!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CUBANA
Nowy Targ (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Dyka MaciejPajor Lena6 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Dyka MaciejPajor Lena1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Dyka MaciejPajor Lena10 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Dyka MaciejPajor Lena5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia6 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Górowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata1 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Górowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata1 E
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Dyka MaciejPajor Lena1 E
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Dyka MaciejPajor Lena6 E
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORGórowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata2 E
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORPawluśkiewicz TomaszPawluśkiewicz Agata4 F
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWalkosz WojciechWalkosz Katarzyna1 F
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORGórowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata1 E
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORPawluśkiewicz TomaszPawluśkiewicz Agata3 F
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWalkosz WojciechWalkosz Katarzyna6 E
Puchar WieczystegoLiszka TomaszWojtyczko Zofia1 E
Puchar WieczystegoKamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia4 F
Puchar WieczystegoDyka MaciejPajor Lena6 E
Puchar WieczystegoDyka MaciejPajor Lena20 E
Puchar WieczystegoJaróg RobertGuzik Aleksandra18 D
Puchar WieczystegoJaróg RobertGuzik Aleksandra14 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Dyka MaciejPajor Lena5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Dyka MaciejPajor Lena2 E
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaróg RobertGuzik Aleksandra2 D
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaróg RobertGuzik Aleksandra8 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia1 F
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dyka MaciejPajor Lena4 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dyka MaciejPajor Lena1 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Liszka TomaszWojtyczko Zofia4 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia5 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia1 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Liszka TomaszWielkiewicz Lena1 F
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁE LATO Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia1 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia1 G
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Górowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata2 E
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Górowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata1 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Walkosz WojciechWalkosz Katarzyna4 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Walkosz WojciechWalkosz Katarzyna3 F
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Liszka TomaszWielkiewicz Lena1 F
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Dyka MaciejWojtyczko Zofia3 E
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Dyka MaciejWojtyczko Zofia2 E
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia5 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia1 G
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Liszka TomaszWielkiewicz Lena1 F
Puchar Klas F, E i D Jaróg RobertGuzik Aleksandra13 D
Puchar Klas F, E i D Jaróg RobertGuzik Aleksandra6 D
XXXIII Turniej Tańca O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ Górowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata2 E
XXXIII Turniej Tańca O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ Górowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Woźniak SebastianTętnowska Marlena2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Woźniak SebastianTętnowska Marlena4 OPEN
MISTRZOSTWA KLAS CBA Woźniak SebastianTętnowska Marlena19 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Woźniak SebastianTętnowska Marlena9 A
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Dyka MaciejWojtyczko Zofia6 E
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Dyka MaciejWojtyczko Zofia7 E
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Jaróg RobertGuzik Aleksandra2 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Serwatowicz MieszkoPtak Róża9 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Serwatowicz MieszkoPtak Róża11 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Jaróg RobertGuzik Aleksandra1 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak SebastianTętnowska Marlena8 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak SebastianTętnowska Marlena16 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORGórowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata1 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORWalkosz WojciechWalkosz Katarzyna2 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORWalkosz WojciechWalkosz Katarzyna3 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORPawluśkiewicz TomaszPawluśkiewicz Agata6 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORPawluśkiewicz TomaszPawluśkiewicz Agata5 F
Puchar Wieczystego kategorie SENIORGórowski PiotrLegutko-Górowska Małgorzata1 F
Puchar WieczystegoJaróg RobertGuzik Aleksandra1 E
Puchar WieczystegoWoźniak SebastianTętnowska Marlena11 B
Puchar WieczystegoWoźniak SebastianTętnowska Marlena13 A
Puchar WieczystegoPajerski BartoszSzlachtowska Jagoda23 B
Puchar WieczystegoPajerski BartoszSzlachtowska Jagoda34 C
Puchar WieczystegoDyka MaciejWojtyczko Zofia15 E
Puchar WieczystegoJaróg RobertGuzik Aleksandra1 E
Puchar WieczystegoDyka MaciejWojtyczko Zofia20 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Woźniak SebastianTętnowska Marlena15 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Woźniak SebastianTętnowska Marlena9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Woźniak SebastianTętnowska Marlena14 OPEN
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia2 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Woźniak SebastianTętnowska Marlena15 OPEN
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jaróg RobertGuzik Aleksandra1 E
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jaróg RobertGuzik Aleksandra3 E
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda19 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda3 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko Amelia1 G
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda8 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda3 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda13 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda1 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Serwatowicz MieszkoPtak Róża3 E
Polish Open ChampionshipsWoźniak SebastianTętnowska Marlena3 OPEN
Polish Open ChampionshipsWoźniak SebastianTętnowska Marlena8 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda2 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Liszka TomaszWielkiewicz Lena3 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda2 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Serwatowicz MieszkoPtak Róża2 E
Puchar Klas F, E i D Dyka MaciejWojtyczko Zofia17 E
Puchar Klas F, E i D Jaróg RobertGuzik Aleksandra8 E
Puchar Klas F, E i D Dyka MaciejWojtyczko Zofia15 E
Puchar Klas F, E i D Jaróg RobertGuzik Aleksandra10 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWoźniak SebastianTętnowska Marlena15 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWoźniak SebastianTętnowska Marlena20 OPEN
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ochyra AleksanderBabik Natalia4 E
Cracow Dance FestivalOchyra AleksanderBabik Natalia2 E
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Kalata AleksanderSznajder Agnieszka4 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Dyka MaciejWojtyczko Zofia2 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Serwatowicz MieszkoPtak Róża1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Woźniak SebastianTętnowska Marlena5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Woźniak SebastianTętnowska Marlena3 OPEN
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Dyka MaciejWojtyczko Zofia3 F
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Dyka MaciejWojtyczko Zofia1 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Liszka TomaszWielkiewicz Lena8 F
CeA Challenge Cup Puchar Dyka MaciejWojtyczko Zofia1 F
CeA Challenge Cup Puchar Serwatowicz MieszkoPtak Róża5 E
CeA Challenge Cup Puchar Kalata AleksanderSznajder Agnieszka3 D
CeA Challenge Cup Puchar Dyka MaciejWojtyczko Zofia6 F
Mysłowicki Festiwal Tańca Serwatowicz MieszkoPtak Róża6 E
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Woźniak SebastianTętnowska Marlena22 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Woźniak SebastianTętnowska Marlena11 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak SebastianTętnowska Marlena11 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak SebastianTętnowska Marlena19 OPEN
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kalata AleksanderSznajder Agnieszka1 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Liszka TomaszWielkiewicz Lena5 F
Puchar WieczystegoPajerski BartoszSzlachtowska Jagoda3 D
Puchar WieczystegoWoźniak SebastianTętnowska Marlena6 B
Puchar WieczystegoWoźniak SebastianTętnowska Marlena38 B
Puchar WieczystegoKalata AleksanderSznajder Agnieszka6 D
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Dyka MaciejWojtyczko Zofia3 F
CeA Challenge Cup Jesienny Dyka MaciejWojtyczko Zofia2 F
CeA Challenge Cup Jesienny Serwatowicz MieszkoPtak Róża2 E
Nosalowy International Dance FestivalWoźniak SebastianTętnowska Marlena9 B
Nosalowy International Dance FestivalWoźniak SebastianTętnowska Marlena6 B
Nosalowy International Dance FestivalDyka MaciejWojtyczko Zofia1 F
Nosalowy International Dance FestivalSerwatowicz MieszkoPtak Róża1 E
Mistrzostwa Polski StandardWoźniak SebastianTętnowska Marlena27 OPEN
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda2 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda3 D
Puchar Klas C, B i A Woźniak SebastianTętnowska Marlena22 B
Puchar Klas C, B i A Woźniak SebastianTętnowska Marlena8 B
Puchar Klas C, B i A Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda1 D
