!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
RONDO
Rybnik (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tomala KrzysztofMagnowska Justyna1 D
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria3 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 D
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Czempik TobiaszCzempik Maja3 G
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Śpiewok MaksymilianStelmaczonek Katarzyna1 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
XIII Silesian Cup 2021 Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 E
XIII Silesian Cup 2021 Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 E
XIII Silesian Cup 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
XIII Silesian Cup 2021 Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Śpiewok MaksymilianStelmaczonek Katarzyna1 H
MAŁE GRAND PRIX Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika6 C
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawelec WiktorKosteczko Iga16 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ivaneiko MaksymFibic Emilia13 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawelec WiktorKosteczko Iga12 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawelec WiktorKosteczko Iga11 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria6 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pawelec WiktorKosteczko Iga5 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pawelec WiktorKosteczko Iga3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia5 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mandrysz BartoszKarasińska Milena3 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ivaneiko MaksymFibic Emilia3 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ivaneiko MaksymFibic Emilia4 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Czempik TobiaszCzempik Maja2 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika7 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga13 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
Grand Prix Polski Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 A
Grand Prix Polski PTT Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika8 D
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
DANCE OSCARS 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 D
DANCE OSCARS 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga7 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
DANCE OSCARS 2021 Mandrysz BartoszKarasińska Milena1 H
Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga13 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 D
DANCE OSCARS 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
Grand Prix Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 A
Grand Prix Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 A
DANCE OSCARS 2021 Mandrysz BartoszKarasińska Milena1 H
CeA Spring Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
CeA Spring Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika6 D
CeA Spring Mandrysz BartoszKarasińska Milena1 H
Polish Open Championships WDC Ivaneiko MaksymFibic Emilia13 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Twardzik JakubTokarska Alicja4 F
Polish Open Championships WDC Pawelec WiktorKosteczko Iga10 OPEN
Polish Open Championships WDC Ivaneiko MaksymFibic Emilia19 OPEN
Polish Open Championships WDC Pawelec WiktorKosteczko Iga11 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika5 D
CeA Challenge Cup Spring Lipiński PawełZdziarska Zofia2 H
CeA Challenge Cup Spring Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
Polish Open Championships WDC Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
Polish Open Championships WDC Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
Polish Open Championships WDC Ivaneiko MaksymFibic Emilia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Pawelec WiktorKosteczko Iga4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Suwała JakubSkiba Karolina7 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Mandrysz BartoszKarasińska Milena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Suwała JakubSkiba Karolina11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Czempik TobiaszCzempik Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Twardzik JakubTokarska Alicja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Lipiński PawełZdziarska Zofia1 H
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga15 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia8 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pawelec WiktorKosteczko Iga18 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia16 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia5 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Szczepaniak PawełGierlotka Hanna1 G
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika3 D
Cracow Dance Festival Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia12 E
Cracow Dance Festival Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria2 F
Cracow Dance Festival Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika23 D
Cracow Dance Festival Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria5 F
Cracow Dance Festival Suwała JakubSkiba Karolina9 F
Cracow Dance Festival Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 D
Cracow Dance Festival Suwała JakubSkiba Karolina5 F
Cracow Dance Festival Pawelec WiktorKosteczko Iga15 B
Cracow Dance Festival Pawelec WiktorKosteczko Iga3 B
Cracow Dance Festival Tomala KrzysztofGawlik Julia25 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Pawelec WiktorKosteczko Iga4 B
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Pawelec WiktorKosteczko Iga1 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Wawrzyczny PawełJuzek Dominika31 A
II OTTT Będzin 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 D
II OTTT Będzin 2021 Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika8 D
CeA Challenge Cup Puchar Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria6 F
CeA Challenge Cup Puchar Płoński TadeuszBogdziewicz Wiktoria5 F
CeA Challenge Cup Puchar Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika1 D
CeA Challenge Cup Puchar Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 D
CeA Challenge Cup Puchar Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika8 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 A
47 Puchar Wieczystego Ivaneiko MaksymFibic Emilia7 OPEN
47 Puchar Wieczystego Ivaneiko MaksymFibic Emilia5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wiernicki AdamBelka Adrianna4 OPEN
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORTide LeszekTide Dorota2 F
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORTide LeszekTide Dorota1 F
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 C
47 Puchar Wieczystego Wawrzyczny PawełJuzek Dominika26 A
47 Puchar Wieczystego Pawelec WiktorKosteczko Iga6 C
47 Puchar Wieczystego Pawelec WiktorKosteczko Iga4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Rydzewski TomaszŁysio Kaja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wesołowski WiktorMusiał Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kolmasiak GabrielAli Sara1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pawelec WiktorKosteczko Iga4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pawelec WiktorKosteczko Iga2 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Ivaneiko MaksymFibic Emilia4 OPEN
