!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
LATINA
Wolsztyn (Wielkopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Wysocki JakubWandolska Zuzanna1 C
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Sławiński PawełPlotka Marcelina4 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Kubaczyk JakubSierżant Natalia1 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Łabiński AntoniŻurek Nikola2 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Czykirski KacperKostrzewa Hanna1 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Tsap ArtemTsap Viktoriia1 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Młynkowiak EmanuelKotlarska Amanda2 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Sobecki OlivierSkrzypczak Julia1 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Kryś NatanielKielusiak Wiktoria3 G
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Kubaczyk JakubSierżant Natalia1 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Sławiński PawełPlotka Marcelina2 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Wysocki BartoszDebert Mirela5 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sławiński PawełPlotka Marcelina2 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria9 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 G
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łabiński AntoniŻurek Nikola2 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Młynkowiak EmanuelKotlarska Amanda2 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Gruszkiewicz IgorŚliwińska Eryka1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Tsap ArtemTsap Viktoriia2 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sobecki OlivierSkrzypczak Julia2 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Patelski DawidFiedosewicz Maria1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Sławiński PawełPlotka Marcelina7 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Wysocki BartoszDebert Mirela8 OPEN
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Bartkowiak CezaryKryś Wiktoria3 G
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Gruszkiewicz IgorŚliwińska Eryka1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Wysocki BartoszDebert Mirela5 OPEN
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Sobecki EmilŚliwińska Martyna2 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 G
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Bartkowiak CezaryKryś Wiktoria1 G
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Pawlik MikołajKoza Natalia3 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Tsap ArtemTsap Viktoriia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Sobecki OlivierSkrzypczak Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Czykirski KacperKostrzewa Hanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Sobecki EmilŚliwińska Martyna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Pawlik MikołajKoza Natalia3 G
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia8 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Wysocki BartoszDebert Mirela21 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Wysocki JakubWandolska Zuzanna6 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 C
POWITANIE LATA Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna1 E
POWITANIE LATA Sobecki EmilŚliwińska Martyna6 F
POWITANIE LATA Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra3 G
POWITANIE LATA Bartkowiak CezaryKryś Wiktoria1 H
POWITANIE LATA Kuczyński DawidZboralska Aleksandra2 H
POWITANIE LATA Kryś NatanielKielusiak Wiktoria1 H
Polish Open ChampionshipsDrzewiecki MiłoszTelesz Oliwia5 OPEN
Polish Open ChampionshipsKubaczyk JakubDrzymała Zuzanna2 E
Polish Open Championships WDC Miałkas ErykDrzymała Oliwia4 D
Polish Open Championships WDC Miałkas ErykDrzymała Oliwia5 D
Polish Open Championships WDC Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 C
Polish Open ChampionshipsTchórzewski SandroLemke Julita20 OPEN
Polish Open ChampionshipsTchórzewski SandroLemke Julita4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Sobecki EmilŚliwińska Martyna8 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Bartkowiak CezaryKryś Wiktoria1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Patelski DawidFiedosewicz Maria1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Tsap ArtemTsap Viktoriia1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Kuczyński DawidZboralska Aleksandra1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Pawlik MikołajKoza Natalia1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Młynkowiak EmanuelKotlarska Amanda2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMiałkas ErykDrzymała Oliwia10 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicWysocki JakubWandolska Zuzanna5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKubaczyk JakubDrzymała Zuzanna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsWysocki JakubWandolska Zuzanna7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsWysocki JakubWandolska Zuzanna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsSławiński PawełPlotka Marcelina8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsSławiński PawełPlotka Marcelina5 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wysocki BartoszDebert Mirela6 OPEN
ŚWIĘTO BZÓWSkorupinski FranciszekTalukder Kaia2 H
ŚWIĘTO BZÓWKryś NatanielKielusiak Wiktoria1 H
ŚWIĘTO BZÓWPatelski DawidFiedosewicz Maria1 H
ŚWIĘTO BZÓWCzykirski KacperKostrzewa Hanna1 H
ŚWIĘTO BZÓWGruszkiewicz IgorŚliwińska Eryka1 H
ŚWIĘTO BZÓWWysocki JakubWandolska Zuzanna5 C
ŚWIĘTO BZÓWBartkowiak CezaryKryś Wiktoria1 H
ŚWIĘTO BZÓWŻabka MichałCeglarek Angelika4 E
ŚWIĘTO BZÓWWarciarek NikodemSiczyńska Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Wysocki JakubWandolska Zuzanna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Sławiński PawełPlotka Marcelina5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Sławiński PawełPlotka Marcelina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Pawlik MikołajKoza Natalia2 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Pawlik MikołajKoza Natalia1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gruszkiewicz IgorŚliwińska Eryka1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Sobecki EmilŚliwińska Martyna2 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Konefon NikodemZakrzewska Karolina2 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Sławiński PawełPlotka Marcelina2 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Pawlik MikołajKoza Natalia1 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Konefon NikodemZakrzewska Karolina2 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Bartkowiak CezaryKryś Wiktoria1 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Sobecki EmilŚliwińska Martyna4 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Sławiński PawełPlotka Marcelina1 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Gruszkiewicz IgorŚliwińska Eryka1 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Wysocki JakubWandolska Zuzanna2 C
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia9 C
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia5 B
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Tchórzewski SandroLemke Julita9 B
