!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Wynki turniejów rangi Grand Prix Polski organizowanych w FTS
Filtruj:
Kategorie:
































































































































































































1Czerski NorbertBalon Celina MalwinaCorte Dance Progress
1Czerski NorbertBalon Celina MalwinaCorte Dance Progress
2Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
2Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
3Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING
3Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING
4Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
4Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
5Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
5Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
6Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
6Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
7Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
7Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
7Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
7Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
9Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
9Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
10Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
10Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
10Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
10Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
1Sawicki JakubMiłek DagmaraCONTRA SPORT
1Sawicki JakubMiłek DagmaraCONTRA SPORT
2Smoliński KonradKról EwelinaST Magic
2Smoliński KonradKról EwelinaST Magic
3Koguciuk JakubKarowicz-Bienias SylwiaFEELING
3Koguciuk JakubKarowicz-Bienias SylwiaFEELING
4Wojtania SebastianSzałęga KamilaST Magic
4Wojtania SebastianSzałęga KamilaST Magic
5Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
5Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
6Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
6Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
7Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
7Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
8Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
8Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
8Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
8Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
10Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
10Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
10Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
10Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
12Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE
12Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
12Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE
12Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
14Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
14Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
3Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
4Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
5Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
6Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo
7Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
8Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT
9Krajniewski KamilRzeźnik MartaTKS DANCE&DANCE
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
1Smoliński KonradKról EwelinaST Magic
2Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
2Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
2Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
3Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
3Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
3Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
4Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
4Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
4Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
5Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
5Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
6Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
6Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
7Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
7Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
7Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
8Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE
8Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT
8Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE
9Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress
9Krajniewski KamilRzeźnik MartaTKS DANCE&DANCE
9Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress
10Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
10Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
10Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
11Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
11Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
12Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
12Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
13Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
13Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
14Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR
14Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR
15Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
15Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
15Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
15Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
17Sudin BorysPreś EwelinaKTT DUET
17Sudin BorysPreś EwelinaKTT DUET
18Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
18Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
18Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
18Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
18Krajniewski KamilRzeźnik MartaTKS DANCE&DANCE
21Gajtkowski KarolNowicka DominikaTKS DANCE&DANCE
21Gajtkowski KarolNowicka DominikaTKS DANCE&DANCE
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
2Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
3Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
3Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
4Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaPERFECT DANCE
4Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaPERFECT DANCE
5Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
5Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
6Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
6Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
7Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
7Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
8Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
8Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
9Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
9Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
10Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
10Koprowski Wojciech SebastianWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
10Koprowski Wojciech SebastianWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
10Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
12Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
12Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
13Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
13Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
13Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
13Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
15Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
15Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
16Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR
16Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR
17Krajniewski KamilRzeźnik MartaTKS DANCE&DANCE
17Krajniewski KamilRzeźnik MartaTKS DANCE&DANCE
18Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
18Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
19Gajtkowski KarolNowicka DominikaTKS DANCE&DANCE
19Gajtkowski KarolNowicka DominikaTKS DANCE&DANCE
1Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
2Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja
4Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
5Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
6Jarosz FranciszekLewińska JuliaTempo
7Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
8Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO
9Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
10Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
11Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
1Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
2Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
3Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
4Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
5Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
6Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
7Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
8Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
9Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE
9Nowicki HubertKyrei SofiiaCorte Dance Progress
11Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE
1Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport
4Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY
5Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE
6Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS DANCE ACADEMY
7Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE
8Gutowski TomaszŻybort Oliwia CecyliaCentrum Trójmiasto
9Kubacki StanisławBrodziak AmeliaISKRA
10Bochnak StanisławBakalarz JuliaTKS DANCE&DANCE
11Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
1Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport
4Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS DANCE ACADEMY
5Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE
6Kubacki StanisławBrodziak AmeliaISKRA
7Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE
8Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY
9Bochnak StanisławBakalarz JuliaTKS DANCE&DANCE
10Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
1Czerski NorbertBalon Celina MalwinaCorte Dance Progress
2Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING
3Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
4Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
5Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
6Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
7Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
1Khersonskyy FedorKaczyńska AgataClassic Dance Sport
2Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
3Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
4Koguciuk JakubKarowicz-Bienias SylwiaFEELING
5Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
6Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
7Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
1Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
2Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
3Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
4Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
5Koprowski Wojciech SebastianWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
6Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
7Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
8Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
9Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
10Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
11Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
1Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
2Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
3Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
4Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
5Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
6Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress
7Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
8Rytel SzymonMyślińska MartaUKS DANCE ACADEMY
9Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
10Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
11Sudin BorysPreś EwelinaKTT DUET
12Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
1Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
2Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja
3Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
4Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
5Jarosz FranciszekLewińska JuliaTempo
6Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
7Telesiewicz KrystianGutowska KingaARTDANCE
8Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
9Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
10Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport
1Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
2Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
3Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
4Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
5Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
6Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
7Nowicki HubertKyrei SofiiaCorte Dance Progress
8Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport
1Bartelik PawełKopiec HannaELITA
2Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
3Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
4Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
5Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
6Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
7Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
8Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
1Koguciuk JakubKarowicz-Bienias SylwiaFEELING
2Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
3Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE
4Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
5Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
6Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE
7Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
1Protsenko OleksiiWieteska JuliaJANTAR
2Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
3Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
4Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
5Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
6Sudin BorysPreś EwelinaKTT DUET
7Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
7Lubiński FilipKocięcka ZuzannaBLACK DANCE
9Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
9Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
11Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
1Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
2Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
3Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
4Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
5Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
6Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
7Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
8Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
9Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
1Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
2Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaPERFECT DANCE
3Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
4Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
5Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo
6Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
7Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT
8Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
1Niezhentsev MykytaFilińska ZofiaIMPET TEAM
2Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
3Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
4Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
5Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT
6Żukowski JakubGnutek MajaLATINO CAFE
7Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
1Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
2Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaPERFECT DANCE
3Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
4Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
5Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
6Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
7Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
8Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
9Koprowski Wojciech SebastianWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
9Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
11Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
12Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
13Balon KrzysztofŻemło Wanesa SylwiaAIDA
14Włoch IgorWłoch AleksandraAIDA
1Niezhentsev MykytaFilińska ZofiaIMPET TEAM
2Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA
3Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
4Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
5Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
6Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
7Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress
8Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
9Iwicki JakubLewandowska WeronikaJANTAR
10Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
11Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR
12Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
1Czerski NorbertBalon Celina MalwinaCorte Dance Progress
2Mrowiec AdrianNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
3Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
4Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
5Michalak KrystianCichowska GabrielaStrefa Tańca
6Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
7Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
8Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Khersonskyy FedorKaczyńska AgataClassic Dance Sport
2Koguciuk JakubKarowicz-Bienias SylwiaFEELING
3Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
4Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
5Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
6Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
7Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
2Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
3Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
4Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
5Miś JakubJałocha WiktoriaKS M-TEAM
6Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
7Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
8Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL
9Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
1Niezhentsev MykytaFilińska ZofiaIMPET TEAM
2Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
3Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
4Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
5Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
6Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress
7Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
8Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
9Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM
10Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
11Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
12Oleksy ŁukaszFigurska MartaKS M-TEAM
13Miś JakubJałocha WiktoriaKS M-TEAM
14Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX
1Jarosz FranciszekLewińska JuliaTempo
2Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
3Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport
4Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
5Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
6Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO
7Nowicki HubertKyrei SofiiaCorte Dance Progress
8Żałko SzymonNemcova Martina NelaUKTS CORDEX
1Radziejewski JuliuszKruszyńska MartaOLIMP SPORT
2Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
3Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
4Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport
5Żałko SzymonNemcova Martina NelaUKTS CORDEX
6Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
7Nowicki HubertKyrei SofiiaCorte Dance Progress
1Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY
2Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM
3Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS DANCE ACADEMY
4Kaźmierczak DamianSadowska MariannaTOP DANCE
5Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE
6Bakacz MichałChrobak AleksandraPM
7Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
8Chraplak MarcelKarwowska PolaSKT Fabryka Tanca
9Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
1Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS DANCE ACADEMY
2Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE
3Chraplak MarcelKarwowska PolaSKT Fabryka Tanca
4Kaźmierczak DamianSadowska MariannaTOP DANCE
5Bakacz MichałChrobak AleksandraPM
6Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT
7Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
8Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY
9Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM
9Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
1Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
2Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
3Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
4Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
5Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
6Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
7Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
2Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
3Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE
4Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE
5Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
6Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
7Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
8Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
2Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
3Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
4Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
5Koprowski Wojciech SebastianWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
6Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
7Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
7Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
9Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
10Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
11Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
1Protsenko OleksiiWieteska JuliaJANTAR
2Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE
3Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
4Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
5Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
6Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
7Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
8Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
9Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
10Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
10Lubiński FilipKocięcka ZuzannaBLACK DANCE
12Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE
13Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR
14Rytel SzymonMyślińska MartaUKS DANCE ACADEMY
15Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
16Iwicki JakubLewandowska WeronikaJANTAR
17Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
18Pilecki JakubPolakowska WeronikaPROMENADA
19Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR
20Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
3Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS
4Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
5Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja
6Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
7Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
7Jarosz FranciszekLewińska JuliaTempo
9Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
10Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW
11Żałko SzymonNemcova Martina NelaUKTS CORDEX
12Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska AlicjaPAKTAN
12Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
12Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
3Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS
4Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
5Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
6Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
7Żałko SzymonNemcova Martina NelaUKTS CORDEX
8Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
9Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
10Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
11Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska AlicjaPAKTAN
11Szoła BorysBonk ZofiaStakato
1Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
2Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
3Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTempo
4Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
5Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
6Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
7Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
8Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
9Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
10Szafrański DawidPrzetacznik Dalia MariaFOCUS
11Kaszuba PiotrDudar WeronikaPROMENADA
12Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN
1Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
2Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
3Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
4Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
5Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
6Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
7Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
7Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
9Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS
10Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
11Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN
12Kaszuba PiotrDudar WeronikaPROMENADA
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
2Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
3Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
4Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
5Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
6Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
7Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA
7Jarosz FranciszekLewińska JuliaTempo
9Popowicz Aleksy SebastianAntos AleksandraAMBER
10Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
11Balon KrzysztofŻemło Wanesa SylwiaAIDA
12Cadler JakubHendzel Wiktoria WeronikaPASJA
12Szymczyk MikołajSzałek Kornelia KatarzynaPASJA
14Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport
14Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
16Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
17Jedynak PawełZeuge NellFUZJA
17Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW
19Bielawski RochSwarcewicz AmeliaAIDA
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
2Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
3Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
4Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
5Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
6Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
7Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
8Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
9Popowicz Aleksy SebastianAntos AleksandraAMBER
10Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
11Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
11Drab MichałKatlewska AleksandraPM
11Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport
14Nowicki HubertKyrei SofiiaCorte Dance Progress
15Cadler JakubHendzel Wiktoria WeronikaPASJA
16Jedynak PawełZeuge NellFUZJA
1Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress
2Kacprowicz JakubSzpak ZuzannaBLACK DANCE
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
5Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
6Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
7Orzechowski DamianWilanowska MartynaAKTT
8Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
9Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
10Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
11Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS
1Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK
2Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
5Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaFEELING
6Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
7Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
8Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
9Kurkiewicz MariuszEich MartynaStakato
9Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos
4Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos
5Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA
6Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ
7Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS
8Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos
4Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA
5Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos
6Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ
7Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS
8Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
1Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
2Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport
3Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
4Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
5Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo
6Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING
7Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
8Zając AdamKraśnicka ZofiaKTT DUET
9Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT
10Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET
11Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Paszewski PiotrMozdyniewicz Marta ŁucjaPM
2Urbański PawełCieślińska Melania HonorataFEELING
3Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
4Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
5Krupa MateuszNonko OleksandraPM
6Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
7Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
8Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Kacprowicz JakubSzpak ZuzannaBLACK DANCE
2Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
3Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo
4Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
5Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET
6Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
7Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
8Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
1Krupa MateuszNonko OleksandraPM
2Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
3Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
4Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
5Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
3Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE
4Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
5Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
6Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
7Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
8Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
9Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
10Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
11Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
11Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
13Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
3Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
4Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTempo
5Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
6Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
7Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
8Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
9Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
10Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
11Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTempo
12Kozub Bartosz AndrzejKujawa KarinaPASJA
13Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
13Krzysztofiak MateuszBorysławska WiktoriaTempo
15Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
1Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS
2Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
3Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
5Brzozowski GrzegorzŁukaszun JuliaST Magic
6Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW
7Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
8Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
9Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska AlicjaPAKTAN
10Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
10Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
1Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS
2Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
3Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA
4Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
5Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
6Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
7Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
8Drewkowski KacperKot MartynaAMBER
9Dolegała KrystianKnyszyńska NikolaJANTAR
10Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska AlicjaPAKTAN
1Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
2Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
3Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
4Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
5Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
6Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
7Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
8Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
9Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
1Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec
2Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA
3Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
4Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
5Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA
6Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
7Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP SPORT
8Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
9Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
10Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
11Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE
12Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
12Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE
12Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Nadolny JakubDroganowska Antonina WeronikaSKT Fabryka Tanca
2Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
3Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE
4Latoszek JakubBociąg MarikaTOP DANCE
5Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
6Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
7Jedynak PawełZeuge NellFUZJA
1Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA
2Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
3Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos
4Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE
5Nadolny JakubDroganowska Antonina WeronikaSKT Fabryka Tanca
6Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
7Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
8Ciupa JakubZmudczyńska MartaBLACK DANCE
9Latoszek JakubBociąg MarikaTOP DANCE
10Jedynak PawełZeuge NellFUZJA
1Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
2Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
3Michalak KrystianCichowska GabrielaStrefa Tańca
4Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
5Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
6Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
7Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
8Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
9Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
2Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
3Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
4Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
5Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA
4Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos
5Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos
6Parulski Alan SzymonWawrzynowska JuliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
7Ciesielski MateuszKrzemińska KajaCONTRA SPORT
8Nogalski BartoszGrzankowska OliwiaBLACK DANCE
9Kępka JakubRosanowska WeronikaBLACK DANCE
9Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress
2Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos
3Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos
5Parulski Alan SzymonWawrzynowska JuliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
6Ciesielski MateuszKrzemińska KajaCONTRA SPORT
7Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
8Kępka JakubRosanowska WeronikaBLACK DANCE
9Nogalski BartoszGrzankowska OliwiaBLACK DANCE
1Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
2Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
3Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
4Zając AdamKraśnicka ZofiaKTT DUET
5Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
1Paszewski PiotrMozdyniewicz Marta ŁucjaPM
2Espenszyt KewinStefaniak ZofiaPM
3Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
4Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP SPORT
5Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
6Marchewka Marcel OliwierLipok IzabelaOLIMP SPORT
7Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
8Domiter HubertWąsacz KarolinaELITA
1Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
2Kurkiewicz MariuszEich MartynaStakato
1Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
2Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP SPORT
3Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
4Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM
5Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
6Kurkiewicz MariuszEich MartynaStakato
1Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
2Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
3Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET
4Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
5Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
6Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTempo
7Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
8Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
9Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
1Krupa MateuszNonko OleksandraPM
2Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
3Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
4Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM
5Turski JanBonk ZuzannaStakato
6Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
7Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM
8Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
9Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
1Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK
2Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
3Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress
4Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport
5Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
6Mrowiec AdrianNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
7Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK
8Conder SzymonKaczmarek DorotaCorte Dance Progress
9Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
10Zając AdamKraśnicka ZofiaKTT DUET
11Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING
12Czopiński KonradMakhnyuk SofiyaZAMEK
13Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
14Plona PatrykDębek JuliaAKAT
15Michrowski Grzegorz TomaszKarowicz-Bienias SylwiaST MASTER DANCE
1Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaFEELING
2Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
3Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
4Biernat JarosławRutkowska WiktoriaFEELING
5Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP SPORT
6Plona PatrykDębek JuliaAKAT
7Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
8Michrowski Grzegorz TomaszKarowicz-Bienias SylwiaST MASTER DANCE
1Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
2Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
3Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
4Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
5Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow
6Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
7Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
8Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
9Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
9Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTempo
11Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
12Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
13Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
14Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
15Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
16Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
17Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
18Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
1Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
2Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
3Szafrański JakubRychlica KatarzynaDANCE IMPERIUM
4Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
5Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
6Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM
7Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
8Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
9Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM
10Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
11Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
12Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
13Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
14Borkowski JanNowicka NataliaStrefa Tańca
15Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraStrefa Tańca
16Turski JanBonk ZuzannaStakato
17Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
18Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
19Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT
1Bartelik PawełKowal MagdalenaTHE BEST
2Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport
3Nowoświat MikołajSamek MagdalenaSKT STYL
4Czerski NorbertTygielska KarolinaCONTRA SPORT
5Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
6Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
7Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
8Kunda SzymonFrankowska SandraCENTRUM KULTURY I SPORTU
9Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
10Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
11Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
12Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCentrum Trójmiasto
13Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT
1Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA
2Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaELITA
3Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
4Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
5Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaBLACK DANCE
6Wojtania SebastianSzałęga KamilaST Magic
7Sedov VladislavŻylińska EwaBLACK DANCE
