek StanisławMatys Małgorzata2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Ilnicki WojciechKaczmarek Anna1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Ilnicki WojciechKaczmarek Anna7 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ilnicki WojciechKaczmarek Anna6 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ilnicki WojciechKaczmarek Anna4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Ilnicki WojciechKaczmarek Anna2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Ilnicki WojciechKaczmarek Anna6 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceIlnicki WojciechKaczmarek Anna2 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceIlnicki WojciechKaczmarek Anna5 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Tasarz FilipPęciak Aleksandra8 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Ilnicki WojciechKaczmarek Anna2 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Ilnicki WojciechKaczmarek Anna10 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoIlnicki WojciechKaczmarek Anna10 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoIlnicki WojciechKaczmarek Anna25 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Jeziorek ŁukaszJaroń Karina4 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Tasarz FilipPęciak Aleksandra4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Tasarz FilipPęciak Aleksandra7 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Ilnicki WojciechKaczmarek Anna4 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Ilnicki WojciechKaczmarek Anna8 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Tasarz FilipPęciak Aleksandra3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Tasarz FilipPęciak Aleksandra2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Ilnicki WojciechKaczmarek Anna5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia7 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ostrowski MarcelŚwiatły Natalia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jeziorek ŁukaszJaroń Karina8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tasarz FilipPęciak Aleksandra13 B
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALPajor MikołajPryt Maja2 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALDąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia8 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Tasarz FilipPęciak Aleksandra5 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kamyk BartoszJaneczek Wiktoria2 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Fiecek HubertMaroszek Wiktoria2 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Tasarz FilipPęciak Aleksandra7 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Jeziorek ŁukaszJaroń Karina9 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Ostrowski MarcelŚwiatły Natalia3 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Stobiecki AdamOlejnik Wiktoria2 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia5 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWATasarz FilipPęciak Aleksandra8 B
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Placek FranciszekCzarnuch Justyna2 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Tasarz FilipPęciak Aleksandra6 B
Powitanie WiosnyPajor MikołajPryt Maja2 H
Powitanie WiosnyPlacek FranciszekCzarnuch Justyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Ostrowski MarcelŚwiatły Natalia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Jeziorek ŁukaszJaroń Karina8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Idasiak PatrykJabłońska Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Kamyk BartoszJaneczek Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Krzak DominikMatys Małgorzata2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Pajor MikołajPryt Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stobiecki AdamOlejnik Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Placek FranciszekCzarnuch Justyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Walaszczyk PiotrLeszczyk Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Bęben PawełCieśla Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Gaik AntoniDutkiewicz Roksana1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Jeziorek ŁukaszJaroń Karina13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Siwik MikołajGłowienkowska Joanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Spodymek StanisławJaśko Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Tasarz FilipPęciak Aleksandra5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Rosiak KacperŚredniak Kinga10 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Idasiak DawidSyguła Martyna10 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Kujawa PatrykGarbowska Kinga2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Fiecek HubertMaroszek Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Ilnicki WojciechKaczmarek Anna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Gaik AntoniDutkiewicz Roksana3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Tasarz FilipPęciak Aleksandra9 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Gaik AntoniDutkiewicz Roksana2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Tasarz FilipPęciak Aleksandra2 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Fiecek HubertMaroszek Wiktoria2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Placek FranciszekCzarnuch Justyna2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Spodymek StanisławJaśko Maja1 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Placek FranciszekCzarnuch Justyna1 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Ilnicki WojciechKaczmarek Anna2 E
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Spodymek StanisławJaśko Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluIdasiak PatrykJabłońska Maria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluPajor MikołajPryt Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluJeziorek ŁukaszJaroń Karina11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluIlnicki WojciechKaczmarek Anna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluDąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluFiecek HubertMaroszek Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSpodymek StanisławJaśko Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluIdasiak DawidSyguła Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluOstrowski MarcelŚwiatły Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluJeziorek ŁukaszJaroń Karina11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluPlacek FranciszekCzarnuch Justyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluTasarz FilipPęciak Aleksandra3 B
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAIlnicki WojciechKaczmarek Anna1 E
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICATasarz FilipPęciak Aleksandra6 B
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Fiecek HubertMaroszek Wiktoria2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia3 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Idasiak PatrykJabłońska Maria1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Krzak DominikMatys Małgorzata2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Rosiak KacperŚredniak Kinga2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Langner ŁukaszBerner Kaja1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Spodymek StanisławJaśko Maja1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Idasiak DawidSyguła Martyna2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kujawa PatrykGarbowska Kinga2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Ilnicki WojciechKaczmarek Anna4 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Tasarz FilipPęciak Aleksandra4 B
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYTasarz FilipPęciak Aleksandra3 B
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYTasarz FilipPęciak Aleksandra3 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTJeziorek ŁukaszJaroń Karina3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTJeziorek ŁukaszJaroń Karina3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTJeziorek ŁukaszJaroń Karina4 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTJeziorek ŁukaszJaroń Karina4 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTTasarz FilipPęciak Aleksandra5 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTTasarz FilipPęciak Aleksandra5 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTTasarz FilipPęciak Aleksandra5 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTTasarz FilipPęciak Aleksandra3 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Jeziorek ŁukaszJaroń Karina11 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Jeziorek ŁukaszJaroń Karina13 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyLangner ŁukaszBerner Kaja1 H
