!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FLAMENCO
Siemianowice Śląskie (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Miadziołko WiktorKarczmarz Nadia3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Merzlykin ArtemWilkosz Julia2 E
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Merzlykin ArtemWilkosz Julia2 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Miadziołko WiktorKarczmarz Nadia2 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Miadziołko WiktorKarczmarz Nadia1 H
OTTT RYTM 2021 Merzlykin ArtemWilkosz Julia3 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia5 B
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Merzlykin ArtemWilkosz Julia2 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Merzlykin ArtemWilkosz Julia3 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Miadziołko WiktorKarczmarz Nadia1 H
Puchar Klas C, B i A Miadziołko WiktorKarczmarz Nadia1 H
Puchar Klas C, B i A Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia26 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Merzlykin ArtemWilkosz Julia3 E
Grand Prix Polski PTT Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia7 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 A
Grand Prix Polski PTT Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika8 A
DANCE OSCARS 2021 Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika8 A
Grand Prix Polski PTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika27 OPEN
Polish Open Championships WDC Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika44 OPEN
Polish Open Championships WDC Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia26 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia5 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika32 OPEN
Cracow Dance Festival Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika12 A
Cracow Dance Festival Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia18 B
II OTTT Będzin 2021 Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia16 B
II OTTT Będzin 2021 Merzlykin ArtemWilkosz Julia5 E
II OTTT Będzin 2021 Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika14 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Merzlykin ArtemWilkosz Julia11 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia19 OPEN
47 Puchar Wieczystego Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika49 B
47 Puchar Wieczystego Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika28 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 B
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 OPEN
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia6 C
CeA Challenge Cup Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika2 B
CeA Challenge Cup Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia6 C
Mikołajowy OTTT Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia4 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia3 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia16 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia16 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
Mistrzostwa Polski Latin Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia45 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia13 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia13 B
Mistrzostwa Polski Standard Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika48 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika5 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika13 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kuśpiel MarcinPietranek Monika15 C
Puchar Okręgu Śląskiego Kuśpiel MarcinPietranek Monika9 C
Puchar Okręgu Śląskiego Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 A
Puchar Okręgu Śląskiego Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika12 B
Puchar Okręgu Śląskiego Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia8 B
Puchar Okręgu Śląskiego Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia8 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kuśpiel MarcinPietranek Monika12 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika30 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika13 B
Puchar WieczystegoKrzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia34 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia6 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Merzlykin ArtemWilkosz Julia2 F
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Merzlykin ArtemWilkosz Julia4 F
IV OTTT Czeladź 2019 Kuśpiel MarcinPietranek Monika8 B
IV OTTT Czeladź 2019 Merzlykin ArtemWilkosz Julia3 F
IV OTTT Czeladź 2019 Kuśpiel MarcinPietranek Monika10 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia6 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika2 B
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Labryga PawełPrzywara Sara33 OPEN
Puchar Rektora AGH Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika8 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia9 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia9 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kuśpiel MarcinPietranek Monika12 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kuśpiel MarcinPietranek Monika11 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Merzlykin ArtemWilkosz Julia8 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 B
Puchar Klas A, B i C Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika24 B
Puchar Klas A, B i C Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika30 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika11 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia6 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika3 B
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Labryga PawełPrzywara Sara8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKrzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKrzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia3 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinMiadziołko WiktorCiszewska Lilianna1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinMerzlykin ArtemWilkosz Julia7 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika5 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika12 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia11 C
Majówka w Krakowie - OTTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
Majówka w Krakowie - OTTT Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 B
Majówka w Krakowie - OTTT Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia6 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Miadziołko WiktorCiszewska Lilianna2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Krzemiński GrzegorzPodlejska Oliwia9 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Merzlykin ArtemWilkosz Julia6 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Merzlykin ArtemWilkosz Julia8 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Ciszewska LiliannaMiadziołko Wiktor1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika40 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLabryga PawełPrzywara Sara24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika31 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia5 OPEN
ArtDance Cup 2019Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 B
ArtDance Cup 2019Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika11 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Merzlykin ArtemWilkosz Julia12 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Miadziołko WiktorCiszewska Lilianna2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kuśpiel MarcinPietranek Monika14 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika5 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika11 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kuśpiel MarcinPietranek Monika14 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Labryga PawełPrzywara Sara23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia5 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kuśpiel MarcinPietranek Monika11 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika2 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kuśpiel MarcinPietranek Monika6 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKuśpiel MarcinPietranek Monika28 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia6 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika23 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika32 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Kuśpiel MarcinPietranek Monika43 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika17 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika34 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Labryga PawełPrzywara Sara7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika28 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika35 B
XLV Puchar Wieczystego Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia21 A
XLV Puchar Wieczystego Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika32 B
XLV Puchar Wieczystego Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika22 B
XLV Puchar Wieczystego Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika34 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika2 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Miadziołko WiktorCiszewska Lilianna2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Merzlykin ArtemWilkosz Julia6 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kuśpiel MarcinPietranek Monika9 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika10 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika10 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kuśpiel MarcinPietranek Monika9 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia13 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika48 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Labryga PawełPrzywara Sara32 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika5 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika19 OPEN
OTTT Będzin 2018Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
OTTT Będzin 2018Kuśpiel MarcinPietranek Monika12 B
OTTT Będzin 2018Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 B
Mistrzostwa Polski Standard Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika37 OPEN
Puchar Klas A,B i C Labryga PawełPrzywara Sara2 A
Puchar Klas A,B i C Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika24 B
Puchar Klas A,B i C Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika27 C
Puchar Klas A,B i C Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika30 B
Puchar Klas A,B i C Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika30 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kuśpiel MarcinPietranek Monika11 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika9 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika11 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika9 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia5 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika30 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Labryga PawełPrzywara Sara15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika14 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika17 B
Polish Open Championships Labryga PawełPrzywara Sara18 OPEN
PERFECT DANCE Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 B
PERFECT DANCE Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
Polish Open Championships Labryga PawełPrzywara Sara13 OPEN
Polish Open Championships Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Labryga PawełPrzywara Sara7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika17 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika12 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kuśpiel MarcinPietranek Monika8 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Merzlykin ArtemCiapała Aniela2 G
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kuśpiel MarcinPietranek Monika14 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika13 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Merzlykin ArtemCiapała Aniela2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika13 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika17 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika8 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiLabryga PawełPrzywara Sara18 OPEN
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika8 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Merzlykin ArtemCiapała Aniela2 G
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kuśpiel MarcinPietranek Monika12 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Labryga PawełPrzywara Sara14 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia2 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika2 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Labryga PawełPrzywara Sara28 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika18 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika4 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika2 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika42 B
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika3 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Labryga PawełPrzywara Sara16 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika59 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika5 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika15 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika14 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika15 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika33 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Labryga PawełPrzywara Sara18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika8 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika4 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika7 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika8 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika8 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLabryga PawełPrzywara Sara12 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia2 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika41 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika38 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika11 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika3 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika8 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika1 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika4 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Labryga PawełPrzywara Sara29 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika9 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika10 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika1 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika10 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika20 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia6 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Labryga PawełPrzywara Sara26 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika12 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika11 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Labryga PawełPrzywara Sara26 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika8 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMerzlykin ArtemCiapała Aniela3 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTLabryga PawełPrzywara Sara2 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika6 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Labryga PawełPrzywara Sara13 OPEN
Polish Open Championships PTT Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia6 OPEN
Polish Open Championships PTT Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia18 OPEN
Polish Open Championships PTT Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia15 OPEN
Polish Open Championships PTT Labryga PawełPrzywara Sara15 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika9 C
OTTT DŻET 2017 Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika13 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika8 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika5 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLabryga PawełPrzywara Sara13 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika10 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika13 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 OPEN
ArtDance Cup 2017Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 C
ArtDance Cup 2017Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika4 C
Polish Cup PTT Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika3 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika5 D
Polish Cup PTT Labryga PawełPrzywara Sara24 OPEN
Polish Cup PTT Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 OPEN
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika1 C
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Labryga PawełPrzywara Sara26 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika8 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna11 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna26 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Labryga PawełPrzywara Sara32 A