CeA Challenge Cup Pawelec WiktorKosteczko Iga1 C
CeA Challenge Cup Pawelec WiktorKosteczko Iga1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ivaneiko MaksymFibic Emilia10 OPEN
Mikołajowy OTTT Wesołowski WiktorMusiał Maja2 H
Mikołajowy OTTT Kolmasiak GabrielAli Sara2 H
Mikołajowy OTTT Rydzewski TomaszŁysio Kaja1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Rydzewski TomaszŁysio Kaja2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Twardzik JakubTokarska Alicja6 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kolmasiak GabrielAli Sara2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Mandrysz BartoszWojaczek Zofia1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wesołowski WiktorMusiał Maja2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wiernicki AdamBelka Adrianna15 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pawelec WiktorKosteczko Iga6 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pawelec WiktorKosteczko Iga3 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pawelec WiktorKosteczko Iga2 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika2 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia9 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia2 F
Mistrzostwa Polski Latin Ivaneiko MaksymFibic Emilia8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 D
Mistrzostwa Polski Standard Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Ivaneiko MaksymFibic Emilia14 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tomala KrzysztofGawlik Julia7 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Twardzik JakubTokarska Alicja3 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Czempik TobiaszCzempik Maja2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mandrysz BartoszWojaczek Zofia2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia10 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Mandrysz BartoszWojaczek Zofia2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika8 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
Puchar Okręgu Śląskiego Mandrysz BartoszWojaczek Zofia2 H
Puchar Okręgu Śląskiego Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
Puchar Okręgu Śląskiego Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia4 E
Puchar Okręgu Śląskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga3 D
Puchar Okręgu Śląskiego Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
Puchar Okręgu Śląskiego Pawelec WiktorKosteczko Iga1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Tomala KrzysztofGawlik Julia2 D
GRAND PRIX SENIORÓW Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 B
GRAND PRIX SENIORÓW Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia4 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mandrysz BartoszWojaczek Zofia2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika8 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola12 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Twardzik JakubTokarska Alicja3 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia9 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Skowronek KrzysztofOgonowska Weronika7 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ivaneiko MaksymFibic Emilia4 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pawelec WiktorKosteczko Iga9 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pawelec WiktorKosteczko Iga1 D
Majówka w Krakowie - Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Majówka w Krakowie - Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 B
Majówka w Krakowie - OTTT Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
Majówka w Krakowie - OTTT Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASkowronek KrzysztofOgonowska Weronika4 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia2 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Twardzik JakubTokarska Alicja3 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pawelec WiktorSłaboń Weronika4 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPawelec WiktorSłaboń Weronika9 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPawelec WiktorSłaboń Weronika7 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Twardzik JakubTokarska Alicja2 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia2 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Sławiński AleksanderKarasińska Milena2 H
Puchar WieczystegoKrentosz AleksanderMorawska Nicole1 OPEN
Puchar WieczystegoChyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
Puchar WieczystegoChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 OPEN
Puchar WieczystegoOślizło FilipChluba Nicole45 C
Puchar WieczystegoOślizło FilipChluba Nicole41 C
Puchar WieczystegoWiernicki AdamBelka Adrianna70 B
Puchar WieczystegoSowa KamilKolarczyk Izabela29 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPawelec WiktorSłaboń Weronika4 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wawrzyczny PawełJuzek Dominika6 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Sowa KamilKolarczyk Izabela2 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Czechowski MichałKosteczko Iga9 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pawelec WiktorSłaboń Weronika3 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pawelec WiktorSłaboń Weronika4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Sławiński HektorMagnowska Justyna8 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Sławiński HektorMagnowska Justyna7 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pawelec WiktorSłaboń Weronika7 D
IV OTTT Czeladź 2019 Sławiński AleksanderKarasińska Milena1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola11 F
IV OTTT Czeladź 2019 Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
IV OTTT Czeladź 2019 Skowronek KrzysztofMisz Oliwia8 E
IV OTTT Czeladź 2019 Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pawelec WiktorSłaboń Weronika3 D
IV OTTT Czeladź 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga8 D
IV OTTT Czeladź 2019 Sławiński HektorMagnowska Justyna12 D
IV OTTT Czeladź 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
IV OTTT Czeladź 2019 Sławiński HektorMagnowska Justyna8 D
IV OTTT Czeladź 2019 Płoński TadeuszOgonowska Weronika4 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Chyliński WiesławChylińska Małgorzata10 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Krentosz AleksanderMorawska Nicole14 OPEN
Puchar Rektora AGH Płoński TadeuszOgonowska Weronika3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Płoński TadeuszOgonowska Weronika4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ivaneiko MaksymFibic Emilia7 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Twardzik JakubTokarska Alicja1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia2 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Oślizło FilipChluba Nicole5 D
OTTT DŻET 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga5 D
OTTT DŻET 2019 Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wawrzyczny PawełJuzek Dominika1 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Lasocki SebastianRzeszowska Magda9 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata9 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Lasocki SebastianRzeszowska Magda6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Lipiński PawełZdziarska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Oślizło FilipChluba Nicole8 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pawelec WiktorSłaboń Weronika2 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola9 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wawrzyczny PawełJuzek Dominika6 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Skowronek KrzysztofMisz Oliwia9 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Oślizło FilipChluba Nicole3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Oślizło FilipChluba Nicole12 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Oślizło FilipChluba Nicole6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Czechowski MichałKosteczko Iga5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola8 F
GPS \" Bieruń 2019\" Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 D
GPS \" Bieruń 2019\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
GPS \" Bieruń 2019\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Puchar Klas A, B i C Krentosz AleksanderMorawska Nicole5 A
Puchar Klas A, B i C Sowa KamilKolarczyk Izabela16 A
Puchar Klas A, B i C Wawrzyczny PawełJuzek Dominika9 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Krentosz AleksanderMorawska Nicole3 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sowa KamilKolarczyk Izabela7 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika4 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Oślizło FilipChluba Nicole6 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Oślizło FilipChluba Nicole2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lipiński PawełZdziarska Zofia1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Twardzik JakubTokarska Alicja1 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola9 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pawelec WiktorSłaboń Weronika1 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Skowronek KrzysztofMisz Oliwia7 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Krentosz AleksanderMorawska Nicole8 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Czechowski MichałKosteczko Iga5 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sowa KamilKolarczyk Izabela9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika10 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Oślizło FilipChluba Nicole5 D
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Oślizło FilipChluba Nicole3 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Skowronek KrzysztofMisz Oliwia7 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Pawelec WiktorSłaboń Weronika3 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta7 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 B
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krentosz AleksanderMorawska Nicole3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Oślizło FilipChluba Nicole8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Lasocki SebastianRzeszowska Magda7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Oślizło FilipChluba Nicole5 D
OTTT UŚMIECH DZIECKAOślizło FilipChluba Nicole3 D
OTTT UŚMIECH DZIECKAOślizło FilipChluba Nicole1 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Oślizło FilipChluba Nicole5 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Twardzik JakubTokarska Alicja1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ivaneiko MaksymFibic Emilia4 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Oślizło FilipChluba Nicole11 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wawrzyczny PawełJuzek Dominika1 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wiernicki AdamBelka Adrianna13 B
Polish Open ChampionshipsCzarnota PatrykChosta Milena23 OPEN
Polish Open ChampionshipsKrentosz AleksanderMorawska Nicole16 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaLasocki SebastianRzeszowska Magda13 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaOślizło FilipChluba Nicole9 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaOślizło FilipChluba Nicole6 D
Polish Open Championships WDC Czarnota PatrykChosta Milena16 OPEN
Polish Open Championships WDC Krentosz AleksanderMorawska Nicole15 OPEN
Polish Open Championships WDC Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 OPEN
Polish Open Championships WDC Chyliński WiesławChylińska Małgorzata11 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Oślizło FilipChluba Nicole4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Oślizło FilipChluba Nicole6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Oślizło FilipChluba Nicole9 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Czechowski MichałKosteczko Iga5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Sławiński HektorMagnowska Justyna1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Oślizło FilipChluba Nicole3 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata8 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wawrzyczny PawełJuzek Dominika2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWawrzyczny PawełJuzek Dominika3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOślizło FilipChluba Nicole6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOślizło FilipChluba Nicole4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSławiński HektorMagnowska Justyna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPawelec WiktorKin Zofia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSzczepaniak PawełRygasiewicz Pola2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSzczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaTwardzik JakubTokarska Alicja1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSkowronek KrzysztofMisz Oliwia7 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinTwardzik JakubTokarska Alicja2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSzczepaniak PawełRygasiewicz Pola2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPawelec WiktorKin Zofia3 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicOślizło FilipChluba Nicole5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPłoński TadeuszOgonowska Weronika1 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinCzechowski MichałKosteczko Iga5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinCzechowski MichałKosteczko Iga2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicOślizło FilipChluba Nicole8 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Oślizło FilipChluba Nicole6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Oślizło FilipChluba Nicole6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sławiński HektorMagnowska Justyna2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola3 G
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola1 G
Majówka w Krakowie - OTTT Twardzik JakubTokarska Alicja2 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Lipiński PawełZdziarska Zofia2 H
Majówka w Krakowie - OTTT Oślizło FilipChluba Nicole7 D
Majówka w Krakowie - OTTT Sławiński HektorMagnowska Justyna2 E
Majówka w Krakowie - OTTT Oślizło FilipChluba Nicole2 D
Majówka w Krakowie - OTTT Wawrzyczny PawełJuzek Dominika3 B
Majówka w Krakowie - Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Majówka w Krakowie - Senior Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta5 F
Majówka w Krakowie - Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