8Świtalski ŁukaszRompczyk PaulinaKTT DUET
9Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
10Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
11Ożga ŁukaszPoprawa AleksandraPERFECT DANCE
11Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM
1Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE
2Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
3Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS
4Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR
5Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
1Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaBLACK DANCE
1Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
2Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP SPORT
2Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
3Ciesielski JanRosińska LuizaSKT Fabryka Tanca
3Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
4Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
4Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
5Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
6Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR
6Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
7Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM
8Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM
9Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
9Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress
11Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM
12Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
13Żukowski JakubGnutek MajaPROGRESS
14Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
16Turski JanBonk ZuzannaStakato
17Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR
18Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
19Kurkiewicz MariuszEich MartynaStakato
20Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
1Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
2Górczak KasperKowalska NataliaUKS TIGER TEAM
3Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
4Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
6Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
7Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow
8Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET
9Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
10Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
11Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
11Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress
13Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
14Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM
15Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
16Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
17Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
18Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER
19Navatski MiraslauSawicka KlaudiaKTT DUET
20Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
3Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
4Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
5Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress
6Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
7Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
7Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
9Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca
9Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK
11Studziński MateuszSzalewska NataliaFOCUS
12Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT
13Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
13Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
3Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
4Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
5Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
6Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK
7Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
8Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
9Borkowski JanNowicka NataliaStrefa Tańca
10Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress
11Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
12Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
13Studziński MateuszSzalewska NataliaFOCUS
14Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca
15Bloch BartoszWieteska JuliaJANTAR
16Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT
17Dąbkowski KacperSokołowska MartynaFOCUS
18Dolegała KrystianKnyszyńska NikolaJANTAR
1Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
2Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
3Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
4Kunda SzymonFrankowska SandraCENTRUM KULTURY I SPORTU
5Matczak MaciejNatywo MartaCentrum Trójmiasto
6Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
7Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT
8Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
9Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
10Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCentrum Trójmiasto
11Michalski KordianGrudzińska AleksandraTempo
1Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA
2Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaELITA
3Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
4Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
5Świtalski ŁukaszRompczyk PaulinaKTT DUET
6Ożga ŁukaszPoprawa AleksandraPERFECT DANCE
7Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM
8Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
9Michrowski Grzegorz TomaszKarowicz-Bienias SylwiaST MASTER DANCE
1Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
2Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
3Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
4Prisiazhnyi DmitriiPrisiazhnaya DariaOLIMP SPORT
1Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
2Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP SPORT
3Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
4Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
5Prisiazhnyi DmitriiPrisiazhnaya DariaOLIMP SPORT
6Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
7Ploetzing AleksanderLewandowska WeronikaJANTAR
1Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
2Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress
3Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
4Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca
5Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
6Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
7Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
8Gavrilov VladislavKhodorovskaia MariiaArta
9Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
10Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER
11Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaArta
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
2Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
3Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
4Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress
5Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
6Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
7Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
8Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca
9Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos
10Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR
10Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER
12Bloch BartoszWieteska JuliaJANTAR
13Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaArta
14Gavrilov VladislavKhodorovskaia MariiaArta
14Brunka WitoldBuława NataliaUKS Bailamos
1Czerski NorbertTygielska KarolinaZAMEK
2Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport
3Nowoświat MikołajSamek MagdalenaSKT STYL
4Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK
5Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
6Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT
7Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
8Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCentrum Trójmiasto
9Postovit KostiantynMamchur IrynaMAESTRO
1Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA
2Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaELITA
3Urbański PawełCieślińska Melania HonorataZAMEK
4Domiter HubertWąsacz KarolinaELITA
5Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
6Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
7Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM
8Ożga ŁukaszPoprawa AleksandraPERFECT DANCE
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
2Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
3Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
4Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
6Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress
7Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
8Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
9Alwasiak KarolSabanovic IsabellaUKS TIGER TEAM
10Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
11Fedotov OleksandrBatyrkhanova KaterynaLILIIA
12Yampolskyi EduardSeroizhko DariaMAESTRO
13Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM
14Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA
14Bloshenko VladyslavBondar KarynaMAESTRO
16Pelykh DenysKotets DariaLILIIA
17Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER
18Tishchenko KostiantynLovchyna SofiiaLILIIA
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
2Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
3Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
4Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM
5Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
6Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM
7Żukowski JakubGnutek MajaPROGRESS
8Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress
9Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
10Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM
11Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
12Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA
13Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM
14Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
15Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM
16Yegorov OlegSavytska YelizavetaMAESTRO
1Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCorteTop Dance
2Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE
3Matczak MaciejNatywo MartaCentrum Trójmiasto
4Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
5Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
6Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
7Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
8Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCentrum Trójmiasto
9Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
10Michalski KordianGrudzińska AleksandraTempo
11Gaj OskarGodawa JuliaFEELING
11Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
1Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA
2Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
3Biernat JarosławRutkowska WiktoriaFEELING
4Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
5Świtalski ŁukaszRompczyk PaulinaKTT DUET
6Sedov VladislavŻylińska EwaBLACK DANCE
7Ślusarski GrzegorzKarpińska PaulinaJANTAR
8Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
9Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE
10Kozar Artur GerardPasieka Sandra KatarzynaFEELING
10Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM
12Perdeusz MarcinStypik MichalinaLATINO CAFE
13Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE
14Gaj OskarGodawa JuliaFEELING
1Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR
2Litorowicz OskarStaszak AleksandraTempo
1Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP SPORT
2Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
3Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR
1Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
2Górczak KasperKowalska NataliaUKS TIGER TEAM
3Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET
4Więch MaciejDeluga KarolinaCONTRA SPORT
5Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
6Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow
7Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
8Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
9Alwasiak KarolSabanovic IsabellaUKS TIGER TEAM
10Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
11Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM
11Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTempo
13Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress
14Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
15Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
16Kozub Bartosz AndrzejKujawa KarinaPASJA
16Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER
18Matłoka MateuszMyślińska MartaST PYRAS
1Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
2Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM
3Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
4Żukowski JakubGnutek MajaPROGRESS
5Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM
6Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
7Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
8Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress
8Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE
10Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
11Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM
12Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
13Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
14Mikołajczak MateuszGrądziel InezLATINO CAFE
15Turski JanBonk ZuzannaStakato
16Szefler CezaryWasiołka KarolinaBLACK DANCE
17Lubiński FilipKocięcka ZuzannaBLACK DANCE
18Kurkiewicz MariuszEich MartynaStakato
19Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
20Matłoka MateuszMyślińska MartaST PYRAS
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
2Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR
3Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
4Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET
5Leciej RafałPolotniak ValeriaPM
6Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT
1Kieszek MichałStefańska JuliaJANTAR
2Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
3Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
4Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA
5Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET
6Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM
7Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT
8Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
2Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
3Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
4Krupa MateuszBillings NicolePM
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
6Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
7Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE
7Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET
9Szczepaniak Marcin DanielWielądek Sandra WiktoriaCorteTop Dance
10Leciej RafałPolotniak ValeriaPM
11Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
12Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW
13Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
14Dykta MikołajMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
15Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER
1Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
2Krupa MateuszBillings NicolePM
3Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE
4Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET
5Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM
6Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
7Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
8Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE
9Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
10Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
11Mikołajczak MateuszGrądziel InezLATINO CAFE
12Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW
12Wawrzonkowski ErnestLipok IzabelaOLIMP SPORT
14Dykta MikołajMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
1Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaKTT DUET
2Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCorteTop Dance
3Jarzyna MichałTomaka MagdalenaCorteTop Dance
4Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE
5Dobak MaciejPechner MagdalenaCorteTop Dance
6Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
7Pawlak KamilRafińska Klaudia KarolinaCORTE TOP DANCE
7Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
9Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
10Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK
11Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT
12Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT
13Stoksik SebastianKaczmarek DorotaCorteTop Dance
14Plona PatrykDębek JuliaAKAT
15Michalski KordianGrudzińska AleksandraTempo
16Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT
1Brzozowski MateuszMożdżonek JustynaFEELING
2Biernat JarosławRutkowska WiktoriaFEELING
3Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
4Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
5Świtalski ŁukaszRompczyk PaulinaKTT DUET
6Masalon FilipKowalczyk MartaFEELING
7Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
8Michrowski Grzegorz TomaszKarowicz-Bienias SylwiaST MASTER DANCE
9Żmijewski DominikBrodawka OlgaClassic Dance Sport
10Wielogórski KarolJagielska MartaLATINO CAFE
11Laskowski DawidKaczmarek EwelinaAT SMOOTH
12Perdeusz MarcinStypik MichalinaLATINO CAFE
