!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
LATINO
Żabno (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zmarzły OskarSkiba Oliwia13 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Staśko GabrielLiro Adrianna7 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Staśko GabrielLiro Adrianna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Staśko GabrielLiro Adrianna9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Staśko GabrielLiro Adrianna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Marcinkowski KrystianKmieć Emilia9 E
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTPieprz KamilSkiba Rozalia8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTStaśko GabrielLiro Adrianna3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Staśko GabrielLiro Adrianna11 OPEN
47 Puchar Wieczystego Nowak BartoszLis Karina60 B
47 Puchar Wieczystego Nowak BartoszLis Karina30 B
47 Puchar Wieczystego Szkotak MaciejKapustka Kamila27 D
47 Puchar Wieczystego Puskarz KamilSzczerba Aniela8 C
47 Puchar Wieczystego Zmarzły OskarSkiba Oliwia10 C
47 Puchar Wieczystego Szkotak MaciejKapustka Kamila23 D
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTPuskarz KamilSzczerba Aniela4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTZmarzły OskarSkiba Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTNowak BartoszLis Karina6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTNowak BartoszLis Karina3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nowak DominikZachara Aleksandra3 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kalita MateuszBiedrońska Oliwia5 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Sztorc KacperZałęska Amelia2 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kula FranciszekŁucarz Natalia2 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Mikos BłażejGutej Weronika5 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Załęski KarolKrężel Martyna2 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Pieprz KamilSkiba Rozalia5 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Marcinkowski KrystianKmieć Emilia3 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Nykiel FilipŁucarz Emilia5 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Staśko GabrielLiro Adrianna2 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Mądrzyk JanKobyłecka Martyna9 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Staśko GabrielLiro Adrianna6 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Mądrzyk JanKobyłecka Martyna9 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wajda FilipBąk Oliwia4 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Nowak DominikZachara Aleksandra2 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kubek BeniaminChmura Aleksandra11 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Szkotak MaciejKapustka Kamila4 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kukla MikołajZyguła Zuzanna6 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Szkotak MaciejKapustka Kamila8 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Zmarzły OskarSkiba Oliwia1 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Puskarz KamilSzczerba Aniela6 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wajda FilipBąk Oliwia4 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Nowak BartoszLis Karina4 B
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Nowak BartoszLis Karina11 B
CeA Challenge Cup Szkotak MaciejKapustka Kamila1 E
CeA Challenge Cup Pieprz KamilSkiba Rozalia5 E
CeA Challenge Cup Kalita MateuszBiedrońska Oliwia4 F
CeA Challenge Cup Kubek BeniaminChmura Aleksandra1 F
CeA Challenge Cup Marcinkowski KrystianKmieć Emilia4 E
CeA Challenge Cup Nowak BartoszLis Karina9 B
CeA Challenge Cup Zmarzły OskarSkiba Oliwia5 C
CeA Challenge Cup Nowak BartoszLis Karina11 B
Mikołajowy OTTT Marcinkowski KrystianKmieć Emilia5 E
Mikołajowy OTTT Sztorc KacperZałęska Amelia2 H
Mikołajowy OTTT Kula FranciszekŁucarz Natalia1 G
Mikołajowy OTTT Załęski KarolKrężel Martyna2 G
Mikołajowy OTTT Mikos BłażejGutej Weronika4 F
Mikołajowy OTTT Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 E
Mikołajowy OTTT Kubek BeniaminChmura Aleksandra3 F
Mikołajowy OTTT Kalita MateuszBiedrońska Oliwia7 F
Mikołajowy OTTT Szkotak MaciejKapustka Kamila2 E
Mikołajowy OTTT Nowak DominikZachara Aleksandra8 E
Mikołajowy OTTT Wajda FilipBąk Oliwia4 F
Mikołajowy OTTT Wajda FilipBąk Oliwia6 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Staśko GabrielLiro Adrianna7 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Staśko GabrielLiro Adrianna4 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pieprz KamilSkiba Rozalia3 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Mądrzyk JanKobyłecka Martyna5 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Marcinkowski KrystianKmieć Emilia6 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kula FranciszekŁucarz Natalia1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wajda FilipBąk Oliwia6 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kalita MateuszBiedrońska Oliwia7 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Szkotak MaciejKapustka Kamila7 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Nowak DominikZachara Aleksandra10 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wajda FilipBąk Oliwia9 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nowak DominikZachara Aleksandra4 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Staśko GabrielLiro Adrianna1 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nykiel FilipŁucarz Emilia2 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Mądrzyk JanKobyłecka Martyna5 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Puskarz KamilSzczerba Aniela5 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kalita MateuszBiedrońska Oliwia10 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Staśko GabrielLiro Adrianna10 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kukla MikołajZyguła Zuzanna6 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zmarzły OskarSkiba Oliwia4 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Puskarz KamilSzczerba Aniela9 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nowak BartoszLis Karina15 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wajda FilipBąk Oliwia6 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wajda FilipBąk Oliwia8 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nowak BartoszLis Karina17 B
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Mądrzyk JanKobyłecka Martyna7 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kukla MikołajZyguła Zuzanna13 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Nowak DominikZachara Aleksandra14 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Zmarzły OskarSkiba Oliwia3 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Puskarz KamilSzczerba Aniela2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Puskarz KamilSzczerba Aniela5 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zmarzły OskarSkiba Oliwia8 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Puskarz KamilSzczerba Aniela9 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Staśko GabrielLiro Adrianna3 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kukla MikołajZyguła Zuzanna6 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kubek BeniaminChmura Aleksandra4 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kalita MateuszBiedrońska Oliwia6 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Szkotak MaciejKapustka Kamila3 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wajda FilipBąk Oliwia6 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Nykiel FilipŁucarz Emilia1 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Staśko GabrielLiro Adrianna1 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Puskarz KamilSzczerba Aniela3 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Zmarzły OskarSkiba Oliwia1 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Załęski KarolKrężel Martyna2 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Sztorc KacperZałęska Amelia2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kula FranciszekŁucarz Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Puskarz KamilSzczerba Aniela3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Marcinkowski KrystianKmieć Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kukla MikołajZyguła Zuzanna15 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Nowak BartoszLis Karina5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Puskarz KamilSzczerba Aniela6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Nowak BartoszLis Karina4 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Zmarzły OskarSkiba Oliwia6 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Zmarzły OskarSkiba Oliwia1 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Staśko GabrielLiro Adrianna3 E
