!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
RONDO
Rybnik (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Jakubik NatanielOgonowska Weronika1 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Przetak RadosławWycisk Hanna3 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Przetak RadosławWycisk Hanna5 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 E
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Jakubik NatanielOgonowska Weronika1 B
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 E
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Śpiewok MaksymilianChosta Maja2 F
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Jakubik NatanielOgonowska Weronika1 B
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Witoszek GrzegorzGierlotka Hanna1 C
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Ivaneiko MaksymJuzek Dominika3 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Jakubik NatanielOgonowska Weronika6 OPEN
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Dolhalov SerhiiPicho Sabina2 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Jakubik NatanielOgonowska Weronika1 B
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Dolhalov SerhiiPicho Sabina1 E
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata8 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Szendera JulianKurzydem Lucyna5 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Szendera JulianKurzydem Lucyna1 C
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Witoszek GrzegorzGierlotka Hanna1 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Jakubik NatanielOgonowska Weronika1 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Syrek DominikTwardzik Paulina2 G
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Twardzik JakubVlasenko Kateryna3 E
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Jakubik NatanielOgonowska Weronika9 OPEN
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Witoszek GrzegorzZdziarska Zofia1 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Ivaneiko MaksymJuzek Dominika4 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Szendera JulianKurzydem Lucyna6 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Szendera JulianKurzydem Lucyna2 B
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta5 B
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Chrukin MarekChrukin Halina1 D
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Chrukin MarekChrukin Halina1 D
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Syrek DominikTwardzik Paulina2 G
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Jakubik NatanielOgonowska Weronika1 B
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Twardzik JakubVlasenko Kateryna1 E
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Ivaneiko MaksymJuzek Dominika19 OPEN
Prusice Dance Festival 2024 Twardzik JakubVlasenko Kateryna3 E
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Pawelec WiktorJanosz Dagmara1 B
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Twardzik JakubVlasenko Kateryna1 E
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Twardzik JakubVlasenko Kateryna3 E
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Witoszek GrzegorzZdziarska Zofia2 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Przetak RadosławWycisk Hanna2 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Przetak RadosławWycisk Hanna3 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Lasocki SebastianKaszuba Julia1 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Pawelec WiktorJanosz Dagmara3 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Lasocki SebastianKaszuba Julia1 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Szendera JulianKurzydem Lucyna1 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Kozieł JakubFibic Emilia8 A
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Lasocki SebastianKaszuba Julia1 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Jarecki DariuszJarecka Urszula3 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Jarecki DariuszJarecka Urszula5 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Jarecki DariuszJarecka Urszula2 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Szendera JulianKurzydem Lucyna1 C
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Chrukin MarekChrukin Halina2 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Chrukin MarekChrukin Halina1 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Jarecki DariuszJarecka Urszula4 D
Polish Cup PTT Ivaneiko MaksymJuzek Dominika4 OPEN
Polish Cup PTT Kozieł JakubFibic Emilia13 OPEN
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lasocki SebastianKaszuba Julia1 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Jarecki DariuszJarecka Urszula1 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Pawelec WiktorJanosz Dagmara7 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kozieł JakubFibic Emilia7 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Pawelec WiktorJanosz Dagmara13 OPEN
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Mandrysz BartoszKarasińska Milena4 E
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Rzepka MateuszŁakota Julia1 H
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Twardzik JakubVlasenko Kateryna5 E
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Witoszek GrzegorzZdziarska Zofia1 E
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORChrukin MarekChrukin Halina4 D
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSzendera JulianKurzydem Lucyna2 D
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORChrukin MarekChrukin Halina2 E
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENIvaneiko MaksymJuzek Dominika3 OPEN
Puchar WieczystegoPawelec WiktorJanosz Dagmara8 B
Puchar WieczystegoIvaneiko MaksymGierlotka Hanna3 B
Puchar WieczystegoKozieł JakubFibic Emilia1 B
Puchar WieczystegoPawelec WiktorJanosz Dagmara6 B
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Witoszek GrzegorzZdziarska Zofia1 E
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Twardzik JakubVlasenko Kateryna4 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Witoszek GrzegorzZdziarska Zofia1 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Mandrysz BartoszKarasińska Milena3 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Twardzik JakubVlasenko Kateryna2 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Rzepka MateuszŁakota Julia1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Pawelec WiktorJanosz Dagmara7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Ivaneiko MaksymJuzek Dominika6 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Syrek DominikTwardzik Paulina3 G
Oleski Festiwal Tańca 2023 Mandrysz BartoszKarasińska Milena3 E
Oleski Festiwal Tańca 2023 Twardzik JakubVlasenko Kateryna1 F
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Jarecki DariuszJarecka Urszula3 E
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Jarecki DariuszJarecka Urszula5 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Ivaneiko MaksymGierlotka Hanna1 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Śpiewok MaksymilianChosta Maja4 F
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Jarecki DariuszJarecka Urszula5 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Jarecki DariuszJarecka Urszula3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pawelec WiktorJanosz Dagmara2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pawelec WiktorJanosz Dagmara1 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 OPEN
