!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
EMOTION
Góra Kalwaria (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimOlewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimSłomski MaksymilianPaśnik Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimSchab ŁukaszKopiec Oliwia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimJankowski KsaweryUtrata Wiktoria5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimChrząstowski JanMikus Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimFabisiak FilipKowalczyk Lena1 G
Puchar Klas C, B i A Opałka IgorŻółkowska Wiktoria20 C
Puchar Klas C, B i A Opałka IgorŻółkowska Wiktoria12 B
MAŁE GRAND PRIX Piątek KrzysztofLiszecka Anna4 F
MAŁE GRAND PRIX Chrząstowski JanMikus Wiktoria2 G
MAŁE GRAND PRIX Reczko Krystian PiotrMazan Nikola3 G
MAŁE GRAND PRIX Wąsak JanGałęza Jagoda1 G
MAŁE GRAND PRIX Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia1 D
MAŁE GRAND PRIX Pacuszka JakubGadowska Antonina3 G
MAŁE GRAND PRIX Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria4 E
MAŁE GRAND PRIX Słomski MaksymilianPaśnik Julia2 D
MAŁE GRAND PRIX Książek DamianBrzezińska Julia4 D
MAŁE GRAND PRIX Kowalski-Klein TadeuszJanikowska Julia1 H
MAŁE GRAND PRIX Książek DamianBrzezińska Julia4 D
MAŁE GRAND PRIX Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 C
Grand Prix Polski PTT Opałka IgorŻółkowska Wiktoria16 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Słomski MaksymilianPaśnik Julia2 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Słomski MaksymilianPaśnik Julia2 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria3 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWąsak JanGałęza Jagoda3 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKing TymoteuszOpałka Lena3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka King TymoteuszOpałka Lena10 E
Małe Grand Prix Słomski MaksymilianPaśnik Julia2 D
Małe Grand Prix Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 D
Małe Grand Prix Wąsak JanGałęza Jagoda3 G
Małe Grand Prix King TymoteuszOpałka Lena2 E
Małe Grand Prix Piątek KrzysztofLiszecka Anna1 G
Małe Grand Prix Chrząstowski JanMikus Wiktoria3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" King TymoteuszOpałka Lena2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria5 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Reczko Krystian PiotrMazan Nikola3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Piątek KrzysztofLiszecka Anna1 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Kowalski-Klein TadeuszJanikowska Julia1 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Opałka IgorŻółkowska Wiktoria9 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Piątek KrzysztofLiszecka Anna1 G
MAŁE GRAND PRIX Piątek KrzysztofLiszecka Anna3 G
MAŁE GRAND PRIX Kowalski-Klein TadeuszJanikowska Julia1 H
MAŁE GRAND PRIX Reczko Krystian PiotrMazan Nikola2 G
MAŁE GRAND PRIX King TymoteuszOpałka Lena5 E
MAŁE GRAND PRIX Wąsak JanGałęza Jagoda2 G
MAŁE GRAND PRIX Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 D
MAŁE GRAND PRIX Słomski MaksymilianPaśnik Julia5 D
CeA Spring Opałka IgorŻółkowska Wiktoria14 C
CeA Challenge Cup Spring Piątek KrzysztofLiszecka Anna3 G
OTTT LIDER 2021Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 D
OTTT LIDER 2021Słomski MaksymilianPaśnik Julia11 D
Grand Prix Polski PTT Książek DamianBrzezińska Julia2 E
Grand Prix Polski PTT Piątek KrzysztofLiszecka Anna2 G
Grand Prix Polski PTT King TymoteuszOpałka Lena4 E
Grand Prix Polski PTT Słomski MaksymilianPaśnik Julia5 D
Grand Prix Polski PTT Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 B
Grand Prix Polski PTT Słomski MaksymilianPaśnik Julia4 D
Grand Prix Polski PTT Opałka IgorŻółkowska Wiktoria21 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Wąsak JanGałęza Jagoda2 G
MAŁE GRAND PRIX Książek DamianBrzezińska Julia6 E
MAŁE GRAND PRIX Fabisiak FilipKowalczyk Lena1 G
MAŁE GRAND PRIX Reczko Krystian PiotrMazan Nikola3 G
MAŁE GRAND PRIX Piątek KrzysztofLiszecka Anna3 G
MAŁE GRAND PRIX King TymoteuszOpałka Lena9 E
MAŁE GRAND PRIX Słomski MaksymilianPaśnik Julia9 D
MAŁE GRAND PRIX Słomski MaksymilianPaśnik Julia4 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Opałka IgorŻółkowska Wiktoria16 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Wiaderny AleksanderSłomska Amelia15 C
CeA Puchar King TymoteuszOpałka Lena6 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wąsak JanGałęza Jagoda2 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Reczko Krystian PiotrMazan Nikola3 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Piątek KrzysztofLiszecka Anna1 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Słomski MaksymilianPaśnik Julia5 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT King TymoteuszOpałka Lena8 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Książek DamianBrzezińska Julia6 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia16 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Słomski MaksymilianPaśnik Julia6 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiaderny AleksanderSłomska Amelia5 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiaderny AleksanderSłomska Amelia25 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Opałka IgorŻółkowska Wiktoria11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Słomski MaksymilianPaśnik Julia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Książek DamianBrzezińska Julia13 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej King TymoteuszOpałka Lena15 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Słomski MaksymilianPaśnik Julia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 C
47 Puchar Wieczystego Wiaderny AleksanderSłomska Amelia30 OPEN
47 Puchar Wieczystego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria25 OPEN
47 Puchar Wieczystego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria31 B
47 Puchar Wieczystego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria32 C
47 Puchar Wieczystego Wiaderny AleksanderSłomska Amelia18 C
47 Puchar Wieczystego Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia33 D
47 Puchar Wieczystego Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Słomski MaksymilianPaśnik Julia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Książek DamianBrzezińska Julia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E King TymoteuszOpałka Lena15 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Opałka IgorŻółkowska Wiktoria7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia4 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF King TymoteuszOpałka Lena7 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kowalski-Klein TadeuszJanikowska Julia2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Piątek KrzysztofLiszecka Anna1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Książek DamianBrzezińska Julia6 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Słomski MaksymilianPaśnik Julia5 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia1 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia4 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wiaderny AleksanderSłomska Amelia5 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Opałka IgorŻółkowska Wiktoria7 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 B
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Kowalski-Klein TadeuszJanikowska Julia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria7 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Fabisiak FilipKowalczyk Lena3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wąsak JanGałęza Jagoda3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Reczko Krystian PiotrMazan Nikola1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Pacuszka JakubGadowska Antonina3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Chrząstowski JanMikus Wiktoria3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Piątek KrzysztofLiszecka Anna1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego King TymoteuszOpałka Lena7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wiaderny AleksanderSłomska Amelia4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wiaderny AleksanderSłomska Amelia7 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wąsak JanGałęza Jagoda1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Chrząstowski JanMikus Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pacuszka JakubGadowska Antonina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Fabisiak FilipKowalczyk Lena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kowalski-Klein TadeuszJanikowska Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Reczko Krystian PiotrMazan Nikola2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Piątek KrzysztofLiszecka Anna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Książek DamianBrzezińska Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów King TymoteuszOpałka Lena5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wiaderny AleksanderSłomska Amelia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wiaderny AleksanderSłomska Amelia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 E
MAŁE GRAND PRIX Kowalski-Klein TadeuszJanikowska Julia2 H
MAŁE GRAND PRIX Pacuszka JakubGadowska Antonina1 H
MAŁE GRAND PRIX Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria6 F
MAŁE GRAND PRIX Piątek KrzysztofLiszecka Anna2 H
MAŁE GRAND PRIX Wąsak JanGałęza Jagoda2 H
MAŁE GRAND PRIX Fabisiak FilipKowalczyk Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 D
MAŁE GRAND PRIX Reczko Krystian PiotrMazan Nikola2 H
MAŁE GRAND PRIX Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 E
MAŁE GRAND PRIX Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 C
MAŁE GRAND PRIX Wiaderny AleksanderSłomska Amelia6 C
MAŁE GRAND PRIX Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 C
MAŁE GRAND PRIX Chrząstowski JanMikus Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia10 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia14 D
MAŁE GRAND PRIX Wiaderny AleksanderSłomska Amelia7 D
MAŁE GRAND PRIX Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria4 F
MAŁE GRAND PRIX Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia1 E
MAŁE GRAND PRIX Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 C
MAŁE GRAND PRIX Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia3 E
MAŁE GRAND PRIX Wiaderny AleksanderSłomska Amelia10 C
MAŁE GRAND PRIX Opałka IgorŻółkowska Wiktoria7 C
MAŁE GRAND PRIX Fabisiak FilipKowalczyk Lena2 H
MAŁE GRAND PRIX Wąsak JanGałęza Jagoda1 H
MAŁE GRAND PRIX Książek DamianBrzezińska Julia5 E
MAŁE GRAND PRIX Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia9 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia3 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Książek DamianBrzezińska Julia2 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiaderny AleksanderSłomska Amelia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Słomski MaksymilianPaśnik Julia6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Opałka IgorŻółkowska Wiktoria3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiaderny AleksanderSłomska Amelia12 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Opałka IgorŻółkowska Wiktoria10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Schab ŁukaszŻochowska Maja9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Schab ŁukaszŻochowska Maja8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Opałka IgorŻółkowska Wiktoria15 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia3 E
Puchar WieczystegoOpałka IgorŻółkowska Wiktoria20 OPEN
Puchar WieczystegoWiaderny AleksanderSłomska Amelia19 OPEN
Puchar WieczystegoSchab ŁukaszŻochowska Maja23 D
Puchar WieczystegoOlewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia1 F
Puchar WieczystegoOlewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia2 F
Puchar WieczystegoWiaderny AleksanderSłomska Amelia22 D
Puchar WieczystegoWiaderny AleksanderSłomska Amelia24 C
Puchar WieczystegoSchab ŁukaszŻochowska Maja24 D
Puchar WieczystegoOpałka IgorŻółkowska Wiktoria11 C
Puchar WieczystegoOpałka IgorŻółkowska Wiktoria26 C
Christmas PartyJankowski KsaweryUtrata Wiktoria8 E
Christmas PartyFabisiak FilipKowalczyk Lena1 H
Christmas PartyReczko Krystian PiotrMazan Nikola1 H
Christmas PartyGrzeszczak BartoszLiszecka Anna2 H
Christmas PartyKowalski-Klein TadeuszJanikowska Julia2 H
Christmas PartyWąsak JanGałęza Jagoda1 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej King TymoteuszOpałka Lena3 F
Christmas PartySłomski MaksymilianPaśnik Julia5 E
Christmas PartyOlewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia1 E
Christmas PartyOlewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia4 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Opałka IgorŻółkowska Wiktoria9 C
Christmas PartyKsiążek DamianBrzezińska Julia3 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria9 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Fabisiak FilipKowalczyk Lena1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Reczko Krystian PiotrMazan Nikola1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Grzeszczak BartoszLiszecka Anna2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" King TymoteuszOpałka Lena5 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wąsak JanGałęza Jagoda2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia8 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Olewiński DominikRosłonkiewicz Klaudia4 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Książek DamianBrzezińska Julia6 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Opałka IgorŻółkowska Wiktoria3 C
MAŁE GRAND PRIX Reczko Krystian PiotrMazan Nikola1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Słomski MaksymilianPaśnik Julia12 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Książek DamianBrzezińska Julia8 F
OTTT DŻET 2019 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia11 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”King TymoteuszOpałka Lena4 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wiaderny AleksanderSłomska Amelia6 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wiaderny AleksanderSłomska Amelia11 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Słomski MaksymilianPaśnik Julia4 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. King TymoteuszOpałka Lena4 F
MAŁE GRAND PRIX Książek DamianBrzezińska Julia7 F
MAŁE GRAND PRIX Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria3 G
MAŁE GRAND PRIX Schab ŁukaszŻochowska Maja7 D
MAŁE GRAND PRIX Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 E
MAŁE GRAND PRIX Schab ŁukaszŻochowska Maja9 D
Puchar Klas A, B i C Opałka IgorŻółkowska Wiktoria12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Schab ŁukaszŻochowska Maja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Schab ŁukaszŻochowska Maja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Książek DamianBrzezińska Julia2 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria3 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Reczko Krystian PiotrMazan Nikola2 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Książek DamianBrzezińska Julia2 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Piątek KrzysztofKordus Małgorzata1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria1 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019King TymoteuszOpałka Lena6 F
MAŁE GRAND PRIX Książek DamianBrzezińska Julia3 F
MAŁE GRAND PRIX Piątek KrzysztofKordus Małgorzata1 H
MAŁE GRAND PRIX Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria3 G
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Piątek KrzysztofKordus Małgorzata2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Wiaderny AleksanderSłomska Amelia5 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Słomski MaksymilianPaśnik Julia4 E
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka King TymoteuszOpałka Lena3 F
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wiaderny AleksanderSłomska Amelia7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Reczko Krystian PiotrMazan Nikola2 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Piątek KrzysztofKordus Małgorzata1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Schab ŁukaszŻochowska Maja3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO King TymoteuszOpałka Lena7 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Słomski MaksymilianPaśnik Julia2 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Wiaderny AleksanderSłomska Amelia2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Schab ŁukaszŻochowska Maja3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Książek DamianBrzezińska Julia4 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 E
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Książek DamianBrzezińska Julia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piątek KrzysztofKordus Małgorzata2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Opałka IgorŻółkowska Wiktoria7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Słomski MaksymilianPaśnik Julia4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Książek DamianBrzezińska Julia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria1 H
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Książek DamianBrzezińska Julia1 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria1 H
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Piątek KrzysztofKordus Małgorzata2 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiOpałka IgorŻółkowska Wiktoria25 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria1 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Schab ŁukaszŻochowska Maja2 E
Małe Grand Prix Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 D
Małe Grand Prix Wiaderny AleksanderSłomska Amelia4 D
Małe Grand Prix Schab ŁukaszŻochowska Maja1 E
Małe Grand Prix Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika3 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Schab ŁukaszŻochowska Maja2 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika3 F
XLV Puchar Wieczystego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria7 D
XLV Puchar Wieczystego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria17 C
XLV Puchar Wieczystego Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 D
XLV Puchar Wieczystego Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia11 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Piasecki Tomasz FranciszekKłos Jowita2 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia5 E
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Schab ŁukaszŻochowska Maja4 E
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika4 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Durajczyk MaciejKozicka Julia3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rogoziński JakubSzczurowska Julia1 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zając MieszkoBrzezińska Julia3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Piątek KrzysztofKordus Małgorzata2 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika8 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Schab ŁukaszŻochowska Maja6 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Piątek KrzysztofKordus Małgorzata2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Zając MieszkoBrzezińska Julia1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Mularczyk FilipRogozińska Anna3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Słomski MaksymilianPaśnik Julia6 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Durajczyk MaciejKozicka Julia1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Książek DamianSchab Marta12 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Opałka IgorŻółkowska Wiktoria3 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Piasecki Tomasz FranciszekKłos Jowita2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Olkowicz KubaSkwarek Maria3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia5 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Rogoziński JakubSzczurowska Julia1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Piasecki Tomasz FranciszekKłos Jowita1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH King TymoteuszOpałka Lena2 G
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika6 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Szczurowski MichałRegulska Martyna1 G
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 King TymoteuszOpałka Lena2 G
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Słomski MaksymilianPaśnik Julia5 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Schab ŁukaszŻochowska Maja5 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia11 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 D
DŻET 2018 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia12 D
DŻET 2018 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria7 D
DŻET 2018 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia5 D
DŻET 2018 Piasecki Tomasz FranciszekKłos Jowita2 G
DŻET 2018 Schab ŁukaszŻochowska Maja6 E
DŻET 2018 King TymoteuszOpałka Lena1 G
Milicz Dance Festival King TymoteuszOpałka Lena2 G
Milicz Dance Festival Słomski MaksymilianPaśnik Julia6 F
Milicz Dance Festival Wiaderny AleksanderSłomska Amelia8 D
Milicz Dance Festival Opałka IgorŻółkowska Wiktoria10 D
Milicz Dance Festival Wiaderny AleksanderSłomska Amelia12 D
KLASA 2018Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika7 F
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT King TymoteuszOpałka Lena1 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Rogoziński JakubSzczurowska Julia3 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Opałka IgorŻółkowska Wiktoria3 D
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Schab ŁukaszŻochowska Maja3 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Szczurowski MichałRegulska Martyna1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Słomski MaksymilianPaśnik Julia6 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Schab ŁukaszŻochowska Maja3 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Szczurowski MichałRegulska Martyna2 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Zając MieszkoBrzezińska Julia3 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Olkowicz KubaSkwarek Maria3 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Rogoziński JakubSzczurowska Julia2 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Durajczyk MaciejKozicka Julia3 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Zając MieszkoBrzezińska Julia3 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Szczurowski MichałRegulska Martyna2 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Jankowski KsaweryUtrata Wiktoria1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Piątek KrzysztofKordus Małgorzata2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Paczyński ZbigniewMrowińska Sandra2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Baczyński JanWrzesińska Karolina2 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Rogoziński JakubKłos Jowita3 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska Julia2 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Olkowicz KubaSkwarek Maria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiOpałka IgorŻółkowska Wiktoria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiOpałka IgorŻółkowska Wiktoria10 D
PERFECT DANCE Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 D
PERFECT DANCE Opałka IgorŻółkowska Wiktoria8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Zając MieszkoBrzezińska Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 G
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka11 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Schab ŁukaszŻochowska Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Szczurowski MichałRegulska Martyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Durajczyk MaciejKozicka Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Olkowicz KubaSkwarek Maria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Szczurowski MichałRegulska Martyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Durajczyk MaciejKozicka Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Baczyński JanWrzesińska Karolina2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Schab ŁukaszŻochowska Maja7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Opałka IgorŻółkowska Wiktoria11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Opałka IgorŻółkowska Wiktoria7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka16 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka14 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Baczyński JanWrzesińska Karolina2 G
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola2 H
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 G
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Szczurowski MichałRegulska Martyna3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Durajczyk MaciejKozicka Julia1 H
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Schab ŁukaszŻochowska Maja4 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rogoziński JakubKłos Jowita3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 D
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka6 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wiaderny AleksanderSłomska Amelia6 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Opałka IgorŻółkowska Wiktoria3 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka3 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria5 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Schab ŁukaszŻochowska Maja3 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego King TymoteuszOpałka Lena3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Książek DamianSchab Marta2 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka6 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Schab ŁukaszŻochowska Maja6 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka7 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Szczurowski MichałRegulska Martyna2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Zając MieszkoBrzezińska Julia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Olkowicz KubaSkwarek Maria2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska Julia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka7 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Rogoziński JakubKłos Jowita3 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSłomski MaksymilianPaśnik Julia13 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychOpałka IgorŻółkowska Wiktoria4 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychOpałka IgorŻółkowska Wiktoria9 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKsiążek DamianSchab Marta3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Durajczyk MaciejKozicka Julia2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Baczyński JanWrzesińska Karolina3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Mularczyk FilipRogozińska Anna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kaliński PatrykŻuber Weronika4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Baczyński JanWrzesińska Karolina1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Mularczyk FilipRogozińska Anna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Szczurowski MichałRegulska Martyna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Schab ŁukaszŻochowska Maja3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Słomski MaksymilianPaśnik Julia4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Durajczyk MaciejKozicka Julia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zając MieszkoBrzezińska Julia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Książek DamianSchab Marta2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rogoziński JakubKłos Jowita1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Olkowicz KubaSkwarek Maria3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska Julia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Wiaderny AleksanderSłomska Amelia10 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Opałka IgorŻółkowska Wiktoria3 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Słomski MaksymilianPaśnik Julia4 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola1 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Szczurowski MichałRegulska Martyna1 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Zając MieszkoBrzezińska Julia1 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Książek DamianSchab Marta1 G
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich King TymoteuszOpałka Lena3 G
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Mularczyk FilipRogozińska Anna2 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Schab ŁukaszŻochowska Maja4 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia4 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Rogoziński JakubKłos Jowita1 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Durajczyk MaciejKozicka Julia2 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Baczyński JanWrzesińska Karolina1 G
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Schab ŁukaszŻochowska Maja6 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Książek DamianSchab Marta2 G
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego King TymoteuszOpałka Lena3 G
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Durajczyk MaciejKozicka Julia1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rogoziński JakubKłos Jowita1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Olkowicz KubaSkwarek Maria3 G
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia2 G
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wiaderny AleksanderSłomska Amelia4 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Mularczyk FilipRogozińska Anna1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szczurowski MichałRegulska Martyna1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zając MieszkoBrzezińska Julia1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Słomski MaksymilianPaśnik Julia7 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Baczyński JanWrzesińska Karolina2 G
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 G
Gwiazdkowy TTT Rogoziński JakubKłos Jowita1 H
Gwiazdkowy TTT Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 H
Gwiazdkowy TTT Szczurowski MichałRegulska Martyna1 H
Gwiazdkowy TTT King TymoteuszOpałka Lena1 G
Gwiazdkowy TTT Baczyński JanWrzesińska Karolina1 H
Gwiazdkowy TTT Durajczyk MaciejKozicka Julia1 H
Gwiazdkowy TTT Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia1 H
Gwiazdkowy TTT Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska Julia2 H
Gwiazdkowy TTT Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 G
Gwiazdkowy TTT Książek DamianSchab Marta3 G
Gwiazdkowy TTT Zając MieszkoBrzezińska Julia1 H
Gwiazdkowy TTT Mularczyk FilipRogozińska Anna2 H
Gwiazdkowy TTT Wiaderny AleksanderSłomska Amelia2 E
Gwiazdkowy TTT Schab ŁukaszŻochowska Maja3 E
II OTTT Respect Cup 2017 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka7 E
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Schab ŁukaszŻochowska Maja5 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOpałka IgorŻółkowska Wiktoria3 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Książek DamianSchab Marta3 G
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Szczurowski MichałRegulska Martyna1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Mularczyk FilipRogozińska Anna2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Zając MieszkoBrzezińska Julia2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Słomski MaksymilianPaśnik Julia2 G
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Baczyński JanWrzesińska Karolina1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Olkowicz KubaSkwarek Maria2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia7 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka4 E
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJSchab ŁukaszŻochowska Maja4 F
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia2 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Książek DamianSchab Marta2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Opałka IgorŻółkowska Wiktoria1 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Schab ŁukaszŻochowska Maja2 F
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Olkowicz KubaSkwarek Maria2 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Szczurowski MichałRegulska Martyna1 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Baczyński JanWrzesińska Karolina1 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Mularczyk FilipRogozińska Anna1 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Zając MieszkoBrzezińska Julia1 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Wiaderny AleksanderSłomska Amelia5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Schab ŁukaszŻochowska Maja4 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Książek DamianSchab Marta1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria1 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia4 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Schab ŁukaszŻochowska Maja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Mularczyk FilipRogozińska Anna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Zając MieszkoBrzezińska Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Książek DamianSchab Marta3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wiaderny AleksanderSłomska Amelia2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Olkowicz KubaSkwarek Maria2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rogoziński JakubKłos Jowita1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Baczyński JanWrzesińska Karolina1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Słomski MaksymilianPaśnik Julia3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Książek DamianSchab Marta3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Zając MieszkoBrzezińska Julia1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Mularczyk FilipRogozińska Anna1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów King TymoteuszOpałka Lena3 G
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Wiaderny AleksanderSłomska Amelia2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Olkowicz KubaSkwarek Maria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Opałka IgorŻółkowska Wiktoria3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" King TymoteuszOpałka Lena1 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. King TymoteuszOpałka Lena1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Wiaderny AleksanderSłomska Amelia4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia3 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALOpałka IgorŻółkowska Wiktoria5 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia3 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 King TymoteuszOpałka Lena2 H
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek King TymoteuszOpałka Lena1 H
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Książek DamianSchab Marta1 H
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 H
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Opałka IgorŻółkowska Wiktoria1 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka4 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia4 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia3 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Wiaderny AleksanderSłomska Amelia7 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Schab ŁukaszŻochowska Maja2 G
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Mularczyk FilipRogozińska Anna2 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Książek DamianSchab Marta2 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 H
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Rogoziński JakubKłos Jowita2 H
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Książek DamianSchab Marta2 H
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Słomski MaksymilianPaśnik Julia2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka9 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Mularczyk FilipRogozińska Anna2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Słomski MaksymilianPaśnik Julia1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Książek DamianSchab Marta1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 King TymoteuszOpałka Lena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyBaczyński JanWrzesińska Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyRogoziński JakubKłos Jowita2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Książek DamianSchab Marta1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Schab ŁukaszŻochowska Maja2 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka8 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Rogoziński JakubKłos Jowita1 H
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Schab ŁukaszŻochowska Maja3 G
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Adamski KacperMaciak Julia3 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Baczyński JanWrzesińska Karolina1 H
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wiaderny AleksanderSłomska Amelia10 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTOlewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wiaderny AleksanderSłomska Amelia6 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Opałka IgorŻółkowska Wiktoria9 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 King TymoteuszSchab Marta2 H
Festiwal Tańca Riviera 2016 Słomski MaksymilianNowak Zofia3 G
Festiwal Tańca Riviera 2016 Schab ŁukaszWierzchowska Kinga5 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Adamski KacperMaciak Julia6 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Wiaderny AleksanderSłomska Amelia7 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka7 E
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSchab ŁukaszWierzchowska Kinga2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Wiaderny AleksanderSłomska Amelia6 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Opałka IgorŻółkowska Wiktoria6 E
Łódzka Liga Taneczna Ryjak JakubPłużyczka Zofia2 H
Łódzka Liga Taneczna Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia6 E
Łódzka Liga Taneczna Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka7 E
Łódzka Liga Taneczna Opałka IgorŻółkowska Wiktoria3 E
Łódzka Liga Taneczna Adamski KacperMaciak Julia4 E
Łódzka Liga Taneczna Baczyński JanRosłonkiewicz Klaudia2 H
Łódzka Liga Taneczna Wiaderny AleksanderSłomska Amelia2 E
Łódzka Liga Taneczna Słomski MaksymilianNowak Zofia3 G
Łódzka Liga Taneczna Rogoziński JakubPietrzycka Zuzanna2 H
Łódzka Liga Taneczna Makowski MikołajŻochowska Maja1 H
Łódzka Liga Taneczna King TymoteuszSchab Marta2 H
Łódzka Liga Taneczna Schab ŁukaszWierzchowska Kinga3 E
OTTT \"Pierwszy Krok\" Makowski MikołajŻochowska Maja2 H
OTTT \"Pierwszy Krok\" Rogoziński JakubPietrzycka Zuzanna2 H
OTTT \"Pierwszy Krok\" Albinowski WiktorKosik Gabriela3 G
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Jóźwicki KonradSkopiak Nina2 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Olewiński DominikPałyska Dominika Agnieszka6 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Albinowski WiktorKosik Gabriela3 G
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Ryjak JakubPłużyczka Zofia2 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Olkowicz KubaSkwarek Maria2 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl King TymoteuszSchab Marta2 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Olczak KamilKiljańczyk Paulina2 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Jóźwicki AleksanderWrzesińska Karolina2 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Makowski MikołajŻochowska Maja1 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Opałka IgorŻółkowska Wiktoria4 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Schab ŁukaszWierzchowska Kinga10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia8 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pietranik MikołajKrawczyk Klaudia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Wiaderny AleksanderSłomska Amelia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Pierwszy krok\" Schab ŁukaszWierzchowska Kinga4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Pierwszy krok\" Wiaderny AleksanderSłomska Amelia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Pierwszy krok\" Mularczyk FilipKacprzak Patrycja5 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Pierwszy krok\" Jóźwicki AleksanderWrzesińska Karolina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Schab ŁukaszWierzchowska Kinga4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Adamski KacperMaciak Julia4 E