Majówka w Krakowie - Senior Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Oślizło FilipChluba Nicole11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Oślizło FilipChluba Nicole8 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Twardzik JakubTokarska Alicja1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Lipiński PawełZdziarska Zofia1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola2 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Sławiński HektorMagnowska Justyna2 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Cyran Juliusz KarolSosna Amelia4 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Cyran Juliusz KarolSosna Amelia2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Płoński TadeuszOgonowska Weronika3 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Wawrzyczny PawełJuzek Dominika3 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymChyliński WiesławChylińska Małgorzata5 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta5 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Pawelec WiktorKin Zofia5 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Lipiński PawełZdziarska Zofia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Skowronek KrzysztofMisz Oliwia8 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Płoński TadeuszOgonowska Weronika2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Lasocki SebastianRzeszowska Magda4 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Cyran Juliusz KarolSosna Amelia5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Cyran Juliusz KarolSosna Amelia3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceIvaneiko MaksymFibic Emilia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSowa KamilKolarczyk Izabela10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiCzarnota PatrykChosta Milena12 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiCzarnota PatrykChosta Milena7 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata6 B
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Cyran Juliusz KarolSosna Amelia2 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lipiński PawełZdziarska Zofia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pawelec WiktorKin Zofia8 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Cyran Juliusz KarolSosna Amelia2 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wawrzyczny PawełJuzek Dominika5 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Płoński TadeuszOgonowska Weronika2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sławiński HektorMagnowska Justyna3 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czechowski MichałKosteczko Iga8 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czechowski MichałKosteczko Iga7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lasocki SebastianRzeszowska Magda12 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sławiński HektorMagnowska Justyna6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Ivaneiko MaksymFibic Emilia3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pawelec WiktorKin Zofia2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Czechowski MichałKosteczko Iga7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Czechowski MichałKosteczko Iga3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wawrzyczny PawełJuzek Dominika3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnota PatrykChosta Milena17 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Płoński TadeuszOgonowska Weronika1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Wawrzyczny PawełJuzek Dominika4 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sławiński HektorMagnowska Justyna5 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Oślizło FilipChluba Nicole5 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Oślizło FilipChluba Nicole6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Pawelec WiktorKin Zofia4 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Ivaneiko MaksymFibic Emilia2 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Lasocki SebastianRzeszowska Magda3 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Czechowski MichałKosteczko Iga9 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Pawelec WiktorKin Zofia7 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Czechowski MichałKosteczko Iga11 D
IX GPS \"Biała Dama\" Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta6 F
IX GPS \"Biała Dama\" Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta4 C
IX GPS \"Biała Dama\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 B
IX GPS \"Biała Dama\" Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 D
IX GPS \"Biała Dama\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 B
IX GPS \"Biała Dama\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Chyliński WiesławChylińska Małgorzata8 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPłoński TadeuszOgonowska Weronika2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wawrzyczny PawełJuzek Dominika4 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Czechowski MichałKosteczko Iga6 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Cyran Juliusz KarolSosna Amelia3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Czechowski MichałKosteczko Iga4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ogonowska WeronikaPłoński Tadeusz2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Sławiński HektorMagnowska Justyna2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Oślizło FilipChluba Nicole3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Oślizło FilipChluba Nicole7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lasocki SebastianRzeszowska Magda4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela12 OPEN
CeA GPSWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta3 C
CeA GPSWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 D
XLV Puchar Wieczystego Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina14 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Czarnota PatrykChosta Milena5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Lasocki SebastianRzeszowska Magda8 E
XLV Puchar Wieczystego Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina4 A
XLV Puchar Wieczystego Sowa KamilKolarczyk Izabela32 A
XLV Puchar Wieczystego Oślizło FilipChluba Nicole16 D
XLV Puchar Wieczystego Oślizło FilipChluba Nicole10 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Oślizło FilipChluba Nicole6 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
OTTT Siewierz 2018Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 G
OTTT Siewierz 2018Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł3 G
OTTT Siewierz 2018Kalwajtys NataliaSzczepaniak Aleksander1 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta3 D
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cyran Juliusz KarolSosna Amelia3 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pawelec WiktorKin Zofia2 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szczepaniak PawełRygasiewicz Pola3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Lasocki SebastianRzeszowska Magda7 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria10 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPawelec WiktorKin Zofia2 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Oślizło FilipChluba Nicole3 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Oślizło FilipChluba Nicole1 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Szczepaniak AleksanderKalwajtys Natalia1 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Lasocki SebastianRzeszowska Magda5 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Pawelec WiktorKin Zofia2 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Ivaneiko MaksymFibic Emilia1 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Czechowski MichałKosteczko Iga2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina1 A
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Czechowski MichałKosteczko Iga2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Pawelec WiktorKin Zofia2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Tide LeszekTide Dorota5 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Tide LeszekTide Dorota2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Oślizło FilipChluba Nicole4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Oślizło FilipChluba Nicole1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Pawelec WiktorKin Zofia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Czechowski MichałKosteczko Iga1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
OTTT Będzin 2018Oślizło FilipChluba Nicole5 E
OTTT Będzin 2018Oślizło FilipChluba Nicole1 E
OTTT Będzin 2018Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
DŻET 2018 Czechowski MichałKosteczko Iga1 E
OTTT Będzin 2018Kin ZofiaPawelec Wiktor2 G
OTTT Będzin 2018Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
Milicz Dance Festival Oślizło FilipChluba Nicole4 E
Mistrzostwa Polski Standard Czarnota PatrykChosta Milena24 OPEN
Milicz Dance Festival Oślizło FilipChluba Nicole2 E
Puchar Klas A,B i C Wiernicki AdamBelka Adrianna36 B
Puchar Klas A,B i C Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina5 A
KLASA 2018Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta3 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Chyliński WiesławChylińska Małgorzata7 C
KLASA 2018Czechowski MichałKosteczko Iga2 E
KLASA 2018Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Czechowski MichałKosteczko Iga4 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sowa KamilKolarczyk Izabela7 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Czechowski MichałKosteczko Iga3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł2 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kin ZofiaPawelec Wiktor1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina6 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Czarnota PatrykChosta Milena7 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sowa KamilKolarczyk Izabela5 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł1 H
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Kin ZofiaPawelec Wiktor1 H
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata5 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata3 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Czechowski MichałKosteczko Iga2 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 F
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Czarnota PatrykChosta Milena18 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Czarnota PatrykChosta Milena10 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Cyran Juliusz KarolSosna Amelia1 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Wiernicki AdamBelka Adrianna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Weczerek AdrianKwoska Alicja7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Weczerek AdrianKwoska Alicja13 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawelec WiktorKin Zofia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiernicki AdamBelka Adrianna5 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTChyliński WiesławChylińska Małgorzata4 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTChyliński WiesławChylińska Małgorzata2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnota PatrykChosta Milena14 OPEN
PERFECT DANCE Wiernicki AdamBelka Adrianna2 C
Polish Open Championships Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina17 OPEN
Polish Open Championships Sowa KamilKolarczyk Izabela13 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela5 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wiernicki AdamBelka Adrianna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnota PatrykChosta Milena6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina5 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kin ZofiaPawelec Wiktor1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Wiernicki AdamBelka Adrianna3 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Weczerek AdrianKwoska Alicja4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Weczerek AdrianKwoska Alicja5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Lasocki SebastianGawlik Julia1 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Wiernicki AdamBelka Adrianna3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina1 A
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Czarnota PatrykChosta Milena1 A
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Rygasiewicz PolaSzczepaniak Paweł2 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Czechowski MichałKosteczko Iga1 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kin ZofiaPawelec Wiktor1 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Wiernicki AdamBelka Adrianna2 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Lasocki SebastianGawlik Julia9 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Weczerek AdrianKwoska Alicja2 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Weczerek AdrianKwoska Alicja3 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wiernicki AdamBelka Adrianna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pawelec WiktorKin Zofia1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiCzarnota PatrykChosta Milena8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wiernicki AdamBelka Adrianna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Weczerek AdrianKwoska Alicja3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Weczerek AdrianKwoska Alicja3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Czechowski MichałKosteczko Iga1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Czarnota PatrykChosta Milena9 OPEN
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna7 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wiernicki AdamBelka Adrianna6 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Lasocki SebastianGawlik Julia2 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Weczerek AdrianKwoska Alicja4 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Czechowski MichałKosteczko Iga1 F
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Weczerek AdrianKwoska Alicja2 C
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna5 B
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Wiernicki AdamBelka Adrianna4 C
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Lasocki SebastianGawlik Julia3 E
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Weczerek AdrianKwoska Alicja5 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORChyliński WiesławChylińska Małgorzata3 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORTide LeszekTide Dorota3 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORTide LeszekTide Dorota4 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORChyliński WiesławChylińska Małgorzata2 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Czechowski MichałKosteczko Iga2 F
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTBrzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina18 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTCzarnota PatrykChosta Milena12 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Lasocki SebastianGawlik Julia9 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina1 A
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wiernicki AdamBelka Adrianna9 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Czechowski MichałKosteczko Iga3 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina1 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna17 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wiernicki AdamBelka Adrianna6 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Sowa KamilKolarczyk Izabela4 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Czarnota PatrykChosta Milena1 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lasocki SebastianGawlik Julia6 E
Polish Cup PTT WDC AL Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria3 OPEN
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceLasocki SebastianGawlik Julia5 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceCzechowski MichałKosteczko Iga1 G
Stars Final 2018 Czarnota PatrykChosta Milena1 A
Stars Final 2018 Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna6 B
Stars Final 2018 Czechowski MichałKosteczko Iga2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnota PatrykChosta Milena2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiernicki AdamBelka Adrianna12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czechowski MichałKosteczko Iga1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czechowski MichałKosteczko Iga2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnota PatrykChosta Milena13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina20 OPEN
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Wiernicki AdamBelka Adrianna2 C
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Czechowski MichałKosteczko Iga3 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChosta BartłomiejPrymerska Wiktoria13 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBrzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina10 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzarnota PatrykChosta Milena11 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKrentosz AleksanderRytkowska Wiktoria1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWeczerek AdrianKwoska Alicja2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWeczerek AdrianKwoska Alicja2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChosta BartłomiejWojaczek Monika31 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBrzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina14 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKrentosz AleksanderRytkowska Wiktoria1 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzarnota PatrykChosta Milena13 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSowa KamilKolarczyk Izabela5 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiernicki AdamBelka Adrianna10 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJCyran Juliusz KarolMagnowska Justyna2 F
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Weczerek AdrianKwoska Alicja1 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Weczerek AdrianKwoska Alicja1 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyWiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Czechowski MichałKosteczko Iga2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Weczerek AdrianKwoska Alicja3 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Weczerek AdrianKwoska Alicja3 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 E
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wiernicki AdamBelka Adrianna3 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Weczerek AdrianKwoska Alicja2 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Weczerek AdrianKwoska Alicja1 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Czechowski MichałKosteczko Iga2 G
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria12 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Czechowski MichałKosteczko Iga1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Weczerek AdrianKwoska Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Weczerek AdrianKwoska Alicja1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Tide LeszekTide Dorota2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Tide LeszekTide Dorota3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna11 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Sowa KamilKolarczyk Izabela1 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wiernicki AdamBelka Adrianna6 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna18 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Wiernicki AdamBelka Adrianna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Czechowski MichałKosteczko Iga1 H
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówWeczerek AdrianKwoska Alicja1 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówWeczerek AdrianKwoska Alicja2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wiernicki AdamBelka Adrianna4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kosteczko IgaCzechowski Michał1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sowa KamilKolarczyk Izabela5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna10 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Czarnota PatrykChosta Milena19 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Weczerek AdrianKwoska Alicja2 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Tide LeszekTide Dorota3 F
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 F
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Tide LeszekTide Dorota4 F
Klasa Leliwa 2017 Weczerek AdrianKwoska Alicja4 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Sowa KamilKolarczyk Izabela2 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Wiernicki AdamBelka Adrianna18 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Wiernicki AdamBelka Adrianna10 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk Karolina42 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Krentosz AleksanderRytkowska Wiktoria10 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Weczerek AdrianKwoska Alicja5 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Weczerek AdrianKwoska Alicja2 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnota PatrykChosta Milena10 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Czarnota PatrykChosta Milena7 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Chosta BartłomiejWojaczek Monika9 A
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Chyliński WiesławChylińska Małgorzata2 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Tide LeszekTide Dorota5 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Tide LeszekTide Dorota5 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Wiewióra ŁukaszWiewióra Judyta2 F
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Czarnota PatrykChosta Milena10 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Czarnota PatrykChosta Milena7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSowa KamilKolarczyk Izabela2 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSowa KamilKolarczyk Izabela8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTCzarnota PatrykChosta Milena6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria7 OPEN
Polish Open Championships PTT Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria13 OPEN
