!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Wynki turniejów rangi Mistrzostwa Polski organizowanych w PTT
Filtruj:
Kategorie:


















































































































































































































































































































































1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA
1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA
1Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER
1Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA
2Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA
3Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk
4Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK
5Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA
1Daskalov PetarJames ZiaWielka Brytania(Wielka Brytania)
2Ahvanian SerhiiMazhova DariaKTT DUET
3Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
4Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA
5Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB
6Rutka KacperFaber AgataIGLICA
7Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB
8Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL
8Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB
10Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
11Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
12Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca
13Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB
14Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA
15Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL
16Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA
17Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO
18Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA
18Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB
20Powichrowski KacperKopiec HannaELITA - Kraków
21Liviu AntirLevitcaia DariaMillenium(Mołdawia)
22Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA
23Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
23Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT
25Faracik SzymonSobasik MartaDANCE IMPERIUM - Poznań
26Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca
27Ciura MaciejTomalska MajaA+S
27Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA
29Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE
30Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE
31Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL
32Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA
33Kmita SebastianKozub AnnaELITA - Kraków
34Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto
34Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM
36Török ÁrpádMolnár BarbaraSpirit TSE(Węgry)
36Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA
38Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA
3Kiszteliński MarcinKowalczyk DominikaZORBA
1Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
2Mazur JakubGryczka MartaGASIEK
3Bielichenko VasylMedvedieva VeronikaInter Dance(Ukraina)
4Latypov TimurKoretska DanielaLviv Dance Academy(Ukraina)
5Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław
6Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
7Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
7Rencławowicz SzymonŻarłok KingaBLUE CLASSIC
9Fałek KonradRadziwoniuk NikolaDancers United
10Niemczyk KacperProtasiewicz OliviaGRACJA
11Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA
12Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL
13Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca
14Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
15Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
16Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA
17Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA
2Bielichenko VasylMedvedieva VeronikaInter Dance(Ukraina)
3Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA
4Latypov TimurKoterska DanielaLviv Dance Academy(Ukraina)
5Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
6Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
7Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
8Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA
9Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaCANTINERO
10Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA
11Popławski IgnacyRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS
11Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA
13Kruk DawidHaluch NinaSUKCES
14Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA
15Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
16Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM
16Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
18Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES
19Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty
19Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM
21Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin
22Zielinski JanKowalczuk DorotaPM - Lubin
23Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA
23Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA
23Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO
26Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
2Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES
3Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
4Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB
5Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO
6Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
7Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA
8Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA
2Pawlak LeonTryka HannaZAMEK
3Cecoi SaveliiBalaesh AnastasiaMillenium(Mołdawia)
4Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE
5Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA
6Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium(Mołdawia)
7Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO
8Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB
9Obiora DamianMocek MajaMARGO
10Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK
11Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA
12Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice
12Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA
1Pawlak LeonTryka HannaZAMEK
2Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP
3Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP
1Popa KrzysztofPopa JolantaTEMPO
2Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL
3Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK
4Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO
5Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA
2Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO
3Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK
4Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM
5Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM
6Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA
7Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC
8Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa
9Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
1Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA
2Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków
3Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto
4Baran MichałDyk EwaESENS
5Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT
1Baran MichałDyk EwaESENS
2Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE
1Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
2Walczak MaciejPiaseczna-Walczak AnnaAKADEMIA TAŃCA
3Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Dobrovolskiy DanilMalovana AnastasiiaMAKSIMUM Kijów(Ukraina)
3Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL
4Lishchuk DmytroKusner AlinaSparta(Ukraina)
5Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER
6Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA
7Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA
8Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
9Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
10Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM
11Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA
12Gembara OskarŻegalski AlicjaGRACJA
12Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United
14Zawierucha BorysVahina AnnaRYTM
15Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
15Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA
17Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
18Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice
19Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
20Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataELITA - Kraków
20Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
22Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB
23Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
24Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM
25Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA
1Lishchuk DmytroKusner AlinaSparta(Ukraina)
2Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM
3Tereschenko OlegToshchakova AllaSparta(Ukraina)
4Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA
5Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice
6Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
7Demyanenko VitaliSivkovych MelaniiaMAKSIMUM Kijów(Ukraina)
7Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB
7Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB
10Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
11Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
12Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE
13Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
14Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
14Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS
16Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca
17Iurii DramaretschiiMaria TurceaninovaMillenium(Mołdawia)
17Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
19Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
19Goły FilipMazurek MartynaZORBA
21Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
3Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB
4Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
5Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
7Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
8Demyanenko VitaliSivkovych MelaniiaMAKSIMUM Kijów(Ukraina)
9Mordka DawidBober IgaAKSEL
10Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA
11Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
12Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin
13Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
13Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA
15Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin
16Iurii DramaretschiiMaria TurceaninovaMillenium(Mołdawia)
17Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
17Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA
19Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM
20Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA
21Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA
21Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA
23Zielinski JanKowalczuk DorotaPM - Lubin
24Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS
25Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO
26Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA
27Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin
28Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA
29Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM
30Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA
1Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB
2Chyborak BohdanMartyniuk OleksandraInter dance Kiev(Ukraina)
3Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB
4Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO
5Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
6Pecherskyi IvanKrasnozhon YaroslavaInter Dance(Ukraina)
7Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
8Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
9Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO
10Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY
11Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
12Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
13Sobczyk WiktorJaromin KatarzynaSUKCES
14Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA
15Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB
16Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
17Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
18Vdovin ValeriuBelocurenco EcaterinaMillenium(Mołdawia)
19Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
20Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP
20Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA
1Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
2Bilous BogdanOlianishena YuliiaMAKSIMUM Kijów(Ukraina)
3Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA
4Demianenko YuriiSivkovych DominikaMAKSIMUM Kijów(Ukraina)
5Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY
6Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
7Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB
7Vdovin ValeriuBelocurenco EcaterinaMillenium(Mołdawia)
9Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
10Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
11Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
12Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
13Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP
13Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB
15Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
16Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
17Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL
17Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA
1Komarnytskyi DavydCherkovska AnhelinaInter-Dance(Ukraina)
2Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES
3Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO
4Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
5Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
6Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
7Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin
8Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA
9Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY
10Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin
11Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca
12Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB
13Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA
14Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin
1Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB
2Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
3Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
4Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin
5Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES
6Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin
7Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
8Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL
9Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA
10Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin
10Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY
12Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca
13Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA
3Pawlak LeonTryka HannaZAMEK
4Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium(Mołdawia)
5Cecoi SaveliiBalaesh AnastasiaMillenium(Mołdawia)
6Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA
7Obiora DamianMocek MajaMARGO
8Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY
9Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice
10Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE
11Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA
12Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM(Ukraina)
13Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK
1Pawlak LeonTryka HannaZAMEK
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA
3Bodnar VolodymyrPastushchyn MartaProlisok(Ukraina)
4Cecoi SaveliiBalaesh AnastasiaMillenium(Mołdawia)
5Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA
6Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium(Mołdawia)
7Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY
8Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE
9Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice
10Obiora DamianMocek MajaMARGO
11Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE
12Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK
13Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA
13Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM(Ukraina)
1Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaKTT DUET
2Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
3Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA
4Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca
1Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
2Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA
3Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE
4Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca
5Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
6Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA
7Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE
8Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA
9Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
2Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
4Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
5Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA
6Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA
7Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin
8Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
9Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM
10Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO
10Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin
12Zielinski JanKowalczuk DorotaPM - Lubin
1Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
2Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB
3Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB
4Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY
5Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
6Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA
7Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
8Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
9Vdovin ValeriuBelocurenco EcaterinaMillenium(Mołdawia)
10Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
11Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB
12Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY
13Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP
14Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
1Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
2Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
3Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaKS M-TEAM
4Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca
5Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL
6Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca
7Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT
8Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
8Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA
10Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
11Powichrowski KacperKopiec HannaELITA - Kraków
12Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaKTT DUET
13Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca
13Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA
15Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków
16Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA
17Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM
17Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA
19Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA
19Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
19Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
22Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL
23Sohling NorbertCygan KingaDŻET
1Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL
2Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA
3Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
4Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM
5Śledź KarolRodo ZofiaKTT DUET
6Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United
7Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice
7Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB
9Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
10Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT
11Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
12Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
13Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
14Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
14Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaKTT DUET
16Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET
16Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca
18Bury JakubKamińska PaulaAKSEL
19Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM
20Basak MateuszJabłońska JuliaDANCE TEAM
20Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS
22Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA
2Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO
2Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL
3Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA
4Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA
5Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO
6Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA
7Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB
8Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA
9Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
10Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA
11Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa
12Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
1Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk
2Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA
4Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński
5Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON
6Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON
7Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA
1Baran MichałDyk EwaESENS
2Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER
1Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca
2Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT
3Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaTEMPO - Bydgoszcz
4Konopiński DawidMagdziarz KatarzynaASTRA
5Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
6Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET
7Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
8Frodyma AmadeuszSkorupka AlicjaGRACJA
9Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
10Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA
10Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
12Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM
13Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaKTT DUET
14Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca
15Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
16Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca
17Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA
18Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
19Ochrymiuk MateuszDutkiewicz DariaOLIMP - Wrocław
20Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Mielczarek AdrianNowak DariaSUKCES
2Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
3Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
4Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
5Bury JakubKamińska PaulaAKSEL
6Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE
7Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB
8Szozda MaciejSobasik MartaMARGO
9Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
10Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
11Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
2Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
3Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
5Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
7Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB
7Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
9Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA
9Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA
11Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA
11Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
13Huber JanStaszak KarolinaTAKT
14Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
15Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
16Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM
16Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
18Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL
19Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB
20Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
21Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
2Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
3Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
5Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
6Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES
7Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
8Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA
9Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
10Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
11Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
12Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
13Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
14Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA
14Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
16Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE
17Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP
18Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB
19Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP
20Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP
21Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
2Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
3Demianiuk AdrianSuda OliwiaPOLISH CLUB
4Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES
5Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
6Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra
7Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
8Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin
9Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA
10Niezgoda EdwardLeszczyńska NinaFALA SOPOT
11Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca
11Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP
13Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO
14Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP
15Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE
16Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA
17Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
2Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin
3Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA
4Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA
5Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE
6Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA
7Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB
8Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK
9Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
10Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY
11Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR
12Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO
13Obiora DamianMocek MajaMARGO
14Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA
1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA
2Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński
3Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja
4Miąskiewicz AdamMiąskiewicz DanutaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA
2Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL
3Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO
4Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL
5Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław
6Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA
7Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
8Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA
9Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA
1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA
2Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO
3Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA
4Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
5Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk
6Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER
7Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław
8Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI - Bolesławiec
9Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA
1Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto
2Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraAKADEMIA TAŃCA
3Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków
4Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
5Urman MichałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL
6Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk
1Wilczyński IgorKaplii AnnaDANCE COMMUNITY
1Kazakov DenysKowalczyk JuliaCANTINERO
2Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB
2Moisejenko NikitaMelin NikolinaAKADEMIA TAŃCA
3Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaKTT DUET
3Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB
4Ahvanian SerhiiMazhova DariaKTT DUET
4Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER
5Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB
6Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
7Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA
8Kardasiński DamianMelnyk LiudaAKADEMIA TAŃCA
9Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
10Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB
10Gatnar JiriMycek AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
12Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
13Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB
13Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL
15Kassin MichałSzpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk
15Klekowski SewerynKwietniowska OliwiaCANTINERO
17Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
18Korbanek SzymonPaprota Paulina EwaDANCE COMMUNITY
19Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
20Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB
21Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB
22Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL
22Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA
22Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB
25Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO
25Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca
27Ostrowski MateuszKowal MagdalenaELITA - Kraków
28Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
28Konopiński DawidMagdziarz KatarzynaASTRA
30Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA
31Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB
32Wojszel PrzemysławŚroda WiktoriaPOLISH CLUB
33Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków
33Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca
35Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków
36Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO
36Zdziech PrzemysławGruszczyńska AleksandraCANTINERO
38Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA
39Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca
39Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
41Ciura MaciejTomalska MajaA+S
42Biały TomaszWenerska ZuzannaPOLISH CLUB
43Frodyma AmadeuszSkorupka AlicjaGRACJA
44Kotarba SzymonŻurawska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
44Kucina WojciechAntczak Karolina AleksandraKTT DUET
46Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca
47Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE
47Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA
49Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice
50Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES
50Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL
52Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA
53Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA
54Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
55Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca
56Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków
57Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA
57Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA
59Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
60Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
1Raczek HubertWierciszewska LauraPOLISH CLUB
2Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB
3Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
4Mazur JakubGryczka MartaGASIEK
5Ferreira AndreBala OliwiaCANTINERO
6Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław
7Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB
8Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
9Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
10Kalynowycz DmytroRadziwoniuk NikolaSUKCES
11Ciura MaciejTomalska MajaA+S
12Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
13Brzeski BrunoGomułka KrystynaCLASSIC DANCESPORT
14Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków
15Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA
16Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB
17Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA
18Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
19Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS
20Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB
21Szozda MaciejSobasik MartaMARGO
22Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA
2Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
3Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
5Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
6Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA
7Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
8Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA
9Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków
10Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
11Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
11Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaIGLICA
13Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
14Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA
15Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
16Popławski IgnacyRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS
17Kruk DawidHaluch NinaSUKCES
18Dziedzic MichałBała WeronikaKuźnia Tańca
19Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA
20Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
21Szczotka MiłoszDąbrowska JuliaPOLISH CLUB
22Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA
23Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB
24Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT
25Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS
26Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
26Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM
28Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA
29Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM
30Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE
1Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB
2Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
3Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
5Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA
6Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
7Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES
8Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA
9Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB
9Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
11Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO
12Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
13Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA
13Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
15Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE
16Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
17Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
18Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK
19Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP
20Kisielewski JakubPiela ZuzannaDANCECLUB
21Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP
1Demianiuk AdrianSuda OliwiaPOLISH CLUB
2Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca
3Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO
4Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
5Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES
6Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
7Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES
8Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
9Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP
9Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra
9Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE
12Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
13Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
14Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały
15Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca
16Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca
17Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
1Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA
2Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA
3Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK
4Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury
5Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA
6Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA
7Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA
1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM
3Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO
4Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK
5Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA
6Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK
7Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL
8Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM
9Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA
10Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM
11Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO
12Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB
13Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
14Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA
15Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
16Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice
16Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK
18Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS
19Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
1Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk
3Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA
4Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM
5Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL
6Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE
7Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński
8Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO
8Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON
8Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA
11Dziok RafałTeśluk ElwiraGRACJA
12Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice
13Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA
2Jabłoński AdamDrożyner PaulinaKADRYL
3Baran MichałDyk EwaESENS
4Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFRED ASTAIRE - Poznań
5Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE
6Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER
7Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE
1Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraSTEP AND SWING
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA
3Ovchinnikov AleksandrDudek EwaŚląski Klub Taneczny - Katowice
3Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL
4Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA
4Kiszteliński MarcinKowalczyk DominikaZORBA
5Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
6Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
7Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA
8Śledź KarolRodo ZofiaKTT DUET
9Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
9Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA
11Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
12Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
13Gembara OskarŻegalski AlicjaGRACJA
14Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA
15Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM
16Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA
17Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
17Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB
19Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
19Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
21Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
21Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM
23Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA
23Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM
25Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
26Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
27Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
28Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA
29Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK
29Sambor JakubKapusta NataliaIGLICA
29Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES
32Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET
32Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
34Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM
35Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA
36Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
36Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM
2Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaGRACJA
3Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
4Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
5Mielczarek AdrianNowak DariaSUKCES
6Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
7Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
8Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
9Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
10Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
11Bury JakubKamińska PaulaAKSEL
11Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
13Goły FilipMazurek MartynaZORBA
13Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS
15Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE
16Szozda MaciejSobasik MartaMARGO
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA
3Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB
5Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB
6Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
7Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
8Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA
9Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
10Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
11Mordka DawidBober IgaAKSEL
12Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA
13Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
14Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
15Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
16Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA
17Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA
17Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK
19Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
20Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
21Dobersztyn JuliuszMalinowska NataliaDANCECLUB
21Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA
23Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB
23Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA
25Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
26Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
27Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA
28Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
29Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION
30Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO
31Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM
32Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM
33Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
4Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
5Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
6Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
7Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
8Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES
9Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
10Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB
11Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA
12Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
13Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP
13Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE
15Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
16Kisielewski JakubPiela ZuzannaDANCECLUB
17Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA
17Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
19Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA
19Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO
21Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA
21Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
23Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP
24Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO
25Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB
26Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
27Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP
28Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca
2Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB
3Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
4Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
5Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT
6Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP
7Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra
8Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES
9Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
10Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP
11Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały
12Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
13Wójcik MateuszSękowska MartynaDancers United
14Niezgoda EdwardLeszczyńska NinaFALA SOPOT
15Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION
16Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO
16Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA
18Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa
19Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP
20Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM
20Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY
22Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY
1Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB
1Zaprawa MarcinJurga Aleksandra EwaLATINA
2Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
3Choma KarolZakrzewska IzabelaCANTINERO
4Matuszek GrzegorzKuźniar DariaAKSEL
1Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja
2Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński
3Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA
4Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK
1Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK
2Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA
3Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury
4Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE
2Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA
3Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL
4Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO
1Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM
3Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA
4Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA
5Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA
6Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice
1Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA
1Moisejenko NikitaMelin NikolinaAKADEMIA TAŃCA
2Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB
3Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaKTT DUET
3Deierling ArkadiuszSzulik MałgorzataRYTM
4Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
5Kardasiński DamianMelnyk LiudaAKADEMIA TAŃCA
6Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
7Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
8Kassin MichałSzpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk
9Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA
10Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB
11Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL
12Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB
13Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
14Rudnicki-Sipajło DominikSzymiczek KatarzynaMISTRAL
14Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKuźnia Tańca
16Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA
16Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
18Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO
18Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
18Konopiński DawidMagdziarz KatarzynaASTRA
21Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL
21Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB
23Klekowski SewerynKwietniowska OliwiaCANTINERO
24Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca
25Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA
26Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
27Beńko PawełSzabelska MichalinaBLACK DANCE - Gdańsk
28Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków
29Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA
30Petersen DawidZawadzka EwelinaDANCECLUB
31Polański BartoszDaniłów OliwiaIGLICA
32Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO
33Głogowski PiotrStolarska IvettaCENTRUM TAŃCA
34Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE
35Ciura MaciejTomalska MajaA+S
35Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE
35Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA
38Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
39Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
39Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL
41Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA
41Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto
41Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM
41Zayats RomanKoval ValeriyaKarmens(Ukraina)
1Tomczak ŁukaszTomczak Aleksandra(Polska)
2Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB
2Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
3Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
4Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław
5Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES
6Fałek KonradBala OliwiaCANTINERO
7Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United
8Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
9Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY
10Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
10Ciura MaciejTomalska MajaA+S
10Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB
13Zayats RomanKoval ValeriyaKarmens(Ukraina)
14Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB
15Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
16Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
17Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM
18Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca
18Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
20Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
21Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
21Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
22Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA
2Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES
3Mazur JakubGryczka MartaGASIEK
4Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
5Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA
6Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław
7Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
8Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
9Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
9Shcherbakov AndriyBrodacka NikolaIGLICA
9Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
12Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
12Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
14Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
15Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
16Popławski IgnacyRomaniuk JuliaAIR DANCE - Warszawa
16Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaBALANS
18Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
18Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
20Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA
20Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS
20Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
23Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION
23Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca
25Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION
1Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
3Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR
4Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
5Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
6Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
7Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
8Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
9Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION
10Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION
11Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
3Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
4Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
5Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin
6Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin
7Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA
8Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
9Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION
10Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE
1Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP
2Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP
3Obiora DamianMocek MajaMARGO
3Obiora DamianMocek MajaMARGO
4Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin
5Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE
1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA
2Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL
3Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK
4Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław
5Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO
6Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM
2Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA
3Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM
4Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM
5Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK
6Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB
7Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO
8Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA
9Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
1Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto
2Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków
3Urman MichałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL
4Baran MichałDyk EwaESENS
5Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA
6Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia NataliaKuźnia Tańca
7Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice
8Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA
2Baran MichałDyk EwaESENS
3Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA
4Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice
1Wilczyński IgorKaplii AnnaDANCE COMMUNITY
2Zaprawa MarcinJurga Aleksandra EwaLATINA
2Zaprawa MarcinJurga Aleksandra EwaLATINA
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA
3Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL
4Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER
5Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA
6Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
7Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
8Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
9Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United
10Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA
11Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA
11Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
13Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
14Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA
15Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
16Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB
17Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
18Gitia RuslanPushkina YuliiaUkraina
18Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
20Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES
21Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
22Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM
22Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK
24Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
24Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
24Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
2Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
3Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA
4Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaGRACJA
5Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
6Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
7Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
8Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
8Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
10Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
11Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM
12Malinowski WiktorKaplińska ZofiaGRACJA
13Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
14Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
14Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
16Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
17Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS
18Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
19Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA
19Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA
21Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
21Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
22Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ
23Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
2Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
3Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA
4Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
6Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
7Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
8Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
9Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
10Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA
11Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
12Goły FilipMazurek MartynaZORBA
12Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB
14Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
15Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
16Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
17Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA
18Mordka DawidBober IgaAKSEL
19Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS
20Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
21Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
22Dobersztyn JuliuszMalinowska NataliaDANCECLUB
23Owczarek MateuszBrol MajaZORBA
24Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA
24Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
26Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA
27Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO
1Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
4Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
5Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
6Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
7Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES
8Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA
9Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
9Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
10Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO
10Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
11Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
12Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA
13Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO
14Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
14Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
16Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA
16Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA
17Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA
18Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
19Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
20Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
3Mordka DawidBober IgaAKSEL
4Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
4Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
5Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
6Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
7Dobersztyn JuliuszMalinowska NataliaDANCECLUB
8Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET
9Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
10Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
11Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB
12Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA
12Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA
13Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA
14Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
15Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA
16Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA
16Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA
17Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
17Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO
18Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA
19Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO
20Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
20Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA
22Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB
22Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM
1Demianiuk AdrianSuda OliwiaPOLISH CLUB
2Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE
3Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
4Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
5Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
6Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO
7Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
7Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR
9Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
10Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
10Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin
12Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
13Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
14Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
15Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION
16Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA
16Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
3Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
4Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE
5Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP
6Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR
7Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
8Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra
9Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
10Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM
11Demianiuk AdrianSuda OliwiaPOLISH CLUB
11Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA
11Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM
11Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
3Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
4Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
5Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
6Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin
7Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY
8Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca
9Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice
9Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA
11Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE
11Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca
2Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP
3Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
3Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
4Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin
5Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA
6Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin
7Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice
8Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA
9Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY
10Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca
11Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE
1Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB
2Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca
3Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
4Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET
5Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
6Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM
7Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
8Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca
9Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
9Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
2Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
3Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM
4Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
5Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
6Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
7Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA
8Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
8Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
9Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice
1Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
3Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
5Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA
6Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA
7Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
8Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA
9Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA
10Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL
1Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
2Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY
3Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB
4Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO
5Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK
6Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA
7Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA
8Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA
9Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO
10Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
11Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA
12Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA
1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
2Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
3Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
4Rudnicki-Sipajło DominikSzymiczek KatarzynaMISTRAL
5Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL
6Klekowski SewerynKwietniowska OliwiaCANTINERO
7Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
8Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB
9Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO
9Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA
11Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA
12Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
13Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKuźnia Tańca
14Ciura MaciejTomalska MajaA+S
15Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA
15Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA
17Jurek OskarRosik PaulinaKS M-TEAM
17Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca
19Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca
20Grzywaczewski WiktorWoźny MilenaPOLISH CLUB
21Frodyma AmadeuszSkorupka AlicjaGRACJA
21Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice
21Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
24Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
24Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL
24Witkowski JanZejmowicz JustynaDancers United
1Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA
2Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM
3Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
4Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United
5Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
6Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
7Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
8Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
9Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL
10Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
11Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA
12Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA
13Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
14Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY
15Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA
16Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES
17Malinowski WiktorKaplińska ZofiaGRACJA
17Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET
19Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES
20Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
1Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO
2Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK
3Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA
4Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO
5Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa
6Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA
3Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE
4Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI - Bolesławiec
1Baran MichałDyk EwaESENS
2Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA
3Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA
4Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB
2Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB
3Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca
4Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA
5Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET
6Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO
7Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB
7Vykhovanets OlexandrFalda KarinaA.V. Dance System
9Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM
10Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA
11Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY
12Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK
13Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER
14Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca
15Sambor JakubGabrysz ZuzannaIGLICA
16Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA
17Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA
18Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES
3Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
4Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
5Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
6Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM
7Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY
8Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA
9Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA
10Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
11Bury JakubKamińska PaulaAKSEL
11Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
13Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO
14Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER
15Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
2Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice
3Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
6Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES
7Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
8Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
9Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
10Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM
11Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
12Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA
13Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
14Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA
15Bury JakubKamińska PaulaAKSEL
16Mecha KamilCapar HannaASTRA
17Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA
18Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM
19Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA
20Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice
21Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA
22Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT
23Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL
24Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL
25Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa
26Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB
3Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław
4Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA
5Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
6Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
7Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
8Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
9Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL
10Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
10Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
12Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
13Mordka DawidBober IgaJUST DANCE