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 OPEN
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Jarecki DariuszJarecka Urszula7 E
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Jarecki DariuszJarecka Urszula7 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pawelec WiktorJanosz Dagmara2 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Ivaneiko MaksymJuzek Dominika1 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pawelec WiktorJanosz Dagmara1 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tlołka PiotrKaszuba Julia2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Syrek DominikTwardzik Paulina1 H
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Tlołka PiotrKaszuba Julia2 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Jarecki DariuszJarecka Urszula1 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Jarecki DariuszJarecka Urszula3 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Syrek DominikTwardzik Paulina1 H
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Lasocki SebastianPisarczyk Natalia2 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Pawelec WiktorJanosz Dagmara6 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Pawelec WiktorJanosz Dagmara4 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Ivaneiko MaksymGierlotka Hanna1 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Syrek DominikTwardzik Paulina1 H
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Kozieł JakubKosteczko Iga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Pawelec WiktorJanosz Dagmara7 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Jarecki DariuszJarecka Urszula4 E
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Jarecki DariuszJarecka Urszula2 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Wawrzyczny PawełOgonowska Weronika5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Ivaneiko MaksymJuzek Dominika1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Pawelec WiktorJanosz Dagmara6 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kozieł JakubKosteczko Iga1 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Lasocki SebastianPisarczyk Natalia4 D
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Jarecki DariuszJarecka Urszula2 E
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Jarecki DariuszJarecka Urszula1 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix Senior Jarecki DariuszJarecka Urszula4 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix Senior Jarecki DariuszJarecka Urszula5 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika6 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Lasocki SebastianPisarczyk Natalia1 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lasocki SebastianPisarczyk Natalia7 D
Grand Prix Polski PTT Śpiewok MaksymilianWojaczek Zofia2 G
Grand Prix Polski PTT Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika10 B
Grand Prix Polski PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika4 A
Grand Prix Polski PTT Kozieł JakubKosteczko Iga1 B
Grand Prix Polski PTT Tlołka PiotrKaszuba Julia3 E
Grand Prix Polski PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kozieł JakubKosteczko Iga8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika14 OPEN
Polish Open Championships Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 OPEN
Polish Open Championships Ivaneiko MaksymFibic Emilia13 OPEN
Polish Open Championships Wawrzyczny PawełJuzek Dominika9 OPEN
Polish Open Championships Kozieł JakubKosteczko Iga5 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Wawrzyczny PawełJuzek Dominika2 A
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Kozieł JakubKosteczko Iga1 B
Festival Tańca Zawirowani 2023 Lasocki SebastianPisarczyk Natalia3 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Jarecki DariuszJarecka Urszula6 E
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Chrukin MarekChrukin Halina2 F
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Chrukin MarekChrukin Halina2 F
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Jarecki DariuszJarecka Urszula5 E
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Chrukin MarekChrukin Halina2 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Chrukin MarekChrukin Halina4 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kozieł JakubKosteczko Iga1 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika5 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Twardzik JakubMusiał Maja4 E
Perfect Dance Kraków 2023 Twardzik JakubMusiał Maja3 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Chrukin MarekChrukin Halina2 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Chrukin MarekChrukin Halina2 E
Perfect Dance Kraków 2023 Lasocki SebastianPisarczyk Natalia9 D
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Wawrzyczny PawełJuzek Dominika3 A
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Kozieł JakubKosteczko Iga1 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Lasocki SebastianPisarczyk Natalia7 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia10 OPEN
Spring waltz Lasocki SebastianPisarczyk Natalia1 D
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 C
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Chrukin MarekChrukin Halina3 F
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Chrukin MarekChrukin Halina1 E
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 A
Puchar Klas F, E i D Witoszek GrzegorzGierlotka Hanna2 D
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Twardzik JakubMusiał Maja4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Kozieł JakubKosteczko Iga1 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Lasocki SebastianPisarczyk Natalia6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 F
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 F
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lasocki SebastianPisarczyk Natalia7 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Twardzik JakubMusiał Maja5 E
4STEP FESTIVAL Twardzik JakubMusiał Maja2 E
Polish Cup Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Jarecki DariuszJarecka Urszula1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Jarecki DariuszJarecka Urszula1 F
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Wawrzyczny PawełJuzek Dominika7 OPEN
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Tomala KrzysztofMagnowska Justyna10 C
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Lasocki SebastianPisarczyk Natalia7 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Twardzik JakubMusiał Maja2 E
MISTRZOSTWA KLAS CBA Wawrzyczny PawełJuzek Dominika13 A
MISTRZOSTWA KLAS CBA Tomala KrzysztofMagnowska Justyna23 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Ivaneiko MaksymGierlotka Hanna1 C
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Chrukin MarekChrukin Halina1 F
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Chrukin MarekChrukin Halina1 E
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Lasocki SebastianPisarczyk Natalia4 D
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Jarecki DariuszJarecka Urszula1 F
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria1 D
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Ivaneiko MaksymGierlotka Hanna1 C
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lasocki SebastianPisarczyk Natalia4 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Śpiewok MaksymilianWojaczek Zofia2 G
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ivaneiko MaksymFibic Emilia5 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ivaneiko MaksymGierlotka Hanna1 C
STARDANCE - PREMIUM Jarecki DariuszJarecka Urszula2 F
STARDANCE - PREMIUM Jarecki DariuszJarecka Urszula1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2023 Lasocki SebastianPisarczyk Natalia2 D
Puchar Wieczystego kategorie OPENWawrzyczny PawełJuzek Dominika7 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORChyliński WiesławChylińska Małgorzata3 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORChrukin MarekChrukin Halina2 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORChrukin MarekChrukin Halina1 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORDolhalov SerhiiKurzydem Lucyna2 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORDolhalov SerhiiKurzydem Lucyna3 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
Puchar Wieczystego kategorie SENIORWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 C
Puchar WieczystegoTomala KrzysztofMagnowska Justyna23 C
Puchar WieczystegoLasocki SebastianPisarczyk Natalia10 D
Puchar WieczystegoSkowronek KrzysztofOgonowska Weronika51 B
Puchar WieczystegoPawelec WiktorKosteczko Iga4 B
Puchar WieczystegoWawrzyczny PawełJuzek Dominika27 A
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika8 B
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria6 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria4 E
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Mandrysz BartoszKarasińska Milena6 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Mandrysz BartoszKarasińska Milena3 F
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Skowronek KrzysztofFibic Emilia7 C
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Tomala KrzysztofMagnowska Justyna4 C
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Lasocki SebastianPisarczyk Natalia7 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Pawelec WiktorKosteczko Iga25 OPEN
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Tomala KrzysztofMagnowska Justyna4 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Ivaneiko MaksymFibic Emilia3 OPEN
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Skowronek KrzysztofFibic Emilia4 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna1 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna5 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Chrukin MarekChrukin Halina2 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Chrukin MarekChrukin Halina1 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
NitroErg Dance Festival Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria5 E
NitroErg Dance Festival Twardzik JakubMusiał Maja1 F
NitroErg Dance Festival Szczepaniak AleksanderZdziarska Zofia7 E
NitroErg Dance Festival Mandrysz BartoszKarasińska Milena7 F
NitroErg Dance Festival Ivaneiko MaksymGierlotka Hanna1 D
NitroErg Dance Festival Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria4 D
NitroErg Dance Festival Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika6 B
NitroErg Dance Festival Wawrzyczny PawełJuzek Dominika3 A
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria4 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Mandrysz BartoszKarasińska Milena1 F
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Twardzik JakubMusiał Maja2 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Chyliński WiesławChylińska Małgorzata6 OPEN
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tomala KrzysztofMagnowska Justyna6 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Lasocki SebastianPisarczyk Natalia3 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna3 E
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna3 D
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 C
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 A
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 B
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna1 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna1 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Twardzik JakubMusiał Maja1 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Mandrysz BartoszKarasińska Milena4 F
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Tomala KrzysztofMagnowska Justyna8 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Pawelec WiktorKosteczko Iga7 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Pawelec WiktorKosteczko Iga2 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Wawrzyczny PawełJuzek Dominika16 A
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Tomala KrzysztofMagnowska Justyna7 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika1 A
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Mandrysz BartoszKarasińska Milena3 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Twardzik JakubMusiał Maja2 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Lasocki SebastianPisarczyk Natalia2 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga2 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga2 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ivaneiko MaksymGierlotka Hanna1 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna3 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 A
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Ivaneiko MaksymFibic Emilia4 OPEN
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Tomala KrzysztofMagnowska Justyna4 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Ivaneiko MaksymGierlotka Hanna1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Twardzik JakubMusiał Maja2 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyLasocki SebastianPisarczyk Natalia4 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyDolhalov SerhiiKurzydem Lucyna3 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyDolhalov SerhiiKurzydem Lucyna3 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Lasocki SebastianPisarczyk Natalia2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Lasocki SebastianPisarczyk Natalia3 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Ivaneiko MaksymGierlotka Hanna1 D
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wawrzyczny PawełJuzek Dominika3 A
Polish Open ChampionshipsChyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Szczepaniak PawełKania Kamila4 E
Polish Open ChampionshipsChyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
Polish Open ChampionshipsIvaneiko MaksymFibic Emilia4 OPEN
Polish Open ChampionshipsPawelec WiktorKosteczko Iga8 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pawelec WiktorKosteczko Iga8 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pawelec WiktorKosteczko Iga17 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pawelec WiktorKosteczko Iga3 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pawelec WiktorKosteczko Iga2 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna1 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Dolhalov SerhiiKurzydem Lucyna1 F
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 C
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Szczepaniak AleksanderZdziarska Zofia3 F
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria6 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 C
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Twardzik JakubMusiał Maja4 F
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria1 D
Puchar Klas F, E i D Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 E
Puchar Klas F, E i D Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria13 E