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyKujawa PatrykGarbowska Kinga2 H
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyIdasiak DawidSyguła Martyna2 H
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyWłoch OskarKochanowska Aleksandra3 G
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyKrzak DominikMatys Małgorzata2 H
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyIdasiak PatrykJabłońska Maria2 H
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyGaik AntoniDutkiewicz Roksana2 G
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwySpodymek StanisławJaśko Maja2 H
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyFiecek HubertMaroszek Wiktoria1 H
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyRosiak KacperŚredniak Kinga2 H
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyDąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia7 E
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyIlnicki WojciechKaczmarek Anna3 E
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyJeziorek ŁukaszJaroń Karina7 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyJeziorek ŁukaszJaroń Karina9 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyTasarz FilipPęciak Aleksandra10 B
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyTasarz FilipPęciak Aleksandra3 B
Wroclove Dance Festival Tasarz FilipPęciak Aleksandra4 B
Wroclove Dance Festival Tasarz FilipPęciak Aleksandra4 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Tasarz FilipPęciak Aleksandra9 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Tasarz FilipPęciak Aleksandra5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWłoch OskarKochanowska Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSpodymek StanisławJaśko Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluTasarz FilipPęciak Aleksandra6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluTasarz FilipPęciak Aleksandra5 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Jeziorek ŁukaszJaroń Karina7 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Włoch OskarKochanowska Aleksandra1 H
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Jeziorek ŁukaszJaroń Karina7 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaGaik AntoniDutkiewicz Roksana3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaJeziorek ŁukaszJaroń Karina3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaZwiech DamianStefaniak Wiktoria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaRosiak KacperWelc Julita2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaFiecek HubertMaroszek Wiktoria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaCisiecki PiotrBudek Julia1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaJeziorek ŁukaszJaroń Karina4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaSpodymek StanisławJaśko Maja2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaIdasiak DawidSyguła Martyna2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaBiskup KonradKołodziej Maja2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaWłoch OskarKochanowska Aleksandra1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaLangner ŁukaszBerner Kaja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaKrzak DominikMatys Małgorzata2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaIdasiak PatrykJabłońska Maria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaTasarz FilipPęciak Aleksandra3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Krzak DominikMatys Małgorzata2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Idasiak PatrykJabłońska Maria2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Włoch OskarKochanowska Aleksandra1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Biskup KonradKołodziej Maja2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Idasiak DawidSyguła Martyna2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Langner ŁukaszBerner Kaja2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Spodymek StanisławJaśko Maja2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Gaik AntoniDutkiewicz Roksana3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Fiecek HubertMaroszek Wiktoria1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Nolbert WiktorŚwiatły Natalia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Rosiak KacperWelc Julita2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Zwiech DamianStefaniak Wiktoria2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Janic SzymonPowąska Amelia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Obiegły KrystianKarwas Kinga7 E
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduWłoch OskarKochanowska Aleksandra1 H
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Szpałek KacperNiemiec Maja2 H
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Cisiecki PiotrBudek Julia2 H
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Jeziorek ŁukaszJaroń Karina8 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Jeziorek ŁukaszJaroń Karina7 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Tasarz FilipPęciak Aleksandra5 B
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Tasarz FilipPęciak Aleksandra7 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Tasarz FilipPęciak Aleksandra9 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Tasarz FilipPęciak Aleksandra5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Tasarz FilipPęciak Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Włoch OskarKochanowska Aleksandra2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Włoch OskarKochanowska Aleksandra1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Kujawa PatrykGarbowska Kinga2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Janic SzymonPowąska Amelia3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Tasarz FilipPęciak Aleksandra1 C
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICATasarz FilipPęciak Aleksandra1 C
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoNolbert WiktorŚwiatły Natalia2 H
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoTasarz FilipPęciak Aleksandra1 C
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoWłoch OskarKochanowska Natalia1 H
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoJanic SzymonPowąska Amelia2 G
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tasarz FilipPęciak Aleksandra5 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym Jeziorek ŁukaszJaroń Karina7 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym Jeziorek ŁukaszJaroń Karina7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Nolbert WiktorŚwiatły Natalia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Tasarz FilipPęciak Aleksandra4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Obiegły KrystianKarwas Kinga13 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Jeziorek ŁukaszJaroń Karina8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Dąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia12 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Włoch OskarKochanowska Aleksandra1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Suszek BłażejZarzycka Lena2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Patek TymekDrozda Agata1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kujawa PatrykGarbowska Kinga2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Jeziorek ŁukaszJaroń Karina8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Pabian SebastianLipnicka Patrycja2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Cisiecki PiotrBudek Julia1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Tasarz FilipPęciak Aleksandra5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyTasarz FilipPęciak Aleksandra2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyKujawa PatrykGarbowska Kinga2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyPabian SebastianLipnicka Patrycja1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyOstrowski MarcelLeszczyńska Martyna1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyKopyto SebastianŻurek Patrycja4 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyJeziorek ŁukaszJaroń Karina5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyJeziorek ŁukaszJaroń Karina5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyJanic SzymonPowąska Amelia2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyDąbrówka SzymonKowalczyk Oliwia5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwySuszek BłażejZarzycka Lena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKopyto SebastianŻurek Patrycja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKujawa PatrykGarbowska Kinga2 H