13Plona PatrykDębek JuliaAKAT
14Marszewski JakubSzczupakowska LidiaLATINO CAFE
15Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
2Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
4Zarzycki HubertMałczak MajaCorte Dance Progress
5Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
6Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
7Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
8Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow
9Woś KacperNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
10Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET
11Karpiński WiktorCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM
12Leciej RafałPolotniak ValeriaPM
13Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
13Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW
15Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP
15Falkowski MikołajStaszak AleksandraUKS TEMPO
17Prisiazhnyi DmitriiMishenkina AnnaOLIMP SPORT
18Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
19Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER
1Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
2Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
4Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET
5Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM
6Zarzycki HubertMałczak MajaCorte Dance Progress
7Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
8Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW
9Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
10Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP
11Prisiazhnyi DmitriiMishenkina AnnaOLIMP SPORT
11Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
1Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCorteTop Dance
2Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
3Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE
4Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport
5Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE
6Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
7Fejklowicz PiotrNiedośpiał AnnaMCT
8Sypień Michał MaciejŻółtowska DelfinaAKTT
9Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
10Jacek AdamZielińska PaulinaTKS DANCE&DANCE
11Laschewski KrystianZielińska MałgorzataTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
12Masalon FilipKowalczyk MartaFEELING
13Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCentrum Trójmiasto
13Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT
15Klimaszyński PiotrKowalczyk AgnieszkaAS
1Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec
2Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
3Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA
4Kozów DawidKozów KarolinaOLIMP SPORT
5Bil Jakub KacperLasek GabrielaFEELING
6Zagaja KordianŻylińska EwaJANTAR
7Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
8Ślusarski GrzegorzKarpińska PaulinaJANTAR
9Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
10Świtalski ŁukaszRompczyk PaulinaCentrum Trójmiasto
11Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
12Kunda MateuszSzczepanek IgaKIEPURA
13Masalon FilipKowalczyk MartaFEELING
14Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
15Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT
16Żmijewski DominikBrodawka OlgaClassic Dance Sport
17Laschewski KrystianZielińska MałgorzataTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
18Ptak DanielCieślak Weronika AgnieszkaDANCE CENTER
19Ludwicki SzymonSosnowska PaulinaLATINO CAFE
20Wronikowski KamilJankowska PaulinaLATINO CAFE
1Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport
2Konstantinos DimitriadisFuryk AnnaST PYRAS
3Pawłowski MateuszGłowacka AdriannaISKRA
4Bęczkowski PawełKobielska AleksandraPrestige
5Siedlecki CezaryGórczak DominikaCreative Dance
1Andersen RobertPaduch KlaudiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
2Czajka KacperWerblińska GabrielaISKRA
3Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
4Pawłowski MateuszGłowacka AdriannaISKRA
5Hyra ArseniiButko VianaClassic Dance Sport
6Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia TeresaDANCE CENTER
7Siedlecki CezaryGórczak DominikaCreative Dance
8Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE
9Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE
1Kacprowicz JakubSzpak ZuzannaBLACK DANCE
2Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Zarzycki HubertMałczak MajaCorte Dance Progress
4Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
5Bienioszek Miłosz WojciechGlinkowska Kamila WeronikaPrestige
6Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
7Ciesielski JanRosińska LuizaSKT Fabryka Tanca
8Orzechowski DamianOłów DominikaAKTT
9Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
10Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE
11Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow
12Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW
13Stępniewski OskarPinkowska KatarzynaStrefa Tańca
14Grabowski FilipWilanowska MartynaAKTT
15Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
16Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT
17Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET
18Gosławski-Żeligowski MieszkoCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM
19Dykta MikołajMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
20Piskorski FabianDargacz AgataDANCE FLOW
1Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
2Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
3Ciesielski JanRosińska LuizaSKT Fabryka Tanca
4Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
5Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE
6Hyra ArseniiButko VianaClassic Dance Sport
7Duda DawidPrisiazhnaya DariaFEELING
8Liber KamilKędzierska KlaudiaJANTAR
9Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW
9Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET
11Ryński RemigiuszMorawska MariaAS
12Stępniewski OskarPinkowska KatarzynaStrefa Tańca
13Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress
14Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
15Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
16Grabowski FilipWilanowska MartynaAKTT
17Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT
18Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
19Dykta MikołajMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
1Krupa MateuszBillings NicolePM
2Górczak KasperKowalska NataliaUKS TIGER TEAM
3Kruger AlexGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
4Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
5Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
6Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
7Haftka PawełKalębka MariannaBLACK DANCE
8Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca
9Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
10Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaArta
11Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
11Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
13Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
14Szumczyk PrzemysławLewandowska MartaAS
15Zając Daniel MichałKlimczak MariaDANCE CENTER
16Gavrilov VladislavKukhto DariaArta
16Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
1Krupa MateuszBillings NicolePM
2Kruger AlexGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
3Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
4Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE
5Haftka PawełKalębka MariannaBLACK DANCE
6Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM
7Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
8Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
9Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
10Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca
11Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
12Bloch BartoszWieteska JuliaJANTAR
13Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
14Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
15Zakharov DaniilGalushka EkaterinaArta
16Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaArta
17Gavrilov VladislavKukhto DariaArta
1Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
2Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto
3Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport
4Czerski NorbertTygielska KarolinaZAMEK
5Dobak MaciejPechner MagdalenaCorteTop Dance
6Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE
7Jarzyna MichałTomaka MagdalenaCorteTop Dance
8Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT
9Jacek AdamZielińska PaulinaTKS DANCE&DANCE
10Laschewski KrystianZielińska MałgorzataTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA