!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
WIR DANCE
Nowy Sącz (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Wilk ArturStefańska Justyna9 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Dancewicz MikołajPółtorak Gulia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Szczepaniak TomaszPierzga Natalia2 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Jopek JakubSzufnara Julia5 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Skoczeń AlanLichowska Natalia6 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Wilk ArturStefańska Justyna8 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Gomułka JakubTarasek Joanna9 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Dancewicz MikołajPółtorak Gulia9 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Gomułka JakubTarasek Joanna11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Jopek JakubSzufnara Julia5 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Skoczeń AlanLichowska Natalia8 OPEN
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Gomułka JakubTarasek Joanna12 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Dancewicz MikołajPółtorak Gulia5 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Gomułka JakubTarasek Joanna13 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Dancewicz MikołajPółtorak Gulia4 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria6 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Skoczeń AlanLichowska Natalia7 C
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Gomułka JakubTarasek Joanna8 C
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Skoczeń AlanLichowska Natalia7 C
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Gomułka JakubTarasek Joanna9 C
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Szczepaniak TomaszPierzga Natalia11 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Szczepaniak TomaszPierzga Natalia13 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria10 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria6 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Gomułka JakubTarasek Joanna8 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Gomułka JakubTarasek Joanna9 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Skoczeń AlanLichowska Natalia11 C
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Gomułka JakubTarasek Joanna6 E
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Skoczeń AlanLichowska Natalia9 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria6 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Gomułka JakubTarasek Joanna1 E
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria6 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Wilk ArturStefańska Justyna2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Gomułka JakubTarasek Joanna5 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Wilk ArturStefańska Justyna2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Gomułka JakubTarasek Joanna5 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Gomułka JakubTarasek Joanna1 E
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Gomułka JakubTarasek Joanna5 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Gomułka JakubTarasek Joanna5 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Wilk ArturStefańska Justyna2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Jopek JakubSzufnara Julia1 B
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Skoczeń AlanLichowska Natalia2 B
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Jopek JakubSzufnara Julia1 B
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Skoczeń AlanLichowska Natalia3 B
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Wilk ArturStefańska Justyna2 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Wilk ArturStefańska Justyna6 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria5 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Szabla WiktorSokołowska Wiktoria5 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Szczepaniak TomaszPierzga Natalia3 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Szczepaniak TomaszPierzga Natalia3 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Dancewicz MikołajPółtorak Gulia3 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Gomułka JakubTarasek Joanna5 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Zaczyk JakubChełmecka Eryka4 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Dancewicz MikołajPółtorak Gulia1 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Gomułka JakubTarasek Joanna6 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Zaczyk JakubChełmecka Eryka7 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Jopek JakubSzufnara Julia4 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Jopek JakubSzufnara Julia4 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Skoczeń AlanLichowska Natalia4 C
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Wilk ArturStefańska Justyna5 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia13 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Wilk ArturStefańska Justyna11 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka7 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gomułka JakubTarasek Joanna7 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia14 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia12 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia19 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria12 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia7 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia10 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia10 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia9 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria9 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia20 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia10 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Wilk ArturStefańska Justyna4 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka6 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gomułka JakubTarasek Joanna7 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jopek JakubSzufnara Julia8 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jopek JakubSzufnara Julia7 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia11 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jopek JakubSzufnara Julia6 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia9 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jopek JakubSzufnara Julia4 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria7 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia11 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia16 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia13 OPEN
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia5 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia3 D
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Jopek JakubSzufnara Julia19 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Jopek JakubSzufnara Julia21 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Jopek JakubSzufnara Julia19 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Jopek JakubSzufnara Julia21 B
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Motyka MichałDadał Martyna8 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Gomułka JakubTarasek Joanna3 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka2 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia2 C
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia1 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria5 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Wilk ArturStefańska Justyna6 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Gomułka JakubTarasek Joanna7 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka5 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Wilk ArturStefańska Justyna6 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria5 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Motyka MichałDadał Martyna5 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka5 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia1 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia6 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia1 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Motyka MichałDadał Martyna8 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Gomułka JakubTarasek Joanna7 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia2 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Wilk ArturStefańska Justyna6 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Motyka MichałDadał Martyna5 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Gomułka JakubTarasek Joanna3 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka2 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia2 C
