!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CENTRUM KULTURY I SPORTU
Skawina (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna2 C
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna3 C
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna9 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna9 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Piotrowski EmilŁata Julia7 E
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Mamel DawidZając Nikola10 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Czopek BartoszOstrogórska Aleksandra10 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna6 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Mamel DawidZając Nikola10 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Czopek BartoszOstrogórska Aleksandra10 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna7 OPEN
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna4 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna10 D
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna28 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna34 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna3 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna7 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna7 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna6 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kula MarcelPłonka Hanna13 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna3 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kula MarcelPłonka Hanna13 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna3 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna19 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna21 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna4 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna3 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna7 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna5 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna7 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna7 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna14 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna7 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna4 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kunda SzymonFrankowska Sandra24 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kunda SzymonFrankowska Sandra24 OPEN
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna5 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna3 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna4 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna3 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kunda SzymonFrankowska Sandra8 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Maliszewski SzymonŁata Julia16 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna10 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Kula MarcelPłonka Hanna14 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Maliszewski SzymonŁata Julia16 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna10 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Kula MarcelPłonka Hanna14 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna5 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Kula MarcelPłonka Hanna16 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Maliszewski SzymonŁata Julia16 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna5 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Kula MarcelPłonka Hanna16 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Maliszewski SzymonŁata Julia16 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Kunda SzymonFrankowska Sandra4 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna9 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna9 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna2 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna1 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna3 D
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Kunda SzymonFrankowska Sandra49 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna8 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna6 E
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAKunda SzymonFrankowska Sandra24 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAKunda SzymonFrankowska Sandra11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Kunda SzymonFrankowska Sandra24 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Kunda SzymonFrankowska Sandra11 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna6 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna6 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna6 E
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia29 OPEN
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna6 E
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia5 B
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Cierzak OlafZając Nikola3 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Mamel DawidSzostak Wanessa2 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Solistka SolistkaNosal Natalia2 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia6 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Solistka SolistkaNowak Maja3 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Solistka SolistkaBogacka Nikola3 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna2 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Solistka SolistkaNowak Gabriela3 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kowalówka GrzegorzSolista Solista1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Solistka SolistkaNosal Kinga1 H
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia1 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Polcyn KamilSzczyrbak Gabrysia2 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia1 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna2 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Polcyn KamilSzczyrbak Gabrysia2 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna2 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kowalówka JakubKowalówka Sabina2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kunda SzymonMrowiec Izabela3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Kunda SzymonMrowiec Izabela19 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Kunda SzymonMrowiec Izabela14 OPEN
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Kunda SzymonMrowiec Izabela6 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kunda SzymonMrowiec Izabela6 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kunda SzymonMrowiec Izabela5 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Kunda SzymonMrowiec Izabela11 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia23 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Kunda SzymonMrowiec Izabela23 OPEN
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2 B
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kowalówka JakubKowalówka Sabina1 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia15 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela11 OPEN
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Polcyn MateuszKlus Monika5 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela6 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela1 A
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia3 B
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia1 C
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Polcyn MateuszKlus Monika6 E
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia1 B
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2 C
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Polcyn MateuszKlus Monika6 E
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela1 B
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Kunda MateuszPoskróbek Natalia4 B
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia6 B
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Kunda MateuszPoskróbek Natalia1 B
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela2 B
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela18 OPEN
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia7 OPEN
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Kunda MateuszPoskróbek Natalia13 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Kunda MateuszPoskróbek Natalia7 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia3 B
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela1 B
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Kunda MateuszPoskróbek Natalia2 B
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia8 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela10 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaKunda MateuszPoskróbek Natalia22 OPEN
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia3 B
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela2 B
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Kunda MateuszPoskróbek Natalia2 B
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia1 C
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Polcyn MateuszKlus Monika8 D
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Polcyn MateuszKlus Monika6 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Kunda SzymonMrowiec Izabela19 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia26 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Kunda SzymonMrowiec Izabela13 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Kunda MateuszPoskróbek Natalia9 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Polcyn MateuszKlus Monika9 E
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Kunda MateuszPoskróbek Natalia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Polcyn MateuszKlus Monika10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Polcyn MateuszKlus Monika8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Okarmus BartłomiejŻywiec Martyna5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Okarmus BartłomiejŻywiec Martyna7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Kunda MateuszPoskróbek Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Kunda SzymonMrowiec Izabela4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Kunda MateuszPoskróbek Natalia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Kunda SzymonMrowiec Izabela3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Kunda MateuszPoskróbek Natalia19 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Kunda SzymonMrowiec Izabela1 B
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2 B
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Okarmus BartłomiejŻywiec Martyna13 B
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Kunda SzymonMrowiec Izabela13 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Kunda MateuszPoskróbek Natalia3 B