!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
KADRYL
Białystok (Podlaskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina3 B
Grand Prix Polski PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina2 B
Grand Prix Polski PTT Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra34 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina24 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zaprzalka JakubTopczewska Gabriela31 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina30 OPEN
Grand Prix Polski PTT Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zaprzalka JakubTopczewska Gabriela9 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina21 B
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Datczuk PiotrKlimiuk Ksenia3 OPEN
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Datczuk PiotrKlimiuk Ksenia4 B
OTTS o MemoriaĹ‚ B. KrzyĹĽanowskiej-Ksok Szczecinek 06.03.2021Bartyś MarcinPokorska Ada2 A
OTTS o MemoriaĹ‚ B. KrzyĹĽanowskiej-Ksok Szczecinek 06.03.2021Bartyś MarcinPokorska Ada1 A
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina3 OPEN
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina1 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina3 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina23 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra11 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina10 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra7 A
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra37 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina28 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra33 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina17 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Filim MichałKarecka Gabriela5 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Filim MichałKarecka Gabriela1 C
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Konopka MateuszJurkowska Julia8 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Sikorski AdamTarasewicz Natalia7 E
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Zawistowski FilipKosakowska Paulina2 E
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia1 E
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Waśkowski JanSmaka Maja7 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Grabowski KornelKiryluk Julia5 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda1 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Myśliński BartoszKamińska Martyna1 H
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Waśkowski JanSmaka Maja4 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Rogalewski HubertSkiepko Weronika6 E
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna4 E
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Cybulko WiktorPawłowska Julia2 H
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Krejza TymoteuszDołżyńska Klaudia1 H
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Chwieduk AntoniAmbrożej Michalina1 H
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Balun LeonZubiel Maria1 H
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020German Michał AaronPogorzelska Amelia2 F
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Polecki JanSkowrońska Laura1 F
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Sidorowicz JakubBartyś Magdalena8 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Sidorowicz JakubBartyś Magdalena8 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Bartyś MarcinPokorska Ada2 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Bartyś MarcinPokorska Ada1 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda6 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Datczuk PiotrKlimiuk Ksenia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Grabowski KornelKiryluk Julia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Sidorowicz JakubBartyś Magdalena4 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Sidorowicz JakubBartyś Magdalena9 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Sikorski AdamTarasewicz Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Matejczuk HubertSokołowska Julia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Matejczuk HubertSokołowska Julia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Datczuk PiotrKlimiuk Ksenia8 B
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda4 C
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Grabowski KornelKiryluk Julia11 C
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda7 C
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Waśkowski JanSmaka Maja9 D
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Sidorowicz JakubBartyś Magdalena18 D
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Sidorowicz JakubBartyś Magdalena17 D
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda4 D
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda6 D
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Waśkowski JanSmaka Maja9 D
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna7 E
47 Puchar Wieczystego Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina1 OPEN
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJończyk PiotrMikita Joanna5 C
47 Puchar Wieczystego Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina21 B
47 Puchar Wieczystego Zaprzalka JakubTopczewska Gabriela33 B
47 Puchar Wieczystego Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra6 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJończyk PiotrMikita Joanna2 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJończyk PiotrMikita Joanna2 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJończyk PiotrMikita Joanna1 D
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Datczuk PiotrKlimiuk Ksenia32 B
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Filim MichałKarecka Gabriela2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra1 A
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Filim MichałKarecka Gabriela8 C
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Filim MichałKarecka Gabriela10 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Zaprzalka JakubTopczewska Gabriela8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Jończyk PiotrMikita Joanna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Jończyk PiotrMikita Joanna2 OPEN
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Datczuk PiotrKlimiuk Ksenia4 B
Mistrzostwa Polski Latin Filim MichałKarecka Gabriela57 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra1 A
Mistrzostwa Polski Standard Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra40 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Bartyś MarcinPokorska Ada5 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Bartyś MarcinPokorska Ada6 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Grabowski KornelKiryluk Julia11 C
Grand Prix Polski PTT Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra25 OPEN
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Konopka MateuszJurkowska Julia1 E
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Grabowski KornelKiryluk Julia4 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda1 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda3 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Matejczuk HubertSokołowska Julia1 G
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra30 OPEN
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Grabowski KornelKiryluk Julia8 C
GRAND PRIX SENIORÓW Jończyk PiotrMikita Joanna1 D
GRAND PRIX SENIORÓW Jończyk PiotrMikita Joanna4 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Żuromina Żuromin 01.03.2020Zaprzałka JakubStawowska Kamila1 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Żuromina Żuromin 01.03.2020Grabowski KornelKiryluk Julia4 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Żuromina Żuromin 01.03.2020Zaprzałka JakubStawowska Kamila1 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Żuromina Żuromin 01.03.2020Grabowski KornelKiryluk Julia6 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Waśkowski JanSmaka Maja11 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda8 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Waśkowski JanSmaka Maja11 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Bartyś MarcinPokorska Ada17 OPEN
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Grabowski KornelKiryluk Julia4 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda7 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Waśkowski JanSmaka Maja14 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda8 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Grabowski KornelKiryluk Julia4 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda7 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Waśkowski JanSmaka Maja14 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Zaprzałka JakubStawowska Kamila1 C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Grabowski KornelKiryluk Julia11 C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Zaprzałka JakubStawowska Kamila3 C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Gierałtowski MaciejUlikowska Patrycja2 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Konopka MateuszJurkowska Julia3 E