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Wilk ArturStefańska Justyna6 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia9 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia4 C
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia5 C
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia9 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia5 D
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia7 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia9 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Jopek JakubSzufnara Julia10 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Jopek JakubSzufnara Julia7 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia8 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia6 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria5 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia7 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia12 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia5 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia6 E
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria8 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Dancewicz MikołajPółtorak Gulia11 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Skoczeń AlanLichowska Natalia11 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Jopek JakubSzufnara Julia1 C
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Jopek JakubSzufnara Julia1 C
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia16 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gomułka JakubPółtorak Gulia8 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia11 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia10 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria12 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia9 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia9 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jopek JakubSzufnara Julia3 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jopek JakubSzufnara Julia2 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria7 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Motyka MichałDadał Martyna4 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka8 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jopek JakubSzufnara Julia8 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia7 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia17 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Motyka MichałDadał Martyna6 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka5 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Wilk ArturStefańska Justyna5 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Wilk ArturStefańska Justyna8 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jopek JakubSzufnara Julia9 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Jopek JakubSzufnara Julia2 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Jopek JakubSzufnara Julia4 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jopek JakubSzufnara Julia6 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jopek JakubSzufnara Julia3 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jopek JakubSzufnara Julia9 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jopek JakubSzufnara Julia7 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Podolak WitoldMarcisz Roksana6 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Podolak WitoldMarcisz Roksana10 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Gomułka JakubPółtorak Gulia6 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia6 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Gomułka JakubPółtorak Gulia8 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jopek JakubSzufnara Julia4 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Wilk ArturStefańska Justyna9 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia5 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Gomułka JakubPółtorak Gulia8 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jopek JakubSzufnara Julia4 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Wilk ArturStefańska Justyna8 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia4 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia6 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia2 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Wilk ArturStefańska Justyna4 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jopek JakubSzufnara Julia5 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jopek JakubSzufnara Julia3 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Wilk ArturStefańska Justyna4 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria4 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka1 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Motyka MichałDadał Martyna3 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Motyka MichałDadał Martyna3 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka2 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia4 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Skoczeń AlanFrączek Izabela3 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Skoczeń AlanFrączek Izabela5 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Podolak WitoldMarcisz Roksana6 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Wilk ArturStefańska Justyna5 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Szabla WiktorSokołowska Wiktoria8 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Podolak WitoldMarcisz Roksana9 E
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia1 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Szczepaniak TomaszPierzga Natalia1 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Gomułka JakubPółtorak Gulia7 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Jopek JakubSzufnara Julia5 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka2 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Motyka MichałDadał Martyna4 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Jopek JakubSzufnara Julia1 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Wilk ArturStefańska Justyna1 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Zaczyk JakubChełmecka Eryka2 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Motyka MichałDadał Martyna4 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Jopek JakubSzufnara Julia7 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia5 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Gomułka JakubPółtorak Gulia11 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Dancewicz MikołajLichowska Natalia5 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Gomułka JakubPółtorak Gulia10 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Jopek JakubSzufnara Julia3 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Wilk ArturStefańska Justyna6 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka7 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Motyka MichałDadał Martyna8 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia10 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Wilk ArturStefańska Justyna7 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka5 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela3 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia9 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Motyka MichałDadał Martyna9 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana7 E
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia5 E
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Jopek JakubSzufnara Julia4 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela7 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Jopek JakubSzufnara Julia3 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela6 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria5 E