Puchar Klas F, E i D Suwała JakubSkiba Karolina3 F
Puchar Klas F, E i D Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria10 D
\"STARS PREMIUM\" Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria4 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTIvaneiko MaksymFibic Emilia1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTPawelec WiktorKosteczko Iga16 OPEN
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szczepaniak AleksanderZdziarska Zofia4 F
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Twardzik JakubMusiał Maja3 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta5 C
Cracow Dance FestivalSzczepaniak PawełGierlotka Hanna1 E
Cracow Dance FestivalSzczepaniak AleksanderZdziarska Zofia4 F
Cracow Dance FestivalSkowronek KrzysztofOgonowska Weronika10 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
Cracow Dance FestivalSzczepaniak PawełKania Kamila1 F
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPawelec WiktorKosteczko Iga2 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPawelec WiktorKosteczko Iga5 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoLasocki SebastianPisarczyk Natalia6 E
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoSzczepaniak PawełGierlotka Hanna1 E
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoSkowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria5 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Lasocki SebastianPisarczyk Natalia5 E
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria1 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Śpiewok MaksymilianStelmaczonek Katarzyna1 H
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia3 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Pawelec WiktorKosteczko Iga3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Tomala KrzysztofMagnowska Justyna7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Śpiewok MaksymilianStelmaczonek Katarzyna1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 OPEN
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 OPEN
CeA Challenge Cup Puchar Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria1 E
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA Śpiewok MaksymilianStelmaczonek Katarzyna1 H
CeA Challenge Cup Puchar Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria7 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Lasocki SebastianPisarczyk Natalia7 E
Mysłowicki Festiwal Tańca Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 E
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga11 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga13 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 OPEN
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Twardzik JakubMusiał Maja1 G
Puchar WieczystegoIvaneiko MaksymFibic Emilia3 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta4 C
Puchar WieczystegoPawelec WiktorKosteczko Iga18 OPEN
Puchar WieczystegoPawelec WiktorKosteczko Iga9 OPEN
Puchar WieczystegoSkowronek KrzysztofOgonowska Weronika15 C
Puchar WieczystegoIvaneiko MaksymFibic Emilia1 C
Puchar WieczystegoSzczepaniak PawełGierlotka Hanna13 E
Puchar WieczystegoLipiński PawełZdziarska Zofia14 F
Puchar WieczystegoTomala KrzysztofMagnowska Justyna2 D
Puchar WieczystegoLasocki SebastianPisarczyk Natalia11 E
Puchar WieczystegoPłoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria4 E
Puchar WieczystegoPłoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria12 E
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Lipiński PawełZdziarska Zofia5 F
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 C
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria3 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Czempik TobiaszCzempik Maja3 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Lipiński PawełZdziarska Zofia1 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Suwała JakubSkiba Karolina4 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Suwała JakubSkiba Karolina9 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Lasocki SebastianPisarczyk Natalia6 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria1 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Mandrysz BartoszKarasińska Milena1 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Rydzewski TomaszŁysio Kaja2 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pawelec WiktorKosteczko Iga16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria1 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika6 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Śpiewok MaksymilianStelmaczonek Katarzyna1 H
Mistrzostwa Polski Latin Ivaneiko MaksymFibic Emilia11 OPEN
CeA Challenge Cup Jesienny Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia5 E
CeA Challenge Cup Jesienny Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 C
CeA Challenge Cup Jesienny Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 C
CeA Challenge Cup Jesienny Rydzewski TomaszŁysio Kaja3 G
CeA Challenge Cup Jesienny Twardzik JakubMusiał Maja1 G
CeA Challenge Cup Jesienny Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 G
CeA Challenge Cup Jesienny Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
CeA Challenge Cup Jesienny Lipiński PawełZdziarska Zofia1 G
CeA Challenge Cup Jesienny Tomala KrzysztofMagnowska Justyna2 D
CeA Challenge Cup Jesienny Pawelec WiktorKosteczko Iga3 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 A
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
OTTT RYTM 2021 Twardzik JakubMusiał Maja1 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneMandrysz BartoszKarasińska Milena1 G
Mistrzostwa Polski StandardChyliński WiesławChylińska Małgorzata11 OPEN
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Lipiński PawełZdziarska Zofia3 G
Mistrzostwa Polski StandardPawelec WiktorKosteczko Iga28 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tomala KrzysztofMagnowska Justyna1 D
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria3 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 D
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Czempik TobiaszCzempik Maja3 G
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Śpiewok MaksymilianStelmaczonek Katarzyna1 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
XIII Silesian Cup 2021 Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 E
XIII Silesian Cup 2021 Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 E
XIII Silesian Cup 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
XIII Silesian Cup 2021 Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Śpiewok MaksymilianStelmaczonek Katarzyna1 H
MAŁE GRAND PRIX Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika6 C
Grand Prix Polski PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawelec WiktorKosteczko Iga16 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ivaneiko MaksymFibic Emilia13 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawelec WiktorKosteczko Iga12 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawelec WiktorKosteczko Iga11 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria6 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pawelec WiktorKosteczko Iga5 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pawelec WiktorKosteczko Iga3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia5 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mandrysz BartoszKarasińska Milena3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ivaneiko MaksymFibic Emilia4 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ivaneiko MaksymFibic Emilia3 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Czempik TobiaszCzempik Maja2 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga13 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
Grand Prix Polski Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 A
Grand Prix Polski PTT Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika8 D
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
DANCE OSCARS 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 D
DANCE OSCARS 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga7 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
DANCE OSCARS 2021 Mandrysz BartoszKarasińska Milena1 H
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga13 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 D
Grand Prix Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 A
Grand Prix Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 A
DANCE OSCARS 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
DANCE OSCARS 2021 Mandrysz BartoszKarasińska Milena1 H
CeA Spring Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
CeA Spring Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika6 D
CeA Spring Mandrysz BartoszKarasińska Milena1 H
Polish Open Championships WDC Ivaneiko MaksymFibic Emilia13 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Twardzik JakubTokarska Alicja4 F
Polish Open Championships WDC Pawelec WiktorKosteczko Iga10 OPEN
Polish Open Championships WDC Ivaneiko MaksymFibic Emilia19 OPEN
Polish Open Championships WDC Pawelec WiktorKosteczko Iga11 OPEN
Polish Open Championships WDC Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Lipiński PawełZdziarska Zofia2 H
CeA Challenge Cup Spring Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika5 D
CeA Challenge Cup Spring Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
Polish Open Championships WDC Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
Polish Open Championships WDC Ivaneiko MaksymFibic Emilia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Pawelec WiktorKosteczko Iga4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Suwała JakubSkiba Karolina7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Suwała JakubSkiba Karolina11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Lipiński PawełZdziarska Zofia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Twardzik JakubTokarska Alicja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga3 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga18 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 G
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia5 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia16 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga15 OPEN
Cracow Dance Festival Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 F
Cracow Dance Festival Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia12 E
Cracow Dance Festival Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika23 D
Cracow Dance Festival Suwała JakubSkiba Karolina9 F
Cracow Dance Festival Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria5 F
Cracow Dance Festival Suwała JakubSkiba Karolina5 F
Cracow Dance Festival Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 D
Cracow Dance Festival Pawelec WiktorKosteczko Iga15 B
Cracow Dance Festival Pawelec WiktorKosteczko Iga3 B
Cracow Dance Festival Tomala KrzysztofGawlik Julia25 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Pawelec WiktorKosteczko Iga4 B
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Wawrzyczny PawełJuzek Dominika31 A
II OTTT Będzin 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 D
II OTTT Będzin 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika8 D
CeA Challenge Cup Puchar Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
CeA Challenge Cup Puchar Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 D
CeA Challenge Cup Puchar Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria5 F
CeA Challenge Cup Puchar Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
CeA Challenge Cup Puchar Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria6 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika8 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
47 Puchar Wieczystego Wiernicki AdamBelka Adrianna4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Ivaneiko MaksymFibic Emilia7 OPEN
47 Puchar Wieczystego Ivaneiko MaksymFibic Emilia5 OPEN
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 C
47 Puchar Wieczystego Pawelec WiktorKosteczko Iga4 C
47 Puchar Wieczystego Pawelec WiktorKosteczko Iga6 C
47 Puchar Wieczystego Wawrzyczny PawełJuzek Dominika26 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORTide LeszekTide Dorota1 F
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORTide LeszekTide Dorota2 F
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wesołowski WiktorMusiał Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Rydzewski TomaszŁysio Kaja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kolmasiak GabrielAli Sara1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pawelec WiktorKosteczko Iga4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pawelec WiktorKosteczko Iga2 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Ivaneiko MaksymFibic Emilia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 OPEN
CeA Challenge Cup Pawelec WiktorKosteczko Iga1 C
CeA Challenge Cup Pawelec WiktorKosteczko Iga1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ivaneiko MaksymFibic Emilia10 OPEN
Mikołajowy OTTT Wesołowski WiktorMusiał Maja2 H
Mikołajowy OTTT Kolmasiak GabrielAli Sara2 H
Mikołajowy OTTT Rydzewski TomaszŁysio Kaja1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Mandrysz BartoszWojaczek Zofia1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kolmasiak GabrielAli Sara2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Rydzewski TomaszŁysio Kaja2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wesołowski WiktorMusiał Maja2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Twardzik JakubTokarska Alicja6 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pawelec WiktorKosteczko Iga6 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pawelec WiktorKosteczko Iga3 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wiernicki AdamBelka Adrianna15 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pawelec WiktorKosteczko Iga2 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia9 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia2 F
Mistrzostwa Polski Latin Ivaneiko MaksymFibic Emilia8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 D
Mistrzostwa Polski Standard Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Ivaneiko MaksymFibic Emilia14 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tomala KrzysztofGawlik Julia7 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Twardzik JakubTokarska Alicja3 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Czempik TobiaszCzempik Maja2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mandrysz BartoszWojaczek Zofia2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia10 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Mandrysz BartoszWojaczek Zofia2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika8 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
Puchar Okręgu Śląskiego Tomala KrzysztofGawlik Julia2 D
Puchar Okręgu Śląskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga3 D
Puchar Okręgu Śląskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
Puchar Okręgu Śląskiego Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia4 E
Puchar Okręgu Śląskiego Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
Puchar Okręgu Śląskiego Mandrysz BartoszWojaczek Zofia2 H
GRAND PRIX SENIORÓW Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 B
GRAND PRIX SENIORÓW Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia4 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mandrysz BartoszWojaczek Zofia2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika8 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika7 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Twardzik JakubTokarska Alicja3 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia9 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola12 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pawelec WiktorKosteczko Iga1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ivaneiko MaksymFibic Emilia4 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pawelec WiktorKosteczko Iga9 C
Majówka w Krakowie - Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Majówka w Krakowie - Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 B
Majówka w Krakowie - OTTT Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
Majówka w Krakowie - OTTT Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASkowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia2 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Twardzik JakubTokarska Alicja3 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pawelec WiktorSłaboń Weronika4 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPawelec WiktorSłaboń Weronika9 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPawelec WiktorSłaboń Weronika7 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia2 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Sławiński AleksanderKarasińska Milena2 H
GPS PTT Kiepura Dance Cup Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 OPEN
Puchar WieczystegoChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 OPEN
Puchar WieczystegoChyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
Puchar WieczystegoKrentosz AleksanderMorawska Nicole1 OPEN
Puchar WieczystegoOślizło FilipChluba Nicole45 C
Puchar WieczystegoOślizło FilipChluba Nicole41 C
Puchar WieczystegoWiernicki AdamBelka Adrianna70 B
Puchar WieczystegoSowa KamilKolarczyk Izabela29 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPawelec WiktorSłaboń Weronika4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wawrzyczny PawełJuzek Dominika6 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Sowa KamilKolarczyk Izabela2 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Czechowski MichałKosteczko Iga9 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pawelec WiktorSłaboń Weronika3 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pawelec WiktorSłaboń Weronika4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Sławiński HektorMagnowska Justyna8 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Sławiński HektorMagnowska Justyna7 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pawelec WiktorSłaboń Weronika7 D
IV OTTT Czeladź 2019 Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
IV OTTT Czeladź 2019 Sławiński AleksanderKarasińska Milena1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola11 F
IV OTTT Czeladź 2019 Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
IV OTTT Czeladź 2019 Skowronek KrzysztofMisz Oliwia8 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pawelec WiktorSłaboń Weronika3 D
IV OTTT Czeladź 2019 Płoński TadeuszOgonowska Weronika4 F
IV OTTT Czeladź 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga8 D
IV OTTT Czeladź 2019 Sławiński HektorMagnowska Justyna12 D
IV OTTT Czeladź 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
IV OTTT Czeladź 2019 Sławiński HektorMagnowska Justyna8 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Chyliński WiesławChylińska Małgorzata10 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Krentosz AleksanderMorawska Nicole14 OPEN
Puchar Rektora AGH Płoński TadeuszOgonowska Weronika3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Płoński TadeuszOgonowska Weronika4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wawrzyczny PawełJuzek Dominika1 B
OTTT DŻET 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
OTTT DŻET 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Lasocki SebastianRzeszowska Magda9 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Oślizło FilipChluba Nicole5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ivaneiko MaksymFibic Emilia7 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia2 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Twardzik JakubTokarska Alicja1 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Lipiński PawełZdziarska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata9 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Lasocki SebastianRzeszowska Magda6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Oślizło FilipChluba Nicole8 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Skowronek KrzysztofMisz Oliwia9 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola9 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Oślizło FilipChluba Nicole3 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wawrzyczny PawełJuzek Dominika6 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Oślizło FilipChluba Nicole12 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Oślizło FilipChluba Nicole6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Czechowski MichałKosteczko Iga5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola8 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
GPS \" Bieruń 2019\" Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 D
GPS \" Bieruń 2019\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
GPS \" Bieruń 2019\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Puchar Klas A, B i C Sowa KamilKolarczyk Izabela16 A
Puchar Klas A, B i C Krentosz AleksanderMorawska Nicole5 A
Puchar Klas A, B i C Wawrzyczny PawełJuzek Dominika9 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Oślizło FilipChluba Nicole6 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Twardzik JakubTokarska Alicja1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Oślizło FilipChluba Nicole2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lipiński PawełZdziarska Zofia1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika4 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sowa KamilKolarczyk Izabela7 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Krentosz AleksanderMorawska Nicole3 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika10 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Krentosz AleksanderMorawska Nicole8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sowa KamilKolarczyk Izabela9 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Czechowski MichałKosteczko Iga5 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola9 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Skowronek KrzysztofMisz Oliwia7 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pawelec WiktorSłaboń Weronika1 E
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Oślizło FilipChluba Nicole3 D
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Oślizło FilipChluba Nicole5 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta7 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Skowronek KrzysztofMisz Oliwia7 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Pawelec WiktorSłaboń Weronika3 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Oślizło FilipChluba Nicole5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Lasocki SebastianRzeszowska Magda7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Oślizło FilipChluba Nicole8 D
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krentosz AleksanderMorawska Nicole3 OPEN
OTTT UŚMIECH DZIECKAOślizło FilipChluba Nicole3 D
OTTT UŚMIECH DZIECKAOślizło FilipChluba Nicole1 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wawrzyczny PawełJuzek Dominika1 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wiernicki AdamBelka Adrianna13 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Oślizło FilipChluba Nicole11 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Oślizło FilipChluba Nicole5 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Twardzik JakubTokarska Alicja1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ivaneiko MaksymFibic Emilia4 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaOślizło FilipChluba Nicole9 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaOślizło FilipChluba Nicole6 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaLasocki SebastianRzeszowska Magda13 D
Polish Open ChampionshipsKrentosz AleksanderMorawska Nicole16 OPEN
Polish Open ChampionshipsCzarnota PatrykChosta Milena23 OPEN
Polish Open Championships WDC Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
Polish Open Championships WDC Chyliński WiesławChylińska Małgorzata11 OPEN
Polish Open Championships WDC Czarnota PatrykChosta Milena16 OPEN
Polish Open Championships WDC Krentosz AleksanderMorawska Nicole15 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Oślizło FilipChluba Nicole6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Oślizło FilipChluba Nicole4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Oślizło FilipChluba Nicole9 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Sławiński HektorMagnowska Justyna1 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Oślizło FilipChluba Nicole3 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata8 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wawrzyczny PawełJuzek Dominika2 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Czechowski MichałKosteczko Iga5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSzczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSławiński HektorMagnowska Justyna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaTwardzik JakubTokarska Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSzczepaniak PawełRygasiewicz Pola2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOślizło FilipChluba Nicole6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPawelec WiktorKin Zofia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOślizło FilipChluba Nicole4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWawrzyczny PawełJuzek Dominika3 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicOślizło FilipChluba Nicole8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicOślizło FilipChluba Nicole5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinCzechowski MichałKosteczko Iga2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinCzechowski MichałKosteczko Iga5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPłoński TadeuszOgonowska Weronika1 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSkowronek KrzysztofMisz Oliwia7 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPawelec WiktorKin Zofia3 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSzczepaniak PawełRygasiewicz Pola2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinTwardzik JakubTokarska Alicja2 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Oślizło FilipChluba Nicole6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Oślizło FilipChluba Nicole6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sławiński HektorMagnowska Justyna2 E
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola1 G
Majówka w Krakowie - OTTT Twardzik JakubTokarska Alicja2 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Lipiński PawełZdziarska Zofia2 H
Majówka w Krakowie - OTTT Oślizło FilipChluba Nicole7 D
Majówka w Krakowie - OTTT Sławiński HektorMagnowska Justyna2 E
Majówka w Krakowie - OTTT Oślizło FilipChluba Nicole2 D
Majówka w Krakowie - OTTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika3 B
Majówka w Krakowie - Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Majówka w Krakowie - Senior Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta5 F
Majówka w Krakowie - Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Majówka w Krakowie - Senior Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Oślizło FilipChluba Nicole11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Oślizło FilipChluba Nicole8 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Twardzik JakubTokarska Alicja1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Lipiński PawełZdziarska Zofia1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola2 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Sławiński HektorMagnowska Justyna2 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Wawrzyczny PawełJuzek Dominika3 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Cyran Juliusz KarolSosna Amelia4 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Cyran Juliusz KarolSosna Amelia2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Płoński TadeuszOgonowska Weronika3 G
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta5 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymChyliński WiesławChylińska Małgorzata5 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Pawelec WiktorKin Zofia5 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Lipiński PawełZdziarska Zofia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Skowronek KrzysztofMisz Oliwia8 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Płoński TadeuszOgonowska Weronika2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Lasocki SebastianRzeszowska Magda4 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Cyran Juliusz KarolSosna Amelia5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Cyran Juliusz KarolSosna Amelia3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceIvaneiko MaksymFibic Emilia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiCzarnota PatrykChosta Milena12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSowa KamilKolarczyk Izabela10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiCzarnota PatrykChosta Milena7 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata6 B