Majówka w Krakowie - OTTT Szkotak MaciejKapustka Kamila3 E
Majówka w Krakowie - OTTT Zmarzły OskarSkiba Oliwia4 D
Majówka w Krakowie - OTTT Zmarzły OskarSkiba Oliwia4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANykiel FilipŁucarz Emilia5 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKula FranciszekŁucarz Natalia1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAZałęski KarolKrężel Martyna3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPieprz KamilSkiba Rozalia5 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMądrzyk JanKobyłecka Martyna3 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMarcinkowski KrystianKmieć Emilia2 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASzkotak MaciejKapustka Kamila1 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStaśko GabrielLiro Adrianna3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANowak DominikZachara Aleksandra14 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAZmarzły OskarSkiba Oliwia4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAZmarzły OskarSkiba Oliwia7 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPuskarz KamilSzczerba Aniela9 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Zmarzły OskarSkiba Oliwia3 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Zmarzły OskarSkiba Oliwia2 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Marcinkowski KrystianKmieć Emilia1 F
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Szkotak MaciejKapustka Kamila1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Staśko GabrielLiro Adrianna5 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKubek BeniaminChmura Aleksandra10 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKukla MikołajZyguła Zuzanna7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKula FranciszekŁucarz Natalia1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKalita MateuszBiedrońska Oliwia8 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSzkotak MaciejKapustka Kamila2 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaZmarzły OskarSkiba Oliwia3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNowak DominikZachara Aleksandra9 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaStaśko GabrielLiro Adrianna5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPuskarz KamilSzczerba Aniela10 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPieprz KamilSkiba Rozalia1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaZałęski KarolKrężel Martyna3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMarcinkowski KrystianKmieć Emilia1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMądrzyk JanKobyłecka Martyna2 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaZmarzły OskarSkiba Oliwia7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNykiel FilipŁucarz Emilia9 F
CeA Puchar Mądrzyk JanKobyłecka Martyna3 F
CeA Puchar Kula FranciszekŁucarz Natalia1 H
CeA Puchar Pieprz KamilSkiba Rozalia2 F
CeA Puchar Załęski KarolKrężel Martyna2 G
CeA Puchar Staśko GabrielLiro Adrianna2 E
CeA Puchar Marcinkowski KrystianKmieć Emilia5 F
CeA Puchar Kalita MateuszBiedrońska Oliwia4 F
CeA Puchar Kubek BeniaminChmura Aleksandra5 F
CeA Puchar Kukla MikołajZyguła Zuzanna1 E
CeA Puchar Zmarzły OskarSkiba Oliwia1 D
Puchar WieczystegoZmarzły OskarSkiba Oliwia9 OPEN
Puchar WieczystegoPuskarz KamilSzczerba Aniela26 D
Puchar WieczystegoPuskarz KamilSzczerba Aniela15 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKukla MikołajZyguła Zuzanna6 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMądrzyk JanKobyłecka Martyna6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMarcinkowski KrystianKmieć Emilia12 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSzkotak MaciejKapustka Kamila2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaZmarzły OskarSkiba Oliwia5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaZmarzły OskarSkiba Oliwia2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWajda FilipŚledź Weronika6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaStaśko GabrielLiro Adrianna6 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPuskarz KamilSzczerba Aniela3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPuskarz KamilSzczerba Aniela1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWajda FilipŚledź Weronika5 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Marcinkowski KrystianKmieć Emilia5 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kalita MateuszBiedrońska Oliwia2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Szkotak MaciejKapustka Kamila1 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Mądrzyk JanKobyłecka Martyna4 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Puskarz KamilSzczerba Aniela6 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kubek BeniaminChmura Aleksandra6 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Puskarz KamilSzczerba Aniela2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Wajda FilipŚledź Weronika6 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Wajda FilipŚledź Weronika6 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Staśko GabrielLiro Adrianna9 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mikos BłażejGutej Weronika9 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mądrzyk JanKobyłecka Martyna4 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kalita MateuszBiedrońska Oliwia3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Puskarz KamilSzczerba Aniela1 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kubek BeniaminChmura Aleksandra1 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szkotak MaciejKapustka Kamila1 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Puskarz KamilSzczerba Aniela5 D
Puchar Rektora AGH Nykiel FilipŁucarz Emilia2 G
Puchar Rektora AGH Nowak BartoszLis Karina11 B
Puchar Rektora AGH Puskarz KamilSzczerba Aniela6 D
Puchar Rektora AGH Puskarz KamilSzczerba Aniela7 D
Puchar Rektora AGH Zmarzły OskarSkiba Oliwia7 D
Puchar Rektora AGH Zmarzły OskarSkiba Oliwia5 D
Puchar Rektora AGH Mądrzyk JanKobyłecka Martyna5 F
Puchar Rektora AGH Pieprz KamilSkiba Rozalia2 F
Puchar Rektora AGH Kalita MateuszBiedrońska Oliwia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Marcinkowski KrystianKmieć Emilia3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Szkotak MaciejKapustka Kamila1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kalita MateuszBiedrońska Oliwia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Puskarz KamilSzczerba Aniela6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Puskarz KamilSzczerba Aniela6 D
OTTT DŻET 2019 Nowak BartoszLis Karina4 C
