!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MYKA
Zamość (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Choma BartłomiejMatysiak Zuzanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Grzesiuk PawełZabiciel Karolina1 H
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 OPEN
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra4 B
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Gębala LilianaKrzyszycha Adam1 G
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Matysiak ZuzannaChoma Bartłomiej2 H
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Poliszuk MarcinGacka Lena3 E
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Poliszuk MarcinGacka Lena5 E
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 C
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna6 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna13 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna17 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Poliszuk MarcinGacka Lena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Choma BartłomiejMatysiak Zuzanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Solski AleksanderSzarzyńska Magdalena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Kiciński KamilHerc Klaudia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Krzyszycha AdamGębala Liliana2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Poliszuk MarcinGacka Lena4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Szmydki MiłoszZabiciel Agata5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Kuchta BartoszStadnicka Emilia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Szmydki MiłoszZabiciel Agata2 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 A
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 A
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 A
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Krzyszycha AdamGębala Liliana1 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna4 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna4 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra12 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra15 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Petrykowski AdrianBabusa Diana2 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Petrykowski AdrianBabusa Diana4 D
XIX OTTT o Puchar Roztocza Kiciński KamilHerc Klaudia3 E
XIX OTTT o Puchar Roztocza Gębala LilianaKrzyszycha Adam1 H
XIX OTTT o Puchar Roztocza Grzesiuk PawełZabiciel Karolina2 H
XIX OTTT o Puchar Roztocza Solski AleksanderSzarzyńska Magdalena1 H
XIX OTTT o Puchar Roztocza Makuch PatrykRycaj Marta2 F
XIX OTTT o Puchar Roztocza Drzazga SzymonKot Hanna2 F
XIX OTTT o Puchar Roztocza Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
XIX OTTT o Puchar Roztocza Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
XIX OTTT o Puchar Roztocza Poliszuk MarcinGacka Lena2 E
XIX OTTT o Puchar Roztocza Poliszuk MarcinGacka Lena4 E
XIX OTTT o Puchar Roztocza Kuchta BartoszStadnicka Emilia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Makuch PatrykRycaj Marta3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Krzyszycha AdamGębala Liliana1 H
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Petrykowski AdrianBabusa Diana2 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Poliszuk MarcinGacka Lena4 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Poliszuk MarcinGacka Lena3 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Kuchta BartoszStadnicka Emilia22 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra8 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kiciński KamilHerc Klaudia2 F
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Petrykowski AdrianBabusa Diana3 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Poliszuk MarcinGacka Lena2 E
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Poliszuk MarcinGacka Lena1 E
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Krzyszycha AdamGębala Liliana1 H
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra8 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kuchta BartoszStadnicka Emilia1 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kuchta BartoszStadnicka Emilia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Petrykowski AdrianBabusa Diana1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Makuch PatrykRycaj Marta3 F
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Petrykowski AdrianBabusa Diana3 D
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Petrykowski AdrianBabusa Diana2 D
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Szmydki MiłoszZabiciel Agata1 E
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Kuchta BartoszStadnicka Emilia1 D
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Kuchta BartoszStadnicka Emilia6 D
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Szmydki MiłoszZabiciel Agata8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Choma BartłomiejMatysiak Zuzanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Drzazga SzymonKot Hanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Antos MiłoszFilipiuk Natalia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Makuch PatrykRycaj Marta6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kiciński KamilHerc Klaudia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Krzyszycha AdamGębala Liliana2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Kuchta BartoszStadnicka Emilia1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Kuchta BartoszStadnicka Emilia6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Szmydki MiłoszZabiciel Agata1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Szmydki MiłoszZabiciel Agata5 D
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 B
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 C
Puchar WieczystegoKuchta BartoszStadnicka Emilia11 D
Puchar WieczystegoKuchta BartoszStadnicka Emilia18 D
Puchar WieczystegoSzcześniak KamilSzarzyńska Hanna6 D
Puchar WieczystegoSzmydki MiłoszZabiciel Agata9 E
Puchar WieczystegoSzmydki MiłoszZabiciel Agata8 E
Puchar WieczystegoBłażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra7 B
Puchar WieczystegoBłażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra37 B
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Antos MiłoszFilipiuk Natalia2 F
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Grzesiuk PawełZabiciel Karolina2 H
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Solski AleksanderSzarzyńska Magdalena2 H
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Choma BartłomiejMatysiak Zuzanna2 H
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Łatka MichalinaKosibowicz Tomasz2 H
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Petrykowski AdrianBabusa Diana1 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Drzazga SzymonKot Hanna2 G