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Tchórzewski SandroLemke Julita15 OPEN
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Wysocki JakubWandolska Zuzanna18 OPEN
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kuczyński DawidZboralska Aleksandra1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna3 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Miałkas ErykDrzymała Oliwia6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Wysocki JakubWandolska Zuzanna6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kuczyński DawidZboralska Aleksandra1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Pawlik MikołajKoza Natalia1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Wysocki JakubWandolska Zuzanna1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Sławiński PawełPlotka Marcelina2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Sławiński PawełPlotka Marcelina3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Wysocki BartoszDebert Mirela1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Wysocki BartoszDebert Mirela1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Wysocki JakubWandolska Zuzanna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Sławiński PawełPlotka Marcelina2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Sławiński PawełPlotka Marcelina6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Tchórzewski SandroLemke Julita2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Tchórzewski SandroLemke Julita3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja6 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiDrzewiecki MiłoszTelesz Oliwia2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Tchórzewski SandroLemke Julita29 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Wysocki JakubWandolska Zuzanna5 C
Polish Cup PTT; WDC AL Wysocki BartoszDebert Mirela8 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia21 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja23 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Miałkas ErykDrzymała Oliwia1 E
Polish Cup PTT; WDC AL Wysocki BartoszDebert Mirela13 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Miałkas ErykDrzymała Oliwia1 E
Polish Cup PTT; WDC AL Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia4 B
Polish Cup PTT; WDC AL Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja5 B
Polish Cup PTT; WDC AL Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia7 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySobecki EmilŚliwińska Martyna3 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySławiński PawełPlotka Marcelina1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySławiński PawełPlotka Marcelina9 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKryś NatanielKielusiak Wiktoria1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPawlik MikołajKoza Natalia1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWysocki JakubWandolska Zuzanna1 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBartkowiak CezaryKryś Wiktoria1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWarciarek NikodemSiczyńska Aleksandra3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKubaczyk JakubDrzymała Zuzanna7 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyCzaczkowski KacperSkrzypek Patrycja1 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kryza AntoniSkrzypek Sonia3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Sobecki EmilŚliwińska Martyna8 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria9 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna3 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Gruszkiewicz IgorŚliwińska Eryka1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kryś NatanielKielusiak Wiktoria1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Pawlik MikołajKoza Natalia1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kuczyński DawidZboralska Aleksandra2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Sławiński PawełPlotka Marcelina6 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Tchórzewski SandroLemke Julita3 OPEN
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Sławiński PawełPlotka Marcelina2 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Miałkas ErykDrzymała Oliwia3 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Wysocki JakubWandolska Zuzanna1 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja1 B
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Tchórzewski SandroLemke Julita3 B
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Wysocki JakubWandolska Zuzanna5 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Tchórzewski SandroLemke Julita20 A
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra3 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Sławiński PawełPlotka Marcelina2 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Sławiński PawełPlotka Marcelina7 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kryś NatanielKielusiak Wiktoria1 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kuczyński DawidZboralska Aleksandra2 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Bartkowiak CezaryKryś Wiktoria1 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna4 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Miałkas ErykDrzymała Oliwia1 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Miałkas ErykDrzymała Oliwia2 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kryza AntoniSkrzypek Sonia3 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia16 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia2 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Tchórzewski SandroLemke Julita5 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Wysocki JakubWandolska Zuzanna6 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Tchórzewski SandroLemke Julita2 A
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Śledź KarolStaśkiewicz Alicja2 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja7 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Tchórzewski SandroLemke Julita8 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia11 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Tchórzewski SandroLemke Julita3 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Śledź KarolStaśkiewicz Alicja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wysocki BartoszDebert Mirela2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wysocki BartoszDebert Mirela3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Śledź KarolStaśkiewicz Alicja11 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna18 E
XLV Puchar Wieczystego Miałkas ErykDrzymała Oliwia6 E
XLV Puchar Wieczystego Miałkas ErykDrzymała Oliwia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Miałkas ErykDrzymała Oliwia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Miałkas ErykDrzymała Oliwia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Isidoris EricIsidoris Melissa6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Isidoris EricIsidoris Melissa7 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaBartkowiak CezarySzulc Patrycja2 H
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Tchórzewski SandroLemke Julita43 OPEN
