!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
BRASIL
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Puchar Klas C, B i A Czarnecki PrzemysławOlczyk Weronika10 A
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Czarnecki PrzemysławOlczyk Weronika8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Krawczyk PawełLewicka Aleksandra7 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Krawczyk PawełLewicka Aleksandra8 C
OTTT LIDER 2021Krawczyk PawełLewicka Aleksandra13 C
OTTT LIDER 2021Krawczyk PawełLewicka Aleksandra11 C
Grand Prix Polski PTT Czarnecki PrzemysławOlczyk Weronika25 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Czarnecki PrzemysławOlczyk Weronika32 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Krawczyk PawełLewicka Aleksandra1 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Krawczyk PawełLewicka Aleksandra7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Krawczyk PawełLewicka Aleksandra4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Krawczyk PawełLewicka Aleksandra5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żarnovsky KamilKomosa Agnieszka3 B
Puchar WieczystegoŁopatka PrzemysławOlczyk Weronika22 A
Puchar WieczystegoŻarnovsky KamilKomosa Agnieszka13 B
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Krawczyk PawełLewicka Aleksandra4 C
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Krawczyk PawełLewicka Aleksandra10 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Pałaszewski RafałKowalska Paulina8 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Krawczyk PawełLewicka Aleksandra8 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Krawczyk PawełLewicka Aleksandra7 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pałaszewski RafałKowalska Paulina31 OPEN
Puchar Klas A, B i C Żarnovsky KamilKomosa Agnieszka21 B
Puchar Klas A, B i C Krawczyk PawełLewicka Aleksandra8 C
Puchar Klas A, B i C Krawczyk PawełLewicka Aleksandra21 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pałaszewski RafałKowalska Paulina11 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Matuszewski PiotrFicner Aleksandra7 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Ciurko HubertKwiatek Aleksandra4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ciurko HubertKwiatek Aleksandra11 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pałaszewski RafałKowalska Paulina8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pałaszewski RafałKowalska Paulina15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pałaszewski RafałKowalska Paulina24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Matuszewski PiotrFicner Aleksandra20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPałaszewski RafałKowalska Paulina37 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMatuszewski PiotrFicner Aleksandra23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPałaszewski RafałKowalska Paulina17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiPałaszewski RafałKowalska Paulina21 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiMatuszewski PiotrFicner Aleksandra25 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiPałaszewski RafałKowalska Paulina13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krawczyk PawełLorkowska Kinga9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krawczyk PawełLorkowska Kinga7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żarnovsky KamilKomosa Agnieszka11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Matuszewski PiotrFicner Aleksandra4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żarnovsky KamilKomosa Agnieszka6 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Matuszewski PiotrFicner Aleksandra26 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika8 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałaszewski RafałKowalska Paulina25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałaszewski RafałKowalska Paulina27 OPEN
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Krawczyk PawełLorkowska Kinga2 C
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Krawczyk PawełLorkowska Kinga2 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMatuszewski PiotrFicner Aleksandra18 A
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Krawczyk PawełLorkowska Kinga6 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Krawczyk PawełLorkowska Kinga3 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Pałaszewski RafałKowalska Paulina2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krawczyk PawełLorkowska Kinga8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krawczyk PawełLorkowska Kinga11 C
XLV Puchar Wieczystego Żarnovsky KamilKomosa Agnieszka25 B
XLV Puchar Wieczystego Żarnovsky KamilKomosa Agnieszka24 A
XLV Puchar Wieczystego Winiarek TomaszGrzybowska Weronika37 C
XLV Puchar Wieczystego Winiarek TomaszGrzybowska Weronika20 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krawczyk PawełLorkowska Kinga3 C
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krawczyk PawełLorkowska Kinga5 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Krawczyk PawełLorkowska Kinga7 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Krawczyk PawełLorkowska Kinga11 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Żarnovsky KamilKomosa Agnieszka2 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika5 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pałaszewski RafałKowalska Paulina12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Michalak KrystianKwiatek Aleksandra10 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pałaszewski RafałKowalska Paulina27 OPEN
Puchar Klas A,B i C Michalak KrystianKwiatek Aleksandra23 A
Puchar Klas A,B i C Michalak KrystianKwiatek Aleksandra5 A
Puchar Klas A,B i C Pałaszewski RafałKowalska Paulina2 A
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Pałaszewski RafałKowalska Paulina3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Michalak KrystianKwiatek Aleksandra4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Pałaszewski RafałKowalska Paulina13 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Michalak KrystianKwiatek Aleksandra5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Pałaszewski RafałKowalska Paulina4 OPEN
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika2 B
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Winiarek TomaszGrzybowska Weronika6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałaszewski RafałKowalska Paulina13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałaszewski RafałKowalska Paulina13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Michalak KrystianKwiatek Aleksandra6 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Michalak KrystianKwiatek Aleksandra2 A
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika14 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pałaszewski RafałKowalska Paulina7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Michalak KrystianKwiatek Aleksandra11 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika2 B
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Michalak KrystianKwiatek Aleksandra18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Michalak KrystianKwiatek Aleksandra15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika6 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Winiarek TomaszGrzybowska Weronika2 D
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika1 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika1 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika6 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Michalak KrystianKwiatek Aleksandra2 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika6 D
Mistrzostwa Klas A,B,C Pałaszewski RafałKowalska Paulina23 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Józefowicz DanielIntrys Joanna54 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika26 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Winiarek TomaszGrzybowska Weronika6 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Winiarek TomaszGrzybowska Weronika11 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Winiarek TomaszGrzybowska Weronika5 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Winiarek TomaszGrzybowska Weronika5 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Józefowicz DanielIntrys Joanna8 B
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika2 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 D
Gwiazdkowy TTT Winiarek TomaszGrzybowska Weronika2 D
Gwiazdkowy TTT Winiarek TomaszGrzybowska Weronika2 D
II OTTT Respect Cup 2017 Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia4 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Winiarek TomaszGrzybowska Weronika9 D
II OTTT Respect Cup 2017 Józefowicz DanielIntrys Joanna4 B
II OTTT Respect Cup 2017 Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia5 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka5 S
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPałaszewski RafałKowalska Paulina3 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁopatka PrzemysławOlczyk Weronika34 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka33 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPałaszewski RafałKowalska Paulina2 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Krawczyk PawełLorkowska Kinga6 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika1 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Krawczyk PawełLorkowska Kinga5 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika8 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Józefowicz DanielIntrys Joanna10 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pałaszewski RafałKowalska Paulina1 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka9 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia9 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Michalak KrystianSyzdoł Monika42 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Pałaszewski RafałKowalska Paulina42 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika4 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Krawczyk PawełLorkowska Kinga5 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Krawczyk PawełLorkowska Kinga2 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Winiarek TomaszGrzybowska Weronika2 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pałaszewski RafałKowalska Paulina9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Winiarek TomaszGrzybowska Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Krawczyk PawełLorkowska Kinga5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Krawczyk PawełLorkowska Kinga7 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka36 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika3 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Krawczyk PawełLorkowska Kinga4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Krawczyk PawełLorkowska Kinga4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Winiarek TomaszGrzybowska Weronika5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika5 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Krawczyk PawełLorkowska Kinga1 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Winiarek TomaszGrzybowska Weronika7 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Krawczyk PawełLorkowska Kinga4 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Michalak KrystianSyzdoł Monika16 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka6 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Pałaszewski RafałKowalska Paulina8 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Pałaszewski RafałKowalska Paulina19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michalak KrystianSyzdoł Monika19 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Pałaszewski RafałKowalska Paulina4 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Krawczyk PawełLorkowska Kinga10 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka3 A
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Pałaszewski RafałKowalska Paulina2 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Krawczyk PawełLorkowska Kinga4 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia3 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Krawczyk PawełLorkowska Kinga5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałaszewski RafałKowalska Paulina1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michalak KrystianSyzdoł Monika23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałaszewski RafałKowalska Paulina26 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Pałaszewski RafałKowalska Paulina3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Winiarek TomaszGrzybowska Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Winiarek TomaszGrzybowska Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia3 C
Polish Open Championships PTT Michalak KrystianSyzdoł Monika20 OPEN
Polish Open Championships PTT Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka12 OPEN
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia2 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka6 B
Polish Open Championships PTT Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka23 OPEN
Polish Open Championships PTT Michalak KrystianSyzdoł Monika12 OPEN
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Krawczyk PawełLorkowska Kinga4 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Pałaszewski RafałKowalska Paulina1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Krawczyk PawełLorkowska Kinga1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia2 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Winiarek TomaszGrzybowska Weronika1 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Krawczyk PawełLorkowska Kinga2 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Winiarek TomaszGrzybowska Weronika7 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia4 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPałaszewski RafałKowalska Paulina2 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPałaszewski RafałKowalska Paulina28 OPEN
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Krawczyk PawełLorkowska Kinga7 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Winiarek TomaszGrzybowska Weronika9 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Pałaszewski RafałKowalska Paulina1 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Pałaszewski RafałKowalska Paulina32 OPEN
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia2 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Michalak KrystianSyzdoł Monika14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Zając MateuszNiziołek Natalia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Krawczyk PawełLorkowska Kinga3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia3 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Pałaszewski RafałKowalska Paulina2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Winiarek TomaszGrzybowska Weronika5 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Krawczyk PawełLorkowska Kinga1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika4 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka7 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Józefowicz DanielIntrys Joanna16 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyWiniarek TomaszGrzybowska Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyWiniarek TomaszGrzybowska Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyMatykiewicz ZbyszkoAntos Natalia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyŁopatka PrzemysławOlczyk Weronika5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyPałaszewski RafałKowalska Paulina9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyJózefowicz DanielIntrys Joanna11 B
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Winiarek TomaszGrzybowska Weronika41 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Krawczyk PawełLorkowska Kinga7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia12 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Winiarek TomaszGrzybowska Weronika22 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Krawczyk PawełLorkowska Kinga2 D
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Michalak KrystianSyzdoł Monika8 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka7 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra23 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra46 A
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Krawczyk PawełLorkowska Kinga1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Krawczyk PawełLorkowska Kinga1 E
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Zając MateuszNiziołek Natalia10 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia23 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Pałaszewski RafałKowalska Paulina20 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika33 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka35 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Józefowicz DanielIntrys Joanna48 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Michalak KrystianSyzdoł Monika4 A
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówJózefowicz DanielIntrys Joanna6 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówŁopatka PrzemysławOlczyk Weronika4 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówMichalak KrystianSyzdoł Monika2 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka1 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówZając MateuszNiziołek Natalia6 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówMatykiewicz ZbyszkoAntos Natalia7 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówKrawczyk PawełLorkowska Kinga1 E
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówKrawczyk PawełLorkowska Kinga1 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Michalak KrystianSyzdoł Monika6 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka7 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika14 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Krawczyk PawełLorkowska Kinga1 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Krawczyk PawełLorkowska Kinga1 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka27 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra38 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Zając MateuszNiziołek Natalia3 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Matykiewicz ZbyszkoAntos Natalia7 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Michalak KrystianSyzdoł Monika2 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Krawczyk PawełLorkowska Kinga1 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Krawczyk PawełLorkowska Kinga1 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wolf GabrielRedlicka Edyta3 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zając MateuszNiziołek Natalia7 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatuszewski MichałKwiatek Aleksandra42 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZając MateuszNiziołek Natalia5 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZając MateuszNiziołek Natalia10 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMichalak KrystianSyzdoł Monika13 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka35 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka7 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatuszewski MichałKwiatek Aleksandra28 A
OTTT FAST-STEP MOTION Michalak KrystianSyzdoł Monika3 B
OTTT FAST-STEP MOTION Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika5 B
OTTT FAST-STEP MOTION Zając MateuszNiziołek Natalia4 C
OTTT FAST-STEP MOTION Zając MateuszNiziołek Natalia3 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTŁopatka PrzemysławOlczyk Weronika10 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTZając MateuszNiziołek Natalia2 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTZając MateuszNiziołek Natalia1 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTMichalak KrystianSyzdoł Monika2 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Zając MateuszNiziołek Natalia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Zając MateuszNiziołek Natalia3 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Pałaszewski RafałFicner Aleksandra22 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Michalak KrystianSyzdoł Monika9 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Matykiewicz ZbyszkoDenisiuk Julia Krystyna11 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Żarnovsky TomaszPrzybytniowska Julia14 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka13 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Żarnovsky TomaszPrzybytniowska Julia15 B