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Sieraczyński ŁukaszPudełko Ludwika1 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika4 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia9 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia11 OPEN
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Marcinkiewicz MaksymKotowicz Karolina2 H
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Szubring PawełRozmysłowicz Agnieszka3 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Szubring PawełRozmysłowicz Agnieszka7 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika4 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika10 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika20 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika3 D
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika2 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika4 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia14 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Labryga PawełPrzywara Sara29 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia21 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika5 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna3 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Labryga PawełPrzywara Sara50 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna2 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika4 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika3 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieSzczepanek AleksanderDarowska Katarzyna1 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieLabryga PawełPrzywara Sara5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSzczepanek AleksanderDarowska Katarzyna3 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Szubring PawełRozmysłowicz Agnieszka5 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Szubring PawełRozmysłowicz Agnieszka5 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna5 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Duda MichałPudełko Ludwika8 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika10 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kowal AlbertKaniowska Magdalena12 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Duda MichałPudełko Ludwika6 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia5 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Labryga PawełPrzywara Sara36 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Labryga PawełPrzywara Sara22 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia11 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia27 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia23 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Labryga PawełPrzywara Sara21 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Duda MichałPudełko Ludwika7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Duda MichałPudełko Ludwika4 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna6 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika9 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Kowal AlbertKaniowska Magdalena11 B
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 D
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna18 C
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia17 A
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika9 D
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Labryga PawełPrzywara Sara11 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Duda MichałPudełko Ludwika34 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Labryga PawełPrzywara Sara29 OPEN
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Duda MichałPudełko Ludwika5 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Marcinkiewicz MaksymKotowicz Karolina2 H
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Szubring PawełRozmysłowicz Agnieszka6 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Szubring PawełRozmysłowicz Agnieszka7 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika6 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna5 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Duda MichałPudełko Ludwika7 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika8 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika8 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Duda MichałPudełko Ludwika7 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Duda MichałPudełko Ludwika7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Duda MichałPudełko Ludwika11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Duda MichałPudełko Ludwika12 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Labryga PawełPrzywara Sara32 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna13 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Duda MichałPudełko Ludwika40 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia27 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Duda MichałPudełko Ludwika50 B
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika10 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Labryga PawełPrzywara Sara21 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia34 A
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaDuda MichałPudełko Ludwika12 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaPłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 A
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaLabryga PawełPrzywara Sara4 A
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaPłuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 A
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaPalenta SzymonWrótniak Anna15 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKowal AlbertKaniowska Magdalena20 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaDuda MichałPudełko Ludwika5 C
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika1 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika4 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Palenta SzymonWrótniak Anna11 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Duda MichałPudełko Ludwika5 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Duda MichałPudełko Ludwika7 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika5 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika2 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika1 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Duda MichałPudełko Ludwika22 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Labryga PawełPrzywara Sara5 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Duda MichałPudełko Ludwika4 C
XII PUCHAR REKTORA AGHKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika3 D
XII PUCHAR REKTORA AGHKrzemiński GrzegorzKlebach Weronika7 D
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Labryga PawełPrzywara Sara16 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika2 D
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia13 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Szczepanek AleksanderDarowska Katarzyna5 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia5 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Labryga PawełPrzywara Sara3 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia4 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kowal AlbertKaniowska Magdalena15 B
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika2 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika11 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Labryga PawełPrzywara Sara16 A
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Duda MichałPudełko Ludwika5 C
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Duda MichałPudełko Ludwika8 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia8 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia11 A
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Palenta SzymonWrótniak Anna13 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Duda MichałPudełko Ludwika14 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Palenta SzymonWrótniak Anna13 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Kowal AlbertKaniowska Magdalena16 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia7 A
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Duda MichałPudełko Ludwika4 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika5 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Krzemiński GrzegorzKlebach Weronika5 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Płuciennik AdamMarcinkiewicz Klaudia9 A
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Labryga PawełPrzywara Sara1 A