!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SKT AGH
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Wodowski AdrianDuda Magdalena5 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pagacz Jakub StanisławPiela Katarzyna4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pasiut SzymonFigiel Maria1 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Mycek KrzysztofWełna Renata6 D
Puchar Rektora AGH Wodowski AdrianDuda Magdalena6 C
Puchar Rektora AGH Skoczek MateuszSołtys Małgorzata7 D
Puchar Rektora AGH Pabian PiotrMachnik Marzena5 E
Puchar Rektora AGH Pasiut SzymonFigiel Maria2 F
Puchar Rektora AGH Pagacz Jakub StanisławPiela Katarzyna8 D
Puchar Rektora AGH Pabian PiotrMachnik Marzena2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Wodowski AdrianDuda Magdalena17 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Pasiut SzymonFigiel Maria6 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Skoczek MateuszSołtys Małgorzata11 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Skoczek MateuszSołtys Małgorzata3 D
GPS \" Bieruń 2019\" Mycek KrzysztofWełna Renata5 D
Puchar Klas A, B i C Davydenko YevheniiSierpniak Kaja4 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Davydenko YevheniiSierpniak Kaja1 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Skoczek MateuszSołtys Małgorzata8 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pabian PiotrMachnik Marzena8 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pabian PiotrMachnik Marzena3 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Davydenko YevheniiSierpniak Kaja2 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Mycek KrzysztofWełna Renata4 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWodowski AdrianDuda Magdalena19 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWodowski AdrianDuda Magdalena12 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Pabian PiotrMachnik Marzena1 F
Majówka w Krakowie - OTTT Skoczek MateuszSołtys Małgorzata7 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymMycek KrzysztofWełna Renata10 D
Puchar Klas F, E i D Skoczek MateuszSołtys Małgorzata8 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wodowski AdrianDuda Magdalena13 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wodowski AdrianDuda Magdalena8 C
ArtDance Cup 2019Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiAbramczyk Tomasz WojciechBłach Marta32 OPEN
ArtDance Cup 2019Pagacz Jakub StanisławPiela Katarzyna10 D
ArtDance Cup 2019Połeć PiotrOświęcimska Dominika8 F
ArtDance Cup 2019Pabian PiotrMachnik Marzena2 F
ArtDance Cup 2019Połeć PiotrOświęcimska Dominika5 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Skoczek MateuszSołtys Małgorzata11 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta7 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pagacz Jakub StanisławPiela Katarzyna16 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mycek KrzysztofWełna Renata5 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Skoczek MateuszSołtys Małgorzata4 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta10 C
IX GPS \"Biała Dama\" Mycek KrzysztofWełna Renata10 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Pabian PiotrMachnik Marzena10 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Skoczek MateuszSołtys Małgorzata7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skoczek MateuszSołtys Małgorzata7 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSkoczek MateuszSołtys Małgorzata6 E
CeA GPSMycek KrzysztofWełna Renata11 OPEN
CeA GPSMycek KrzysztofWełna Renata5 D
XLV Puchar Wieczystego Skoczek MateuszSołtys Małgorzata12 E
XLV Puchar Wieczystego Pabian PiotrMachnik Marzena13 F
XLV Puchar Wieczystego Pabian PiotrMachnik Marzena4 F
XLV Puchar Wieczystego Wodowski AdrianDuda Magdalena36 C
XLV Puchar Wieczystego Wodowski AdrianDuda Magdalena27 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Skoczek MateuszSołtys Małgorzata1 E
OTTT Siewierz 2018Skoczek MateuszSołtys Małgorzata4 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Skoczek MateuszSołtys Małgorzata2 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Pabian PiotrMachnik Marzena8 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Skoczek MateuszSołtys Małgorzata8 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Pabian PiotrMachnik Marzena3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Skoczek MateuszSołtys Małgorzata4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Skoczek MateuszSołtys Małgorzata3 E
OTTT Będzin 2018Skoczek MateuszSołtys Małgorzata9 E
KLASA 2018Skoczek MateuszSołtys Małgorzata3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiRóg JerzyOświęcimska Dominika5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKwiatoń WiktorPłatek Aleksandra4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiPabian PiotrMachnik Marzena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiPabian PiotrMachnik Marzena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiRóg JerzyOświęcimska Dominika2 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Róg JerzyOświęcimska Dominika7 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Róg JerzyOświęcimska Dominika6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wodowski AdrianDuda Magdalena1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Skoczek MateuszIdzik Beata6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Skoczek MateuszIdzik Beata8 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Wodowski AdrianDuda Magdalena4 D
Puchar Klas F, E i DSkoczek MateuszIdzik Beata4 F
Puchar Klas F, E i DPabian PiotrMachnik Marzena15 F
Puchar Klas F, E i DSkoczek MateuszIdzik Beata18 F
Puchar Klas F, E i DPabian PiotrMachnik Marzena9 F
Puchar Klas F, E i DWodowski AdrianDuda Magdalena13 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bysiak JakubHojka Karolina5 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wodowski AdrianDuda Magdalena4 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bysiak JakubHojka Karolina6 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Skoczek MateuszIdzik Beata2 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Skoczek MateuszIdzik Beata7 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Wodowski AdrianDuda Magdalena6 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Skoczek MateuszIdzik Beata4 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Skoczek MateuszIdzik Beata11 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Skoczek MateuszIdzik Beata20 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Skoczek MateuszIdzik Beata13 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Wodowski AdrianDuda Magdalena6 D
Stars Final 2018 Wodowski AdrianDuda Magdalena2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Wodowski AdrianDuda Magdalena2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBysiak JakubHojka Karolina5 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMyśliwiec ŁukaszKizińska Ola16 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSkoczek MateuszIdzik Beata7 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSkoczek MateuszIdzik Beata13 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMyśliwiec ŁukaszKizińska Ola11 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAbramczyk Tomasz WojciechBłach Marta28 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWodowski AdrianDuda Magdalena26 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBysiak JakubHojka Karolina25 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWodowski AdrianDuda Magdalena15 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wodowski AdrianDuda Magdalena3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Skoczek MateuszIdzik Beata9 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Mycek KrzysztofWełna Renata6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Bysiak JakubHojka Karolina6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Skoczek MateuszIdzik Beata6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Wodowski AdrianDuda Magdalena3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Wodowski AdrianDuda Magdalena6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówBysiak JakubHojka Karolina4 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówSkoczek MateuszIdzik Beata1 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMyśliwiec ŁukaszKizińska Ola8 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówSkoczek MateuszIdzik Beata3 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówBysiak JakubHojka Karolina3 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówWodowski AdrianDuda Magdalena2 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówWodowski AdrianDuda Magdalena3 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówAbramczyk Tomasz WojciechBłach Marta6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMyśliwiec ŁukaszKizińska Ola4 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Mycek KrzysztofWełna Renata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Bysiak JakubHojka Karolina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Bysiak JakubHojka Karolina6 E
Thomas Dance 2017 Kuźma MateuszPiela Katarzyna7 D
Thomas Dance 2017 Róg JerzyDrzewowska Sylwia8 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Wodowski AdrianDuda Magdalena9 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta3 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWodowski AdrianDuda Magdalena10 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaAbramczyk Tomasz WojciechBłach Marta6 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Wodowski AdrianDuda Magdalena11 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta3 B
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMycek KrzysztofWełna Renata7 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMycek KrzysztofWełna Renata5 D
ArtDance Cup 2017Kuźma MateuszPiela Katarzyna7 D
ArtDance Cup 2017Wodowski AdrianDuda Magdalena10 D
ArtDance Cup 2017Bysiak JakubHojka Karolina8 E
ArtDance Cup 2017Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta6 B
ArtDance Cup 2017Bysiak JakubHojka Karolina4 E
ArtDance Cup 2017Myśliwiec ŁukaszKizińska Ola7 F
ArtDance Cup 2017Myśliwiec ŁukaszKizińska Ola5 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Skoczek MateuszIdzik Beata6 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta5 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kuźma MateuszPiela Katarzyna7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Wodowski AdrianDuda Magdalena8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Wodowski AdrianDuda Magdalena8 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Bysiak JakubHojka Karolina7 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Myśliwiec ŁukaszKizińska Ola9 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Bysiak JakubHojka Karolina11 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Skoczek MateuszIdzik Beata8 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Skoczek MateuszIdzik Beata9 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Myśliwiec ŁukaszKizińska Ola7 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kuźma MateuszPiela Katarzyna10 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta4 B
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorMycek KrzysztofWełna Renata6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma MateuszPiela Katarzyna4 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta4 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Mycek KrzysztofWełna Renata10 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMyśliwiec ŁukaszKizińska Ola9 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSkoczek MateuszIdzik Beata11 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMyśliwiec ŁukaszKizińska Ola16 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWodowski AdrianDuda Magdalena9 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWodowski AdrianDuda Magdalena12 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaAbramczyk Tomasz WojciechBłach Marta6 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta2 B
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Kuźma MateuszPiela Katarzyna4 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKuźma MateuszPiela Katarzyna32 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWójcik MateuszBujas Karolina30 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWodowski AdrianDuda Magdalena34 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKuźma MateuszPiela Katarzyna18 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWodowski AdrianDuda Magdalena27 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Mycek KrzysztofWełna Renata6 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Kuźma MateuszPiela Katarzyna4 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Wodowski AdrianDuda Magdalena4 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta4 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Wójcik MateuszBujas Karolina7 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Wójcik MateuszBujas Karolina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Wodowski AdrianDuda Magdalena10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Wodowski AdrianDuda Magdalena9 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Wójcik MateuszBujas Karolina16 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Wodowski AdrianDuda Magdalena9 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Wodowski AdrianDuda Magdalena8 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Wójcik MateuszBujas Karolina4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta4 B
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wójcik MateuszBujas Karolina4 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta1 B
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna5 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wójcik MateuszBujas Karolina5 C
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna6 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta4 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Wodowski AdrianDuda Magdalena6 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Wodowski AdrianDuda Magdalena3 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Wodowski AdrianDuda Magdalena6 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta7 B
BAL 2016 Wodowski AdrianDuda Magdalena3 D
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Wodowski AdrianDuda Magdalena3 D
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Wodowski AdrianDuda Magdalena4 D