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bartkowiak CezarySzulc Patrycja2 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria13 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna3 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kryza AntoniSkrzypek Sonia2 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Konefon NikodemZakrzewska Karolina3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Miałkas ErykDrzymała Oliwia3 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Miałkas ErykDrzymała Oliwia3 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wysocki JakubWandolska Zuzanna10 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Tchórzewski SandroLemke Julita1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Szczepaniak MikołajDuszyńska Oliwia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Sobecki EmilŚliwińska Martyna13 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Duda KarolModer Wiktoria8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Miałkas ErykDrzymała Oliwia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Miałkas ErykDrzymała Oliwia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Konefon NikodemZakrzewska Karolina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Tchórzewski SandroLemke Julita2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Tchórzewski SandroLemke Julita1 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Sobecki EmilŚliwińska Martyna10 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Konefon NikodemZakrzewska Karolina3 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra1 H
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Miałkas ErykDrzymała Oliwia2 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Tchórzewski SandroLemke Julita5 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Tchórzewski SandroLemke Julita1 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Miałkas ErykDrzymała Oliwia3 E
Mistrzostwa Polski Standard Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia4 OPEN
OTTT RAWICZ 2018Miałkas ErykDrzymała Oliwia3 E
OTTT RAWICZ 2018Miałkas ErykDrzymała Oliwia4 F
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Miałkas ErykDrzymała Oliwia3 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kryś NatanielKielusiak Wiktoria2 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Dechnik KrzysztofDechnik Magdalena2 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kryza AntoniSkrzypek Sonia1 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna1 F
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Miałkas ErykDrzymała Oliwia3 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Szczepaniak MikołajDuszyńska Oliwia8 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Duda KarolModer Wiktoria3 F
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria13 F
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sobecki EmilŚliwińska Martyna9 F
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kuczyński DawidZboralska Aleksandra2 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wysocki BartoszDebert Mirela2 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Isidoris EricIsidoris Melissa6 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wysocki JakubWandolska Zuzanna4 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Isidoris EricIsidoris Melissa5 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Tchórzewski SandroLemke Julita2 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Tchórzewski SandroLemke Julita8 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia6 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja5 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sławiński PawełPlotka Marcelina6 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sławiński PawełPlotka Marcelina5 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wysocki BartoszDebert Mirela1 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Konefon NikodemZakrzewska Karolina2 G
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia6 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja3 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Szczepaniak MikołajDuszyńska Oliwia4 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Kuczyński DawidZboralska Aleksandra2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Kryś NatanielKielusiak Wiktoria2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Kryza AntoniSkrzypek Sonia2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Bartkowiak CezarySzulc Patrycja1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Duda KarolModer Wiktoria6 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna2 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria12 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Sobecki EmilŚliwińska Martyna8 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Konefon NikodemZakrzewska Karolina3 G
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Wysocki JakubWandolska Zuzanna9 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Tchórzewski SandroLemke Julita8 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia8 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Tchórzewski SandroLemke Julita1 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Isidoris EricIsidoris Melissa8 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Miałkas ErykDrzymała Oliwia4 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Żabka MichałCeglarek Angelika7 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Miałkas ErykDrzymała Oliwia1 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Wysocki BartoszDebert Mirela1 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Sławiński PawełPlotka Marcelina5 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Wysocki BartoszDebert Mirela3 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Sławiński PawełPlotka Marcelina8 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Wysocki JakubWandolska Zuzanna6 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja7 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Tchórzewski SandroLemke Julita5 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Isidoris EricIsidoris Melissa6 D
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia9 OPEN
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Miałkas ErykDrzymała Oliwia4 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna4 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Miałkas ErykDrzymała Oliwia2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna2 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTWłodarczyk ŁukaszWita Wiktoria2 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTKonefon NikodemZakrzewska Karolina1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tchórzewski SandroLemke Julita2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Miałkas ErykDrzymała Oliwia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Miałkas ErykDrzymała Oliwia1 F
Polish Open Championships Wysocki BartoszDebert Mirela5 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna2 F
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Duda KarolModer Wiktoria6 F
Polish Open Championships Śledź KarolOlbińska Maja1 OPEN
Polish Open Championships Wysocki BartoszDebert Mirela6 OPEN
Polish Open Championships Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia2 OPEN
Polish Open Championships Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia8 OPEN
Polish Open Championships Śledź KarolOlbińska Maja2 OPEN
Polish Open Championships Wysocki BartoszDebert Mirela5 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Wysocki JakubWandolska Zuzanna5 C
\"Taneczne Powitanie Lata\"Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra1 H
\"Taneczne Powitanie Lata\"Szczepaniak MikołajDuszyńska Oliwia10 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Sławiński PawełPlotka Marcelina3 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Sławiński PawełPlotka Marcelina5 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria2 G
\"Taneczne Powitanie Lata\"Duszyński AleksanderAugustyniak Maja1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Miałkas ErykDrzymała Oliwia5 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Szczepaniak MikołajDuszyńska Oliwia6 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Sobecki EmilŚliwińska Martyna11 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Miałkas ErykDrzymała Oliwia5 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Wysocki JakubWandolska Zuzanna2 C
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Tchórzewski SandroLemke Julita1 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMiałkas ErykDrzymała Oliwia5 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMiałkas ErykDrzymała Oliwia5 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiWysocki BartoszDebert Mirela6 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiWysocki BartoszDebert Mirela5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Duszyński AleksanderAugustyniak Maja1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Kryza AntoniSkrzypek Sonia1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Kryś NatanielKielusiak Wiktoria2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wysocki JakubWandolska Zuzanna10 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Szczepaniak MikołajDuszyńska Oliwia10 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Tchórzewski SandroLemke Julita2 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Wysocki BartoszDebert Mirela1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Konefon NikodemZakrzewska Karolina3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Sławiński PawełPlotka Marcelina2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Wysocki BartoszDebert Mirela1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Sławiński PawełPlotka Marcelina2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Śledź KarolOlbińska Maja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Wysocki JakubWandolska Zuzanna6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Tchórzewski SandroLemke Julita5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Wysocki JakubWandolska Zuzanna6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Tchórzewski SandroLemke Julita5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Isidoris EricIsidoris Melissa4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Wysocki JakubWandolska Zuzanna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Śledź KarolOlbińska Maja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Isidoris EricIsidoris Melissa4 OPEN
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Żok OliwierSierżant Natalia3 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria3 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Sobecki EmilŚliwińska Martyna2 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Wysocki BartoszDebert Mirela5 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Wysocki BartoszDebert Mirela4 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Śledź KarolOlbińska Maja2 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Tchórzewski SandroLemke Julita35 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTTchórzewski SandroLemke Julita25 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTDrzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Sławiński PawełPlotka Marcelina3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Sławiński PawełPlotka Marcelina2 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tchórzewski SandroLemke Julita8 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Sobecki EmilŚliwińska Martyna2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Tchórzewski SandroLemke Julita1 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Konefon NikodemZakrzewska Karolina3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Żok OliwierSierżant Natalia3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Tchórzewski SandroLemke Julita4 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kryza AntoniSkrzypek Sonia1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kryś NatanielKielusiak Wiktoria2 H
Polish Cup PTT WDC AL Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Śledź KarolOlbińska Maja2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wysocki BartoszDebert Mirela4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wysocki BartoszDebert Mirela2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Śledź KarolOlbińska Maja3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Śledź KarolOlbińska Maja3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wysocki BartoszDebert Mirela2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wysocki BartoszDebert Mirela4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Śledź KarolOlbińska Maja2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Wysocki JakubWandolska Zuzanna7 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia2 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Wysocki JakubWandolska Zuzanna10 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria3 G
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Sobecki EmilŚliwińska Martyna2 G
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kryza AntoniSkrzypek Sonia1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Żok OliwierSierżant Natalia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Śledź KarolOlbińska Maja1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Tchórzewski SandroLemke Julita23 OPEN
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceSobecki EmilŚliwińska Martyna3 G
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceSławiński PawełPlotka Marcelina9 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceSławiński PawełPlotka Marcelina8 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Wysocki JakubWandolska Zuzanna9 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia6 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja1 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Isidoris EricIsidoris Melissa2 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kryś NatanielKielusiak Wiktoria2 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Sławiński PawełPlotka Marcelina3 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Sławiński PawełPlotka Marcelina2 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Żok OliwierSierżant Natalia3 G