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Cyran Juliusz KarolSosna Amelia2 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lipiński PawełZdziarska Zofia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pawelec WiktorKin Zofia8 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Cyran Juliusz KarolSosna Amelia2 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Płoński TadeuszOgonowska Weronika2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sławiński HektorMagnowska Justyna3 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czechowski MichałKosteczko Iga8 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czechowski MichałKosteczko Iga7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lasocki SebastianRzeszowska Magda12 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wawrzyczny PawełJuzek Dominika5 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sławiński HektorMagnowska Justyna6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pawelec WiktorKin Zofia2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Ivaneiko MaksymFibic Emilia3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Czechowski MichałKosteczko Iga7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wawrzyczny PawełJuzek Dominika3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnota PatrykChosta Milena17 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Płoński TadeuszOgonowska Weronika1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Oślizło FilipChluba Nicole6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Pawelec WiktorKin Zofia4 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Lasocki SebastianRzeszowska Magda3 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Oślizło FilipChluba Nicole5 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sławiński HektorMagnowska Justyna5 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Wawrzyczny PawełJuzek Dominika4 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Pawelec WiktorKin Zofia7 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Czechowski MichałKosteczko Iga9 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Czechowski MichałKosteczko Iga11 D
IX GPS \"Biała Dama\" Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta6 F
IX GPS \"Biała Dama\" Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta4 C
IX GPS \"Biała Dama\" Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 D
IX GPS \"Biała Dama\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 B
IX GPS \"Biała Dama\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 B
IX GPS \"Biała Dama\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata8 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPłoński TadeuszOgonowska Weronika2 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Cyran Juliusz KarolSosna Amelia3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ogonowska WeronikaPłoński Tadeusz2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wawrzyczny PawełJuzek Dominika4 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Oślizło FilipChluba Nicole3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Oślizło FilipChluba Nicole7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Sławiński HektorMagnowska Justyna2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lasocki SebastianRzeszowska Magda4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela12 OPEN
CeA GPSWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta3 C
CeA GPSWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 D
XLV Puchar Wieczystego Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina14 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Czarnota PatrykChosta Milena5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Lasocki SebastianRzeszowska Magda8 E
XLV Puchar Wieczystego Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina4 A
XLV Puchar Wieczystego Oślizło FilipChluba Nicole16 D
XLV Puchar Wieczystego Oślizło FilipChluba Nicole10 D
XLV Puchar Wieczystego Sowa KamilKolarczyk Izabela32 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Oślizło FilipChluba Nicole6 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
OTTT Siewierz 2018Kalwajtys NataliaSzczepaniak Aleksander1 H
OTTT Siewierz 2018Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł3 G
OTTT Siewierz 2018Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cyran Juliusz KarolSosna Amelia3 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pawelec WiktorKin Zofia2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta3 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Lasocki SebastianRzeszowska Magda7 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria10 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPawelec WiktorKin Zofia2 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Oślizło FilipChluba Nicole1 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Oślizło FilipChluba Nicole3 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Lasocki SebastianRzeszowska Magda5 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Czechowski MichałKosteczko Iga2 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Pawelec WiktorKin Zofia2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina1 A
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Czechowski MichałKosteczko Iga2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Pawelec WiktorKin Zofia2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Tide LeszekTide Dorota5 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Tide LeszekTide Dorota2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Oślizło FilipChluba Nicole4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Oślizło FilipChluba Nicole1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Pawelec WiktorKin Zofia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Czechowski MichałKosteczko Iga1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
DŻET 2018 Czechowski MichałKosteczko Iga1 E
OTTT Będzin 2018Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
OTTT Będzin 2018Kin ZofiaPawelec Wiktor2 G
OTTT Będzin 2018Oślizło FilipChluba Nicole5 E
OTTT Będzin 2018Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
OTTT Będzin 2018Oślizło FilipChluba Nicole1 E
Mistrzostwa Polski Standard Czarnota PatrykChosta Milena24 OPEN
Milicz Dance Festival Oślizło FilipChluba Nicole2 E
Milicz Dance Festival Oślizło FilipChluba Nicole4 E
Puchar Klas A,B i C Wiernicki AdamBelka Adrianna36 B
Puchar Klas A,B i C Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina5 A
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 C
KLASA 2018Czechowski MichałKosteczko Iga2 E
KLASA 2018Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
KLASA 2018Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta3 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Czechowski MichałKosteczko Iga4 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sowa KamilKolarczyk Izabela7 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Czechowski MichałKosteczko Iga3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł2 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kin ZofiaPawelec Wiktor1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sowa KamilKolarczyk Izabela5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina6 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Czarnota PatrykChosta Milena7 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Kin ZofiaPawelec Wiktor1 H
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Czechowski MichałKosteczko Iga2 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 F
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Czarnota PatrykChosta Milena10 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Czarnota PatrykChosta Milena18 OPEN
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Wiernicki AdamBelka Adrianna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Weczerek AdrianKwoska Alicja13 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawelec WiktorKin Zofia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnota PatrykChosta Milena14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela14 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTChyliński WiesławChylińska Małgorzata2 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTChyliński WiesławChylińska Małgorzata4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiernicki AdamBelka Adrianna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji