!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Wynki turniejów rangi Grand Prix Polski organizowanych w PTT
Filtruj:
Kategorie:

































































































































































































































































































































































































































































































1Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaKTT DUET
2Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
3Ahvanian SerhiiMazhova DariaKTT DUET
4Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
5Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA
6Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB
7Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
8Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB
8Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB
10Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO
11Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
11Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
13Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA
14Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA
15Biały TomaszWenerska ZuzannaPOLISH CLUB
16Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
17Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca
17Niedośpiał MarcinSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań
19Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
19Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO
21Polański BartoszDaniłów OliwiaIGLICA
22Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA - Kraków
23Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES
23Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
23Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL
26Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA
26Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA
28Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO
29Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA
30Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA
31Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków
3Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
4Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
5Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA
6Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
7Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United
8Śledź KarolRodo ZofiaKTT DUET
9Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
10Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
11Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
11Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA
13Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
14Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
14Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB
16Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań
16Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
18Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM
18Sambor JakubKapusta NataliaIGLICA
18Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
21Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM
21Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
21Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES
21Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA
25Góra MateuszKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS
26Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM
27Starski KacperIdzik MałgorzataIGLICA
28Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
29Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA
30Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Fałek KonradBala OliwiaCANTINERO
2Mazur JakubGryczka MartaGASIEK
3Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United
4Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
5Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY
6Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
7Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
8Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
9Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
10Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
11Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
12Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA
1Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA
2Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
3Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
4Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaGRACJA
5Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
6Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
7Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
8Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
9Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
10Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
11Goły FilipMazurek MartynaZORBA
12Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
12Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ
14Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
15Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA
2Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
4Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
5Shcherbakov AndriyBrodacka NikolaIGLICA
6Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
7Popławski IgnacyRomaniuk JuliaAIR DANCE - Warszawa
8Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM
9Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
10Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
10Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE
12Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA
13Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE
13Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
13Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
16Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków
17Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM
18Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO
19Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
4Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
5Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
6Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
7Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
7Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
9Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
10Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
11Dobersztyn JuliuszMalinowska NataliaDANCECLUB
12Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA
13Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
14Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
15Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA
16Owczarek MateuszBrol MajaZORBA
17Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
18Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM
19Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO
20Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM
21Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM
1Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
2Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB
3Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
4Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
5Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
6Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
7Gabrysz SzymonBilińska NikolaAKADEMIA TAŃCA
8Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB
9Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
10Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
11Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
12Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
13Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska
14Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
15Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
16Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
16Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY
18Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
4Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
5Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
6Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB
7Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB
7Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
9Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
10Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES
11Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
12Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
13Gabrysz SzymonBilińska NikolaAKADEMIA TAŃCA
14Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA
15Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
15Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY
17Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
18Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM
19Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
20Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA
21Godlewski MichałBosy WeronikaESENS
1Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
2Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO
3Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
4Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
5Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
6Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY
7Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM
7Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice
9Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO
10Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
2Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO
3Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB
4Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
5Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
6Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
7Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice
8Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
9Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM
9Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
2Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin
3Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA
4Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
5Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE
6Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź
7Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA
8Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice
9Będkowski OlafPodstawka JagodaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
1Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
2Ahvanian SerhiiMazhova DariaKTT DUET
3Gatnar JiriMycek AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
4Kassin MichałSzpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk
5Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL
6Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
7Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
8Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
9Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA
10Beńko PawełSzabelska MichalinaBLACK DANCE - Gdańsk
11Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków
12Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków
13Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
13Jurek OskarRosik PaulinaKS M-TEAM
15Petersen DawidZawadzka EwelinaDANCECLUB
16Ciura MaciejTomalska MajaA+S
17Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE
18Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków
18Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
20Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków
21Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
22Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA
22Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO
24Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
24Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
24Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK
27Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA
3Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL
4Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
5Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków
6Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
7Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA
8Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA
9Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań
9Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
11Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES
12Góra MateuszKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS
13Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA
14Sambor JakubKapusta NataliaIGLICA
14Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA
16Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków
16Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
18Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK
18Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
20Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM
21Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK
21Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
23Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S
3Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław
4Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
5Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków
6Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
7Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB
8Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA
9Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
9Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
1Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA
2Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaGRACJA
3Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
4Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
5Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
6Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
7Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
8Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM
9Bury JakubKamińska PaulaAKSEL
9Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
11Goły FilipMazurek MartynaZORBA
12Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
13Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS
14Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
15Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
15Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl
17Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ
18Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
2Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
4Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
5Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
6Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE
7Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
8Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA
8Dziedzic MichałBała WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
10Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
11Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
12Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK
13Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA
14Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL
14Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS
16Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS
17Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
3Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
4Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
5Mordka DawidBober IgaAKSEL
6Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
7Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
8Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
9Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
10Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
11Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
12Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
13Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
13Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA
15Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM
16Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK
17Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL
18Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL
19Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS
20Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
2Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
3Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
4Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
5Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
6Gabrysz SzymonBilińska NikolaAKADEMIA TAŃCA
7Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE
8Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
9Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
10Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków
10Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB
12Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
13Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET
13Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
2Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
4Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
5Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
6Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES
7Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
8Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE
8Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
10Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB
11Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków
11Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO
13Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA
14Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA
15Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET
16Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM
17Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE
1Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
2Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
4Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
5Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
6Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały
7Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
2Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
4Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały
5Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
2Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE
3Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź
4Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków
5Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA
6Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
7Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA
8Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaKS M-TEAM
1Moisejenko NikitaMelin NikolinaAKADEMIA TAŃCA
2Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
3Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA
4Kardasiński DamianMelnyk LiudaAKADEMIA TAŃCA
5Gatnar JiriMycek AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
6Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
7Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
8Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB
9Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB
10Rudnicki-Sipajło DominikSzymiczek KatarzynaMISTRAL
10Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB
12Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków
13Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
14Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca
14Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
16Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA
17Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
17Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
19Jurek OskarRosik PaulinaKS M-TEAM
20Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA
21Głogowski PiotrStolarska IvettaCENTRUM TAŃCA
22Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United
23Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
24Duda MaciejJakus MagdalenaIDEA
24Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice
26Petersen DawidZawadzka EwelinaDANCECLUB
27Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL
28Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK
29Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK
30Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków
31Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
32Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków
3Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
4Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
5Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United
6Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
7Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
8Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
9Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA
10Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
11Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
12Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB
13Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA
13Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET
15Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
15Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków
17Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR
18Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
18Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
20Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM
21Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK
21Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES
23Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET
24Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES
25Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK
25Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB
2Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
3Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
4Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
5Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław
6Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United
7Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S
9Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB
10Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
11Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
11Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS
13Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
1Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
2Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
4Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
5Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
6Goły FilipMazurek MartynaZORBA
7Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA
2Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
3Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
6Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
7Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
8Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
9Shcherbakov AndriyBrodacka NikolaIGLICA
10Dziedzic MichałBała WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
11Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA
12Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
12Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
14Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL
15Korbut AleksanderDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
15Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE
17Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA
18Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
18Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS
20Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL
20Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK
20Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
23Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB
24Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS
25Grydziuszko AntoniKoch Lena AleksandraROYAL DANCE
26Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
26Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa
28Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków
3Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
4Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
6Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
7Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK
8Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
9Mordka DawidBober IgaAKSEL
10Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
11Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
12Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
12Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
14Owczarek MateuszBrol MajaZORBA
15Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
16Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB
17Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
18Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL
19Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
20Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
20Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA
20Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa
23Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL
23Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK
25Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS
1Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
4Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES
5Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
6Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
7Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB
8Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO
9Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
10Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
11Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków
11Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
13Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
14Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
15Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaKS M-TEAM
16Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
16Herasym EnriKłos JowitaEMOTION
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
4Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
5Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB
6Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
7Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES
8Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
9Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
10Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB
10Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
12Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES
13Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO
14Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków
15Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA
16Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
16Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO
18Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
19Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO
20Herasym EnriKłos JowitaEMOTION
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
3Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
4Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
5Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE
6Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
7Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin
8Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION
9Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra
10Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
2Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
4Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO
5Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB
6Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra
7Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
8Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
9Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION
10Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin
11Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
2Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin
3Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków
4Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź
5Meier AntoniNowotarska JanaK-STUDIO
6Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
7Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE
8Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO
1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
2Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB
3Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
4Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
5Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA
6Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
7Klekowski SewerynKwietniowska OliwiaCANTINERO
8Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB
9Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB
10Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL
11Konopiński DawidMagdziarz KatarzynaASTRA
12Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO
13Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL
13Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
15Biały TomaszWenerska ZuzannaPOLISH CLUB
16Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB
17Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
18Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
19Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE
19Semenchenko MykytaMiller AnastasiaPOLISH CLUB
21Shkilevych ArturShkilevych MagdalenaPOLISH CLUB
21Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB
23Antosz GrzegorzRoszkowska MariaPOLISH CLUB
24Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
25Czarnecki PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL
26Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA
27Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA
27Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
29Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA
29Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
31Ciura MaciejTomalska MajaA+S
31Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
33Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO
34Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL
3Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER
4Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
5Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
6Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
7Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
8Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
8Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA
10Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA
11Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
12Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET
13Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB
14Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
14Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
16Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR
17Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM
18Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań
18Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
18Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES
21Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA
22Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraSZKOŁA TAŃCA WIR
23Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET
24Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
25Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE
26Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA
27Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET
28Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
29Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
30Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
31Zaprzalka JakubTopczewska GabrielaKADRYL
1Fałek KonradBala OliwiaCANTINERO
2Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES
3Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY
4Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United
5Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB
6Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY
7Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S
9Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
10Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
11Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
12Mecha KamilCapar HannaASTRA
1Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
2Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
3Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
4Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
5Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
6Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
7Mecha KamilCapar HannaASTRA
8Bury JakubKamińska PaulaAKSEL
8Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
10Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET
11Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
12Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
13Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET
14Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK
15Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA
2Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
3Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
5Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
7Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
8Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
9Popławski IgnacyRomaniuk JuliaAIR DANCE - Warszawa
9Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
11Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
12Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
13Mecha KamilCapar HannaASTRA
14Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT
15Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM
16Chmiel JakubMalinowska NataliaDANCECLUB
17Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA
18Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA
18Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
20Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków
3Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
5Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
7Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
8Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK
9Mordka DawidBober IgaAKSEL
10Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
11Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
12Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
13Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
14Mecha KamilCapar HannaASTRA
15Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO
15Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT
17Chmiel JakubMalinowska NataliaDANCECLUB
17Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
19Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA
20Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA
21Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
21Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION
23Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE
1Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
2Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB
3Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES
4Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
5Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
6Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
7Gabrysz SzymonBilińska NikolaAIR DANCE - Warszawa
8Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES
9Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
10Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
11Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP
12Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
13Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
14Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO
15Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA
16Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
17Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA
18Poździak RafałKvet AnaCLASSIC
18Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
4Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
5Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
6Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
7Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES
8Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
9Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB
10Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
11Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO
11Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
13Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
14Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO
15Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA
16Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP
16Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP
18Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP
19Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
20Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
21Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
2Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
4Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
5Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
6Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
7Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP
8Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION
9Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO
10Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
2Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
4Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
5Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
6Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP
7Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO
8Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT
9Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION
10Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
11Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
1Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin
2Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
3Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź
4Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA
5Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE
1Moisejenko NikitaMelin NikolinaAKADEMIA TAŃCA
2Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaKTT DUET
3Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
4Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA
5Kardasiński DamianMelnyk LiudaAKADEMIA TAŃCA
6Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
7Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
7Ostrowski MateuszKowal MagdalenaELITA - Kraków
9Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB
10Kassin MichałSzpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk
11Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
12Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB
13Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA
14Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA
15Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
15Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
17Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków
18Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
19Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice
20Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United
21Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB
22Bartelik PawełKopiec HannaELITA - Kraków
23Antosz GrzegorzRoszkowska MariaPOLISH CLUB
24Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET
25Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA
26Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
27Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA
28Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
29Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
30Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL
30Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA
32Czarnecki PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL
32Witkowski JanZejmowicz JustynaDancers United
34Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA
34Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE
36Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
37Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA
37Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL
3Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
4Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
5Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
6Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
7Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA
8Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
9Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET
9Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM
11Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
12Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR
12Talik MikołajLangier JuliaSUKCES
14Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
15Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
