!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FORUM
Zabrze (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Tkacz SebastianPfajfer Julia8 D
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Tkacz SebastianPfajfer Julia12 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Klisowski PiotrCichy Paulina1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Piguła PiotrPabian Wiktoria2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Piguła PiotrPabian Wiktoria2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Pietras AlanRóżańska Natalia4 E
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Klisowski PiotrCichy Paulina1 D
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Tkacz RafałTkacz Sabina6 D
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Pietras AlanRóżańska Natalia3 E
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Piguła PiotrPabian Wiktoria2 E
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Piguła PiotrPabian Wiktoria6 E
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia9 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Klisowski PiotrCichy Paulina1 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Pietras AlanRóżańska Natalia2 E
OTTT AKCENT CUP Piguła PiotrPabian Wiktoria4 E
OTTT AKCENT CUP Piguła PiotrPabian Wiktoria1 E
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Piguła PiotrPabian Wiktoria1 E
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna14 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna17 C
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Pietras AlanRóżańska Natalia1 E
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Karwot DominikKiecko Sonia6 E
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 E
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Piguła PiotrPabian Wiktoria3 E
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Karwot DominikKiecko Sonia6 E
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Tkacz RafałTkacz Sabina6 D
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Bodył JakubPindur Aleksandra2 E
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Piguła PiotrPabian Wiktoria1 E
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Karwot DominikKiecko Sonia1 E
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Karwot DominikKiecko Sonia4 E
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Piguła PiotrPabian Wiktoria3 E
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Klisowski PiotrManusch Oliwia2 D
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Bodył JakubPindur Aleksandra3 D
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Bodył JakubPindur Aleksandra3 D
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Pietras AlanRóżańska Natalia3 E
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Tkacz RafałTkacz Sabina5 D
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 E
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Tkacz RafałTkacz Sabina8 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Karwot DominikKiecko Sonia3 E
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Pietras AlanRóżańska Natalia2 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Karwot DominikKiecko Sonia5 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Karwot DominikKiecko Sonia6 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Tkacz RafałTkacz Sabina5 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Bodył JakubPindur Aleksandra6 D
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia6 D
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tkacz RafałTkacz Sabina7 D
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karwot DominikKiecko Sonia3 E
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karwot DominikKiecko Sonia1 E
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Tkacz RafałTkacz Sabina4 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Bodył JakubPindur Aleksandra3 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Bodył JakubPindur Aleksandra3 E
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Rachfalski WojciechBogajewska Kinga2 E
Puchar WieczystegoPietras AlanRóżańska Natalia10 E
Puchar WieczystegoTkacz RafałTkacz Sabina25 D
Puchar WieczystegoKarwot DominikKiecko Sonia14 E
Puchar WieczystegoKlisowski PiotrManusch Oliwia8 D
Puchar WieczystegoPyszka JacekBłaszczyk Sandra45 B
Puchar WieczystegoSkutnik IgorPyszka Katarzyna8 C
Puchar WieczystegoPyszka JacekBłaszczyk Sandra21 C
Puchar WieczystegoKlisowski PiotrManusch Oliwia33 C
Puchar WieczystegoSkutnik IgorPyszka Katarzyna36 C
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Pietras AlanRóżańska Natalia4 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Rachfalski WojciechBogajewska Kinga3 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Bodył JakubPindur Aleksandra2 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Piguła PiotrPabian Wiktoria3 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Rachfalski WojciechBogajewska Kinga4 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 D
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Bodył JakubPindur Aleksandra2 D
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bodył JakubPindur Aleksandra14 D
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Tkacz SebastianPfajfer Julia13 D
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rachfalski WojciechBogajewska Kinga5 E
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bodył JakubPindur Aleksandra3 E
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Piguła PiotrPabian Wiktoria1 E
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rachfalski WojciechBogajewska Kinga1 E
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Klisowski PiotrManusch Oliwia2 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Pietras AlanRóżańska Natalia2 E
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Piguła PiotrPabian Wiktoria2 E
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Karwot DominikKiecko Sonia3 E
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Piguła PiotrPabian Wiktoria1 E
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Karwot DominikKiecko Sonia2 E
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Skutnik IgorPyszka Katarzyna3 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Tkacz RafałTkacz Sabina4 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Skutnik IgorPyszka Katarzyna2 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna4 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna5 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Klisowski PiotrManusch Oliwia7 C
Oleski Festiwal Tańca 2023 Bodył JakubPindur Aleksandra4 E
Oleski Festiwal Tańca 2023 Rachfalski WojciechBogajewska Kinga1 E
Oleski Festiwal Tańca 2023 Rachfalski WojciechBogajewska Kinga5 E
Oleski Festiwal Tańca 2023 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna9 C
Oleski Festiwal Tańca 2023 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna5 C
Oleski Festiwal Tańca 2023 Tkacz RafałTkacz Sabina7 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra7 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Skutnik IgorPyszka Katarzyna5 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra4 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Skutnik IgorPyszka Katarzyna2 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Karwot DominikKiecko Sonia8 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bodył JakubPindur Aleksandra7 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Karwot DominikKiecko Sonia4 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pietras AlanRóżańska Natalia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tkacz RafałTkacz Sabina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna3 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tkacz RafałTkacz Sabina6 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Karwot DominikKiecko Sonia2 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pietras AlanRóżańska Natalia3 E
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Tkacz RafałTkacz Sabina4 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Tkacz RafałTkacz Sabina9 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bodył JakubPindur Aleksandra3 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Rachfalski WojciechBogajewska Kinga5 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bodył JakubPindur Aleksandra3 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Rachfalski WojciechBogajewska Kinga5 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Klisowski PiotrManusch Oliwia3 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Skutnik IgorPyszka Katarzyna7 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Tkacz SebastianPfajfer Julia9 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Skutnik IgorPyszka Katarzyna6 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Pyszka JacekBłaszczyk Sandra7 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna8 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna7 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Klisowski PiotrManusch Oliwia10 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Pyszka JacekBłaszczyk Sandra10 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Dobosz RafałMotyka Hanna6 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Bodył JakubPindur Aleksandra6 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Bodył JakubPindur Aleksandra3 E
