!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ELIDA
Mielec (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Zięba OskarZięba Amelia1 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Węgrzyn CasperKrempa Barbara2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Machała KacperCzyrnek Natalia2 F
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Zięba OskarZięba Amelia3 F
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Zięba OskarZięba Amelia1 F
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Zięba OskarZięba Amelia2 F
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Zięba OskarZięba Amelia2 F
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Węgrzyn CasperKrempa Barbara1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Zięba OskarZięba Amelia9 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Zięba OskarZięba Amelia3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Węgrzyn CasperKrempa Barbara5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Spyra BłażejGibek Barbara6 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Węgrzyn CasperKrempa Barbara6 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Zięba OskarZięba Amelia3 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Zięba OskarZięba Amelia1 F
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Węgrzyn CasperKrempa Barbara3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Zięba OskarZięba Amelia4 F
Puchar WieczystegoWęgrzyn CasperKrempa Barbara17 E
OTTT STARDANCE PREMIUM Machała KacperKołeczek Laura7 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Zięba OskarZięba Amelia4 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Spyra BłażejGibek Barbara7 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Machała KacperKołeczek Laura6 F
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Węgrzyn CasperKrempa Barbara5 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Spyra BłażejGibek Barbara2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cisło MaciejKozioł Irmina1 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zięba OskarZięba Amelia7 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Węgrzyn CasperKrempa Barbara2 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Machała KacperKołeczek Laura4 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Spyra BłażejGibek Barbara2 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Węgrzyn CasperKrempa Barbara1 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Spyra BłażejGibek Barbara2 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cisło MaciejKozioł Irmina1 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Spyra BłażejGibek Barbara3 G
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Węgrzyn CasperKrempa Barbara1 F
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Cisło MaciejKozioł Irmina1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Spyra BłażejGibek Barbara2 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Cisło MaciejKozioł Irmina1 F
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Węgrzyn CasperKrempa Barbara4 F
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Spyra BłażejGibek Barbara3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Cisło MaciejKozioł Irmina1 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Zięba OskarZięba Amelia6 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Węgrzyn CasperKrempa Barbara2 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Spyra BłażejGibek Barbara3 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Machała KacperKołeczek Laura2 G
STARDANCE - PREMIUM Machała KacperKołeczek Laura1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaMachała KacperKołeczek Laura1 G
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Węgrzyn CasperKrempa Barbara2 G
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Machała KacperKołeczek Laura1 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Machała KacperKołeczek Laura2 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Węgrzyn CasperKrempa Barbara2 G
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Cyrybał WiktorOręczak Kamila10 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Węgrzyn CasperKrempa Barbara1 G
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Machała KacperKołeczek Laura3 G
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWęgrzyn CasperKrempa Barbara2 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Węgrzyn CasperKrempa Barbara2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Krupa PiotrMachała Maja7 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Krupa PiotrMachała Maja3 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Indyk MateuszJajkiewicz Kamila6 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Indyk MateuszJajkiewicz Kamila5 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Zięba OskarZięba Amelia1 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Machała KacperKołeczek Laura1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Spyra BłażejGibek Barbara3 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Węgrzyn CasperKrempa Barbara2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Cyrybał WiktorOręczak Kamila1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Zięba OskarZięba Amelia1 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Machała KacperKołeczek Laura1 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Cisło MaciejKozioł Irmina3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Zięba OskarZięba Amelia3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Cyrybał WiktorOręczak Kamila1 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Węgrzyn CasperKrempa Barbara3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Spyra BłażejGibek Barbara3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Krupa PiotrMachała Maja9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Krupa PiotrMachała Maja9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zięba OskarZięba Amelia3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Zięba OskarZięba Amelia3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Cisło MaciejKozioł Irmina2 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Cyrybał WiktorOręczak Kamila3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Machała KacperKołeczek Laura1 H
\"STARS PREMIUM\" Cyrybał WiktorOręczak Kamila1 G
\"STARS PREMIUM\" Krupa PiotrMachała Maja6 D
\"STARS PREMIUM\" Krupa PiotrMachała Maja6 D
\"STARS PREMIUM\" Machała KacperKołeczek Laura1 H
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Machała KacperKołeczek Laura1 H
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Zięba OskarZięba Amelia1 G
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Spyra BłażejGibek Barbara2 H
Cracow Dance FestivalZięba OskarZięba Amelia3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Machała KacperKołeczek Laura1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Węgrzyn CasperKrempa Barbara1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Cisło MaciejKozioł Irmina1 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Spyra BłażejGibek Barbara2 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Cyrybał WiktorOręczak Kamila3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Krupa PiotrMachała Maja11 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Zięba OskarZięba Amelia2 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Indyk MateuszJajkiewicz Kamila7 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Indyk MateuszJajkiewicz Kamila8 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Krupa PiotrMachała Maja11 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Węgrzyn CasperKrempa Barbara1 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Spyra BłażejGibek Barbara1 H