16Gura TomaszTondera AngelikaAKSEL
17Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
18Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET
19Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES
20Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET
21Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
22Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA
23Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
23Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
25Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA
25Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA
1Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
2Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY
3Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United
4Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB
5Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
6Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
7Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
8Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
9Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON
1Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
2Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
3Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
4Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET
5Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
6Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK
7Gęśla JakubWarchoł JuliaAKSEL
8Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
9Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK
10Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON
10Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET
12Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
2Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
3Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
4Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
5Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
6Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
7Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
7Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaBALANS
9Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
10Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
11Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT
12Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA
13Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL
14Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL
15Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY
16Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE
17Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA
18Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA
19Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK
19Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
21Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL
21Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE
23Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
3Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
5Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK
6Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
7Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
8Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
9Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA
9Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT
11Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION
12Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL
13Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA
14Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM
15Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA
16Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL
17Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE
18Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
18Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY
20Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK
20Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
22Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE
22Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE
22Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL
25Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION
1Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
2Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
4Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
5Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
6Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
7Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
8Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
9Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK
10Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
11Poździak RafałKvet AnaCLASSIC
11Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA
13Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA
14Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC
15Herasym EnriKłos JowitaEMOTION
15Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET
17Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
5Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
6Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
7Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
8Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP
8Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP
10Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
11Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP
11Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO
13Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA
14Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET
15Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
16Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA
17Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC
18Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA
18Herasym EnriKłos JowitaEMOTION
20Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA
20Poździak RafałKvet AnaCLASSIC
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
3Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
4Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
5Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
6Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
7Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
8Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin
9Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA
10Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
2Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
4Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION
5Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
6Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA
7Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
8Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
2Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin
3Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź
4Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
5Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA
6Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
2Meier AntoniNowotarska JanaK-STUDIO
3Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
4Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE
5Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź
6Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA
7Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION
1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
2Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
3Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
4Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
5Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
6Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL
7Ostrowski MateuszKowal MagdalenaELITA - Kraków
8Klekowski SewerynKwietniowska OliwiaCANTINERO
9Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO
10Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB
11Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL
12Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków
13Bartelik PawełKopiec HannaELITA - Kraków
14Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA
14Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA
16Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
17Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB
18Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE
19Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO
20Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United
20Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
20Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice
20Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
24Duda MaciejJakus MagdalenaIDEA
25Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL
26Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
27Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM
28Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA
28Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
30Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL
30Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM
32Ciura MaciejTomalska MajaA+S
33Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
33Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA
35Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
36Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA
3Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
4Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA
5Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
6Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
7Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
8Talik MikołajLangier JuliaSUKCES
9Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
10Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR
11Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM
12Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM
13Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
14Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
15Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
16Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET
17Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
17Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET
19Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA
20Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA
20Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM
20Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
23Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
2Fałek KonradBala OliwiaCANTINERO
3Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
4Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES
5Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY
6Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United
7Ciura MaciejTomalska MajaA+S
8Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
9Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB
10Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
10Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
12Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
13Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA
1Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
2Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
4Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
5Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
6Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
7Bury JakubKamińska PaulaAKSEL
8Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM
9Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
10Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
11Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
12Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
13Goły FilipMazurek MartynaZORBA
13Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET
15Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS
16Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK
17Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET
18Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław
19Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
2Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
3Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
5Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
6Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
7Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA
8Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
9Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
1Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
4Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
5Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
6Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
7Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
8Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
9Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA
10Owczarek MateuszBrol MajaZORBA
11Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
12Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA
13Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
1Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
2Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES
3Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
4Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES
5Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
6Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków
7Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
7Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
9Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
10Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO
10Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
12Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
13Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY
14Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
15Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK
16Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
5Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES
6Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
7Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
8Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
9Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
10Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO
11Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
12Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
13Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO
14Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA
15Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków
16Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY
17Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
18Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
1Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
3Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
4Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin
5Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
6Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
7Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
8Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO
9Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY
10Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION
1Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
3Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
4Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
5Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
6Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
7Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
8Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION
9Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY
1Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB
2Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
3Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB
4Lini LeonardoPacetti AuroraInternational dance(Włochy)
5Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
6Kuroczko KamilMliczek DominikaAKADEMIA TAŃCA
7Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
8Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
9Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB
10Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB
10Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
12Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA
13Wojszel PrzemysławKusy TeresaPOLISH CLUB
14Telpukhovskiy DanilaPszczoła NataliaPOLISH CLUB
15Główka TomaszToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA
16Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA
16Shkilevych ArturShkilevych MagdalenaPOLISH CLUB
18Uller MateuszRoszkowska MariaPOLISH CLUB
19Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM
20Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
20Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA
22Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa
22Bomba SebastianSarnowska DominikaAKSEL
22Davydenko YevheniiSierpniak KajaSKT AGH
22Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL
3Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER
4Śledź KarolPaprota Paulina EwaKTT DUET
5Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
6Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków
7Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA
8Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
9Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
10Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
11Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
12Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA
13Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA
14Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
15Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA
16Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB
17Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań
17Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
19Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraSZKOŁA TAŃCA WIR
20Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE
20Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET
22Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
22Sambor JakubGabrysz ZuzannaIGLICA
22Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET
25Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
26Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM
27Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków
28Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET
29Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB
2Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
3Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
4Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB
5Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
6Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY
7Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
8Grzywaczewski WiktorWoźny MilenaPOLISH CLUB
9Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA
10Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
1Śledź KarolPaprota Paulina EwaKTT DUET
2Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
3Gembara OskarStaśkiewicz AlicjaGRACJA
4Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB
5Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice
6Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
7Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET
8Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
9Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
10Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY
11Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
12Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA
2Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
3Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
4Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków
5Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES
6Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
7Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
8Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA
9Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA
10Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
11Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
12Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
13Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA
14Huber JanStaszak KarolinaTAKT
15Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
15Mordka DawidBober IgaJUST DANCE
17Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
4Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES
5Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA
6Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
7Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
8Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
9Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
10Mordka DawidBober IgaJUST DANCE
11Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES
12Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC
13Huber JanStaszak KarolinaTAKT
14Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
15Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
16Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA
17Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
1Szymczyk BartoszBilińska NikolaAIR DANCE - Warszawa
2Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA
3Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
4Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
5Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR
6Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
7Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA
8Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
2Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA
3Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
4Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR
5Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
6Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA
7Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
8Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
3Srebrzyński MateuszKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
4Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
1Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice
2Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK
3Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
5Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
6Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA
7Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES
8Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
9Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
9Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
11Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
11Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA
13Purczyński WiktorRogowska OliwiaGRACJA
14Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
15Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
16Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
16Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
18Mecha KamilCapar HannaASTRA
19Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
1Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
4Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
5Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES
6Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
7Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
8Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
8Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
10Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK
10Myślicki DanielOlejnik KarolinaGRACJA
12Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA
13Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
13Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
15Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
16Mecha KamilCapar HannaASTRA
17Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
18Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
19Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
20Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET
21Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL
21Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
23Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
1Jeleń ErnestFaber AgataLIDER
2Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA
3Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB
4Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
5Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
6Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA
7Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES
8Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA
9Sypień MichałKmieciak EwelinaASTRA
10Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB
11Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL
11Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa
11Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
1Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER
2Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL
3Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM
4Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
5Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
6Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
7Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE
8Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
9Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB
10Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB
11Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
12Talik MikołajLangier JuliaSUKCES
13Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE
14Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS
15Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR
16Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET
17Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET
18Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
19Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET
19Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK
21Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET
1Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
2Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES
3Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
4Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM
5Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO
6Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER
1Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM
2Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK
4Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
5Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM
6Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
7Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO
8Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
9Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES
2Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK
3Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
5Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES
6Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
7Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
8Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
9Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
10Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA
11Mecha KamilCapar HannaASTRA
12Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa
1Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK
2Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
5Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
6Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
7Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES
8Tarnowski MichałKoss Natalia