OTTT DŻET 2019 Kubek BeniaminChmura Aleksandra1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kubek BeniaminChmura Aleksandra2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Nykiel FilipŁucarz Emilia1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kowal WojciechMadej Kinga3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Załęski KarolKrężel Martyna1 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Szkotak MaciejKapustka Kamila1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Malik SzymonMalik Emilia2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Mikos BłażejGutej Weronika7 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Staśko GabrielLiro Adrianna4 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Puskarz KamilSzczerba Aniela5 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Puskarz KamilSzczerba Aniela4 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Nowak BartoszLis Karina1 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Szkotak MaciejKapustka Kamila1 G
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Kubek BeniaminChmura Aleksandra2 G
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Kalita MateuszBiedrońska Oliwia2 G
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Puskarz KamilSzczerba Aniela3 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Puskarz KamilSzczerba Aniela1 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Nowak BartoszLis Karina3 C
GPS \" Bieruń 2019\" Kalita MateuszBiedrońska Oliwia2 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Zmarzły OskarSkiba Oliwia6 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Staśko GabrielLiro Adrianna12 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Nykiel FilipŁucarz Emilia1 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Malik SzymonMalik Emilia2 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kowal WojciechMadej Kinga3 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Załęski KarolKrężel Martyna1 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Zmarzły OskarSkiba Oliwia8 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wajda FilipŚledź Weronika4 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wajda FilipŚledź Weronika6 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wasylewicz AdamKapustka Klaudia10 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Puskarz KamilSzczerba Aniela6 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Puskarz KamilSzczerba Aniela7 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wasylewicz AdamKapustka Klaudia15 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Nowak BartoszLis Karina3 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Zmarzły OskarSkiba Oliwia7 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Zmarzły OskarSkiba Oliwia5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Puskarz KamilSzczerba Aniela3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Puskarz KamilSzczerba Aniela4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Puskarz KamilSzczerba Aniela6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Załęski KarolKrężel Martyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Staśko GabrielLiro Adrianna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Puskarz KamilSzczerba Aniela3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Wasylewicz AdamKapustka Klaudia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Wasylewicz AdamKapustka Klaudia7 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Nowak BartoszLis Karina3 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Nowak BartoszLis Karina2 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Wajda FilipŚledź Weronika7 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Wajda FilipŚledź Weronika6 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kalita MateuszBiedrońska Oliwia2 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMarcinkowski KrystianKmieć Emilia15 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKukla MikołajZyguła Zuzanna1 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNowak DominikZachara Aleksandra12 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMikos BłażejGutej Weronika3 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaZałęski KarolKrężel Martyna1 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNowak BartoszLis Karina5 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWasylewicz AdamKapustka Klaudia6 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPuskarz KamilSzczerba Aniela3 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWasylewicz AdamKapustka Klaudia9 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNowak BartoszLis Karina3 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPuskarz KamilSzczerba Aniela7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Nowak BartoszLis Karina12 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Nowak BartoszLis Karina3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Wasylewicz AdamKapustka Klaudia2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Mikos BłażejGutej Weronika1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Nowak BartoszLis Karina5 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Nowak BartoszLis Karina6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaNowak BartoszLis Karina18 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaNowak BartoszLis Karina10 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Nowak BartoszLis Karina5 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Nowak BartoszLis Karina8 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Wasylewicz AdamKapustka Klaudia8 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Wasylewicz AdamKapustka Klaudia2 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kukla MikołajZyguła Zuzanna7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Pieprz KrystianChmura Aleksandra12 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Kowal WojciechMadej Kinga2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Mikos BłażejGutej Weronika3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Nykiel FilipBączek Oliwia2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Kukla MikołajZyguła Zuzanna3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Wajda FilipŚledź Weronika5 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Wajda FilipŚledź Weronika7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Zmarzły OskarSkiba Oliwia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pieprz KamilSkiba Rozalia1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Załęski KarolKrężel Martyna1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Zmarzły OskarSkiba Oliwia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nowak BartoszLis Karina4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nowak BartoszLis Karina3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Zmarzły OskarSkiba Oliwia5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Zmarzły OskarSkiba Oliwia4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pieprz KamilSkiba Rozalia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wasylewicz AdamKapustka Klaudia2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wasylewicz AdamKapustka Klaudia5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nowak BartoszLis Karina7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nowak BartoszLis Karina8 OPEN
Majówka w Krakowie - OTTT Nowak BartoszLis Karina9 C
Majówka w Krakowie - OTTT Nowak BartoszLis Karina8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pieprz KamilSkiba Rozalia2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mikos BłażejGutej Weronika1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Malik SzymonMalik Emilia2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kowal WojciechMadej Kinga3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Załęski KarolKrężel Martyna1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Marcinkowski KrystianKmieć Emilia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mądrzyk JanKobyłecka Martyna9 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pieprz KrystianChmura Aleksandra13 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Nowak BartoszLis Karina1 C
Puchar Klas F, E i D Wajda FilipŚledź Weronika14 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Puskarz KamilSzczerba Aniela5 D
Puchar Klas F, E i D Wajda FilipŚledź Weronika13 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Nowak DominikZachara Aleksandra9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Puskarz KamilSzczerba Aniela6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Nowak BartoszLis Karina1 C
Puchar Klas F, E i D Wasylewicz AdamKapustka Klaudia14 D
Puchar Klas F, E i D Wasylewicz AdamKapustka Klaudia6 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMarcinkowski KrystianKmieć Emilia2 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePieprz KamilSkiba Rozalia2 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMikos BłażejGutej Weronika2 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKowal WojciechMadej Kinga3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceWajda FilipŚledź Weronika4 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMądrzyk JanKobyłecka Martyna8 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceNowak DominikZachara Aleksandra3 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKukla MikołajZyguła Zuzanna4 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceWajda FilipŚledź Weronika7 F
ArtDance Cup 2019Nowak BartoszLis Karina14 C
ArtDance Cup 2019Nowak BartoszLis Karina4 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zmarzły OskarSkiba Oliwia6 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pieprz KamilSkiba Rozalia3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zmarzły OskarSkiba Oliwia7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wasylewicz AdamKapustka Klaudia8 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Nowak BartoszLis Karina8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Nowak BartoszLis Karina4 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wasylewicz AdamKapustka Klaudia14 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wasylewicz AdamKapustka Klaudia3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Puskarz KamilSzczerba Aniela3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Nowak DominikZachara Aleksandra2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Zmarzły OskarSkiba Oliwia8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Zmarzły OskarSkiba Oliwia4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wajda FilipŚledź Weronika12 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pieprz KamilSkiba Rozalia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mikos BłażejGutej Weronika3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Marcinkowski KrystianKmieć Emilia2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Nowak BartoszLis Karina5 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Nowak BartoszLis Karina2 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Puskarz KamilSzczerba Aniela3 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Nowak DominikZachara Aleksandra1 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Zmarzły OskarSkiba Oliwia6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Zmarzły OskarSkiba Oliwia3 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Malik SzymonMalik Emilia3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kowal WojciechMadej Kinga3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Pieprz KamilSkiba Rozalia1 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Puskarz KamilSzczerba Aniela8 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wasylewicz AdamKapustka Klaudia8 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Nowak BartoszLis Karina9 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Nowak BartoszLis Karina12 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kukla MikołajZyguła Zuzanna10 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Nowak DominikZachara Aleksandra3 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Puskarz KamilSzczerba Aniela4 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Puskarz KamilSzczerba Aniela1 E
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Kukla MikołajZyguła Zuzanna4 F
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Mikos BłażejGutej Weronika3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWasylewicz AdamKapustka Klaudia7 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMikos BłażejGutej Weronika2 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaPuskarz KamilSzczerba Aniela3 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaZmarzły OskarSkiba Oliwia2 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNowak BartoszLis Karina6 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMarcinkowski KrystianKmieć Emilia3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNowak BartoszLis Karina13 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNowak BartoszLis Karina13 C
XLV Puchar Wieczystego Nowak BartoszLis Karina20 C
XLV Puchar Wieczystego Nowak BartoszLis Karina21 C
XLV Puchar Wieczystego Wasylewicz AdamKapustka Klaudia15 E
XLV Puchar Wieczystego Wasylewicz AdamKapustka Klaudia3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mikos BłażejGutej Weronika1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mądrzyk JanKobyłecka Martyna3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kukla MikołajZyguła Zuzanna6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Nowak DominikLiro Adrianna8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Nowak BartoszLis Karina4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Nowak BartoszLis Karina8 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Wasylewicz AdamKapustka Klaudia3 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Wasylewicz AdamKapustka Klaudia2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Zmarzły OskarSkiba Oliwia2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kowal WojciechMadej Kinga3 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 F
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Pieprz KamilSkiba Rozalia1 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kowal WojciechMadej Kinga3 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Mądrzyk JanKobyłecka Martyna3 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Zmarzły OskarSkiba Oliwia1 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Wasylewicz AdamKapustka Klaudia4 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Wasylewicz AdamKapustka Klaudia3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wasylewicz AdamKapustka Klaudia6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wasylewicz AdamKapustka Klaudia2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Nowak DominikLiro Adrianna8 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Puskarz KamilSzczerba Aniela7 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zmarzły OskarSkiba Oliwia6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mikos BłażejGutej Weronika1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wajda FilipMichalska Magdalena3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kukla MikołajZyguła Zuzanna7 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Nowak DominikLiro Adrianna5 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Zmarzły OskarSkiba Oliwia2 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Nowak BartoszLis Karina6 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Nowak BartoszLis Karina3 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Nowak BartoszLis Karina11 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Nowak BartoszLis Karina3 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Zmarzły OskarSkiba Oliwia6 E
DŻET 2018 Nowak BartoszLis Karina7 C
DŻET 2018 Nowak BartoszLis Karina5 C
DŻET 2018 Nowak DominikLiro Adrianna7 E
DŻET 2018 Puskarz KamilSzczerba Aniela5 E
DŻET 2018 Mądrzyk JanKobyłecka Martyna1 H
KLASA 2018Nowak BartoszLis Karina5 C
KLASA 2018Pieprz KamilSkiba Rozalia1 H
KLASA 2018Staśko GabrielKapustka Kamila7 E
KLASA 2018Pieprz KrystianChmura Aleksandra12 F
KLASA 2018Zmarzły OskarSkiba Oliwia5 E
KLASA 2018Nowak BartoszLis Karina9 C
KLASA 2018Mikos BłażejGutej Weronika1 H
KLASA 2018Mądrzyk JanKobyłecka Martyna1 H
KLASA 2018Puskarz KamilSzczerba Aniela11 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mikos BłażejGutej Weronika1 H
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁPuskarz KamilSzczerba Aniela2 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁStaśko GabrielKapustka Kamila2 F
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁNowak BartoszLis Karina7 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁZmarzły OskarSkiba Oliwia5 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁNowak BartoszLis Karina4 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Zmarzły OskarSkiba Oliwia2 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Nowak BartoszLis Karina8 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Nowak BartoszLis Karina7 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Staśko GabrielKapustka Kamila2 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Mikos BłażejGutej Weronika1 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Pieprz KamilSkiba Rozalia1 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Nowak DominikLiro Adrianna7 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Puskarz KamilSzczerba Aniela4 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Zmarzły OskarSkiba Oliwia3 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kukla MikołajZyguła Zuzanna8 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Wajda FilipMichalska Magdalena2 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Szczepański MichałBąk Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiStaśko GabrielKapustka Kamila3 F
PERFECT DANCE Marcinkowski KrystianStono Gabriela2 G
PERFECT DANCE Staśko GabrielKapustka Kamila1 F
PERFECT DANCE Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 G
PERFECT DANCE Nykiel FilipJanas Oliwia4 F
PERFECT DANCE Zmarzły OskarSkiba Oliwia9 E
PERFECT DANCE Nowak DominikLiro Adrianna14 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 G
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Staśko GabrielKapustka Kamila8 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nykiel FilipJanas Oliwia10 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pieprz KrystianChmura Aleksandra10 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Zmarzły OskarSkiba Oliwia6 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nowak DominikLiro Adrianna9 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Puskarz KamilSzczerba Aniela10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak BartoszLis Karina17 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kowal WojciechMadej Kinga3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak BartoszLis Karina15 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wasylewicz AdamKapustka Klaudia3 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Zyguła PiotrCiukaj Karolina12 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Zyguła PiotrCiukaj Karolina4 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wasylewicz AdamKapustka Klaudia14 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Marcinkowski KrystianStono Gabriela3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Wajda FilipMichalska Magdalena3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szczepański MichałBąk Oliwia2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Staśko GabrielKapustka Kamila10 F
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaStaśko GabrielKapustka Kamila3 F
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaNykiel FilipJanas Oliwia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Nykiel FilipJanas Oliwia6 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Zyguła PiotrCiukaj Karolina4 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Zyguła PiotrCiukaj Karolina3 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Nowak BartoszLis Karina10 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Nowak BartoszLis Karina8 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Pieprz KamilSkiba Rozalia1 H
Puchar Klas F, E i DWasylewicz AdamKapustka Klaudia15 E
Puchar Klas F, E i DWasylewicz AdamKapustka Klaudia7 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Nowak BartoszLis Karina8 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Nowak BartoszLis Karina7 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Zmarzły OskarSkiba Oliwia3 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Nowak DominikLiro Adrianna7 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Puskarz KamilSzczerba Aniela2 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Marcinkowski KrystianStono Gabriela2 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Malik SzymonMalik Emilia3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Mikos BłażejGutej Weronika1 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Zmarzły OskarSkiba Oliwia5 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Szczepański MichałBąk Oliwia3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kowal WojciechMadej Kinga3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Marcinkowski KrystianStono Gabriela2 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Pieprz KamilSkiba Rozalia1 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Pieprz KrystianChmura Aleksandra2 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Mądrzyk JanKobyłecka Martyna1 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wajda FilipMichalska Magdalena3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Staśko GabrielKapustka Kamila9 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wasylewicz AdamKapustka Klaudia4 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Nykiel FilipJanas Oliwia12 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wasylewicz AdamKapustka Klaudia4 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Zyguła PiotrCiukaj Karolina5 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Zyguła PiotrCiukaj Karolina3 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Puskarz KamilSzczerba Aniela13 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak DominikLiro Adrianna11 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak BartoszLis Karina9 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak BartoszLis Karina8 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMądrzyk JanKobyłecka Martyna2 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychNykiel FilipJanas Oliwia12 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychZmarzły OskarSkiba Oliwia6 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPieprz KamilSkiba Rozalia2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pieprz KamilSkiba Rozalia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Mądrzyk JanKobyłecka Martyna1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kowal WojciechMadej Kinga3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Zmarzły OskarSkiba Oliwia4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Marcinkowski KrystianStono Gabriela2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Nykiel FilipJanas Oliwia7 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pieprz KrystianChmura Aleksandra2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kukla MikołajZyguła Zuzanna3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Nowak DominikLiro Adrianna12 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Staśko GabrielKapustka Kamila11 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mądrzyk JanKobyłecka Martyna1 H