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Citko DawidBielawska Dominika12 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Gierałtowski MaciejUlikowska Patrycja5 E
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Konopka MateuszJurkowska Julia4 E
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Zaprzałka JakubStawowska Kamila4 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Grabowski KornelKiryluk Julia8 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Chmielewski MichałTopczewska Gabriela10 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Chmielewski MichałTopczewska Gabriela9 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda5 D
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Waśkowski JanSmaka Maja8 D
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Grabowski KornelKiryluk Julia10 D
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Kalbarczyk WojciechGołosko Magda8 D
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Waśkowski JanSmaka Maja9 D
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Zaprzałka JakubStawowska Kamila8 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra2 A
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda4 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Grabowski KornelKiryluk Julia1 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Grabowski KornelKiryluk Julia3 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda7 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Grabowski KornelKiryluk Julia1 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda4 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Grabowski KornelKiryluk Julia3 D
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Chmielewski MichałTopczewska Gabriela4 C
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Chmielewski MichałTopczewska Gabriela1 C
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda7 D
Puchar WieczystegoSiemianowicz ErykDatczuk Aleksandra17 A
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Konopka MateuszJurkowska Julia6 E
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda3 D
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria4 F
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Konopka MateuszJurkowska Julia3 E
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia5 D
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia5 D
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Grabowski KornelKiryluk Julia1 D
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Rogalewski HubertSkiepko Weronika3 F
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Waśkowski JanSmaka Maja5 D
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Grabowski KornelKiryluk Julia7 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Waśkowski JanSmaka Maja10 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila1 C
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila2 C
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Bartyś MarcinPokorska Ada2 A
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda1 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Chudziński JakubKozłowska Katarzyna6 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Chwieduk AntoniAmbrożej Michalina1 H
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Chmielewski MichałTopczewska Gabriela2 C
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Sidorowicz JakubBartyś Magdalena8 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia4 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Waśkowski JanSmaka Maja8 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda4 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Grabowski KornelKiryluk Julia1 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia5 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Konopka MateuszJurkowska Julia4 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Waśkowski JanSmaka Maja11 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Grabowski KornelKiryluk Julia6 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda5 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019German MichałPogorzelska Amelia1 G
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Iwaniuk DominikDobrowolska Oliwia2 G
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Matejczuk HubertSokołowska Julia1 G
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Indries AlexSnarska Malena1 G
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Chwieduk StanisławDunda Elena1 G
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Chudziński JakubKopiczko Pola10 C
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila1 C
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Sidorowicz JakubBartyś Magdalena7 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Krejza TymoteuszDołżyńska Klaudia1 H
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia4 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa10 B
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Gierałtowski MaciejUlikowska Patrycja1 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila1 C
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Myśliński BartoszKamińska Martyna1 H
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Waśkowski JanSmaka Maja10 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Bartyś MarcinPokorska Ada2 A
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila1 C
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Waśkowski JanSmaka Maja5 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda3 D
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Grabowski KornelKiryluk Julia1 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila2 C
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Grabowski KornelKiryluk Julia7 D
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia5 D
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia5 D
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Konopka MateuszJurkowska Julia3 E
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria4 F
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Rogalewski HubertSkiepko Weronika3 F
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda1 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019German MichałPogorzelska Amelia1 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Waśkowski JanSmaka Maja9 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda6 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Grabowski KornelKiryluk Julia3 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia8 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Sikorski AdamMichałowska Weronika5 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria4 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula1 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Iwaniuk DominikDobrowolska Oliwia2 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Matejczyk HubertSokołowska Julia2 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Rogalewski SzymonZawistowska Pola2 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Indries AlexSnarska Malena1 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Chwieduk StanisławDunda Elena1 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Sitko KarolKonopka Magda2 H
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Chwieduk AntoniAmbrożej Michalina1 H
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia7 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Grabowski KornelKiryluk Julia5 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda7 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Chmielewski MichałTopczewska Gabriela1 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Waśkowski JanSmaka Maja11 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bartyś MarcinPokorska Ada2 A
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bartyś MarcinPokorska Ada1 A
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila6 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila4 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Chudziński JakubKopiczko Pola11 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bartyś MarcinPokorska Ada2 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bartyś MarcinPokorska Ada1 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Wróblewski KarolKozłowska Zuzanna10 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Konopka MateuszJurkowska Julia6 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna13 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Chudziński JakubKozłowska Katarzyna8 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia7 E