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁE LATO Karwot DominikKiecko Sonia1 F
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁE LATO Karwot DominikKiecko Sonia1 F
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁE LATO Dobosz RafałMotyka Hanna2 F
Grand Prix Polski PTT Skutnik IgorPyszka Katarzyna5 C
Grand Prix Polski PTT Pyszka JacekBłaszczyk Sandra14 B
Grand Prix Polski PTT Bodył JakubPindur Aleksandra3 E
Grand Prix Polski PTT Piguła PiotrPabian Wiktoria5 E
Grand Prix Polski PTT Bodył JakubPindur Aleksandra5 E
Grand Prix Polski PTT Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna10 C
Grand Prix Polski PTT Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna7 C
Grand Prix Polski PTT Skutnik IgorPyszka Katarzyna13 C
Grand Prix Polski PTT Pyszka JacekBłaszczyk Sandra20 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pyszka JacekBłaszczyk Sandra12 C
Festival Tańca Zawirowani 2023 Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 E
Festival Tańca Zawirowani 2023 Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia4 E
Festival Tańca Zawirowani 2023 Karwot DominikKiecko Sonia3 F
Festival Tańca Zawirowani 2023 Karwot DominikKiecko Sonia1 F
Festival Tańca Zawirowani 2023 Dobosz RafałMotyka Hanna4 F
Perfect Dance Kraków 2023 Karwot DominikKiecko Sonia2 F
Perfect Dance Kraków 2023 Dobosz RafałMotyka Hanna1 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bodył JakubPindur Aleksandra2 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Piguła PiotrPabian Wiktoria3 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bodył JakubPindur Aleksandra4 E
Perfect Dance Kraków 2023 Pyszka JacekBłaszczyk Sandra16 C
Perfect Dance Kraków 2023 Siemionko KajetanGorczyńska Michalina6 F
Perfect Dance Kraków 2023 Karwot DominikKiecko Sonia3 F
Perfect Dance Kraków 2023 Siemionko KajetanGorczyńska Michalina4 F
Perfect Dance Kraków 2023 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna10 C
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Pietras AlanRóżańska Natalia1 F
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Karwot DominikKiecko Sonia1 F
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Siemionko KajetanGorczyńska Michalina3 F
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Siemionko KajetanGorczyńska Michalina1 F
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 E
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Karwot DominikKiecko Sonia4 F
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Tkacz RafałTkacz Sabina3 D
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna7 C
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna6 C
Spring waltz Tkacz RafałTkacz Sabina2 D
Spring waltz Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia1 E
Spring waltz Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia3 E
Spring waltz Siemionko KajetanGorczyńska Michalina3 F
Spring waltz Karwot DominikKiecko Sonia2 F
Spring waltz Siemionko KajetanGorczyńska Michalina3 F
Spring waltz Karwot DominikKiecko Sonia1 F
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Siemionko KajetanGorczyńska Michalina2 F
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Siemionko KajetanGorczyńska Michalina2 F
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna5 C
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Tkacz RafałTkacz Sabina4 E
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia3 E
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Bodył JakubPindur Aleksandra1 E
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Bodył JakubPindur Aleksandra6 E
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia4 E
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Pietras AlanRóżańska Natalia1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Piguła PiotrPabian Wiktoria1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Pietras AlanRóżańska Natalia1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Karwot DominikKiecko Sonia4 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Siemionko KajetanGorczyńska Michalina5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Piguła PiotrPabian Wiktoria2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Siemionko KajetanGorczyńska Michalina2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Tkacz RafałTkacz Sabina2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Karwot DominikKiecko Sonia5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Pyszka JacekBłaszczyk Sandra8 B
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Tkacz RafałTkacz Sabina8 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pietras AlanRóżańska Natalia1 F
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Dobosz RafałMotyka Hanna4 F
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia7 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna9 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pyszka JacekBłaszczyk Sandra4 B
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Klisowski PiotrManusch Oliwia13 C
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna11 C
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Klisowski PiotrManusch Oliwia6 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia6 E
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Tkacz RafałTkacz Sabina2 E
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Piguła PiotrPabian Wiktoria1 F
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Piguła PiotrPabian Wiktoria1 F
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Siemionko KajetanGorczyńska Michalina1 F
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Siemionko KajetanGorczyńska Michalina3 F
MISTRZOSTWA KLAS CBA Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna27 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Pyszka JacekBłaszczyk Sandra18 B
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Siemionko KajetanGorczyńska Michalina3 F
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Piguła PiotrPabian Wiktoria1 F
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Siemionko KajetanGorczyńska Michalina4 F
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Piguła PiotrPabian Wiktoria1 F
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Pietras AlanRóżańska Natalia3 F
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra2 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna7 C
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 C
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 D
Puchar WieczystegoKlisowski PiotrManusch Oliwia19 D
Puchar WieczystegoTkacz RafałTkacz Sabina31 E
Puchar WieczystegoKluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna10 D
Puchar WieczystegoKlisowski PiotrManusch Oliwia44 C
Puchar WieczystegoTkacz SebastianPfajfer Julia31 D
Puchar WieczystegoPyszka JacekBłaszczyk Sandra41 C
Puchar WieczystegoPyszka JacekBłaszczyk Sandra40 B
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Piguła PiotrPabian Wiktoria2 F
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Pietras AlanRóżańska Natalia7 F
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna2 D
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna4 D
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Pietras AlanRóżańska Natalia2 F
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Klisowski PiotrManusch Oliwia8 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Tkacz RafałTkacz Sabina8 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Tkacz RafałTkacz Sabina6 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna5 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Pyszka JacekBłaszczyk Sandra8 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna5 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Klisowski PiotrManusch Oliwia5 C
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Siemionko KajetanGorczyńska Michalina3 G
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klisowski PiotrManusch Oliwia3 D
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna2 D
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Tkacz RafałTkacz Sabina5 E
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 D
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gość FabianBocheńczak Barbara8 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klisowski PiotrManusch Oliwia4 C
NitroErg Dance Festival Pyszka JacekBłaszczyk Sandra5 B
NitroErg Dance Festival Gość FabianBocheńczak Barbara7 C
NitroErg Dance Festival Pyszka JacekBłaszczyk Sandra2 C
NitroErg Dance Festival Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna6 D
NitroErg Dance Festival Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna4 D
NitroErg Dance Festival Tkacz RafałTkacz Sabina3 E
NitroErg Dance Festival Piguła PiotrPabian Wiktoria1 F
NitroErg Dance Festival Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria7 F
NitroErg Dance Festival Pietras AlanRóżańska Natalia3 F
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna4 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Pyszka JacekBłaszczyk Sandra4 C
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 B
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tkacz RafałTkacz Sabina4 E
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pyszka JacekBłaszczyk Sandra6 B
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Klisowski PiotrManusch Oliwia7 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pyszka JacekBłaszczyk Sandra6 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Klisowski PiotrManusch Oliwia5 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna3 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tkacz RafałTkacz Sabina7 E
WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS OPEN ICE ARENA CUP Siemionko KajetanGorczyńska Michalina2 G
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Klisowski PiotrManusch Oliwia3 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Klisowski PiotrManusch Oliwia7 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pyszka JacekBłaszczyk Sandra5 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna4 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Tkacz SebastianPfajfer Julia6 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna2 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pyszka JacekBłaszczyk Sandra11 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pyszka JacekBłaszczyk Sandra10 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Tkacz RafałTkacz Sabina3 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Tkacz RafałTkacz Sabina6 E
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna2 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Pyszka JacekBłaszczyk Sandra2 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna3 D
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara4 D
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara6 C
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Klisowski PiotrManusch Oliwia2 E
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Pietras AlanRóżańska Natalia7 F
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria3 G
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Przygoda JeremiKijak Martyna13 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Zwolski PrzemysławBadura Oliwia2 G
Polish Open ChampionshipsPrzygoda JeremiKijak Martyna15 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego - ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA Siemionko KajetanGorczyńska Michalina2 G
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pyszka JacekBłaszczyk Sandra2 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna3 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 E
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Klisowski PiotrManusch Oliwia10 C
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 C
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Siemionko KajetanGorczyńska Michalina3 G
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria2 G
Puchar Klas F, E i D Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna4 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Zwolski PrzemysławBadura Oliwia3 G
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Siemionko KajetanGorczyńska Michalina2 G
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara4 D
MAŁA MAJÓWKA Siemionko KajetanGorczyńska Michalina2 G
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTPrzygoda JeremiKijak Martyna20 OPEN
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Zwolski PrzemysławBadura Oliwia3 G
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Siemionko KajetanGorczyńska Michalina3 G
Cracow Dance FestivalPrzygoda JeremiKijak Martyna1 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPrzygoda JeremiKijak Martyna3 A
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tkacz SebastianPfajfer Julia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Klisowski PiotrManusch Oliwia6 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Włodarczyk OskarZawadzka Oliwia2 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Piguła PiotrPabian Wiktoria4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Skutnik IgorPyszka Katarzyna8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Skutnik IgorPyszka Katarzyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Zwolski PrzemysławBadura Oliwia3 G
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 E
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pietras AlanRóżańska Natalia3 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Siemionko KajetanGorczyńska Michalina2 G
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Zwolski PrzemysławBadura Oliwia3 G
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Tkacz RafałTkacz Sabina6 E
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Tkacz RafałTkacz Sabina8 E
CeA Challenge Cup Puchar Tkacz RafałTkacz Sabina6 E
CeA Challenge Cup Puchar Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna1 E
CeA Challenge Cup Puchar Tkacz RafałTkacz Sabina5 E
CeA Challenge Cup Puchar Zwolski PrzemysławBadura Oliwia3 G
CeA Challenge Cup Puchar Piguła PiotrPabian Wiktoria2 G
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA Pietras AlanRóżańska Natalia2 G
Mysłowicki Festiwal Tańca Klisowski PiotrManusch Oliwia3 E
Mysłowicki Festiwal Tańca Pietras AlanRóżańska Natalia2 G
Mysłowicki Festiwal Tańca Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria3 G
Mysłowicki Festiwal Tańca Pyszka JacekBłaszczyk Sandra2 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Kluczka KrzysztofGrzegorczyk Anna4 E
Mysłowicki Festiwal Tańca Klisowski PiotrManusch Oliwia9 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Przygoda JeremiKijak Martyna6 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara7 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara7 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przygoda JeremiKijak Martyna16 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przygoda JeremiKijak Martyna3 A
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Piguła PiotrPabian Wiktoria1 G
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria3 G
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Pietras AlanRóżańska Natalia1 G
Puchar WieczystegoPyszka JacekBłaszczyk Sandra17 C
Puchar WieczystegoPyszka JacekBłaszczyk Sandra13 C
Puchar WieczystegoKlisowski PiotrManusch Oliwia49 C
Puchar WieczystegoKluczka KrzysztofLewandowska Nadia29 D
Puchar WieczystegoWłodarczyk OskarMichalik Zofia27 D
Puchar WieczystegoPrzygoda JeremiKijak Martyna26 A
Puchar WieczystegoSkutnik IgorPyszka Katarzyna13 C
Puchar WieczystegoTkacz SebastianPfajfer Julia26 D
Puchar WieczystegoWłodarczyk OskarMichalik Zofia25 D
Puchar WieczystegoSkrzyposzek MaciejPindur Aleksandra27 E
Puchar WieczystegoKlisowski PiotrManusch Oliwia8 E
Puchar WieczystegoKluczka KrzysztofLewandowska Nadia5 E
Puchar WieczystegoSkutnik IgorPyszka Katarzyna37 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Przygoda JeremiKijak Martyna5 A
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria3 G
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Pyszka JacekBłaszczyk Sandra4 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Skutnik IgorPyszka Katarzyna10 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Skutnik IgorPyszka Katarzyna3 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Włodarczyk OskarMichalik Zofia7 D
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Zwolski PrzemysławBadura Oliwia3 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Piguła PiotrPabian Wiktoria2 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Pietras AlanRóżańska Natalia3 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria3 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pietras AlanRóżańska Natalia3 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria3 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Tkacz SebastianPfajfer Julia2 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pyszka JacekBłaszczyk Sandra2 C
CeA Challenge Cup Jesienny Zwolski PrzemysławBadura Oliwia3 G
CeA Challenge Cup Jesienny Piguła PiotrPabian Wiktoria2 G
OTTT RYTM 2021 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara2 D
OTTT RYTM 2021 Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria3 G
Mistrzostwa Polski StandardPrzygoda JeremiKijak Martyna34 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Klisowski PiotrManusch Oliwia5 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Zwolski PrzemysławBadura Oliwia3 G
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dobosz RafałWłodarczyk Wiktoria3 G
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pietras AlanRóżańska Natalia3 G
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Piguła PiotrPabian Wiktoria3 G
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Przedworski DanielPiofczyk Maja4 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Skrzyposzek MaciejPindur Aleksandra3 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Przedworski DanielPiofczyk Maja5 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Skrzyposzek MaciejPindur Aleksandra6 E
Puchar Klas C, B i A Skutnik IgorPyszka Katarzyna23 C
Puchar Klas C, B i A Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara20 C
Puchar Klas C, B i A Skutnik IgorPyszka Katarzyna6 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Pyszka JacekBłaszczyk Sandra5 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara3 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Pyszka JacekBłaszczyk Sandra4 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara7 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Skutnik IgorPyszka Katarzyna2 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Skutnik IgorPyszka Katarzyna5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Copik MateuszSulima Hanna6 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia9 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia4 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Klisowski PiotrManusch Oliwia5 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Tkacz SebastianPfajfer Julia7 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara1 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Tkacz SebastianPfajfer Julia10 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 C
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pyszka JacekBłaszczyk Sandra4 C
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Copik MateuszSulima Hanna5 F
Puchar Klas F, E i D Tkacz SebastianPfajfer Julia34 D
Puchar Klas F, E i D Tkacz SebastianPfajfer Julia29 D
Grand Prix Polski PTT Przygoda JeremiKijak Martyna26 OPEN
Grand Prix Polski PTT Władowski AllanGrzegorczyk Anna3 E
Grand Prix Polski PTT Przygoda JeremiKijak Martyna4 A
DANCE OSCARS 2021 Tkacz SebastianPfajfer Julia5 D
DANCE OSCARS 2021 Tkacz SebastianPfajfer Julia4 D
DANCE OSCARS 2021 Przygoda JeremiKijak Martyna2 A
DANCE OSCARS 2021 Szczur BartłomiejZielińska Beata5 A
Grand Prix Polski PTT Przygoda JeremiKijak Martyna20 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Pawlik MichałWolańska Katarzyna8 B
DANCE OSCARS 2021 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara3 C
DANCE OSCARS 2021 Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 C
DANCE OSCARS 2021 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara5 C
DANCE OSCARS 2021 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara12 D
DANCE OSCARS 2021 Szczur BartłomiejZielińska Beata10 A
DANCE OSCARS 2021 Przygoda JeremiKijak Martyna6 A
DANCE OSCARS 2021 Pawlik MichałWolańska Katarzyna14 B
Polish Open Championships WDC Szczur BartłomiejZielińska Beata41 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara8 D
CeA Challenge Cup Spring Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara6 C
Polish Open Championships WDC Przygoda JeremiKijak Martyna19 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pawlik MichałWolańska Katarzyna9 B
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia16 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tkacz SebastianPfajfer Julia12 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara12 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara9 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tkacz SebastianPfajfer Julia13 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia5 E
Cracow Dance Festival Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia19 D
Cracow Dance Festival Copik MateuszSulima Hanna8 F
Cracow Dance Festival Przygoda JeremiKijak Martyna5 A
Cracow Dance Festival Pawlik MichałWolańska Katarzyna20 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Szczur BartłomiejZielińska Beata26 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Przygoda JeremiKijak Martyna15 A
II OTTT Będzin 2021 Przygoda JeremiKijak Martyna2 A
II OTTT Będzin 2021 Tomczyk JakubJurek Ewa6 F
II OTTT Będzin 2021 Władowski AllanGrzegorczyk Anna9 E
II OTTT Będzin 2021 Włodarczyk OskarMichalik Zofia12 D
II OTTT Będzin 2021 Tkacz RafałGerstel Roksana14 D
II OTTT Będzin 2021 Skutnik IgorPyszka Katarzyna2 C
CeA Puchar Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara1 E
CeA Puchar Tkacz SebastianPfajfer Julia10 D
CeA Puchar Tkacz SebastianPfajfer Julia9 D
CeA Puchar Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara7 C
II OTTT Będzin 2021 Włodarczyk OskarMichalik Zofia12 D
II OTTT Będzin 2021 Skutnik IgorPyszka Katarzyna9 C
II OTTT Będzin 2021 Szczur BartłomiejZielińska Beata7 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia5 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Władowski AllanGrzegorczyk Anna8 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Tkacz SebastianPfajfer Julia9 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Tkacz RafałGerstel Roksana10 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia19 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skrzyposzek MaciejPindur Aleksandra6 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Przedworski DanielPiofczyk Maja7 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara1 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Przedworski DanielPiofczyk Maja7 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skrzyposzek MaciejPindur Aleksandra9 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara7 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Przygoda JeremiKijak Martyna2 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Tkacz RafałGerstel Roksana12 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Tkacz SebastianPfajfer Julia11 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Tkacz SebastianPfajfer Julia14 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Pawlik MichałWolańska Katarzyna7 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Przygoda JeremiKijak Martyna20 OPEN
47 Puchar Wieczystego Copik MateuszSulima Hanna6 F
47 Puchar Wieczystego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra11 D
47 Puchar Wieczystego Włodarczyk OskarMichalik Zofia31 D
47 Puchar Wieczystego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra19 C
47 Puchar Wieczystego Włodarczyk OskarMichalik Zofia24 D
47 Puchar Wieczystego Gość FabianNaramska Maria37 B
47 Puchar Wieczystego Orawski AdamSzuplak Żaneta41 B
47 Puchar Wieczystego Przygoda JeremiKijak Martyna21 A
47 Puchar Wieczystego Chłód MateuszNocoń Alicja8 F
47 Puchar Wieczystego Szczur BartłomiejZielińska Beata28 A
47 Puchar Wieczystego Tomczyk JakubJurek Ewa10 F
47 Puchar Wieczystego Władowski AllanGrzegorczyk Anna14 E
47 Puchar Wieczystego Przedworski DanielPiofczyk Maja22 E
47 Puchar Wieczystego Skrzyposzek MaciejPindur Aleksandra23 E
47 Puchar Wieczystego Pawlik MichałWolańska Katarzyna36 B
47 Puchar Wieczystego Gość FabianNaramska Maria55 B
47 Puchar Wieczystego Szewc AdamWiącek Hanna9 F
47 Puchar Wieczystego Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia6 E
47 Puchar Wieczystego Klisowski PiotrManusch Oliwia8 E
47 Puchar Wieczystego Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia12 E
47 Puchar Wieczystego Tkacz SebastianPfajfer Julia30 D
47 Puchar Wieczystego Tkacz SebastianPfajfer Julia14 E
47 Puchar Wieczystego Tkacz RafałGerstel Roksana21 D
47 Puchar Wieczystego Klisowski PiotrManusch Oliwia13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tomczyk JakubJurek Ewa10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Włodarczyk OskarMichalik Zofia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Skrzyposzek MaciejPindur Aleksandra7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Copik MateuszSulima Hanna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Chłód MateuszNocoń Alicja6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Władowski AllanGrzegorczyk Anna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szewc AdamWiącek Hanna9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Przedworski DanielPiofczyk Maja8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tkacz SebastianPfajfer Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tkacz RafałGerstel Roksana6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tkacz SebastianPfajfer Julia7 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Skutnik IgorPyszka Katarzyna2 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Skutnik IgorPyszka Katarzyna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pyszka JacekBłaszczyk Sandra2 D
CeA Challenge Cup Skutnik IgorPyszka Katarzyna1 D
CeA Challenge Cup Skutnik IgorPyszka Katarzyna4 D
CeA Challenge Cup Włodarczyk OskarMichalik Zofia7 E
Mikołajowy OTTT Tomczyk JakubJurek Ewa10 F
Mikołajowy OTTT Przedworski DanielPiofczyk Maja6 F
Mikołajowy OTTT Chłód MateuszNocoń Alicja8 F
Mikołajowy OTTT Copik MateuszSulima Hanna9 F
Mikołajowy OTTT Skutnik IgorPyszka Katarzyna6 D
Mikołajowy OTTT Włodarczyk OskarMichalik Zofia7 E
Mikołajowy OTTT Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia4 E
Mikołajowy OTTT Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia6 E
Mikołajowy OTTT Skutnik IgorPyszka Katarzyna5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Szewc AdamWiącek Hanna11 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia3 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia3 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pyszka JacekBłaszczyk Sandra4 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Skrzyposzek MaciejPindur Aleksandra4 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Chłód MateuszNocoń Alicja8 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Copik MateuszSulima Hanna9 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Przedworski DanielPiofczyk Maja9 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Skutnik IgorPyszka Katarzyna8 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Włodarczyk OskarMichalik Zofia8 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Bodył JakubKądziołka Magdalena4 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tkacz SebastianPfajfer Julia5 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Klisowski PiotrManusch Oliwia8 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tkacz RafałGerstel Roksana10 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tkacz SebastianPfajfer Julia6 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tkacz RafałGerstel Roksana7 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Skutnik IgorPyszka Katarzyna4 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Władowski AllanGrzegorczyk Anna11 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Chłód MateuszNocoń Alicja13 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Włodarczyk OskarMichalik Zofia8 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Copik MateuszSulima Hanna13 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tkacz RafałGerstel Roksana5 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Skrzyposzek MaciejPindur Aleksandra11 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Przedworski DanielPiofczyk Maja7 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Władowski AllanGrzegorczyk Anna2 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pyszka JacekBłaszczyk Sandra8 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Bodył JakubKądziołka Magdalena4 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szewc AdamWiącek Hanna15 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Klisowski PiotrManusch Oliwia12 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Skutnik IgorPyszka Katarzyna7 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Klisowski PiotrManusch Oliwia2 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tkacz SebastianPfajfer Julia17 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tkacz SebastianPfajfer Julia18 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tkacz RafałGerstel Roksana20 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Skutnik IgorPyszka Katarzyna10 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Bodył JakubKądziołka Magdalena15 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pawlik MichałWolańska Katarzyna2 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gość FabianNaramska Maria6 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Szewc AdamWiącek Hanna3 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Pyszka JacekBłaszczyk Sandra8 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Pyszka JacekBłaszczyk Sandra2 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Skutnik IgorPyszka Katarzyna2 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Skutnik IgorPyszka Katarzyna1 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Skutnik IgorPyszka Katarzyna3 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Skutnik IgorPyszka Katarzyna1 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Pawlik MichałWolańska Katarzyna5 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gość FabianNaramska Maria3 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gość FabianNaramska Maria2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Włodarczyk OskarMichalik Zofia5 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Władowski AllanGrzegorczyk Anna3 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Skrzyposzek MaciejPindur Aleksandra4 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Przedworski DanielPiofczyk Maja5 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Chłód MateuszNocoń Alicja6 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tomczyk JakubJurek Ewa7 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szewc AdamWiącek Hanna8 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Bodył JakubKądziołka Magdalena5 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra8 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra8 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara7 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Bodył JakubKądziołka Magdalena19 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Gość FabianNaramska Maria1 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Gość FabianNaramska Maria1 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Włodarczyk OskarMichalik Zofia6 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pyszka JacekBłaszczyk Sandra11 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pyszka JacekBłaszczyk Sandra8 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Klisowski PiotrManusch Oliwia12 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gość FabianNaramska Maria7 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara18 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Klisowski PiotrManusch Oliwia4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara12 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gość FabianNaramska Maria2 C
Puchar Klas A,B i C Orawski AdamKurpas Żaneta22 B
Puchar Okręgu Śląskiego Klisowski PiotrManusch Oliwia3 E
Puchar Okręgu Śląskiego Włodarczyk OskarMichalik Zofia7 E
Puchar Okręgu Śląskiego Kluczka KrzysztofLewandowska Nadia5 F
Puchar Okręgu Śląskiego Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 E
Puchar Okręgu Śląskiego Bodył JakubKądziołka Magdalena4 E
Puchar Okręgu Śląskiego Klisowski PiotrManusch Oliwia5 E
Puchar Okręgu Śląskiego Tkacz RafałGerstel Roksana6 E
Puchar Okręgu Śląskiego Gość FabianNaramska Maria6 C
Puchar Okręgu Śląskiego Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara6 E
Puchar Okręgu Śląskiego Bodył JakubKądziołka Magdalena6 D
Puchar Okręgu Śląskiego Gość FabianNaramska Maria4 C
Puchar Okręgu Śląskiego Pawlik MichałWolańska Katarzyna2 C
Puchar Okręgu Śląskiego Orawski AdamKurpas Żaneta10 B
Puchar Okręgu Śląskiego Szczur BartłomiejZielińska Beata7 B
Puchar Okręgu Śląskiego Tkacz RafałGerstel Roksana8 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gość FabianNaramska Maria6 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bodył JakubKądziołka Magdalena9 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara8 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bodył JakubKądziołka Magdalena10 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pawlik MichałWolańska Katarzyna3 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara13 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gość FabianNaramska Maria8 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szczur BartłomiejZielińska Beata6 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Włodarczyk OskarMichalik Zofia7 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Gość FabianNaramska Maria5 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Bodył JakubKądziołka Magdalena12 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Gość FabianNaramska Maria8 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Klisowski PiotrManusch Oliwia7 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Bodył JakubKądziołka Magdalena8 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara6 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Klisowski PiotrManusch Oliwia7 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Orawski AdamKurpas Żaneta12 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Szczur BartłomiejZielińska Beata7 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Przygoda JeremiSzalbot Magda8 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klisowski PiotrManusch Oliwia8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bodył JakubKądziołka Magdalena9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klisowski PiotrManusch Oliwia5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara11 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Manusch MikołajPyszka Katarzyna11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bodył JakubKądziołka Magdalena14 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Manusch MikołajPyszka Katarzyna11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawlik MichałWolańska Katarzyna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szczur BartłomiejZielińska Beata2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Przygoda JeremiSzalbot Magda9 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gość FabianNaramska Maria4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gość FabianNaramska Maria9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kluczka KrzysztofRadziewska Julia4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kluczka KrzysztofRadziewska Julia5 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPawlik MichałWolańska Katarzyna9 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSzczur BartłomiejZielińska Beata3 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 E