Puchar Klas C, B i A Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Serwatowicz MieszkoPtak Róża7 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Woźniak SebastianTętnowska Marlena7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Woźniak SebastianTętnowska Marlena5 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda2 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pajerski BartoszSzlachtowska Jagoda5 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Jaróg RobertSięka Iga5 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Jaróg RobertSięka Iga5 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Dyka MaciejWojtyczko Zofia2 F
Grand Prix Polski PTT Woźniak SebastianTętnowska Marlena4 B
Grand Prix Polski PTT Woźniak SebastianTętnowska Marlena4 B
Grand Prix Polski PTT Woźniak SebastianTętnowska Marlena13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Woźniak SebastianTętnowska Marlena13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Serwatowicz MieszkoPtak Róża5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Jaróg RobertSięka Iga5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Jaróg RobertSięka Iga8 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kalata AleksanderKiczka Natalia5 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kalata AleksanderKiczka Natalia8 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Woźniak SebastianTętnowska Marlena20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Woźniak SebastianTętnowska Marlena17 OPEN
Cracow Dance Festival Woźniak SebastianTętnowska Marlena13 B
Cracow Dance Festival Woźniak SebastianTętnowska Marlena16 B
CeA Puchar Jaróg RobertSięka Iga9 D
CeA Puchar Jaróg RobertSięka Iga10 D
47 Puchar Wieczystego Pajerski BartoszKurzak Barbara12 D
47 Puchar Wieczystego Pajerski BartoszKurzak Barbara7 D
47 Puchar Wieczystego Kalata AleksanderKiczka Natalia1 D
47 Puchar Wieczystego Kalata AleksanderKiczka Natalia1 D
47 Puchar Wieczystego Kurzak KonradKołodziej Barbara20 D
47 Puchar Wieczystego Woźniak SebastianTętnowska Marlena13 C
47 Puchar Wieczystego Kurzak KonradKołodziej Barbara24 D
47 Puchar Wieczystego Woźniak SebastianTętnowska Marlena6 C
CeA Challenge Cup Serwatowicz MieszkoPtak Róża2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kurzak KonradKołodziej Barbara1 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kurzak KonradKołodziej Barbara6 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Dyka MaciejWojtyczko Zofia2 G
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Woźniak SebastianTętnowska Marlena9 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Serwatowicz MieszkoPtak Róża3 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kalata AleksanderKiczka Natalia3 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kurzak KonradKołodziej Barbara1 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kalata AleksanderKiczka Natalia1 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Woźniak SebastianTętnowska Marlena13 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sznajder WojciechPajor Lena3 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Ochyra AleksanderBabik Natalia2 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Liszka TomaszWielkiewicz Lena1 G
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kurzak KonradKołodziej Barbara2 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kurzak KonradKołodziej Barbara2 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ochyra AleksanderBabik Natalia3 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Liszka TomaszWielkiewicz Lena1 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Dyka MaciejWojtyczko Zofia2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASznajder WojciechPajor Lena1 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASerwatowicz MieszkoPtak Róża7 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKADyka MaciejWojtyczko Zofia2 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kurzak KonradKołodziej Barbara3 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kurzak KonradKołodziej Barbara2 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Morawa AleksanderSznajder Agnieszka10 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Morawa AleksanderSznajder Agnieszka10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kalata AleksanderKiczka Natalia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurzak KonradKołodziej Barbara2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurzak KonradKołodziej Barbara5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kalata AleksanderKiczka Natalia5 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dyka MaciejWojtyczko Zofia3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaLiszka TomaszWielkiewicz Lena1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSerwatowicz MieszkoPtak Róża1 G
CeA Puchar Kurzak KonradKołodziej Barbara2 E
CeA Puchar Kurzak KonradKołodziej Barbara2 E
CeA Puchar Dyka MaciejWojtyczko Zofia2 G
CeA Puchar Serwatowicz MieszkoPtak Róża1 G
CeA Puchar Liszka TomaszWielkiewicz Lena1 H
Puchar WieczystegoKurzak KonradKołodziej Barbara1 F
Puchar WieczystegoKalata AleksanderKiczka Natalia18 D
Puchar WieczystegoKalata AleksanderKiczka Natalia6 D
Puchar WieczystegoKurzak KonradKołodziej Barbara2 F
Puchar WieczystegoWoźniak SebastianTętnowska Marlena1 D
Puchar WieczystegoWoźniak SebastianTętnowska Marlena1 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pajerski BartoszKurzak Barbara5 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pajerski BartoszKurzak Barbara2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Liszka TomaszWielkiewicz Lena1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ochyra AleksanderBabik Natalia6 F
IV OTTT Czeladź 2019 Kalata AleksanderKiczka Natalia7 D
IV OTTT Czeladź 2019 Kalata AleksanderKiczka Natalia7 D
IV OTTT Czeladź 2019 Jaróg RobertSięka Iga4 E
Puchar Rektora AGH Kurzak KonradKołodziej Barbara3 F
Puchar Rektora AGH Kurzak KonradKołodziej Barbara1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Sznajder WojciechPajor Lena2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Ochyra AleksanderBabik Natalia6 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Jaróg RobertSięka Iga4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kalata AleksanderKiczka Natalia3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kalata AleksanderKiczka Natalia2 D
OTTT DŻET 2019 Woźniak SebastianTętnowska Marlena1 D
OTTT DŻET 2019 Woźniak SebastianTętnowska Marlena1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Ochyra AleksanderBabik Natalia2 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Morawa AleksanderSznajder Agnieszka4 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sznajder WojciechPajor Lena1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Woźniak SebastianTętnowska Marlena1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Morawa AleksanderSznajder Agnieszka2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Woźniak SebastianTętnowska Marlena3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kalata AleksanderKiczka Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Sznajder WojciechPajor Lena1 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKalata DariuszSzlachtowska Jagoda2 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaOchyra AleksanderBabik Natalia1 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMorawa AleksanderSznajder Agnieszka2 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKalata AleksanderKiczka Natalia1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kalata AleksanderKiczka Natalia2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Jaróg RobertSięka Iga1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Morawa AleksanderSznajder Agnieszka1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Woźniak SebastianTętnowska Marlena4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Woźniak SebastianTętnowska Marlena1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Sznajder WojciechPajor Lena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOchyra AleksanderBabik Natalia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Jaróg RobertSięka Iga7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Sznajder WojciechPajor Lena1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kalata AleksanderKiczka Natalia1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ochyra AleksanderBabik Natalia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Jaróg RobertSięka Iga2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Morawa AleksanderSznajder Agnieszka2 E
Puchar Klas F, E i D Woźniak SebastianTętnowska Marlena6 D
Puchar Klas F, E i D Woźniak SebastianTętnowska Marlena4 D
ArtDance Cup 2019Serwatowicz MieszkoPtak Róża1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Woźniak SebastianTętnowska Marlena3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Woźniak SebastianTętnowska Marlena2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kalata AleksanderKiczka Natalia2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jaróg RobertSięka Iga1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Serwatowicz MieszkoPtak Róża2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Jaróg RobertSięka Iga5 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Serwatowicz MieszkoPtak Róża1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kalata AleksanderKiczka Natalia1 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Morawa AleksanderSznajder Agnieszka4 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sznajder WojciechPajor Lena1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sznajder WojciechPajor Lena1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ochyra AleksanderBabik Natalia2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Morawa AleksanderSznajder Agnieszka3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pajerski BartoszKurzak Barbara3 E
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Serwatowicz MieszkoPtak Róża2 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Ochyra AleksanderBabik Natalia1 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJaróg RobertSięka Iga3 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaPajerski BartoszKurzak Barbara2 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaOchyra AleksanderBabik Natalia2 G
XLV Puchar Wieczystego Kalata AleksanderKiczka Natalia5 E
XLV Puchar Wieczystego Woźniak SebastianTętnowska Marlena2 E
XLV Puchar Wieczystego Morawa AleksanderSznajder Agnieszka10 E
