!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
AXIS
Nowy Sącz (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia2 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGołąb MateuszKielusiak Maria1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gołąb MateuszKielusiak Maria3 G
Majówka w Krakowie - OTTT Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
Majówka w Krakowie - OTTT Gołąb MateuszKielusiak Maria3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGołąb MateuszKielusiak Maria3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceJasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gołąb MateuszKielusiak Maria3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Gołąb MateuszKielusiak Maria3 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Ząbkowski FilipBrudzińska Zuzanna3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gołąb MateuszKielusiak Maria3 G
KLASA 2018Ząbkowski FilipBrudzińska Zuzanna3 G
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁZąbkowski FilipBrudzińska Zuzanna2 G
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁGołąb MateuszKielusiak Maria2 G
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁBuchowicz BartoszStruk Weronika2 G
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁRespekta KamilKalinowska Dominika6 F
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁBurnagiel FilipBaran Martyna8 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁJasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁTomasiak WiktorFecko Julia8 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁBurnagiel FilipBaran Martyna6 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁTomasiak WiktorFecko Julia9 C
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaJasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Gołąb MateuszKielusiak Maria3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Franczak PatrykSerafin Julia8 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Tomasiak WiktorFecko Julia7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Tomasiak WiktorFecko Julia8 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Buchowicz MichałBochenek Adrianna10 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Buchowicz BartoszStruk Weronika2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Ciuła MiłoszSwałtek Weronika14 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Buchowicz BartoszStruk Weronika3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Buchowicz MichałBochenek Adrianna14 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Tomasiak WiktorFecko Julia9 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Tomasiak WiktorFecko Julia9 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kosal KamilStruk Natalia11 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba Amelia3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Franczak PatrykSerafin Julia15 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kosal KamilStruk Natalia6 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Trojan KrystianTrojan Gabriela3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Franczak PatrykSerafin Julia11 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kosal KamilStruk Natalia6 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Buchowicz BartoszStruk Weronika1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Buchowicz MichałBochenek Adrianna9 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Buchowicz BartoszStruk Weronika1 H
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Buchowicz MichałBochenek Adrianna5 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Buchowicz MichałBochenek Adrianna4 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Tomasiak WiktorFecko Julia6 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Tomasiak WiktorFecko Julia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Buchowicz MichałBochenek Adrianna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Łabuda PiotrSerafin Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Łabuda PiotrSerafin Julia2 E
Klasa Leliwa 2017 Buchowicz MichałBochenek Adrianna6 F
Klasa Leliwa 2017 Łabuda PiotrSerafin Julia5 E
Klasa Leliwa 2017 Buchowicz BartoszStruk Weronika1 H
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Tomasiak WiktorFecko Julia6 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Tomasiak WiktorFecko Julia5 D
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kosal KamilStruk Natalia2 B
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kosal KamilStruk Natalia1 B
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Buchowicz MichałBochenek Adrianna3 F
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Tomasiak WiktorFecko Julia5 C
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Burnagiel FilipBaran Martyna3 C
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Łabuda PiotrSerafin Julia1 E
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Łabuda PiotrSerafin Julia1 E
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kosal KamilStruk Natalia8 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kosal KamilStruk Natalia9 OPEN
OTTT DŻET 2017 Łabuda PiotrSerafin Julia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Burnagiel FilipBaran Martyna3 D
Thomas Dance 2017 Łabuda PiotrSerafin Julia7 E
Thomas Dance 2017 Burnagiel FilipBaran Martyna4 D
MDT Cup 2017 Buchowicz MichałBochenek Adrianna3 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Tomasiak WiktorFecko Julia10 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Łabuda PiotrSerafin Julia4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Burnagiel FilipBaran Martyna5 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Buchowicz MichałBochenek Adrianna11 F
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Łabuda PiotrSerafin Julia6 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Burnagiel FilipBaran Martyna8 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Tomasiak WiktorFecko Julia15 D
ArtDance Cup 2017Burnagiel FilipBaran Martyna6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Łabuda PiotrSerafin Julia4 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Burnagiel FilipBaran Martyna2 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Tomasiak WiktorFecko Julia7 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Łabuda PiotrSerafin Julia8 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaŁabuda PiotrSerafin Julia6 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBurnagiel FilipBaran Martyna10 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Łabuda PiotrSerafin Julia8 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaTomasiak WiktorFecko Julia11 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKosal KamilStruk Natalia12 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKosal KamilStruk Natalia11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łabuda PiotrSerafin Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBurnagiel FilipBaran Martyna7 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Burnagiel FilipBaran Martyna3 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKosal KamilStruk Natalia24 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKosal KamilStruk Natalia27 OPEN
