!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA
Mława (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kornatowski TomaszZielińska Marcelina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Kornatowski TomaszZielińska Marcelina1 G
MAŁE GRAND PRIX Kornatowski TomaszZielińska Marcelina2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Kornatowski TomaszZielińska Marcelina1 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Kornatowski TomaszZielińska Marcelina1 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Kornatowski TomaszZielińska Marcelina3 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kornatowski TomaszZielińska Marcelina1 G
Małe Grand Prix Kornatowski TomaszZielińska Marcelina1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kornatowski TomaszZielińska Marcelina1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kornatowski TomaszZielińska Marcelina1 H
Gwiazdkowy TTT Jarmużewski KacperZielińska Marcelina2 G
Gwiazdkowy TTT Krystkiewicz SzymonPiłkowska Julia2 H
Gwiazdkowy TTT Piłkowski StanisławPiłkowska Natalia1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWaśniewski JakubSzumacher Patrycja30 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzumacher ArturWalczak Aleksandra13 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzumacher ArturWalczak Aleksandra5 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Jarmużewski KacperZielińska Marcelina2 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Jarmużewski KacperZielińska Marcelina1 H
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Jarmużewski KacperZielińska Marcelina1 H
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Szumacher ArturWalczak Aleksandra8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Piłkowski StanisławPiłkowska Natalia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Krystkiewicz SzymonPiłkowska Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Chrząszczewski MarcelGorzechowska Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Krystkiewicz SzymonPiłkowska Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Piłkowski StanisławPiłkowska Natalia2 H
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Szumacher ArturWelenc Katarzyna4 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Zakrzewski SzymonGiesek Julia21 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Waśniewski JakubSzumacher Patrycja28 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Zakrzewski SzymonGiesek Julia23 A
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Jarmużewski KacperZielińska Marcelina1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzumacher ArturWelenc Katarzyna18 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZakrzewski SzymonGiesek Julia5 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZakrzewski SzymonGiesek Julia16 A
OTTT FAST-STEP MOTION Szumacher ArturWelenc Katarzyna3 C
OTTT FAST-STEP MOTION Jarmużewski KacperZielińska Marcelina1 H
OTTT FAST-STEP MOTION Żelik JakubWydurska Izabela8 E
OTTT FAST-STEP MOTION Zakrzewski SzymonGiesek Julia1 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Zakrzewski SzymonGiesek Julia21 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Zakrzewski SzymonGiesek Julia16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Jarmużewski KacperZielińska Marcelina2 H
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Zakrzewski SzymonGiesek Julia32 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Zakrzewski SzymonGiesek Julia1 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Jarmużewski KacperZielińska Marcelina2 H
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Maćkowski MikołajKaczmarczyk Zuzanna2 H
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Zakrzewski SzymonGiesek Julia1 B
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Waśniewski JakubSzumacher Patrycja5 C
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Zakrzewski SzymonGiesek Julia1 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Zakrzewski SzymonGiesek Julia2 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Baran MichałWalczak Aleksandra3 D
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Baran MichałWalczak Aleksandra3 D
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Żelik JakubWydurska Izabela3 E
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Waśniewski JakubSzumacher Patrycja4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Zakrzewski SzymonGiesek Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Żelik JakubWydurska Izabela2 E
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Zakrzewski SzymonGiesek Julia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Zakrzewski SzymonGiesek Julia4 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Żelik JakubWydurska Izabela5 E
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Baran MichałWalczak Aleksandra7 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Baran MichałWalczak Aleksandra6 D
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Szumacher ArturWelenc Katarzyna4 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Szumacher ArturWelenc Katarzyna3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekŻelik JakubWydurska Izabela2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekZakrzewski SzymonGiesek Julia2 B
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Baran MichałWalczak Aleksandra5 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Baran MichałWalczak Aleksandra3 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Baran MichałWalczak Aleksandra8 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Baran MichałWalczak Aleksandra5 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Zakrzewski SzymonGiesek Julia8 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Zakrzewski SzymonGiesek Julia11 OPEN
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Zakrzewski SzymonGiesek Julia6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Szumacher ArturWelenc Katarzyna7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Baran MichałWalczak Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Baran MichałWalczak Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Zakrzewski SzymonGiesek Julia24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Zakrzewski SzymonGiesek Julia17 OPEN
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Żelik JakubWydurska Izabela4 E
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Szumacher ArturWelenc Katarzyna6 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Szumacher ArturWelenc Katarzyna5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieMorgisz DanielSzelągowska Aleksandra7 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieSzumacher ArturWelenc Katarzyna5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieŻelik JakubWydurska Izabela3 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBaran MichałWalczak Aleksandra3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBaran MichałWalczak Aleksandra2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Szumacher ArturWelenc Katarzyna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Żelik JakubWydurska Izabela5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaSzumacher ArturWelenc Katarzyna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaWaśniewski JakubSzumacher Patrycja6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaWaśniewski JakubSzumacher Patrycja8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaBaran MichałWalczak Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaBaran MichałWalczak Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaMorgisz DanielSzelągowska Aleksandra6 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Powązka PiotrReks Aleksandra54 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Zakrzewski SzymonGiesek Julia14 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Waśniewski JakubSzumacher Patrycja23 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Zakrzewski SzymonGiesek Julia7 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Waśniewski JakubSzumacher Patrycja4 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baran MichałWalczak Aleksandra5 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baran MichałWalczak Aleksandra4 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zakrzewski SzymonGiesek Julia16 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zakrzewski SzymonGiesek Julia10 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra4 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra6 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Baran MichałWalczak Aleksandra2 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Szumacher ArturWelenc Katarzyna2 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra2 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Żelik JakubWydurska Izabela4 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Zakrzewski SzymonGiesek Julia1 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Baran MichałWalczak Aleksandra2 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Zakrzewski SzymonGiesek Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra11 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Waśniewski JakubSzumacher Patrycja7 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra7 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra3 C
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Szumacher ArturWelenc Katarzyna4 C
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra10 C
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Żelik JakubWydurska Izabela5 E
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Zakrzewski SzymonGiesek Julia2 B
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Zakrzewski SzymonGiesek Julia1 B
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baran MichałWalczak Aleksandra7 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baran MichałWalczak Aleksandra5 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szumacher ArturWelenc Katarzyna4 C
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Szumacher ArturWelenc Katarzyna1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Szumacher ArturWelenc Katarzyna3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Żelik JakubWydurska Izabela4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra5 C
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychSiemianowski MateuszWoźniak Aleksandra21 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychSiemianowski MateuszWoźniak Aleksandra18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Szumacher ArturWelenc Katarzyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra8 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra6 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Powązka PiotrReks Aleksandra5 B
XIII Mława Open Żelik JakubWydurska Izabela2 E
XIII Mława Open Zakrzewski SzymonGiesek Julia2 B
XIII Mława Open Powązka PiotrReks Aleksandra4 B
XIII Mława Open Zakrzewski SzymonGiesek Julia2 B
XIII Mława Open Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra5 C
XIII Mława Open Szumacher ArturWelenc Katarzyna3 C
XIII Mława Open Baran MichałWalczak Aleksandra1 D
XIII Mława Open Baran MichałWalczak Aleksandra3 D
XIII Mława Open Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra3 C