Polish Open Championships PTT Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra31 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Czechowski MichałKosteczko Iga2 H
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Chyliński WiesławChylińska Małgorzata1 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wiernicki AdamBelka Adrianna5 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wiernicki AdamBelka Adrianna10 B
Polish Open Championships PTT Czarnota PatrykChosta Milena15 OPEN
Polish Open Championships PTT Sowa KamilKolarczyk Izabela8 OPEN
Polish Open Championships PTT Czarnota PatrykChosta Milena28 OPEN
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALKosteczko IgaCzechowski Michał2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Czechowski MichałKosteczko Iga2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna2 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Sowa KamilKolarczyk Izabela1 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna10 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaCzechowski MichałKosteczko Iga2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaCyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaLenczyk MariuszGrobelny Paulina12 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWawrzyczny PawełSzymiczek Martyna4 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWACyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Czarnota PatrykChosta Milena19 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Chosta BartłomiejWojaczek Monika22 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra21 OPEN
Powitanie WiosnyCyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 G
ArtDance Cup 2017Weczerek AdrianKwoska Alicja1 E
ArtDance Cup 2017Sowa KamilKolarczyk Izabela3 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna2 G
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Weczerek AdrianKwoska Alicja1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Szymaniec WojciechWojak Aneta6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Weczerek AdrianKwoska Alicja1 E
Polish Cup PTT Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria8 OPEN
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorTide LeszekTide Dorota3 F
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorChyliński WiesławChylińska Małgorzata1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Weczerek AdrianKwoska Alicja1 E
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorChyliński WiesławChylińska Małgorzata3 E
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorTide LeszekTide Dorota4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Weczerek AdrianKwoska Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Szymaniec WojciechWojak Aneta7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wiernicki AdamBelka Adrianna12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bóhm MateuszToman Daria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria12 OPEN
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna3 G
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Weczerek AdrianKwoska Alicja1 E
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Szymaniec WojciechWojak Aneta6 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Wiernicki AdamBelka Adrianna8 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Sowa KamilKolarczyk Izabela1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSzymaniec WojciechWojak Aneta5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWeczerek AdrianKwoska Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluCyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 G
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Weczerek AdrianKwoska Alicja1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa KamilKolarczyk Izabela6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bóhm MateuszToman Daria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Królak MateuszJuzek Dominika10 OPEN
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAWeczerek AdrianKwoska Alicja1 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Weczerek AdrianKwoska Alicja2 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSowa KamilKolarczyk Izabela1 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzarnota PatrykChosta Milena14 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKrólak MateuszJuzek Dominika23 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBóhm MateuszToman Daria14 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzymaniec WojciechWojak Aneta33 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiernicki AdamBelka Adrianna39 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiernicki AdamBelka Adrianna41 B
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 H
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Weczerek AdrianKwoska Alicja3 F
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra26 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Chosta BartłomiejKrzysztofczyk Karolina52 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra56 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Samol RafałKosteczko Iga2 H
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Wiernicki AdamBelka Adrianna15 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna1 H
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Cyran Juliusz KarolMagnowska Justyna2 H
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Samol RafałKosteczko Iga2 H
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Weczerek AdrianKwoska Alicja6 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Szymaniec WojciechWojak Aneta9 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Wiernicki AdamBelka Adrianna7 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Wiernicki AdamBelka Adrianna12 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Tide LeszekTide Dorota5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Tide LeszekTide Dorota5 F
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Sowa KamilKolarczyk Izabela13 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Czarnota PatrykChosta Milena12 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyWeczerek AdrianKwoska Alicja4 E
Wroclove Dance Festival Weczerek AdrianKwoska Alicja5 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria8 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna25 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Chosta BartłomiejKrzysztofczyk Karolina35 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra38 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Weczerek AdrianKwoska Alicja1 F
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Wiernicki AdamBelka Adrianna8 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Szymaniec WojciechWojak Aneta7 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Wiernicki AdamBelka Adrianna5 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieSzymaniec WojciechWojak Aneta4 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieWiernicki AdamBelka Adrianna5 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieSowa KamilKolarczyk Izabela4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieWawrzyczny PawełSzymiczek Martyna8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Wiernicki AdamBelka Adrianna16 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Weczerek AdrianKwoska Alicja1 F
BAL 2016 Tide LeszekTide Dorota6 F
BAL 2016 Tide LeszekTide Dorota6 F
