!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Wynki turniejów rangi Mistrzostwa Polski organizowanych w FTS
Filtruj:
Kategorie:












































































































































































































1Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
2Krajewski AntoniZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
3Grochowski Dawid FilipBonk IgaTempo
4Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
5Połętek PatrykKról EmiliaMCT
6Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
7Khersonskyy FedorKaczyńska AgataClassic Dance Sport
8Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
9Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
10Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
11Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
12Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
13Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
14Chabasiński ErykJanicka WeronikaUKS DANCE ACADEMY
15Semrau AdamBochen ZofiaUKS DANCE ACADEMY
16Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
17Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
18Neufeld PiotrLewandowska MartaBLACK DANCE
1Protsenko OleksiiWieteska JuliaJANTAR
2Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
3Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
4Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
5Wawrzonkowski ErnestNiepsujewicz Oliwia KingaOLIMP SPORT
6Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
7Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
8Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
8Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
8Rudak MateuszDydak WiktoriaST Magic
11Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
12Rytel SzymonMyślińska MartaUKS DANCE ACADEMY
13Siekierski DawidDaciów BiankaAMBER
14Lubiński FilipKocięcka ZuzannaBLACK DANCE
14Waszak MaksymilianMoszczyńska KorneliaST PYRAS
16Pilecki JakubPolakowska WeronikaPROMENADA
17Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
18Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE
18Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraStrefa Tańca
20Korycki DanielGoleń GabrielaStrefa Tańca
21Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
22Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
23Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT
24Neufeld PiotrLewandowska MartaBLACK DANCE
25Ciupa JakubZmudczyńska MartaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
1Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY
2Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR
3Cieciorowski MarcelMateja JagodaUKS TIGER TEAM
4Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY
5Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA
6Mech KarolSilva MartaELITA
7Dutka JakubStadnik NataliaPASJA
8Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR
9Kaźmierczak DamianSadowska MariannaTOP DANCE
10Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport
11Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM
12Żmijewski MarcelCiechorska MichalinaJANTAR
13Daszkowski SzymonCzarnecka LidiaARTDANCE
14Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS DANCE ACADEMY
15Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ
16Pietras GabrielHinca KorneliaBLACK DANCE
17Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
18Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance
19Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR
20Parulski Alan SzymonWiśniewska Julia AgnieszkaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
20Kosiorek JulianPodhajska NataliaPROMENADA
20Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT
23Szyc AlanKwaśna LauraCentrum Trójmiasto
23Woliński BartoszKonarzewska MajaJANTAR
25Bochnak StanisławBakalarz JuliaTKS DANCE&DANCE
26Czapiewski DominikKwapisz OliviaAT PIĘTRO WYŻEJ
26Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM
28Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU
28Łabędzki KamilHnat EmiliaFOCUS
30Nowacki Krzysztof MateuszGórczak Julia LenaUKS TIGER TEAM
31Cybul MarcelNowacka KingaKM
31Sokół TomaszWasiłyszyn KorneliaJANTAR
33Chmurzyński Bartłomiej SławomirDerlatka GabrielaFOCUS
34Jankowski Martin TomaszAnanicz Nina AleksandraFOCUS
1Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY
2Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR
3Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA
4Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS DANCE ACADEMY
5Kaźmierczak DamianSadowska MariannaTOP DANCE
6Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport
7Mech KarolSilva MartaELITA
8Laps JanMarcinkowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT
9Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ
10Cybul MarcelNowacka KingaKM
11Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR
12Kosiorek JulianPodhajska NataliaPROMENADA
13Dutka JakubStadnik NataliaPASJA
14Bochnak StanisławBakalarz JuliaTKS DANCE&DANCE
14Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
16Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance
16Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR
18Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY
19Szyc AlanKwaśna LauraCentrum Trójmiasto
19Łabędzki KamilHnat EmiliaFOCUS
19Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM
22Pietras GabrielHinca KorneliaBLACK DANCE
23Parulski Alan SzymonWiśniewska Julia AgnieszkaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
24Żmijewski MarcelCiechorska MichalinaJANTAR
25Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT
26Woliński BartoszKonarzewska MajaJANTAR
27Chmurzyński Bartłomiej SławomirDerlatka GabrielaFOCUS
27Czapiewski DominikKwapisz OliviaAT PIĘTRO WYŻEJ
29Jankowski Martin TomaszAnanicz Nina AleksandraFOCUS
30Sokół TomaszWasiłyszyn KorneliaJANTAR
31Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM
31Wiśniewski KrzysztofBieraga ZofiaJANTAR
33Nowacki Krzysztof MateuszGórczak Julia LenaUKS TIGER TEAM
34Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU
1Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaST PYRAS
2Buczyński KamilBekdas BlankaCorte Dance Progress
3Radkiewicz HubertNowak OlgaUKS TIGER TEAM
4Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE
5Zięba MichałOlesiejuk NataliaIMPET TEAM
6Rysiewski FilipSerówka ZuzannaISKRA
7Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA
8Śliwa KonradBuczek HannaJANTAR
9Szewczyk JanBartkiewicz MajaFEELING
9Korczyk Tymoteusz KazimierzPietraszewska Marta AlicjaSKT Fabryka Tanca
11Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE
11Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT
13Wandycz OlafMrzewa MartaPASJA
14Sarkowicz MarcelJaskólska AmeliaUKS DANCE LIFE
15Jałocha TonyDuda MartynaELITA
16Nurkiewicz OliwierMarsella AnnabelPROMENADA
17Panek AdamRosenkiewicz JuliaJANTAR
18Kowalewski JulianCzopek AlicjaFEELING
1Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaST PYRAS
2Buczyński KamilBekdas BlankaCorte Dance Progress
3Zięba MichałOlesiejuk NataliaIMPET TEAM
4Rysiewski FilipSerówka ZuzannaISKRA
5Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE
6Jałocha TonyDuda MartynaELITA
7Śliwa KonradBuczek HannaJANTAR
8Korczyk Tymoteusz KazimierzPietraszewska Marta AlicjaSKT Fabryka Tanca
8Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT
10Szewczyk JanBartkiewicz MajaFEELING
11Sarkowicz MarcelJaskólska AmeliaUKS DANCE LIFE
12Kurzela SzymonZawistowska MajaCreative Dance
13Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE
14Radkiewicz HubertNowak OlgaUKS TIGER TEAM
14Wandycz OlafMrzewa MartaPASJA
16Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA
17Panek AdamRosenkiewicz JuliaJANTAR
1Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
1Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR
2Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER
3Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT
4Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
5Wyganowski StanisławVyganovska EkaterinaBLACK DANCE
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE
3Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER
4Puchkov YuriyPuchkova TatsianaSKT PASJA
1Protsenko OleksiiWieteska JuliaJANTAR
2Siekierski DawidDaciów BiankaAMBER
3Waszak MaksymilianMoszczyńska KorneliaST PYRAS
4Iwicki JakubRadtke KlaudiaST PYRAS
5Szafrański DawidFilipczak Maja WeronikaFOCUS
6Maliszewski JakubDziashkevich MartaIMPET TEAM
7Przybyłek MichałKwinta PaulaAMBER
7Krajniewski KamilRzeźnik MartaTKS DANCE&DANCE
9Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT
10Chabasiński ErykJanicka WeronikaUKS DANCE ACADEMY
11Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER
12Żemajtis JakubMika DagmaraCREATIVE DANCE
13Markowski TomaszPiątas Karolina WeronikaAKTT
14Kaszuba PiotrDudar WeronikaPROMENADA
15Małysa AdamFlaga IzabelaELITA
16Wielgoliński MateuszBednarczyk ElizaATRIA
16Paterek KacperNowak ZuzannaIMPET TEAM
18Kuczyński NikodemWojciechowska AleksandraAKTT
19Chabasiński PatrykStankiewicz MarcelinaUKS DANCE ACADEMY
20Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA
21Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT
22Michalik KarolKopeć DariaELITA
23Gajtkowski KarolNowicka DominikaTKS DANCE&DANCE
23Spich MateuszBławat WeronikaCREATIVE DANCE
1Marcos Borjas EdgarNowak AlinaCONTRA SPORT
2Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK
3Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaKTT DUET
4Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
5Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
6Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
7Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM
8Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport
9Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
10Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
11Chojnowski BartoszBrulińska DagmaraAKAT
12Murawski AntoniNowacka KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
13Ślefarski KacperLewandowska MarcelinaTempo
14Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
15Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING
16Litorowicz OskarStaszak AleksandraPASJA
17Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
18Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
19Klusak Karol SebastianBorkowska MonikaCentrum Trójmiasto
20Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
2Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
3Raczek HubertKowalska MagdalenaKS M-TEAM
4Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
5Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
6Raputa KacperTylek WiktoriaELITA
7Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaPERFECT DANCE
8Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
9Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
9Orzechowski DamianWilanowska MartynaAKTT
11Greczyński KacperBillings NicoleAMBER
12Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
13Połętek PatrykKról EmiliaMCT
14Grochowski Dawid FilipBonk IgaTempo
15Ślefarski KacperLewandowska MarcelinaTempo
16Rudyj BartoszNowińska MajaPM
17Paterek KacperNowak ZuzannaIMPET TEAM
18Chabasiński PatrykStankiewicz MarcelinaUKS DANCE ACADEMY
1Raczek HubertKowalska MagdalenaKS M-TEAM
2Ruszkowski TomaszLatos MariaCorte Dance Progress
3Raputa KacperTylek WiktoriaELITA
4Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
5Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
6Tygielski Radosław KajetanKruger JuliaCONTRA SPORT
7Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaPERFECT DANCE
8Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
8Greczyński KacperBillings NicoleAMBER
10Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
11Krupa MateuszJaworek MarysiaPM
12Humin AureliuszKowalska NataliaUKS TIGER TEAM
13Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
13Grochowski Dawid FilipBonk IgaTempo
15Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
15Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
17Pogorzelski PiotrKujawa KarinaCorte Dance Progress
17Połętek PatrykKról EmiliaMCT
19Rudyj BartoszNowińska MajaPM
20Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
21Krajewski AntoniZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
22Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
23Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
24Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
25Waszak MaksymilianMoszczyńska KorneliaST PYRAS
26Markowski TomaszPiątas Karolina WeronikaAKTT
27Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
28Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
29Chabasiński ErykJanicka WeronikaUKS DANCE ACADEMY
30Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
31Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
32Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
33Krajniewski KamilRzeźnik MartaTKS DANCE&DANCE
34Protsenko OleksiiWieteska JuliaJANTAR
35Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA
36Szymczyk Mikołaj EugeniuszSzałek KorneliaAMBER
37Gajtkowski KarolNowicka DominikaTKS DANCE&DANCE
37Kaszuba PiotrDudar WeronikaPROMENADA
37Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO
40Siekierski DawidDaciów BiankaAMBER
41Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT
1Ciopała MichałNawalany JuliaMCT
2Szwed JakubMazur IngaMCT
3Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST
4Chraplak MarcelKarwowska PolaSKT Fabryka Tanca
5Borkowski PawełLebiedziew Lena MagdalenaAKTT
6Radecki FilipRadecka KlaraATRIA
7Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
8Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
9Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE
10Wojtko MaksymilianMarchewka MartynaAKTT
11Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
1Tygielski Radosław KajetanKruger JuliaCONTRA SPORT
2Stawowy MateuszSilva SaraELITA
3Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
4Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY
5Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja
6Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
7Borkowski PawełLebiedziew Lena MagdalenaAKTT
8Szwed JakubMazur IngaMCT
9Brzozowski GrzegorzKowalik PolaST Magic
10Radziejewski JuliuszKruszyńska MartaPM
11Dutka JakubStadnik NataliaPASJA
12Mech KarolSilva MartaELITA
13Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA
14Radecki FilipRadecka KlaraATRIA
15Ciopała MichałNawalany JuliaMCT
15Latoszek JakubJastrzębska ZuzannaTOP DANCE
17Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
18Jarosz FranciszekLewińska JuliaTempo
18Szafran Brajan MariuszZielińska HannaFLESZ
20Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
21Dobry MateuszKozikowska PaulinaLATINO CAFE
22Wojtko MaksymilianMarchewka MartynaAKTT
22Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
24Bakacz MichałChrobak AleksandraPM
25Parulski Alan SzymonWiśniewska Julia AgnieszkaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
26Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE
26Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW
28Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING
29Żmijewski MarcelCiechorska MichalinaJANTAR
30Kempa MarcelAntos AleksandraAMBER
31Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA
32Szwed BartekJurkiewicz ZofiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
33Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
34Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT
35Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
36Nitek JakubHoare SophieBLACK DANCE
1Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
1Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
2Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR
3Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
4Doering DariuszDoering WiolettaTHE BEST
5Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
6Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS
7Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS
3Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR
4Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
5Tomczak RafałTomczak BarbaraJANTAR
6Szumczyk RomanŁapińska-Szumczyk SylwiaBLACK DANCE
7Biernacki AndrzejBiernacka EwaFOCUS
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE
3Turkiewicz JarosławKarasiewicz MonikaBLACK DANCE
4Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE
5Puchkov YuriyPuchkova TatsianaSKT PASJA
6Maćkowiak MateuszMaćkowiak KatarzynaBLACK DANCE
1Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
2Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT
5Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
6Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
7Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER
8Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
9Khersonskyy FedorKaczyńska AgataClassic Dance Sport
10Smoliński KonradKról EwelinaST Magic
11Wojtania SebastianSzałęga KamilaST Magic
12Pawłowski MateuszNowak OrianaISKRA
13Zięba PawełGłowacka AdriannaMAMBO
14Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
15Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
16Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
17Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
18Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT
19Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS
20Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
21Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
2Greczyński KacperBillings NicoleAMBER
3Raputa KacperTylek WiktoriaELITA
4Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
5Smoliński KonradKról EwelinaST Magic
6Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
7Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
8Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
9Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
10Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
11Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE
12Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
13Chudziński CezaryZawadzka MagdalenaDWÓJKA
14Krajniewski KamilRzeźnik MartaTKS DANCE&DANCE
15Neufeld PiotrLewandowska MartaBLACK DANCE
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Greczyński KacperBillings NicoleAMBER
3Krupa MateuszNonko OleksandraPM
4Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
5Raputa KacperTylek WiktoriaELITA
6Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
7Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
8Protsenko OleksiiWieteska JuliaJANTAR
9Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
9Rudyj BartoszNowińska MajaPM
11Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
12Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
13Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
14Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
15Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
16Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK
17Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
17Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
19Połętek PatrykKról EmiliaMCT
20Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress
21Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
22Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
22Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR
24Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
25Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
26Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT
27Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
28Rytel SzymonMyślińska MartaUKS DANCE ACADEMY
29Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
30Miś JakubJałocha WiktoriaKS M-TEAM
31Kaszuba PiotrDudar WeronikaPROMENADA
32Ciupa JakubZmudczyńska MartaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
33Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT
34Dolegała KrystianKnyszyńska NikolaJANTAR
34Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT
36Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN
36Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS
38Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR
39Balon KrzysztofŻemło Wanesa SylwiaAIDA
1Tygielski Radosław KajetanKruger JuliaCONTRA SPORT
2Stawowy MateuszSilva SaraELITA
3Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS
4Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
5Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY
6Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
7Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
8Ciopała MichałNawalany JuliaMCT
9Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress
10Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
11Radziejewski JuliuszKruszyńska MartaOLIMP SPORT
12Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
13Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
14Radecki FilipRadecka KlaraATRIA
14Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
16Brzozowski GrzegorzMoszczyńska KorneliaST Magic
16Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
18Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
18Popowicz Aleksy SebastianAntos AleksandraAMBER
20Sołtysiński KrystianRichert Aleksandra KarolinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
21Borkowski PawełLebiedziew Lena MagdalenaAKTT
22Szwed JakubMazur IngaMCT
23Jagła PiotrKrzemińska KajaELITA
24Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
25Dobry MateuszOkoń MartynaLATINO CAFE
25Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE
27Żałko SzymonNemcova Martina NelaUKTS CORDEX
28Szreder PawełSzymańska WiktoriaJANTAR
29Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
30Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA
1Polesiuk WitoldPolesiuk MagdalenaUKTS CORDEX
2Kusiak LeszekSiepak BarbaraHART
1Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
1Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress
2Bełzak MarekZając AleksandraUKTS CORDEX
3Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX
1Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
2Dawidowicz IreneuszTrojak Marta KatarzynaKARKONOSZE
1Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
2Bełzak MarekZając AleksandraUKTS CORDEX
3Dawidowicz IreneuszTrojak Marta KatarzynaKARKONOSZE
1Radecki FilipRadecka KlaraATRIA
2Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING
1Radecki FilipRadecka KlaraATRIA
2Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING
1Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance
2Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM
3Jałocha TonyDuda MartynaELITA
1Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance
2Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM
3Jałocha TonyDuda MartynaELITA
1Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR
1Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR
2Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
2Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
3Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
3Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
4Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
4Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
5Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS
5Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS
6Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA
6Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA
7Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS
7Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS
1Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR
1Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR
2Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
2Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
3Handke KrzysztofHandke EwaLATINO CAFE
3Handke KrzysztofHandke EwaLATINO CAFE
4Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
4Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
5Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS
5Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS
6Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA
6Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA
7Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
7Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
8Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS
8Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS
2Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT
2Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT
3Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER
3Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER
4Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
4Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
5Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR
5Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR
6Szumczyk RomanŁapińska-Szumczyk SylwiaAS
6Szumczyk RomanŁapińska-Szumczyk SylwiaAS
7Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
7Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS
2Mielcarek JarosławMielcarek HannaFOCUS
2Mielcarek JarosławMielcarek HannaFOCUS
3Kraiński JarosławKraińska AnnaJANTAR
3Kraiński JarosławKraińska AnnaJANTAR
4Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR
4Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR
5Ryś RafałGeppert-Ryś AnnaTHE BEST
5Ryś RafałGeppert-Ryś AnnaTHE BEST
6Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
6Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
7Turkiewicz JarosławKarasiewicz MonikaAS
7Turkiewicz JarosławKarasiewicz MonikaAS
8Szumczyk RomanŁapińska-Szumczyk SylwiaAS
8Szumczyk RomanŁapińska-Szumczyk SylwiaAS
9Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
9Kiwilsza PiotrŚwiątek KrystynaFOCUS
9Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
9Kiwilsza PiotrŚwiątek KrystynaFOCUS
1Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER
1Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER
2Maćkowiak MateuszMaćkowiak KatarzynaBLACK DANCE
2Maćkowiak MateuszMaćkowiak KatarzynaBLACK DANCE
1Maćkowiak MateuszMaćkowiak KatarzynaBLACK DANCE
1Maćkowiak MateuszMaćkowiak KatarzynaBLACK DANCE
1Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
2Nowoświat MikołajSamek MagdalenaSKT STYL
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
5Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo
6Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER
7Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
8Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
8Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK
10Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
10Chojnowski BartoszBrulińska DagmaraAKAT
10Litorowicz OskarStaszak AleksandraPASJA
13Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
14Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA
15Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
1Paszewski PiotrMozdyniewicz Marta ŁucjaPM
2Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaFEELING
5Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
6Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER
7Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT
8Khersonskyy FedorKaczyńska AgataClassic Dance Sport
8Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
10Domiter HubertWąsacz KarolinaELITA
11Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
12Wapiński RafałLegutko DariaAKTT
13Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE
14Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
15Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
16Korycki DanielGoleń GabrielaStrefa Tańca
17Plona PatrykWiśniewska NinaAKAT
17Polcyn AskaniuszGonera Julia KlaudiaPM
19Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
20Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA
2Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY
3Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA
5Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY
6Dutka JakubStadnik NataliaPASJA
7Radecki FilipRadecka KlaraATRIA
8Szwed JakubMazur IngaMCT
9Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport
10Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA
11Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ
12Jagła PiotrKrzemińska KajaELITA
13Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL
14Gutowski TomaszŻybort Oliwia CecyliaCentrum Trójmiasto
14Kubacki StanisławBrodziak AmeliaISKRA
16Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE
17Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA
18Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING
19Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA
20Woliński BartoszKonarzewska MajaJANTAR
21Bakacz MichałChrobak AleksandraPM
22Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA
2Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY
3Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA
5Radecki FilipRadecka KlaraATRIA
6Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport
7Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING
8Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ
9Szwed JakubMazur IngaMCT
9Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE
11Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST
12Dutka JakubStadnik NataliaPASJA
13Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY
14Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA
14Chraplak MarcelKarwowska PolaSKT Fabryka Tanca
16Jagła PiotrKrzemińska KajaELITA
17Kubacki StanisławBrodziak AmeliaISKRA
18Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL
19Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
20Bakacz MichałChrobak AleksandraPM
20Woliński BartoszKonarzewska MajaJANTAR
22Hass HubertPietraszewska Agata AlicjaUKS DANCE ACADEMY
23Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA
24Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE
1Cieciorowski MarcelMateja JagodaUKS TIGER TEAM
2Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE
3Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaSKT Fabryka Tanca
5Pietras GabrielSowa JuliaJANTAR
6Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR
7Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM
8Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance
9Kaczmarczyk AlanBłaszczyk MarcelinaLATINO CAFE
10Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta AlicjaSKT Fabryka Tanca
11Żmijewski MarcelCiechorska MichalinaJANTAR
12Zamiara MariuszSaryk AmeliaJANTAR
13Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE
13Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR
13Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA
16Podgórski FilipWolańska ZuzannaFUZJA
17Gutkowski FranciszekDorosz Paula WiktoriaFEELING
17Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM
19Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT
19Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU
21Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA
21Niezgoda EdwardStefańczyk LauraTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
23Jałocha TonyDuda MartynaELITA
23Śliwa KonradBuczek HannaJANTAR
25Sytnyk MateuszWłoch MartaAT SMOOTH
25Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE
27Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA
27Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA
29Łopatowski MaciejWojciechowska JuliaFalcon&Artdance
30Boginics VladimirsStopczyńska AnnaTOP DANCE
1Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
2Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE
3Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR
4Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaSKT Fabryka Tanca
5Pietras GabrielSowa JuliaJANTAR
6Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR
7Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM
8Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM
9Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance
10Kaczmarczyk AlanBłaszczyk MarcelinaLATINO CAFE
11Niezgoda EdwardStefańczyk LauraTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
11Zamiara MariuszSaryk AmeliaJANTAR
13Jałocha TonyDuda MartynaELITA
14Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta AlicjaSKT Fabryka Tanca
15Podgórski FilipWolańska ZuzannaFUZJA
16Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE
16Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE
16Śliwa KonradBuczek HannaJANTAR
19Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT
20Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA
21Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU
22Szewczyk JanBartkiewicz MajaFEELING
22Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA
24Boginics VladimirsStopczyńska AnnaTOP DANCE
25Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA
26Łopatowski MaciejWojciechowska JuliaFalcon&Artdance
27Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna AgataSKT Fabryka Tanca
28Sytnyk MateuszWłoch MartaAT SMOOTH
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
3Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
4Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
5Karpiński WiktorZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
6Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
7Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
8Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING
9Chojnowski BartoszBrulińska DagmaraAKAT
10Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
10Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
12Czopiński KonradMakhnyuk SofiyaZAMEK
13Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
13Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
15Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
16Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM
16Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
18Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
18Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
20Koprowski Wojciech SebastianWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
21Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
22Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
22Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
24Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT
25Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
25Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Khersonskyy FedorKaczyńska AgataClassic Dance Sport
3Koguciuk JakubKarowicz-Bienias SylwiaFEELING
4Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA
5Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
6Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
7Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
7Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
9Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
9Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
9Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
12Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT
13Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
14Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
14Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
16Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT
16Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM
16Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
19Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
20Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraStrefa Tańca
21Lubiński FilipKocięcka ZuzannaBLACK DANCE
22Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
23Drozd DamianNiemasz AleksandraDANCE CENTER
24Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
2Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
3Wojtania SebastianSzałęga KamilaST Magic
4Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
5Miś JakubJałocha WiktoriaKS M-TEAM
6Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT
7Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE
7Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
9Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
10Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
11Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
12Plona RafałFilipkowska LindaAKAT
13Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
13Chabasiński ErykJanicka WeronikaUKS DANCE ACADEMY
13Neufeld PiotrLewandowska MartaBLACK DANCE
16Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL
17Opania MariuszNowak MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
18Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
18Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
20Drozd DamianNiemasz AleksandraDANCE CENTER
20Filipek ŁukaszFilipek AlicjaUKS TIGER TEAM
22Czajkowski SebastianUrbanowicz JuliaPROMENADA
23Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX
24Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN
1Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
2Pokuta JakubKopaczewska MauraELITA
3Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress
4Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
5Szlązak KacperSzczupakowska LidiaLATINO CAFE
6Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
7Korycki DanielGoleń GabrielaStrefa Tańca
8Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
9Rytel SzymonMyślińska MartaUKS DANCE ACADEMY
9Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE
9Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
12Maliszewski JakubDziashkevich MartaIMPET TEAM
13Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
14Affre JulianRodo ZofiaKTT DUET
15Neufeld PiotrLewandowska MartaBLACK DANCE
16Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
16Plona RafałFilipkowska LindaAKAT
16Bagilcz JakubMularczyk JuliaFeniks
19Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS
20Siedlecki KrzysztofŚwieżyńska EwaAS
21Superson PrzemysławKończal NataliaUKS Bailamos
21Kurkiewicz MariuszEich MartynaStakato
21Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic
24Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR
25Bujnowski AdrianUrbanowicz JuliaPROMENADA
25Oleksy ŁukaszFigurska MartaKS M-TEAM
27Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN
27Opania MariuszNowak MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
29Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
29Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaPROMENADA
31Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX
1Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
2Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
3Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
4Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
5Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja
6Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT
7Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
8Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
9Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT
10Dobry MateuszOkoń MartynaLATINO CAFE
11Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
12Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
13Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
14Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW
15Ciopała MichałNawalany JuliaMCT
16Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
17Zieliński IgorGałka KarolinaELITA
18Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA
19Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
19Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE
21Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
22Żałko SzymonNemcova Martina NelaUKTS CORDEX
1Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
2Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
3Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
4Dąbkowski KacperSokołowska MartynaFOCUS
5Ciupa JakubZmudczyńska MartaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
6Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
7Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
8Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
8Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT
10Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT
11Dobry MateuszOkoń MartynaLATINO CAFE
12Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
13Ciopała MichałNawalany JuliaMCT
14Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
15Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
16Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
17Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
18Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
18Żałko SzymonNemcova Martina NelaUKTS CORDEX
20Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
21Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE
21Dolegała KrystianKnyszyńska NikolaJANTAR
23Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
3Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
4Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
5Karpiński WiktorZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
6Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
7Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
8Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING
9Chojnowski BartoszBrulińska DagmaraAKAT
10Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
10Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
12Czopiński KonradMakhnyuk SofiyaZAMEK
13Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
13Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
15Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
16Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
16Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM
18Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
18Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
20Koprowski Wojciech SebastianWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
21Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
22Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
22Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
24Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT
25Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
25Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Khersonskyy FedorKaczyńska AgataClassic Dance Sport
3Koguciuk JakubKarowicz-Bienias SylwiaFEELING
4Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA
5Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress
6Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
7Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
7Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
9Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
9Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
9Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
12Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT
13Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
14Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
14Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
16Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT
16Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM
16Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
19Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
20Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraStrefa Tańca
21Lubiński FilipKocięcka ZuzannaBLACK DANCE
22Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA
23Drozd DamianNiemasz AleksandraDANCE CENTER
24Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
2Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
3Wojtania SebastianSzałęga KamilaST Magic
4Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
5Miś JakubJałocha WiktoriaKS M-TEAM
6Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT
7Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
7Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE
9Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE
10Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
11Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
12Plona RafałFilipkowska LindaAKAT
13Chabasiński ErykJanicka WeronikaUKS DANCE ACADEMY
13Neufeld PiotrLewandowska MartaBLACK DANCE
13Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
16Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL
17Opania MariuszNowak MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
18Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
18Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
20Filipek ŁukaszFilipek AlicjaUKS TIGER TEAM
20Drozd DamianNiemasz AleksandraDANCE CENTER
22Czajkowski SebastianUrbanowicz JuliaPROMENADA
23Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX
24Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN
1Chomaniuk DamianKlim JuliaUKS TWIST
2Pokuta JakubKopaczewska MauraELITA
3Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress
4Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
5Szlązak KacperSzczupakowska LidiaLATINO CAFE
6Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
7Korycki DanielGoleń GabrielaStrefa Tańca
8Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
9Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE
9Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
9Rytel SzymonMyślińska MartaUKS DANCE ACADEMY
12Maliszewski JakubDziashkevich MartaIMPET TEAM
13Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
14Affre JulianRodo ZofiaKTT DUET
15Neufeld PiotrLewandowska MartaBLACK DANCE
16Bagilcz JakubMularczyk JuliaFeniks
16Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA
16Plona RafałFilipkowska LindaAKAT
19Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS
20Siedlecki KrzysztofŚwieżyńska EwaAS
21Kurkiewicz MariuszEich MartynaStakato
21Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic
21Superson PrzemysławKończal NataliaUKS Bailamos
24Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR
25Bujnowski AdrianUrbanowicz JuliaPROMENADA
25Oleksy ŁukaszFigurska MartaKS M-TEAM
27Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN
27Opania MariuszNowak MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
29Przybyłek MichałGraczyk AmeliaAMBER
29Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaPROMENADA
31Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX
1Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
2Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
3Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
4Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
5Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja
6Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT
7Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
8Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
9Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT
10Dobry MateuszOkoń MartynaLATINO CAFE
11Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
12Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
13Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
14Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW
15Ciopała MichałNawalany JuliaMCT
16Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
17Zieliński IgorGałka KarolinaELITA
18Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA
19Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
19Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE
21Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
22Żałko SzymonNemcova Martina NelaUKTS CORDEX
1Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
2Nadolny KubaDroganowska AntoninaST PYRAS
3Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
4Dąbkowski KacperSokołowska MartynaFOCUS
5Ciupa JakubZmudczyńska MartaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
6Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance
7Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE
8Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
8Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT
10Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT
11Dobry MateuszOkoń MartynaLATINO CAFE
12Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
13Ciopała MichałNawalany JuliaMCT
14Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
15Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY
16Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
17Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
18Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
18Żałko SzymonNemcova Martina NelaUKTS CORDEX
20Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR
21Dolegała KrystianKnyszyńska NikolaJANTAR
21Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE
23Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress
4Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY
5Radecki FilipRadecka KlaraATRIA
6Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos
7Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA
8Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos
8Dutka JakubStadnik NataliaPASJA
10Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING
11Szwed JakubMazur IngaMCT
12Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL
13Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ
14Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE
15Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA
16Kaźmierczak DamianSadowska MariannaTOP DANCE
17Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST
18Mech KarolWyporska NelaTOP DANCE
18Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE
20Słomiński AdamNaunczuk IgaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
21Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING
22Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA
1Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE
2Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Pietras GabrielSowa JuliaJANTAR
4Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR
5Kaczmarczyk AlanBłaszczyk MarcelinaLATINO CAFE
6Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance
7Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR
8Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO
9Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE
10Podgórski FilipWolańska ZuzannaFUZJA
11Niezgoda EdwardStefańczyk LauraTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
11Zamiara MariuszSaryk AmeliaJANTAR
13Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta AlicjaSKT Fabryka Tanca
14Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT
15Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT
16Żmijewski MarcelFilipiak ZuzannaJANTAR
17Jabczyński KacperKolos Carmen AnnaPASJA
18Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE
19Boginics VladimirsStopczyńska AnnaTOP DANCE
20Śliwa KonradBuczek HannaJANTAR
21Aderek DawidZimak BlankaTOP DANCE
22Kujawa DawidGralak CarmenKING DANCE
1Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE
2Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Chojnowski BartoszBrulińska DagmaraAKAT
4Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
5Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
6Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
7Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA
8Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE
9Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH
1Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA
2Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
3Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE
4Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
5Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
6Plona PatrykDębek JuliaAKAT
7Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE
8Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA
9Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
9Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL
9Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE
11Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
1Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
2Orzechowski DamianWilanowska MartynaAKTT
3Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
4Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo
5Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
6Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA
1Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
2Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE
3Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA
3Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
4Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST
4Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT
5Iwicki JakubMika DagmaraCREATIVE DANCE
6Plona RafałFilipkowska LindaAKAT
1Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
2Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
3Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
4Chomaniuk DamianKlimiuk KseniaUKS TWIST
5Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
6Iwicki JakubMika DagmaraCREATIVE DANCE
1Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
2Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW
3Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA
4Dolegała KrystianKnyszyńska NikolaJANTAR
1Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA
2Ciupa JakubZmudczyńska MartaBLACK DANCE
3Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos
4Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
5Dolegała KrystianKnyszyńska NikolaJANTAR
6Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA
1Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
2Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos
3Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA
4Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos
5Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE
6Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA
7Poleszuk Jakub MichałKuczewska MAgdalenaAKAT
8Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST
9Kostecki KrystianFilipkowska GabrielaAKAT
10Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT
1Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
2Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos
3Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST
4Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE
5Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA
6Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos
7Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA
8Poleszuk Jakub MichałKuczewska MAgdalenaAKAT
9Kostecki KrystianFilipkowska GabrielaAKAT
10Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE
11Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT
1Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
2Zamiara MariuszSaryk AmeliaJANTAR
3Pietras GabrielSowa JuliaJANTAR
4Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR
1Pietras GabrielSowa JuliaJANTAR
2Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR
3Zamiara MariuszSaryk AmeliaJANTAR
4Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
1Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
1Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
2Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR
3Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
4Nowak KrzysztofNowak DanutaPM
5Doering DariuszDoering WiolettaAS
6Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA
7Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS
8Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO
3Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE
3Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE
4Puchkov YuriyPuchkova TatsianaSKT PASJA
1Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
2Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
4Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress
5Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK
6Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
7Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER
8Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
9Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
10Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
11Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE
12Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE
13Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
1Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
2Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress
3Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
4Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK
5Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
6Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
7Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
8Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER
9Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
10Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
11Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
12Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
13Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE
14Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER
15Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
16Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
17Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
18Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
2Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
3Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
4Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
5Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
6Raputa KacperTylek WiktoriaELITA
7Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE
8Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
9Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
10Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
11Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
12Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
13Szyc MikołajSałapa MartaBLACK DANCE
14Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
15Pasquali GiacomoKalębka MariannaBLACK DANCE
15Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM
17Alwasiak KarolSabanovic IsabellaUKS TIGER TEAM
18Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
19Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
20Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA
21Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
22Szumczyk PrzemysławNadolna AdriannaBLACK DANCE
23Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
24Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM
25Szlązak JanWałdoch KingaLATINO CAFE
26Bloch BartoszWieteska JuliaJANTAR
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Stawowy MateuszSilva SaraELITA
3Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
4Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS
5Tygielski Radosław KajetanStępniewska AleksandraCONTRA SPORT
6Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
7Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress
8Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER
9Nadolny JakubDroganowska Antonina WeronikaSKT Fabryka Tanca
10Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
11Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
12Sołtysiński KrystianKruger JuliaST PYRAS
13Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER
14Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
15Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS
16Ciopała MichałNawalany JuliaMCT
17Rytel SzymonPierzyńska WeronikaUKS DANCE ACADEMY
18Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER
19Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
20Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
1Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
2Pasierb Tadeusz MarianPasierb Teresa AgataHART
1Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR
2Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE
3Nowak KrzysztofNowak DanutaPM
4Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA
5Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
6Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
7Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS
8Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT
3Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS
4Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR
5Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
6Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER
7Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE
1Aelterman JulianBuczek MagdalenaCONTRA SPORT
2Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
3Pachuta Paweł JanSzczęsna MałgorzataTANGO
4Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE
5Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER
6Puchkov YuriyPuchkova TatsianaSKT PASJA
7Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE
1Marcos Borjas EdgarNowak AlinaCONTRA SPORT
2Lipowski JakubIlles Diandra-AnielaCONTRA SPORT
3Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK
4Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaKTT DUET
5Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
6Klasz MarcinDana DominikaSKT STYL
7Bartelik PawełKowal MagdalenaTHE BEST
8Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraTempo
8Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress
10Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport
11Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM
12Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
13Nowoświat MikołajSamek Magdalena ==> Kl. SSKT STYL
14Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE
15Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE
16Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
16Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK
18Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
19Beńko PawełCzarnecka JuliaBLACK DANCE
20Bęczkowski PawełJaczewska Natalia ==> Kl. SPrestige
20Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
20Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
23Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
24Kunda SzymonFrankowska SandraCENTRUM KULTURY I SPORTU
25Czopiński KonradMakhnyuk SofiyaZAMEK
26Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT
27Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
28Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
29Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS
30Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress
2Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
3Kacprowicz JakubSzpak ZuzannaBLACK DANCE
4Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
5Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
6Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
7Mrowiec AdrianNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
8Orzechowski DamianWilanowska MartynaAKTT
9Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow
10Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
11Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTempo
11Litorowicz OskarStaszak AleksandraTempo
13Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca
14Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
15Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
16Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo
17Zarzycki HubertWielądek Sandra WiktoriaCorte Dance Progress
18Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING
19Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET
20Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
21Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
2Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
3Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
4Więch MaciejDeluga KarolinaCONTRA SPORT
4Więch MaciejDeluga Karolina ==> Kl. SCONTRA SPORT
5Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa ==> Kl. SKTT DUET
5Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET
6Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET
7Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
8Raputa KacperTylek WiktoriaELITA
8Raputa KacperTylek Wiktoria ==> Kl. SELITA
9Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET
9Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria ==> Kl. SKTT DUET
10Leciej RafałZamorska Natalia AnnaKARKONOSZE
10Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
10Górczak KasperKowalska NataliaUKS TIGER TEAM
10Leciej RafałZamorska Natalia Anna ==> Kl. SKARKONOSZE
10Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra Anna ==> Kl. SClassic Dance Sport
13Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
13Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
15Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
16Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow
17Bartkowski JędrzejKozioł NataliaCONTRA SPORT
18Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
18Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
20Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTempo
20Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress
22Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
23Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTempo
24Karpiński WiktorZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
25Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW
26Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL
27Alwasiak KarolSabanovic IsabellaUKS TIGER TEAM
27Pasquali GiacomoKalębka MariannaBLACK DANCE
29Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT
29Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN
31Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
32Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo
33Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
33Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
35Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
36Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
37Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM
38Sardyga OskarMatczak MartynaPrestige
39Chabasiński ErykJanicka WeronikaUKS DANCE ACADEMY
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Stawowy MateuszSilva SaraELITA
3Tygielski Radosław KajetanStępniewska AleksandraCONTRA SPORT
4Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
5Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress
6Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS
7Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA
8Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER
9Zieliński IgorGałka KarolinaELITA
9Pacan Kajetan AdamKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
11Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
12Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja
13Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY
14Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
14Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER
16Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER
17Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX
18Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT
19Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT
20Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW
21Łowicki DamianKozikowska PaulinaBLACK DANCE
22Pułka EmanuelGłuszak OliwiaPROGRESS
1Wysakowski WiktorMaciejewska KarolinaARTDANCE
1Bosiak JanDrożdż Michalina ==> kl. GFalcon&Artdance
1Karaszewski SzymonPrzybyszewska MajaARTDANCE
1Sęk PawełPiątkowska LenaARTDANCE
13Nowoświat MikołajSamek MagdalenaSKT STYL
14Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE
15Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE
16Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
16Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK
18Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE
19Beńko PawełCzarnecka JuliaBLACK DANCE
20Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM
20Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
20Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige
23Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE