!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ST CIEPŁY
Jaworzno (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kaszuba DawidKwadrans Paulina5 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kaszuba DawidKwadrans Paulina11 C
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Kaszuba DawidKwadrans Paulina6 C
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaszuba DawidKwadrans Paulina9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaszuba DawidKwadrans Paulina11 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKaszuba DawidKwadrans Paulina16 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKaszuba DawidKwadrans Paulina16 C
Puchar WieczystegoKaszuba DawidKwadrans Paulina39 C
Puchar WieczystegoKaszuba DawidKwadrans Paulina40 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kaszuba DawidKwadrans Paulina12 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 C
IV OTTT Czeladź 2019 Kaszuba DawidKwadrans Paulina5 C
IV OTTT Czeladź 2019 Kaszuba DawidKwadrans Paulina11 C
Puchar Rektora AGH Kaszuba DawidKwadrans Paulina14 C
Puchar Rektora AGH Kaszuba DawidKwadrans Paulina10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kaszuba DawidKwadrans Paulina13 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kaszuba DawidKwadrans Paulina1 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kaszuba DawidKwadrans Paulina12 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kaszuba DawidKwadrans Paulina6 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina7 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSzafran AdamKosowska Martyna9 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kaszuba DawidKwadrans Paulina6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Szafran AdamKosowska Martyna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaMroczek MichałZygmunt Weronika9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaMroczek MichałZygmunt Weronika9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKaszuba DawidKwadrans Paulina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSzafran AdamKosowska Martyna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaFrancik AdrianZielińska Zofia2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinMroczek MichałZygmunt Weronika8 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinFrancik AdrianZielińska Zofia3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKaszuba DawidKwadrans Paulina1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mroczek MichałZygmunt Weronika7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mroczek MichałZygmunt Weronika5 E
Majówka w Krakowie - OTTT Mroczek MichałZygmunt Weronika8 D
Majówka w Krakowie - OTTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 D
Majówka w Krakowie - OTTT Mroczek MichałZygmunt Weronika4 E
Majówka w Krakowie - OTTT Francik AdrianZielińska Zofia3 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Szafran AdamKosowska Martyna7 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Francik AdrianZielińska Zofia3 G
Puchar Klas F, E i D Mroczek MichałZygmunt Weronika15 E
Puchar Klas F, E i D Mroczek MichałZygmunt Weronika20 D
Puchar Klas F, E i D Kaszuba DawidKwadrans Paulina19 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Szafran AdamKosowska Martyna7 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kaszuba DawidKwadrans Paulina7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Mroczek MichałZygmunt Weronika14 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKaszuba DawidKwadrans Paulina1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceFrancik AdrianZielińska Zofia3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mroczek MichałZygmunt Weronika18 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szafran AdamKosowska Martyna6 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Francik AdrianZielińska Zofia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kaszuba DawidKwadrans Paulina11 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Mroczek MichałZygmunt Weronika8 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kaszuba DawidKwadrans Paulina1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Mroczek MichałZygmunt Weronika6 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kłosowski TomaszSioła Oliwia12 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kłosowski TomaszSioła Oliwia10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłosowski TomaszSioła Oliwia8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłosowski TomaszSioła Oliwia14 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroczek MichałZygmunt Weronika13 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mroczek MichałZygmunt Weronika15 E
XLV Puchar Wieczystego Kłosowski TomaszSioła Oliwia15 D
XLV Puchar Wieczystego Kłosowski TomaszSioła Oliwia25 D
XLV Puchar Wieczystego Mroczek MichałZygmunt Weronika10 E
XLV Puchar Wieczystego Mroczek MichałZygmunt Weronika26 D
XLV Puchar Wieczystego Kaszuba DawidKwadrans Paulina19 D
XLV Puchar Wieczystego Kaszuba DawidKwadrans Paulina5 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Mroczek MichałZygmunt Weronika7 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Szafran AdamKosowska Martyna7 F
OTTT Siewierz 2018Francik AdrianZielińska Zofia3 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kłosowski TomaszSioła Oliwia9 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kłosowski TomaszSioła Oliwia14 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Szafran AdamKosowska Martyna5 F
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kaszuba DawidKwadrans Paulina2 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Mroczek MichałZygmunt Weronika6 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Mroczek MichałZygmunt Weronika10 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kaszuba DawidKwadrans Paulina2 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Mroczek MichałZygmunt Weronika6 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kaszuba DawidKwadrans Paulina9 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kłosowski TomaszSioła Oliwia8 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kłosowski TomaszSioła Oliwia14 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Francik AdrianZielińska Zofia3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Szafran AdamKosowska Martyna2 G
OTTT Będzin 2018Kłosowski TomaszSioła Oliwia5 D
OTTT Będzin 2018Szafran AdamKosowska Martyna3 G
OTTT Będzin 2018Francik AdrianZielińska Zofia3 G
OTTT Będzin 2018Kłosowski TomaszSioła Oliwia8 D
OTTT Będzin 2018Mroczek MichałZygmunt Weronika16 E
OTTT Będzin 2018Mroczek MichałZygmunt Weronika13 D
OTTT Będzin 2018Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 D