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kuchta BartoszStadnicka Emilia1 D
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Makuch PatrykRycaj Marta3 F
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szmydki MiłoszZabiciel Agata1 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Poliszuk MarcinGacka Lena5 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szmydki MiłoszZabiciel Agata1 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Poliszuk MarcinGacka Lena4 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 D
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Makuch PatrykRycaj Marta3 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Krzyszycha AdamGębala Liliana1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Choma BartłomiejMatysiak Zuzanna2 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Solski AleksanderSzarzyńska Magdalena2 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Łatka MichalinaKosibowicz Tomasz2 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Drzazga SzymonKot Hanna2 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kiciński KamilHerc Klaudia2 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Antos MiłoszFilipiuk Natalia2 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Grzesiuk PawełZabiciel Karolina2 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Szmydki MiłoszZabiciel Agata3 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Poliszuk MarcinGacka Lena8 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Szmydki MiłoszZabiciel Agata2 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Poliszuk MarcinGacka Lena5 E
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Petrykowski AdrianBabusa Diana1 E
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Szmydki MiłoszZabiciel Agata1 E
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Szmydki MiłoszZabiciel Agata3 E
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Petrykowski AdrianBabusa Diana1 E
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Krzyszycha AdamGębala Liliana1 H
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Choma BartłomiejMatysiak Zuzanna2 H
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Solski AleksanderSzarzyńska Magdalena2 H
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Drzazga SzymonKot Hanna2 G
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata6 C
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 B
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Antos MiłoszFilipiuk Natalia1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 D
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena3 E
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena5 E
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 D
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Kuchta BartoszStadnicka Emilia1 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Petrykowski AdrianBabusa Diana1 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Szmydki MiłoszZabiciel Agata2 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Szmydki MiłoszZabiciel Agata4 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 C
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Drzazga SzymonKot Hanna3 G
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Antos MiłoszFilipiuk Natalia3 F
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Petrykowski AdrianBabusa Diana1 E
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 B
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Kuchta BartoszStadnicka Emilia3 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Makuch PatrykRycaj Marta4 F
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Kuchta BartoszStadnicka Emilia5 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Szmydki MiłoszZabiciel Agata6 E
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena9 E
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 B
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Szmydki MiłoszZabiciel Agata3 E
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena7 E
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 C
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Petrykowski AdrianBabusa Diana1 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Kuchta BartoszStadnicka Emilia3 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Kuchta BartoszStadnicka Emilia3 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna4 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Szmydki MiłoszZabiciel Agata3 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Szmydki MiłoszZabiciel Agata2 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Szmydki MiłoszZabiciel Agata4 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Szmydki MiłoszZabiciel Agata4 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Petrykowski AdrianBabusa Diana1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kuchta BartoszStadnicka Emilia5 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Makuch PatrykRycaj Marta3 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Petrykowski AdrianBabusa Diana2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Antos MiłoszFilipiuk Natalia2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szmydki MiłoszZabiciel Agata2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Poliszuk MarcinGacka Lena8 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Poliszuk MarcinGacka Lena9 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szmydki MiłoszZabiciel Agata1 E
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra7 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kuchta BartoszStadnicka Emilia3 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Antos MiłoszFilipiuk Natalia2 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Makuch PatrykRycaj Marta3 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kiciński KamilHerc Klaudia6 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Petrykowski AdrianBabusa Diana1 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szmydki MiłoszZabiciel Agata1 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szmydki MiłoszZabiciel Agata2 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Petrykowski AdrianBabusa Diana2 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Poliszuk MarcinGacka Lena9 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Poliszuk MarcinGacka Lena5 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szmydki MiłoszZabiciel Agata4 E
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Drzazga SzymonKot Hanna2 G
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 C
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 C
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 B
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 C
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena6 B
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 B