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda4 D
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Grabowski KornelKiryluk Julia1 D
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Waśkowski JanSmaka Maja8 D
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda8 D
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Grabowski KornelKiryluk Julia4 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina24 OPEN
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Konopka MateuszJurkowska Julia4 E
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Konopka MateuszJurkowska Julia4 E
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Bartyś MarcinPokorska Ada4 A
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Bartyś MarcinPokorska Ada8 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Bartyś MarcinPokorska Ada15 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Bartyś MarcinPokorska Ada1 A
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Bartyś MarcinPokorska Ada9 A
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Bartyś MarcinPokorska Ada10 A
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Bartyś MarcinPokorska Ada9 A
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Bartyś MarcinPokorska Ada10 A
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Indries AlexSnarska Malena2 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Polecki JanSkowrońska Laura2 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Matejczuk HubertSokołowska Julia1 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula1 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Chwieduk StanisławDunda Elena1 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Ambroziak KewinSojko Martyna1 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Gierałtowski MaciejUlikowska Patrycja2 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Sitko KarolKonopka Magdalena1 H
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019German MichałPogorzelska Amelia1 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Chwieduk AntoniAmbrożej Michalina1 H
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Brzozowski KonstantyOświecińska Hanna1 H
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Waśkowski JanSmaka Maja1 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Kalinowski NorbertBanachowicz Anna2 H
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Chudziński JakubKopiczko Pola11 C
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Iwaniuk DominikDobrowolska Oliwia2 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Rogalewski HubertSkiepko Weronika1 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Sikorski AdamMichałowska Weronika2 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Konopka MateuszJurkowska Julia1 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Wróblewski KarolKozłowska Zuzanna2 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Chmielewski MichałTopczewska Gabriela5 C
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila1 C
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia4 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Chudziński JakubKozłowska Katarzyna7 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna10 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Grabowski KornelKiryluk Julia2 D
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila5 C
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Grabowski KornelKiryluk Julia3 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Chmielewski MichałTopczewska Gabriela4 C
Puchar Klas A, B i C Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina4 A
Puchar Klas A, B i C Jabłoński AdamBorys Marlena26 A
Puchar Klas A, B i C Siemianowicz ErykDatczuk Aleksandra16 A
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia5 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Iwaniuk DominikDobrowolska Oliwia1 H
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Matejczuk HubertSokołowska Julia1 H
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Ambroziak KewinSojko Martyna1 G
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Chwieduk StanisławDunda Elena1 G
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Indries AlexSnarska Malena1 G
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula1 G
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Piechowski PiotrPopławska Julia1 G
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 G
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Sidorowicz JakubBartyś Magdalena6 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia8 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Konopka MateuszJurkowska Julia3 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Chudziński JakubKozłowska Katarzyna4 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Sidorowicz JakubBartyś Magdalena7 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Gierałtowski MaciejUlikowska Patrycja3 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019German MichałPogorzelska Amelia2 G
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Waśkowski JanSmaka Maja2 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Rogalewski HubertSkiepko Weronika3 F
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 F
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Grabowski KornelKiryluk Julia3 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Grabowski KornelKiryluk Julia1 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Chmielewski MichałTopczewska Gabriela6 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa10 B
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa5 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina35 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina8 OPEN
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Waśkowski JanSmaka Maja1 E
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Matejczuk HubertSokołowska Julia1 H
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Matejczuk HubertSokołowska Julia2 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Chwieduk StanisławDunda Elena1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Indies AlexSnarska Malena1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kalbarczyk KarolZajkowska Ula1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Ambroziak KewinSojko Martyna2 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Rybiński SzymonKurel Julia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna1 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria5 F
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Waśkowski JanSmaka Maja2 E
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Gierałtowski MaciejUlikowska Patrycja6 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina2 A
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Gierałtowski MaciejUlikowska Patrycja2 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Wróblewski KarolKozłowska Zuzanna4 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bartyś MarcinPokorska Ada2 A
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila3 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila2 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa2 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia2 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Konopka MateuszJurkowska Julia9 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa5 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Grabowski KornelKiryluk Julia4 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Grabowski KornelKiryluk Julia5 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sidorowicz JakubBartyś Magdalena7 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia2 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sidorowicz JakubBartyś Magdalena6 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Kalbarczyk KarolZakowska Ula1 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019German Michał AaronPogorzelska Amelia1 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna1 F
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Rogalewski HubertSkiepko Weronika3 F
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Sikorski AdamMichałowska Weronika4 F
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Konopka MateuszJurkowska Julia7 E
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Grabowski KornelKiryluk Julia6 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila3 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila5 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa5 B