CeA Puchar Gość FabianNaramska Maria2 D
CeA Puchar Gość FabianNaramska Maria3 D
Puchar WieczystegoWłodarczyk OskarMichalik Zofia24 E
Puchar WieczystegoMerchel JulianMerchel Anna25 E
Puchar WieczystegoKlisowski PiotrManusch Oliwia1 F
Puchar WieczystegoGość FabianNaramska Maria11 D
Puchar WieczystegoPawlik MichałWolańska Katarzyna27 C
Puchar WieczystegoOrawski AdamKurpas Żaneta46 B
Puchar WieczystegoPrzygoda JeremiSzalbot Magda30 A
Puchar WieczystegoMichalik WojciechPfajfer Julia24 D
Puchar WieczystegoGość FabianNaramska Maria8 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Bodył JakubKądziołka Magdalena6 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara5 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Klisowski PiotrManusch Oliwia1 F
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kluczka KrzysztofRadziewska Julia8 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kluczka KrzysztofRadziewska Julia7 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gość FabianNaramska Maria3 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Bodył JakubKądziołka Magdalena7 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara11 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Orawski AdamKurpas Żaneta12 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Szczur BartłomiejZielińska Beata7 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gość FabianNaramska Maria4 D
O Świąteczną Bombkę Włodarczyk OskarMichalik Zofia2 F
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Pawlik MichałWolańska Katarzyna1 C
IV OTTT Czeladź 2019 Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara5 E
IV OTTT Czeladź 2019 Włodarczyk OskarMichalik Zofia2 F
IV OTTT Czeladź 2019 Klisowski PiotrManusch Oliwia6 F
IV OTTT Czeladź 2019 Bodył JakubKądziołka Magdalena7 E
IV OTTT Czeladź 2019 Manusch MikołajPyszka Katarzyna1 E
IV OTTT Czeladź 2019 Pawlik MichałWolańska Katarzyna3 C
IV OTTT Czeladź 2019 Gość FabianNaramska Maria1 D
IV OTTT Czeladź 2019 Gość FabianNaramska Maria1 D
IV OTTT Czeladź 2019 Bodył JakubKądziołka Magdalena8 D
IV OTTT Czeladź 2019 Szczur BartłomiejZielińska Beata2 B
IV OTTT Czeladź 2019 Pyszka JacekBłaszczyk Sandra2 E
Puchar Rektora AGH Bodył JakubKądziołka Magdalena8 E
Puchar Rektora AGH Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 E
Puchar Rektora AGH Manusch MikołajPyszka Katarzyna9 D
Puchar Rektora AGH Gość FabianNaramska Maria1 D
Puchar Rektora AGH Kluczka KrzysztofRadziewska Julia6 F
Puchar Rektora AGH Kluczka KrzysztofRadziewska Julia7 F
Puchar Rektora AGH Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara9 E
Puchar Rektora AGH Gość FabianNaramska Maria4 D
Puchar Rektora AGH Manusch MikołajPyszka Katarzyna2 E
Puchar Rektora AGH Bodył JakubKądziołka Magdalena14 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Włodarczyk OskarMichalik Zofia2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Szczur BartłomiejZielińska Beata3 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Gość FabianNaramska Maria1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Gość FabianNaramska Maria7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kluczka KrzysztofRadziewska Julia2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kluczka KrzysztofRadziewska Julia4 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pyszka JacekBłaszczyk Sandra3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Przygoda JeremiSzalbot Magda33 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pawlik MichałWolańska Katarzyna10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bodył JakubKądziołka Magdalena13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Manusch MikołajPyszka Katarzyna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Manusch MikołajPyszka Katarzyna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bodył JakubKądziołka Magdalena5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Klisowski PiotrManusch Oliwia9 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Włodarczyk OskarMichalik Zofia1 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Klisowski PiotrManusch Oliwia5 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tkacz SebastianGerstel Roksana6 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Manusch MikołajPyszka Katarzyna5 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara8 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tkacz SebastianGerstel Roksana10 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Manusch MikołajPyszka Katarzyna6 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gość FabianNaramska Maria4 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczur BartłomiejZielińska Beata5 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gość FabianNaramska Maria4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Bodył JakubKądziołka Magdalena18 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Gość FabianNaramska Maria10 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Gość FabianNaramska Maria5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Bodył JakubKądziołka Magdalena5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 F
GPS \" Bieruń 2019\" Kluczka KrzysztofRadziewska Julia5 E
GPS \" Bieruń 2019\" Kluczka KrzysztofRadziewska Julia3 E
Puchar Klas A, B i C Szczur BartłomiejZielińska Beata15 B
Puchar Klas A, B i C Przygoda JeremiSzalbot Magda25 A
Puchar Klas A, B i C Pawlik MichałWolańska Katarzyna16 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szczur BartłomiejZielińska Beata6 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Włodarczyk OskarMichalik Zofia2 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Klisowski PiotrManusch Oliwia1 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pyszka JacekBłaszczyk Sandra1 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Gość FabianNaramska Maria3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Gość FabianNaramska Maria3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kluczka KrzysztofRadziewska Julia3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kluczka KrzysztofRadziewska Julia6 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Przygoda JeremiSzalbot Magda12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Gość FabianNaramska Maria1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Bodył JakubKądziołka Magdalena4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Bodył JakubKądziołka Magdalena5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Gość FabianNaramska Maria3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Manusch MikołajPyszka Katarzyna6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Manusch MikołajPyszka Katarzyna9 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Gość FabianNaramska Maria2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Gość FabianNaramska Maria1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Pyszka JacekKoczorowska Agata6 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gość FabianNaramska Maria2 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara3 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Manusch MikołajPyszka Katarzyna8 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Włodarczyk OskarMichalik Zofia5 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gość FabianNaramska Maria4 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Manusch MikołajPyszka Katarzyna5 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara10 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pawlik MichałWolańska Katarzyna15 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Szczur BartłomiejZielińska Beata10 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Szczur BartłomiejZielińska Beata8 B
