!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzowska Akademia Taneczna
Zabrze (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Zglinicki DawidPorębska Agnieszka6 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Bogajewski MiłoszDemidowicz Katarzyna1 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Rachtan IgorRymaszewska Urszula1 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Codogni BorysWłodarz Eliza2 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Sokalla JanŻółkiewicz Hanna2 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pawłowski PawełBogajewska Hanna2 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara3 F
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Mirek FranciszekWłodarz Iga2 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Stiller BartoszCybulska Natalia2 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Zglinicki DawidPorębska Agnieszka3 E
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Pawlik MikołajKucia Karolina1 D
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Pawlik MikołajKucia Karolina6 D
IV OTTT Czeladź 2019 Pawłowski PawełBogajewska Hanna2 H
IV OTTT Czeladź 2019 Rachtan IgorRymaszewska Urszula1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Sokalla JanŻółkiewicz Hanna2 H
IV OTTT Czeladź 2019 Mirek FranciszekWłodarz Iga2 H
IV OTTT Czeladź 2019 Bogajewski MiłoszDemidowicz Katarzyna2 H
IV OTTT Czeladź 2019 Ochnik BartoszKrzywda Weronika3 E
IV OTTT Czeladź 2019 Sołtysik StanisławRybarczyk Julia2 H
IV OTTT Czeladź 2019 Białecki KacperBrauner Lilly4 E
IV OTTT Czeladź 2019 Kruk DawidFurman Daria10 D
IV OTTT Czeladź 2019 Pawlik MikołajKucia Karolina3 D
IV OTTT Czeladź 2019 Pawlik MikołajKucia Karolina4 D
Puchar Rektora AGH Pawlik MikołajKucia Karolina1 D
Puchar Rektora AGH Pawlik MikołajKucia Karolina12 D
Puchar Rektora AGH Kruk DawidFurman Daria4 D
Puchar Rektora AGH Kruk DawidFurman Daria5 D
Puchar Rektora AGH Ochnik BartoszKrzywda Weronika2 F
Puchar Rektora AGH Białecki KacperBrauner Lilly1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kruk DawidFurman Daria1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kruk DawidFurman Daria2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Białecki KacperBrauner Lilly1 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kruk DawidFurman Daria2 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kruk DawidFurman Daria3 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pawlik MikołajKucia Karolina5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pawlik MikołajKucia Karolina9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Mirek StanisławWichłacz Sandra2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Lupa PawełTkacz Maja8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Lupa MichałMarciniak Milena7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bogajewski MiłoszDemidowicz Katarzyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Mirek FranciszekWłodarz Iga2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Sołtysik StanisławRybarczyk Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Codogni BorysWłodarz Eliza2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Sokalla JanŻółkiewicz Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Rachtan IgorRymaszewska Urszula1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pawłowski PawełBogajewska Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kruk DawidFurman Daria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pawlik MikołajKucia Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pawlik MikołajKucia Karolina5 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Lupa PawełTkacz Maja13 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Lupa MichałMarciniak Milena15 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaromin DorianDmuchowska Lena3 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara6 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kruk DawidFurman Daria4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pawlik MikołajKucia Karolina5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pawlik MikołajKucia Karolina4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kruk DawidFurman Daria3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kruk DawidFurman Daria6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Ochnik BartoszKrzywda Weronika5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Lupa PawełTkacz Maja7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Lupa MichałMarciniak Milena5 F
GPS \" Bieruń 2019\" Rachtan IgorRymaszewska Urszula2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sołtysik StanisławRybarczyk Julia2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pławszewska HannaKołt Justyna1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bogajewski MiłoszDemidowicz Katarzyna1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pawłowski PawełBogajewska Hanna2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sokalla JanŻółkiewicz Hanna1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Rachtan IgorRymaszewska Urszula1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bąk KacperRoszczyńska Hanna2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Mirek FranciszekWłodarz Iga2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Jaromin DorianDmuchowska Lena2 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Rowiński RafałPrzewoźny Natalia3 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pawlik MikołajKucia Karolina3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pawlik MikołajKucia Karolina3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara2 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Mirek StanisławWichłacz Sandra2 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Ochnik BartoszKrzywda Weronika4 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kruk DawidFurman Daria2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kruk DawidFurman Daria4 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Pławszewska HannaKołt Justyna1 H
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Ochnik BartoszKrzywda Weronika3 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Mirek StanisławWichłacz Sandra2 G
