!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCECLUB
Szczecin (Zachodniopomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Lipiński DanielSobiech Weronika8 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Lipiński DanielSobiech Weronika7 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Słota KarolCzajka Aleksandra2 E
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna5 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Pakuła BartoszDopierała Wiktoria4 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Słota KarolCzajka Aleksandra5 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Słota KarolCzajka Aleksandra1 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Słota KarolCzajka Aleksandra3 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Słota KarolCzajka Aleksandra1 E
Mistrzostwa Polski Latin Tarnowski MichałKoss Natalia13 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Tarnowski MichałKoss Natalia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Wachowiak ArturWachowiak Izabela5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sarafin OliwerPrzybylińska Estera26 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Panachida SzymonZawadzka Marika17 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kacperski RobertBorowskaya Darya18 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna29 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Panachida SzymonZawadzka Marika14 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Kacperski RobertBorowskaya Darya11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tarnowski MichałKoss Natalia5 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Panachida SzymonZawadzka Marika13 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Kacperski RobertBorowskaya Darya10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tarnowski MichałKoss Natalia4 OPEN
Puchar Klas A,B i C Ewangelu EvangelosOleba Magdalena17 B
Puchar Klas A,B i C Sarafin OliwerPrzybylińska Estera1 C
Puchar Klas A,B i C Tarnowski MichałKoss Natalia1 B
Puchar Klas A,B i C Ivanov DenisMysiorek Julia7 B
Puchar Klas A,B i C Lipiński DanielSobiech Weronika14 B
Puchar Klas A,B i C Ewangelu EvangelosOleba Magdalena10 C
Puchar Klas A,B i C Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna1 A
Puchar Klas A,B i C Lipiński DanielSobiech Weronika7 C
Puchar Klas A,B i C Tarnowski MichałKoss Natalia2 B
Puchar Klas A,B i C Sarafin OliwerPrzybylińska Estera29 B
GRAND PRIX SENIORÓW Sikorski DariuszSikorska Alina3 B
GRAND PRIX SENIORÓW Wachowiak ArturWachowiak Izabela3 B
GRAND PRIX SENIORÓW Sikorski DariuszSikorska Alina1 C
GRAND PRIX SENIORÓW Wachowiak ArturWachowiak Izabela1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Sobczyński OlivierNeyman Jagna1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna12 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Słota KarolCzajka Aleksandra2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Słota KarolCzajka Aleksandra6 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Sarafin OliwerPrzybylińska Estera3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Lipiński DanielSobiech Weronika5 C
Majówka w Krakowie - OTTT Sarafin OliwerPrzybylińska Estera3 B
Majówka w Krakowie - OTTT Sarafin OliwerPrzybylińska Estera2 C
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Sikorski DariuszSikorska Alina2 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Sikorski DariuszSikorska Alina2 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Ivanov DenisMysiorek Julia2 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna6 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Pakuła BartoszFalkiewicz Aleksandra11 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Sobczyński OlivierNeyman Jagna1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Słota KarolCzajka Aleksandra1 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Słota KarolCzajka Aleksandra5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kacperski RobertBorowskaya Darya10 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Babirecki JakubKwinta Paula5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tarnowski MichałKoss Natalia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tarnowski MichałKoss Natalia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Panachida SzymonZawadzka Marika11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kacperski RobertBorowskaya Darya10 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorWachowiak ArturWachowiak Izabela3 C
Puchar Wieczystego SeniorWachowiak ArturWachowiak Izabela1 D
Puchar WieczystegoMikulski KamilWojniusz Aleksandra35 B
Puchar WieczystegoMikulski KamilWojniusz Aleksandra40 B
Puchar WieczystegoIvanov DenisMysiorek Julia13 B
Puchar WieczystegoDąbek MateuszUstianowska Zuzanna6 A
Puchar WieczystegoDąbek MateuszUstianowska Zuzanna28 A
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Dopierała NikodemŁanowiecka Lena1 H
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Sobczyński OlivierNeyman Jagna1 H
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Kusak ErnestSiwiela Michalina3 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna4 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Pakuła BartoszFalkiewicz Aleksandra4 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Langiewicz AleksPilkhovska Olha3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Spodniewski KamilAntosik Sandra3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Kacperski RobertBorowskaya Darya2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Tarnowski MichałKoss Natalia9 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna6 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sarafin OliwerOleba Magdalena1 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Ivanov DenisMysiorek Julia2 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sarafin OliwerOleba Magdalena7 B
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Tarnowski MichałKoss Natalia18 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Sarafin OliwerOleba Magdalena1 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Pakuła BartoszFalkiewicz Aleksandra5 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Sobczyński OlivierNeyman Jagna1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna5 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kusak ErnestSiwiela Michalina6 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Spodniewski KamilAntosik Sandra1 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Pakuła BartoszFalkiewicz Aleksandra4 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Sarafin OliwerOleba Magdalena1 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Sarafin OliwerOleba Magdalena4 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Panachida SzymonZawadzka Marika10 OPEN
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Spodniewski KamilAntosik Sandra1 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna8 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kusak ErnestSiwiela Michalina2 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Dopierała NikodemŁanowiecka Lena1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Panachida SzymonZawadzka Marika26 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kacperski RobertBorowskaya Darya19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Tarnowski MichałKoss Natalia14 OPEN
Puchar Klas A, B i C Mikulski KamilWojniusz Aleksandra26 B
Puchar Klas A, B i C Sarafin OliwerOleba Magdalena8 C
Puchar Klas A, B i C Ivanov DenisMysiorek Julia13 B
Puchar Klas A, B i C Ewangelu EvangelosSobiech Weronika21 B
Puchar Klas A, B i C Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna26 A
Puchar Klas A, B i C Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna23 A
Puchar Klas A, B i C Mikulski KamilWojniusz Aleksandra38 B
Puchar Klas A, B i C Sarafin OliwerOleba Magdalena31 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Ewangelu EvangelosSobiech Weronika1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Sarafin OliwerOleba Magdalena1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Pakuła BartoszFalkiewicz Aleksandra3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Spodniewski KamilAntosik Sandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Dopierała NikodemŁanowiecka Lena1 H
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Ewangelu EvangelosSobiech Weronika5 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Sarafin OliwerOleba Magdalena2 C
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Ewangelu EvangelosSobiech Weronika1 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Mikulski KamilWojniusz Aleksandra9 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Sarafin OliwerOleba Magdalena7 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Mikulski KamilWojniusz Aleksandra6 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Panachida SzymonZawadzka Marika8 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Tarnowski MichałKoss Natalia9 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Tarnowski MichałKoss Natalia6 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Spodniewski KamilAntosik Sandra27 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Panachida SzymonZawadzka Marika10 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Sikorski DariuszSikorska Alina3 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wachowiak ArturWachowiak Izabela1 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Tarnowski MichałKoss Natalia7 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Sikorski DariuszSikorska Alina1 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wachowiak ArturWachowiak Izabela5 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Panachida SzymonZawadzka Marika6 OPEN
Liga Seniorów Wachowiak ArturWachowiak Izabela2 C
Liga Seniorów Wachowiak ArturWachowiak Izabela1 D
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Panachida SzymonZawadzka Marika4 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kacperski RobertBorowskaya Darya4 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tarnowski MichałGrieger Maja4 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kacperski RobertBorowskaya Darya11 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myślicki DanielKoss Natalia6 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ewangelu EvangelosSobiech Weronika9 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myślicki DanielKoss Natalia2 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tarnowski MichałGrieger Maja5 OPEN
OTTT UŚMIECH DZIECKAEwangelu EvangelosSobiech Weronika4 D
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Wachowiak ArturWachowiak Izabela1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ewangelu EvangelosSobiech Weronika9 D
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Sikorski DariuszSikorska Alina3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ewangelu EvangelosSobiech Weronika10 B
Polish Open ChampionshipsPanachida SzymonZawadzka Marika26 OPEN
Polish Open ChampionshipsKacperski RobertBorowskaya Darya17 OPEN
Polish Open ChampionshipsMyślicki DanielKoss Natalia12 OPEN
Polish Open ChampionshipsTarnowski MichałGrieger Maja3 OPEN
Polish Open ChampionshipsDąbek MateuszUstianowska Zuzanna17 OPEN
Polish Open ChampionshipsPanachida SzymonZawadzka Marika11 OPEN
Polish Open Championships WDC Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna18 OPEN
Polish Open Championships WDC Ewangelu EvangelosSobiech Weronika6 D
Polish Open Championships WDC Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna1 B
Polish Open Championships WDC Ewangelu EvangelosSobiech Weronika7 B
Polish Open Championships WDC Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna2 B
Polish Open Championships WDC Panachida SzymonZawadzka Marika13 OPEN
Polish Open Championships WDC Tarnowski MichałGrieger Maja5 OPEN
Polish Open Championships WDC Myślicki DanielKoss Natalia12 OPEN
Polish Open Championships WDC Ewangelu EvangelosSobiech Weronika25 OPEN
Polish Open Championships WDC Kacperski RobertBorowskaya Darya9 OPEN
Polish Open Championships WDC Tarnowski MichałGrieger Maja10 OPEN
Polish Open ChampionshipsKacperski RobertBorowskaya Darya12 OPEN
Polish Open ChampionshipsDąbek MateuszUstianowska Zuzanna7 OPEN
Polish Open ChampionshipsKacperski RobertBorowskaya Darya2 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Sikorski DariuszSikorska Alina2 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Sikorski DariuszSikorska Alina7 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Wachowiak ArturWachowiak Izabela4 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Wachowiak ArturWachowiak Izabela1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicEwangelu EvangelosSobiech Weronika6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSarafin OliwerOleba Magdalena4 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Tarnowski MichałGrieger Maja4 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna2 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Mikulski KamilWojniusz Aleksandra1 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna1 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Tarnowski MichałGrieger Maja4 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsSarafin OliwerOleba Magdalena3 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Myślicki DanielKoss Natalia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Tarnowski MichałGrieger Maja8 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kacperski RobertBorowskaya Darya1 OPEN
ŚWIĘTO BZÓWDąbek MateuszUstianowska Zuzanna2 B
ŚWIĘTO BZÓWEwangelu EvangelosSobiech Weronika6 B
ŚWIĘTO BZÓWDąbek MateuszUstianowska Zuzanna1 B
ŚWIĘTO BZÓWEwangelu EvangelosSobiech Weronika3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna1 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Ewangelu EvangelosSobiech Weronika6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Panachida SzymonZawadzka Marika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Panachida SzymonZawadzka Marika11 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSikorski DariuszSikorska Alina5 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSikorski DariuszSikorska Alina2 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Ewangelu EvangelosSobiech Weronika7 B
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Mikulski KamilWojniusz Aleksandra1 C
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Ewangelu EvangelosSobiech Weronika4 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna6 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Spodniewski KamilAntosik Sandra1 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kusak ErnestSiwiela Michalina1 G
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tarnowski MichałGrieger Maja3 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tarnowski MichałGrieger Maja5 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tarnowski MichałGrieger Maja7 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Myślicki DanielKoss Natalia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPanachida SzymonZawadzka Marika16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPanachida SzymonZawadzka Marika9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Sarafin OliwerOleba Magdalena2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSpodniewski KamilAntosik Sandra1 OPEN
ArtDance Cup 2019Spodniewski KamilAntosik Sandra1 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Sikorski DariuszSikorska Alina3 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Wachowiak ArturWachowiak Izabela2 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Sikorski DariuszSikorska Alina3 D
Polish Cup PTT; WDC AL Panachida SzymonZawadzka Marika24 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna6 E
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Spodniewski KamilAntosik Sandra2 E
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Sobczyński OlivierNeyman Jagna2 H
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Dopierała NikodemWoźnicka Julia2 H
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Zahrebelnyi IvanNeyman Bogna2 H
Polish Cup PTT; WDC AL Kacperski RobertBorowskaya Darya26 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Babirecki JakubKijewska Karolina13 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Spodniewski KamilAntosik Sandra1 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kacperski RobertBorowskaya Darya17 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Babirecki JakubKijewska Karolina24 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna20 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Panachida SzymonZawadzka Marika11 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Ewangelu EvangelosSobiech Weronika1 D
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Kusak ErnestSiwiela Michalina1 G
Polish Cup PTT; WDC AL Mikulski KamilWojniusz Aleksandra1 C
Polish Cup PTT; WDC AL Sarafin OliwerOleba Magdalena2 C
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Pakuła BartoszFalkiewicz Aleksandra4 F
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Surdyk DawidDobrzycka Julia1 H
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Słota KarolTadevosyan Michele2 E
Polish Cup PTT; WDC AL Sarafin OliwerOleba Magdalena21 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Słota KarolTadevosyan Michele5 E
Polish Cup PTT; WDC AL Ewangelu EvangelosSobiech Weronika19 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Tarnowski MichałGrieger Maja17 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Myślicki DanielKoss Natalia10 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Spodniewski KamilAntosik Sandra8 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Spodniewski KamilAntosik Sandra8 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Tarnowski MichałGrieger Maja20 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Wachowiak ArturWachowiak Izabela10 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Myślicki DanielKoss Natalia9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Tarnowski MichałGrieger Maja11 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Sarafin OliwerOleba Magdalena14 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Tarnowski MichałGrieger Maja6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Sarafin OliwerOleba Magdalena13 B
Polish Cup PTT; WDC AL Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna5 B
Polish Cup PTT; WDC AL Mikulski KamilWojniusz Aleksandra11 B
Polish Cup PTT; WDC AL Babirecki JakubKijewska Karolina9 B
Polish Cup PTT; WDC AL Ewangelu EvangelosSobiech Weronika2 B
Polish Cup PTT; WDC AL Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spodniewski KamilAntosik Sandra2 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySłota KarolTadevosyan Michele5 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKusak ErnestSiwiela Michalina1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySpodniewski KamilAntosik Sandra1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPakuła BartoszFalkiewicz Aleksandra9 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMikulski KamilWojniusz Aleksandra3 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySłota KarolTadevosyan Michele7 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyEwangelu EvangelosSobiech Weronika5 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyEwangelu EvangelosSobiech Weronika4 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMikulski KamilWojniusz Aleksandra3 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna2 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kusak ErnestSiwiela Michalina1 G
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Ewangelu EvangelosSobiech Weronika9 B
IX GPS \"Biała Dama\" Wachowiak ArturWachowiak Izabela1 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Sarafin OliwerOleba Magdalena7 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Tarnowski MichałGrieger Maja3 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna1 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Mikulski KamilWojniusz Aleksandra10 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Pakuła BartoszFalkiewicz Aleksandra8 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Tarnowski MichałGrieger Maja4 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna1 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Mikulski KamilWojniusz Aleksandra2 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Ewangelu EvangelosSobiech Weronika3 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Sarafin OliwerOleba Magdalena2 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Myślicki DanielKoss Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Spodniewski KamilAntosik Sandra1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Panachida SzymonZawadzka Marika2 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Tarnowski MichałGrieger Maja5 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Mikulski KamilWojniusz Aleksandra6 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Wachowiak ArturWachowiak Izabela9 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Ewangelu EvangelosSobiech Weronika11 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Myślicki DanielKoss Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Mikulski KamilWojniusz Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Panachida SzymonZawadzka Marika2 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Sarafin OliwerOleba Magdalena8 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Tarnowski MichałGrieger Maja2 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Myślicki DanielKoss Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Sarafin OliwerOleba Magdalena12 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKacperski RobertBorowskaya Darya4 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPanachida SzymonZawadzka Marika2 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiDąbek MateuszUstianowska Zuzanna9 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSarafin OliwerOleba Magdalena23 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMikulski KamilWojniusz Aleksandra5 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiEwangelu EvangelosSobiech Weronika3 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Dąbek MateuszUstianowska Zuzanna9 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Mikulski KamilWojniusz Aleksandra7 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kusak ErnestSiwiela Michalina1 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna2 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Spodniewski KamilAntosik Sandra1 F
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Ewangelu EvangelosSobiech Weronika2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Panachida SzymonZawadzka Marika22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Panachida SzymonZawadzka Marika12 OPEN
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Mikulski KamilWojniusz Aleksandra6 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Mikulski KamilWojniusz Aleksandra2 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Słota KarolTadevosyan Michele5 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Słota KarolTadevosyan Michele4 E
XLV Puchar Wieczystego Myślicki DanielKoss Natalia3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Myślicki DanielKoss Natalia6 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Spodniewski KamilAntosik Sandra1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Słota KarolTadevosyan Michele7 F
XLV Puchar Wieczystego Słota KarolTadevosyan Michele3 F
XLV Puchar Wieczystego Mikulski KamilWojniusz Aleksandra24 C
XLV Puchar Wieczystego Mikulski KamilWojniusz Aleksandra6 C
XLV Puchar Wieczystego Kacperski RobertBorowskaya Darya2 B
XLV Puchar Wieczystego Panachida SzymonZawadzka Marika8 A
XLV Puchar Wieczystego Kacperski RobertBorowskaya Darya9 A
XLV Puchar Wieczystego Myślicki DanielKoss Natalia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Wachowiak ArturWachowiak Izabela3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kusak ErnestSiwiela Michalina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna1 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaBalik BartoszFalkiewicz Aleksandra9 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaJarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaSurdyk DawidDobrzycka Julia1 H
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Tarnowski MichałGrieger Maja11 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Myślicki DanielKoss Natalia20 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Wójcik ChristofSojska Karolina13 OPEN
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra8 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kusak ErnestSiwiela Michalina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Mikulski KamilWojniusz Aleksandra5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Mikulski KamilWojniusz Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Gołuch TomaszParadiuk Vanessa6 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Wachowiak ArturWachowiak Izabela2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Kusak ErnestSiwiela Michalina1 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Tarnowski MichałGrieger Maja10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Myślicki DanielKoss Natalia11 OPEN
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mikulski KamilWojniusz Aleksandra2 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mikulski KamilWojniusz Aleksandra3 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Słota KarolTadevosyan Michele10 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Słota KarolTadevosyan Michele11 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra9 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gołuch TomaszParadiuk Vanessa6 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna2 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kusak ErnestSiwiela Michalina1 H
Mistrzostwa Polski Standard Panachida SzymonZawadzka Marika17 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Tarnowski MichałGrieger Maja12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Myślicki DanielKoss Natalia12 OPEN
Puchar Klas A,B i C Kacperski RobertBorowskaya Darya2 B
Puchar Klas A,B i C Mikulski KamilWojniusz Aleksandra14 C
Puchar Klas A,B i C Kacperski RobertBorowskaya Darya7 B
Puchar Klas A,B i C Panachida SzymonZawadzka Marika4 B
Puchar Klas A,B i C Mikulski KamilWojniusz Aleksandra15 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Panachida SzymonZawadzka Marika6 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Panachida SzymonZawadzka Marika4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Korbanek SzymonKorbanek Kornelia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Panachida SzymonZawadzka Marika17 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTKusak ErnestSiwiela Michalina2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Panachida SzymonZawadzka Marika9 B
Polish Open Championships Myślicki DanielKoss Natalia6 OPEN
Polish Open Championships Panachida SzymonZawadzka Marika15 OPEN
Polish Open Championships Spodniewski KamilAntosik Sandra6 OPEN
Polish Open Championships Tarnowski MichałGrieger Maja15 OPEN
Polish Open Championships Panachida SzymonZawadzka Marika21 OPEN
Polish Open Championships Panachida SzymonZawadzka Marika22 OPEN
Polish Open Championships Tarnowski MichałGrieger Maja13 OPEN
Polish Open Championships Myślicki DanielKoss Natalia4 OPEN
Polish Open Championships Tarnowski MichałGrieger Maja19 OPEN
Polish Open Championships Myślicki DanielKoss Natalia7 OPEN
Polish Open Championships Korbanek SzymonKorbanek Kornelia14 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Korbanek SzymonKorbanek Kornelia7 A
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Panachida SzymonZawadzka Marika7 B
\"Taneczne Powitanie Lata\"Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra2 G
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra2 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMyślicki DanielKoss Natalia11 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiPanachida SzymonZawadzka Marika8 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiTarnowski MichałGrieger Maja1 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiTarnowski MichałGrieger Maja4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiWójcik ChristofSojska Karolina6 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSłota KarolTadevosyan Michele6 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSłota KarolTadevosyan Michele7 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiTarnowski MichałGrieger Maja7 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMyślicki DanielKoss Natalia10 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Panachida SzymonZawadzka Marika5 B
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Mikulski KamilWojniusz Aleksandra7 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Mikulski KamilWojniusz Aleksandra10 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra2 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna1 H
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Tarnowski MichałGrieger Maja7 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Tarnowski MichałGrieger Maja5 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Wójcik ChristofSojska Karolina4 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Myślicki DanielKoss Natalia15 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Myślicki DanielKoss Natalia10 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wójcik ChristofSojska Karolina9 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tarnowski MichałGrieger Maja10 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Myślicki DanielKoss Natalia4 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra2 G
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tarnowski MichałGrieger Maja1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kusak ErnestSiwiela Michalina1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra2 G
Polish Cup PTT WDC AL Tarnowski MichałGrieger Maja1 C
Polish Cup PTT WDC AL Lewandowski JakubKalinowska Julia17 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Lewandowski JakubWojtaszczyk Dominika4 E
Polish Cup PTT WDC AL Słota KarolTadevosyan Michele3 E
Polish Cup PTT WDC AL Słota KarolTadevosyan Michele4 E
Polish Cup PTT WDC AL Mikulski KamilWojniusz Aleksandra3 C
Polish Cup PTT WDC AL Mikulski KamilWojniusz Aleksandra1 C
Polish Cup PTT WDC AL Lewandowski JakubKalinowska Julia3 B
Polish Cup PTT WDC AL Bociański KacperKończyńska Wiktoria5 B
Polish Cup PTT WDC AL Tarnowski MichałGrieger Maja10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Myślicki DanielKoss Natalia4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Myślicki DanielKoss Natalia16 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Tarnowski MichałGrieger Maja13 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Voronin KonstantinZawadzka Ewelina23 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Bociański KacperKończyńska Wiktoria18 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wójcik ChristofSojska Karolina5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Spodniewski KamilAntosik Sandra3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Korbanek SzymonKorbanek Kornelia9 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wójcik ChristofSojska Karolina6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wójcik ChristofSojska Karolina6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Korbanek SzymonKorbanek Kornelia9 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Spodniewski KamilAntosik Sandra3 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Lewandowski JakubWojtaszczyk Dominika4 E
Polish Cup PTT WDC AL Tarnowski MichałGrieger Maja10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Myślicki DanielKoss Natalia4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Myślicki DanielKoss Natalia16 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Tarnowski MichałGrieger Maja13 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Voronin KonstantinZawadzka Ewelina23 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Bociański KacperKończyńska Wiktoria18 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wójcik ChristofSojska Karolina5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lewandowski JakubKalinowska Julia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Tarnowski MichałGrieger Maja8 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Tarnowski MichałGrieger Maja9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Tarnowski MichałGrieger Maja2 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Korbanek SzymonKorbanek Kornelia11 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Voronin KonstantinZawadzka Ewelina2 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Bociański KacperKończyńska Wiktoria49 B
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kusak ErnestSiwiela Michalina1 H
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Tarnowski MichałGrieger Maja1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Tarnowski MichałGrieger Maja2 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Bociański KacperKończyńska Wiktoria3 B
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Spodniewski KamilAntosik Sandra1 G
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna1 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra3 G
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Tarnowski MichałGrieger Maja2 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Dąbek MateuszMangudis Tasija3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Bociański KacperKończyńska Wiktoria9 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Dąbek MateuszMangudis Tasija1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Voronin KonstantinZawadzka Ewelina1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Korbanek SzymonKorbanek Kornelia4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Myślicki DanielKoss Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Wójcik ChristofSojska Karolina1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Myślicki DanielKoss Natalia6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Kusak ErnestSiwiela Michalina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Spodniewski KamilAntosik Sandra1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Spodniewski KamilAntosik Sandra2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Piszczorowicz DawidSobiech Weronika7 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Piszczorowicz DawidSobiech Weronika6 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Tarnowski MichałGrieger Maja2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTarnowski MichałGrieger Maja13 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTarnowski MichałGrieger Maja6 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTarnowski MichałGrieger Maja3 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTarnowski MichałGrieger Maja9 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBociański KacperKończyńska Wiktoria1 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPanachida SzymonMoncport Natalia37 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBociański KacperKończyńska Wiktoria4 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMikulski KamilUrban Patrycja21 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMikulski KamilUrban Patrycja15 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPanachida SzymonMoncport Natalia47 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPluta FilipZawadzka Marika22 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKorbanek SzymonKorbanek Kornelia19 A
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardPanachida SzymonMoncport Natalia6 B
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardPanachida SzymonMoncport Natalia5 B
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardBociański KacperKończyńska Wiktoria3 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardPiszczorowicz DawidSobiech Weronika10 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardTarnowski MichałGrieger Maja3 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardPiszczorowicz DawidSobiech Weronika11 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardTarnowski MichałGrieger Maja4 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKorbanek SzymonKorbanek Kornelia13 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMyślicki DanielKoss Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyWachowiak ArturWachowiak Izabela8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyArtelik SzymonGrabowska Julia15 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Wójcik ChristofSojska Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Myślicki DanielKoss Natalia8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dąbek MateuszMangudis Tasija18 OPEN
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bociański KacperKończyńska Wiktoria2 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Tarnowski MichałGrieger Maja3 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Tarnowski MichałGrieger Maja3 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bociański KacperKończyńska Wiktoria2 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna2 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra3 G
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Myślicki DanielKoss Natalia11 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Pluta FilipZawadzka Marika39 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Dąbek MateuszMangudis Tasija26 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Tarnowski MichałGrieger Maja1 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Tarnowski MichałGrieger Maja2 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Tarnowski MichałGrieger Maja11 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Tarnowski MichałGrieger Maja9 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Wójcik ChristofSojska Karolina5 OPEN
OTTT Jesień 2017Bociański KacperKończyńska Wiktoria1 C
OTTT Jesień 2017Bociański KacperKończyńska Wiktoria1 E
OTTT Jesień 2017Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra3 G
