!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE TEAM
Dobrzeń Wielki (Opolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Świerc AlexJankowska Julia5 E
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Kownacki BorysWoś Julia5 F
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Ziomek KarolŚwierc Marta1 F
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Wróbel VincentHucz Martyna4 F
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Mainusz FIlipPieczarka Zofia2 F
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Kubis CyprianUnruh Michelle2 G
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Semczyszyn BartoszRessel Pola1 G
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Woźnik JulianJankowska Aleksandra2 H
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Ziomek KarolŚwierc Marta10 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Ziomek KarolŚwierc Marta10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Karpinski MarcinPolesińska Ewa13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Świerc AlexJankowska Julia6 E
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Kownacki BorysWoś Julia6 F
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Ziomek KarolŚwierc Marta2 F
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Woźnik JulianJankowska Aleksandra2 H
BAS Dance Festival 2024 o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica Świerc AlexJankowska Julia3 E
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Karpinski MarcinPolesińska Ewa8 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Rapacz SzymonRapacz Karina4 E
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Rapacz SzymonRapacz Karina1 E
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Ziomek KarolŚwierc Marta2 F
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Świerc AlexJankowska Julia2 E
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Karpinski MarcinPolesińska Ewa13 OPEN
Prusice Dance Festival 2024 Ziomek KarolŚwierc Marta2 F
Prusice Dance Festival 2024 Mainusz FIlipPieczarka Zofia1 G
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Wróbel VincentHucz Martyna2 G
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Świerc AlexJankowska Julia5 E
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Kownacki BorysWoś Julia2 F
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Ziomek KarolŚwierc Marta3 F
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Mainusz FIlipPieczarka Zofia1 G
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Semczyszyn BartoszRessel Pola2 G
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Kubis CyprianUnruh Michelle1 G
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Ziomek KarolŚwierc Marta3 F
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Kownacki BorysWoś Julia3 F
Polish Cup PTT Karpinski MarcinPolesińska Ewa7 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Karpinski MarcinPolesińska Ewa12 OPEN
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 A
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENThomalla PascalOgrodnik Kamila9 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENThomalla PascalOgrodnik Kamila11 OPEN
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 A
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Kownacki BorysWoś Julia4 F
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Ziomek KarolŚwierc Marta4 F
OTTT - Andrzejki 2023 Rapacz SzymonRapacz Karina1 E
OTTT - Andrzejki 2023 Rapacz SzymonRapacz Karina3 E
OTTT - Andrzejki 2023 Świerc AlexJankowska Julia1 F
OTTT - Andrzejki 2023 Semczyszyn BartoszRessel Pola1 H
OTTT Swing with me Świerc AlexJankowska Julia7 F
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Semczyszyn BartoszRessel Pola2 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Thomalla PascalOgrodnik Kamila16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Thomalla PascalOgrodnik Kamila20 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Mainusz FIlipPieczarka Zofia2 G
Oleski Festiwal Tańca 2023 Kubis CyprianUnruh Michelle1 H
Oleski Festiwal Tańca 2023 Semczyszyn BartoszRessel Pola1 H
Oleski Festiwal Tańca 2023 Woźnik JulianJankowska Aleksandra2 H
Oleski Festiwal Tańca 2023 Wróbel VincentBieniek Laura1 H
Oleski Festiwal Tańca 2023 Ziomek KarolŚwierc Marta2 F
Oleski Festiwal Tańca 2023 Kownacki BorysWoś Julia6 F
Oleski Festiwal Tańca 2023 Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 A
Oleski Festiwal Tańca 2023 Karpinski MarcinPolesińska Ewa1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Thomalla PascalOgrodnik Kamila6 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Świerc AlexJankowska Julia5 F
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Rapacz SzymonRapacz Karina1 F
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Rapacz SzymonRapacz Karina2 E
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Rapacz SzymonRapacz Karina1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Karpinski MarcinPolesińska Ewa24 OPEN
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Kownacki BorysWoś Julia2 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Świerc AlexJankowska Julia2 F
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Thomalla PascalOgrodnik Kamila18 A
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Karpinski MarcinPolesińska Ewa3 A
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 A
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Karpinski MarcinPolesińska Ewa3 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Semczyszyn BartoszRessel Pola2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Mainusz FIlipPieczarka Zofia3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Kubis CyprianUnruh Michelle1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Woźnik JulianJankowska Aleksandra2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Brixy WiktorSzczepańska Natalia5 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Czok CezaryHucz Martyna3 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Świerc AlexJankowska Julia2 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Karpinski MarcinPolesińska Ewa1 A
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 A
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁE LATO Mainusz FIlipPieczarka Zofia1 G
Grand Prix Polski PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Karpinski MarcinPolesińska Ewa6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila10 OPEN
Polish Open Championships Karpinski MarcinPolesińska Ewa11 OPEN
Polish Open Championships Karpinski MarcinPolesińska Ewa7 OPEN
Grand Prix Polski PTTThomalla PascalOgrodnik Kamila11 OPEN
Grand Prix Polski PTTThomalla PascalOgrodnik Kamila8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Świerc AlexJankowska Julia1 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila16 OPEN
Spring waltz Brixy WiktorSzczepańska Natalia3 F
Spring waltz Świerc AlexJankowska Julia1 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila9 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Rapacz SzymonRapacz Karina1 F
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Rapacz SzymonRapacz Karina1 F
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Rapacz SzymonRapacz Karina5 E
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Rapacz SzymonRapacz Karina3 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Musioł BartoszZiomek Michalina6 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Musioł BartoszZiomek Michalina5 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Czok CezaryHucz Martyna3 G
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Świerc AlexJankowska Julia2 F
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Musioł BartoszZiomek Michalina3 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Karpinski MarcinPolesińska Ewa9 OPEN
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kownacki BorysWoś Julia3 G
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Semczyszyn BartoszRessel Pola2 H
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kubis CyprianUnruh Michelle1 H
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Kownacki BorysWoś Julia3 G
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Czok CezaryHucz Martyna1 G
Polish Cup Thomalla PascalOgrodnik Kamila16 OPEN
Polish Cup Thomalla PascalOgrodnik Kamila14 OPEN
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Semczyszyn BartoszRessel Pola2 H
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Kownacki BorysWoś Julia1 G
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Kubis CyprianUnruh Michelle1 H
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Ziomek KarolŚwierc Marta3 F
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 A
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Świerc AlexJankowska Julia5 F
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Musioł BartoszZiomek Michalina1 D
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Musioł BartoszZiomek Michalina3 D
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Brixy WiktorSzczepańska Natalia6 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Kownacki BorysWoś Julia3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Czok CezaryHucz Martyna3 G
MISTRZOSTWA KLAS CBA Thomalla PascalOgrodnik Kamila22 A
MISTRZOSTWA KLAS CBA Karpinski MarcinPolesińska Ewa7 A
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Rapacz SzymonRapacz Karina2 E
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Rapacz SzymonRapacz Karina2 E
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karpinski MarcinPolesińska Ewa9 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila9 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila5 A
Puchar WieczystegoThomalla PascalOgrodnik Kamila11 A
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Musioł BartoszZiomek Michalina17 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Semczyszyn BartoszRessel Pola2 H
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kubis CyprianUnruh Michelle2 H
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Woś JuliaKownacki Borys3 G
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Czok CezaryHucz Martyna3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia5 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Thomalla PascalOgrodnik Kamila22 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Rapacz SzymonRapacz Karina5 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Rapacz SzymonRapacz Karina3 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Rapacz SzymonRapacz Karina4 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Rapacz SzymonRapacz Karina4 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Hucz MartynaCzok Cezary3 G
Oleski Festiwal Tańca 2022 Ziomek KarolŚwierc Marta1 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Kownacki BorysWoś Julia3 G
Oleski Festiwal Tańca 2022 Semczyszyn BartoszRessel Pola2 H
Oleski Festiwal Tańca 2022 Kubis CyprianUnruh Michelle1 H
Oleski Festiwal Tańca 2022 Brixy WiktorSzczepańska Natalia4 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Świerc AlexJankowska Julia4 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Musioł BartoszZiomek Michalina5 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia3 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 A
Oleski Festiwal Tańca 2022 Thomalla PascalOgrodnik Kamila5 OPEN
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Semczyszyn BartoszRessel Pola2 H
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Brixy WiktorSzczepańska Natalia2 G
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Czok CezaryHucz Martyna3 G
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Woś JuliaKownacki Borys3 G
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Czok CezaryHucz Martyna1 G
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Kownacki BorysWoś Julia2 G
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia4 E
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Świerc AlexJankowska Julia5 F
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Ziomek KarolŚwierc Marta3 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Karpinski MarcinPolesińska Ewa23 OPEN
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila16 A
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Czok CezaryHucz Martyna3 G
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 A
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila7 OPEN
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila6 OPEN
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 E
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Musioł BartoszZiomek Michalina3 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Musioł BartoszZiomek Michalina1 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Świerc AlexJankowska Julia5 F
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Kownacki BorysWoś Julia3 G
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Ziomek KarolŚwierc Marta3 F
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Brixy WiktorSzczepańska Natalia1 G
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Czok CezaryHucz Martyna1 G
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Ressel PolaSemczyszyn Bartosz2 H
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Kubis CyprianUnruh Michelle1 H
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 E
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Lazik PawełWieczorek Kamila3 D
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Thomalla PascalOgrodnik Kamila7 B
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia4 E
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Thomalla PascalOgrodnik Kamila11 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Karpinski MarcinPolesińska Ewa12 OPEN
Polish Open ChampionshipsThomalla PascalOgrodnik Kamila19 OPEN
Polish Open ChampionshipsMusioł BartoszZiomek Michalina8 OPEN
Polish Open ChampionshipsKarpinski MarcinPolesińska Ewa24 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Świerc AlexJankowska Julia7 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kownacki BorysWoś Julia3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia5 E
Polish Open ChampionshipsKarpinski MarcinPolesińska Ewa9 OPEN
Polish Open ChampionshipsThomalla PascalOgrodnik Kamila9 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Thomalla PascalOgrodnik Kamila10 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Thomalla PascalOgrodnik Kamila7 B
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Lazik PawełWieczorek Kamila8 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Lazik PawełWieczorek Kamila6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Czok CezaryHucz Martyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Lazik PawełWieczorek Kamila5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Lazik PawełWieczorek Kamila3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Ziomek KarolŚwierc Marta1 G
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 B
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 B
MAŁA MAJÓWKA Brixy WiktorSzczepańska Natalia3 G
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKarpinski MarcinPolesińska Ewa17 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoZiomek KarolŚwierc Marta1 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoCzok CezaryHucz Martyna3 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKownacki BorysWoś Julia2 H
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoBrixy WiktorSzczepańska Natalia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 B
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Brixy NikodemGajowniczek Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Musioł BartoszZiomek Michalina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Ziomek KarolŚwierc Marta1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Brixy WiktorSzczepańska Natalia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Świerc AlexJankowska Julia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Musioł BartoszZiomek Michalina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Brixy TobiaszHaraf Julia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kownacki BorysWoś Julia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Lazik PawełWieczorek Kamila2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Brixy NikodemGajowniczek Julia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Kownacki BorysWoś Julia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Ziomek KarolŚwierc Marta1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Brixy WiktorSzczepańska Natalia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Świerc AlexJankowska Julia3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Brixy TobiaszHaraf Julia1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Lazik PawełWieczorek Kamila2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Brixy TobiaszHaraf Julia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Karpinski MarcinPolesińska Ewa3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Brixy TobiaszHaraf Julia4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Musioł BartoszZiomek Michalina2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Musioł BartoszZiomek Michalina2 OPEN
Mysłowicki Festiwal Tańca Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia7 E
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Thomalla PascalOgrodnik Kamila9 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Karpinski MarcinPolesińska Ewa4 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Thomalla PascalOgrodnik Kamila25 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila7 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Musioł BartoszZiomek Michalina7 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Musioł BartoszZiomek Michalina6 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila10 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila4 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brixy TobiaszHaraf Julia6 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalOgrodnik Kamila16 OPEN
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Czok CezaryHucz Martyna2 H
Puchar WieczystegoBrixy TobiaszHaraf Julia20 C
Puchar WieczystegoThomalla PascalOgrodnik Kamila15 B
Puchar WieczystegoKarpinski MarcinPolesińska Ewa10 A
Puchar WieczystegoThomalla PascalOgrodnik Kamila32 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kownacki BorysWoś Julia2 H
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Świerc AlexJankowska Julia2 F
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Thomalla PascalOgrodnik Kamila9 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Thomalla PascalOgrodnik Kamila5 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Czok CezaryHucz Martyna1 H
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Ziomek KarolŚwierc Marta2 G
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Ziomek KarolŚwierc Marta2 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Brixy TobiaszHaraf Julia3 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Musioł BartoszZiomek Michalina1 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Musioł BartoszZiomek Michalina4 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Brixy TobiaszHaraf Julia1 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Karpinski MarcinPolesińska Ewa3 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 OPEN
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Ziomek KarolŚwierc Marta3 G
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Czok CezaryHucz Martyna2 H
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Kownacki BorysWoś Julia2 H
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Lazik PawełWieczorek Kamila4 D
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Świerc AlexJankowska Julia6 F
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 F
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Lazik PawełWieczorek Kamila4 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Rapacz SzymonRapacz Karina2 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Rapacz SzymonRapacz Karina3 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Kownacki BorysWoś Julia1 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Brixy WiktorSzczepańska Natalia2 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Brixy NikodemGajowniczek Julia1 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Ziomek KarolŚwierc Marta2 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Czok CezaryHucz Martyna1 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Świerc AlexJankowska Julia5 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Brixy TobiaszHaraf Julia4 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila5 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila4 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Karpinski MarcinPolesińska Ewa1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Lazik PawełWieczorek Kamila7 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Lazik PawełWieczorek Kamila4 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Świerc AlexJankowska Julia2 G
Mistrzostwa Polski StandardMusioł BartoszZiomek Michalina20 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardBrixy TobiaszHaraf Julia28 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 F
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 F
XIII Silesian Cup 2021 Musioł BartoszZiomek Michalina3 D
XIII Silesian Cup 2021 Czok CezaryHucz Martyna2 H
XIII Silesian Cup 2021 Brixy NikodemGajowniczek Julia1 H
XIII Silesian Cup 2021 Kownacki BorysWoś Julia2 H
XIII Silesian Cup 2021 Świerc AlexJankowska Julia1 G
XIII Silesian Cup 2021 Brixy WiktorSzczepańska Natalia3 G
XIII Silesian Cup 2021 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 F
XIII Silesian Cup 2021 Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
XIII Silesian Cup 2021 Ziomek KarolŚwierc Marta1 H
XIII Silesian Cup 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila8 D
XIII Silesian Cup 2021 Brixy TobiaszHaraf Julia1 C
XIII Silesian Cup 2021 Kokot OliwierSiejka Weronika2 B
XIII Silesian Cup 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 B
XIII Silesian Cup 2021 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena9 D
XIII Silesian Cup 2021 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena8 D
XIII Silesian Cup 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila8 D
XIII Silesian Cup 2021 Brixy TobiaszHaraf Julia6 D
Puchar Klas C, B i A Kokot OliwierSiejka Weronika21 C
Puchar Klas C, B i A Karpinski MarcinPolesińska Ewa6 A
Puchar Klas C, B i A Kokot OliwierSiejka Weronika32 B
Puchar Klas C, B i A Thomalla PascalOgrodnik Kamila4 C
Puchar Klas C, B i A Thomalla PascalOgrodnik Kamila16 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila4 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 F
Grand Prix Polski PTT Musioł BartoszZiomek Michalina9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Brixy TobiaszHaraf Julia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Musioł BartoszZiomek Michalina4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Karpinski MarcinPolesińska Ewa7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila10 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Karpinski MarcinPolesińska Ewa7 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Świerc AlexJankowska Julia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Ziomek KarolŚwierc Marta1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 F
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Karpinski MarcinPolesińska Ewa9 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Musioł BartoszZiomek Michalina5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Brixy WiktorSzczepańska Natalia3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Ziomek KarolŚwierc Marta1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Musioł BartoszZiomek Michalina5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 C
Grand Prix Polski PTT Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia4 F
Grand Prix Polski PTT Musioł BartoszZiomek Michalina9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ziomek KarolŚwierc Marta1 H
Grand Prix Polski PTT Brixy NikodemGajowniczek Julia1 H
Grand Prix Polski PTT Kownacki BorysWoś Julia2 H
Grand Prix Polski PTT Brixy TobiaszHaraf Julia18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Musioł BartoszZiomek Michalina7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Brixy TobiaszHaraf Julia6 C
Grand Prix Polski PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
Grand Prix Polski PTT Brixy TobiaszHaraf Julia11 D
Grand Prix Polski PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
Grand Prix Polski PTT Karpinski MarcinPolesińska Ewa21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Thomalla PascalOgrodnik Kamila20 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 C
DANCE OSCARS 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila7 D
DANCE OSCARS 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila8 D
DANCE OSCARS 2021 Szozda MaciejSzaporów Julia4 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
DANCE OSCARS 2021 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 G
DANCE OSCARS 2021 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 G
DANCE OSCARS 2021 Ziomek KarolŚwierc Marta1 H
DANCE OSCARS 2021 Czok CezaryHucz Martyna2 H
DANCE OSCARS 2021 Świerc AlexJankowska Julia2 G
DANCE OSCARS 2021 Nowak KrzysztofWieczorek Sara3 F
Grand Prix Polski PTT Szozda MaciejSzaporów Julia8 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila4 D
DANCE OSCARS 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila5 D
Grand Prix Polski PTT Brixy TobiaszHaraf Julia16 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Nowak KrzysztofWieczorek Sara5 F
DANCE OSCARS 2021 Sobania AndreasArczyńska Daria7 A
DANCE OSCARS 2021 Szozda MaciejSzaporów Julia5 A
DANCE OSCARS 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 C
DANCE OSCARS 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
DANCE OSCARS 2021 Sobania AndreasArczyńska Daria11 B
DANCE OSCARS 2021 Musioł BartoszZiomek Michalina2 D
DANCE OSCARS 2021 Musioł BartoszZiomek Michalina4 D
DANCE OSCARS 2021 Hucz MartynaCzok Cezary2 H
DANCE OSCARS 2021 Karpinski MarcinPolesińska Ewa4 A
DANCE OSCARS 2021 Szozda MaciejSzaporów Julia2 A
DANCE OSCARS 2021 Sobania AndreasArczyńska Daria6 A
