!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE PROJECT
Wrocław (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Pieszczek FilipJaworska Amelia13 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Krogulec MiłoszBuczek Sandra8 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Antos AdrianŚwierk Wiktoria6 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Kucharski DamianOwczarek Anna8 C
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Pieszczek FilipJaworska Amelia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Krogulec MiłoszBuczek Sandra2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Kucharski DamianOwczarek Anna5 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Hamzayev ElwinKlupa Natalia9 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Krogulec MiłoszBuczek Sandra9 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Pieszczek FilipJaworska Amelia11 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Antos AdrianŚwierk Wiktoria5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Pieszczek FilipJaworska Amelia9 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Antos AdrianŚwierk Wiktoria2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Pieszczek FilipJaworska Amelia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Skolut KamilNawrot Wiktoria5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Hamzayev ElwinKlupa Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Pieszczek FilipJaworska Amelia20 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Skolut KamilNawrot Wiktoria34 B
Polish Cup PTT Hamzayev ElwinKlupa Natalia13 OPEN
Polish Cup PTT Antos AdrianŚwierk Wiktoria9 OPEN
Polish Cup PTT Pieszczek FilipJaworska Amelia9 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Pieszczek FilipJaworska Amelia4 OPEN
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Kucharski DamianBogdziewicz Wiktoria2 C
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENHamzayev ElwinKlupa Natalia15 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKrogulec MiłoszBuczek Sandra5 OPEN
Puchar WieczystegoPieszczek FilipJaworska Amelia12 B
Puchar WieczystegoKrogulec MiłoszBuczek Sandra1 A
Puchar WieczystegoSkolut KamilNawrot Wiktoria39 B
Puchar WieczystegoKastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga20 A
Puchar WieczystegoHamzayev ElwinKlupa Natalia22 A
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Kucharski DamianBogdziewicz Wiktoria1 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Pieszczek FilipJaworska Amelia14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Krogulec MiłoszBuczek Sandra9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Antos AdrianŚwierk Wiktoria13 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Kucharski DamianBogdziewicz Wiktoria1 C
Festiwal Tańca Pieszczek FilipJaworska Amelia2 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pieszczek FilipJaworska Amelia5 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pieszczek FilipJaworska Amelia5 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Pieszczek FilipJaworska Amelia15 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Krogulec MiłoszBuczek Sandra6 A
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Skolut KamilNawrot Wiktoria26 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „W Sercu Wielkopolski” (Premium, Open), Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Seniorów Pieszczek FilipJaworska Amelia2 B
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Antos AdrianŚwierk Wiktoria13 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Pieszczek FilipJaworska Amelia4 A
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Pieszczek FilipJaworska Amelia2 B
Grand Prix Polski PTT Pieszczek FilipJaworska Amelia3 B
Grand Prix Polski PTT Kastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pieszczek FilipJaworska Amelia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 A
Polish Open Championships Antos AdrianŚwierk Wiktoria4 OPEN
Polish Open Championships Skolut KamilNawrot Wiktoria20 OPEN
Polish Open Championships Krogulec MiłoszBuczek Sandra20 OPEN
Polish Open Championships Skolut KamilNawrot Wiktoria24 OPEN
Polish Open Championships Sokołowski DawidSkóra Martyna26 OPEN
Polish Open Championships Antos AdrianŚwierk Wiktoria11 OPEN
Festival Tańca Zawirowani 2023 Borbot RostislavKupczyk Edyta8 C
Festival Tańca Zawirowani 2023 Borbot RostislavKupczyk Edyta7 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Howley AleksanderDrozda Patrycja5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Howley AleksanderDrozda Patrycja6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Borbot RostislavKupczyk Edyta3 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Borbot RostislavKupczyk Edyta4 C
Grand Prix Polski PTTSkolut KamilNawrot Wiktoria10 B
Grand Prix Polski PTTSkolut KamilNawrot Wiktoria13 OPEN
Grand Prix Polski PTTKastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga5 A
Grand Prix Polski PTTSokołowski DawidSkóra Martyna3 OPEN
Grand Prix Polski PTTKastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga18 OPEN
Grand Prix Polski PTTSokołowski DawidSkóra Martyna3 OPEN
Grand Prix Polski PTTKrogulec MiłoszBuczek Sandra7 OPEN
Grand Prix Polski PTTPieszczek FilipJaworska Amelia13 OPEN
Grand Prix Polski PTTAntos AdrianŚwierk Wiktoria3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Antos AdrianŚwierk Wiktoria9 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Skolut KamilNawrot Wiktoria10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sokołowski DawidSkóra Martyna3 OPEN
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Skolut KamilNawrot Wiktoria6 B
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Pieszczek FilipJaworska Amelia2 B
4STEP FESTIVAL Skolut KamilNawrot Wiktoria3 B
4STEP FESTIVAL Skolut KamilNawrot Wiktoria4 C
Polish Cup Antos AdrianŚwierk Wiktoria9 OPEN
Polish Cup Antos AdrianŚwierk Wiktoria19 OPEN
Polish Cup Sokołowski DawidSkóra Martyna11 OPEN
Polish Cup Pieszczek FilipJaworska Amelia19 OPEN
Polish Cup Pieszczek FilipJaworska Amelia3 B
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Kastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga3 A
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Borbot RostislavKupczyk Edyta2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Kastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Howley AleksanderDrozda Patrycja3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Howley AleksanderDrozda Patrycja7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Kobylański HugonLangner Amelia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Kobylański HugonLangner Amelia4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Sokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Skolut KamilNawrot Wiktoria5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Borbot RostislavKupczyk Edyta2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Sokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Krogulec MiłoszBuczek Sandra4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Pieszczek FilipJaworska Amelia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Antos AdrianŚwierk Wiktoria2 OPEN
MISTRZOSTWA KLAS CBA Skolut KamilNawrot Wiktoria16 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Pieszczek FilipJaworska Amelia7 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Borbot RostislavKupczyk Edyta26 C
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skolut KamilNawrot Wiktoria4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Nowacki MarcelKobylańska Maria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Kobylański HugonLangner Amelia5 F
Puchar Wieczystego kategorie OPENSokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKrogulec MiłoszBuczek Sandra10 OPEN
Puchar WieczystegoHowley AleksanderDrozda Patrycja11 E
Puchar WieczystegoKastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga22 A
Puchar WieczystegoPieszczek FilipJaworska Amelia16 B
Puchar WieczystegoSkolut KamilNawrot Wiktoria4 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Skolut KamilNawrot Wiktoria1 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Pieszczek FilipJaworska Amelia2 C
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Howley AleksanderDrozda Patrycja5 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Pieszczek FilipJaworska Amelia2 B
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Pieszczek FilipJaworska Amelia2 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Skolut KamilNawrot Wiktoria1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Howley AleksanderDrozda Patrycja7 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Pieszczek FilipJaworska Amelia24 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Krogulec MiłoszBuczek Sandra19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Sokołowski DawidSkóra Martyna5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Antos AdrianŚwierk Wiktoria2 OPEN
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Pieszczek FilipJaworska Amelia2 B
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pieszczek FilipJaworska Amelia1 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pieszczek FilipJaworska Amelia3 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Szewczykowski FilipKlupa Natalia19 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Kobylański HugonLangner Amelia2 G
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Pieszczek FilipJaworska Amelia6 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Skolut KamilNawrot Wiktoria11 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Krogulec MiłoszBuczek Sandra4 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Pieszczek FilipJaworska Amelia25 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kucharski DamianBanaszczyk Agnieszka13 B
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Antos AdrianŚwierk Wiktoria4 OPEN
Wielkopolan CUP 2022 Kucharski DamianBanaszczyk Agnieszka1 C
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Antos AdrianŚwierk Wiktoria4 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Sokołowski DawidSkóra Martyna9 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Kucharski DamianBanaszczyk Agnieszka10 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pieszczek FilipJaworska Amelia1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pieszczek FilipJaworska Amelia3 C
WIELKOPOLAN CUP 2022 Kobylański HugonLangner Amelia1 G
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Kucharski DamianBanaszczyk Agnieszka5 C
WIELKOPOLAN CUP 2022 Nowacki MarcelKobylańska Maria2 G
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Pieszczek FilipJaworska Amelia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Kobylański HugonLangner Amelia1 G
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Pieszczek FilipJaworska Amelia1 C
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kucharski DamianBanaszczyk Agnieszka3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Nowacki MarcelKobylańska Maria3 G
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Krogulec MiłoszBuczek Sandra9 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Pieszczek FilipJaworska Amelia14 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzewczykowski FilipKlupa Natalia16 OPEN
Polish Open ChampionshipsSokołowski DawidSkóra Martyna7 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kucharski DamianBanaszczyk Agnieszka8 C
Polish Open ChampionshipsSzewczykowski FilipKlupa Natalia15 OPEN
Polish Open ChampionshipsAntos AdrianŚwierk Wiktoria5 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzewczykowski FilipKlupa Natalia19 OPEN
Polish Open ChampionshipsKrogulec MiłoszBuczek Sandra8 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Pieszczek FilipJaworska Amelia1 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Pieszczek FilipJaworska Amelia2 C
Polish Open ChampionshipsAntos AdrianŚwierk Wiktoria5 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kucharski DamianBanaszczyk Agnieszka18 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pieszczek FilipJaworska Amelia4 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pieszczek FilipJaworska Amelia4 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pieszczek FilipJaworska Amelia13 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Pieszczek FilipJaworska Amelia1 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Pieszczek FilipJaworska Amelia2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Antos AdrianŚwierk Wiktoria2 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 B
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kucharski DamianBanaszczyk Agnieszka1 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSzewczykowski FilipKlupa Natalia17 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSzewczykowski FilipKlupa Natalia14 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTAntos AdrianŚwierk Wiktoria4 OPEN
Cracow Dance FestivalSzewczykowski FilipKlupa Natalia3 A
Cracow Dance FestivalSzewczykowski FilipKlupa Natalia4 B
Cracow Dance FestivalKucharski DamianBanaszczyk Agnieszka2 C
Cracow Dance FestivalPieszczek FilipJaworska Amelia1 C
Cracow Dance FestivalPieszczek FilipJaworska Amelia4 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPieszczek FilipJaworska Amelia6 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPieszczek FilipJaworska Amelia4 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPieszczek FilipJaworska Amelia2 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Sokołowski DawidSkóra Martyna5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pieszczek FilipJaworska Amelia2 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pieszczek FilipJaworska Amelia10 C
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Nowacki MarcelKobylańska Maria3 G
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kobylański HugonLangner Amelia2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Szewczykowski FilipKlupa Natalia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Pieszczek FilipJaworska Amelia2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Antos AdrianŚwierk Wiktoria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sokołowski DawidSkóra Martyna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sokołowski DawidSkóra Martyna1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Pieszczek FilipJaworska Amelia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Antos AdrianŚwierk Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Pieszczek FilipJaworska Amelia14 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Szewczykowski FilipKlupa Natalia23 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Pieszczek FilipJaworska Amelia22 C
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Nowacki MarcelKobylańska Maria3 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Kobylański HugonLangner Amelia2 G
Puchar WieczystegoKrogulec MiłoszBuczek Sandra5 OPEN
Puchar WieczystegoSokołowski DawidSkóra Martyna10 OPEN
Puchar WieczystegoSzewczykowski FilipKlupa Natalia11 OPEN
Puchar WieczystegoSokołowski DawidSkóra Martyna6 OPEN
Puchar WieczystegoAntos AdrianŚwierk Wiktoria1 OPEN
Puchar WieczystegoKrogulec MiłoszBuczek Sandra4 C
Puchar WieczystegoSzewczykowski FilipKlupa Natalia16 B
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Nowacki MarcelKobylańska Maria3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaKrogulec MiłoszBuczek Sandra2 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szewczykowski FilipKlupa Natalia20 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sokołowski DawidSkóra Martyna7 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 C
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Kobylański HugonLangner Amelia3 G
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Nowacki MarcelKobylańska Maria3 G
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Skolut KamilRyś Zuzanna5 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pieszczek FilipJaworska Amelia5 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pieszczek FilipJaworska Amelia8 C
Mistrzostwa Polski Latin Szewczykowski FilipKlupa Natalia26 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Sokołowski DawidSkóra Martyna13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Antos AdrianŚwierk Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Krogulec MiłoszBuczek Sandra13 OPEN
CeA Challenge Cup Jesienny Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 C
Nosalowy International Dance FestivalKrogulec MiłoszBuczek Sandra1 C
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Nowacki MarcelKobylańska Maria3 G
Nosalowy International Dance FestivalSzewczykowski FilipKlupa Natalia3 B
Nosalowy International Dance FestivalSzewczykowski FilipKlupa Natalia3 B
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Skolut KamilRyś Zuzanna3 C
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Skolut KamilRyś Zuzanna6 C
OTTT RYTM 2021 Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 C
Mistrzostwa Polski StandardSzewczykowski FilipKlupa Natalia26 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardSokołowski DawidSkóra Martyna13 OPEN
Puchar Klas C, B i A Szewczykowski FilipKlupa Natalia14 B
Puchar Klas C, B i A Szewczykowski FilipKlupa Natalia27 B
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szewczykowski FilipKlupa Natalia16 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Sokołowski DawidSkóra Martyna9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Sokołowski DawidSkóra Martyna8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szewczykowski FilipKlupa Natalia14 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Antos AdrianŚwierk Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Antos AdrianŚwierk Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Sokołowski DawidSkóra Martyna8 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Nowacki MarcelKobylańska Maria3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Antos AdrianŚwierk Wiktoria3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Antos AdrianŚwierk Wiktoria1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Nowacki MarcelKobylańska Maria2 G
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Szewczykowski FilipKlupa Natalia8 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Sokołowski DawidSkóra Martyna4 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Szewczykowski FilipKlupa Natalia13 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Sokołowski DawidSkóra Martyna9 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Antos AdrianŚwierk Wiktoria1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Kobylański HugonLangner Amelia3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Krogulec MiłoszBuczek Sandra4 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Krogulec MiłoszBuczek Sandra2 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Sokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Szewczykowski FilipKlupa Natalia4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Sokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Krogulec MiłoszBuczek Sandra4 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Szewczykowski FilipKlupa Natalia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Kobylański HugonLangner Amelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Nowacki MarcelKobylańska Maria1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kucharski DamianRyś Zuzanna5 B
Grand Prix Polski PTT Antos AdrianŚwierk Wiktoria3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sokołowski DawidSkóra Martyna4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sokołowski DawidSkóra Martyna8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 D
DANCE OSCARS 2021 Szewczykowski FilipKlupa Natalia7 B
DANCE OSCARS 2021 Szewczykowski FilipKlupa Natalia7 B
DANCE OSCARS 2021 Kobylański HugonLangner Amelia1 H
Polish Open Championships WDC Antos AdrianŚwierk Wiktoria6 OPEN
Polish Open Championships WDC Antos AdrianŚwierk Wiktoria4 OPEN
Polish Open Championships WDC Sokołowski DawidSkóra Martyna7 OPEN
Polish Open Championships WDC Sokołowski DawidSkóra Martyna15 OPEN
Polish Open Championships WDC Krogulec MiłoszBuczek Sandra14 OPEN
Polish Open Championships WDC Sokołowski DawidSkóra Martyna7 OPEN
OTTT LIDER 2021Krogulec MiłoszBuczek Sandra2 C
OTTT LIDER 2021Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 B
OTTT LIDER 2021Szewczykowski FilipKlupa Natalia4 B
OTTT LIDER 2021Krogulec MiłoszBuczek Sandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kucharski DamianRyś Zuzanna4 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTKrogulec MiłoszBuczek Sandra1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTSzewczykowski FilipKlupa Natalia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTSzewczykowski FilipKlupa Natalia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTAntos AdrianŚwierk Wiktoria2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Szewczykowski FilipKlupa Natalia19 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sokołowski DawidSkóra Martyna11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra9 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Kucharski DamianRyś Zuzanna6 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Szewczykowski FilipKlupa Natalia12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sokołowski DawidSkóra Martyna8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Antos AdrianŚwierk Wiktoria5 OPEN
Cracow Dance Festival Krogulec MiłoszBuczek Sandra5 D
Cracow Dance Festival Krogulec MiłoszBuczek Sandra6 C
Cracow Dance Festival Szewczykowski FilipKlupa Natalia5 B
Cracow Dance Festival Kucharski DamianRyś Zuzanna11 B
Cracow Dance Festival Szewczykowski FilipKlupa Natalia14 B
Cracow Dance Festival Antos AdrianŚwierk Wiktoria1 A
Cracow Dance Festival Kucharski DamianRyś Zuzanna3 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kucharski DamianRyś Zuzanna5 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Krogulec MiłoszBuczek Sandra3 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Nowacki MarcelKobylańska Maria2 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kobylański HugonLangner Amelia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kobylański HugonLangner Amelia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Nowacki MarcelKobylańska Maria1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Krogulec MiłoszBuczek Sandra2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Krogulec MiłoszBuczek Sandra4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kucharski DamianRyś Zuzanna1 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Kastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga25 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Szewczykowski FilipKlupa Natalia14 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Antos AdrianŚwierk Wiktoria2 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Kucharski DamianRyś Zuzanna7 C
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Nowacki MarcelKobylańska Maria1 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kobylański HugonLangner Amelia1 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Krogulec MiłoszBuczek Sandra3 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kucharski DamianRyś Zuzanna4 C
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Szewczykowski FilipKlupa Natalia5 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Antos AdrianŚwierk Wiktoria1 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Szewczykowski FilipKlupa Natalia4 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga30 OPEN
47 Puchar Wieczystego Sokołowski DawidSkóra Martyna2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Sokołowski DawidSkóra Martyna4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga25 A
47 Puchar Wieczystego Krogulec MiłoszBuczek Sandra24 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Krogulec MiłoszBuczek Sandra7 D
CeA Challenge Cup Krogulec MiłoszBuczek Sandra6 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sokołowski DawidSkóra Martyna3 OPEN
Mikołajowy OTTT Krogulec MiłoszBuczek Sandra9 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krogulec MiłoszBuczek Sandra2 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krogulec MiłoszBuczek Sandra11 D
Mistrzostwa Polski Latin Suchocki AndrzejPiecewicz Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kastelik ŁukaszWawrzynowicz Kinga50 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Krogulec MiłoszBuczek Sandra12 D
Mistrzostwa Polski Latin Antos AdrianWojciuch Laura17 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Antos AdrianWojciuch Laura11 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Sokołowski DawidSkóra Martyna5 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Antos AdrianWojciuch Laura1 A
Mistrzostwa Polski Standard Sokołowski DawidSkóra Martyna5 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Krogulec MiłoszBuczek Sandra4 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Krogulec MiłoszBuczek Sandra3 D