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 A
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 B
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 B
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 C
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena8 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Jagielski IgorŁyś Zofia4 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena4 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna8 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra7 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra4 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Poliszuk MarcinGacka Lena3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kuchta BartoszStadnicka Emilia8 E
Polish Open Championships Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Poliszuk MarcinGacka Lena1 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kuchta BartoszStadnicka Emilia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Drzazga SzymonKot Hanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Antos MiłoszFilipiuk Natalia4 F
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 B
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 B
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 C
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 C
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 C
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Kuchta BartoszStadnicka Emilia4 E
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Makuch PatrykRycaj Marta4 F
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Antos MiłoszFilipiuk Natalia3 F
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Drzazga SzymonKot Hanna1 H
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 D
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 D
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 C
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Kuchta BartoszStadnicka Emilia2 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra7 OPEN
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Poliszuk MarcinGacka Lena3 F
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Szmydki MiłoszZabiciel Agata2 F
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Poliszuk MarcinGacka Lena2 F
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Szmydki MiłoszZabiciel Agata1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Antos MiłoszFilipiuk Natalia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Drzazga SzymonKot Hanna1 H
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Makuch PatrykRycaj Marta8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Kiciński KamilHerc Klaudia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Drzazga SzymonKot Hanna1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Szmydki MiłoszZabiciel Agata4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Szmydki MiłoszZabiciel Agata5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra7 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra7 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 C
Ogólnopolski Bajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 E
Ogólnopolski Bajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki Makuch PatrykRycaj Marta4 F
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena3 F
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Poliszuk MarcinGacka Lena4 F
STARDANCE - PREMIUM Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
STARDANCE - PREMIUM Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 C
STARDANCE - PREMIUM Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Poliszuk MarcinGacka Lena3 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Poliszuk MarcinGacka Lena2 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaSzcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 E
Puchar WieczystegoBłażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra12 C
Puchar WieczystegoBłażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra13 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Drzazga SzymonKot Hanna1 H
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Kiciński KamilHerc Klaudia3 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Makuch PatrykRycaj Marta5 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Petrykowski AdrianRzepa Milena4 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Poliszuk MarcinGacka Lena4 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra4 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Kuchta BartoszŁadnowska Maja3 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Kuchta BartoszŁadnowska Maja5 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata6 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Petrykowski AdrianRzepa Milena3 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Petrykowski AdrianRzepa Milena4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Poliszuk MarcinGacka Lena6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Makuch PatrykRycaj Marta3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Drzazga SzymonKot Hanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Kuchta BartoszŁadnowska Maja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Kiciński KamilHerc Klaudia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Kuchta BartoszŁadnowska Maja6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 C
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Petrykowski AdrianRzepa Milena2 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata6 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Makuch PatrykRycaj Marta2 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Petrykowski AdrianRzepa Milena4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Petrykowski AdrianRzepa Milena1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Drzazga SzymonKot Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Poliszuk MarcinGacka Lena8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Makuch PatrykRycaj Marta3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Jagielski IgorŁyś Zofia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Kuchta BartoszŁadnowska Maja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Kuchta BartoszŁadnowska Maja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Myka KrzysztofOśródka Agnieszka3 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra9 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra4 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Petrykowski AdrianRzepa Milena1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Poliszuk MarcinGacka Lena3 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Petrykowski AdrianRzepa Milena2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Antos MiłoszFilipiuk Natalia4 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kiciński KamilHerc Klaudia4 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Drzazga SzymonKot Hanna2 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Makuch PatrykRycaj Marta2 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Petrykowski AdrianRzepa Milena2 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Poliszuk MarcinGacka Lena4 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kuchta BartoszŁadnowska Maja2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kuchta BartoszŁadnowska Maja3 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortySzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 B