DANCE OSCARS 2021 Szozda MaciejSzaporów Julia1 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 G
Polish Open Championships WDC Musioł BartoszZiomek Michalina11 OPEN
Polish Open Championships WDC Sobania AndreasArczyńska Daria17 OPEN
Polish Open Championships WDC Szozda MaciejSzaporów Julia11 OPEN
Polish Open Championships WDC Karpinski MarcinPolesińska Ewa22 OPEN
Polish Open Championships WDC Sobania AndreasArczyńska Daria40 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 C
CeA Challenge Cup Spring Thomalla PascalOgrodnik Kamila3 C
Polish Open Championships WDC Musioł BartoszZiomek Michalina16 OPEN
Polish Open Championships WDC Musioł BartoszZiomek Michalina11 OPEN
Polish Open Championships WDC Szozda MaciejSzaporów Julia3 OPEN
Polish Open Championships WDC Karpinski MarcinPolesińska Ewa12 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Thomalla PascalOgrodnik Kamila2 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Lazik PawełWieczorek Kamila9 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Lazik PawełWieczorek Kamila11 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Musioł BartoszZiomek Michalina6 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Musioł BartoszZiomek Michalina3 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Świerc AlexJankowska Julia3 G
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Michalczyk SebastianGabriel Magdalena7 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Karpinski MarcinPolesińska Ewa20 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 G
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Michalczyk SebastianGabriel Magdalena7 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
Cracow Dance Festival Karpinski MarcinPolesińska Ewa2 A
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila5 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena7 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena4 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Brixy TobiaszHaraf Julia5 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Lazik PawełWieczorek Kamila7 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Brixy TobiaszHaraf Julia3 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Nowak KrzysztofWieczorek Sara9 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Thomalla PascalOgrodnik Kamila1 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kokot OliwierSiejka Weronika4 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kokot OliwierSiejka Weronika4 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Sobania AndreasArczyńska Daria33 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Thomalla PascalOgrodnik Kamila5 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szozda MaciejSzaporów Julia8 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Nowak KrzysztofWieczorek Sara6 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sobania AndreasArczyńska Daria30 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia2 G
47 Puchar Wieczystego Szozda MaciejSzaporów Julia17 A
47 Puchar Wieczystego Sobania AndreasArczyńska Daria16 B
47 Puchar Wieczystego Brixy TobiaszHaraf Julia13 D
47 Puchar Wieczystego Brixy TobiaszHaraf Julia19 C
47 Puchar Wieczystego Kokot OliwierSiejka Weronika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brixy NikodemGajowniczek Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brixy WiktorSzczepańska Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Czok CezaryHucz Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Ziomek KarolŚwierc Marta2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Michalczyk SebastianGabriel Magdalena4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szozda MaciejSzaporów Julia3 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kokot OliwierSiejka Weronika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Ledwolorz FilipGross Emilia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nowak KrzysztofWieczorek Sara1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Świerc AlexJankowska Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Lazik PawełWieczorek Kamila3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brixy TobiaszHaraf Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kokot OliwierSiejka Weronika3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brixy TobiaszHaraf Julia6 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Brixy TobiaszHaraf Julia10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Musioł BartoszZiomek Michalina4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Szozda MaciejSzaporów Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Szozda MaciejSzaporów Julia11 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Sobania AndreasArczyńska Daria12 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kokot OliwierSiejka Weronika8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Brixy TobiaszHaraf Julia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kokot OliwierSiejka Weronika10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Szozda MaciejSzaporów Julia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Szozda MaciejSzaporów Julia12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kownacki BorysWoś Julia2 H
CeA Challenge Cup Michalczyk SebastianGabriel Magdalena2 E
CeA Challenge Cup Kokot OliwierSiejka Weronika3 C
CeA Challenge Cup Kokot OliwierSiejka Weronika1 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szozda MaciejSzaporów Julia10 OPEN
Mikołajowy OTTT Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szozda MaciejSzaporów Julia6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Musioł BartoszZiomek Michalina7 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kokot OliwierSiejka Weronika2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Brixy TobiaszHaraf Julia5 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kokot OliwierSiejka Weronika2 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Brixy TobiaszHaraf Julia5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Musioł BartoszZiomek Michalina2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Lazik PawełWieczorek Kamila1 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Szozda MichałGoranczewska Julia5 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szozda MichałGoranczewska Julia2 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szozda MichałGoranczewska Julia10 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sobania AndreasArczyńska Daria1 B
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Szozda MichałGoranczewska Julia2 C
Mistrzostwa Polski Latin Sobania AndreasArczyńska Daria18 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Brixy TobiaszHaraf Julia2 D
Mistrzostwa Polski Latin Szozda MaciejSzaporów Julia23 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Szozda MichałGoranczewska Julia7 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Michalczyk SebastianGabriel Magdalena12 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Brixy TobiaszHaraf Julia7 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Sobania AndreasArczyńska Daria5 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Sobania AndreasArczyńska Daria1 C
Mistrzostwa Polski Standard Szozda MaciejSzaporów Julia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Brixy TobiaszHaraf Julia29 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kokot OliwierSiejka Weronika27 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kokot OliwierSiejka Weronika6 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kokot OliwierSiejka Weronika9 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Michalczyk SebastianGabriel Magdalena7 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Musioł BartoszZiomek Michalina5 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kokot OliwierSiejka Weronika7 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Musioł BartoszZiomek Michalina4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kokot OliwierSiejka Weronika4 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Michalczyk SebastianGabriel Magdalena7 E
Grand Prix Polski PTT Karpinski MarcinPolesińska Ewa26 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Karpinski MarcinPolesińska Ewa31 OPEN
Puchar Klas A,B i C Sobania AndreasArczyńska Daria19 B
Puchar Klas A,B i C Szozda MaciejSzaporów Julia12 B
Puchar Klas A,B i C Szozda MichałGoranczewska Julia19 C
Puchar Klas A,B i C Szozda MaciejSzaporów Julia2 A
Puchar Klas A,B i C Szozda MichałGoranczewska Julia16 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szozda MichałGoranczewska Julia3 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lazik PawełWieczorek Kamila5 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szozda MichałGoranczewska Julia7 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sobania AndreasArczyńska Daria2 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Michalczyk SebastianGabriel Magdalena10 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Brixy NikodemGraca Helena1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Brixy WiktorSzczepańska Natalia1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Czok CezaryHucz Martyna1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ledwolorz FilipGross Emilia2 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Stefaniszyn BłażejKruszelnicka Lidia1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Nowak KrzysztofWieczorek Sara2 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Musioł BartoszZiomek Michalina1 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Lazik PawełWieczorek Kamila7 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Thomalla PascalHyla Julia5 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Brixy TobiaszHaraf Julia4 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Brixy TobiaszHaraf Julia9 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kokot OliwierSiejka Weronika11 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kokot OliwierSiejka Weronika5 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Thomalla PascalHyla Julia8 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szozda MichałGoranczewska Julia7 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szozda MichałGoranczewska Julia10 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szozda MaciejSzaporów Julia1 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Sobania AndreasArczyńska Daria4 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Szozda MichałGoranczewska Julia2 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Musioł BartoszZiomek Michalina1 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena8 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Brixy TobiaszHaraf Julia3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Brixy TobiaszHaraf Julia5 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kokot OliwierSiejka Weronika4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karpinski MarcinPolesińska Ewa6 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musioł BartoszZiomek Michalina7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brixy TobiaszHaraf Julia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszPrzybytniak Marta4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejSzaporów Julia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszPrzybytniak Marta12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Thomalla PascalHyla Julia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brixy TobiaszHaraf Julia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Thomalla PascalHyla Julia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kokot OliwierSiejka Weronika12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kokot OliwierSiejka Weronika10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszPrzybytniak Marta9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michalczyk SebastianGabriel Magdalena6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brixy TobiaszHaraf Julia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kokot OliwierSiejka Weronika4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brixy TobiaszHaraf Julia7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejSzaporów Julia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejSzaporów Julia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karpinski MarcinPolesińska Ewa26 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszPrzybytniak Marta12 OPEN
CeA Puchar Thomalla PascalHyla Julia4 D
Puchar WieczystegoMusioł BartoszZiomek Michalina23 OPEN
Puchar WieczystegoThomalla PascalHyla Julia7 D
Puchar WieczystegoKokot OliwierSiejka Weronika8 D
Puchar WieczystegoSzozda MaciejSzaporów Julia11 B
Puchar WieczystegoSzozda MaciejSzaporów Julia9 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Lazik PawełWieczorek Kamila1 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kokot OliwierSiejka Weronika5 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Thomalla PascalHyla Julia1 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Thomalla PascalHyla Julia3 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kokot OliwierSiejka Weronika2 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Brixy TobiaszHaraf Julia3 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Brixy TobiaszHaraf Julia9 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Nowak KrzysztofWieczorek Sara3 G
O Świąteczną Bombkę Michalczyk SebastianGabriel Magdalena5 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Musioł BartoszZiomek Michalina12 OPEN
O Świąteczną Bombkę Lazik PawełWieczorek Kamila1 G
O Świąteczną Bombkę Świerc AlexJankowska Julia3 G
O Świąteczną Bombkę Nowak KrzysztofWieczorek Sara3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Szozda MaciejSzaporów Julia11 OPEN
IV OTTT Czeladź 2019 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena4 F
IV OTTT Czeladź 2019 Świerc AlexJankowska Julia3 G
IV OTTT Czeladź 2019 Szyporta MateuszPrzybytniak Marta2 B
IV OTTT Czeladź 2019 Kokot OliwierSiejka Weronika6 D
IV OTTT Czeladź 2019 Thomalla PascalHyla Julia1 D
IV OTTT Czeladź 2019 Kokot OliwierSiejka Weronika2 D
IV OTTT Czeladź 2019 Thomalla PascalHyla Julia1 D
IV OTTT Czeladź 2019 Brixy TobiaszHaraf Julia2 D
IV OTTT Czeladź 2019 Brixy TobiaszHaraf Julia3 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kokot OliwierSiejka Weronika3 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kokot OliwierSiejka Weronika7 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Thomalla PascalHyla Julia2 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Thomalla PascalHyla Julia6 D
Puchar Rektora AGH Kokot OliwierSiejka Weronika5 D
Puchar Rektora AGH Kokot OliwierSiejka Weronika2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Karpinski MarcinPolesińska Ewa4 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Szyporta MateuszPrzybytniak Marta5 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Lazik PawełWieczorek Kamila2 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Nowak KrzysztofWieczorek Sara3 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Świerc AlexJankowska Julia3 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ziomek KarolŚwierc Marta2 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Brixy WiktorSzczepańska Natalia2 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Brixy NikodemGraca Helena2 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Musioł BartoszZiomek Michalina1 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Sowa DominikKociok Emilia3 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Brixy TobiaszHaraf Julia5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena4 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Brixy TobiaszHaraf Julia4 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kokot OliwierSiejka Weronika1 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Thomalla PascalHyla Julia2 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Thomalla PascalHyla Julia4 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kokot OliwierSiejka Weronika5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Szyporta MateuszPrzybytniak Marta3 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Szozda MaciejSzaporów Julia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Lazik PawełWieczorek Kamila2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Musioł BartoszZiomek Michalina4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Brixy TobiaszHaraf Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Brixy TobiaszHaraf Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kokot OliwierSiejka Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kokot OliwierSiejka Weronika2 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Szozda MaciejSzaporów Julia19 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szozda MaciejSzaporów Julia2 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szyporta MateuszPrzybytniak Marta2 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kokot OliwierSiejka Weronika10 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Thomalla PascalHyla Julia2 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Thomalla PascalHyla Julia7 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kokot OliwierSiejka Weronika2 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Michalczyk SebastianGabriel Magdalena10 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Brixy TobiaszHaraf Julia3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Michalczyk SebastianGabriel Magdalena4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Brixy TobiaszHaraf Julia2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kokot OliwierSiejka Weronika1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Thomalla PascalHyla Julia7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Thomalla PascalHyla Julia2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kokot OliwierSiejka Weronika8 D
