!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ZAMEK
Biała Podlaska (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówStępień KrystianKadej Oliwia3 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówStępień KrystianKadej Oliwia1 D
Małe Grand Prix Stępień KrystianKadej Oliwia5 D
Małe Grand Prix Stępień KrystianKadej Oliwia3 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Stępień KrystianKadej Oliwia4 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Stępień KrystianKadej Oliwia1 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Popielewicz SzymonFilipek Anna2 D
MAŁE GRAND PRIX Stępień KrystianKadej Oliwia2 D
MAŁE GRAND PRIX Popielewicz SzymonFilipek Anna4 D
MAŁE GRAND PRIX Stępień KrystianKadej Oliwia8 D
OTTT LIDER 2021Stępień KrystianKadej Oliwia13 D
OTTT LIDER 2021Popielewicz SzymonFilipek Anna9 D
OTTT LIDER 2021Stępień KrystianKadej Oliwia8 D
Cracow Dance Festival Stępień KrystianKadej Oliwia16 D
Cracow Dance Festival Stępień KrystianKadej Oliwia9 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Stępień KrystianKadej Oliwia11 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Popielewicz SzymonFilipek Anna1 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Stępień KrystianKadej Oliwia4 D
Grand Prix Polski PTT Stępień KrystianKadej Oliwia1 D
Grand Prix Polski PTT Popielewicz SzymonFilipek Anna3 D
Grand Prix Polski PTT Stępień KrystianKadej Oliwia7 D
MAŁE GRAND PRIX Stępień KrystianKadej Oliwia12 D
MAŁE GRAND PRIX Popielewicz SzymonFilipek Anna1 D
MAŁE GRAND PRIX Stępień KrystianKadej Oliwia4 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Popielewicz SzymonFilipek Anna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Popielewicz SzymonFilipek Anna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Popielewicz SzymonFilipek Anna1 D
47 Puchar Wieczystego Stępień KrystianKadej Oliwia5 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Popielewicz SzymonFilipek Anna1 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Popielewicz SzymonFilipek Anna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Stępień KrystianKadej Oliwia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Popielewicz SzymonFilipek Anna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Popielewicz SzymonFilipek Anna12 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Stępień KrystianKadej Oliwia4 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Popielewicz SzymonFilipek Anna8 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Popielewicz SzymonFilipek Anna3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Popielewicz SzymonFilipek Anna9 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Popielewicz SzymonFilipek Anna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Stępień KrystianKadej Oliwia10 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Jasiński JakubSzumiło Hanna3 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Jasiński JakubSzumiło Hanna4 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Popielewicz SzymonFilipek Anna5 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Popielewicz SzymonFilipek Anna6 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Stępień KrystianKadej Oliwia7 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Stępień KrystianKadej Oliwia8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Popielewicz SzymonFilipek Anna7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jasiński JakubSzumiło Hanna5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Popielewicz SzymonFilipek Anna4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jasiński JakubSzumiło Hanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Stępień KrystianKadej Oliwia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Popielewicz SzymonFilipek Anna1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Jasiński JakubSzumiło Hanna20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Stępień KrystianKadej Oliwia2 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAStępień KrystianKadej Oliwia4 F
OTTT DŻET 2019 Popielewicz SzymonFilipek Anna5 E
OTTT DŻET 2019 Stępień KrystianKadej Oliwia2 F
OTTT DŻET 2019 Jasiński JakubSzumiło Hanna6 D
OTTT DŻET 2019 Jasiński JakubSzumiło Hanna1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Popielewicz SzymonFilipek Anna5 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Jasiński JakubSzumiło Hanna5 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Jasiński JakubSzumiło Hanna3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Stępień KrystianKadej Oliwia2 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Popielewicz SzymonFilipek Anna6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Popielewicz SzymonFilipek Anna8 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Popielewicz SzymonFilipek Anna4 E
MAŁE GRAND PRIX Jasiński JakubSzumiło Hanna3 E
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Popielewicz SzymonFilipek Anna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Popielewicz SzymonFilipek Anna4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna1 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Kadłubowski JakubMaj Alicja1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Jasiński JakubSzumiło Hanna1 E
IX OTTT O Puchar Burmistrza MoniekPopielewicz SzymonFilipek Anna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Popielewicz SzymonFilipek Anna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Olszewski MateuszPanasiuk Amelia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Barczyński WiktorGajowy Oliwia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Kadłubowski JakubMaj Alicja4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czuhan JakubCybulska Aleksandra10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kadłubowski JakubMaj Alicja2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czuhan JakubCybulska Aleksandra8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kadłubowski JakubMaj Alicja4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jasiński JakubSzumiło Hanna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olszewski MateuszPanasiuk Amelia3 F
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Barczyński WiktorGajowy Oliwia6 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna3 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Wolski PiotrBanaszek Alicja5 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Czuhan JakubCybulska Aleksandra3 C