Festiwal Tańca Emika 2016 Łabuda PiotrSerafin Julia12 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Burnagiel FilipBaran Martyna8 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Burnagiel FilipBaran Martyna2 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Burnagiel FilipBaran Martyna2 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Burnagiel FilipBaran Martyna5 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Burnagiel FilipBaran Martyna7 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Tomasiak WiktorFecko Julia14 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Burnagiel FilipBaran Martyna7 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Łabuda PiotrSerafin Julia11 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Burnagiel FilipBaran Martyna4 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Burnagiel FilipBaran Martyna4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Burnagiel FilipBaran Martyna4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Burnagiel FilipBaran Martyna4 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Tomasiak WiktorFecko Julia9 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Tomasiak WiktorFecko Julia9 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Burnagiel FilipBaran Martyna5 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Burnagiel FilipBaran Martyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kosal KamilStruk Natalia17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kosal KamilStruk Natalia18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Łabuda PiotrSerafin Julia4 F
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Łabuda PiotrSerafin Julia3 F
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Burnagiel FilipBaran Martyna3 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Burnagiel FilipBaran Martyna2 D
SALTATIO CUP Tomasiak WiktorFecko Julia6 D
SALTATIO CUP Burnagiel FilipBaran Martyna2 D
SALTATIO CUP Burnagiel FilipBaran Martyna2 D
SALTATIO CUP Łabuda PiotrSerafin Julia2 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Burnagiel FilipBaran Martyna6 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Łabuda PiotrSerafin Julia5 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Tomasiak WiktorFecko Julia4 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Burnagiel FilipBaran Martyna7 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Tomasiak WiktorFecko Julia3 D
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Rams DominikKozak Klaudia11 F
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Łabuda PiotrSerafin Julia3 F
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Wojtas JanBaran Paulina6 B
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Burnagiel FilipBaran Martyna2 D
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Tomasiak WiktorFecko Julia3 D
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Tomasiak WiktorFecko Julia1 D
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Burnagiel FilipBaran Martyna3 D
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Wojtas JanBaran Paulina6 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Tomasiak WiktorFecko Julia5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Tomasiak WiktorFecko Julia3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Łabuda PiotrSerafin Julia4 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaŁabuda PiotrSerafin Julia5 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaRams DominikKozak Klaudia11 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaBurnagiel FilipBaran Martyna4 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaTomasiak WiktorFecko Julia6 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaTomasiak WiktorFecko Julia2 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaBurnagiel FilipBaran Martyna3 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaBaczyński DawidBaczyńska Daria8 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMida DominikFranus Emilia9 F
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Łabuda PiotrSerafin Julia5 F
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Łabuda PiotrSerafin Julia10 F
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Mida DawidMida Paulina13 F
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Mida DominikFranus Emilia8 F
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Burnagiel FilipBaran Martyna6 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Baczyński DawidBaczyńska Daria10 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Burnagiel FilipBaran Martyna9 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Tomasiak WiktorFecko Julia2 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Tomasiak WiktorFecko Julia10 D
Złote Pantofelki Baczyński DawidBaczyńska Daria4 E
Złote Pantofelki Burnagiel FilipBaran Martyna6 D
Złote Pantofelki Burnagiel FilipBaran Martyna6 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Tomasiak WiktorFecko Julia2 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Łabuda PiotrSerafin Julia8 F
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Mida DawidMida Paulina14 F
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Tomasiak WiktorFecko Julia7 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Burnagiel FilipBaran Martyna9 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Baczyński DawidBaczyńska Daria6 E
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Burnagiel FilipBaran Martyna5 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Mida DominikFranus Emilia9 F
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Wojtas JanBaran Paulina6 B
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Wojtas JanBaran Paulina4 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBaczyński DawidBaczyńska Daria10 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWojtas JanBaran Paulina67 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWojtas JanBaran Paulina55 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Mida DawidMida Paulina17 F
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Tomasiak WiktorFecko Julia8 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Tomasiak WiktorFecko Julia4 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Wojtas JanBaran Paulina9 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Burnagiel FilipBaran Martyna8 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Burnagiel FilipBaran Martyna9 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Mida DawidMida Paulina6 F
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Tomasiak WiktorFecko Julia11 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Tomasiak WiktorFecko Julia4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMida DominikFranus Emilia14 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMida DawidMida Paulina14 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPotyrała JakubKornaś Urszula Paulina6 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Tomasiak WiktorFecko Julia5 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Burnagiel FilipBaran Martyna7 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Tomasiak WiktorFecko Julia3 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Burnagiel FilipBaran Martyna7 D
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Kosal KamilStruk Natalia5 OPEN
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Wojtas JanBaran Paulina6 B