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Węgrzyn CasperKrempa Barbara1 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Krupa PiotrMachała Maja4 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Krupa PiotrMachała Maja7 D
CeA Challenge Cup Puchar Cyrybał WiktorOręczak Kamila2 G
CeA Challenge Cup Puchar Spyra BłażejGibek Barbara1 H
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Węgrzyn CasperKrempa Barbara1 H
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Spyra BłażejGibek Barbara1 H
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Krupa PiotrMachała Maja14 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Krupa PiotrMachała Maja5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zięba OskarZięba Amelia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Spyra BłażejGibek Barbara1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Indyk MateuszJajkiewicz Kamila3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Indyk MateuszJajkiewicz Kamila3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Cisło MaciejKozioł Irmina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zięba OskarZięba Amelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Węgrzyn CasperKrempa Barbara1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Cyrybał WiktorOręczak Kamila3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Spyra BłażejGibek Barbara2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Krupa PiotrMachała Maja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Krupa PiotrMachała Maja8 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Krupa PiotrMachała Maja4 D
OTTT DŻET 2021 Indyk MateuszJajkiewicz Kamila8 F
OTTT DŻET 2021 Zięba OskarZięba Amelia2 H
OTTT DŻET 2021 Indyk MateuszJajkiewicz Kamila4 F
OTTT DŻET 2021 Krupa PiotrMachała Maja10 D
OTTT DŻET 2021 Krupa PiotrMachała Maja13 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Zięba OskarZięba Amelia2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Zięba OskarZięba Amelia1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Spyra BłażejGibek Barbara2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Cyrybał WiktorOręczak Kamila1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Węgrzyn CasperKrempa Barbara2 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Cyrybał WiktorOręczak Kamila1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Zięba OskarZięba Amelia2 H
Puchar Klas F, E i D Krupa PiotrMachała Maja29 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Węgrzyn CasperKrempa Barbara2 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Zięba OskarZięba Amelia1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gereło PiotrGereło Nikola2 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Cyrybał WiktorOręczak Kamila1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Indyk MateuszJajkiewicz Kamila4 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Indyk MateuszJajkiewicz Kamila6 F
CeA Challenge Cup Spring Cisło MaciejKozioł Irmina1 H
CeA Puchar Cyrybał WiktorOręczak Kamila1 H
CeA Challenge Cup Puchar Krupa PiotrMachała Maja11 D
CeA Challenge Cup Puchar Krupa PiotrMachała Maja7 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKACisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia16 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKrupa PiotrMachała Maja12 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKrupa PiotrMachała Maja20 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMajewski OskarBorek Zofia3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaZięba OskarZięba Amelia2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaCisło MaciejKozioł Irmina2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGancarz JakubLeśniak Weronika2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaCyrybał WiktorOręczak Kamila2 H
Puchar WieczystegoCisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia25 C
Puchar WieczystegoCisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia69 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaIndyk MateuszJajkiewicz Kamila8 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCyrybał WiktorOręczak Kamila1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMaziarz DominikZduńska Maja2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMajewski OskarBorek Zofia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKrupa PiotrMachała Maja6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaIndyk MateuszJajkiewicz Kamila6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKrupa PiotrMachała Maja8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia6 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia8 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia6 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Majewski OskarBorek Zofia3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gancarz JakubLeśniak Weronika2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gereło PiotrGereło Nikola2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Leśniak RobertWiech Marta2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rup MateuszKrempa Barbara2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wiech TomaszDudek Katarzyna2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zięba OskarZięba Amelia2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cyrybał WiktorOręczak Kamila2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Maziarz DominikZduńska Maja3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Witek PiotrJer Weronika3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Indyk MateuszJajkiewicz Kamila8 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Indyk MateuszJajkiewicz Kamila5 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krupa PiotrMachała Maja8 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krupa PiotrMachała Maja2 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia2 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia1 C
Puchar Rektora AGH Krupa PiotrMachała Maja11 D
Puchar Rektora AGH Krupa PiotrMachała Maja14 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia3 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia1 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia1 C
Puchar Klas A, B i C Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia10 C