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Popielewicz SzymonFilipek Anna7 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Czuhan JakubCybulska Aleksandra5 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kadłubowski JakubMaj Alicja3 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kadłubowski JakubMaj Alicja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wolski PiotrBanaszek Alicja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Popielewicz SzymonFilipek Anna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Olszewski MateuszPanasiuk Amelia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Jasiński JakubSzumiło Hanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wolski PiotrBanaszek Alicja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Popielewicz SzymonFilipek Anna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Barczyński WiktorGajowy Oliwia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Kadłubowski JakubMaj Alicja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Kadłubowski JakubMaj Alicja1 D
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiZbucki PatrykChalimoniuk Dominika27 B
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Barczyński WiktorGajowy Oliwia7 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wolski PiotrBanaszek Alicja7 F
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna6 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kadłubowski JakubMaj Alicja3 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kadłubowski JakubMaj Alicja2 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika4 B
Małe Grand Prix Barczyński WiktorGajowy Oliwia9 E
Małe Grand Prix Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna5 E
Małe Grand Prix Jasiński JakubSzumiło Hanna4 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaOlszewski PawełPopielewicz Zuzanna6 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaOlszewski MateuszOstrowska Wiktoria3 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWolski PiotrBanaszek Alicja1 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Popielewicz SzymonFilipek Anna5 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria2 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Wolski PiotrBanaszek Alicja4 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna6 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Jasiński JakubSzumiło Hanna2 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Barczyński WiktorGajowy Oliwia4 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Jasiński JakubSzumiło Hanna1 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna1 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria2 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Popielewicz SzymonFilipek Anna4 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wolski PiotrBanaszek Alicja5 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Barczyński WiktorGajowy Oliwia2 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika8 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika8 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kadłubowski JakubMaj Alicja6 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kadłubowski JakubMaj Alicja1 D
XLV Puchar Wieczystego Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika23 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Popielewicz SzymonFilipek Anna6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria3 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna1 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria8 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Popielewicz SzymonFilipek Anna10 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Barczyński WiktorGajowy Oliwia7 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika4 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Czuhan JakubCybulska Aleksandra8 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Czuhan JakubCybulska Aleksandra8 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Popielewicz SzymonFilipek Anna7 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria4 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna2 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Jasiński JakubSzumiło Hanna1 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Barczyński WiktorGajowy Oliwia3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Barczyński WiktorGajowy Oliwia4 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jasiński JakubSzumiło Hanna1 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna5 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria13 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Barczyński WiktorGajowy Oliwia1 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria8 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Popielewicz SzymonFilipek Anna7 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna2 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Popielewicz SzymonFilipek Anna9 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria7 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna5 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Jasiński JakubSzumiło Hanna2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Barczyński WiktorGajowy Oliwia4 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Jasiński JakubSzumiło Hanna9 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Barczyński WiktorGajowy Oliwia6 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Popielewicz SzymonFilipek Anna12 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Olszewski PawełPopielewicz Zuzanna10 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Czuhan JakubCybulska Aleksandra10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Czuhan JakubCybulska Aleksandra4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Barczyński WiktorGajowy Oliwia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Wolski PiotrBanaszek Alicja7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Barczyński WiktorGajowy Oliwia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Barczyński WiktorGajowy Oliwia4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria7 F