Puchar Klas A, B i C Szozda MaciejSzaporów Julia15 B
Puchar Klas A, B i C Szyporta MateuszPrzybytniak Marta1 C
Puchar Klas A, B i C Szozda MaciejSzaporów Julia18 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Lazik PawełWieczorek Kamila2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Thomalla PascalHyla Julia4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Thomalla PascalHyla Julia7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Szyporta MateuszPrzybytniak Marta1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena5 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Thomalla PascalHyla Julia3 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Thomalla PascalHyla Julia4 D
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Lazik PawełWieczorek Kamila3 G
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Thomalla PascalHyla Julia3 D
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Szyporta MateuszPrzybytniak Marta2 C
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Szyporta MateuszPrzybytniak Marta3 B
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Szozda MaciejSzaporów Julia1 B
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kokot OliwierSiejka Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kokot OliwierSiejka Weronika5 D
OTTT UŚMIECH DZIECKABrixy TobiaszHaraf Julia1 E
OTTT UŚMIECH DZIECKAŚwierc AlexJankowska Julia1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Musioł BartoszZiomek Michalina3 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Świerc AlexJankowska Julia1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Lazik PawełWieczorek Kamila2 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Michalczyk SebastianGabriel Magdalena11 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Brixy TobiaszHaraf Julia1 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ledwolorz FilipGross Emilia2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Brixy NikodemGracz Helena2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Brixy WiktorSzczepańska Natalia2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Thomalla PascalHyla Julia2 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Thomalla PascalHyla Julia3 D
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina4 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina4 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicNowak KrzysztofWieczorek Sara1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMichalczyk SebastianGabriel Magdalena11 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicThomalla PascalHyla Julia1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBrixy TobiaszHaraf Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsBrixy TobiaszHaraf Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsSowa DominikKociok Emilia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsŚwierc AlexJankowska Julia2 H
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina17 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina9 OPEN
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Brixy TobiaszHaraf Julia2 E
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Sowa DominikKociok Emilia2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Lazik PawełWieczorek Kamila1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Świerc AlexJankowska Julia2 H
ŚWIĘTO BZÓWThomalla PascalHyla Julia1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Nowak KrzysztofWieczorek Sara1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Thomalla PascalHyla Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Sowa DominikKociok Emilia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Lazik PawełWieczorek Kamila1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Nowak KrzysztofWieczorek Sara1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Thomalla PascalHyla Julia1 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Brixy TobiaszHaraf Julia3 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymMusioł BartoszZiomek Michalina3 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Michalczyk SebastianGabriel Magdalena1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Musioł BartoszZiomek Michalina3 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Thomalla PascalHyla Julia1 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Piechota DominikŻółkiewska Katarzyna8 A
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Sowa DominikKociok Emilia2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Lazik PawełWieczorek Kamila1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Nowak KrzysztofWieczorek Sara2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Brixy TobiaszHaraf Julia6 E
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina1 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina3 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Thomalla PascalHyla Julia1 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Brixy TobiaszHaraf Julia2 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina8 OPEN
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 G
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Brixy TobiaszHaraf Julia4 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Thomalla PascalHyla Julia2 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Kokot OliwierSiejka Weronika1 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiŚwierc AlexJankowska Julia1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSzozda MaciejParoń Oliwia26 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSzyporta MateuszKosno Wiktoria23 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiThomalla PascalHyla Julia3 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKokot OliwierSiejka Weronika2 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiBrixy TobiaszHaraf Julia5 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMichalczyk SebastianGabriel Magdalena2 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSowa DominikKociok Emilia2 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiLazik PawełWieczorek Kamila2 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMusioł BartoszZiomek Michalina1 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiNowak KrzysztofWieczorek Sara2 H
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina16 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Szozda MaciejParoń Oliwia18 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Szyporta MateuszKosno Wiktoria39 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Piechota DominikŻółkiewska Katarzyna37 A
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina16 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina31 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musioł BartoszZiomek Michalina1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Thomalla PascalHyla Julia4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kokot OliwierSiejka Weronika2 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina31 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Musioł BartoszZiomek Michalina10 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina10 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina9 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Szyporta MateuszKosno Wiktoria44 B
XLV Puchar Wieczystego Piechota DominikŻółkiewska Katarzyna6 B
XLV Puchar Wieczystego Szyporta MateuszKosno Wiktoria28 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Szozda MaciejParoń Oliwia2 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Thomalla PascalHyla Julia3 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kokot OliwierSiejka Weronika2 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Kokot OliwierSiejka Weronika3 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Szyporta MateuszKosno Wiktoria5 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kokot OliwierSiejka Weronika7 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Świerc AlexJankowska Julia2 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Musioł BartoszZiomek Michalina1 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lazik PawełWieczorek Kamila1 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowak KrzysztofWieczorek Sara2 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sowa DominikKociok Emilia2 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brixy TobiaszHaraf Julia10 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomalla PascalHyla Julia11 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rapacz SzymonRapacz Karina1 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rapacz SzymonRapacz Karina1 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szyporta MateuszKosno Wiktoria1 A
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szozda MaciejParoń Oliwia2 A
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Piechota DominikŻółkiewska Katarzyna3 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szozda MaciejParoń Oliwia5 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szyporta MateuszKosno Wiktoria6 B
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kokot OliwierSiejka Weronika7 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina5 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina7 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMusioł BartoszZiomek Michalina1 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMichalczyk SebastianGabriel Magdalena3 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Thomalla PascalHyla Julia8 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kokot OliwierSiejka Weronika4 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Sowa DominikKociok Emilia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Świerc AlexJankowska Julia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Lazik PawełWieczorek Kamila2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Nowak KrzysztofWieczorek Sara2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Thomalla PascalHyla Julia6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kokot OliwierSiejka Weronika9 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Brixy TobiaszHaraf Julia1 F
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina46 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina44 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Świerc AlexJankowska Julia2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Lazik PawełWieczorek Kamila2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Nowak KrzysztofWieczorek Sara2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Sowa DominikKociok Emilia2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Kokot OliwierSiejka Weronika4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Thomalla PascalHyla Julia5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Brixy TobiaszHaraf Julia7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Szyporta MateuszKosno Wiktoria1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Szyporta MateuszKosno Wiktoria2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Szyporta MateuszKosno Wiktoria2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Piechota DominikŻółkiewska Katarzyna1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Piechota DominikŻółkiewska Katarzyna2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Szyporta MateuszKosno Wiktoria5 B
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina10 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina7 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL Wrocław 02-03.11.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina10 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL Wrocław 02-03.11.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina25 OPEN
OTTT Będzin 2018Thomalla PascalHyla Julia8 E
OTTT Będzin 2018Brixy TobiaszHaraf Julia3 F
OTTT Będzin 2018Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 G
OTTT Będzin 2018Musioł BartoszZiomek Michalina3 G
OTTT Będzin 2018Szozda MaciejParoń Oliwia9 B
OTTT Będzin 2018Kokot OliwierSiejka Weronika10 E
OTTT Będzin 2018Szozda MaciejParoń Oliwia2 B
OTTT Będzin 2018Szyporta MateuszKosno Wiktoria3 B
Mistrzostwa Polski Standard Szozda MaciejParoń Oliwia22 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szyporta MateuszKosno Wiktoria20 OPEN
Puchar Klas A,B i C Szyporta MateuszKosno Wiktoria16 A
Puchar Klas A,B i C Szozda MaciejParoń Oliwia11 B
Puchar Klas A,B i C Piechota DominikŻółkiewska Katarzyna5 B
Puchar Klas A,B i C Szozda MaciejParoń Oliwia16 B
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Musioł BartoszZiomek Michalina2 G
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Brixy TobiaszHaraf Julia1 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Szozda MaciejParoń Oliwia2 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Szozda MaciejParoń Oliwia1 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Thomalla PascalHyla Julia6 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kokot OliwierSiejka Weronika5 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Michalczyk SebastianGabriel Magdalena3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piechota DominikŻółkiewska Katarzyna1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszKosno Wiktoria14 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak KrzysztofWieczorek Sara2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Thomalla PascalHyla Julia7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kokot OliwierSiejka Weronika6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszKosno Wiktoria1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michalczyk SebastianGabriel Magdalena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lazik PawełWieczorek Kamila2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sowa DominikKociok Emilia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musioł BartoszZiomek Michalina1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszKosno Wiktoria11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piechota DominikŻółkiewska Katarzyna16 OPEN
Polish Open Championships Szozda MaciejParoń Oliwia21 OPEN
Polish Open Championships Szozda MaciejParoń Oliwia21 OPEN
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOMichalczyk SebastianGabriel Magdalena2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Szyporta MateuszKosno Wiktoria7 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Szyporta MateuszKosno Wiktoria4 A
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Brixy TobiaszHaraf Julia4 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Brixy TobiaszHaraf Julia4 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szozda MaciejParoń Oliwia11 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szozda MaciejParoń Oliwia16 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szozda MaciejParoń Oliwia16 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szyporta MateuszKosno Wiktoria15 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szyporta MateuszKosno Wiktoria15 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szozda MaciejParoń Oliwia11 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina37 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina10 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Thomalla PascalHyla Julia1 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Michalczyk SebastianGabriel Magdalena1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Brixy TobiaszHaraf Julia3 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Szozda MaciejParoń Oliwia5 B
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Szozda MaciejParoń Oliwia4 A
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Szyporta MateuszKosno Wiktoria1 A
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Szozda MaciejParoń Oliwia4 B
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Michalczyk SebastianGabriel Magdalena2 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Sowa DominikKociok Emilia2 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Świerc AlexJankowska Julia2 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Musioł BartoszZiomek Michalina1 G
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Lazik PawełWieczorek Kamila2 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Nowak KrzysztofWieczorek Sara2 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Szyporta MateuszKosno Wiktoria2 A
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena1 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Brixy TobiaszHaraf Julia2 F
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kokot OliwierSiejka Weronika3 E
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Szozda MaciejParoń Oliwia2 B
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Szozda MaciejParoń Oliwia3 B
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Szyporta MateuszKosno Wiktoria23 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina6 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina4 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Michalczyk SebastianGabriel Magdalena1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Thomalla PascalHyla Julia3 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Brixy TobiaszHaraf Julia4 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kokot OliwierSiejka Weronika2 F
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina4 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina3 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Brixy TobiaszHaraf Julia6 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Thomalla PascalHyla Julia4 F
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Kokot OliwierSiejka Weronika2 F
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina5 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina5 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kokot OliwierSiejka Weronika3 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Szozda MaciejParoń Oliwia4 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Szozda MaciejParoń Oliwia2 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Szyporta MateuszKosno Wiktoria6 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Szozda MaciejParoń Oliwia21 B
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina27 OPEN
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceBrixy TobiaszHaraf Julia4 F
Mistrzostwa Klas A,B,C Szozda MaciejParoń Oliwia23 B
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKokot OliwierSiejka Weronika6 F
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceThomalla PascalHyla Julia5 F
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Szyporta MateuszKosno Wiktoria5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszKosno Wiktoria5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brixy TobiaszHaraf Julia3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musioł BartoszZiomek Michalina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Thomalla PascalHyla Julia3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia9 B
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michalczyk SebastianGabriel Magdalena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszKosno Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szozda MaciejParoń Oliwia22 OPEN
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Kokot OliwierSiejka Weronika3 F
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Piechota DominikStronczek Hanna9 B
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina7 OPEN
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina10 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina6 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina9 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzozda MaciejParoń Oliwia18 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szyporta MateuszKosno Wiktoria5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szozda MaciejParoń Oliwia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Piechota DominikStronczek Hanna11 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szozda MaciejParoń Oliwia6 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szozda MaciejParoń Oliwia3 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Thomalla PascalHyla Julia1 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Musioł BartoszZiomek Michalina2 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kokot OliwierSiejka Weronika2 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Brixy TobiaszHaraf Julia1 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szozda MaciejParoń Oliwia3 OPEN
Turniej Asów Zawiercie 26.11.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina8 OPEN
Turniej Asów Zawiercie 26.11.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina8 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Szozda MaciejParoń Oliwia3 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kokot OliwierSiejka Weronika8 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szyporta MateuszKosno Wiktoria1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Thomalla PascalHyla Julia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szozda MaciejParoń Oliwia5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szozda MaciejParoń Oliwia9 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szyporta MateuszKosno Wiktoria4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szozda MaciejParoń Oliwia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szozda MaciejParoń Oliwia4 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szozda MaciejParoń Oliwia10 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szyporta MateuszKosno Wiktoria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szyporta MateuszKosno Wiktoria9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szozda MaciejParoń Oliwia1 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szyporta MateuszKosno Wiktoria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szozda MaciejParoń Oliwia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szozda MaciejParoń Oliwia2 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Brixy TobiaszHaraf Julia1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szozda MaciejParoń Oliwia20 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szozda MaciejParoń Oliwia3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Szyporta MateuszKosno Wiktoria3 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Michalczyk SebastianGabriel Magdalena2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kokot OliwierSiejka Weronika9 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Thomalla PascalHyla Julia1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Thomalla PascalHyla Julia1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Musioł BartoszZiomek Michalina1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Michalczyk SebastianGabriel Magdalena2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Brixy TobiaszHaraf Julia1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szyporta MateuszKosno Wiktoria2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szozda MaciejParoń Oliwia17 B
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina46 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina38 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Szyporta MateuszKosno Wiktoria5 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Szyporta MateuszKosno Wiktoria6 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Brixy TobiaszHaraf Julia2 G
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Michalczyk SebastianGabriel Magdalena2 H
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kokot OliwierSiejka Weronika4 F
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szyporta MateuszKosno Wiktoria4 C
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina16 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Thomalla PascalHyla Julia2 G
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Musioł BartoszZiomek Michalina2 H
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Brixy TobiaszHaraf Julia2 G
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina32 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszKosno Wiktoria15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gzowski DominikŻółkiewska Katarzyna16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kokot OliwierSiejka Weronika1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Thomalla PascalHyla Julia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszKosno Wiktoria3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyporta MateuszKosno Wiktoria7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piechota DominikStronczek Hanna8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michalczyk SebastianGabriel Magdalena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brixy TobiaszHaraf Julia2 G
Polish Open Championships PTT Szyporta MateuszKosno Wiktoria24 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSzyporta MateuszKosno Wiktoria11 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSzyporta MateuszKosno Wiktoria9 C
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina6 OPEN
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kasprzak KonstantyShalaeva Ekaterina6 OPEN
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALMusioł BartoszZiomek Michalina1 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALMichalczyk SebastianGabriel Magdalena2 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALKokot OliwierSiejka Weronika1 G
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Szyporta MateuszKosno Wiktoria4 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Musioł BartoszZiomek Michalina2 H
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Kokot OliwierSiejka Weronika1 G
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Szozda MaciejParoń Oliwia2 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kokot OliwierSiejka Weronika2 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Szyporta MateuszKosno Wiktoria4 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSzyporta MateuszKosno Wiktoria13 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina