!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Wynki turniejów rangi World DanceSport Federation organizowanych w FTS
Filtruj:
Kategorie:































































































































































QBloshenko VladyslavBedan KarynaUKRAINE
QChuprinin VolodymyrBondar KarynaUKRAINE
1Zíma JakubNedbailo AngelinaCZECH REPUBLIC
2Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
3Matronitsky DenisSimonova ElizavetaRUSSIAN FEDERATION
4Yehonatan ShvartsburdGershfeld ElinorISRAEL
5Somer Germo-CarlRazina KsenijaLATVIA
6Borisov BorisRiabushkina MariiaBULGARIA
7Plak Karol TomaszWiselka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
8Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
8Karpiński WiktorZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
10Antonenko YaroslavLesnikova JuliaRUSSIAN FEDERATION
11Krutyak YaroslavFomenko UlyanaUKRAINE
12Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
13Poletek PatrykKról EmiliaPoland
14Honcharov MaksymMyroshnychenko PolinaMegaDance
15Bloshenko VladyslavBedan KarynaMAESTRO
16Bodko DmytroKutyrkina ValeriiaUKRAINE
17Golovchenko YevgenHrynenko AnastasiiaMEGADANCE
18Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
19Mis JakubJalocha WiktoriaPoland
19Góra KrzysztofSzpalek AgnieszkaPoland
19Chuprinin VolodymyrBondar KarynaMAESTRO
22Herman DavidKostovalova EliskaCZECH REPUBLIC
22Grosu OleksiiTrachkova SofiiaMegaDance
24Kudláč MatějBajgarová MichaelaCZECH REPUBLIC
25Sznapka HenrykToman Daria GerdaCZECH REPUBLIC
26Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
27Sokol DanielMuzna KristynaCZECH REPUBLIC
28Skulina StanislavKluzova KlaraCZECH REPUBLIC
28Jascur TomasDoleziova DianaSLOVAKIA
30Poremski PetrHomolova VendulaCZECH REPUBLIC
31Helmich ViktorRuzickova ZuzanaCZECH REPUBLIC
31Hruska StepanSpicakova BaraCZECH REPUBLIC
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
2Batov IgorLukianchuk BeataRUSSIAN FEDERATION
3Somer Germo-CarlRazina KsenijaLATVIA
4Plak Karol TomaszWiselka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
5Raputa KacperTylek WiktoriaELITA
6Yehonatan ShvartsburdGershfeld ElinorISRAEL
7Bodko DmytroKutyrkina ValeriiaUKRAINE
8Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
8Kocar DusanNemcova BarboraIDANCE STUDIO
10Góra KrzysztofSzpalek AgnieszkaPoland
10Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
12Honcharov MaksymMyroshnychenko PolinaMegaDance
13Helmich ViktorRuzickova ZuzanaCZECH REPUBLIC
14Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM
15Hosek MatyasMoravova EliskaCZECH REPUBLIC
16Herman DavidKostovalova EliskaCZECH REPUBLIC
17Jascur TomasDoleziova DianaSLOVAKIA
18Hruska StepanSpicakova BaraCZECH REPUBLIC
19Vitecek MatyasVanacova JohanaCZECH REPUBLIC
19Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
21Kolak AlbertFialova EliskaCZECH REPUBLIC
1Pislaru Eduard VictorMorariu Alessia IoanaROMANIA
2Vahtra HardiLipp LisandraESTONIA
3Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
4Grossmann MatyasOndrusova LindaCZECH REPUBLIC
5Rotar StepanTernovenko YuliiaMAESTRO
6Golovchenko YevgenHrynenko AnastasiiaMEGADANCE
7Sventy MikulasSkalkova AnnaCZECH REPUBLIC
8Maschke MartinPavlickova NikolaCZECH REPUBLIC
8Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
10Nozhenko MykolaKushniruk NeonilaUKRAINE
11Stepien MichalSkrzypek KlaudiaPoland
12Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA
13Kulynyak MyroslavStasyshyn AnastasiyaUKRAINE
14Pragr AdamBierosova AdrianaCZECH REPUBLIC
15Yuzvynskyi ArtemiiKarmanova MarharytaUKRAINE
16Popowicz Aleksy SebastianAntos AleksandraAMBER
16Ciopala MichalNawalany JuliaPoland
18Kolarik PetrKuncakova SaraCZECH REPUBLIC
19Mitiev MaksymMashkevych ViolettaUKRAINE
20Polasek AdamHornakova BarboraCZECH REPUBLIC
20Sledz MiloszDziob AmeliaPoland
22Usatenko DenysSavchenko OrynaUKRAINE
23Drab MichalKatlewska AleksandraPoland
24Płonka AdrianProchownik KajaELITA
25Krasnoshlyk OleksandrLukinova TatianaUKRAINE
25Lipowski RobinWrublova EliskaCZECH REPUBLIC
27Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport
27Masenzhuk TymurBrejnak MajaPoland
28Zalko SzymonNemcova Martina NelaPoland
28Marek VojtechDolezalova SaraCZECH REPUBLIC
30Blaha PetrHruba ZuzanaCZECH REPUBLIC
31Malcik MichalStoklasova KlaraCZECH REPUBLIC
32Tsepelev MaximMinarikova AdrianaCZECH REPUBLIC
33Tulach AntoninPribylova BarboraCZECH REPUBLIC
34Mraz DanielQuintero KlaraCZECH REPUBLIC
1Pislaru Eduard VictorMorariu Alessia IoanaROMANIA
2Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
3Vahtra HardiLipp LisandraESTONIA
4Stepien MichalSkrzypek KlaudiaPoland
5Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
6Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
7Kuchynskyi VolodymyrSynova YelyzavetaUKRAINE
8Ciopala MichalNawalany JuliaPoland
9Novikov ValentinYatsenko ViktoriiaUKRAINE
10Krasnoshlyk OleksandrLukinova TatianaUKRAINE
11Nozhenko MykolaKushniruk NeonilaUKRAINE
11Rotar StepanTernovenko YuliiaMAESTRO
13Sledz MiloszDziob AmeliaPoland
14Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO
15Drab MichalKatlewska AleksandraPoland
16Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA
16Sventy MikulasSkalkova AnnaCZECH REPUBLIC
16Grossmann MatyasOndrusova LindaCZECH REPUBLIC
19Polasek AdamHornakova BarboraCZECH REPUBLIC
19Popowicz Aleksy SebastianAntos AleksandraAMBER
21Zalko SzymonNemcova Martina NelaPoland
22Pidlisnyi AndriiValeriia RemeniukUKRAINE
23Marek VojtechDolezalova SaraCZECH REPUBLIC
23Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport
25Blaha PetrHruba ZuzanaCZECH REPUBLIC
25Mikulasek OndrejKudlickova KarolinaCZECH REPUBLIC
27Tsepelev MaximMinarikova AdrianaCZECH REPUBLIC
28Malcik MichalStoklasova KlaraCZECH REPUBLIC
28Mraz DanielQuintero KlaraCZECH REPUBLIC
30Tulach AntoninPribylova BarboraCZECH REPUBLIC
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA
2Ottner TobiasJelinkova KarolinaCZECH REPUBLIC
3Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA
4Riaboi MykhailoDavydiuk AnastasiiaUKRAINE
5Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport
6Guljajev NikitaPirn Ciara SimoneESTONIA
7Mitiev MaksymMashkevych ViolettaUKRAINE
8Jagla PiotrKrzeminska KajaPoland
8Szwed JakubMazur IngaMCT
10Novak DominikMaskova AliceCZECH REPUBLIC
11Bodnar YaroslavStebliuk AnnaUKRAINE
12Rycka MichalLisanikova TerezaCZECH REPUBLIC
13Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA
13Pavel SamuelMorkusova MichaelaCZECH REPUBLIC
15Sikora LukasTeofilova EliskaCZECH REPUBLIC
16Spiller StepanStonawska MagdaCZECH REPUBLIC
17Hrazanek OndrejJelinkova JasminaCZECH REPUBLIC
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA
2Kuchynskyi VolodymyrSynova YelyzavetaUKRAINE
3Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST
4Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport
5Jagla PiotrKrzeminska KajaPoland
6Pidlisnyi AndriiValeriia RemeniukUKRAINE
7Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA
8Mitiev MaksymMashkevych ViolettaUKRAINE
9Riaboi MykhailoDavydiuk AnastasiiaUKRAINE
10Szwed JakubMazur IngaMCT
11Kaźmierczak DamianSadowska MariannaTOP DANCE
12Sikora LukasTeofilova EliskaCZECH REPUBLIC
13Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA
14Ottner TobiasJelinkova KarolinaCZECH REPUBLIC
15Spiller StepanStonawska MagdaCZECH REPUBLIC
16Hrazanek OndrejJelinkova JasminaCZECH REPUBLIC
1Marcek AntonMarcekova JanaSLOVAKIA
2Misztal PiotrMisztal MonikaClassic Dance Sport
3Ridda RiccardoDe Angelis SimonettaITALY
4Gajda EmilGajda DorotaPERFECT DANCE
5Baier GerhardCloos-Baier IngridGERMANY
6Flimm JuergenFlimm ChristineGERMANY
7Piacentini RobertoRoncoroni GiovannaITALY
8Calio' SaverioProspero MarinellaITALY
9Novak BoscoNovak CorinneENGLAND
10Rigon AndreaBogoni SaraITALY
11Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
12Dort ManfredDort TraudelGERMANY
13Kniestedt SteffenKniestedt AntjeTSC ASSKANIA E.V.
14Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
1Cheremisin NikolayDukhovskaya EkaterinaRUSSIAN FEDERATION
2Arena AntoninoFarnesi ElgaITALY
3Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS
4Ayroldi GiovanniVetro MariaITALY
5Staub HolgerStaub BirgitGERMANY
6Mascia MicheleSantoro IleniaITALY
7Chemello AlessandroScopel BarbaraITALY
8Grebliauskas ArturasGrebliauskiene BeataLITHUANIA
8Wala AdamTargońska-Fira MagdalenaPoland
10Jaeger NorbertJaeger-Eberhardt Beate ChristiTSZ BLAU GOLD
11Foppen WillemFoppen ChristelNETHERLANDS
11Jandejsek MilanPavlová JanaCZECH REPUBLIC
13Valkier MarcVan Den Bergh-Valkier KarenNETHERLANDS
14Mielcarek JaroslawMielcarek HannaPoland
15Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
16Kiwilsza PiotrŚwiątek KrystynaFOCUS
1Lipowski JakubIlles Diandra-AnielaCONTRA SPORT
2Tam WinsonNovikova AnastasiaCANADA
3Miculescu Ionut AlexandruPacurar AndraROMANIA
4Balandin ArturSalita AnnaGERMANY
5Khrzhanovskiy SemenLykhina ElizavetaRUSSIAN FEDERATION
6Dumitrescu RazvanJoos JacquelineSCHWARZ-WEISS CLUB
7Civita AndreaDe Mitri EleonoraALBANIA
8Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
9Kosmachev ValentinKochengina AlenaRUSSIAN FEDERATION
10Doerlitz VinzenzDaskalova AlbenaGERMANY
11Kravchenko MaksymKukute PaulaDancers
12Vanni CristianMola CamillaPROGETTO DANZA
13Gervasi MarcoTorocsik TimeaHungary
13Iorgov OleksandrMityeva MarynaUKRAINE
13Nikitin EvgenyYurlova MargaritaRUSSIAN FEDERATION
16Termini SalvatoreCillari FedericaITALY
17Astafev KonstantinPotemkina MariaAZERBAIJAN
18Besedin RomanBeregova KristinaRUSSIAN FEDERATION
19Sangavicius JorisPaskeviciute NeringaLITHUANIA
20Hlavac MarianMaturova TerezaCZECH REPUBLIC
20Shchepletsov PavelKhrometskova AlinaRUSSIAN FEDERATION
22Tagirov ArthurCherepanova RebekaLATVIA
23Dauksas DominykasAzarova SvetlanaLITHUANIA
24Turebekov TaukeImbondo SofiaSLOVAKIA
24Gentilini RodolfoAlcobaca MarianaPORTUGAL
26Tleubergenov YeldanBogash YanaKAZAKHSTAN
27Davydik AndreySychugova AnitaESTONIA
28Matronitsky DenisSimonova ElizavetaRUSSIAN FEDERATION
29Fricano AlessioNaimi MilenaITALY
29Gallinella SimoneDi Trani CamillaMONTENEGRO
31Klementjev GeorgiZohhova ElikaESTONIA
32Tsai JerryHsieh Wen ChinCHINESE TAIPEI
33Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
34Mudarissov RodionShchurova EmiliaFINLAND
35Tamantini MirkoSinceri GiadaITALY
36Chaustov AlexanderFinke MaikeGERMANY
37Sorci JacopoFrattallone ValeriaITALY
38Honcharov MaksymMyroshnychenko PolinaUKRAINE
38Sabol FilipEremenko AnastasiaCZECH REPUBLIC
40Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT
40Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
40Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
42Mizser TamasFulop ZsuzsannaHungary
43Gorban DanyloKashitska IvannaUKRAINE
44Synek MartinSrejmova AdrianaCZECH REPUBLIC
44Jasek JosefVasickova LucieCZECH REPUBLIC
46Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKAZAKHSTAN
47Hristov IvanGeorgieva YovitaBULGARIA
47Szafrański DawidPrzetacznik Dalia MariaFOCUS
47Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
1Motyl AndreyKim EkaterinaRUSSIAN FEDERATION
2Zhao PengWang QiCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
3Sciamanna ErosJaglińska Anna AngelikaSKT PASJA
4Kędra KamilFroń Aleksandra WiktoriaPROFESSIONAL DIVISION
5Kim KihwanPark Ye RangKOREA (SOUTH)
6Ternovskikh SergeyAfanasieva ValeriaRUSSIAN FEDERATION
7Cirigliano EgidioTerraneo CarolaITALY
8Su ShuaiJiang WumeiCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
9Ho Tsung HsunHsieh Ya-NiCHINESE TAIPEI
1Sodeika EvaldasZukauskaite IevaLITHUANIA
2Lacitis VaidotasGolodneva VeronikaLITHUANIA
3Nikitin EvgenyMiliutina AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
4Fainsil TomasPosmetnaya ViolettaGERMANY
5Linis EdgarsAncane ElizaLATVIA
6Cojoc RaresMatei AndreeaROMANIA
7Myćka Dariusz KrzysztofFreiberga MadaraFEELING
8Bredikhin AlexeyBredikhina DariaRUSSIAN FEDERATION
9Kruglov IgorKazmirchuk EkaterinaRUSSIAN FEDERATION
10Besedin AntonStrelkova EkaterinaRUSSIAN FEDERATION
11Bodini MarcoCharitonovaite KristinaITALY
12Tam WinsonNovikova AnastasiaCANADA
13Kalashnikov GeorgySemeskeviciute DomileLITHUANIA
14Donato LucianoDiodati AdeleSTUDIO DANZE MAGNELLI
15Yusupov TagirMokretsova JuliaRUSSIAN FEDERATION
16Xie ZiangLi JiayueCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
17Podduev StepanSibeleva MargaritaRUSSIAN FEDERATION
18Wu HongboLu WanyingCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
18Szkutnik BartłomiejBrychcy AgataFEELING
20Munteanu AlexanderSheedy AnnaUNITED STATES
21Tomecki Karol MichalVlasa SantaLITHUANIA
21Samosiuk AliaksandrTudvaseva YanaBELARUS
21Basin BorisShchekina ElizavetaRUSSIAN FEDERATION
24Granskas DominykasSpilling HeleneNORWAY
25Tsarev AlexeyStadnik AlenaAZERBAIJAN
25Sawicki JakubMiłek DagmaraPoland
27Cassai GabrieleMadsen KristineDENMARK
28Schastiev MikhailDiagileva AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
29Pugliese SamueleStavale FedericaITALY
30He YongshenQiu PengjieCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
31Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaFEELING
32Smoliński KonradKról EwelinaST Magic
32Sun YulongLi JinmingCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
32Domorad VitTejcova SimonaCZECH REPUBLIC
35Wang ZhaomingCai MengtingCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
36Davydik AndreySychugova AnitaESTONIA
36Ślusarski GrzegorzKarpińska PaulinaAS
38Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
39Tleubergenov YeldanBogash YanaKAZAKHSTAN
40Halaktionov OleksiiShadrina OlhaUKRAINE
40Andersons RobertsMaksimova Katrina PaulaLATVIA
42Bucca AlessandroSofia Maria ChiaraSAN MARINO
43Hristov IvanGeorgieva YovitaBULGARIA
44Wojtania SebastianSzalega KamilaPoland
44Livshits GabrielNerst SharonISRAEL
46Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
47Sabol FilipEremenko AnastasiaCZECH REPUBLIC
48Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
49Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT
49Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
50Koguciuk JakubKarowicz-Bienias SylwiaFEELING
50Ezhov SemenButuzova MariannaMONTENEGRO
52Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
53Zhang YankaiLiu LuyaoCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
54Tsai JerryHsieh Wen ChinCHINESE TAIPEI
54Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
54Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress
54Ayroldi GiovanniVetro MariaITALY
54Benysek MartinManaskova MartinaCZECH REPUBLIC
1Hlavac MarianMaturova TerezaCZECH REPUBLIC
2Veide RobertPadar Amanda RebecaPrestige
3Trinkus AugustinasSalugaite Neda ElenaLITHUANIA
4Matronitsky DenisSimonova ElizavetaRUSSIAN FEDERATION
5Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
6Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKAZAKHSTAN
7Kuptsov DanilTrifonova MariyaRUSSIAN FEDERATION
8Sposato GianmarcoRanvestel AuroraITALY
9Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
10Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
10Grinevics AndrejsDobrovolskyte KornelijaLATVIA
12Tamantini MirkoSinceri GiadaITALY
13Klementjev GeorgiZohhova ElikaESTONIA
14Tsai JerryHsieh Wen ChinCHINESE TAIPEI
15Mudarissov RodionShchurova EmiliaFINLAND
16Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
17Szafrański DawidPrzetacznik Dalia MariaFOCUS
17Vinokurov MikhailSpirina MayyaAZERBAIJAN
19Honcharov MaksymMyroshnychenko PolinaUKRAINE
19Golovchenko YevgenHrynenko AnastasiiaMEGADANCE
21Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
22Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
23Ziridis OleksiiShuliatska MariiaUKRAINE
24Kudláč MatějBajgarová MichaelaCZECH REPUBLIC
25Grosu OleksiiTrachkova SofiiaUKRAINE
26Wang KaihangOuyang YutingCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
1Burneikis KarolisShekaite IzabeleLITHUANIA
2Ezhov SemenButuzova MariannaMONTENEGRO
3Grinevics AndrejsDobrovolskyte KornelijaLATVIA
4Larchenko NikitaMeniaylo DariaRUSSIAN FEDERATION
5Klementjev GeorgiZohhova ElikaESTONIA
6Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
7Song LulinLiu SiyiCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
7Masaro EdvardasRinkeviciute PatricijaVijunas
9Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKAZAKHSTAN
9Kuptsov DanilTrifonova MariyaRUSSIAN FEDERATION
11Andersons RobertsMaksimova Katrina PaulaLATVIA
11He YongshenQiu PengjieCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
13Besleaga Radu StefanPodar-Petho Blanka-LorenaROMANIA
13Vinokurov MikhailSpirina MayyaAZERBAIJAN
15Niezhentsev MykytaFilińska ZofiaPoland
16Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
17Protsenko OleksiiWieteska JuliaPoland
18Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO
19Ryński RemigiuszKędzierska KlaudiaAS
20Wang KaihangOuyang YutingCHINA, PEOPLE'S REPUBLIC OF
21Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
22Sawiński FryderykZakrzewska PaulaST PYRAS
23Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
23Tsai JerryHsieh Wen ChinCHINESE TAIPEI
25Honcharov MaksymMyroshnychenko PolinaUKRAINE
26Sopoćko DominikNowicka NataliaPoland
26Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress
27Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
28Skalicky PavelHolikova VanesaCZECH REPUBLIC
1Pauser MichaelMolecz ClaudiaAUSTRIA
2Angeli Paolo SerafinoCassavi Alessandra EmiliaITALY
3Strom HenrikStrom Gitte FransoeDENMARK
4Syrytski MikhailSyrytskaya SviatlanaBELARUS
5Wasilewski MarekWasilewska KrystynaPROMENADA
6Dub RobertSchaefer-Nouza SylviaTSK SCHWARZ WEISS WIEN
7Kronschlaeger JosefKronschlaeger EvelynAUSTRIA
8Česonis StanislovasJurčiukoniene RamuneKaspinas
9Cichy MieczyslawCichy EwaPoland
10Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS
11Kalny WolfgangKalny UrsulaAUSTRIA
11Lueders JuergenLueders KarinTC ROYAL OBERHAUSEN E.V.
13Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
14Mikuciauskas GintautasMikuciauskiene RitaLITHUANIA
15Doering DariuszDoering WiolettaAS
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Baskys MindaugasSimkunaite MikaLITHUANIA
3Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS
4Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT
5Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO
6Schmiel PeterHänchen SibylleGERMANY
7Retzer HorstRetzer Birgit EvaGERMANY
8Szmajda MiroslawSzmajda EwaPoland
9Blazys AudriusBlaziene ErikaLITHUANIA
10Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
11Szar JaroslawSzar KatarzynaPoland
12Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
13Biernacki AndrzejBiernacka EwaFOCUS
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS
2Olkov EvgenyBelyaeva MarinaRUSSIAN FEDERATION
3Schmiel PeterHänchen SibylleGERMANY
4Townsend JohnKuntze SabineENGLAND
5Grebliauskas ArturasGrebliauskiene BeataLITHUANIA
6Ważny MarekWażny EwaLATINO CAFE
7Krainski JaroslawKraińska AnnaPoland
8Szar JaroslawSzar KatarzynaPoland
9Wala AdamTargońska-Fira MagdalenaPoland
10Retzer HorstRetzer Birgit EvaGERMANY
11Meissner-Klich GuntherMeissner MelanieGERMANY
12Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
13Mielcarek JaroslawMielcarek HannaPoland
14Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO
15Blazys AudriusBlaziene ErikaLITHUANIA
16Szumczyk RomanLapinska-Szumczyk SylwiaPoland
17Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
18Biernacki AndrzejBiernacka EwaFOCUS
18Kiwilsza PiotrŚwiątek KrystynaFOCUS
1Pachuta Pawel JanSzczesna MalgorzataPoland
2Zaminer JanBrisam-Zaminer MunaGERMANY
3Latnikovs SergejsLatnikova KristineLATVIA
4Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE
5Szmajda MiroslawSzmajda EwaPoland
6Belchnerowski MartinStenzel-Belchnerowski AgnesGERMANY
1Rimkus TomasSurblyte NerijaLITHUANIA
2Simsons GatisSimsone JulijaLATVIA
4Porokhovskyy VasylBaltrunas OlgaUKRAINE
5Turpin MarkTurpin SinaGERMANY
6Stukas NerijusMontvilaite LauraKaspinas
7Zaminer JanBrisam-Zaminer MunaGERMANY
8Shimens Uldis ThomasKlapkalne UnaLATVIA
9Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE
10Townsend JohnKuntze SabineENGLAND
11Latnikovs SergejsLatnikova KristineLATVIA
12Strzalka PrzemyslawStrzalka EwaPoland
1Aldaev AntonPolukhina NataliaRUSSIAN FEDERATION
2Balandin ArturSalita AnnaGERMANY
3Sutu GeorgeFlorova TerezaCZECH REPUBLIC
4Testa EricBrezzo FedericaITALY
5Yusupov TimurRemina ValeriaRUSSIAN FEDERATION
6Korobchenko AlexeyOdikadze LianaISRAEL
7Kondratenko EgorFunch Mie LinckeDENMARK
8Calabrese Alex YumaCalabrese NatashaITALY
9Petrov EgorSelezneva DariaRUSSIAN FEDERATION
10Zmokly Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaPoland
11Zhumatayev AyanPanteleeva EkaterinaKAZAKHSTAN
12Sveridonov EvgenyBarkova AngelinaRUSSIAN FEDERATION
13Termini SalvatoreCillari FedericaITALY
14Nesterov VitalyYudina IrinaRUSSIAN FEDERATION
15Michna MarianVesela KarolinaCZECH REPUBLIC
16Sangavicius JorisPaskeviciute NeringaLITHUANIA
17Shatrov RomanZhogina LiudmilaRUSSIAN FEDERATION
17Lukasovas MatasMonginaite RugileSantaka
19Sztuce Vel Stuzmania EdgarDominguez Garcia GemmaSPAIN
20Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
21Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
22Degutis EinorasJaseviciute JogaileLITHUANIA
23Micallef RobertCarabott RaisaMALTA
23Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM
25Ovsievitch DavidStefkova KatarinaGERMANY
25Kubrin IljaKolomizki DariaGERMANY
27Iorgov OleksandrMityeva MarynaUKRAINE
28Dermentli OleksandrVirshubska MariiaMegaDance
29Nalepka SlavomirPanchenko MargarytaSLOVAKIA
30Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK
31Orzechowski DamianWilanowska MartynaAKTT
31Volynkin VladimirNikitina MariaRUSSIAN FEDERATION
33Falke LeonShishkina AnastasiaGERMANY
33Soltys DawidNowina-Konopka AleksandraPoland
35Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
36Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
37Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER
38Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
39Johansson JamesFrovik LeilaSWEDEN
40Proshkin MykhailoFedorova KseniiaUKRAINE
41Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
41Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaPoland
43Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
44Christou RenosPantziari KyriakiCYPRUS
44Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE
46Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE
47Miselatze GeorgiosKyriakou ElenaCYPRUS
47Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
47Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKAZAKHSTAN
1Sodeika EvaldasZukauskaite IevaLITHUANIA
2Glukhov AlexeyGlazunova AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
3Kolobov DmitriBusk SigneDENMARK
4Sveridonov EvgenyBarkova AngelinaRUSSIAN FEDERATION
5Zacharewicz MichalCzyżyk KatarzynaPoland
6Kalashnikov GeorgySemeskeviciute DomileLITHUANIA
7Szkutnik BartłomiejBrychcy AgataFEELING
8Khokhlov LeonidErmolaeva MariaRUSSIAN FEDERATION
9Baltaragis EdgarasKucinskaite IndreROLO-SUKURYS
10Granskas DominykasSpilling HeleneNORWAY
11Grula DusanCragnolini GiadaSLOVAKIA
12Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
13Sawicki JakubMiłek DagmaraPoland
14Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec
15Sztuce Vel Stuzmania EdgarDominguez Garcia GemmaSPAIN
15Trishkin NikitaKrivorchuk ValeriaRUSSIAN FEDERATION
17Ionel AlexandruBelousova PatricijaGERMANY
18Pogor AlexandruNorth Katrina Rose BrionyENGLAND
19Lugowski Bartosz MiloszPopek OliwiaPoland
20Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
21Parfenov AntonIlina ViolettaRUSSIAN FEDERATION
21Andersen RobertPaduch KlaudiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
21Sheliubsky AlexandrOvchinnikova IrinaRUSSIAN FEDERATION
24Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER
25Ślusarski GrzegorzKarpińska PaulinaAS
26Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
27Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
28Koguciuk JakubKarowicz-Bienias SylwiaPoland
29Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
30Livshits GabrielNerst SharonISRAEL
30Makarovas LaurynasChepauskaite EmilijaJuventos
32Kromachev MaximAseeva SofiaRUSSIAN FEDERATION
33Sharlai MikitaBubenova EkaterinaBELARUS
34Proshkin MykhailoFedorova KseniiaUKRAINE
34Wapinski RafalLegutko DariaAKTT
36Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
37Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
38Protsenko OleksiiWieteska JuliaPoland
39Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
40Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
41Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaPoland
42Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE
43Christou RenosPantziari KyriakiCYPRUS
44Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR
45Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
45Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR
45Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE
45Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
45Skwira PawelLysko NataliaPoland
45Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
1Nasretdinov ArtemBarykina MariaRUSSIAN FEDERATION
2Boldiš TomášGlistova MarieCZECH REPUBLIC
3Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
4Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKAZAKHSTAN
5Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
6Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
7Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTempo
8Sawiński FryderykZakrzewska PaulaPoland
9Makarovas LaurynasChepauskaite EmilijaJuventos
9Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
11Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
12Humin AureliuszKowalska NataliaPoland
13Karpiński WiktorZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
14Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
15Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
16Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow
17Honcharov MaksymMyroshnychenko PolinaUKRAINE
18Miselatze GeorgiosKyriakou ElenaCYPRUS
19Szyc MikolajSalapa MartaPoland
19Moskvin LevRedekop AlicePremium
19Golovchenko YevgenHrynenko AnastasiiaMEGADANCE
22Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA
23Proshkin MykhailoFedorova KseniiaUKRAINE
24Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
25Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
26Lesniak MikolajCabańska IzabelaPAKTAN
27Skwira PawelLysko NataliaPoland
28Kondratiuk OleksandrKovalchuk AnnaSLAVA
28Szumczyk PrzemyslawNadolna AdriannaPoland
30Grosu OleksiiTrachkova SofiiaUKRAINE
1Parfenov AntonIlina ViolettaRUSSIAN FEDERATION
2Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
3Zhuravlev DanilaTitkova DariaRUSSIAN FEDERATION
4Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
5Kruger AlexLax Fabien CharlottGERMANY
6Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKAZAKHSTAN
7Makarovas LaurynasChepauskaite EmilijaJuventos
8Kromachev MaximAseeva SofiaRUSSIAN FEDERATION
9Plak Karol TomaszWiselka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
10Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
11Protsenko OleksiiWieteska JuliaPoland
12Proshkin MykhailoFedorova KseniiaUKRAINE
13Ryński RemigiuszKędzierska KlaudiaAS
14Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
15Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
16Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
17Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
18Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
19Moskvin LevRedekop AlicePremium
20Sawiński FryderykZakrzewska PaulaPoland
20Jonsson BenjaminHindsgaul AmalieSWEDEN
22Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA
23Iwicki JakubLewandowska WeronikaKTS ESKULAP
24Lesniak MikolajCabańska IzabelaPAKTAN
25Khavanski ArtsiomKarcheuskaya YuliyaBELARUS
26Isganaitis GustasMockute BrigitaLITHUANIA
26Lubiński FilipKocięcka ZuzannaBLACK DANCE
28Szumczyk PrzemyslawNadolna AdriannaPoland
29Skwira PawelLysko NataliaPoland
30Szyc MikolajSalapa MartaPoland
31Dubeiko DmitriiSiriukova ValeriiaRUSSIA
32Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
33Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR
34Honcharov MaksymMyroshnychenko PolinaUKRAINE
35Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR
36Dreger MichalSokalska KingaPoland
1Gajda EmilGajda DorotaPERFECT DANCE
2Pauser MichaelMolecz ClaudiaAUSTRIA
3Aleccia VitoSignorini AugustaITALY
4Suk HaraldSuk SusanneAUSTRIA
5Koula MiroslavMichelova JanaTAK Dance KROK
6Fajkus RomanFajkusova MonikaCZECH REPUBLIC
7Kronschlaeger JosefKronschlaeger EvelynAUSTRIA
8Česonis StanislovasJurčiukoniene RamuneKaspinas
1Disca AlessioCardillo Luisa CelesteITALY
2Baltaragis EdgarasKucinskaite IndreROLO-SUKURYS
3Sedov VladislavLubianetska AnnaUKRAINE
4Tsarev AlexeyStadnik AlenaAZERBAIJAN
5Domorad VitTejcova SimonaCZECH REPUBLIC
6Seikauskas SimonasNorusaite LiucijaLITHUANIA
7Chuprina DenisVysotskaya VeronikaESTET
8Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
9Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
10Malek VaclavMalek CatharinaAUSTRIA
11Los NazarDukalska OlenaEstet
12Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraEstet
13Korol DanyloLeskiv UlyanaFoxtrot
14Wojtania SebastianSzalega KamilaPoland
15Shtubov YuryAlieva AsiiatRUSSIAN FEDERATION
16Kejzar JiriKoskova BarboraMZ DANCE TEAM
16Skirdachev VladislavOleynik EkaterinaRUSSIAN FEDERATION
18Wapinski RafalLegutko DariaAKTT
18Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
18Mrazek ViktorVykydalova VeronikaKLUB TANECNIHO SPORTU SUMPERK
21Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA
22Penkava RobertDrekslerova MarianaCZECH REPUBLIC
23Antonik DaniilTennokese Ave LiinaESTONIA
24Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
25Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
26Buzas MarekSlovencikova AnetaCZECH REPUBLIC
26Kalous TomasNovakova BarboraMZ DANCE TEAM
28Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
29Kapitan FilipRudy SarlotaCZECH REPUBLIC
30Aleccia VitoSignorini AugustaITALY
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
2Los Chovanec OliverPlacha EliskaCZECH REPUBLIC
3Esipenok VladislavFomenko AlexandraRUSSIAN FEDERATION
4Fried MartinVondrejcova SaraCZECH REPUBLIC
5Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
6Purczyński WiktorWerblińska GabrielaFEELING
7Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
8Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
9Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
10Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
10Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
12Polishchuk IlliaSydor YarynaUKRAINE
13Kapitan FilipRudy SarlotaCZECH REPUBLIC
14Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
15Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX
16Kolar LukasAffasova JasminCZECH REPUBLIC
17Kosiec JakubPisulova KarolinaFLODUR
17Zaduban LukasKazdova KarolinaCZECH REPUBLIC
1Vanni CristianMola CamillaPROGETTO DANZA
2Girgvliani ErekleKhutsishvili LeleGEORGIA
3Dauksas DominykasAzarova SvetlanaLITHUANIA
4Bayanov DmitrySamusenko AnnaRUSSIAN FEDERATION
5Kurinec RadovanLencesova EliskaKTŠ Tyrnavia
6Skirdachev VladislavOleynik EkaterinaRUSSIAN FEDERATION
7Cantasale MatteoDe Belardini ElisaITALY
8Vyslouzil RadimSloukova AnnaDANCE STUDIO LIKE s.r.o.(Czechy)
8Bilozor YuriyPshyk UlyanaUKRAINE
10Richtar JakubKaszubova ViktorieKST KD Hlucin
11Kejzar JiriKoskova BarboraMZ DANCE TEAM
12Nowoswiat MikolajSamek MagdalenaPoland
13Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraEstet
14Tojnar MartinJozifova KaterinaCTS PERFECT PARDUBICE
15Crescenzi EmanueleTullio AriannaITALY
16Gagnone MattiaJurkoit JustinaLITHUANIA
17Kalous TomasNovakova BarboraMZ DANCE TEAM
17Chobot JanSadkova MichaelaCOOL Dance
19Maina MirkoCopete AliceFRANCE
20Roodi AnttiKink Kadi KatarinaESTONIA
20Vlach KarelNemcova BarboraIDANCE STUDIO
22Los NazarDukalska OlenaEstet
23Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
24Liubchak VladyslavZarytska KhrystynaTALISMAN
25Havel AdamCihlarova AnnaCZECH REPUBLIC
26Beczkowski PawelJaczewska NataliaPrestige
27Antonik DaniilTennokese Ave LiinaESTONIA
28Zhouf DanielVanova AnnaCZECH REPUBLIC
29Charatsidis PanteleimonNella ChristinaGREECE
29Fridrich TomasJordanovova VeronikaCZECH REPUBLIC
31Fisar TomasMullerova MarketaCZECH REPUBLIC
32Murawski AntoniNowacka KlaudiaTempo
33Zankel AdamCermakova KristynaCZECH REPUBLIC
34Kucera Jakub JanMerklova MonikaCZECH REPUBLIC
35Pisula DavidSmieskova KlaraCZECH REPUBLIC
36Bozenkov IgnasMeidute RobertaLITHUANIA
37Kolar LukasAffasova JasminCZECH REPUBLIC
37Lukosaitis AurimasCickeviciute LivijaBADA STUDIO
1Korneev MatveySirotiuk EkaterinaRUSSIAN FEDERATION
2Liubchak VladyslavZarytska KhrystynaTALISMAN
3Esipenok VladislavFomenko AlexandraRUSSIAN FEDERATION
4Kirsner MarioGolombova AdelaLR COSMETIC DANCE TEAM
5Maina MirkoCopete AliceFRANCE
6Humin AureliuszKowalska NataliaPoland
7Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
8Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTempo
9Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
10Charatsidis PanteleimonNella ChristinaGREECE
11Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
12Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
13Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
14Krutyak YaroslavFomenko UlyanaUKRAINE
15Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
16Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
16Stuckis ZygimantasNavadnycyte AkvileLITHUANIA
18Tamulaitis ModestasKlimovaite EvelinaLITHUANIA
19Kolar LukasAffasova JasminCZECH REPUBLIC
20Lukosaitis AurimasCickeviciute LivijaBADA STUDIO
20Lukosaitis AurimasCickeviciute LivijaLITHUANIA
21Kosiec JakubPisulova KarolinaFLODUR
21Kosiec JakubPisulova KarolinaCZECH REPUBLIC
22Zaduban LukasKazdova KarolinaCZECH REPUBLIC
1Ewals ReneLemmens YmkeNETHERLANDS
2Angeli Paolo SerafinoCassavi Alessandra EmiliaITALY
3Gajda EmilGajda DorotaPERFECT DANCE
4Jaroslav ZemanPetra ZemanovaStabil
5Pauser MichaelMolecz ClaudiaAUSTRIA
6Suk HaraldSuk SusanneAUSTRIA
7Peresty LadislavPeresta SarkaTK ROKASO
8Koula MiroslavMichelova JanaTAK Dance KROK
9Mikuciauskas GintautasMikalauskiene RitaLITHUANIA
10Wasilewski MarekWasilewska KrystynaPROMENADA
11Lueders JuergenLueders KarinTC ROYAL OBERHAUSEN E.V.
12Kniestedt SteffenKniestedt AntjeGERMANY
12Kniestedt SteffenKniestedt AntjeTSC ASSKANIA E.V.
13Handke KrzysztofHandke EwaLATINO CAFE
1Mascia MicheleSantoro IleniaITALY
2Jaeger NorbertJaeger-Eberhardt Beate ChristiTSZ BLAU GOLD
3Jandejsek MilanPavlová JanaCZECH REPUBLIC
4Vana PhilippStaedtler CorinaGERMANY
5Koci RomanKustkova IrenaCZECH REPUBLIC
6Ryba JaroslavDvorackova Tereza M.CZECH REPUBLIC
7Chudarek TomasChudarkova MartinaCZECH REPUBLIC
8Stec MarekStecova MonikaCZECH REPUBLIC
9Brich JirkaBrichova JitkaCZECH REPUBLIC
1Lewandowski BartoszWalachowska Anna KarolinaKTT DUET
2Girgvliani ErekleKhutsishvili LeleGEORGIA
3Onishchenko PhilippKurmanova AlexandraRUSSIAN FEDERATION
4Michna MarianVesela KarolinaCZECH REPUBLIC
5Zmokly Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaPoland
6Baka TomášFarkasová OrsolyaSLOVAKIA
7Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM
8Bannikov GlebVarstala AdaFINLAND
9Hlawiczka MartinSknouril JoannaMarendi
10Richtar JakubKaszubova ViktorieKST KD Hlucin
11Obona JaroslavAntochshuk OlessyaSLOVAKIA
12Vyslouzil RadimSloukova AnnaDANCE STUDIO LIKE s.r.o.(Czechy)
13Tojnar MartinJozifova KaterinaCTS PERFECT PARDUBICE
14Kama KristoHendrikson MariannESTONIA
15Cipar DominikKozusnikova DominikaTK DANSOVIA
16Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
17Mandlík PavelJohannesová SarahTK MARENDI
17Szabo AdamCsofcsics CsengeBUDAPEST
19Chmel FilipDunajova StepankaTAK Dance KROK
19Becker BenjaminAgater NatalieTSZ DRESDEN E.V.
21Opichal TomasManaskova MonikaKST QUICK OLOMOUC
22Hajek JiriKoutna KarolinaCZECH REPUBLIC
23Klokta DanyilHorshkova HannaUKRAINE
24Soltys DawidNowina-Konopka AleksandraPoland
25Skalicky PavelHolikova VanesaCZECH REPUBLIC
26Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Khokhlov LeonidErmolaeva MariaRUSSIAN FEDERATION
2Chelpanov DmitryIzotova MariaRUSSIAN FEDERATION
3Erofeev DmitryErosh PolinaRUSSIAN FEDERATION
4Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaFEELING
5Baltaragis EdgarasKucinskaite IndreROLO-SUKURYS
6Paszewski PiotrMozdyniewicz Marta LucjaPoland
7Yusupov TagirMokretsova JuliaRUSSIAN FEDERATION
8Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaELITA
9Gasanov IlyaRaevskaya LiudmilaRUSSIAN FEDERATION
10Mestek MartinStareckova AnnaCZECH REPUBLIC
11Desinov ValentinKhusainova MargaritaRUSSIAN FEDERATION
12Espenszyt KewinStefaniak ZofiaPM
13Gelfond GrigorijSemenova EkaterinaGERMANY
14Brynza SavelySpasova JuliaRUSSIAN FEDERATION
15Urbanski PawelCieślińska Melania HonorataStrefa Tańca
16Bannikov GlebVarstala AdaFINLAND
16Bil Jakub KacperStefańska JuliaFEELING
18Szalai Dénes FerencBalla PetraHungary
18Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK
20Los NazarDukalska OlenaEstet
21Halaktionov OleksiiShadrina OlhaUKRAINE
22Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE
23Schmiel MartinSchmiel CarolinGERMANY
24Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
25Jaluvka JiriVyduchova NatalieCZECH REPUBLIC
26Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
26Domiter HubertWąsacz KarolinaELITA
28Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
29Skoppek EnzoRamke LisaGERMANY
29Kama KristoHendrikson MariannESTONIA
31Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
32Polcyn AskaniuszGonera Julia KlaudiaPM
33Mrazek ViktorVykydalova VeronikaKLUB TANECNIHO SPORTU SUMPERK
34Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE
35Skalicky PavelHolikova VanesaCZECH REPUBLIC
36Chmel FilipDunajova StepankaTAK Dance KROK
37Paulik MatyasWolfova VeronikaCZECH REPUBLIC
37Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress
2Bannikov GlebVarstala AdaFINLAND
3Kochetov DenisZhuchenko LilianaUKRAINE
4Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
5Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
6Kama KristoHendrikson MariannESTONIA
7Senin MikitaMuehlig MicheleGERMANY
8Los NazarDukalska OlenaEstet
9Szabo AdamCsofcsics CsengeBUDAPEST
9Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo
11Soltys DawidNowina-Konopka AleksandraPoland
12Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
13Litorowicz OskarStaszak AleksandraTempo
13Litorowicz OskarStaszak AleksandraPoland
14Skalicky PavelHolikova VanesaCZECH REPUBLIC
15Sierkov YevhenZaionts OleksandraUKRAINE
16Majtyka JakubGaluszkova ZuzanaMarendi
16Majtyka JakubGaluszkova ZuzanaCZECH REPUBLIC
17Chmel FilipDunajova StepankaCZECH REPUBLIC
17Chmel FilipDunajova StepankaTAK Dance KROK
18Rumi ImrichBachorikova KatkaSLOVAKIA
1Bannikov GlebVarstala AdaFINLAND
2Szalai Dénes FerencBalla PetraHungary
3Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK
4Los NazarDukalska OlenaEstet
5Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress
6Placko ViktorRatkovska NinaSLOVAKIA
7Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport
8Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA
9Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
10Purczyński WiktorWerblińska GabrielaFEELING
11Rebro MarekPiestanska PatriciaSLOVAKIA
12Kama KristoHendrikson MariannESTONIA
13Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaFEELING
14Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
15Polcyn AskaniuszGonera Julia KlaudiaPM
16Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
17Chmel FilipDunajova StepankaTAK Dance KROK
18Soltys DawidNowina-Konopka AleksandraPoland
18Skalicky PavelHolikova VanesaCZECH REPUBLIC
20Buzas MarekSlovencikova AnetaCZECH REPUBLIC
1Lozitsky MaximPoliushkina VeronikaRUSSIAN FEDERATION
2Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
3Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
4Zíma JakubNedbailo AngelinaCZECH REPUBLIC
5Humin AureliuszKowalska NataliaPoland
6Senin MikitaMuehlig MicheleGERMANY
7Karpiński WiktorZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
8Burant JanFaltusova KlaraCZECH REPUBLIC
9Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
10Plak Karol TomaszWiselka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
11Vengrynsky PetrStehnova EliskaCZECH REPUBLIC
12Hosek LukasGrégrová KristínaCZECH REPUBLIC
13Vahtra HardiLipp LisandraESTONIA
14Los Chovanec OliverPlacha EliskaCZECH REPUBLIC
14Raputa KacperTylek WiktoriaELITA
16Rebro MarekPiestanska PatriciaSLOVAKIA
17Novak PetrKoskova NelaCZECH REPUBLIC
18Proshkin MykhailoFedorova KseniiaUKRAINE
19Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTempo
20Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
21Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
21Kuntos VilemKabrtova VendulaCZECH REPUBLIC
23Rumi ImrichBachorikova KatkaSLOVAKIA
1Kaldaru KasparPukk AgnetaESTONIA
2Bochenek KamilMierzwa PolaPM
3Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
4Los Chovanec OliverPlacha EliskaCZECH REPUBLIC
5Burant JanFaltusova KlaraCZECH REPUBLIC
6Plak Karol TomaszWiselka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport
7Purczyński WiktorWerblińska GabrielaFEELING
8Raputa KacperTylek WiktoriaELITA
9Rebro MarekPiestanska PatriciaSLOVAKIA
10Muett MarkusKlass KathrinGERMANY
11Felcman MatyasRuzickova LucieTK FORTUNA
12Ryński RemigiuszKędzierska KlaudiaAS
13Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
14Vahtra HardiLipp LisandraESTONIA
14Kocar DusanSachova TinaIDANCE STUDIO
14Kocar DusanSachova TinaCZECH REPUBLIC
14Proshkin MykhailoFedorova KseniiaUKRAINE
17Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
18Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
19Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
20Novak PetrKoskova NelaCZECH REPUBLIC
21Kuntos VilemKabrtova VendulaCZECH REPUBLIC
21Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
23Vengrynsky PetrStehnova EliskaCZECH REPUBLIC
24Rumi ImrichBachorikova KatkaSLOVAKIA
1Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
2Lassen Mads FriisSak IlonaDENMARK
3Ately EyalKaykov KarinISRAEL
4Holweg ChristianStaiber PaulineGERMANY
5Kwaśniak RobertLabuz Justyna TeresaPoland
6Leciej RafalZamorska Natalia AnnaPoland
7Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
8Karpiński WiktorZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
9Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
10Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
11Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaPoland
12Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
13Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
14Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTempo
15Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
16Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
17Belz NicolasSlowiak AdriannaPoland
18Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
19Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
20Langer YonatanAlon OdeliaISRAEL
21Schweiger KaiZiaja JuliaGERMANY
22Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
23Rudak MateuszDydak WiktoriaST Magic
24Markowski TomaszPiątas Karolina WeronikaAKTT
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
2Kwaśniak RobertLabuz Justyna TeresaPoland
3Ately EyalKaykov KarinISRAEL
4Krupa MateuszNonko OleksandraPM
5Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
6Korpas GabrielMurajdova VanessaSLOVAKIA
7Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
8Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
9Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
10Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
11Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
11Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
13Rudak MateuszDydak WiktoriaST Magic
14Skwira PawelLysko NataliaPoland
15Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
16Langer YonatanAlon OdeliaISRAEL
17Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
17Schweiger KaiZiaja JuliaGERMANY
19Markowski TomaszPiatas Karolina WeronikaPoland
19Markowski TomaszPiątas Karolina WeronikaAKTT
20Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS
3Siff AntonPletneva AleksandraESTONIA
4Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
5Nadolny JakubDroganowska Antonina WeronikaSKT Fabryka Tanca
6Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
7Przygocki MikolajSzefke KatarzynaPoland
8Osmolak MikolajKopec OliwiaPoland
9Zieliński IgorGalka KarolinaPoland
10Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE
11Sledz MiloszDziob AmeliaPoland
12Wojtko MaksymilianKoch Lena AleksandraAKTT
13Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT
14Borkowski PawelLebiedziew Lena MagdalenaPoland
14Ciopala MichalNawalany JuliaPoland
16Popowicz Aleksy SebastianKulak OliwiaPoland
17Kustosz MiloszPawlowska Sara WeronikaPoland
18Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Siff AntonPletneva AleksandraESTONIA
3Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS
4Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER
5Przygocki MikolajSzefke KatarzynaPoland
6Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE
7Nadolny JakubDroganowska Antonina WeronikaSKT Fabryka Tanca
7Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO
9Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER
9Szczepaniak KamilKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress
11Kurcevicius OtasRupsyte KamileLITHUANIA
12Sledz MiloszDziob AmeliaPoland
13Borkowski PawelLebiedziew Lena MagdalenaPoland
14Ciopala MichalNawalany JuliaPoland
15Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER
16Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT
17Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER
18Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT
19Kustosz MiloszPawlowska Sara WeronikaPoland
19Wojtko MaksymilianKoch Lena AleksandraAKTT
1Pisacane GiovanniCirillo GaiaITALY
2Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
3Gagnone MattiaJurkoit JustinaLITHUANIA
4Maina MirkoCopete AliceFRANCE
5Soltys DawidNowina-Konopka AleksandraPoland
6Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo
7Orzechowski DamianWilanowska MartynaAKTT
8Valkov DimitarVedrichkova TsvetelinaBULGARIA
9Abramiv YuriyZaiats AnastasiiaESTET LVIV
10Malinauskas RokasDravininkaite AdrijaBADA STUDIO
11Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
12Gajkowski KacperHuminilowicz OliwiaPoland
13Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaTK KOŠKOVI
14Vild JanEpsteinova SofieSIULETA PRAHA
1Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER
2Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
3Purczyński WiktorWerblińska GabrielaFEELING
4Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
5Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
6Gajkowski KacperHuminilowicz OliwiaPoland
7Soltys DawidNowina-Konopka AleksandraPoland
8Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaTK KOŠKOVI
9Vild JanEpsteinova SofieSIULETA PRAHA
1Maina MirkoCopete AliceFRANCE
2Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
3Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
4Leciej RafalZamorska Natalia AnnaPoland
5Lucchese SimoneRossotto IsabelITALY
6Malinauskas RokasDravininkaite AdrijaBADA STUDIO
7Karpiński WiktorZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
8Valkov DimitarVedrichkova TsvetelinaBULGARIA
9Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
10Boruvka DanielBoruvkova BarboraCZECH REPUBLIC
11Kis Tamas KristofNagyova MariaSLOVAKIA
12Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
13Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
14Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
15Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
16Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaTK KOŠKOVI
17Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA
18Lesniak MikolajCabańska IzabelaPAKTAN
19Vild JanEpsteinova SofieSIULETA PRAHA
20Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
20Szafrański DawidPrzetacznik Dalia MariaFOCUS
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
2Purczyński WiktorWerblińska GabrielaFEELING
3Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRUSSIAN FEDERATION
4Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
5Boruvka DanielBoruvkova BarboraCZECH REPUBLIC
6Deak FilipPabst JuliaKTC BRATISLAVA
7Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
8Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
9Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA
10Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
10Dubyna DenysFedchenko AnastasiiaFEMIDA
12Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaTK KOŠKOVI
13Kis Tamas KristofNagyova MariaSLOVAKIA
14Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos
15Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
16Lesniak MikolajCabańska IzabelaPAKTAN
17Vild JanEpsteinova SofieCZECH REPUBLIC
17Vild JanEpsteinova SofieSIULETA PRAHA
18Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT
19Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Compel DanielOharkova MilenaCZECH REPUBLIC
3Wolff HaraldWolff AntjeGERMANY
4Krause AndreasSaleina KarinGERMANY
5Mokris JanMokrisova VeraCZECH REPUBLIC
6Sulekas RicardasGusciute JaninaLITHUANIA
7Ebner HaraldWanek-Zajic BarbaraAUSTRIA
8Agater ReneAgater KatrinGERMANY
9Csizmazia JozefCsizmaziova GabrielaSLOVAKIA
9Lampa JanLampova ZuzanaKST KD Hlucin
9Skyba RomanSkybova JanaCZECH REPUBLIC
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Arena AntoninoFarnesi ElgaITALY
3Ebner HaraldWanek-Zajic BarbaraAUSTRIA
4Pipal RadekPazderová JanaCZECH REPUBLIC
5Mokris JanMokrisova VeraCZECH REPUBLIC
6Compel DanielOharkova MilenaCZECH REPUBLIC
7Jandejsek MilanPavlová JanaCZECH REPUBLIC
8Koci RomanKustkova IrenaCZECH REPUBLIC
9Csizmazia JozefCsizmaziova GabrielaSLOVAKIA
10Lampa JanLampova ZuzanaKST KD Hlucin
11Novobilsky DalimilNovobilska PavlaCZECH REPUBLIC
12Koula MiroslavMichelova JanaCZECH REPUBLIC
12Koula MiroslavMichelova JanaTAK Dance KROK
13Brich JirkaBrichova JitkaCZECH REPUBLIC
14Skyba RomanSkybova JanaCZECH REPUBLIC
1Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA
2Masaryk VaclavChovancikova KlaraTK CLASSIC HODONÍN CZECH REPUBLIC
3Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM
4Bruck JakubMakarenko MarinaCZECH REPUBLIC
5Kurinec RadovanLencesova EliskaKTŠ Tyrnavia
6Sebesi HunorHuber JaroslavaAUSTRIA
7Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraEstet
8Svoren VladyslavSyrkasheva OleksandraEstet
9Dostal StepanSimackova TerezaCZECH REPUBLIC
10Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress
11Liubchak StanislavSmirnova NataliaTALISMAN
12Szabo AdamCsofcsics CsengeBUDAPEST
13Richtar JakubKaszubova ViktorieKST KD Hlucin
13Bartelik PawelKowal MagdalenaPoland
15Kozel LubomirSirocakova AdelaTK Trend Ostrava
15Cipar DominikKozusnikova DominikaTK DANSOVIA
17Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
18Nowoswiat MikolajSamek MagdalenaPoland
19Ondracek RobinJendrulkova TerezaDVECTIS DSP KOMETA BRNO
20Becker BenjaminAgater NatalieTSZ DRESDEN E.V.
21Tojnar MartinJozifova KaterinaCTS PERFECT PARDUBICE
22Beczkowski PawelJaczewska NataliaPrestige
23Czeto MarcoFajnerova DeniskaGRACIA MICHALOVCE
24Chobot JanSadkova MichaelaCZECH REPUBLIC
24Chobot JanSadkova MichaelaCOOL Dance
25Florian JakubHegrova VeronikaCZECH REPUBLIC
26Eichbauer StefanGrasser IrinaAUSTRIA
27Spacek JanValkova PavlinaCZECH REPUBLIC
28Sustek JiriDobrozemska VeronikaCZECH REPUBLIC
29Sustek MichalPitrunova ZuzanaCZECH REPUBLIC
1Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaFEELING
2Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaELITA
3Subczynski PawelKucharska AleksandraPoland
4Dostal StepanSimackova TerezaCZECH REPUBLIC
5Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraEstet
6Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca
7Arena LucaOrlandini AsjaITALY
8Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
9Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM
10Sabol FilipEremenko AnastasiaCZECH REPUBLIC
11Domiter HubertWąsacz KarolinaELITA
12Pozdisek JakubDostalova EsterCZECH REPUBLIC
13Galwa GrzegorzMikolajczyk NataliaGERMANY
14Rudak MateuszDydak WiktoriaST Magic
14Gandor LukasPusch NatalieGERMANY
14Rudak MateuszDydak WiktoriaPoland
16Mrazek ViktorVykydalova VeronikaKLUB TANECNIHO SPORTU SUMPERK
17Florian JakubHegrova VeronikaCZECH REPUBLIC
18Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
19Czeto MarcoFajnerova DeniskaSLOVAKIA
19Czeto MarcoFajnerova DeniskaGRACIA MICHALOVCE
20Kazik JakubHanuskova KatarinaSLOVAKIA
21Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR
1Bruck JakubMakarenko MarinaCZECH REPUBLIC
2Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
3Krysztofiński HubertMałczak MajaPoland
3Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET
4Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
5Karpiński WiktorZałęcka ZofiaPoland
5Karpiński WiktorZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM
6Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTempo
7Roostfeldt PatrikKesner NicoleESTONIA
8Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
9Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
10Gedgaudas JustasRutkauskaite AineLITHUANIA
11Poletek PatrykMatuszczyk AlicjaPoland
12Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaPoland
13Huvar JakubMarková AlexaCZECH REPUBLIC
13Burant JanFaltusova KlaraCZECH REPUBLIC
13Muehleder LeonFarkas LilianaAUSTRIA
16Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA
16Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
18Pallas KrystofHendrychova HanaCZECH REPUBLIC
19Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
20Belz NicolasSlowiak AdriannaPoland
21Hosek LukasGrégrová KristínaCZECH REPUBLIC
22Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
23Mistr RudolfIndrackova MonikaCZECH REPUBLIC
24Novotny JakubBobkova BarboraCOOLDANCE
25Dolezal RadekFolcova NicoleCZECH REPUBLIC
26Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
26Kuntos VilemKabrtova VendulaCZECH REPUBLIC
28Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
29Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
30Góra KrzysztofSzpalek AgnieszkaPoland
30Sustek JiriDobrozemska VeronikaCZECH REPUBLIC
32Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
33Patkos MateJuhasz DoraHungary
34Florian DanielKasalova LindaCZECH REPUBLIC
35Lesniak MikolajCabańska IzabelaPAKTAN
35Poremski PetrHomolova VendulaCZECH REPUBLIC
37Hruska StepanSpicakova BaraCZECH REPUBLIC
38Masek StepanSvojtkova TerezaCZECH REPUBLIC
39Appl HynekApplova PavlinaCZECH REPUBLIC
39Sustek MichalPitrunova ZuzanaCZECH REPUBLIC
39Sznapka HenrykToman Daria GerdaCZECH REPUBLIC
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER
2Krupa MateuszNonko OleksandraPM
3Gedgaudas JustasRutkauskaite AineLITHUANIA
4Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM
5Liudavicius DomasPetrenko ViktorijaLITHUANIA
6Purczyński WiktorWerblińska GabrielaFEELING
7Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
8Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress
9Haftka PawelGrzęska OliwiaPoland
10Burant JanFaltusova KlaraCZECH REPUBLIC
11Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
11Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
13Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
14Patkos MateJuhasz DoraHungary
15Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA
15Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE
17Dolezal RadekFolcova NicoleCZECH REPUBLIC
17Huvar JakubMarková AlexaCZECH REPUBLIC
19Mistr RudolfIndrackova MonikaCZECH REPUBLIC
20Góra KrzysztofSzpalek AgnieszkaPoland
21Lesniak MikolajCabańska IzabelaPAKTAN
22Pallas KrystofHendrychova HanaCZECH REPUBLIC
23Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
24Kuntos VilemKabrtova VendulaCZECH REPUBLIC
25Florian DanielKasalova LindaCZECH REPUBLIC
26Hruska StepanSpicakova BaraCZECH REPUBLIC
27Appl HynekApplova PavlinaCZECH REPUBLIC
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Vokurka OndrejHrebickova EliskaCZECH REPUBLIC
3Felcman MatyasRuzickova LucieTK FORTUNA
4Slepicka AdamKlapova JanaCZECH REPUBLIC
5Kindsigo MarcoMarjapuu LisetteESTONIA
6Maskoliovas KasparasRamonaite SauleLITHUANIA
7Hosek LukasGrégrová KristínaCZECH REPUBLIC
8Novotny JakubBobkova BarboraCOOLDANCE
9Kuntos VilemKabrtova VendulaCZECH REPUBLIC
9Pragr AdamRumpikova AmalieTK CLASSIC
11Balazs DominikKondacs Jazmin BiborkaHungary
12Veverka DominikKasalkova JulieCZECH REPUBLIC
13Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE
14Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
15Maschke MartinPavlickova NikolaCZECH REPUBLIC
16Polasek AdamNadova DominikaCZECH REPUBLIC
16Zalko SzymonKruszynska Marta ZuzannaPoland
18Masek StepanSvojtkova TerezaCZECH REPUBLIC
19Sokol JanOndrackova AdelaCZECH REPUBLIC
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress
2Kindsigo MarcoMarjapuu LisetteESTONIA
3Felcman MatyasRuzickova LucieTK FORTUNA
4Balazs DominikKondacs Jazmin BiborkaHungary
5Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
6Kuntos VilemKabrtova VendulaCZECH REPUBLIC
7Veverka DominikKasalkova JulieCZECH REPUBLIC
8Maskoliovas KasparasRamonaite SauleLITHUANIA
9Slepicka AdamKlapova JanaCZECH REPUBLIC
10Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE
11Zalko SzymonKruszynska Marta ZuzannaPoland
12Jarosz JanDudek WiktoriaPoland
12Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO
13Polasek AdamNadova DominikaCZECH REPUBLIC
14Sokol JanOndrackova AdelaCZECH REPUBLIC
1Lukasovas MatasMonginaite RugileSantaka
2Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM
3Kozel LubomirSirocakova AdelaTK Trend Ostrava
4Stradiotto RiccardoPerserico MicolITALY
5Kassin MichałGarbowska DominikaPoland
6Beczkowski PawelJaczewska NataliaPrestige
7Soltys DawidNowina-Konopka AleksandraPoland
8Zajac AdamKrasnicka ZofiaPoland
9Chapanis IharMiadzvedz YaninaBELARUS
10Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM
11Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE
12Conder SzymonKaczmarek DorotaCorte Dance Progress
13Ptak DanielRoth WeronikaPoland
13Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER
1Boldiš TomášGlistova MarieCZECH REPUBLIC
2Stradiotto RiccardoPerserico MicolITALY
3Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
4Holweg ChristianStaiber PaulineGERMANY
5Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM
6Górczak KasperKowalska NataliaUKS TIGER TEAM
7Karpiński WiktorZałęcka ZofiaPoland
8Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTempo
9Dobrusky PatrikNovakova VeronikaCZECH REPUBLIC
10Boruvka DanielBoruvkova BarboraCZECH REPUBLIC
11Malinauskas RokasDravininkaite AdrijaBADA STUDIO
12Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
13Fried MartinVondrejcova SaraCZECH REPUBLIC
14Sevcik FilipPolotniak ValeriiaSLOVAKIA
14Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
16Novotny JakubBobkova BarboraCOOLDANCE
17Kraucevicius RokasKviliiute GabrieleLITHUANIA
18Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
18Bozenkov IgnasVaicekonyte MilitaLITHUANIA
20Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM
20Lesniak MikolajCabańska IzabelaPAKTAN
20Szumczyk PrzemyslawNadolna AdriannaPoland
20Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska MarcelinaPoland
23Los Chovanec OliverSachova TinaIDANCE STUDIO
23Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
25Dolezal RadekFolcova NicoleCZECH REPUBLIC
26Prakapavicius GerdasNorkunaite LiepaLITHUANIA
27Zimin NikitaVenslovaite DominykaVYJA
27Zimin NikitaVenslovaite DominykaLITHUANIA
28Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
29Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
30Kocar DusanRudy SarlotaIDANCE STUDIO
1Bochenek KamilMierzwa PolaPM
2Niezhentsev MykytaPostova AnnaUKRAINE
3Sevcik FilipPolotniak ValeriiaSLOVAKIA
4Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT
5Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE
6Fried MartinVondrejcova SaraCZECH REPUBLIC
7Boruvka DanielBoruvkova BarboraCZECH REPUBLIC
8Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE
9Nagrabski MichałFilińska ZofiaPoland
10Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT
11Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE
12Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS
12Dolezal RadekFolcova NicoleCZECH REPUBLIC
14Kocar DusanRudy SarlotaIDANCE STUDIO
15Los Chovanec OliverSachova TinaIDANCE STUDIO
16Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM
16Kowalczyk Mateusz ArturZagorska MalgorzataPoland
18Szyc MikolajSalapa MartaPoland
19Borkowski JanNowicka NataliaStrefa Tańca
20Lesniak MikolajCabańska IzabelaPAKTAN
21Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX
21Holweg ChristianStaiber PaulineGERMANY
23Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ
24Dobrusky PatrikNovakova VeronikaCZECH REPUBLIC
25Lubinski FilipKociecka ZuzannaPoland
25Lubiński FilipKocięcka ZuzannaBLACK DANCE
25Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaPoland
25Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY
25Barlog HubertLewandowska MarcelinaTempo
28Szumczyk PrzemyslawNadolna AdriannaPoland
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
2Naruskevicius FaustasPavsukova AnastasijaLITHUANIA
3Mikhalkevich AndreiParkhomchyk AnastasiyaBELARUS
4Novotny JakubBobkova BarboraCOOLDANCE
5Kraucevicius RokasKviliiute GabrieleLITHUANIA
6Kuniak OliverNemravova ValentinaSLOVAKIA
7Vlček JanPříplatová PetraTK KOSKOVI LIBEREC
8Abramovich AlexandrPshanichnaya ValeryiaBELARUS
8Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
10Przygocki MikolajSzefke KatarzynaPoland
11Zalko SzymonKruszyńska MartaPoland
12Polasek AdamNadova DominikaCZECH REPUBLIC
13Prakapavicius GerdasNorkunaite LiepaLITHUANIA
14Perlov DmytroSankidze MarynaMAESTRO
15Osmolak MikolajKopec OliwiaPoland
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress
2Naruskevicius FaustasPavsukova AnastasijaLITHUANIA
3Kuniak OliverNemravova ValentinaSLOVAKIA
4Przygocki MikolajSzefke KatarzynaPoland
5Vlček JanPříplatová PetraTK KOSKOVI LIBEREC
6Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
7Grinskis NojusGrybauskaite IevaSantaka
7Mikhalkevich AndreiParkhomchyk AnastasiyaBELARUS
9Polasek AdamNadova DominikaCZECH REPUBLIC
10Zalko SzymonKruszyńska MartaPoland
1Gajda EmilGajda DorotaPERFECT DANCE
2Neuhaus RobNeuhaus-Claessens CharlotteNETHERLANDS
3Syrytski MikhailSyrytskaya SviatlanaBELARUS
4Ciarabellini EmilianoSusino MartinaITALY
5Misztal PiotrMisztal MonikaClassic Dance Sport
6Rommel AlbertRommel AndreaGERMANY
7Beckmann HorstBeckmann PatriciaGERMANY
8De Pellegrin LorisNicoletti DonatellaITALY
9Volpi MaurizioSabatini SabrinaASD STARLIGHT DANCE STUDIO
9Dell Unto AdrianoNigi CristinaITALY
11Peresty LadislavPeresta SarkaTK ROKASO
12Rose KlausRose AstridTURNIERTANZ IM OSTSEETANZ GREIFSWALD E. V.
13Grzelachowski BerndGrzelachowski BirgitGERMANY
13Jankowski WieslawJankowska MariaPoland
15Handke KrzysztofHandke EwaLATINO CAFE
15Cichy MieczyslawCichy EwaPoland
15Dort ManfredDort TraudelGERMANY
18Grosse FrankGrosse EvelineGERMANY
19Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
20Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak MalgorzataCT BLANKA WINIARSKA
21Kreisl IvoVaneckova VeronikaCZECH REPUBLIC
21Marecki StanisławMarecka WisławaPoland
21Schuermann AlexanderSchuermann GiselaGERMANY
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Seliazneu AndreiSeliazniova InaBELARUS
3Baskys MindaugasSimkunaite MikaLITHUANIA
4Wolff HaraldWolff AntjeGERMANY
5Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
6Waga JorgWollesen SilkeGERMANY
7Ivanov AndreyIvanova AnnaRUSSIAN FEDERATION
8Szar JaroslawSzar KatarzynaPoland
9Sulekas RicardasGusciute JaninaLITHUANIA
10Blazys AudriusBlaziene ErikaLITHUANIA
11Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE
12Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak MalgorzataCT BLANKA WINIARSKA
13Tomczak RafałTomczak BarbaraPoland
14Kowalski ZbigniewKowalska MariaPoland
14Kowalski ZbigniewKowalska MariaFOCUS
15Biernacki AndrzejBiernacka EwaPoland
15Biernacki AndrzejBiernacka EwaFOCUS
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress
2Arena AntoninoFarnesi ElgaITALY
3Acampora DonatoMancini LorenaITALY
4Grebliauskas ArturasGrebliauskiene BeataLITHUANIA
5Wala AdamTargońska-Fira MagdalenaPoland
6Mielcarek JaroslawMielcarek HannaPoland
7Ivanov AndreyIvanova AnnaRUSSIAN FEDERATION
8Jaeger NorbertJaeger-Eberhardt ChristineGERMANY
9Ważny MarekWażny EwaLATINO CAFE
10Fabbri SimoneBiffoni MonicaITALY
11Seliazneu AndreiSeliazniova InaBELARUS
12Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE
13Szar JaroslawSzar KatarzynaPoland
14Blazys AudriusBlaziene ErikaLITHUANIA
15Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR
16Weber MaikWeber KatrinGERMANY