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Jaromin DorianDmuchowska Lena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Ochnik BartoszKrzywda Weronika8 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Bogajewski MiłoszDemidowicz Katarzyna2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ochnik BartoszKrzywda Weronika2 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Rowiński RafałPrzewoźny Natalia3 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Białecki KacperRachtan Marta6 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kruk DawidFurman Daria9 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kruk DawidFurman Daria1 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria7 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaOchnik BartoszKrzywda Weronika5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Ochnik BartoszKrzywda Weronika4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Lupa PawełTkacz Maja2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Lupa MichałMarciniak Milena2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Mirek FranciszekWłodarz Iga2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJaromin DorianDmuchowska Lena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBąk KacperRoszczyńska Hanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaMirek FranciszekWłodarz Iga2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPławszewska HannaKołt Justyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaRowiński RafałPrzewoźny Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOchnik BartoszKrzywda Weronika5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKruk DawidFurman Daria1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBiałecki KacperRachtan Marta2 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinOchnik BartoszKrzywda Weronika5 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKruk DawidFurman Daria1 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinMirek StanisławWichłacz Sandra3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKościelniak WojciechRuiz Vidales Klara2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinRachtan IgorRymaszewska Urszula2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kruk DawidFurman Daria1 E
Majówka w Krakowie - OTTT Kruk DawidFurman Daria1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Białecki KacperRachtan Marta1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Białecki KacperRachtan Marta2 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Jaromin DorianDmuchowska Lena1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Lupa MichałMarciniak Milena3 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Rowiński RafałPrzewoźny Natalia3 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Lupa PawełTkacz Maja2 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Rachtan IgorRymaszewska Urszula2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pławszewska HannaKołt Justyna1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Bąk KacperRoszczyńska Hanna2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Mirek StanisławWichłacz Sandra3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Mirek StanisławWichłacz Sandra3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Jaromin DorianDmuchowska Lena1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria28 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria27 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pławszewska HannaKołt Justyna1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bąk KacperRoszczyńska Hanna2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaromin DorianDmuchowska Lena2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lupa MichałMarciniak Milena2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lupa PawełTkacz Maja2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rowiński RafałPrzewoźny Natalia2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mirek StanisławWichłacz Sandra2 G
XLV Puchar Wieczystego Zglinicki DawidFurman Daria20 E
XLV Puchar Wieczystego Pawlik MikołajKucia Karolina7 E
XLV Puchar Wieczystego Pawlik MikołajKucia Karolina13 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Bąk KacperRoszczyńska Hanna2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Pławszewska HannaKołt Justyna1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Mirek StanisławWichłacz Sandra3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Lupa PawełTkacz Maja3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Rowiński RafałPrzewoźny Natalia2 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Lupa MichałMarciniak Milena2 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Bogajewski MiłoszKowol Aleksandra2 H
OTTT Siewierz 2018Pawlik MikołajKucia Karolina3 D
OTTT Siewierz 2018Pawlik MikołajKucia Karolina7 E
OTTT Siewierz 2018Mirek StanisławWichłacz Sandra3 G
OTTT Siewierz 2018Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara3 G
OTTT Siewierz 2018Rowiński RafałPrzewoźny Natalia2 G
OTTT Siewierz 2018Lupa PawełTkacz Maja2 G
OTTT Siewierz 2018Lupa MichałMarciniak Milena1 G
OTTT Siewierz 2018Bogajewski MiłoszKowol Aleksandra2 H
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Pawlik MikołajKucia Karolina3 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Pawlik MikołajKucia Karolina1 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Bogajewski MiłoszKowol Aleksandra2 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Pawlik MikołajKucia Karolina2 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Pawlik MikołajKucia Karolina1 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Mirek StanisławWichłacz Sandra1 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Lupa MichałMarciniak Milena3 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Lupa PawełTkacz Maja3 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria6 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria6 A
OTTT Będzin 2018Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara1 H
OTTT Będzin 2018Mirek StanisławWichłacz Sandra1 H
OTTT Będzin 2018Rowiński RafałPrzewoźny Natalia1 H
OTTT Będzin 2018Bogajewski MiłoszKowol Aleksandra2 H
OTTT Będzin 2018Lupa MichałMarciniak Milena2 G
OTTT Będzin 2018Lupa PawełTkacz Maja3 G
OTTT Będzin 2018Pawlik MikołajKucia Karolina4 E
OTTT Będzin 2018Pawlik MikołajKucia Karolina2 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Mirek StanisławWichłacz Sandra1 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Lupa PawełTkacz Maja2 G
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Rowiński RafałPrzewoźny Natalia1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Bogajewski MiłoszKowol Aleksandra2 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mirek StanisławWichłacz Sandra2 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Lupa MichałMarciniak Milena3 G