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortySzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortySzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 B
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna4 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Jagielski IgorŁyś Zofia2 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Poliszuk MarcinGacka Lena8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Nowosad JuliuszSzcześniak Alexandra2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Makuch PatrykRycaj Marta2 G
Polish Open ChampionshipsMyka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kiciński KamilHerc Klaudia13 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Jagielski IgorŁyś Zofia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Petrykowski AdrianRzepa Milena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Makuch PatrykRycaj Marta3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Antos MiłoszFilipiuk Natalia14 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Petrykowski AdrianRzepa Milena1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Kiciński KamilHerc Klaudia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Jagielski IgorŁyś Zofia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Petrykowski AdrianRzepa Milena5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kuchta BartoszŁadnowska Maja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Gajewski JakubKusy Nikola4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Poliszuk MarcinGacka Lena11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Nowosad JuliuszSzcześniak Alexandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Makuch PatrykRycaj Marta2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Petrykowski AdrianRzepa Milena2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena6 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena7 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Kiciński KamilHerc Klaudia11 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Jagielski IgorŁyś Zofia4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Gajewski JakubKusy Nikola5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Kuchta BartoszŁadnowska Maja3 E
CeA Challenge Cup Puchar Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 E
CeA Challenge Cup Puchar Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 E
CeA Challenge Cup Puchar Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 E
CeA Challenge Cup Puchar Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra4 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Petrykowski AdrianRzepa Milena1 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Nowosad JuliuszSzcześniak Alexandra2 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kiciński KamilHerc Klaudia9 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Jagielski IgorŁyś Zofia1 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Gajewski JakubKusy Nikola7 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kuchta BartoszŁadnowska Maja4 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata6 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata5 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata4 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Gajewski JakubKusy Nikola4 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kuchta BartoszŁadnowska Maja4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Poliszuk MarcinGacka Lena8 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Kuchta BartoszŁadnowska Maja4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Gajewski JakubKusy Nikola6 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Kiciński KamilHerc Klaudia4 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Makuch PatrykStanicka Liliana3 G
CeA Challenge Cup Jesienny Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Poliszuk MarcinGacka Lena8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Gajewski JakubKusy Nikola6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kiciński KamilHerc Klaudia5 F
CeA Challenge Cup Jesienny Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 E
CeA Challenge Cup Jesienny Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Poliszuk MarcinGacka Lena1 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówPoliszuk MarcinGacka Lena3 G
Mistrzostwa Polski StandardMyka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPetrykowski AdrianRzepa Milena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimSzcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimJagielski IgorŁyś Zofia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimNowosad JuliuszSzcześniak Alexandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimMakuch PatrykStanicka Liliana3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPoliszuk MarcinGacka Lena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimKuchta BartoszŁadnowska Maja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimAntos MiłoszFilipiuk Natalia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBłażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBłażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimKiciński KamilHerc Klaudia3 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Antos MiłoszFilipiuk Natalia5 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Petrykowski AdrianRzepa Milena2 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jagielski IgorŁyś Zofia1 G
OTTT DŻET 2021 Bełz PiotrPastuszek Gabriela7 F
OTTT DŻET 2021 Petrykowski AdrianRzepa Milena3 G
OTTT DŻET 2021 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 D
OTTT DŻET 2021 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Antos MiłoszFilipiuk Natalia1 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Gajewski JakubKusy Nikola2 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna1 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kuchta BartoszŁadnowska Maja2 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kiciński KamilHerc Klaudia2 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Petrykowski AdrianRzepa Milena3 G
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Waldron MichaelHrynkiewicz Magdalena4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Waldron MichaelHrynkiewicz Magdalena3 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Stanicki BogdanLenard Magdalena7 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Stanicki BogdanLenard Magdalena6 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 G
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Kiciński KamilHerc Klaudia2 G
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Petrykowski AdrianRzepa Milena3 G
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Antos MiłoszFilipiuk Natalia1 G
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Kuchta BartoszŁadnowska Maja1 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Bełz PiotrPastuszek Gabriela4 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Gajewski JakubKusy Nikola2 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Pańczyk PatrykGardziel Gabriela3 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Poliszuk MarcinGacka Lena3 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna2 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kiciński KamilHerc Klaudia1 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Gajewski JakubKusy Nikola1 G
Małe Grand Prix Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 D
Małe Grand Prix Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kuchta BartoszŁadnowska Maja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Bełz PiotrPastuszek Gabriela1 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Poliszuk MarcinGacka Lena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Gajewski JakubKusy Nikola2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Kiciński KamilHerc Klaudia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Jagielski IgorŁyś Zofia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Pańczyk PatrykGardziel Gabriela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 G
Grand Prix Polski Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata2 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kuchta BartoszŁadnowska Maja2 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 D
MAŁE GRAND PRIX Jagielski IgorŁyś Zofia1 G
MAŁE GRAND PRIX Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 D
MAŁE GRAND PRIX Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra4 D
MAŁE GRAND PRIX Poliszuk MarcinGacka Lena3 G
MAŁE GRAND PRIX Kiciński KamilHerc Klaudia2 G
MAŁE GRAND PRIX Gajewski JakubKusy Nikola2 G
MAŁE GRAND PRIX Bełz PiotrPastuszek Gabriela2 G
Grand Prix Polski PTT Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
Polish Open Championships WDC Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
OTTT LIDER 2021Bełz PiotrPastuszek Gabriela1 G
OTTT LIDER 2021Pańczyk PatrykGardziel Gabriela3 G
OTTT LIDER 2021Kiciński KamilHerc Klaudia1 G
OTTT LIDER 2021Jagielski IgorŁyś Zofia2 G
OTTT LIDER 2021Petrykowski AdrianRzepa Milena2 G
OTTT LIDER 2021Gajewski JakubKusy Nikola3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 OPEN
OTTT LIDER 2021Szcześniak KamilSzarzyńska Hanna3 G
OTTT LIDER 2021Poliszuk MarcinGacka Lena1 G
OTTT LIDER 2021Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 E
OTTT LIDER 2021Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 D
OTTT LIDER 2021Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWitkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata3 OPEN
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bełz PiotrPastuszek Gabriela1 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jagielski IgorŁyś Zofia1 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Gajewski JakubKusy Nikola2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kiciński KamilHerc Klaudia3 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Poliszuk MarcinGacka Lena3 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kuchta BartoszŁadnowska Maja2 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Berdak SzymonFilipiuk Aleksandra6 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Berdak SzymonFilipiuk Aleksandra5 F
MAŁE GRAND PRIX Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra2 E
CeA Puchar Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra4 E
CeA Challenge Cup Puchar Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 F
CeA Challenge Cup Puchar Witkowski RadosławJanuchowska - Badach Beata1 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena3 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra5 E
Mistrzostwa Polski Standard Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Bełz PiotrPastuszek Gabriela2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Antos MiłoszFilipiuk Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kuchta BartoszŁadnowska Maja10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Berdak SzymonFilipiuk Aleksandra9 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra4 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Piłat TomaszKawalec Hanna3 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Bełz PiotrPastuszek Gabriela3 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Berdak SzymonSytek Wiktoria10 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Kuchta BartoszŁadnowska Maja6 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Berdak SzymonSytek Wiktoria11 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra3 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Bełz PiotrPastuszek Gabriela2 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Antos MiłoszFilipiuk Natalia2 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena5 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena11 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Choduń AndrzejLipińska-Dziki Izabela5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Choduń AndrzejLipińska-Dziki Izabela1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Choduń AndrzejChoduń Kazimiera2 F
Puchar Wieczystego SeniorSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 C
Puchar Wieczystego SeniorSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 C
Puchar Wieczystego SeniorSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBłażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Antos MiłoszFilipiuk Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Więcek SamuelWięcek Maura3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Piłat TomaszKawalec Hanna3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Antos MiłoszFilipiuk Natalia3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAChoduń AndrzejChoduń Kazimiera1 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAChoduń AndrzejLipińska-Dziki Izabela1 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAPiłat TomaszKawalec Hanna2 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZABerdak SzymonSytek Wiktoria7 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWięcek SamuelWięcek Maura5 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAPiłat RobertMalczewska Karina12 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZABłażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra7 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAKuchta BartoszŁadnowska Maja6 F
OTTT DŻET 2019 Berdak SzymonSytek Wiktoria5 F
OTTT DŻET 2019 Więcek SamuelWięcek Maura4 F
OTTT DŻET 2019 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra16 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Antos MiłoszFilipiuk Natalia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Berdak SzymonSytek Wiktoria9 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Więcek SamuelWięcek Maura7 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra11 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kuchta BartoszŁadnowska Maja7 F
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra17 F
Polish Open ChampionshipsMyka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
Polish Open ChampionshipsKidybiński PawełTracz Oliwia6 OPEN
Polish Open Championships WDC Kidybiński PawełTracz Oliwia10 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena3 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra10 F
Majówka w Krakowie - Senior Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 D
Majówka w Krakowie - Senior Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena6 D
Majówka w Krakowie - Senior Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena6 B
Majówka w Krakowie - Senior Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Berdak SzymonSytek Wiktoria10 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Więcek SamuelWięcek Maura10 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kidybiński PawełTracz Oliwia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kidybiński PawełTracz Oliwia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Myka KrzysztofOśródka Agnieszka1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Berdak SzymonSytek Wiktoria12 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Piłat RobertMalczewska Karina16 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Kropornicki MichałFilipiuk Aleksandra15 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Kuchta BartoszŁadnowska Maja4 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Berdak SzymonSytek Wiktoria13 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra11 F
Polish Cup PTT; WDC AL Kidybiński PawełTracz Oliwia11 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kidybiński PawełTracz Oliwia5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Myka KrzysztofOśródka Agnieszka4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełTracz Oliwia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełTracz Oliwia4 OPEN
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Więcek SamuelWięcek Maura12 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Berdak SzymonSytek Wiktoria10 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kuchta BartoszŁadnowska Maja4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Piłat RobertMalczewska Karina7 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Błażejczyk MaksymilianPastuszek Aleksandra6 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kropornicki MichałFilipiuk Aleksandra5 F
IX GPS \"Biała Dama\" Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena3 D
IX GPS \"Biała Dama\" Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 C
IX GPS \"Biała Dama\" Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena5 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKidybiński PawełTracz Oliwia3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełTracz Oliwia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełTracz Oliwia8 OPEN
CeA GPSSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 D
CeA GPSSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 C
CeA GPSSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena8 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kidybiński PawełTracz Oliwia6 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena12 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena10 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Linek KrzysztofLinek Małgorzata6 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kidybiński PawełTracz Oliwia3 OPEN
DŻET 2018 Płocharz MichałBożek Magdalena4 C
Mistrzostwa Polski Standard Myka KrzysztofOśródka Agnieszka3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kidybiński PawełTracz Oliwia14 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena5 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Linek KrzysztofLinek Małgorzata2 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena5 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Linek KrzysztofLinek Małgorzata5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Kidybiński PawełTracz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Kidybiński PawełTracz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Kidybiński PawełTracz Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Kidybiński PawełTracz Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Myka KrzysztofOśródka Agnieszka1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Myka KrzysztofOśródka Agnieszka1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Kidybiński PawełTracz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Kidybiński PawełTracz Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Kidybiński PawełTracz Oliwia1 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Linek KrzysztofLinek Małgorzata2 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena5 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 E
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Myka KrzysztofOśródka Agnieszka3 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena10 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena6 C
Polish Open Championships Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Płocharz MichałBożek Magdalena1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Płocharz MichałBożek Magdalena6 C
Polish Cup PTT WDC AL Myka KrzysztofOśródka Agnieszka3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Myka KrzysztofOśródka Agnieszka3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Płocharz MichałBożek Magdalena3 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena15 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Płocharz MichałBożek Magdalena21 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Repecki MichałTracz Oliwia26 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Repecki MichałTracz Oliwia5 OPEN