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Tarnowski MichałGrieger Maja3 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Bociański KacperKończyńska Wiktoria2 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Tarnowski MichałGrieger Maja2 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Bociański KacperKończyńska Wiktoria1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Artelik SzymonGrabowska Julia24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dąbek MateuszMangudis Tasija4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dąbek MateuszMangudis Tasija7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Pluta FilipZawadzka Marika14 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Lewandowski JakubKalinowska Julia2 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Myślicki DanielKoss Natalia3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Wójcik ChristofSojska Karolina12 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Artelik SzymonGrabowska Julia18 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Myślicki DanielKoss Natalia8 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Wójcik ChristofSojska Karolina6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Myślicki DanielKoss Natalia6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Wachowiak ArturWachowiak Izabela6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Voronin KonstantinZawadzka Ewelina2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Pluta FilipZawadzka Marika12 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Tarnowski MichałGrieger Maja9 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Myślicki DanielKoss Natalia5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Tarnowski MichałGrieger Maja8 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Myślicki DanielKoss Natalia3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Dąbek MateuszMangudis Tasija6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Dąbek MateuszMangudis Tasija7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myślicki DanielKoss Natalia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Voronin KonstantinZawadzka Ewelina34 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myślicki DanielKoss Natalia6 OPEN
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEPiszczorowicz DawidSobiech Weronika4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójcik ChristofSojska Karolina8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Artelik SzymonGrabowska Julia14 OPEN
Polish Open Championships PTT Dudin DanilaMalińska Paulina10 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSTarnowski MichałGrieger Maja10 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSTarnowski MichałGrieger Maja8 C
Polish Open Championships PTT Tarnowski MichałGrieger Maja6 OPEN
Polish Open Championships PTT Myślicki DanielKoss Natalia7 OPEN
Polish Open Championships PTT Artelik SzymonGrabowska Julia6 OPEN
Polish Open Championships PTT Wójcik ChristofSojska Karolina8 OPEN
Polish Open Championships PTT Artelik SzymonGrabowska Julia8 OPEN
Polish Open Championships PTT Dudin DanilaMalińska Paulina21 OPEN
Polish Open Championships PTT Myślicki DanielKoss Natalia10 OPEN
Polish Open Championships PTT Myślicki DanielKoss Natalia6 OPEN
Polish Open Championships PTT Korbanek SzymonKorbanek Kornelia11 OPEN
Polish Open Championships PTT Tarnowski MichałGrieger Maja5 OPEN
Polish Open Championships PTT Dudin DanilaMalińska Paulina12 OPEN
Polish Open Championships PTT Tarnowski MichałGrieger Maja8 OPEN
Polish Open Championships PTT Korbanek SzymonKorbanek Kornelia24 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Voronin KonstantinZawadzka Ewelina1 B
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Spodniewski KamilAntosik Sandra2 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Piszczorowicz DawidSobiech Weronika2 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Dąbek MateuszMangudis Tasija4 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Dąbek MateuszMangudis Tasija2 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTarnowski MichałGrieger Maja15 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTarnowski MichałGrieger Maja13 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPluta FilipZawadzka Marika23 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDudin DanilaMalińska Paulina15 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDąbek MateuszMangudis Tasija18 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWójcik ChristofSojska Karolina8 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMyślicki DanielKoss Natalia5 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMyślicki DanielKoss Natalia3 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTarnowski MichałGrieger Maja7 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTarnowski MichałGrieger Maja6 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDąbek MateuszMangudis Tasija4 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiVoronin KonstantinZawadzka Ewelina1 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDąbek MateuszMangudis Tasija1 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiVoronin KonstantinZawadzka Ewelina26 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDąbek MateuszMangudis Tasija12 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Spodniewski KamilAntosik Sandra2 G
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra1 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWADąbek MateuszMangudis Tasija1 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWADąbek MateuszMangudis Tasija2 B
ŚWIĘTO BZÓW Spodniewski KamilAntosik Sandra2 G
ŚWIĘTO BZÓW Piszczorowicz DawidSobiech Weronika6 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Tarnowski MichałGrieger Maja10 OPEN
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Piszczorowicz DawidSobiech Weronika4 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Myślicki DanielKoss Natalia2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Tarnowski MichałGrieger Maja6 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Piszczorowicz DawidSobiech Weronika8 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Tarnowski MichałGrieger Maja6 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Dąbek MateuszMangudis Tasija3 OPEN
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Dąbek MateuszMangudis Tasija4 B
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Mikulski KamilKarczewska-May Viktoria6 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Dąbek MateuszMangudis Tasija2 B
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Mikulski KamilKarczewska-May Viktoria9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaDąbek MateuszMangudis Tasija1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaDąbek MateuszMangudis Tasija1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBalik BartoszFalkiewicz Aleksandra1 H
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Myślicki DanielKoss Natalia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Myślicki DanielKoss Natalia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Dudin DanilaMalińska Paulina15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Pluta FilipZawadzka Marika19 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pluta FilipZawadzka Marika21 OPEN
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Spodniewski KamilAntosik Sandra1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Balik BartoszFalkiewicz Aleksandra1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Piszczorowicz DawidSobiech Weronika2 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Piszczorowicz DawidSobiech Weronika5 D
Polish Cup PTT Artelik SzymonGrabowska Julia6 OPEN
Polish Cup PTT Dąbek MateuszMangudis Tasija12 OPEN
Polish Cup PTT Dąbek MateuszMangudis Tasija15 OPEN
Polish Cup PTT Korbanek SzymonKorbanek Kornelia34 OPEN
Polish Cup PTT Pluta FilipZawadzka Marika30 OPEN
Polish Cup PTT Wójcik ChristofSojska Karolina10 OPEN
Polish Cup PTT Dudin DanilaMalińska Paulina25 OPEN
Polish Cup PTT Myślicki DanielKoss Natalia2 OPEN
Polish Cup PTT Tarnowski MichałGrieger Maja15 OPEN
Polish Cup PTT Myślicki DanielKoss Natalia5 OPEN
Polish Cup PTT Tarnowski MichałGrieger Maja19 OPEN
Polish Cup PTT Mikulski KamilKarczewska-May Viktoria3 C
Polish Cup PTT Mikulski KamilKarczewska-May Viktoria6 C
Polish Cup PTT Tarnowski MichałGrieger Maja6 C
Polish Cup PTT Lewandowski JakubKalinowska Julia2 C
Polish Cup PTT Dąbek MateuszMangudis Tasija1 B
Polish Cup PTT Tarnowski MichałGrieger Maja5 C
Polish Cup PTT Piszczorowicz DawidSobiech Weronika5 D
Polish Cup PTT Spodniewski KamilAntosik Sandra1 H
Polish Cup PTT Tarnowski MichałGrieger Maja10 OPEN
Polish Cup PTT Tarnowski MichałGrieger Maja8 OPEN
Polish Cup PTT Korbanek SzymonKorbanek Kornelia11 OPEN
Polish Cup PTT Wójcik ChristofSojska Karolina7 OPEN
Polish Cup PTT Artelik SzymonGrabowska Julia6 OPEN
Polish Cup PTT Pluta FilipZawadzka Marika9 OPEN
Polish Cup PTT Dudin DanilaMalińska Paulina8 OPEN
Polish Cup PTT Dąbek MateuszMangudis Tasija4 B
Polish Cup PTT Piszczorowicz DawidSobiech Weronika7 D
Polish Cup PTT Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska Joanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Myślicki DanielKoss Natalia1 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Tarnowski MichałGrieger Maja5 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Tarnowski MichałGrieger Maja5 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Dąbek MateuszMangudis Tasija1 B
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Piszczorowicz DawidSobiech Weronika5 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Piszczorowicz DawidSobiech Weronika4 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Dąbek MateuszMangudis Tasija1 B
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Lewandowski JakubKalinowska Julia3 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Spodniewski KamilAntosik Sandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaPiszczorowicz DawidSobiech Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaPiszczorowicz DawidSobiech Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaLewandowski JakubKalinowska Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaMikulski KamilKarczewska-May Viktoria7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaMikulski KamilKarczewska-May Viktoria8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDąbek MateuszMangudis Tasija1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDąbek MateuszMangudis Tasija2 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Dąbek MateuszMangudis Tasija6 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Pluta FilipZawadzka Marika5 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Wójcik ChristofSojska Karolina3 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Dąbek MateuszMangudis Tasija13 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Artelik SzymonGrabowska Julia15 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Korbanek SzymonKorbanek Kornelia23 A
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupTarnowski MichałGrieger Maja9 C
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupTarnowski MichałGrieger Maja5 C
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupDąbek MateuszMangudis Tasija1 B
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupDąbek MateuszMangudis Tasija1 B
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupPiszczorowicz DawidSobiech Weronika3 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupPiszczorowicz DawidSobiech Weronika5 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Korbanek SzymonKorbanek Kornelia22 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Pluta FilipZawadzka Marika27 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Dudin DanilaMalińska Paulina18 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Dąbek MateuszMangudis Tasija15 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Wójcik ChristofSojska Karolina8 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Dąbek MateuszMangudis Tasija7 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Myślicki DanielKoss Natalia2 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Myślicki DanielKoss Natalia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Korbanek SzymonKorbanek Kornelia8 OPEN
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Spodniewski KamilAntosik Sandra1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMyślicki DanielKoss Natalia8 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKorbanek SzymonKorbanek Kornelia7 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMyślicki DanielKoss Natalia3 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMyślicki DanielKoss Natalia2 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMikulski KamilKarczewska-May Viktoria2 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMikulski KamilKarczewska-May Viktoria2 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPluta FilipZawadzka Marika11 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKorbanek SzymonKorbanek Kornelia12 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoArtelik SzymonGrabowska Julia8 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDudin DanilaMalińska Paulina12 A
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDKarczewski-May TimothyPawłowska Sara6 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDWójcik ChristofSojska Karolina1 B
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDDąbek MateuszMangudis Tasija8 B
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDMikulski KamilKarczewska-May Viktoria3 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDDąbek MateuszMangudis Tasija3 B
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDMikulski KamilKarczewska-May Viktoria1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Myślicki DanielKoss Natalia13 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Wójcik ChristofSojska Karolina16 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Artelik SzymonGrabowska Julia22 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Tarnowski MichałGrieger Maja19 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMikulski KamilKarczewska-May Viktoria2 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMikulski KamilKarczewska-May Viktoria1 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Mikulski KamilKarczewska-May Viktoria3 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Mikulski KamilKarczewska-May Viktoria1 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Piszczorowicz DawidSobiech Weronika5 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Piszczorowicz DawidSobiech Weronika9 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Pluta FilipZawadzka Marika23 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Tarnowski MichałGrieger Maja7 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Dudin DanilaMalińska Paulina20 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna4 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Mikulski KamilKarczewska-May Viktoria1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Mikulski KamilKarczewska-May Viktoria2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Dąbek MateuszMangudis Tasija1 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Pluta FilipZawadzka Marika2 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Dąbek MateuszMangudis Tasija2 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Dąbek MateuszMangudis Tasija6 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Wójcik ChristofSojska Karolina1 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Myślicki DanielKoss Natalia12 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna1 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Pluta FilipZawadzka Marika6 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Korbanek SzymonKorbanek Kornelia7 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Dudin DanilaMalińska Paulina7 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Tarnowski MichałGrieger Maja5 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Myślicki DanielKoss Natalia3 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Artelik SzymonGrabowska Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Tarnowski MichałGrieger Maja4 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Wójcik ChristofSojska Karolina4 OPEN
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Uller MateuszZawadzka Ewelina2 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Artelik SzymonGrabowska Julia28 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Wójcik ChristofSojska Karolina7 OPEN
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka1 B
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Pluta FilipZawadzka Marika4 B