Puchar Klas A, B i C Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia15 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia1 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia4 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Krupa PiotrMachała Maja4 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Krupa PiotrMachała Maja11 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Indyk MateuszJajkiewicz Kamila7 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Indyk MateuszJajkiewicz Kamila6 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Krupa PiotrMachała Maja12 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia4 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Krupa PiotrMachała Maja11 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKrupa PiotrMachała Maja5 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKrupa PiotrMachała Maja11 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaCisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia3 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaIndyk MateuszJajkiewicz Kamila7 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaIndyk MateuszJajkiewicz Kamila6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Maziarz DominikZduńska Maja3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia8 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Indyk MateuszJajkiewicz Kamila7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Indyk MateuszJajkiewicz Kamila5 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Krupa PiotrMachała Maja5 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Krupa PiotrMachała Maja9 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia4 D
Puchar Klas F, E i D Cisiński-Nguyen KrystianLitwin Klaudia5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Maziarz DominikZduńska Maja3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Majewski OskarBorek Zofia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Indyk MateuszJajkiewicz Kamila9 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kozioł WiktorKozioł Irmina2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Majewski OskarBorek Zofia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Maziarz DominikZduńska Maja3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Witek PiotrJer Weronika3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra10 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Indyk MateuszJajkiewicz Kamila11 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Krupa PiotrMachała Maja5 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Krupa PiotrMachała Maja8 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra11 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWitek PiotrJer Weronika3 G
XLV Puchar Wieczystego Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra46 B
XLV Puchar Wieczystego Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra28 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Witek PiotrJer Weronika3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Majewski OskarBorek Zofia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Maziarz DominikZduńska Maja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kozioł WiktorKozioł Irmina3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Majewski OskarBorek Zofia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Indyk MateuszJajkiewicz Kamila3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kardyś FeliksKaczor Izabela2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skóra DawidWachta Liwia11 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Witek PiotrJer Weronika3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zawierucha WiktorRżany Aleksandra7 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krupa PiotrMachała Maja6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra9 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 B
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra12 B
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Krupa PiotrMachała Maja6 E
DŻET 2018 Krupa PiotrMachała Maja3 E
KLASA 2018Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 C
KLASA 2018Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra1 C
KLASA 2018Skóra DawidWachta Liwia15 E
KLASA 2018Krupa PiotrMachała Maja5 E
KLASA 2018Maziarz DominikZduńska Maja1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Krupa PiotrMachała Maja3 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Krupa PiotrMachała Maja5 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Maziarz DominikZduńska Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 C
PERFECT DANCE Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 C
PERFECT DANCE Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Krupa PiotrMachała Maja5 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Witek PiotrJer Weronika3 G
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra10 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kardyś FeliksHodur Joanna2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Krupa PiotrMachała Maja9 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Maziarz DominikZduńska Maja1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Majewski OskarBorek Zofia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Krupa PiotrMachała Maja8 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Maziarz DominikZduńska Maja2 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Majewski OskarBorek Zofia3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila13 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Samuś MikołajZiółkowska Maja2 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skóra DawidWachta Liwia6 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila12 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kozioł WiktorKozioł Irmina3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra9 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krupa PiotrMachała Maja11 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zawierucha WiktorRżany Aleksandra15 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSkóra DawidWachta Liwia7 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKukulski MaciejJajkiewicz Kamila13 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra11 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra11 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Witek PiotrJer Weronika1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Maziarz DominikZduńska Maja2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Majewski OskarBorek Zofia1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kardyś FeliksHodur Joanna2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Samuś MikołajZiółkowska Maja2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kozioł WiktorKozioł Irmina3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila19 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Skóra DawidWachta Liwia10 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Zawierucha WiktorRżany Aleksandra10 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra12 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Krupa PiotrMachała Maja5 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra9 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra29 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra43 C
Stars Final 2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra9 C
Stars Final 2018 Krupa PiotrMachała Maja6 E
Stars Final 2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Majewski OskarBorek Zofia2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Majewski OskarBorek Zofia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Grabas PatrykDudek Wioletta4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Witek PiotrJer Weronika2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Samuś MikołajZiółkowska Maja2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Maziarz DominikZduńska Maja2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila2 G