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Czarnota PatrykChosta Milena15 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Czarnota PatrykChosta Milena12 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra15 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Sowa KamilKolarczyk Izabela11 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria5 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna22 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Chosta BartłomiejLeszczyńska Daria41 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra45 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Czarnota PatrykChosta Milena14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Sowa KamilKolarczyk Izabela4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wiernicki AdamBelka Adrianna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wiernicki AdamBelka Adrianna7 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Wiernicki AdamBelka Adrianna3 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Wiernicki AdamBelka Adrianna9 C
SALTATIO CUP Szymaniec WojciechWojak Aneta1 D
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Wiernicki AdamBelka Adrianna11 C
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Cygroń PiotrKrzysztofczyk Karolina32 A
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Wiernicki AdamBelka Adrianna7 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Szymaniec WojciechWojak Aneta3 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Wiernicki AdamBelka Adrianna4 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Szymaniec WojciechWojak Aneta6 C
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Tide LeszekTide Dorota4 F
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Tide LeszekTide Dorota4 F
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Szymaniec WojciechWojak Aneta4 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Wiernicki AdamBelka Adrianna2 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Wiernicki AdamBelka Adrianna6 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna1 C
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Czarnota PatrykChosta Milena16 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra31 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Chosta BartłomiejLeszczyńska Daria34 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Sowa KamilKolarczyk Izabela14 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Wiernicki AdamBelka Adrianna7 C
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria2 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Wiernicki AdamBelka Adrianna8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Szymaniec WojciechWojak Aneta2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wiernicki AdamBelka Adrianna7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wiernicki AdamBelka Adrianna9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Chosta BartłomiejLeszczyńska Daria38 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Sowa KamilKolarczyk Izabela8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna2 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Szymaniec WojciechWojak Aneta27 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Chosta BartłomiejWojaczek Monika3 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Wiernicki AdamBelka Adrianna6 C
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Szymaniec WojciechWojak Aneta1 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Czarnota PatrykChosta Milena19 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Cygroń PiotrKrzysztofczyk Karolina28 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra21 A
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna1 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Sowa KamilKolarczyk Izabela7 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria1 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Czarnota PatrykChosta Milena18 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Chosta BartłomiejLeszczyńska Daria17 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzymaniec WojciechWojak Aneta3 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzymaniec WojciechWojak Aneta6 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChosta BartłomiejWojaczek Monika15 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzarnota PatrykChosta Milena4 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiernicki AdamBelka Adrianna34 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiernicki AdamBelka Adrianna10 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWawrzyczny PawełSzymiczek Martyna4 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaCzarnota PatrykChosta Milena3 A
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Szymaniec WojciechWojak Aneta4 D
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna1 C
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Chosta BartłomiejWojaczek Monika1 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Szymaniec WojciechWojak Aneta3 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Wiernicki AdamBelka Adrianna7 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Szymaniec WojciechWojak Aneta3 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Wiernicki AdamBelka Adrianna6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra7 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Czarnota PatrykChosta Milena2 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Wiernicki AdamBelka Adrianna1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna2 C
XII PUCHAR REKTORA AGHSzymaniec WojciechWojak Aneta4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra7 A
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Sowa KamilKolarczyk Izabela6 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Chosta BartłomiejWojaczek Monika7 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria2 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Wiernicki AdamBelka Adrianna9 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Wiernicki AdamBelka Adrianna2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Szymaniec WojciechWojak Aneta4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Czarnota PatrykChosta Milena2 A
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyWawrzyczny PawełSzymiczek Martyna2 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna10 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Szymaniec WojciechWojak Aneta6 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Wiernicki AdamBelka Adrianna3 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Czarnota PatrykChosta Milena1 A
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Czarnota PatrykChosta Milena5 OPEN
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna2 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Wiernicki AdamBelka Adrianna3 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra14 OPEN
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Wiernicki AdamBelka Adrianna6 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Czarnota PatrykChosta Milena4 A
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra7 A
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Wiernicki AdamBelka Adrianna3 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Szymaniec WojciechWojak Aneta3 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Wawrzyczny PawełSzymiczek Martyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSzymaniec WojciechWojak Aneta4 D