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Pieprz KrystianChmura Aleksandra1 G
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Kukla MikołajZyguła Zuzanna1 G
Stars Final 2018 Nykiel FilipJanas Oliwia8 F
Stars Final 2018 Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 H
Stars Final 2018 Marcinkowski KrystianStono Gabriela3 G
Stars Final 2018 Kowal WojciechMadej Kinga3 G
Stars Final 2018 Kukla MikołajZyguła Zuzanna3 G
Stars Final 2018 Pieprz KrystianChmura Aleksandra3 G
Stars Final 2018 Nowak DominikLiro Adrianna5 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki” Pieprz KrystianChmura Aleksandra2 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki” Kukla MikołajZyguła Zuzanna1 G
Mini Karnawałowy Pląs Pieprz KrystianChmura Aleksandra2 G
Mini Karnawałowy Pląs Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Szczepański MichałKapustka Karolina3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Pieprz KrystianChmura Aleksandra3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Nykiel FilipJanas Oliwia8 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Staśko GabrielKapustka Kamila6 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Nowak BartoszLis Karina1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Marcinkowski KrystianStono Gabriela3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kowal WojciechMadej Kinga3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Wasylewicz AdamKapustka Klaudia2 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Wasylewicz AdamKapustka Klaudia7 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Nowak BartoszLis Karina1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Staśko GabrielKapustka Kamila7 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZyguła PiotrCiukaj Karolina6 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWasylewicz AdamKapustka Klaudia9 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWasylewicz AdamKapustka Klaudia3 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowak BartoszLis Karina12 D
MIKOŁAJ ZE ZDROWOLUBKIEM - Rekreacja MałopolskaNykiel FilipJanas Oliwia1 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Nowak BartoszLis Karina3 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Staśko GabrielKapustka Kamila3 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 H
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Pieprz KrystianChmura Aleksandra2 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Nykiel FilipJanas Oliwia2 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wasylewicz AdamKapustka Klaudia4 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Nowak BartoszLis Karina2 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Zyguła PiotrCiukaj Karolina3 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wasylewicz AdamKapustka Klaudia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Nowak BartoszLis Karina5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Nykiel FilipJanas Oliwia2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Chmura KarolBiałek Weronika3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Nykiel FilipJanas Oliwia2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Puskarz KamilSkiba Oliwia6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Nowak DominikLiro Adrianna2 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Nowak BartoszLis Karina3 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówWasylewicz AdamKapustka Klaudia4 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówWasylewicz AdamKapustka Klaudia5 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówZyguła PiotrCiukaj Karolina5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Nykiel FilipJanas Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Nowak DominikLiro Adrianna8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Wasylewicz AdamKapustka Klaudia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Puskarz KamilSkiba Oliwia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Wasylewicz AdamKapustka Klaudia2 F
Klasa Leliwa 2017 Nykiel FilipJanas Oliwia3 G
Klasa Leliwa 2017 Zyguła PiotrCiukaj Karolina9 E
Klasa Leliwa 2017 Kowal WojciechMadej Kinga3 G
Klasa Leliwa 2017 Malik SzymonMalik Emilia3 G
Klasa Leliwa 2017 Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 H
Klasa Leliwa 2017 Nowak DominikLiro Adrianna2 F
Klasa Leliwa 2017 Wasylewicz AdamKapustka Klaudia7 E
Klasa Leliwa 2017 Wasylewicz AdamKapustka Klaudia6 E
Klasa Leliwa 2017 Mikos BłażejGutej Weronika2 H
Klasa Leliwa 2017 Puskarz KamilSkiba Oliwia5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Nowak BartoszLis Karina7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Staśko GabrielKapustka Kamila9 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Nowak DominikLiro Adrianna3 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Zyguła PiotrCiukaj Karolina2 F
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Nowak DominikLiro Adrianna5 E
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Nykiel FilipJanas Oliwia9 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Puskarz KamilSkiba Oliwia7 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kantor DawidWasylewicz Anna5 F
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Nowak DominikLiro Adrianna4 F
OTTT DŻET 2017 Łosiowski ŁukaszKłosowska Kornelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Wasylewicz AdamKapustka Klaudia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Wasylewicz AdamKapustka Klaudia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Łosiowski ŁukaszKłosowska Kornelia3 G
Thomas Dance 2017 Kantor DawidWasylewicz Anna2 F
Thomas Dance 2017 Nowak DominikLiro Adrianna6 F
Thomas Dance 2017 Wasylewicz AdamKapustka Klaudia5 F
Thomas Dance 2017 Wasylewicz AdamKapustka Klaudia5 F
Thomas Dance 2017 Nowak BartoszLis Karina10 D
Thomas Dance 2017 Puskarz KamilSkiba Oliwia5 E
Thomas Dance 2017 Zyguła PiotrCiukaj Karolina1 F
Thomas Dance 2017 Staśko GabrielKapustka Kamila2 G
Thomas Dance 2017 Łosiowski ŁukaszKłosowska Kornelia3 G
Thomas Dance 2017 Szczepański MichałKapustka Karolina3 G
Stardance Finał Gwiazd 2017Nowak BartoszLis Karina5 D
MDT Cup 2017 Zyguła PiotrCiukaj Karolina1 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Nowak BartoszLis Karina5 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Nowak DominikLiro Adrianna6 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Wasylewicz AdamKapustka Klaudia1 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Nowak BartoszLis Karina17 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kantor DawidWasylewicz Anna6 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Łosiowski ŁukaszKłosowska Kornelia3 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Zyguła PiotrCiukaj Karolina2 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Chmura KarolBiałek Weronika2 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Szczepański MichałKapustka Karolina3 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Staśko GabrielKapustka Kamila1 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Nykiel FilipJanas Oliwia3 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Malik SzymonMalik Emilia3 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Pieprz KrystianChmura Aleksandra3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Zyguła PiotrCiukaj Karolina8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Wasylewicz AdamKapustka Klaudia1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Wasylewicz AdamKapustka Klaudia1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak BartoszLis Karina1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak BartoszLis Karina6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Michalski MaciejSłupek Aleksandra9 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak DominikLiro Adrianna3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Łosiowski ŁukaszKłosowska Kornelia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Szczepański MichałKapustka Karolina3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kantor DawidWasylewicz Anna4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Malik SzymonMalik Emilia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Puskarz KamilSkiba Oliwia4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Nykiel FilipJanas Oliwia2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kowal WojciechMadej Kinga3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mikos BłażejGutej Weronika2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mądrzyk JanKobyłecka Martyna2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Staśko GabrielKapustka Kamila1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Marcinkowski KrystianStono Gabriela3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Pieprz KrystianChmura Aleksandra3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 H