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena5 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Płocharz MichałBożek Magdalena8 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Płocharz MichałBożek Magdalena1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Płocharz MichałBożek Magdalena4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Płocharz MichałBożek Magdalena1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Repecki MichałTracz Oliwia8 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Płocharz MichałBożek Magdalena4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zygmunt MikołajPłonka Aleksandra8 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Płocharz MichałBożek Magdalena9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zygmunt MikołajPłonka Aleksandra8 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Repecki MichałTracz Oliwia6 OPEN
XV OTTT o Puchar Roztocza Płocharz MichałBożek Magdalena4 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Zygmunt MikołajPłonka Aleksandra4 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Płocharz MichałBożek Magdalena1 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Zygmunt MikołajPłonka Aleksandra2 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Repecki MichałTracz Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Płocharz MichałBożek Magdalena1 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Repecki MichałTracz Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Repecki MichałTracz Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Repecki MichałTracz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Myka KrzysztofOśródka Agnieszka1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Myka KrzysztofOśródka Agnieszka3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Repecki MichałTracz Oliwia22 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena8 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Myka KrzysztofOśródka Agnieszka3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Repecki MichałTracz Oliwia15 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Repecki MichałTracz Oliwia15 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Repecki MichałTracz Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Repecki MichałTracz Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Repecki MichałTracz Oliwia4 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Repecki MichałTracz Oliwia2 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Repecki MichałTracz Oliwia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Płocharz MichałBożek Magdalena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Płocharz MichałBożek Magdalena2 D
OTTT DŻET 2017 Korczyński OskarBoras Aleksandra10 D
OTTT DŻET 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata3 B
OTTT DŻET 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata9 B
OTTT DŻET 2017 Korczyński OskarBoras Aleksandra3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata6 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Korczyński OskarBoras Aleksandra2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Korczyński OskarBoras Aleksandra6 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena7 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Repecki MichałTracz Oliwia6 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata11 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata5 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Repecki MichałTracz Oliwia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Korczyński OskarBoras Aleksandra2 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Repecki MichałTracz Oliwia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Korczyński OskarBoras Aleksandra5 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata7 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 B
XIV OTTT o Puchar RoztoczaPłocharz MichałBożek Magdalena2 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaPłocharz MichałBożek Magdalena1 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaKidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 B
XIV OTTT o Puchar RoztoczaKidybiński PawełŁopocka Małgorzata2 B
Polish Cup PTT Myka KrzysztofOśródka Agnieszka4 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata4 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata15 B
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKidybiński PawełŁopocka Małgorzata5 B
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Płocharz MichałBożek Magdalena20 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Płocharz MichałBożek Magdalena7 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 B
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKorczyński OskarBoras Aleksandra15 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKorczyński OskarBoras Aleksandra9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myka KrzysztofOśródka Agnieszka3 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Repecki MichałTracz Oliwia13 A
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata5 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata6 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Płocharz MichałBożek Magdalena4 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Płocharz MichałBożek Magdalena4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata3 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena7 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata13 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata23 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Repecki MichałTracz Oliwia12 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata13 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Repecki MichałTracz Oliwia6 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata13 OPEN
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena3 C
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKorczyński OskarBoras Aleksandra9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKorczyński OskarBoras Aleksandra8 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKidybiński PawełŁopocka Małgorzata16 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKidybiński PawełŁopocka Małgorzata8 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzpyra MarekHrynkiewicz Magdalena2 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRepecki MichałTracz Oliwia4 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRepecki MichałTracz Oliwia2 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPłocharz MichałBożek Magdalena12 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZygmunt MikołajPłonka Aleksandra2 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZygmunt MikołajPłonka Aleksandra8 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena3 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena6 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena7 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTGura TomaszPieczykolan Agata1 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Korczyński OskarBoras Aleksandra5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Korczyński OskarBoras Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Zygmunt MikołajPłonka Aleksandra8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Zygmunt MikołajPłonka Aleksandra2 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Repecki MichałTracz Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Oberda JakubGura Alicja43 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Repecki MichałTracz Oliwia10 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKorczyński OskarBoras Aleksandra4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKorczyński OskarBoras Aleksandra10 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasGura TomaszPieczykolan Agata1 B
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Repecki MichałTracz Oliwia2 B
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Gura TomaszPieczykolan Agata3 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Myka KrzysztofOśródka Agnieszka3 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Wnuk MaciejPanuciak Emilia14 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Repecki MichałTracz Oliwia1 B
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Płocharz MichałBożek Magdalena11 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Gromek RafałPiasecka Urszula12 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Gromek RafałPiasecka Urszula9 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Wnuk MaciejPanuciak Emilia7 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Płocharz MichałBożek Magdalena2 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Zygmunt MikołajPłonka Aleksandra2 F
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Zygmunt MikołajPłonka Aleksandra1 F
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Gura TomaszPieczykolan Agata2 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Korczyński OskarBoras Aleksandra7 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Korczyński OskarBoras Aleksandra6 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena5 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJRepecki MichałTracz Oliwia9 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJGura TomaszPieczykolan Agata11 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKidybiński PawełŁopocka Małgorzata2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKidybiński PawełŁopocka Małgorzata3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMyka KrzysztofOśródka Agnieszka1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKidybiński PawełŁopocka Małgorzata3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRepecki MichałGura Alicja1 B
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGura TomaszPieczykolan Agata3 B
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMyka KrzysztofOśródka Agnieszka1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKorczyński OskarBoras Aleksandra9 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKorczyński OskarBoras Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Oberda JakubTracz Oliwia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Oberda JakubTracz Oliwia4 B
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Wnuk MaciejPanuciak Emilia4 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Wnuk MaciejPanuciak Emilia6 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Repecki MichałGura Alicja28 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Repecki MichałGura Alicja5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Gura TomaszPieczykolan Agata2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Myka KrzysztofOśródka Agnieszka2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Repecki MichałGura Alicja13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Gura TomaszPieczykolan Agata8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Szpyra MarekHrynkiewicz Magdalena4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Oberda JakubTracz Oliwia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Oberda JakubTracz Oliwia2 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Oberda JakubTracz Oliwia3 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Oberda JakubTracz Oliwia1 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Korczyński OskarBoras Aleksandra5 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Korczyński OskarBoras Aleksandra4 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Oberda JakubTracz Oliwia1 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Oberda JakubTracz Oliwia2 B
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKidybiński PawełŁopocka Małgorzata2 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejOberda JakubTracz Oliwia2 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Repecki MichałGura Alicja3 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Gura TomaszPieczykolan Agata8 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Repecki MichałGura Alicja9 B
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Linek KrzysztofLinek Małgorzata5 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Linek KrzysztofLinek Małgorzata7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Gura TomaszPieczykolan Agata10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wnuk MaciejPanuciak Emilia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Repecki MichałGura Alicja14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wnuk MaciejPanuciak Emilia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Oberda JakubTracz Oliwia27 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Korczyński OskarBoras Aleksandra7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Korczyński OskarBoras Aleksandra7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Gromek RafałPiasecka Urszula5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Repecki MichałGura Alicja19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Płocharz MichałBożek Magdalena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Gura TomaszPieczykolan Agata9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Oberda JakubTracz Oliwia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Oberda JakubTracz Oliwia11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Gura TomaszPieczykolan Agata3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Soboń BartłomiejTarajko Nina9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Soboń BartłomiejTarajko Nina5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Gromek RafałPiasecka Urszula5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Płocharz MichałBożek Magdalena6 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata3 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Kidybiński PawełŁopocka Małgorzata1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Gura TomaszPieczykolan Agata1