Polish Open ChampionshipsPrzygoda JeremiŁach Magda31 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPawlik MichałWolańska Katarzyna13 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaRachfalski WojciechBocheńczak Barbara4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaRachfalski WojciechBocheńczak Barbara2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPyszka JacekKoczorowska Agata1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKlisowski PiotrManusch Oliwia10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaRachfalski WojciechBocheńczak Barbara3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOrawski AdamKurpas Żaneta11 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKluczka KrzysztofRadziewska Julia13 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKlisowski PiotrManusch Oliwia9 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinGość FabianNaramska Maria3 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinTkacz SebastianGerstel Roksana8 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPyszka JacekKoczorowska Agata1 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinBodył JakubKądziołka Magdalena14 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKluczka KrzysztofRadziewska Julia9 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinTkacz SebastianGerstel Roksana9 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinBodył JakubKądziołka Magdalena6 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinGość FabianNaramska Maria1 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bodył JakubKądziołka Magdalena2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pyszka JacekKoczorowska Agata2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Skutnik IgorRadziewska Hanna8 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pyszka JacekKoczorowska Agata1 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Klisowski PiotrManusch Oliwia6 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pawlik MichałWolańska Katarzyna8 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Manusch MikołajPyszka Katarzyna4 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Manusch MikołajPyszka Katarzyna3 D
Puchar Klas F, E i D Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara14 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Bodył JakubKądziołka Magdalena3 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Pyszka JacekKoczorowska Agata1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kluczka KrzysztofRadziewska Julia12 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Manusch MikołajPyszka Katarzyna10 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Manusch MikołajPyszka Katarzyna5 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara8 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kluczka KrzysztofRadziewska Julia20 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPrzygoda JeremiŁach Magda29 OPEN
ArtDance Cup 2019Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara1 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Tkacz SebastianGerstel Roksana19 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pyszka JacekKoczorowska Agata1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klisowski PiotrManusch Oliwia7 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Skutnik IgorRadziewska Hanna7 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Włodarczyk OskarMichalik Zofia9 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bodył JakubKądziołka Magdalena13 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bodył JakubKądziołka Magdalena6 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kluczka KrzysztofRadziewska Julia22 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Manusch MikołajPyszka Katarzyna2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Tkacz SebastianGerstel Roksana23 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kluczka KrzysztofRadziewska Julia24 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara10 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Manusch MikołajPyszka Katarzyna13 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Włodarczyk OskarMichalik Zofia9 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara4 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Bodył JakubKądziołka Magdalena5 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Bodył JakubKądziołka Magdalena2 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara7 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPrzygoda JeremiŁach Magda24 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiOrawski AdamKurpas Żaneta33 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara14 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włodarczyk OskarMichalik Zofia5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bodył JakubKądziołka Magdalena10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bodył JakubKądziołka Magdalena10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tkacz RafałAndrusiak Jolanta12 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Orawski AdamKurpas Żaneta11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zakrzewski DorianZielińska Beata13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Przygoda JeremiŁach Magda34 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Orawski AdamKurpas Żaneta9 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBodył JakubKądziołka Magdalena5 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBodył JakubKądziołka Magdalena6 E
XLV Puchar Wieczystego Skutnik IgorRadziewska Hanna9 F
XLV Puchar Wieczystego Kluczka KrzysztofRadziewska Julia15 F
XLV Puchar Wieczystego Kruk DawidNaramska Maria14 D
XLV Puchar Wieczystego Kowalczyk RafałRajda Wiktoria15 E
XLV Puchar Wieczystego Bodył JakubKądziołka Magdalena16 E
XLV Puchar Wieczystego Kluczka KrzysztofRadziewska Julia16 F
XLV Puchar Wieczystego Kruk DawidNaramska Maria17 D
XLV Puchar Wieczystego Bodył JakubKądziołka Magdalena14 E
XLV Puchar Wieczystego Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara20 E
XLV Puchar Wieczystego Manusch MikołajPyszka Katarzyna16 E
XLV Puchar Wieczystego Depta ArturBłaszczyk Sandra21 E
XLV Puchar Wieczystego Kowalczyk RafałRajda Wiktoria24 E
XLV Puchar Wieczystego Tkacz RafałAndrusiak Jolanta27 D
XLV Puchar Wieczystego Przygoda JeremiŁach Magda31 A
XLV Puchar Wieczystego Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara16 D
XLV Puchar Wieczystego Michalik WojciechPfajfer Julia18 D
XLV Puchar Wieczystego Tkacz RafałAndrusiak Jolanta28 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Orawski AdamKurpas Żaneta13 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Orawski AdamKurpas Żaneta7 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Tkacz RafałAndrusiak Jolanta8 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara4 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kluczka KrzysztofRadziewska Julia11 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Bodył JakubKądziołka Magdalena8 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kluczka KrzysztofRadziewska Julia10 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Bodył JakubKądziołka Magdalena8 E
OTTT Siewierz 2018Depta ArturBłaszczyk Sandra5 E
OTTT Siewierz 2018Kruk DawidNaramska Maria2 E
OTTT Siewierz 2018Manusch MikołajPyszka Katarzyna3 E
OTTT Siewierz 2018Bodył JakubKądziołka Magdalena5 E
OTTT Siewierz 2018Bodył JakubKądziołka Magdalena3 E
OTTT Siewierz 2018Manusch MikołajPyszka Katarzyna5 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Manusch MikołajPyszka Katarzyna6 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Manusch MikołajPyszka Katarzyna7 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara8 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kruk DawidNaramska Maria2 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kluczka KrzysztofRadziewska Julia5 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Skutnik IgorRadziewska Hanna7 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kluczka KrzysztofRadziewska Julia9 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara6 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Tkacz RafałAndrusiak Jolanta9 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Przygoda JeremiŁach Magda9 A
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Bodył JakubKądziołka Magdalena5 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Bodył JakubKądziołka Magdalena3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Tkacz RafałAndrusiak Jolanta8 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Michalik WojciechPfajfer Julia7 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kruk DawidNaramska Maria4 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Manusch MikołajPyszka Katarzyna3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Manusch MikołajPyszka Katarzyna3 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Manusch MikołajPyszka Katarzyna5 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Manusch MikołajPyszka Katarzyna3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Manusch MikołajPyszka Katarzyna7 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Włodarczyk OskarMichalik Zofia8 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Manusch MikołajPyszka Katarzyna2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Białecki KacperRachtan Marta4 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Kruk DawidNaramska Maria2 E
OTTT Będzin 2018Zglinicki DawidFurman Daria6 E
OTTT Będzin 2018Włodarczyk OskarMichalik Zofia7 F
OTTT Będzin 2018Skutnik IgorRadziewska Hanna7 F
OTTT Będzin 2018Ochnik BartoszKrzywda Weronika11 F
OTTT Będzin 2018Kruk DawidNaramska Maria2 E
OTTT Będzin 2018Białecki KacperRachtan Marta5 F
OTTT Będzin 2018Depta ArturBłaszczyk Sandra8 E
OTTT Będzin 2018Manusch MikołajPyszka Katarzyna3 E
OTTT Będzin 2018Bodył JakubKądziołka Magdalena6 E
OTTT Będzin 2018Bodył JakubKądziołka Magdalena13 E
OTTT Będzin 2018Manusch MikołajPyszka Katarzyna16 E
OTTT Będzin 2018Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara13 D
Mistrzostwa Polski Standard Przygoda JeremiŁach Magda34 OPEN
Puchar Klas A,B i C Orawski AdamKurpas Żaneta28 B
Puchar Klas A,B i C Przygoda JeremiŁach Magda27 A
Puchar Klas A,B i C Szczur BartłomiejNowak Magdalena12 B
Puchar Klas A,B i C Orawski AdamKurpas Żaneta24 C
Puchar Klas A,B i C Zakrzewski DorianZielińska Beata33 B
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Bodył JakubKądziołka Magdalena6 E
KLASA 2018Włodarczyk OskarMichalik Zofia8 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Bodył JakubKądziołka Magdalena3 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Manusch MikołajPyszka Katarzyna5 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kowalczyk RafałRajda Wiktoria8 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kluczka KrzysztofRadziewska Julia11 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kowalczyk RafałRajda Wiktoria13 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Manusch MikołajPyszka Katarzyna7 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kluczka KrzysztofRadziewska Julia12 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Michalik WojciechPfajfer Julia9 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kruk DawidNaramska Maria5 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Depta ArturBłaszczyk Sandra9 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara8 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kruk DawidNaramska Maria2 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Depta ArturBłaszczyk Sandra4 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Włodarczyk OskarMichalik Zofia5 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Bodył JakubKądziołka Magdalena6 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Bodył JakubKądziołka Magdalena9 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bodył JakubKądziołka Magdalena7 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Depta ArturBłaszczyk Sandra3 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Skutnik IgorRadziewska Hanna4 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ochnik BartoszKrzywda Weronika5 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Białecki KacperRachtan Marta6 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jałowiecki DawidCichoń Paulina9 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Manusch MikołajPyszka Katarzyna3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bodył JakubKądziołka Magdalena5 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kowalczyk RafałRajda Wiktoria7 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kluczka KrzysztofRadziewska Julia8 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Michalik WojciechPfajfer Julia6 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara12 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Manusch MikołajPyszka Katarzyna9 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kluczka KrzysztofRadziewska Julia11 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kowalczyk RafałRajda Wiktoria13 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kruk DawidNaramska Maria2 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Michalik WojciechPfajfer Julia7 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara8 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Włodarczyk OskarMichalik Zofia8 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Orawski AdamKurpas Żaneta6 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Orawski AdamKurpas Żaneta10 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Zakrzewski DorianZielińska Beata12 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Przygoda JeremiŁach Magda10 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Kruk DawidNaramska Maria1 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Depta ArturBłaszczyk Sandra3 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Zglinicki DawidFurman Daria7 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kruk DawidNaramska Maria2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiPrzygoda JeremiŁach Magda2 B
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Manusch MikołajPyszka Katarzyna1 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Manusch MikołajPyszka Katarzyna3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Przygoda JeremiŁach Magda21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Depta ArturBłaszczyk Sandra3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kruk DawidNaramska Maria1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Przygoda JeremiŁach Magda5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kluczka KrzysztofRadziewska Julia3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kluczka KrzysztofRadziewska Julia4 F
PERFECT DANCE Skutnik IgorRadziewska Hanna13 F
PERFECT DANCE Kruk DawidNaramska Maria3 F
PERFECT DANCE Manusch MikołajPyszka Katarzyna4 E
PERFECT DANCE Manusch MikołajPyszka Katarzyna8 E
PERFECT DANCE Przygoda JeremiŁach Magda1 B
PERFECT DANCE Szczur BartłomiejNowak Magdalena6 B
Polish Open Championships Przygoda JeremiŁach Magda28 OPEN
Polish Open Championships Orawski AdamKurpas Żaneta28 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Orawski AdamKurpas Żaneta12 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Przygoda JeremiŁach Magda10 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Orawski AdamKurpas Żaneta8 C
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOBodył JakubKądziołka Magdalena6 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGORachfalski WojciechBocheńczak Barbara2 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOBodył JakubKądziołka Magdalena5 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGORachfalski WojciechBocheńczak Barbara6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Przygoda JeremiŁach Magda20 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Przygoda JeremiŁach Magda11 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Bodył JakubKądziołka Magdalena2 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kruk DawidNaramska Maria2 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Skutnik IgorRadziewska Hanna8 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Białecki KacperRachtan Marta14 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Zglinicki DawidFurman Daria9 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Bodył JakubKądziołka Magdalena5 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Przygoda JeremiŁach Magda8 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara8 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Orawski AdamKurpas Żaneta12 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Orawski AdamKurpas Żaneta10 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Szczur BartłomiejNowak Magdalena8 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Zakrzewski DorianZielińska Beata11 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara1 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Manusch MikołajPyszka Katarzyna3 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Zglinicki DawidFurman Daria7 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Skutnik IgorRadziewska Hanna8 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Rachfalski WojciechBocheńczak Barbara3 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Manusch MikołajPyszka Katarzyna7 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kowalczyk RafałRajda Wiktoria10 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Bodył JakubKądziołka Magdalena12 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Przygoda JeremiŁach Magda7 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Bodył JakubKądziołka Magdalena11 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Michalik WojciechPfajfer Julia15 E