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Mycek KrzysztofWełna Renata3 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Zięć RyszardRębisz Katarzyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Wójcik MateuszBujas Karolina5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Mycek KrzysztofWełna Renata5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna6 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna4 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta9 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna7 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna7 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
SALTATIO CUP Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna3 E
SALTATIO CUP Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna4 E
SALTATIO CUP Zięć RyszardRębisz Katarzyna7 E
SALTATIO CUP Ciechanowski DariuszBorcz Halina11 E
SALTATIO CUP Wodowski AdrianDuda Magdalena6 D
SALTATIO CUP Zięć RyszardRębisz Katarzyna8 D
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta26 B
SALTATIO CUP Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Mycek KrzysztofWełna Renata5 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Wodowski AdrianDuda Magdalena5 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Wodowski AdrianDuda Magdalena8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Nowosiad TomaszGodziszewska Agnieszka10 C
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta3 B
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Wodowski AdrianDuda Magdalena10 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Ciechanowski DariuszBorcz Halina11 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Ciechanowski DariuszBorcz Halina6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta4 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna4 E
Łódzka Liga Taneczna Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna3 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaWójcik MateuszBujas Karolina5 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaAbramczyk Tomasz WojciechBłach Marta7 B
Łódzka Liga Taneczna Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna2 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna6 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna2 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Zięć RyszardRębisz Katarzyna3 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Wójcik MateuszBujas Karolina5 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Zięć RyszardRębisz Katarzyna7 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Wodowski AdrianDuda Magdalena8 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Wodowski AdrianDuda Magdalena9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wodowski AdrianDuda Magdalena9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wodowski AdrianDuda Magdalena9 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wójcik MateuszBujas Karolina1 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna4 E
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta41 B
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna6 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Radłowski TymoteuszPiwowarska Justyna4 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Zięć RyszardRębisz Katarzyna9 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Wójcik MateuszBujas Karolina4 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Wodowski AdrianDuda Magdalena9 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Zięć RyszardRębisz Katarzyna16 D
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta28 OPEN
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Nowosiad TomaszGodziszewska Agnieszka9 C
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta7 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Wodowski AdrianDuda Magdalena9 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Zięć RyszardRębisz Katarzyna7 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Wójcik MateuszBujas Karolina5 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Zięć RyszardRębisz Katarzyna8 D
Złote Pantofelki Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta6 B
Złote Pantofelki Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
Złote Pantofelki Nowosiad TomaszGodziszewska Agnieszka6 C
Złote Pantofelki Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaWodowski AdrianDuda Magdalena5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaWodowski AdrianDuda Magdalena9 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Zięć RyszardRębisz Katarzyna9 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWójcik MateuszBujas Karolina13 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZięć RyszardRębisz Katarzyna25 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWodowski AdrianDuda Magdalena32 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWójcik MateuszBujas Karolina2 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWodowski AdrianDuda Magdalena25 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZięć RyszardRębisz Katarzyna11 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAbramczyk Tomasz WojciechBłach Marta23 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Zięć RyszardRębisz Katarzyna3 E
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta7 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Zięć RyszardRębisz Katarzyna4 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Wójcik MateuszBujas Karolina7 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Wójcik MateuszBujas Karolina2 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Wodowski AdrianDuda Magdalena10 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Wodowski AdrianDuda Magdalena8 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Wójcik MateuszBujas Karolina2 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta6 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Wójcik MateuszBujas Karolina2 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Zięć RyszardRębisz Katarzyna2 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Zięć RyszardRębisz Katarzyna3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wójcik MateuszBujas Karolina3 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wodowski AdrianDuda Magdalena6 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wójcik MateuszBujas Karolina3 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wodowski AdrianDuda Magdalena6 D
XII PUCHAR REKTORA AGHWodowski AdrianDuda Magdalena6 D
XII PUCHAR REKTORA AGHAbramczyk Tomasz WojciechBłach Marta2 B
XII PUCHAR REKTORA AGHWodowski AdrianDuda Magdalena7 D
XII PUCHAR REKTORA AGHWójcik MateuszBujas Karolina5 D
XII PUCHAR REKTORA AGHWójcik MateuszBujas Karolina1 D
XII PUCHAR REKTORA AGHZięć RyszardRębisz Katarzyna3 E
XII PUCHAR REKTORA AGHZięć RyszardRębisz Katarzyna2 E
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta28 OPEN
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Zięć RyszardRębisz Katarzyna3 E
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Zięć RyszardRębisz Katarzyna6 E
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Wójcik MateuszBujas Karolina6 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Wodowski AdrianDuda Magdalena9 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta3 B
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Wójcik MateuszBujas Karolina2 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Abramczyk Tomasz WojciechBłach Marta18 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Zięć RyszardRębisz Katarzyna5 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Zięć RyszardRębisz Katarzyna4 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Wodowski AdrianDuda Magdalena7 D