II OTTT Respect Cup 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra36 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Skóra DawidWachta Liwia2 F
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Krupa PiotrMachała Maja8 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kozioł WiktorKozioł Irmina1 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kozioł WiktorKozioł Irmina1 H
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Samuś MikołajZiółkowska Maja2 H
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Witek PiotrJer Weronika1 H
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Skóra DawidWachta Liwia1 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kozioł WiktorKozioł Irmina1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Majewski OskarBorek Zofia2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Maziarz DominikZduńska Maja2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Samuś MikołajZiółkowska Maja2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Witek PiotrJer Weronika2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zawierucha WiktorMrozowska Gabriela13 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skóra DawidWachta Liwia9 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krupa PiotrMachała Maja8 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Grabas PatrykDudek Wioletta7 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kardyś FeliksHodur Joanna2 H
XV OTTT o Puchar Roztocza Grabas PatrykDudek Wioletta8 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra9 C
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Skóra DawidWachta Liwia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Witek PiotrJer Weronika1 H
Klasa Leliwa 2017 Skóra DawidWachta Liwia4 F
Klasa Leliwa 2017 Krupa PiotrMachała Maja11 E
Klasa Leliwa 2017 Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila3 G
Klasa Leliwa 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 D
Klasa Leliwa 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra10 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kardyś FeliksHodur Joanna2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Krupa PiotrMachała Maja6 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Skóra DawidWachta Liwia4 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Samuś MikołajZiółkowska Maja2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Maziarz DominikZduńska Maja2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kozioł WiktorKozioł Irmina2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Witek PiotrJer Weronika1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Majewski OskarBorek Zofia1 H
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 D
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Witek PiotrJer Weronika2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila3 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Zawierucha WiktorMrozowska Gabriela7 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Maziarz DominikZduńska Maja2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kozioł WiktorKozioł Irmina2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Majewski OskarBorek Zofia1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kardyś FeliksHodur Joanna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 D
OTTT DŻET 2017 Krupa PiotrMachała Maja5 E
OTTT DŻET 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 D
OTTT DŻET 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 D
Thomas Dance 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 D
Thomas Dance 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra10 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Grabas PatrykDudek Wioletta1 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Skóra DawidWachta Liwia7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Krupa PiotrMachała Maja8 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Skóra DawidWachta Liwia5 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra12 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Grabas PatrykDudek Wioletta5 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra13 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKardyś FeliksHodur Joanna2 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSkóra DawidWachta Liwia5 F
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra9 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKrupa PiotrMachała Maja6 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWitek PiotrJer Weronika2 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSamuś MikołajZiółkowska Maja2 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMaziarz DominikZduńska Maja2 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKozioł WiktorKozioł Irmina1 H
ArtDance Cup 2017Grabas PatrykDudek Wioletta4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaGrabas PatrykDudek Wioletta3 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Grabas PatrykDudek Wioletta6 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila3 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Skóra DawidWachta Liwia5 F
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Krupa PiotrMachała Maja8 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Grabas PatrykDudek Wioletta4 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra11 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKrupa PiotrMachała Maja11 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaZawierucha WiktorMrozowska Gabriela13 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaSkóra DawidWachta Liwia4 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKukulski MaciejJajkiewicz Kamila1 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaHajduk BartoszRżany Aleksandra3 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaWitek PiotrJer Weronika2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaSamuś MikołajZiółkowska Maja2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMajewski OskarBorek Zofia2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKozioł WiktorKozioł Irmina2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMaziarz DominikZduńska Maja1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKardyś FeliksHodur Joanna2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kozioł WiktorKozioł Irmina2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra1 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Krupa PiotrMachała Maja5 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKozioł WiktorKozioł Irmina2 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMajewski OskarBorek Zofia2 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra11 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKrupa PiotrMachała Maja10 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSynowiec WiktorStachowicz Karolina12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKozioł WiktorKozioł Irmina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaZawierucha WiktorMrozowska Gabriela17 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKukulski MaciejJajkiewicz Kamila3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSkóra DawidWachta Liwia2 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra9 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Skóra DawidWachta Liwia3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Skóra DawidWachta Liwia2 G
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Skóra DawidWachta Liwia1 G
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra7 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Krupa PiotrMachała Maja13 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSynowiec WiktorStachowicz Karolina3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSynowiec WiktorStachowicz Karolina4 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasCisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasCichoń FilipStachura Weronika7 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKrupa PiotrMachała Maja11 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasZawierucha WiktorMrozowska Gabriela17 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSkóra DawidWachta Liwia3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasHajduk BartoszSołdyga Natalia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSamuś MikołajZiółkowska Maja2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMajewski OskarBorek Zofia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKozioł WiktorKozioł Irmina2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKukulski MaciejJajkiewicz Kamila3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Samuś MikołajZiółkowska Maja1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Cichoń FilipStachura Weronika5 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Synowiec WiktorStachowicz Karolina3 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Kozioł WiktorKozioł Irmina1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Skóra DawidWachta Liwia3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Krupa PiotrMachała Maja10 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Skóra DawidWachta Liwia2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Majewski OskarBorek Zofia1 H
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Synowiec WiktorStachowicz Karolina8 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska Aleksandra4 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Synowiec WiktorStachowicz Karolina6 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Zawierucha WiktorMrozowska Gabriela1 G
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Synowiec WiktorStachowicz Karolina6 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Synowiec WiktorStachowicz Karolina5 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Krupa PiotrMachała Maja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Cichoń FilipStachura Weronika7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Krupa PiotrMachała Maja7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Cisiński-Nguyen KrystianSurdel Ewa5 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Krupa PiotrMachała Maja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSynowiec WiktorStachowicz Karolina2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaKrupa PiotrMachała Maja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaCisiński-Nguyen KrystianSurdel Ewa5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSynowiec WiktorStachowicz Karolina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaKukulski MaciejJajkiewicz Kamila2 H
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Cisiński-Nguyen KrystianSurdel Ewa6 F
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Krupa PiotrMachała Maja4 F
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Skóra DawidRżany Aleksandra13 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Cisiński-Nguyen KrystianSurdel Ewa9 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Cichoń FilipStachura Weronika5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Krupa PiotrMachała Maja4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Synowiec WiktorStachowicz Karolina11 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Synowiec WiktorStachowicz Karolina9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Synowiec WiktorStachowicz Karolina9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Synowiec WiktorStachowicz Karolina3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Cichoń FilipStachura Weronika7 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Krupa PiotrRżany Aleksandra4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Cichoń FilipStachura Weronika8 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Synowiec WiktorStachowicz Karolina11 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Skóra DawidMachała Maja10 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Synowiec WiktorStachowicz Karolina8 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Zawierucha WiktorMrozowska Gabriela2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Cisiński-Nguyen KrystianSurdel Ewa5 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Hajduk BartoszSołdyga Natalia8 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Samuś MikołajZiółkowska Maja2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kozioł WiktorKozioł Irmina2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Majewski OskarBorek Zofia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Miga SebastianWachta Liwia1 H
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Zawierucha WiktorMrozowska Gabriela2 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Cisiński-Nguyen KrystianSurdel Ewa9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKukulski MaciejJajkiewicz Kamila2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKrupa PiotrRżany Aleksandra9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaCichoń FilipStachura Weronika4 C
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Skóra DawidMachała Maja7 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Krupa PiotrRżany Aleksandra13 F
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Synowiec WiktorStachowicz Karolina3 E
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Synowiec WiktorStachowicz Karolina4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Miga SebastianWachta Liwia1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Cisiński-Nguyen KrystianSurdel Ewa4 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Kukulski MaciejJajkiewicz Kamila2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMiga SebastianWachta Liwia1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKukulski MaciejJajkiewicz Kamila2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasZawierucha WiktorMrozowska Gabriela3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSkóra DawidMachała Maja16 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKrupa PiotrRżany Aleksandra8 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasCisiński-Nguyen KrystianSurdel Ewa1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSynowiec WiktorStachowicz Karolina2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSynowiec WiktorStachowicz Karolina3 E
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Krupa PiotrRżany Aleksandra7 F
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Synowiec WiktorStachowicz Karolina5 E
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Synowiec WiktorStachowicz Karolina7 E
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Krupa PiotrRżany Aleksandra5 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2015 Krupa PiotrRżany Aleksandra5 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2015 Skóra DawidMachała Maja8 F