OTTT Będzin 2018Kaszuba DawidKwadrans Paulina11 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Szafran AdamKosowska Martyna3 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Mroczek MichałZygmunt Weronika5 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Francik AdrianZielińska Zofia3 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Mroczek MichałZygmunt Weronika6 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kłosowski TomaszSioła Oliwia6 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kłosowski TomaszSioła Oliwia3 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kaszuba DawidKwadrans Paulina9 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kaszuba DawidKwadrans Paulina9 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kaszuba DawidKwadrans Paulina11 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mroczek MichałZygmunt Weronika5 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Szafran AdamKosowska Martyna2 G
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mroczek MichałZygmunt Weronika9 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Francik AdrianZielińska Zofia3 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kaszuba DawidKwadrans Paulina2 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Mroczek MichałZygmunt Weronika8 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Mroczek MichałZygmunt Weronika6 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kaszuba DawidKwadrans Paulina6 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Szafran AdamKosowska Martyna2 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kłosowski TomaszSioła Oliwia4 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kłosowski TomaszSioła Oliwia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłosowski TomaszSioła Oliwia9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłosowski TomaszSioła Oliwia12 D
PERFECT DANCE Szafran AdamKosowska Martyna2 G
PERFECT DANCE Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 D
PERFECT DANCE Kaszuba DawidKwadrans Paulina10 D
PERFECT DANCE Mroczek MichałZygmunt Weronika11 E
PERFECT DANCE Mroczek MichałZygmunt Weronika7 E
PERFECT DANCE Misiaszek SzymonCelej Amelia3 G
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mroczek MichałZygmunt Weronika10 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mroczek MichałZygmunt Weronika15 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Francik AdrianZielińska Zofia2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kaszuba DawidKwadrans Paulina7 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kaszuba DawidKwadrans Paulina10 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Mroczek MichałZygmunt Weronika3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Mroczek MichałZygmunt Weronika4 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kłosowski TomaszSioła Oliwia4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Misiaszek SzymonCelej Amelia3 G
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kłosowski TomaszSioła Oliwia6 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kaszuba DawidKwadrans Paulina14 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Francik AdrianZielińska Zofia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Szafran AdamKosowska Martyna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kłosowski TomaszSioła Oliwia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Mroczek MichałZygmunt Weronika15 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Mroczek MichałZygmunt Weronika14 E
Puchar Klas F, E i DKaszuba DawidKwadrans Paulina25 D
Puchar Klas F, E i DKaszuba DawidKwadrans Paulina28 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mroczek MichałZygmunt Weronika11 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mroczek MichałZygmunt Weronika8 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Szafran AdamKosowska Martyna1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kłosowski TomaszSioła Oliwia2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kłosowski TomaszSioła Oliwia11 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Francik AdrianZielińska Zofia2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Mroczek MichałZygmunt Weronika6 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Mroczek MichałZygmunt Weronika12 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Szafran AdamKosowska Martyna1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Mroczek MichałZygmunt Weronika26 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Mroczek MichałZygmunt Weronika23 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kaszuba DawidKwadrans Paulina14 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kłosowski TomaszSioła Oliwia7 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Misiaszek SzymonCelej Amelia3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Francik AdrianZielińska Zofia1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Szafran AdamKosowska Martyna1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mroczek MichałZygmunt Weronika13 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mroczek MichałZygmunt Weronika18 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kłosowski TomaszSioła Oliwia8 E
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Misiaszek SzymonCelej Amelia3 G
Mistrzostwa Klas A,B,C Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila10 A
Stars Final 2018 Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila3 A
Stars Final 2018 Kaszuba DawidKwadrans Paulina7 E
Stars Final 2018 Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 E
Stars Final 2018 Kłosowski TomaszSioła Oliwia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłosowski TomaszSioła Oliwia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Misiaszek SzymonCelej Amelia3 G
Mini Karnawałowy Pląs Misiaszek SzymonCelej Amelia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kłosowski TomaszSioła Oliwia4 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Kaszuba DawidKwadrans Paulina2 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Kaszuba DawidKwadrans Paulina5 E
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Kłosowski TomaszSioła Oliwia3 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKłosowski TomaszSioła Oliwia10 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaszuba DawidKwadrans Paulina14 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaszuba DawidKwadrans Paulina8 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKłosowski MarcinŁaźnia Kamila16 A
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Kaszuba DawidKwadrans Paulina2 E