Mistrzostwa Klas A,B,C Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika11 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Popielewicz SzymonKozakiewicz Amelia12 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Jasiński JakubSzumiło Hanna5 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Olszewski MateuszOstrowska Wiktoria8 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Wolski PiotrBanaszek Alicja11 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Paluszkiewicz BartoszPopielewicz Zuzanna10 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika1 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Barczyński WiktorGajowy Oliwia3 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Stańczuk FilipMaj Alicja6 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Stańczuk FilipMaj Alicja9 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika5 B
Gwiazdkowy TTT Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika1 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZbucki PatrykChalimoniuk Dominika8 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika6 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Barczyński WiktorSzumiło Hanna12 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Jasiński JakubLewtak Kamila9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Czuhan JakubCybulska Aleksandra2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Wolski PiotrOstrowska Wiktoria5 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Jasiński JakubLewtak Kamila3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Barczyński WiktorSzumiło Hanna4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Czuhan JakubCybulska Aleksandra2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika4 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika7 B
XV OTTT o Puchar Roztocza Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika4 E
XV OTTT o Puchar Roztocza Czuhan JakubCybulska Aleksandra2 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Barczyński WiktorSzumiło Hanna6 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Haberski PatrykMiłosz Lena5 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Jasiński JakubLewtak Kamila1 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika3 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Czuhan JakubCybulska Aleksandra4 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Czuhan JakubCybulska Aleksandra2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata29 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika4 B
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata7 OPEN
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Stańczuk FilipMaj Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Haberski PatrykGajowy Oliwia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Wolski PiotrOstrowska Wiktoria6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Stańczuk FilipMaj Alicja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Stańczuk FilipMaj Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Jasiński JakubLewtak Kamila4 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Stańczuk FilipMaj Alicja1 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Stańczuk FilipMaj Alicja1 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaStańczuk FilipMaj Alicja1 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaJasiński JakubLewtak Kamila1 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaWolski PiotrOstrowska Wiktoria3 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaHaberski PatrykGajowy Oliwia3 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaPawluczuk BartoszChaniewicz Weronika3 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaCzuhan JakubCybulska Aleksandra4 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaCzuhan JakubCybulska Aleksandra5 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaStańczuk FilipMaj Alicja1 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaZbucki PatrykChalimoniuk Dominika2 B
XIV OTTT o Puchar RoztoczaZbucki PatrykChalimoniuk Dominika5 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Stańczuk FilipMaj Alicja1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika18 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika7 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Stańczuk FilipMaj Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyZbucki PatrykChalimoniuk Dominika8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyZbucki PatrykChalimoniuk Dominika2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyStańczuk FilipMaj Alicja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyStańczuk FilipMaj Alicja2 E
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata54 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Stańczuk FilipMaj Alicja2 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Stańczuk FilipMaj Alicja2 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata10 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata2 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata31 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTrochymiuk SebastianStanilewicz Agata28 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTrochymiuk SebastianStanilewicz Agata15 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Kadłubowski JakubKorszeń Weronika2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata1 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Barczyński WiktorFijałkowska Emilia7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Haberski PatrykGajowy Oliwia5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Kadłubowski JakubKorszeń Weronika4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Czuhan JakubCybulska Aleksandra2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Czuhan JakubCybulska Aleksandra2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Wolski PiotrOstrowska Wiktoria2 F
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Czopiński KonradKowalewska Paulina22 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Czopiński KonradKowalewska Paulina25 OPEN
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata4 B
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Barczyński WiktorFijałkowska Emilia4 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Czopiński KonradKowalewska Paulina5 B
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata2 B
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Czuhan JakubCybulska Aleksandra2 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Czuhan JakubCybulska Aleksandra3 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Haberski PatrykGajowy Oliwia2 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJHaberski PatrykGajowy Oliwia14 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJJasiński JakubLewtak Kamila8 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJWolski PiotrOstrowska Wiktoria9 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJCzopiński KonradKowalewska Paulina3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJPawluczuk BartoszChaniewicz Weronika12 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMiłosz PatrykJanik Zuzanna13 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoJasiński JakubLewtak Kamila2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoCzuhan JakubCybulska Aleksandra1 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoCzuhan JakubCybulska Aleksandra4 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWolski PiotrOstrowska Wiktoria3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPawluczuk BartoszChaniewicz Weronika2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMiłosz PatrykJanik Zuzanna3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoHaberski PatrykGajowy Oliwia4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoCzuhan JakubCybulska Aleksandra3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoCzuhan JakubCybulska Aleksandra4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKadłubowski JakubKorszeń Weronika6 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKadłubowski JakubKorszeń Weronika7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoCzopiński KonradKowalewska Paulina2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoCzopiński KonradKowalewska Paulina7 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Czuhan JakubCybulska Aleksandra3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Czuhan JakubCybulska Aleksandra6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Czopiński KonradKowalewska Paulina9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Czopiński KonradKowalewska Paulina11 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Sapiecha PiotrOlesiejuk Magdalena4 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Sapiecha PiotrOlesiejuk Magdalena5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Stańczuk FilipMaj Alicja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Barczyński WiktorFijałkowska Emilia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Haberski PatrykGajowy Oliwia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Czopiński KonradKowalewska Paulina10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Stańczuk FilipMaj Alicja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Czopiński KonradKowalewska Paulina20 OPEN
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Czuhan JakubCybulska Aleksandra4 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Czopiński KonradKowalewska Paulina5 B
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Stańczuk FilipMaj Alicja4 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Stańczuk FilipMaj Alicja5 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Kadłubowski JakubKorszeń Weronika4 C
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Kadłubowski JakubKorszeń Weronika5 C
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Haberski PatrykGajowy Oliwia5 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Czuhan JakubCybulska Aleksandra5 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Pawluczuk BartoszChaniewicz Weronika2 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Barczyński WiktorFijałkowska Emilia3 F
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Czopiński KonradKowalewska Paulina3 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata14 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Czuhan JakubCybulska Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kadłubowski JakubKorszeń Weronika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kadłubowski JakubKorszeń Weronika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Czuhan JakubCybulska Aleksandra6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Czopiński KonradKowalewska Paulina2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Czopiński KonradKowalewska Paulina4 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzopiński KonradKowalewska Paulina18 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzopiński KonradKowalewska Paulina48 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychCzopiński KonradKowalewska Paulina4 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychCzuhan JakubCybulska Aleksandra6 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychSapiecha PiotrOlesiejuk Magdalena7 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychCzuhan JakubCybulska Aleksandra3 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychSapiecha PiotrOlesiejuk Magdalena7 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychStańczuk FilipChomiuk Klaudia1 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychStańczuk FilipChomiuk Klaudia1 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychTrochymiuk SebastianStanilewicz Agata3 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychZbucki PatrykChalimoniuk Dominika5 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychCzopiński KonradKowalewska Paulina2 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychTrochymiuk SebastianStanilewicz Agata4 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychZbucki PatrykChalimoniuk Dominika5 B
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Czopiński KonradKowalewska Paulina4 B
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Czopiński KonradKowalewska Paulina3 B
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Kadłubowski JakubKorszeń Weronika6 C
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata3 B
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Kadłubowski JakubKorszeń Weronika5 C
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika7 B
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Czuhan JakubCybulska Aleksandra2 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Czopiński KonradKowalewska Paulina1 B
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Zbucki PatrykChalimoniuk Dominika4 B
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Czopiński KonradKowalewska Paulina3 B
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Trochymiuk SebastianStanilewicz Agata2 B
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Czuhan JakubCybulska Aleksandra5 D
Opolska Gala Tańca 2015 Kadłubowski JakubKorszeń Weronika7 C
Opolska Gala Tańca 2015 Kadłubowski JakubKorszeń Weronika5 C