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria3 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria9 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pawlik MikołajKucia Karolina1 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pawlik MikołajKucia Karolina1 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Rowiński RafałPrzewoźny Natalia2 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara2 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jaromin DorianWichłacz Sandra2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria1 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria6 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria4 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Lupa MichałMarciniak Milena1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Lupa PawełTkacz Maja2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Pawlik MikołajKucia Karolina1 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Pawlik MikołajKucia Karolina1 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kurzelowski PawełSzpor Maria14 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kurzelowski PawełSzpor Maria13 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pawlik MikołajKucia Karolina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lupa MichałMarciniak Milena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Rowiński RafałPrzewoźny Natalia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lupa PawełTkacz Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kurzelowski PawełSzpor Maria12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pawlik MikołajKucia Karolina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kurzelowski PawełSzpor Maria13 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria7 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jaromin DorianWichłacz Sandra12 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria10 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kurzelowski PawełSzpor Maria9 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pawlik MikołajKucia Karolina1 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kurzelowski PawełSzpor Maria12 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pawlik MikołajKucia Karolina5 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Rowiński RafałPrzewoźny Natalia15 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Lupa PawełTkacz Maja9 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Lupa MichałMarciniak Milena14 H
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria22 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria15 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lupa MichałMarciniak Milena1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria13 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria3 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Pawlik MikołajKucia Karolina1 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kurzelowski PawełSzpor Maria19 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Pawlik MikołajKucia Karolina15 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Rowiński RafałPrzewoźny Natalia2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kościelniak WojciechRuiz Vidales Klara2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Jaromin DorianWichłacz Sandra2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lupa PawełTkacz Maja1 H
Mistrzostwa Klas A,B,C Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria31 B
Stars Final 2018 Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria5 A
Stars Final 2018 Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria9 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria17 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawlik MikołajKucia Karolina1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawlik MikołajKucia Karolina8 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Jaromin DorianWichłacz Sandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Lupa PawełTkacz Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Lupa MichałMarciniak Milena2 H
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria7 B
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria9 OPEN
Polish Open Championships PTT Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria31 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Jaromin DorianWichłacz Sandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Mirek StanisławFedko Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria27 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria3 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria25 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Lupa PawełTkacz Maja2 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Fedko AleksandraMirek Stanisław2 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Lupa MichałMarciniak Milena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria1 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria3 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria10 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria16 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria1 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria9 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria1 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria8 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria1 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria8 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria7 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria47 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria10 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria5 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria12 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria2 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria8 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria25 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria37 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria21 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria21 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria11 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria22 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria40 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria26 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria47 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria20 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria56 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria10 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria11 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria6 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kwiatkowski AleksanderŁach Wiktoria1 C