XLV Puchar Wieczystego Kurzak KonradMelnyk Daria13 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pajerski BartoszKurzak Barbara3 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 G
OTTT Siewierz 2018Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Jaróg RobertSięka Iga1 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kalata AleksanderKiczka Natalia4 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Woźniak SebastianTętnowska Marlena2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kurzak KonradMelnyk Daria1 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Pajerski BartoszKurzak Barbara1 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kurzak KonradMelnyk Daria2 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kalata AleksanderKiczka Natalia1 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ochyra AleksanderBabik Natalia1 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Jaróg RobertSięka Iga3 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Sznajder WojciechPajor Lena1 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Morawa AleksanderSznajder Agnieszka5 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Woźniak SebastianTętnowska Marlena1 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Ochyra AleksanderBabik Natalia1 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Woźniak SebastianTętnowska Marlena2 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Sznajder WojciechPajor Lena1 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Pajerski BartoszKurzak Barbara3 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Kurzak KonradMelnyk Daria2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Kalata AleksanderKiczka Natalia1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ochyra AleksanderBabik Natalia1 H
DŻET 2018 Woźniak SebastianTętnowska Marlena1 E
OTTT Będzin 2018Ochyra AleksanderBabik Natalia1 H
Milicz Dance Festival Ochyra AleksanderBabik Natalia1 H
KLASA 2018Kalata AleksanderKiczka Natalia2 F
KLASA 2018Ochyra AleksanderBabik Natalia1 H
KLASA 2018Jaróg RobertSięka Iga2 F
KLASA 2018Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 H
KLASA 2018Pajerski BartoszKurzak Barbara6 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁMorawa AleksanderSznajder Agnieszka3 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁPajerski BartoszKurzak Barbara1 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiSznajder WojciechPajor Lena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejMorawa AleksanderSznajder Agnieszka4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejWoźniak SebastianTętnowska Marlena2 F
PERFECT DANCE Morawa AleksanderSznajder Agnieszka4 F
PERFECT DANCE Kalata AleksanderKiczka Natalia10 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Jaróg RobertSięka Iga2 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pajerski BartoszKurzak Barbara1 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Jaróg RobertSięka Iga4 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Pajerski BartoszKurzak Barbara2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pajerski BartoszKurzak Barbara3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jaróg RobertSięka Iga1 G
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Woźniak SebastianTętnowska Marlena1 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Pajerski BartoszKurzak Barbara1 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Morawa AleksanderSznajder Agnieszka1 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wolski AntoniSowińska Aleksandra11 G
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kalata AleksanderKiczka Natalia5 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Sznajder WojciechPajor Lena1 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Jaróg RobertSięka Iga1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Woźniak SebastianTętnowska Marlena3 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pajerski BartoszKurzak Barbara1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jaróg RobertSięka Iga1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Sznajder WojciechPajor Lena1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Migiel ŁukaszKołodziej Barbara8 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kalata AleksanderKiczka Natalia7 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Pajerski BartoszKurzak Barbara1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pajerski BartoszKurzak Barbara1 G
Stars Final 2018 Kurzak KonradMelnyk Daria5 F
Stars Final 2018 Morawa AleksanderSznajder Agnieszka2 F
Stars Final 2018 Woźniak SebastianTętnowska Marlena1 F
Stars Final 2018 Pajerski BartoszKurzak Barbara1 G
Stars Final 2018 Jaróg RobertSięka Iga1 G
Mini Karnawałowy Pląs Jaróg RobertSięka Iga1 G
Mini Karnawałowy Pląs Kurzak KonradMelnyk Daria3 F
Mini Karnawałowy Pląs Morawa AleksanderSznajder Agnieszka2 F
Mini Karnawałowy Pląs Woźniak SebastianTętnowska Marlena1 F
Mini Karnawałowy Pląs Tylecki KamilKosek Karolina3 G
Mini Karnawałowy Pląs Pajerski BartoszKurzak Barbara1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Jaróg RobertSięka Iga1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Pajerski BartoszKurzak Barbara1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kalata DariuszSzlachtowska Jagoda1 H