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Michalski MaciejSłupek Aleksandra12 F
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Staśko GabrielKapustka Kamila2 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Pieprz KrystianChmura Aleksandra3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Nykiel FilipJanas Oliwia3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kukla MikołajZyguła Zuzanna2 H
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Nowak BartoszLis Karina16 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Nowak BartoszLis Karina3 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Nowak DominikLiro Adrianna8 F
ArtDance Cup 2017Wasylewicz AdamKapustka Klaudia6 F
ArtDance Cup 2017Chmura KarolBiałek Weronika3 G
ArtDance Cup 2017Wasylewicz AdamKapustka Klaudia8 F
ArtDance Cup 2017Nowak BartoszLis Karina3 D
ArtDance Cup 2017Nowak BartoszLis Karina5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Zyguła PiotrCiukaj Karolina4 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Wasylewicz AdamKapustka Klaudia3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Wasylewicz AdamKapustka Klaudia5 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Nowak BartoszLis Karina4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Nowak BartoszLis Karina2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Puskarz KamilSkiba Oliwia2 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kantor DawidWasylewicz Anna5 F
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Nowak DominikLiro Adrianna1 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Nowak BartoszLis Karina6 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Nowak BartoszLis Karina3 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Nowak BartoszLis Karina4 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Wasylewicz AdamKapustka Klaudia5 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Wasylewicz AdamKapustka Klaudia8 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Zyguła PiotrCiukaj Karolina11 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Nowak BartoszLis Karina10 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Puskarz KamilSkiba Oliwia1 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Staśko GabrielKapustka Kamila2 G
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kantor DawidWasylewicz Anna11 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKukla MikołajZyguła Zuzanna2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaStaśko GabrielKapustka Kamila2 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaNowak DominikLiro Adrianna1 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaSzczepański MichałKapustka Karolina3 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaNowak BartoszLis Karina15 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaNowak BartoszLis Karina2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Nowak BartoszLis Karina9 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Zyguła PiotrCiukaj Karolina6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Nowak BartoszLis Karina2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Nowak DominikLiro Adrianna1 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaPuskarz KamilSkiba Oliwia2 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNykiel FilipJanas Oliwia3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaStaśko GabrielKapustka Kamila3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKukla MikołajZyguła Zuzanna1 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNowak BartoszLis Karina9 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNowak BartoszLis Karina4 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWasylewicz AdamKapustka Klaudia10 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWasylewicz AdamKapustka Klaudia13 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKowal WojciechMadej Kinga2 H
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaNowak DominikLiro Adrianna1 G
KARNAWAŁOWY mini pląs 2017 Michalski MaciejSłupek Aleksandra7 F
KARNAWAŁOWY mini pląs 2017 Zyguła PiotrCiukaj Karolina2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Puskarz KamilSkiba Oliwia4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyguła PiotrCiukaj Karolina4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPuskarz KamilSkiba Oliwia4 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowak BartoszLis Karina31 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowak BartoszLis Karina26 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWasylewicz AdamKapustka Klaudia7 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKluzik KacperŚledź Weronika9 F
Festiwal Tańca Emika 2016 Kantor DawidWasylewicz Anna11 F
Festiwal Tańca Emika 2016 Nowak BartoszLis Karina10 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Nowak BartoszLis Karina10 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Nowak DominikLiro Adrianna3 G
Festiwal Tańca Emika 2016 Puskarz KamilSkiba Oliwia8 F
Festiwal Tańca Emika 2016 Chmura KarolBiałek Weronika3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Michalski MaciejSłupek Aleksandra13 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Nowak BartoszLis Karina8 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Nowak BartoszLis Karina7 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Wasylewicz AdamKapustka Klaudia6 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kowal WojciechMadej Kinga2 H
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Malik SzymonMalik Emilia2 H
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Staśko GabrielKapustka Kamila3 G
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Nowak DominikLiro Adrianna2 G
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Szczepański MichałKapustka Karolina3 G
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Puskarz KamilSkiba Oliwia8 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Nowak BartoszLis Karina5 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Nowak BartoszLis Karina3 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Nowak BartoszLis Karina10 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Nowak BartoszLis Karina9 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMarcinkowski KrystianStono Gabriela2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasWasylewicz AdamKapustka Klaudia5 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKluzik KacperŚledź Weronika8 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasNykiel FilipJanas Oliwia3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKantor DawidWasylewicz Anna10 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSzczepański MichałKapustka Karolina3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasNowak DominikLiro Adrianna2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Wasylewicz AdamKapustka Klaudia3 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Kluzik KacperŚledź Weronika5 F
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Nowak BartoszLis Karina8 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Nowak BartoszLis Karina6 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Nowak BartoszLis Karina7 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Nowak BartoszLis Karina9 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Puskarz KamilSkiba Oliwia5 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kantor DawidWasylewicz Anna9 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kantor DawidWasylewicz Anna5 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kluzik KacperŚledź Weronika9 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Wasylewicz AdamKapustka Klaudia7 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Nykiel FilipJanas Oliwia3 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Puskarz KamilSkiba Oliwia7 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Michalski MaciejSłupek Aleksandra16 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Chmura KarolBiałek Weronika3 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Marcinkowski KrystianStono Gabriela2 H
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kowal WojciechMadej Kinga2 H
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Malik SzymonMalik Emilia1 H
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Nowak BartoszLis Karina7 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Nowak BartoszLis Karina6 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Szczepański MichałKapustka Karolina3 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Pieprz KrystianChmura Aleksandra3 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Nowak DominikLiro Adrianna3 G
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Nowak BartoszLis Karina2 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Kantor DawidWasylewicz Anna6 F
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Wasylewicz AdamKapustka Klaudia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Puskarz KamilSkiba Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Kantor DawidWasylewicz Anna8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Michalski MaciejSłupek Aleksandra10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Nowak BartoszLis Karina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Wasylewicz AdamKapustka Klaudia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Wasylewicz AdamKapustka Klaudia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Kluzik KacperŚledź Weronika9 F
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Michalski MaciejSłupek Aleksandra13 F
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Nowak BartoszLis Karina1 E
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Puskarz KamilSkiba Oliwia1 G
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Wasylewicz AdamKapustka Klaudia4 E
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Kluzik KacperŚledź Weronika5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMarcinkowski KrystianStono Gabriela2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaNykiel FilipJanas Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaStaśko GabrielCuryłło Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaChmura KarolBiałek Weronika3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMichalski MaciejSłupek Aleksandra12 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaPuskarz KamilSkiba Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSzczepański MichałKapustka Karolina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaWasylewicz AdamKapustka Klaudia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaKluzik KacperŚledź Weronika7 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Nowak BartoszLis Karina1 E
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Kantor DawidWasylewicz Anna9 F
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Staśko GabrielCuryłło Oliwia2 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Nowak BartoszLis Karina4 E
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Nykiel FilipJanas Oliwia3 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Puskarz KamilSkiba Oliwia1 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Nowak DominikLiro Adrianna3 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Koziara JakubKowal Karolina3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Kantor DawidWasylewicz Anna6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Nowak BartoszLis Karina9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Kantor DawidWasylewicz Anna2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Michalski MaciejSłupek Aleksandra8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Wasylewicz AdamKapustka Klaudia1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak BartoszLis Karina2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Wasylewicz AdamKapustka Klaudia9 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaPuskarz KamilSkiba Oliwia2 G
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaNowak DominikLiro Adrianna3 G
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMichalski MaciejSłupek Aleksandra12 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaNowak BartoszLis Karina8 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMalik SzymonMalik Emilia2 H
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMarcinkowski KrystianStono Gabriela2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Nowak BartoszLis Karina11 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Wasylewicz AdamKapustka Klaudia4 F
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Michalski MaciejSłupek Aleksandra10 F
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Nowak BartoszLis Karina3 E
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Michalski MaciejSłupek Aleksandra15 F
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Wasylewicz AdamKapustka Klaudia10 F
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Nowak BartoszLis Karina13 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Kowal WojciechMadej Kinga2 H
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Nykiel FilipJanas Oliwia3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Staśko GabrielCuryłło Oliwia3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Koziara JakubKowal Karolina3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Nowak DominikLiro Adrianna3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Puskarz KamilSkiba Oliwia3 G
Złote Pantofelki Wasylewicz AdamKapustka Klaudia4 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWasylewicz AdamKapustka Klaudia7 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Nowak BartoszLis Karina8 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Wasylewicz AdamKapustka Klaudia6 F
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejMichalski MaciejSłupek Aleksandra8 F
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejNowak BartoszLis Karina4 E
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Michalski MaciejSłupek Aleksandra11 F
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Kantor DawidWasylewicz Anna10 F
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Nowak BartoszLis Karina6 E
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Michalski MaciejSłupek Aleksandra16 F
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Kantor DawidWasylewicz Anna7 F
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Nowak BartoszLis Karina6 E
III OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015\" Nowak BartoszLis Karina4 E
III OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015\" Gorla PiotrChłopek Gabriela8 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2015 Gorla PiotrChłopek Gabriela4 E