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia14 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela10 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Jopek JakubSzufnara Julia9 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana12 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia14 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Szczepaniak TomaszPierzga Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana12 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela10 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jopek JakubSzufnara Julia9 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Szczepaniak TomaszPierzga Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana14 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana14 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Jopek JakubSzufnara Julia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela12 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jopek JakubSzufnara Julia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia15 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Szczepaniak TomaszPierzga Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Szczepaniak TomaszPierzga Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia15 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela12 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia6 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia4 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia10 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka7 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka10 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia9 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia3 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria6 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Szczepaniak TomaszPierzga Natalia1 E
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Szczepaniak TomaszPierzga Natalia16 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Jopek JakubSzufnara Julia27 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Szczepaniak TomaszPierzga Natalia14 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Jopek JakubSzufnara Julia25 OPEN
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela7 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Jopek JakubSzufnara Julia5 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Szczepaniak TomaszPierzga Natalia2 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria1 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana9 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Jopek JakubSzufnara Julia6 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria6 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia3 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana7 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia8 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka11 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana7 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela4 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka8 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia10 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Wilk ArturStefańska Justyna3 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia8 E
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Szczepaniak TomaszPierzga Natalia5 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana4 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana4 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana2 E
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Wilk ArturStefańska Justyna4 E
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka5 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka6 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Wilk ArturStefańska Justyna7 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTASzczepaniak TomaszPierzga Natalia5 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Wilk ArturStefańska Justyna8 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia7 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Wilk ArturStefańska Justyna3 F
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Motyka MichałDadał Martyna6 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela4 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka5 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia8 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Motyka MichałDadał Martyna6 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela3 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia4 F
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka9 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana4 E
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Jopek JakubSzufnara Julia6 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela7 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Motyka MichałDadał Martyna9 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Jopek JakubSzufnara Julia4 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela7 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Motyka MichałDadał Martyna8 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria1 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana8 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana8 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia6 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia10 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Motyka MichałDadał Martyna12 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela5 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka9 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela3 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Szczepaniak TomaszGrześ Amelia7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Motyka MichałDadał Martyna10 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jopek JakubSzufnara Julia9 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jopek JakubSzufnara Julia8 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia6 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Szczepaniak TomaszGrześ Amelia5 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia6 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Szczepaniak TomaszGrześ Amelia1 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jopek JakubSzufnara Julia12 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jopek JakubSzufnara Julia9 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana10 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Wilk ArturStefańska Justyna4 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia5 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jopek JakubSzufnara Julia7 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka14 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia5 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia4 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela10 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka16 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jopek JakubSzufnara Julia12 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela13 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia7 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Szczepaniak TomaszGrześ Amelia8 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Szczepaniak TomaszGrześ Amelia7 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia8 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jopek JakubSzufnara Julia8 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jopek JakubSzufnara Julia7 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana9 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria9 E
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana10 E
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Motyka MichałDadał Martyna2 E
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria7 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria8 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana9 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Motyka MichałDadał Martyna2 D
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Motyka MichałDadał Martyna2 D
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria5 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Motyka MichałDadał Martyna2 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Wilk ArturStefańska Justyna7 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia8 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Sułkowski JakubTarasek Joanna9 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana8 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela4 D
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka6 D
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Motyka MichałDadał Martyna8 D
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela3 D
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka6 D
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Motyka MichałDadał Martyna8 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Sułkowski JakubTarasek Joanna8 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Podolak WitoldMarcisz Roksana9 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Motyka MichałDadał Martyna4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Wilk ArturStefańska Justyna3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia7 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Jopek JakubSzufnara Julia7 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela6 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela8 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela10 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Jopek JakubSzufnara Julia3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Szczepaniak TomaszGrześ Amelia1 E
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Jopek JakubSzufnara Julia2 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Szczepaniak TomaszGrześ Amelia1 E
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Pierzga Nataliasolo solo2 G
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Wilk ArturStefańska Justyna7 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela6 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka3 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Motyka MichałDadał Martyna2 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Szczepaniak TomaszGrześ Amelia1 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria4 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Jopek JakubSzufnara Julia2 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela4 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka7 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Wilk ArturStefańska Justyna9 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Jopek JakubSzufnara Julia4 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Zaczyk JakubChełmecka Eryka9 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela4 C
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Gomułka JakubPółtorak Gulia12 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Skoczeń AlanFrączek Izabela5 C
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Jopek JakubSzufnara Julia4 C
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Motyka MichałDadał Martyna9 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Sułkowski JakubTarasek Joanna9 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Jopek JakubSzufnara Julia2 C
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Wilk ArturStefańska Justyna11 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Dancewicz MikołajLichowska Natalia3 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka8 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Jopek JakubSzufnara Julia6 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Jopek JakubSzufnara Julia4 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Wilk ArturStefańska Justyna9 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Jopek JakubSzufnara Julia3 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka8 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Jopek JakubSzufnara Julia1 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Wilk ArturStefańska Justyna5 E
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka3 E
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 E
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Sułkowski JakubTarasek Joanna6 E
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Wilk ArturStefańska Justyna9 D
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela17 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Hat AntoniMliczek Nikola1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Gołąb MateuszKielusiak Maria2 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Wojnarowski KonradStanisz Lena2 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Szczepaniak TomaszGrześ Amelia1 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Podolak WitoldMarcisz Roksana27 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Nowotarski BorysGajewska Angelika4 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Podolak WitoldMarcisz Roksana4 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Sułkowski PiotrMichalik Oliwia4 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Ciuła MiłoszSwałtek Weronika5 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kopieć SebastianSłaby Julia5 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Gomułka JakubPółtorak Gulia3 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Szczepaniak TomaszGrześ Amelia20 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia20 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Jopek JakubSzufnara Julia28 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Jopek JakubSzufnara Julia28 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela17 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia16 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Dziwisz NicolaJodłowska Natalia1 H
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Szczepaniak TomaszGrześ Amelia4 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka13 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Jopek JakubSzufnara Julia7 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka10 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Jopek JakubSzufnara Julia1 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Szczepaniak TomaszGrześ Amelia2 E
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka4 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Jopek JakubSzufnara Julia3 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka4 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Jopek JakubSzufnara Julia3 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka7 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Ciuła MiłoszSwałtek Weronika4 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela2 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela4 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Gomułka JakubPółtorak Gulia2 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Sułkowski JakubTarasek Joanna1 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Szabla WiktorSokołowska Wiktoria1 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Szczepaniak TomaszGrześ Amelia1 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Nowotarski BorysGajewska Angelika4 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia2 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Sułkowski PiotrMichalik Oliwia4 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Wilk ArturStefańska Justyna5 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka3 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia2 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia5 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia4 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia4 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia4 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Sułkowski PiotrMichalik Oliwia4 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela2 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia5 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka3 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Wilk ArturStefańska Justyna5 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia4 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Nowotarski BorysGajewska Angelika4 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela4 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Szczepaniak TomaszGrześ Amelia1 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Szabla WiktorSokołowska Wiktoria1 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Sułkowski JakubTarasek Joanna1 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Gomułka JakubPółtorak Gulia2 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Ciuła MiłoszSwałtek Weronika4 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Gomułka JakubPółtorak Gulia15 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Szczepaniak TomaszGrześ Amelia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Gołąb MateuszKielusiak Maria16 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Ciuła MiłoszSwałtek Weronika15 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Wojnarowski KonradStanisz Lena11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Sułkowski PiotrMichalik Oliwia11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Sułkowski JakubTarasek Joanna15 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Podolak WitoldMarcisz Roksana9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Wilk ArturStefańska Justyna14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Podolak WitoldMarcisz Roksana10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Gomułka JakubPółtorak Gulia17 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Sułkowski PiotrMichalik Oliwia9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Sułkowski JakubTarasek Joanna13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Wilk ArturStefańska Justyna11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Jopek JakubSzufnara Julia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Gołąb MateuszKielusiak Maria16 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Ciuła MiłoszSwałtek Weronika13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Wojnarowski KonradStanisz Lena10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Szczepaniak TomaszGrześ Amelia6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia7 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Jopek JakubSzufnara Julia4 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Jopek JakubSzufnara Julia8 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Skoczeń AlanFrączek Izabela9 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Skoczeń AlanFrączek Izabela6 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Skoczeń AlanFrączek Izabela12 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Skoczeń AlanFrączek Izabela10 OPEN
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Jopek JakubSzufnara Julia2 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka2 E
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Wilk ArturStefańska Justyna4 E
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Motyka MichałDadał Martyna5 E
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Gomułka JakubKokosza Julia9 E
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Jopek JakubSzufnara Julia9 D
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela3 OPEN
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela3 E
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela2 D
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Jopek JakubSzufnara Julia4 D
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Jopek JakubSzufnara Julia6 D
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela3 OPEN
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela3 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Motyka MichałDadał Martyna9 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Gomułka JakubKokosza Julia11 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Wilk ArturStefańska Justyna11 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela5 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka8 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Jopek JakubSzufnara Julia15 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Jopek JakubSzufnara Julia3 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela6 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Szabla WiktorSokołowska Wiktoria8 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela8 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Szabla WiktorSokołowska Wiktoria9 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Jopek JakubSzufnara Julia1 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia11 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela4 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Jopek JakubSzufnara Julia12 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Jopek JakubSzufnara Julia2 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Wilk ArturStefańska Justyna7 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Wilk ArturStefańska Justyna4 E
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka6 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Motyka MichałDadał Martyna5 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Jopek JakubSzufnara Julia3 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka7 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Wilk ArturStefańska Justyna6 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Motyka MichałDadał Martyna5 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Jopek JakubSzufnara Julia1 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka5 E
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Motyka MichałDadał Martyna3 E
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Jopek JakubSzufnara Julia1 E
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 E
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela1 E
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Sułkowski JakubTarasek Joanna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Gomułka JakubKokosza Julia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Motyka MichałDadał Martyna14 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka13 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Wilk ArturStefańska Justyna10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Jopek JakubSzufnara Julia4 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia1 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka13 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Wilk ArturStefańska Justyna13 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Dancewicz MikołajLichowska Natalia6 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Jopek JakubSzufnara Julia11 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela5 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela5 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Gomułka JakubKokosza Julia13 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Wilk ArturStefańska Justyna9 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka10 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Wilk ArturStefańska Justyna9 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Jopek JakubSzufnara Julia5 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Jopek JakubSzufnara Julia13 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Sułkowski JakubTarasek Joanna7 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Skoczeń AlanFrączek Izabela5 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Ciuła MiłoszSwałtek Weronika10 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Wojnarowski KonradStanisz Lena8 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kosmydel SzymonLis Martyna7 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kopieć SebastianSłaby Julia6 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Nowotarski BorysGajewska Angelika5 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Król ŁukaszMorańska Wiktoria3 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Szczepaniak TomaszRosiek Klaudia1 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Łukasik MikołajGrane Julia7 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Gomułka JakubKokosza Julia4 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Zaczyk JakubChełmecka Eryka13 D
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Wilk ArturBochenek Adrianna11 E
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Gomułka JakubKokosza Julia9 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Dancewicz MikołajLichowska Natalia1 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Szabla WiktorSokołowska Wiktoria4 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Kopieć SebastianSłaby Julia8 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Łukasik MikołajDadał Martyna9 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Kosmydel SzymonLis Martyna13 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Motyka MichałSzufnara Julia8 E