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Krawczyk PawełStachera Wiktoria4 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Zając MateuszNiziołek Natalia3 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Zając MateuszNiziołek Natalia1 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Krawczyk PawełStachera Wiktoria4 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika5 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Pałaszewski RafałFicner Aleksandra9 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka20 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna7 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika1 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Matykiewicz ZbyszkoDenisiuk Julia Krystyna2 C
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Michalak KrystianSyzdoł Monika2 B
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Matykiewicz ZbyszkoDenisiuk Julia Krystyna4 C
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Zając MateuszNiziołek Natalia2 C
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Zając MateuszNiziołek Natalia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Winiarek TomaszGrzybowska Weronika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Winiarek TomaszGrzybowska Weronika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Matykiewicz ZbyszkoDenisiuk Julia Krystyna1 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Pałaszewski RafałFicner Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Michalak KrystianSyzdoł Monika9 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka4 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna3 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Krawczyk PawełStachera Wiktoria2 C
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Krawczyk PawełStachera Wiktoria2 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJPałaszewski RafałFicner Aleksandra6 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJPałaszewski RafałFicner Aleksandra9 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka10 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMatuszewski MichałKwiatek Aleksandra13 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMichalak KrystianSyzdoł Monika5 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Wolf ŁukaszStachera Weronika6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka5 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Wolf ŁukaszStachera Weronika5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Łopatka PrzemysławOlczyk Weronika7 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Michalak KrystianSyzdoł Monika2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Michalak KrystianSyzdoł Monika1 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka23 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Michalak KrystianSyzdoł Monika1 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pałaszewski RafałFicner Aleksandra7 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pałaszewski RafałFicner Aleksandra10 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Michalak KrystianSyzdoł Monika30 OPEN
OTTT Małe Mazowsze Krawczyk PawełStachera Wiktoria2 C
OTTT Małe Mazowsze Wolf ŁukaszStachera Weronika6 D
OTTT Małe Mazowsze Wolf ŁukaszStachera Weronika6 D
OTTT Małe Mazowsze Ślesicki ŁukaszMaciejewska Hanna5 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna6 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekWiniarek TomaszGrzybowska Weronika1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Michalak KrystianSyzdoł Monika37 OPEN
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Wolf GabrielRedlicka Edyta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Pałaszewski RafałFicner Aleksandra13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna5 OPEN
Festiwal Tańca Riviera 2016 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika1 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Wolf ŁukaszStachera Weronika7 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Wolf ŁukaszStachera Weronika5 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Ślesicki ŁukaszMaciejewska Hanna8 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Krawczyk PawełStachera Wiktoria10 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Krawczyk PawełStachera Wiktoria10 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Michalak KrystianSyzdoł Monika1 B
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejWolf ŁukaszStachera Weronika9 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejWolf GabrielRedlicka Edyta7 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKrawczyk PawełStachera Wiktoria8 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejŚlesicki ŁukaszMaciejewska Hanna10 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKrawczyk PawełStachera Wiktoria11 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejJózefowicz DanielIntrys Joanna5 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna16 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna4 OPEN
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika6 E
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Michalak KrystianSyzdoł Monika22 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna2 A
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Pałaszewski RafałFicner Aleksandra8 A
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka12 A
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra22 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra30 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna25 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Michalak KrystianSyzdoł Monika23 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Pałaszewski RafałFicner Aleksandra24 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Wolf GabrielRedlicka Edyta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Krawczyk PawełStachera Wiktoria7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Wolf GabrielRedlicka Edyta9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Krawczyk PawełStachera Wiktoria9 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Józefowicz DanielIntrys Joanna7 B
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Wolf GabrielRedlicka Edyta5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Michalak KrystianSyzdoł Monika31 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra25 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Pałaszewski RafałFicner Aleksandra7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Pałaszewski RafałFicner Aleksandra3 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Krawczyk PawełStachera Wiktoria7 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Krawczyk PawełStachera Wiktoria6 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Winiarek TomaszGrzybowska Weronika5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieWolf ŁukaszStachera Weronika6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieWolf ŁukaszStachera Weronika5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieWiniarek TomaszGrzybowska Weronika4 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieWolf GabrielRedlicka Edyta5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieKrawczyk PawełStachera Wiktoria9 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieKrawczyk PawełStachera Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Pałaszewski RafałFicner Aleksandra7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Józefowicz DanielIntrys Joanna6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Krawczyk PawełStachera Wiktoria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Ślesicki ŁukaszMaciejewska Hanna7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Krawczyk PawełStachera Wiktoria4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Wolf GabrielRedlicka Edyta6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Wolf ŁukaszStachera Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Wolf ŁukaszStachera Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaArchacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaKrawczyk PawełStachera Wiktoria5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaKrawczyk PawełStachera Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaWolf ŁukaszStachera Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaWolf ŁukaszStachera Weronika6 D
Łódzka Liga Taneczna Winiarek TomaszGrzybowska Weronika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Pałaszewski RafałFicner Aleksandra8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Pałaszewski RafałFicner Aleksandra5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna16 OPEN
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Wolf ŁukaszStachera Weronika7 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Pałaszewski RafałFicner Aleksandra11 A
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Wolf GabrielRedlicka Edyta4 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra26 A
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Winiarek TomaszGrzybowska Weronika2 E
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka9 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Michalak KrystianSyzdoł Monika12 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna5 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Pałaszewski RafałFicner Aleksandra25 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Rosiak PrzemysławAntos Natalia52 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Józefowicz DanielIntrys Joanna59 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna10 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka30 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Michalak KrystianSyzdoł Monika2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Józefowicz DanielIntrys Joanna12 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna5 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krawczyk PawełStachera Wiktoria3 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krawczyk PawełStachera Wiktoria10 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka29 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna7 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Józefowicz DanielIntrys Joanna11 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wolf GabrielRedlicka Edyta10 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pałaszewski RafałFicner Aleksandra6 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna3 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Matuszewski PiotrKomosa Agnieszka7 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pałaszewski RafałFicner Aleksandra9 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatykiewicz ZbyszkoPinkowska Katarzyna8 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPałaszewski RafałFicner Aleksandra3 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoArchacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna11 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPałaszewski RafałFicner Aleksandra34 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoArchacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna7 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka16 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka28 B
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorMatuszewski PiotrKomosa Agnieszka15 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Krawczyk PawełStachera Wiktoria8 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Rosiak PrzemysławAntos Natalia7 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna5 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Pałaszewski RafałFicner Aleksandra1 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Wolf GabrielRedlicka Edyta5 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Matykiewicz ZbyszkoPinkowska Katarzyna3 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Krawczyk PawełStachera Wiktoria6 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Wolf ŁukaszStachera Weronika3 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Wolf ŁukaszStachera Weronika6 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Wolf GabrielRedlicka Edyta5 D
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Winiarek TomaszGrzybowska Weronika3 E
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna4 B
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Rosiak PrzemysławAntos Natalia6 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Matykiewicz ZbyszkoPinkowska Katarzyna4 C
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Wolf GabrielRedlicka Edyta3 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna1 B
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krawczyk PawełStachera Wiktoria4 C
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra2 A
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Matuszewski MichałKwiatek Aleksandra6 A
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pałaszewski RafałFicner Aleksandra1 B
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Winiarek TomaszGrzybowska Weronika2 E
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wolf GabrielRedlicka Edyta4 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rosiak PrzemysławAntos Natalia8 B
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wolf ŁukaszStachera Weronika7 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wolf GabrielRedlicka Edyta1 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Wolf GabrielRedlicka Edyta1 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Wolf GabrielRedlicka Edyta2 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Krawczyk PawełStachera Wiktoria3 C
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Matykiewicz ZbyszkoPinkowska Katarzyna2 C
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Krawczyk PawełStachera Wiktoria4 C
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna2 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Matykiewicz ZbyszkoPinkowska Katarzyna1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna2 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Wolf GabrielRedlicka Edyta2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Wolf GabrielRedlicka Edyta4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Matykiewicz ZbyszkoPinkowska Katarzyna3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka Joanna1 B