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria2 G
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 G
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kryza AntoniSkrzypek Sonia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tchórzewski SandroLemke Julita28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Sławiński PawełPlotka Marcelina9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Duda KarolModer Wiktoria1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Isidoris EricIsidoris Melissa1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Sławiński PawełPlotka Marcelina6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Wysocki JakubWandolska Zuzanna8 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Wysocki JakubWandolska Zuzanna8 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Tchórzewski SandroLemke Julita5 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Tchórzewski SandroLemke Julita2 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja2 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Duda KarolModer Wiktoria3 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Isidoris EricIsidoris Melissa3 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Sobecki EmilŚliwińska Martyna3 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sławiński PawełPlotka Marcelina8 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wysocki JakubWandolska Zuzanna8 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sławiński PawełPlotka Marcelina8 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria2 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kubaczyk JakubDrzymała Zuzanna1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kryza AntoniSkrzypek Sonia2 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Tchórzewski SandroLemke Julita5 B
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Żok OliwierSierżant Natalia1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Duda KarolModer Wiktoria4 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Czaczkowski KacperSkrzypek Patrycja2 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia5 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wysocki JakubWandolska Zuzanna8 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Śledź KarolOlbińska Maja6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia10 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Śledź KarolOlbińska Maja1 OPEN
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Isidoris EricIsidoris Melissa1 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia3 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Śledź KarolOlbińska Maja1 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia4 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Wysocki JakubWandolska Zuzanna2 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia4 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Isidoris EricIsidoris Melissa1 E
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia10 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Śledź KarolOlbińska Maja1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Wysocki BartoszKaczmarek Amelia3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Śledź KarolOlbińska Maja1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Śledź KarolOlbińska Maja3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia2 OPEN
TTT INTEGRACJA 2017 Duda KarolModer Wiktoria2 G
TTT INTEGRACJA 2017 Isidoris EricIsidoris Melissa3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Miałkas ErykDrzymała Oliwia5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wysocki BartoszKaczmarek Amelia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mrozek DanielOlbińska Maja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia2 OPEN
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKonefon NikodemZakrzewska Karolina1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEŻok OliwierSierżant Natalia1 H
Polish Open Championships PTT Mrozek DanielOlbińska Maja3 OPEN
Polish Open Championships PTT Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia4 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSWysocki JakubWandolska Zuzanna4 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSWysocki JakubWandolska Zuzanna13 C
Polish Open Championships PTT Wysocki BartoszKaczmarek Amelia3 OPEN
Polish Open Championships PTT Mrozek DanielOlbińska Maja10 OPEN
Polish Open Championships PTT Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia9 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Duszyński AleksanderDrzymała Maria1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia2 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Sobecki EmilŚliwińska Martyna3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Isidoris EricIsidoris Melissa5 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Duda KarolModer Wiktoria3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Konefon NikodemZakrzewska Karolina1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Miałkas ErykDrzymała Oliwia6 F
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMrozek DanielOlbińska Maja2 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia12 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDrzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWysocki BartoszKaczmarek Amelia2 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia5 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWysocki JakubWandolska Zuzanna11 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWysocki JakubWandolska Zuzanna1 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Miałkas ErykDrzymała Oliwia6 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Isidoris EricIsidoris Melissa6 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Żok OliwierSierżant Natalia1 H
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Konefon NikodemZakrzewska Karolina1 H
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Kryza AntoniSkrzypek Sonia2 H
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria3 G
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Mrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Tchórzewski SandroRadwan Oliwia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Sobański FilipSkrzypek Patrycja5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Sobański FilipSkrzypek Patrycja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Tchórzewski SandroRadwan Oliwia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Tchórzewski SandroRadwan Oliwia9 OPEN
ŚWIĘTO BZÓW Konefon NikodemZakrzewska Karolina1 H
ŚWIĘTO BZÓW Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 H
ŚWIĘTO BZÓW Żok OliwierSierżant Natalia1 H
ŚWIĘTO BZÓW Duda KarolModer Wiktoria3 G