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa3 B
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Waśkowski JanSmaka Maja2 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula2 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Szulganiuk JakubSuchocka Łucja3 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Konopka MateuszJurkowska Julia7 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Wróblewski KarolKozłowska Zuzanna10 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia10 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa7 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda3 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Gierałtowski MaciejUlikowska Patrycja4 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila2 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa7 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Zaprzałka JakubStawowska Kamila5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina9 OPEN
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 G
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Sidorowicz JakubBartyś Magdalena3 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Konopka MateuszJurkowska Julia10 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda1 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Waśkowski JanSmaka Maja2 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Filim MichałKisiel Paulina10 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina2 OPEN
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Filim MichałKisiel Paulina12 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika9 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Bartyś MarcinPokorska Ada2 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda1 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Bartyś MarcinPokorska Ada2 B
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Waśkowski JanSmaka Maja4 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina16 OPEN
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika3 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika1 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika1 C
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda1 E
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika2 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bartyś MarcinPokorska Ada9 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna4 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bartyś MarcinPokorska Ada3 A
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa8 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa11 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bartyś MarcinPokorska Ada1 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria5 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Rogalewski HubertSkiepko Weronika4 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria5 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Chudziński JakubKozłowska Katarzyna2 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia1 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Wróblewski KarolKozłowska Zuzanna10 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Ambroziak KewinSojko Martyna1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Romańczuk MateuszMichalak Natalia1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Iwaniuk DominikDobrowolska Oliwia1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Indries AlexSnarska Malena1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Chwieduk StanisławDunda Elena1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Ambroziak KewinSojko Martyna1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa11 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia1 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bartyś MarcinPokorska Ada9 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Waśkowski JanSmaka Maja3 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda2 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Sikorski AdamMichałowska Weronika1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Polecki JanMaziewska Amelia1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Chudziński JakubKozłowska Katarzyna2 F
Akademickie Mistrzostwa PolskiJabłoński DariuszPoniatowicz Karolina17 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bartyś MarcinPokorska Ada5 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Sidorowicz JakubBartyś Magdalena4 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika5 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Chmielewski MichałTopczewska Gabriela4 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bartyś MarcinPokorska Ada3 A
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa8 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bartyś MarcinPokorska Ada1 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Rogalewski HubertSkiepko Weronika4 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna4 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika1 C
Polish Cup PTT; WDC AL Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina25 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Chudziński JakubKozłowska Katarzyna2 F
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Sidorowicz JakubBartyś Magdalena6 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia2 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika1 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Bartyś MarcinPokorska Ada3 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika3 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Chmielewski MichałTopczewska Gabriela3 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński AdamBorys Marlena7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński AdamBorys Marlena29 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina4 A
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika1 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Piszczatowski MarcinTworkowska Angelika2 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiJabłoński AdamBorys Marlena22 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina9 A
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Jabłoński AdamBorys Marlena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina8 OPEN
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Chwieduk StanisławDunda Elena1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński AdamBorys Marlena8 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina2 A
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Zawistowski FilipTarasewicz Natalia8 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Konopka MateuszWiszniewska Iga Anna11 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Wiszniewski MateuszJurkowska Julia11 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Sitko KarolPoduch Ada2 H
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kurel TymoteuszGregorczuk Katarzyna1 H
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Iwaniuk DominikDobrowolska Oliwia1 H
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Gliński AdamStepaniuk Zofia4 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Matejczyk HubertSokołowska Julia1 H
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kalbarczyk WojciechGołosko Magda3 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia2 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Ambroziak KewinSojko Martyna2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Romańczuk MateuszMichalak Natalia2 H
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Indries AlexSnarska Malena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński AdamBorys Marlena32 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa47 B
XLV Puchar Wieczystego Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa4 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Ambroziak KewinSojko Martyna1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Majewski Filip AleksanderGrześ Julia1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula1 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Jończyk PiotrMikita Joanna1 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Jończyk PiotrMikita Joanna1 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Jończyk PiotrMikita Joanna3 E
OTTT Będzin 2018Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina2 A
Puchar Klas A,B i C Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina25 A
Puchar Klas A,B i C Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa33 B
Puchar Klas A,B i C Jabłoński AdamBorys Marlena21 A
Puchar Klas A,B i C Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa16 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jończyk PiotrMikita Joanna1 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jończyk PiotrMikita Joanna2 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jończyk PiotrMikita Joanna6 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jończyk PiotrMikita Joanna1 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra3 B
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Jończyk PiotrMikita Joanna1 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Jończyk PiotrMikita Joanna1 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 B
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Chmielewski MichałSawicka Klaudia3 C
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Chmielewski MichałSawicka Klaudia4 C
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Zaprzalka JakubZiembińska Julia3 C
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Majewski Filip AleksanderGrześ Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra1 B
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Zaprzalka JakubZiembińska Julia3 B
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Gliński AdamStepaniuk Zofia2 G
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna3 G
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula1 H
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 G
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia1 G
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Konopka MateuszWiszniewska Iga Anna3 G
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Wiszniewski MateuszJurkowska Julia1 H
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Ambroziak KewinSojko Martyna1 H
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Majewski Filip AleksanderGrześ Julia2 H
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 H
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Sikorski AdamKozłowska Katarzyna2 G
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Rogalewski SzymonZawistowska Pola4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Zaprzalka JakubZiembińska Julia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Chudziński JakubSkiepko Weronika6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Gliński AdamStepaniuk Zofia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Sidorowicz JakubBartyś Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Gliński AdamStepaniuk Zofia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Chudziński JakubSkiepko Weronika2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Sidorowicz JakubBartyś Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Sikorski AdamKozłowska Katarzyna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Zaprzalka JakubZiembińska Julia3 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJończyk PiotrMikita Joanna1 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJończyk PiotrMikita Joanna1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński AdamBorys Marlena18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Chmielewski MichałSawicka Klaudia9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Grabowski KornelStawowska Kamila5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Grabowski KornelStawowska Kamila7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Grabowski KornelStawowska Kamila5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Grabowski KornelStawowska Kamila5 D
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Jończyk PiotrMikita Joanna1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Jończyk PiotrMikita Joanna5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Jabłoński AdamBorys Marlena16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Sidorowicz JakubBartyś Magdalena6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Gliński AdamStepaniuk Zofia1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Ambroziak KewinSojko Martyna1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Zawistowski FilipTarasewicz Natalia3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Sikorski AdamKozłowska Katarzyna2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Wiszniewski MateuszJurkowska Julia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Citko DawidBielawska Dominika1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Grabowski KornelStawowska Kamila3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Zaprzalka JakubZiembińska Julia2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Rogalewski HubertMichałowska Weronika1 H
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Rogalewski HubertMichałowska Weronika1 H
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Gliński AdamStepaniuk Zofia1 G
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna3 G
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Ambroziak KewinSojko Martyna2 H
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula1 H
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Majewski Filip AleksanderGrześ Julia1 H
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia1 G
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Sikorski AdamKozłowska Katarzyna2 G
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 G
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 H
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Wiszniewski MateuszJurkowska Julia1 H
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Citko DawidBielawska Dominika2 D
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Grabowski KornelStawowska Kamila3 D
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Grabowski KornelStawowska Kamila3 D
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Zaprzalka JakubZiembińska Julia4 C
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa5 C
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Chmielewski MichałSawicka Klaudia6 C
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Oksień DominikRutkowska Agata7 C
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra3 B
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Zaprzalka JakubZiembińska Julia4 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Chmielewski MichałSawicka Klaudia5 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTJabłoński DariuszPoniatowicz Karolina24 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina46 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jabłoński AdamBorys Marlena20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Citko DawidBielawska Dominika2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zaprzalka JakubZiembińska Julia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Sikorski AdamKozłowska Katarzyna3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zawistowski FilipTarasewicz Natalia6 F
Mistrzostwa Klas A,B,C Jabłoński AdamBorys Marlena28 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina26 A
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina10 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Filim MichałTopczewska Gabriela15 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Filim MichałTopczewska Gabriela14 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina29 OPEN
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra4 B
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Chmielewski MichałSawicka Klaudia4 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Chmielewski MichałSawicka Klaudia10 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zaprzalka JakubZiembińska Julia5 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zawistowski FilipTarasewicz Natalia8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Filim MichałTopczewska Gabriela11 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Filim MichałTopczewska Gabriela9 C
Gwiazdkowy TTT Datczuk PiotrZaczkowska Weronika4 E
Gwiazdkowy TTT Sikorski AdamKozłowska Katarzyna3 G
Gwiazdkowy TTT Zaprzalka JakubZiembińska Julia2 C
Gwiazdkowy TTT Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa4 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJabłoński DariuszPoniatowicz Karolina31 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCichoński GrzegorzSliżewska Ewa11 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCichoński GrzegorzSliżewska Ewa10 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra5 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Sidorowicz JakubBartyś Magdalena11 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Sikorski AdamKozłowska Katarzyna3 G
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 G
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Lipski Michał JerzyBielecka Natalia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Sidorowicz JakubBartyś Magdalena6 F
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Sidorowicz JakubBartyś Magdalena8 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Lipski Michał JerzyBielecka Natalia3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra5 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Zaprzalka JakubZiembińska Julia2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Waśkowski JanSmaka Maja3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Citko AdamSojko Gabriela1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Gliński AdamStepaniuk Zofia3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Sikorski AdamKozłowska Katarzyna2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Rogalewski HubertMichałowska Weronika1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Lipski Michał JerzyBielecka Natalia2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Datczuk PiotrZaczkowska Weronika1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Chudziński JakubSkiepko Weronika4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Sidorowicz JakubBartyś Magdalena3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Majewski Filip AleksanderGrześ Julia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Kalbarczyk KarolZajkowska Urszula2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Rogalewski SzymonZawistowska Pola1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Ambroziak KewinSojko Martyna1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia4 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Filim MichałTopczewska Gabriela3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Zaprzalka JakubZiembińska Julia2 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Jabłoński DariuszPoniatowicz Karolina1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Filim MichałTopczewska Gabriela4 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Citko DawidTworkowska Angelika3 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa2 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Chmielewski MichałSawicka Klaudia4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Filim MichałTopczewska Gabriela5 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Citko DawidTworkowska Angelika4 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa3 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Filim MichałTopczewska Gabriela3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Datczuk PiotrZaczkowska Weronika1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Datczuk PiotrZaczkowska Weronika1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Chudziński JakubSkiepko Weronika3 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Sidorowicz JakubBartyś Magdalena2 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa oraz Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT Citko DawidTworkowska Angelika4 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Lipski Michał JerzyBielecka Natalia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Citko DawidTworkowska Angelika4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Majewski Filip AleksanderGrześ Julia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rogalewski SzymonZawistowska Pola2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krasowski Jakub JanKlepacka Zuzanna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sikorski AdamKozłowska Katarzyna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rogalewski HubertMichałowska Weronika2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawistowski FilipTarasewicz Natalia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gliński AdamStepaniuk Zofia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Filim MichałTopczewska Gabriela3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ambroziak KewinSojko Martyna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawistowski FilipTarasewicz Natalia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sidorowicz JakubBartyś Magdalena5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chudziński JakubSkiepko Weronika6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jabłoński AdamBorys Marlena11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sidorowicz JakubBartyś Magdalena4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chudziński JakubSkiepko Weronika5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Datczuk PiotrZaczkowska Weronika1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipski Michał JerzyBielecka Natalia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szklarowicz KamilMisiewicz Emilia3 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra6 B
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Citko DawidTworkowska Angelika4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra5 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Citko DawidTworkowska Angelika4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra4 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Sikorski AdamKozłowska Katarzyna1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Citko DawidTworkowska Angelika3 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Filim MichałTopczewska Gabriela2 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa1 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Filim MichałTopczewska Gabriela4 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa2 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Citko DawidTworkowska Angelika1 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Datczuk PiotrRyczkowska Olga3 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Datczuk PiotrRyczkowska Olga3 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Rogalewski HubertKlepacka Zuzanna1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Gliński AdamStepaniuk Zofia3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Chudziński JakubSkiepko Weronika3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Sidorowicz JakubBartyś Magdalena2 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Horosz PawełZaczkowska Weronika1 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Lipski Michał JerzyBielecka Natalia3 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Augusewicz PiotrWądołowska Monika4 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Szklarowicz KamilMisiewicz Emilia2 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Augusewicz PiotrWądołowska Monika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Filim MichałTopczewska Gabriela7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Filim MichałTopczewska Gabriela6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa5 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Filim MichałTopczewska Gabriela2 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra3 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra1 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Filim MichałTopczewska Gabriela8 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Chmielewski MichałRutkowska Agata8 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Citko DawidTworkowska Angelika7 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa5 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Chmielewski MichałRutkowska Agata3 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Waśkowski JanRaplewicz Natalia3 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa1 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Szklarowicz KamilMisiewicz Emilia2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Horosz PawełZaczkowska Weronika1 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Stefanowski Igor KonstantyChmielewska Joanna4 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Gliński AdamStepaniuk Zofia3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Sidorowicz JakubBartyś Magdalena2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Chudziński JakubSkiepko Weronika2 G
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra13 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra8 B