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Zaczyk JakubChełmecka Eryka8 E
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Jopek JakubStefańska Justyna8 E
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela7 E
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Szabla WiktorSokołowska Wiktoria4 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Król ŁukaszMorańska Wiktoria9 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Szabla WiktorSokołowska Wiktoria4 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Król ŁukaszMorańska Wiktoria9 OPEN
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Jopek JakubStefańska Justyna2 F
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela2 E
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Motyka MichałSzufnara Julia5 E
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Wilk ArturBochenek Adrianna6 E
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Jopek JakubStefańska Justyna9 E
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Zaczyk JakubChełmecka Eryka10 E
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Wilk ArturBochenek Adrianna9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Zaczyk JakubChełmecka Eryka12 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Szabla WiktorSokołowska Wiktoria4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Motyka MichałSzufnara Julia9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Wilk ArturBochenek Adrianna3 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Motyka MichałSzufnara Julia12 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Gomułka JakubKokosza Julia6 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Król ŁukaszMorańska Wiktoria5 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Jopek JakubStefańska Justyna5 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Zaczyk JakubChełmecka Eryka13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Tarasek JoannaTarasek Joanna13 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Szabla WiktorSokołowska Wiktoria2 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Dancewicz MikołajLichowska Natalia3 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Potocka ZofiaPotocka Zofia3 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Dadał MartynaDadał Martyna9 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Nowotarski BorysGajewska Angelika11 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kosmydel SzymonLis Martyna10 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kopieć SebastianSłaby Julia11 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Szczepaniak TomaszRosiek Klaudia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Wilk ArturBochenek Adrianna16 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela19 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela18 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela6 E
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Szczepaniak TomaszRosiek Klaudia4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Motyka MichałSzufnara Julia8 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Zaczyk JakubChełmecka Eryka7 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela6 E
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Szczepaniak TomaszRosiek Klaudia5 F
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Dadał MartynaDadał Martyna7 F
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela4 E
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Król ŁukaszMorańska Wiktoria4 F
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Szabla WiktorSokołowska Wiktoria3 F
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Kosmydel SzymonLis Martyna8 F
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Wilk ArturBochenek Adrianna3 F
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Motyka MichałSzufnara Julia7 E
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Zaczyk JakubChełmecka Eryka8 E
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Jopek JakubStefańska Justyna7 F
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Lipski KrystianTarasek Joanna8 F
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Gomułka JakubKokosza Julia11 F
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Król ŁukaszMorańska Wiktoria2 F
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Szabla WiktorSokołowska Wiktoria1 F
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 F
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Szczepaniak TomaszRosiek Klaudia2 F
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Kopieć SebastianSłaby Julia2 F
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Łukasik MikołajDadał Martyna3 F
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Kosmydel SzymonLis Martyna3 F
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela7 E
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Wilk ArturBochenek Adrianna11 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Szabla WiktorSokołowska Wiktoria4 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Szczepaniak TomaszRosiek Klaudia6 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Kopieć SebastianSłaby Julia7 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Król ŁukaszMorańska Wiktoria7 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Motyka MichałSzufnara Julia3 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Dancewicz MikołajLichowska Natalia2 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Jopek JakubStefańska Justyna8 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Zaczyk JakubChełmecka Eryka9 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela4 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Gomułka JakubKokosza Julia12 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Klatka BartoszHorowska Emilia14 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Lipski KrystianTarasek Joanna16 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Stawiarska MartynaStawiarska Martyna16 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Potocka ZofiaPotocka Zofia7 F
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Motyka MichałSzufnara Julia7 E
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Zaczyk JakubChełmecka Eryka9 E
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Skoczeń AlanFrączek Izabela10 E
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Gomułka JakubKokosza Julia12 E
WirFestiwal 2016 Nowy Sącz 20.02.2016Lipski KrystianTarasek Joanna14 E
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Dancewicz MikołajLichowska Natalia8 F
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Skoczeń AlanFrączek Izabela1 F
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Zaczyk JakubChełmecka Eryka2 F
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Motyka MichałSzufnara Julia5 F
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Gomułka JakubKokosza Julia9 F
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Wilk ArturBochenek Adrianna11 F
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Jopek JakubStefańska Justyna13 F
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Lipski KrystianTarasek Joanna14 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Motyka MichałSzufnara Julia14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Jopek JakubStefańska Justyna16 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Motyka MichałSzufnara Julia15 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Wilk ArturBochenek Adrianna14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Zaczyk JakubChełmecka Eryka13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Jopek JakubStefańska Justyna17 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Zaczyk JakubChełmecka Eryka16 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Wilk ArturBochenek Adrianna14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Motyka MichałSzufnara Julia14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Jopek JakubStefańska Justyna17 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Zaczyk JakubChełmecka Eryka16 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Wilk ArturBochenek Adrianna14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Skoczeń AlanFrączek Izabela7 OPEN