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Jaworski AdrianKilińska Julia2 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Tarnowski MichałGrieger Maja2 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna5 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna4 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pluta FilipZawadzka Marika16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Jaworski AdrianKilińska Julia5 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna4 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Tarnowski MichałGrieger Maja1 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna5 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wójcik ChristofSojska Karolina1 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Uller MateuszZawadzka Ewelina9 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka10 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Artelik SzymonGrabowska Julia17 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wójcik ChristofSojska Karolina20 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna4 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pluta FilipZawadzka Marika10 B
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Jaworski AdrianKilińska Julia3 E
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wójcik ChristofSojska Karolina1 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Uller MateuszZawadzka Ewelina3 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna7 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna1 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Tarnowski MichałGrieger Maja2 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Tarnowski MichałGrieger Maja10 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna7 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wójcik ChristofSojska Karolina13 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Tarnowski MichałGrieger Maja2 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Pluta FilipZawadzka Marika21 OPEN
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Pluta FilipZawadzka Marika9 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Uller MateuszZawadzka Ewelina15 B
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna3 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Tarnowski MichałGrieger Maja1 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna2 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Tarnowski MichałGrieger Maja1 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Jaworski AdrianKilińska Julia4 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAPluta FilipZawadzka Marika4 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Tarnowski MichałGrieger Maja4 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Tarnowski MichałGrieger Maja5 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Pluta FilipZawadzka Marika1 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Jaworski AdrianKilińska Julia1 E
ELITE DANCE CUP 2016Jaworski AdrianKilińska Julia3 E
ELITE DANCE CUP 2016Tarnowski MichałGrieger Maja2 D
ELITE DANCE CUP 2016Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna8 D
ELITE DANCE CUP 2016Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna3 D
ELITE DANCE CUP 2016Tarnowski MichałGrieger Maja6 D
ELITE DANCE CUP 2016Pluta FilipZawadzka Marika4 B
ELITE DANCE CUP 2016Wójcik ChristofSojska Karolina1 B
ELITE DANCE CUP 2016Uller MateuszZawadzka Ewelina2 B
ELITE DANCE CUP 2016Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka3 B
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna2 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna7 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Artelik SzymonGrabowska Julia9 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna4 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Wójcik ChristofSojska Karolina3 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Wójcik ChristofSojska Karolina12 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Tarnowski MichałGrieger Maja7 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Tarnowski MichałGrieger Maja4 D
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Tarnowski MichałGrieger Maja8 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna2 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna7 D
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna2 D
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Tarnowski MichałGrieger Maja1 D
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Uller MateuszZawadzka Ewelina9 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Pluta FilipZawadzka Marika7 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka5 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Pluta FilipZawadzka Marika4 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Jaworski AdrianKilińska Julia2 E
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Artelik SzymonGrabowska Julia7 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPluta FilipZawadzka Marika3 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyUller MateuszZawadzka Ewelina3 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyTarnowski MichałGrieger Maja2 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyTarnowski MichałGrieger Maja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna2 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Pluta FilipZawadzka Marika21 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Artelik SzymonGrabowska Julia2 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Wójcik ChristofSojska Karolina17 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka23 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Uller MateuszZawadzka Ewelina54 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaPluta FilipZawadzka Marika3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaUller MateuszZawadzka Ewelina7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaWójcik ChristofSojska Karolina5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaArtelik SzymonGrabowska Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaTarnowski MichałGrieger Maja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaTarnowski MichałGrieger Maja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna5 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna2 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPluta FilipZawadzka Marika43 B
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTWójcik ChristofSojska Karolina1 OPEN
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTArtelik SzymonGrabowska Julia1 B
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTPluta FilipZawadzka Marika7 B
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna1 OPEN
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTTarnowski MichałTyjewska Julia Magdalena4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTTarnowski MichałTyjewska Julia Magdalena2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTPluta FilipZawadzka Marika6 B
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTArtelik SzymonGrabowska Julia1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTUller MateuszZawadzka Ewelina8 B
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna1 OPEN
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Tarnowski MichałTyjewska Julia Magdalena2 D
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Pluta FilipZawadzka Marika7 B
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Tarnowski MichałTyjewska Julia Magdalena1 D
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Kalinowski SzymonGrabicka Grażyna1 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Pluta FilipZawadzka Marika4 B
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Pluta FilipZawadzka Marika6 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Pluta FilipZawadzka Marika20 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Pluta FilipZawadzka Marika17 OPEN