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Citko DawidTworkowska Angelika4 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Citko DawidTworkowska Angelika3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Filim MichałTopczewska Gabriela5 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa4 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Oksień DominikSawicka Klaudia5 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Chmielewski MichałRutkowska Agata7 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Citko DawidTworkowska Angelika4 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Chmielewski MichałRutkowska Agata6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Datczuk PiotrRyczkowska Olga2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Oksień DominikSawicka Klaudia7 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra1 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Jabłoński BartekRutkowska Anita3 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Grygoruk PawełKrot Natalia4 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra3 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Jabłoński BartekRutkowska Anita4 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Datczuk PiotrRyczkowska Olga1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Filim MichałTopczewska Gabriela6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Sikorski AdamKozłowska Katarzyna1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Horosz PawełZaczkowska Weronika2 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Chudziński JakubSkiepko Weronika2 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Rogalewski HubertKlepacka Zuzanna1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Waśkowski JanRaplewicz Natalia3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Zaborowski SzymonGoryś Julia4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Sidorowicz JakubBartyś Magdalena2 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Lipski Michał JerzyBielecka Natalia3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Okulski RadosławKiryluk Julia2 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Szklarowicz KamilMisiewicz Emilia4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Gliński AdamStepaniuk Zofia3 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Augusewicz PiotrWądołowska Monika1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Augusewicz PiotrWądołowska Monika2 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Okulski RadosławKiryluk Julia1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Skutnik OskarSmaka Maja5 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra9 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra13 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Filim MichałTopczewska Gabriela13 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Filim MichałTopczewska Gabriela17 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyCitko DawidTworkowska Angelika4 D
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra27 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Grygoruk PawełKrot Natalia41 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra45 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Zajkowski KamilPoniatowicz Karolina33 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Jabłoński DariuszPokorska Ada46 A
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówOksień DominikSawicka Klaudia13 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówChmielewski MichałRutkowska Agata14 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówCitko DawidTworkowska Angelika12 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówOksień DominikSawicka Klaudia9 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówChmielewski MichałRutkowska Agata7 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówCitko DawidTworkowska Angelika2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Filim MichałTopczewska Gabriela7 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra11 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Grygoruk PawełKrot Natalia10 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Citko DawidTworkowska Angelika9 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra3 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Filim MichałTopczewska Gabriela8 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Citko DawidTworkowska Angelika8 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Augusewicz PiotrWądołowska Monika10 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Augusewicz PiotrWądołowska Monika7 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Datczuk PiotrRyczkowska Olga8 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Datczuk PiotrRyczkowska Olga7 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Jabłoński AdamBorys Marlena37 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Zajkowski KamilPoniatowicz Karolina25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zajkowski KamilPoniatowicz Karolina15 OPEN
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa8 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoHalicki MichałZiembińska Julia58 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZajkowski KamilPoniatowicz Karolina39 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJabłoński DariuszPokorska Ada34 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPurta BartoszBielawska Dominika7 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCitko DawidTworkowska Angelika47 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCichoński GrzegorzSliżewska Ewa37 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoHalicki MichałZiembińska Julia39 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPurta BartoszBielawska Dominika6 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCitko DawidTworkowska Angelika25 D
OTTT FAST-STEP MOTION Szklarowicz KamilMisiewicz Emilia4 E
OTTT FAST-STEP MOTION Citko DawidTworkowska Angelika10 C
OTTT FAST-STEP MOTION Filim MichałTopczewska Gabriela9 C
OTTT FAST-STEP MOTION Purta BartoszBielawska Dominika8 D
OTTT FAST-STEP MOTION Citko DawidTworkowska Angelika6 D
OTTT FAST-STEP MOTION Purta BartoszBielawska Dominika3 D
OTTT FAST-STEP MOTION Augusewicz PiotrWądołowska Monika4 E
OTTT FAST-STEP MOTION Augusewicz PiotrWądołowska Monika2 E
OTTT FAST-STEP MOTION Filim MichałTopczewska Gabriela6 C
OTTT FAST-STEP MOTION Sidorowicz JakubBartyś Magdalena3 G
OTTT FAST-STEP MOTION Sikorski AdamKozłowska Katarzyna2 H
OTTT FAST-STEP MOTION Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 G
OTTT FAST-STEP MOTION Zawistowski FilipTarasewicz Natalia3 G
OTTT FAST-STEP MOTION Citko AdamSobolewska Adela5 E
OTTT FAST-STEP MOTION Gliński AdamStepaniuk Zofia3 G
OTTT FAST-STEP MOTION Waśkowski JanRaplewicz Natalia6 E
OTTT FAST-STEP MOTION Oksień DominikSawicka Klaudia10 C
OTTT FAST-STEP MOTION Oksień DominikSawicka Klaudia9 C
OTTT FAST-STEP MOTION Rogalewski HubertKlepacka Zuzanna2 H
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTCitko AdamSobolewska Adela4 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTCitko DawidTworkowska Angelika4 D
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTOksień DominikSawicka Klaudia6 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTOksień DominikSawicka Klaudia8 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra4 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Zajkowski KamilPoniatowicz Karolina57 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Jabłoński DariuszPokorska Ada58 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGrygoruk PawełKrot Natalia3 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Suchowolec KamilBorowik Ewa6 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Jabłoński AdamBorys Marlena34 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Siemianowicz ErykKaczyńska Agata20 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Augusewicz PiotrWądołowska Monika7 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Augusewicz PiotrWądołowska Monika13 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Citko DawidTworkowska Angelika9 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Citko DawidTworkowska Angelika4 C
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Grygoruk PawełKrot Natalia3 C
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Jabłoński AdamBorys Marlena1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Jabłoński BartekRutkowska Anita2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Datczuk PiotrRyczkowska Olga2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Horosz PawełZaczkowska Weronika3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Oksień DominikSawicka Klaudia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Citko AdamSobolewska Adela4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Oksień DominikSawicka Klaudia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Chmielewski MichałRutkowska Agata7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Siemianowicz ErykKaczyńska Agata1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Chmielewski MichałRutkowska Agata4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Citko DawidTworkowska Angelika3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Grygoruk PawełKrot Natalia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Filim MichałTopczewska Gabriela5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Siemianowicz ErykKaczyńska Agata1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Jabłoński BartekRutkowska Anita3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Datczuk PiotrRyczkowska Olga2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Zajkowski KamilPoniatowicz Karolina2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Jabłoński DariuszPokorska Ada1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Horosz PawełZaczkowska Weronika3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Citko AdamSobolewska Adela4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Krasowski Jakub JanOkrągła Eliza4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Chmielewski MichałRutkowska Agata3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Citko DawidTworkowska Angelika5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Chudziński JakubSkiepko Weronika2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Sidorowicz JakubBartyś Magdalena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Krasowski Jakub JanOkrągła Eliza3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Sikorski AdamBurbyga Jewheniia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Chudziński JakubSkiepko Weronika3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Horosz PawełZaczkowska Weronika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Skutnik OskarSmaka Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Okulski RadosławKiryluk Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Citko AdamSobolewska Adela4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Grygoruk PawełKrot Natalia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Filim MichałTopczewska Gabriela6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Filim MichałTopczewska Gabriela4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Birycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Cichoński GrzegorzSliżewska Ewa3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Jabłoński BartekRutkowska Anita3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Zawistowski FilipTarasewicz Natalia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska Amelia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Szklarowicz KamilMisiewicz Emilia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Chmielewski MichałRutkowska Agata6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Citko DawidTworkowska Angelika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Filim MichałTopczewska Gabriela4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Jabłoński BartekRutkowska Anita4 B
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Oksień DominikSawicka Klaudia6 C
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Oksień DominikSawicka Klaudia7 C
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Grygoruk PawełKrot Natalia3 C
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Purta BartoszBielawska Dominika3 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Purta BartoszBielawska Dominika3 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJDatczuk PiotrRyczkowska Olga17 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJDatczuk PiotrRyczkowska Olga15 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBartyś MarcinDatczuk Aleksandra10 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBartyś MarcinDatczuk Aleksandra10 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJJabłoński DariuszPokorska Ada10 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPurta BartoszBielawska Dominika2 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGrygoruk PawełKrot Natalia2 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Jabłoński DariuszPokorska Ada31 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Siemianowicz ErykKaczyńska Agata17 OPEN
OTTT Małe Mazowsze Grygoruk PawełKrot Natalia4 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Siemianowicz ErykKaczyńska Agata25 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekSkutnik OskarSmaka Maja6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekBartyś MarcinDatczuk Aleksandra3 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekZaprzalka JakubŁapińska Milena4 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekBartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekCichoński GrzegorzŁupińska Iga3 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekGrygoruk PawełKrot Natalia4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekAugusewicz PiotrWądołowska Monika1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekAugusewicz PiotrWądołowska Monika2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekZaborowski SzymonKłopotowska Ina7 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekStefanowski Igor KonstantyChmielewska Joanna5 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekZawistowski FilipGawryluk Natalia1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekChmielewski MichałRutkowska Agata5 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekHorosz PawełZaczkowska Weronika4 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekCitko AdamSobolewska Adela4 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekOkulski RadosławKiryluk Julia3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekSikorski AdamBurbyga Jewheniia4 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekGliński AdamTarasewicz Natalia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekChudziński JakubSkiepko Weronika2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekSidorowicz JakubBartyś Magdalena1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekBirycki GabrielGiba Aleksandra Daria3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekStefanowicz KacperStepaniuk Zofia2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekChmielewski MichałRutkowska Agata3 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Grygoruk PawełKrot Natalia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Zajkowski KamilPoniatowicz Karolina31 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Jabłoński DariuszPokorska Ada35 OPEN
Festiwal Tańca Riviera 2016 Chmielewski MichałRutkowska Agata1 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra7 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Zaprzalka JakubŁapińska Milena8 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra5 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Chmielewski MichałRutkowska Agata11 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Grygoruk PawełKrot Natalia7 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Oksień DominikSawicka Klaudia5 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Augusewicz PiotrWądołowska Monika3 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Sidorowicz JakubBartyś Magdalena2 G
Festiwal Tańca Riviera 2016 Oksień DominikSawicka Klaudia5 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Okulski RadosławKiryluk Julia5 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Horosz PawełZaczkowska Weronika8 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Chudziński JakubSkiepko Weronika3 G
Festiwal Tańca Riviera 2016 Augusewicz PiotrWądołowska Monika3 E
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Grygoruk PawełKrot Natalia14 C
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Grygoruk PawełKrot Natalia23 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Grygoruk PawełKrot Natalia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Oksień DominikSawicka Klaudia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Oksień DominikSawicka Klaudia5 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Purta BartoszBielawska Dominika3 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra6 B
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Zaprzalka JakubŁapińska Milena3 B
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Bartyś MarcinDatczuk Aleksandra2 B
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Oksień DominikSawicka Klaudia3 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Oksień DominikSawicka Klaudia8 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Chmielewski MichałRutkowska Agata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Filim MichałTopczewska Gabriela6 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Purta BartoszBielawska Dominika1 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Sidorowicz JakubBartyś Magdalena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Zajkowski KamilPoniatowicz Karolina39 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Jabłoński AdamBorys Marlena23 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Siemianowicz ErykKaczyńska Agata17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Filim MichałTopczewska Gabriela11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Siemianowicz ErykKaczyńska Agata22 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Grygoruk PawełKrot Natalia8 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Grygoruk PawełKrot Natalia