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kłosowski TomaszSioła Oliwia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kaszuba DawidKwadrans Paulina2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kaszuba DawidKwadrans Paulina7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szafran AdamKosowska Martyna2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Francik AdrianZielińska Zofia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Misiaszek SzymonCelej Amelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kłosowski TomaszSioła Oliwia7 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kaszuba DawidKwadrans Paulina6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kłosowski TomaszSioła Oliwia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Szafran AdamKosowska Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Francik AdrianZielińska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Misiaszek SzymonCelej Amelia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kaszuba DawidKwadrans Paulina2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila9 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKłosowski TomaszSioła Oliwia3 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKaszuba DawidKwadrans Paulina7 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKaszuba DawidKwadrans Paulina3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kaszuba DawidKwadrans Paulina2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Misiaszek SzymonCelej Amelia1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Francik AdrianZielińska Zofia2 H
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila12 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
Klasa Leliwa 2017 Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kaszuba DawidKwadrans Paulina6 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kłosowski TomaszSioła Oliwia6 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kłosowski TomaszSioła Oliwia8 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kłosowski TomaszSioła Oliwia5 E
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Kłosowski TomaszSioła Oliwia4 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKaszuba DawidKwadrans Paulina3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKłosowski TomaszSioła Oliwia4 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSzafran AdamKosowska Martyna2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMisiaszek SzymonCelej Amelia2 H
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila2 B
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kaszuba DawidKwadrans Paulina12 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Mroczek MichałJasińska Martyna8 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Misiaszek SzymonCelej Amelia2 H
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 F
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kłosowski TomaszSioła Oliwia7 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Szafran AdamKosowska Martyna2 H
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Mroczek MichałJasińska Martyna11 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Francik AdrianZielińska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kaszuba DawidKwadrans Paulina6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kaszuba DawidKwadrans Paulina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kłosowski TomaszSioła Oliwia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila5 B
Thomas Dance 2017 Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Kłosowski TomaszSioła Oliwia4 F
Thomas Dance 2017 Kaszuba DawidKwadrans Paulina10 F
Thomas Dance 2017 Mroczek MichałJasińska Martyna6 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kłosowski TomaszSioła Oliwia2 F
MDT Cup 2017 Kłosowski TomaszSioła Oliwia3 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila8 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kłosowski TomaszSioła Oliwia6 F
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kaszuba DawidKwadrans Paulina6 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 E
ArtDance Cup 2017Kłosowski TomaszSioła Oliwia6 F
ArtDance Cup 2017Mroczek MichałJasińska Martyna5 E
ArtDance Cup 2017Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 F
ArtDance Cup 2017Kaszuba DawidKwadrans Paulina7 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kłosowski TomaszSioła Oliwia2 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kaszuba DawidKwadrans Paulina5 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Kozioł Marek KrzysztofLizoń Izabela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Szafran AdamKosowska Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Francik AdrianZielińska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Misiaszek SzymonCelej Amelia2 H
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kłosowski TomaszSioła Oliwia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila32 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila5 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila27 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Kłosowski TomaszSioła Oliwia2 F
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Mroczek MichałJasińska Martyna6 E
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Mroczek MichałJasińska Martyna9 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila2 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Kłosowski TomaszSioła Oliwia10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila14 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKłosowski MarcinŁaźnia Kamila32 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPabis MaciejPółka Nikola40 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKłosowski MarcinŁaźnia Kamila9 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMroczek MichałJasińska Martyna29 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMroczek MichałJasińska Martyna16 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Kłosowski TomaszSioła Oliwia8 F
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Mroczek MichałJasińska Martyna8 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila4 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kłosowski TomaszSioła Oliwia7 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila20 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Kulawik KarolLangier Julia23 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kłosowski TomaszSioła Oliwia8 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Mroczek MichałJasińska Martyna4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Mroczek MichałJasińska Martyna5 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila27 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Mroczek MichałJasińska Martyna5 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Mroczek MichałJasińska Martyna4 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKulawik KarolLangier Julia10 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePabis MaciejPółka Nikola8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKulawik KarolLangier Julia10 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKłosowski MarcinŁaźnia Kamila14 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePabis MaciejPółka Nikola13 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKłosowski MarcinŁaźnia Kamila10 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pabis MaciejPółka Nikola21 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kulawik KarolLangier Julia27 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pabis MaciejPółka Nikola13 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kulawik KarolLangier Julia20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Kaszuba DawidSzyjka Nikola9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Kaszuba DawidSzyjka Nikola6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kulawik KarolLangier Julia18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kulawik KarolLangier Julia18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila21 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Pabis MaciejPółka Nikola27 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila25 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kaszuba DawidSzyjka Nikola2 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Mroczek MichałJasińska Martyna4 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Mroczek MichałJasińska Martyna6 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Kaszuba DawidSzyjka Nikola6 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila4 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila15 A
SALTATIO CUP Mroczek MichałJasińska Martyna4 E
SALTATIO CUP Kaszuba DawidSzyjka Nikola9 E
SALTATIO CUP Kaszuba DawidSzyjka Nikola8 E
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Pabis MaciejPółka Nikola19 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila20 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Zięba MateuszKulig Karolina36 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Kulawik KarolLangier Julia31 A
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kaszuba DawidSzyjka Nikola4 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kaszuba DawidSzyjka Nikola6 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mroczek MichałJasińska Martyna7 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mroczek MichałJasińska Martyna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila25 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Mroczek MichałJasińska Martyna4 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Kaszuba DawidSzyjka Nikola8 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Kaszuba DawidSzyjka Nikola4 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Mroczek MichałJasińska Martyna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kulawik KarolLangier Julia13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Zięba MateuszKulig Karolina14 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kulawik KarolLangier Julia12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Zięba MateuszKulig Karolina13 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Kulawik KarolLangier Julia4 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila23 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila39 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila6 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kulawik KarolLangier Julia7 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kulawik KarolLangier Julia11 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila12 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila4 B
Złote Pantofelki Kaszuba DawidWarchoł Aleksandra10 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMroczek MichałJasińska Martyna22 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMroczek MichałJasińska Martyna17 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKaszuba DawidWarchoł Aleksandra1 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPabis MaciejPółka Nikola41 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKulawik KarolLangier Julia43 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPabis MaciejPółka Nikola19 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZięba MateuszKulig Karolina53 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKłosowski MarcinŁaźnia Kamila17 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKulawik KarolLangier Julia11 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZięba MateuszKulig Karolina40 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKłosowski MarcinŁaźnia Kamila1 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Mroczek MichałJasińska Martyna6 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila4 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Zięba MateuszKulig Karolina10 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Mroczek MichałJasińska Martyna6 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila4 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Rokita BartłomiejKulczycka Weronika10 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Rokita BartłomiejKulczycka Weronika6 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Kaszuba DawidWarchoł Aleksandra1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKaszuba DawidWarchoł Aleksandra2 F
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejKłosowski TomaszKramarz Zuzanna7 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila14 B
XII PUCHAR REKTORA AGHMroczek MichałJasińska Martyna3 E
XII PUCHAR REKTORA AGHMroczek MichałJasińska Martyna6 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Mroczek MichałJasińska Martyna3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Mroczek MichałJasińska Martyna4 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Haska WojciechKról Karolina5 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Zięba MateuszKulig Karolina10 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kulawik KarolLangier Julia5 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila4 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kaszuba DawidWarchoł Aleksandra1 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kłosowski TomaszKramarz Zuzanna2 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kulawik KarolLangier Julia5 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila4 B
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Mroczek MichałJasińska Martyna2 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Mroczek MichałJasińska Martyna3 E
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Kłosowski TomaszKramarz Zuzanna6 F
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Kulawik KarolLangier Julia7 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Kulawik KarolLangier Julia21 OPEN