!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Szk. Tańca Gutovskyi
Gliwice (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Trytko MichałWoźniak Ewelina2 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka7 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Bdzionek IgorLipok Karolina2 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Morciniec DorianSzweda Maja2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiercioch MateuszBandelewicz Magdalena2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNagórski MaciejFroń Magdalena3 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCieślik ŁukaszKocot Magdalena15 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCieślik ŁukaszKocot Magdalena13 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka8 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPapierok KrzysztofAdamczyk Dagmara7 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTrytko MichałWoźniak Ewelina7 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTrytko MichałWoźniak Ewelina1 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka4 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara4 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szweda MajaMorciniec Dorian2 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Lipok KarolinaBdzionek Igor1 H
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena18 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Trytko MichałWoźniak Ewelina1 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Trytko MichałWoźniak Ewelina2 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cieślik ŁukaszKocot Magdalena7 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cieślik ŁukaszKocot Magdalena7 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Trytko MichałWoźniak Ewelina2 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Trytko MichałWoźniak Ewelina2 B
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówCieślik ŁukaszKocot Magdalena4 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówCieślik ŁukaszKocot Magdalena11 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Trytko MichałWoźniak Ewelina1 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Trytko MichałWoźniak Ewelina2 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Cieślik ŁukaszKocot Magdalena5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Cieślik ŁukaszKocot Magdalena1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 G
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Nagórski MaciejFroń Magdalena5 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 D
Klasa Leliwa 2017 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena6 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka8 D
Klasa Leliwa 2017 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena5 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Nagórski MaciejFroń Magdalena5 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena14 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kulesza MichałŁojszczyk Adrianna15 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 G
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka4 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka8 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Trześniowski DawidUlbrich Klaudia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nagórski MaciejFroń Magdalena3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena8 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kulesza MichałŁojszczyk Adrianna19 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena13 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Nagórski MaciejFroń Magdalena11 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Trześniowski DawidUlbrich Klaudia3 G
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 G
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Nagórski MaciejFroń Magdalena3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTCieślik ŁukaszKocot Magdalena3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTCieślik ŁukaszKocot Magdalena2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTNagórski MaciejFroń Magdalena3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 G
Polish Open Championships PTT Nagórski MaciejFroń Magdalena8 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara7 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena3 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAWoźniak ŁukaszWolańska Katarzyna11 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Nagórski MaciejFroń Magdalena5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kulesza MichałŁojszczyk Adrianna15 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Trześniowski DawidUlbrich Klaudia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
Polish Cup PTT Nagórski MaciejFroń Magdalena11 OPEN
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Trześniowski DawidUlbrich Klaudia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Filipczyk PaulinaMalczyk Mateusz1 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluFilipczyk PaulinaMalczyk Mateusz1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluUlbrich KlaudiaTrześniowski Dawid1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWoźniak ŁukaszWolańska Katarzyna9 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 D
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAPapierok KrzysztofAdamczyk Dagmara2 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna5 F
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka7 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara3 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara6 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka7 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka8 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna1 D
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Lipok KarolinaBdzionek Igor2 H
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna4 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Bdzionek IgorLipok Karolina2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna9 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Krzywiński KacperLach Wiktoria1 H
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna3 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kulesza MichałŁojszczyk Adrianna12 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Lach WiktoriaKrzywiński Kacper1 H
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Filipczyk PaulinaMalczyk Mateusz2 H
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Skipiała WiktorGrela Hanna3 G
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna3 F
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKulesza MichałŁojszczyk Adrianna4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieWoźniak ŁukaszWolańska Katarzyna1 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieZychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna13 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Buszka MateuszJarek Emilia3 F
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna3 F
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara8 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka7 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluPapierok KrzysztofAdamczyk Dagmara2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWoźniak ŁukaszWolańska Katarzyna7 D
BAL 2016 Bdzionek IgorLipok Karolina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluPapierok KrzysztofAdamczyk Dagmara4 D
BAL 2016 Krzywiński KacperLach Wiktoria2 H
BAL 2016 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluZychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna4 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Banaś WiktorUlbrich Klaudia1 G
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Buszka MateuszJarek Emilia2 G
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna2 F
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 H
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Trześniowski DawidBlacha Magdalena2 H
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna2 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Adamczyk AdrianZeuschner Natalia3 G
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna3 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaWoźniak ŁukaszWolańska Katarzyna6 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaWoźniak ŁukaszWolańska Katarzyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Skipiała WiktorGrela Hanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Krukowka KrzysztofGendarz Natalia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka8 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Banaś WiktorUlbrich Klaudia3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Krukowka KrzysztofGendarz Natalia6 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Krukowka KrzysztofGendarz Natalia3 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Banaś WiktorUlbrich Klaudia2 G
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Adamczyk AdrianZeuschner Natalia3 G
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Skipiała WiktorGrela Hanna3 G
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara7 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduZychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna3 F
Beskidiana 2016 Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduSkipiała WiktorGrela Hanna2 G
Beskidiana 2016 Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 D
Beskidiana 2016 Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara4 D
Beskidiana 2016 Krukowka KrzysztofGendarz Natalia3 E
Beskidiana 2016 Buszka MateuszJarek Emilia2 G
Beskidiana 2016 Banaś WiktorUlbrich Klaudia2 G
SALTATIO CUP Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara1 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Krukowka KrzysztofGendarz Natalia3 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Adamczyk AdrianZeuschner Natalia1 H
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Buszka MateuszJarek Emilia1 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara3 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Krukowka KrzysztofGendarz Natalia1 E
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara4 D
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Skipiała WiktorGrela Hanna1 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka1 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara2 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna4 F
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna7 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Adamczyk AdrianZeuschner Natalia2 H
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka2 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Banaś WiktorUlbrich Klaudia1 G
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Buszka MateuszJarek Emilia1 G
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Krukowka KrzysztofGendarz Natalia8 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna3 F
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna6 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Adamczyk AdrianZeuschner Natalia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Banaś WiktorUlbrich Klaudia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Krukowka KrzysztofGendarz Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Krukowka KrzysztofGendarz Natalia9 E
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Adamczyk AdrianZeuschner Natalia1 H
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka8 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna3 F
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Krukowka KrzysztofGendarz Natalia12 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Krukowka KrzysztofGendarz Natalia5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara3 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna4 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka1 E
Złote Pantofelki Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 E
Złote Pantofelki Krukowka KrzysztofGendarz Natalia7 E
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGórniak KamilSzpila Magdalena5 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTrytko MichałSurowiec Tatiana4 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKrukowka KrzysztofGendarz Natalia5 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka9 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaGórniak KamilSzpila Magdalena3 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka8 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKrukowka KrzysztofGendarz Natalia10 E
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Adamczyk AdrianZeuschner Natalia4 H
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Krukowka KrzysztofGendarz Natalia12 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Banaś WiktorUlbrich Klaudia2 H
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Górniak KamilSzpila Magdalena1 C
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krukowka KrzysztofGendarz Natalia4 E
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 E
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Górniak KamilSzpila Magdalena4 C
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAPapierok KrzysztofAdamczyk Dagmara1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka9 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Górniak KamilSzpila Magdalena7 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Adamczyk AdrianZeuschner Natalia1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara10 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Górniak KamilSzpila Magdalena4 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Górniak KamilSzpila Magdalena4 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna5 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna2 D
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara6 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Krukowka KrzysztofGendarz Natalia10 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka11 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Górniak KamilSzpila Magdalena4 C
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka4 E
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Krukowka KrzysztofGendarz Natalia5 E
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara9 E
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Górniak KamilSzpila Magdalena4 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Gołąb ArturJureczko Marta13 OPEN
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Gołąb ArturJureczko Marta2 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara4 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka6 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Krukowka KrzysztofGendarz Natalia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKrukowka KrzysztofGendarz Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluPapierok KrzysztofAdamczyk Dagmara1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKlimek FilipSkrzypczak Agnieszka4 E