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Tchórzewski SandroRadwan Oliwia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Sobański FilipSkrzypek Patrycja5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia4 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Sobański FilipSkrzypek Patrycja6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Mrozek DanielOlbińska Maja2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Wysocki BartoszKaczmarek Amelia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Tchórzewski SandroRadwan Oliwia6 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Tchórzewski SandroRadwan Oliwia7 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Wysocki JakubWandolska Zuzanna5 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Sobański FilipSkrzypek Patrycja5 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Wysocki JakubWandolska Zuzanna2 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Sobański FilipSkrzypek Patrycja3 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Wysocki JakubWandolska Zuzanna7 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Sobański FilipSkrzypek Patrycja8 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia6 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Wysocki JakubWandolska Zuzanna4 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Wysocki BartoszKaczmarek Amelia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKonefon NikodemZakrzewska Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaWłodarczyk ŁukaszWita Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia2 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Mrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Sławiński PawełPlotka Marcelina7 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Wysocki JakubWandolska Zuzanna5 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Sobański FilipSkrzypek Patrycja3 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia2 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Tchórzewski SandroRadwan Oliwia8 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia8 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Sobański FilipSkrzypek Patrycja3 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Sławiński PawełPlotka Marcelina7 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Wysocki JakubWandolska Zuzanna1 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Wysocki BartoszKaczmarek Amelia1 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Wojtkowiak JanWilk Julia2 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Duszyński AleksanderDrzymała Maria1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Gwardzik MaksymilianŚliwińska Eryka2 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Konefon NikodemZakrzewska Karolina1 H
Polish Cup PTT Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia5 OPEN
Polish Cup PTT Wysocki BartoszKaczmarek Amelia2 OPEN
Polish Cup PTT Sławiński PawełPlotka Marcelina9 OPEN
Polish Cup PTT Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia16 OPEN
Polish Cup PTT Mrozek DanielOlbińska Maja2 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Duszyński AleksanderDrzymała Maria2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia1 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Konefon NikodemZakrzewska Karolina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaWłodarczyk ŁukaszWita Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaIsidoris EricIsidoris Melissa3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDuda KarolModer Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaWojtkowiak JanWilk Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaWarciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSobecki EmilŚliwińska Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaMleczak MaciejAugustyniak Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKonefon NikodemZakrzewska Karolina2 H
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Sobański FilipSkrzypek Patrycja14 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Wysocki JakubWandolska Zuzanna9 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Sławiński PawełPlotka Marcelina7 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Sławiński PawełPlotka Marcelina6 D
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Mleczak MaciejAugustyniak Maja2 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Duda KarolModer Wiktoria1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia6 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Konefon NikodemZakrzewska Karolina2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mrozek DanielOlbińska Maja4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupSławiński PawełPlotka Marcelina3 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupSławiński PawełPlotka Marcelina3 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Mrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia8 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Wysocki BartoszKaczmarek Amelia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAIsidoris EricIsidoris Melissa3 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Tchórzewski SandroRadwan Oliwia9 B
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Szczepaniak MikołajKutzner Nikola4 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Wysocki JakubWandolska Zuzanna5 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Wysocki JakubWandolska Zuzanna1 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia10 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Woga NikodemSkrzypek Patrycja7 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Sobański FilipSieradzan Jaśmina9 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia5 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Pinecki PatrykPinecka Klaudia3 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Duszyński AleksanderDrzymała Maria1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Żok OliwierSierżant Natalia1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Mleczak MaciejAugustyniak Maja1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Wojtkowiak JanWilk Julia2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Konefon NikodemZakrzewska Karolina2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMrozek DanielOlbińska Maja2 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrzewiecki MiłoszTelesz Oliwia2 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTchórzewski SandroRadwan Oliwia4 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMrozek DanielOlbińska Maja2 A
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia7 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia9 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDSobański FilipSieradzan Jaśmina8 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDSzczepaniak MikołajKutzner Nikola7 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDPinecki PatrykPinecka Klaudia5 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDWoga NikodemSkrzypek Patrycja5 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Wysocki BartoszKaczmarek Amelia2 OPEN
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Miałkas ErykDrzymała Oliwia10 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Gwardzik MaksymilianŚliwińska Eryka2 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Duszyński AleksanderDrzymała Maria1 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria1 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Żok OliwierSierżant Natalia1 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Mleczak MaciejAugustyniak Maja2 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Duda KarolModer Wiktoria1 H
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Mrozek DanielOlbińska Maja13 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Woga NikodemSkrzypek Patrycja18 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Mrozek DanielOlbińska Maja7 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Konefon NikodemZakrzewska Karolina2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Duszyński AleksanderDrzymała Maria2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Mleczak MaciejAugustyniak Maja2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Wysocki BartoszKaczmarek Amelia1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Gwardzik MaksymilianŚliwińska Eryka2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Isidoris EricIsidoris Melissa6 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Tchórzewski SandroRadwan Oliwia1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Tchórzewski SandroRadwan Oliwia3 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Wysocki BartoszKaczmarek Amelia4 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Isidoris EricIsidoris Melissa8 E
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Mrozek DanielOlbińska Maja4 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia2 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Sobański FilipSieradzan Jaśmina4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Mrozek DanielOlbińska Maja2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Tchórzewski SandroRadwan Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Woga NikodemSkrzypek Patrycja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Woga NikodemSkrzypek Patrycja2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Mrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Tchórzewski SandroRadwan Oliwia7 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Woga NikodemSkrzypek Patrycja7 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Mrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Wysocki BartoszKaczmarek Amelia1 OPEN
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Tchórzewski SandroRadwan Oliwia2 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Szczepaniak MikołajKutzner Nikola6 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Woga NikodemSkrzypek Patrycja2 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Woga NikodemSkrzypek Patrycja8 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Pinecki PatrykPinecka Klaudia1 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia8 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Sobański FilipSieradzan Jaśmina10 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Sobański FilipSieradzan Jaśmina10 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia12 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Wysocki JakubWandolska Zuzanna1 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Wysocki JakubWandolska Zuzanna4 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Wysocki BartoszKaczmarek Amelia1 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Tchórzewski SandroRadwan Oliwia5 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Mrozek DanielOlbińska Maja9 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia2 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia2 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wysocki BartoszKaczmarek Amelia4 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wysocki BartoszKaczmarek Amelia4 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Woga NikodemSkrzypek Patrycja8 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wysocki JakubWandolska Zuzanna1 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wysocki BartoszKaczmarek Amelia1 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Woga NikodemSkrzypek Patrycja13 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Mrozek DanielOlbińska Maja7 OPEN
XVIII SOLNY OTTTWłodarczyk ŁukaszWita Wiktoria2 H
XVIII SOLNY OTTTWysocki BartoszKaczmarek Amelia1 E
XVIII SOLNY OTTTDuda KarolModer Wiktoria1 H
XVIII SOLNY OTTTWysocki JakubWandolska Zuzanna1 D
XVIII SOLNY OTTTWysocki JakubWandolska Zuzanna4 D
XVIII SOLNY OTTTTchórzewski SandroRadwan Oliwia1 C
XVIII SOLNY OTTTTchórzewski SandroRadwan Oliwia1 B
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Isidoris EricIsidoris Melissa13 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Szczepaniak MikołajKutzner Nikola10 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Żok OliwierWdowiak Alicja1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Pinecki PatrykPinecka Klaudia3 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Burlaga RobertWitkowska Katarzyna1 D
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Sobecki EmilŚliwińska Martyna2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Sławiński PawełPlotka Marcelina3 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wojtkowiak JanWilk Julia1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Przybyła MarcelKaffler Emilia2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Gwardzik MaksymilianŚliwińska Eryka2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wojciechowski PiotrŻok Nadia2 H
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wysocki JakubWandolska Zuzanna5 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Woga NikodemSkrzypek Patrycja8 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia7 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia12 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wysocki JakubWandolska Zuzanna1 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Woga NikodemSkrzypek Patrycja8 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Woga NikodemSkrzypek Patrycja1 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Burlaga RobertWitkowska Katarzyna8 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Konefon NikodemZakrzewska Karolina2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Żok OliwierWdowiak Alicja1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Burlaga RobertWitkowska Katarzyna1 D
ŚWIĘTO BZÓWKonefon NikodemZakrzewska Karolina2 H
ŚWIĘTO BZÓWMleczak MaciejAugustyniak Maja1 H
ŚWIĘTO BZÓWWysocki JakubWandolska Zuzanna1 D
ŚWIĘTO BZÓWWysocki JakubWandolska Zuzanna5 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Tchórzewski SandroRadwan Oliwia7 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Wysocki BartoszKaczmarek Amelia1 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Wysocki JakubWandolska Zuzanna3 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Wysocki JakubWandolska Zuzanna1 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Miałkas ErykDrzymała Oliwia2 G
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Sławiński PawełPlotka Marcelina2 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Borkiewicz JakubBorkiewicz Marta12 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Woga NikodemSkrzypek Patrycja2 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Woga NikodemSkrzypek Patrycja6 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia5 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Sobański FilipSieradzan Jaśmina7 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Sobański FilipSieradzan Jaśmina10 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Frąckowiak MateuszOlbińska Oliwia12 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Isidoris EricIsidoris Melissa9 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Tchórzewski SandroRadwan Oliwia2 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Pinecki PatrykPinecka Klaudia3 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Borkiewicz JakubBorkiewicz Marta6 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Szczepaniak MikołajKutzner Nikola3 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Wilczewski MikołajStanisławska Hanna2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Bieganek OliwierKosicka Maja2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Gwardzik MaksymilianŚliwińska Eryka2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Mączkowski MikołajKaczmarek Natasza2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Przybyła MarcelKaffler Emilia2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Warciarek NikodemSiczyńska Aleksandra2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Wojciechowski PiotrŻok Nadia2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Wojtkowiak JanWilk Julia2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Konieczka MateuszSierżant Natalia1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Sobecki EmilŚliwińska Martyna1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Włodarczyk ŁukaszWita Wiktoria1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Żok OliwierWdowiak Alicja1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Duszyński AleksanderDrzymała Maria2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Duda KarolModer Wiktoria1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaWysocki BartoszKaczmarek Amelia1 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaWysocki JakubWandolska Zuzanna4 D
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaWysocki JakubWandolska Zuzanna2 D
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaSławiński PawełPlotka Marcelina3 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaIsidoris EricIsidoris Melissa5 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaSzczepaniak MikołajKutzner Nikola4 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Nowak JanHasik Zofia5 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Mrozek DanielOlbińska Maja4 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Woga NikodemSkrzypek Patrycja6 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia7 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Szczepaniak MikołajKutzner Nikola1 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Sławiński PawełPlotka Marcelina1 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Tchórzewski SandroRadwan Oliwia1 C
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Wysocki BartoszKaczmarek Amelia2 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Nowak JanHasik Zofia7 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Burlaga RobertWitkowska Katarzyna5 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Woga NikodemSkrzypek Patrycja5 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Mrozek DanielOlbińska Maja4 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Wysocki BartoszKaczmarek Amelia2 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Mrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia11 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyTchórzewski SandroRadwan Oliwia1 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyIsidoris EricIsidoris Melissa8 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia9 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySobański FilipSieradzan Jaśmina8 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySobański FilipSieradzan Jaśmina6 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia3 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWysocki BartoszKaczmarek Amelia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaTchórzewski SandroRadwan Oliwia1 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woga NikodemSkrzypek Patrycja3 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mrozek DanielOlbińska Maja10 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woga NikodemSkrzypek Patrycja3 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia6 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woga NikodemSkrzypek Patrycja2 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTchórzewski SandroRadwan Oliwia16 C
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorMrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Mrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTWysocki JakubRóżycka Martyna9 C
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTPinecki PatrykPinecka Klaudia6 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia7 C
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTWysocki JakubRóżycka Martyna8 C
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTFrąckowiak MateuszOlbińska Oliwia6 C
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTBorkiewicz JakubBorkiewicz Marta8 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTWoga NikodemSkrzypek Patrycja4 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTWoga NikodemSkrzypek Patrycja1 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSławiński PawełPlotka Marcelina7 OPEN
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSławiński PawełPlotka Marcelina4 OPEN
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSzczepaniak MikołajKutzner Nikola4 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSławiński PawełPlotka Marcelina2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTPinecki PatrykPinecka Klaudia5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTWoga NikodemSkrzypek Patrycja6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTWoga NikodemSkrzypek Patrycja2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTWysocki JakubRóżycka Martyna11 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTSobański FilipSieradzan Jaśmina9 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTSobański FilipSieradzan Jaśmina9 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTWysocki JakubRóżycka Martyna7 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTSzczepaniak MikołajKutzner Nikola3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTSławiński PawełPlotka Marcelina3 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICIsidoris EricIsidoris Melissa9 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICSławiński PawełPlotka Marcelina3 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Borkiewicz JakubBorkiewicz Marta3 D
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Mrozek DanielOlbińska Maja1 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Drzewiecki MiłoszTelesz Oliwia3 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Isidoris EricIsidoris Melissa8 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Sławiński PawełPlotka Marcelina3 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Isidoris EricIsidoris Melissa6 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Wysocki JakubRóżycka Martyna3 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Wysocki JakubRóżycka Martyna3 D