!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Wynki turniejów rangi World Dance Council Amateur League organizowanych w PTT
Filtruj:
Kategorie:































































































1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO
2Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO
3Kojinov DenisChevalier JeanetteDanceSport Club(Stany Zjednoczone)
4Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA
5Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO
6Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK
7Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR
8Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW
1Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI
2Domizio StefanoShishalova Natalya(Russia)
3Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE
4Vokuev PavelVakhomskaya Elena(Russia)
5Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA
5Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków
6Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński
7Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA
8Kojinov DenisChevalier JeanetteDanceSport Club(Stany Zjednoczone)
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA
2Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA
1BOYCE GLENN-RICHARDJANES CarolyNICE N EASY DANCE STUDIOS UK(Wielka Brytania)
2Zhigarev VladislavEpeykina DianaImperial dance club(Rosja)
3Savchenko OleksandrTiukhtia DariaNathnennya(Ukraina)
4Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
5Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB
6Mazur StanislavKustysheva DaryaDiamant(Rosja)
7Gardeev IlyaKomorova DariaMSU 1(Russia)
8Treu CaseyTreu Kayci(USA)
9Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL
10Kvitka YevheniiAlieksanova MariiaNo(Ukraina)
11Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL
12Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA
13Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM
14Ihanus JoniBarck KathrineTepika(Finlandia)
15Stetsiuk MikhailKlaput NataliaSigma(Białoruś)
16Daamen SanderManders MelissaDansstudio Waalwijk(Holandia)
17FERNANDES GONÇALOMENDONÇA TERESAALma Latina School(Portugalia)
18BOCANEGRA JuanVIÑEGLAS MireiaRoyal Dance(Hiszpania)
1Tymoshenko DaniilVursalova VladaShans(Stany Zjednoczone)
2Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
3Kostenko IvanSurvachova MariiaDance Star(Ukraina)
4Maksimov MaksimDzuba MargaritaS_S_S_R(Rosja)
5Leitis CameronCromwell DarcyDance crazy(Wielka Brytania)
6Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF
7Ujczak PawełKorpak EwaIGLICA
8Stepurko VladVasyutyak DayanaDance Center(Ukraina)
9Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA
9Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
11Zinchenko DmytroBekh PolinaDance Star(Ukraina)
12Hlamozda OlehZuieva AlinaDanc-Centr(Ukraina)
13Stepanenko MykytaShcherbakova OlhaDance Centre(Ukraina)
13Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA
15Pshono DenysZhalo DariaNo(Ukraina)
16Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL
16Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM
18Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
1KRAVCHUK DANYLOMarchenko AnastasiiaMaximum(Ukraina)
2Zagurskas JustasMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
3Śledź KarolPaprota Paulina EwaKTT DUET
4Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
5Kvaran AxelKochkina DaryaMaximum(Islandia)
6Mrozek DanielDomaradzka JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
7Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM
8Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
9Petriaev AndreyProkofieva MarinaAkkord(Rosja)
10Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB
11Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK
12Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF
13Kondakov VladislavSynelnykova DariaUnison(Ukraina)
14Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS
15Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA
15Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA
15Talik MikołajLangier JuliaSUKCES
18Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
19Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
20Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
21Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB
2Kostenko IvanSurvachova MariiaDance Star(Ukraina)
3USANOV OLEKSANDRSBITNIEVA ANNAUkraina
4Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES
5Dovhalov BohdanMargulis AlisaUkraina
6Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF
7Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA
8Stroin ArturLitvinenko ElizavetaMODERN
9Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
9Pshono DenysZhalo DariaNo(Ukraina)
11Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
12Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
13Komarov AleksandrNikolaeva Arina(Russia)
13Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK
15Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL
16STAS IVANBUSHYNSKA KATERYNAUkraina
17Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA
18Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM
19Skliarenko Romansolya valeryaUnison(Ukraina)
20Shchukin MikhailKot AlenaiDance(Białoruś)
21VEHRENOVSKYI YAROSLAVSOLODCHUK YELYZAVETAUkraina
22Kulii OlehPavlyuk YanaIDS(Ukraina)
23Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA
23Yarovyi VitaliiVovk MariiaUkraina
23Zinkin MykhailoGrebeniuk YuliiaUkraina
23Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków
26Skeel-Gerhardt OliverSkeel-Gerhardt SilleBAF Denmark(Dania)
26Shtympura NazariiKuzmich OleksandraBolero(Ukraina)
28Ivanenko AndriyChalii NataliiaLiniya(Ukraina)
1Kvaran AxelKochkina DaryaMaximum(Islandia)
2Dovhalov BohdanMargulis AlisaUkraina
3Gembara OskarStaśkiewicz AlicjaGRACJA
4STAS IVANBUSHYNSKA KATERYNAUkraina
5Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF
6Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK
7Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
8Kondakov VladislavSynelnykova DariaUnison(Ukraina)
9Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
10Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA
11Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA
11Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaST DOBROWOLSCY
13Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
14Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
15Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
15Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA
15Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków
15Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
18Komarov AleksandrNikolaeva ArinaMSU 1(Russia)
19Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM
20Skeel-Gerhardt OliverSkeel-Gerhardt SilleBAF Denmark(Dania)
21Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA
21Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ
21Yarovyi VitaliiVovk MariiaUkraina
24Ivashka IlliaMauchanskaya DaryaiDance(Białoruś)
25Bury JakubKamińska PaulaAKSEL
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
2Fediuk DenysMoroz Yana-SofiiaIDS(Ukraina)
3Bevan MasonBadic IlincaDance crazy(Wielka Brytania)
4Bielichenko VasylPoluben ZlatoslavaMaximum/Interdance(Ukraina)
5Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
6Kulii OlehPavlyuk YanaIDS(Ukraina)
7Kryzhanivskyi AndriiPriymak IvannaUSPIH(Ukraina)
8Adzhubei MykolaBodnariuk IrynaUkraina
9Krasnousov ArseniiNaidenova KarinaLEGENDA PREM'YER(Ukraina)
9Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
11Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA
11Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
13Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM
14Apaev MaksimEvstigneeva MargaritaOptimum Dance Club
15Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY
15GRABCO MAXIMVERNYGORA GANNAUkraina
15Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
15Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
19Solomovych OlehRossokna ElinaUkraina
20Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM
21Martinov NikitaYatskova ElizavetaUSPIH(Ukraina)
22Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT
23Zinkin MykhailoGrebeniuk YuliiaMODERN
24Romantsov DmytroKalinina AlisaImperia(Ukraina)
25FISIUK BOHDANTSARENKO VERONIKAUkraina
25Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
25Shchukin MikhailKot AlenaiDance(Białoruś)
28Lastovskyi DmytroYEVYCH OLHABolero(Ukraina)
28Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA
28Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM
31Prodaniuk OleksandrZakopaiko DariaNo(Ukraina)
31Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA
33Denysenko YevheniiKolesnyk YuliiaStardance(Ukraina)
33Lamaka YauheniLeshkevich IrinaiDance(Białoruś)
35GEUT MICHAILTUR KATSIARYNAiDance(Białoruś)
36Hudz MykolaSavina MariiaAlta|(Ukraina)
36MELNYCHENKO LEONIDTABAK ALINAUkraina
36Woźniak MaciejCapar HannaASTRA
39Dahlem FabioLiedtke AlinaLatin Star Dance Berlin(Niemcy)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
2GRABCO MAXIMVERNYGORA GANNAUkraina
3Bielichenko VasylPoluben ZlatoslavaMaximum/Interdance(Ukraina)
4Bevan MasonBadic IlincaDance crazy(Wielka Brytania)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
6Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
7Netreba KirillNetreba VeronikaDinamo-Bravo(Ukraina)
8Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
9Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM
10Apaev MaksimEvstigneeva MargaritaOptimum Dance Club
11Khoba ArtemiyManchinskaia MariiaAlye parusa(Rosja)
12Hudz MykolaSavina MariiaAlta|(Ukraina)
13Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY
14Denysenko YevheniiKolesnyk YuliiaStardance(Ukraina)
15Krasnousov ArseniiNaidenova KarinaLEGENDA PREM'YER(Ukraina)
15Shchukin MikhailKot AlenaiDance(Białoruś)
17GEUT MICHAILTUR KATSIARYNAiDance(Białoruś)
17Lamaka YauheniLeshkevich IrinaiDance(Białoruś)
19Kaimana MykhailoSynytsyna YelizavetaUkraina
19Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
21Kozliuk EvgenGrankina TetianaImperia(Ukraina)
21Martinov NikitaYatskova ElizavetaUSPIH(Ukraina)
23Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
23Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT
25MELNYCHENKO LEONIDTABAK ALINAUkraina
26Lastovskyi DmytroYEVYCH OLHABolero(Ukraina)
26Woźniak MaciejCapar HannaASTRA
1Babko OleksiiKorzh DariaMaximum , INTER-DANCE Kyiv(Ukraina)
2Boiarchuk RomanShuliar YarynaSTARLIGHT(Ukraina)
3Zazybov IvanKiianenko AnastasiiaImperia(Ukraina)
4PARKHOMENKO NIKITAIARMOLIUK OlEKSANDRAMAXIMUM_INTER-DANCE(Ukraina)
5Voskalo LubomyrTsekit SolomiiaStudio JustDance(Ukraina)
6Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL
7Kapanin ViacheslavBilchych SofiiaUnison(Ukraina)
8Adzhubei MykolaBodnariuk IrynaDanceLife(Ukraina)
9Dorov AminShyrshkova KaterynaAllure(Ukraina)
10Solomovych OlehRossokha ElinaDanceLife(Ukraina)
11Haniuk VladyslavHaluzynska PolinaBalance dance club(Ukraina)
12Afonin DanyloShamych KseniiaAlta(Ukraina)
13Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY
14Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
15Bilous BohdanOlianishena YuliiaStardance(Ukraina)
15KHALTURIN ARSENIIVAILENKO HANNALEGENDA PREM'YER(Ukraina)
15Shudrak AndriiGospodarenko AnnaStar Dance(Ukraina)
18Bielievtsov StepanPanchenko MariannaLegenda-Priemer(Ukraina)
18Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES
20Korniotis MarcusWilk ZosiaNice&Easy(Wielka Brytania)
20Storey NathanSmrogo OliviaNice&Easy(Wielka Brytania)
22Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA
23Liashenko TymofiiKiselova MariiaStardance(Ukraina)
24Gorobets DmytriyKrisko UlianaUSPIH(Ukraina)
25Onofriichuk MaksymMykolenko AnnaBalance dance club(Ukraina)
26Romantsov DmytroKalinina AlisaImperia(Ukraina)
27Ivan PopelyukDariya MuryzinaDinamo-Bravo(Ukraina)
27Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
29Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero(Ukraina)
30Markouski AliakseiHorda LizavetaiDance(Białoruś)
30Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
32Makovetskyi TarasMakovetska LinaDUYSSH(Ukraina)
33Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA
34Khomchyk ZaharKhaladzinskaya MaryiaiDance(Białoruś)
35Rodin DanyloPetrenko KhrystynaDinamo-Bravo(Ukraina)
36Rybkin MaksymMARKIV ZLATADUSSH(Ukraina)
37KAINARA MYKHAILOSYNYTSYNA YELYZAVETAVIVAT(Ukraina)
37Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP
37Prodaniuk OleksandrZakopaiko DariaNo(Ukraina)
40Ratje Mads-EmilChristensen IsabellaAarhus Sportsdans(Dania)
41Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC
42SEREDENKO DENYSYASHCHUK ANASTASIIAUkraina
1Babko OleksiiKorzh DariaMaximum , INTER-DANCE Kyiv(Ukraina)
2KHALTURIN ARSENIIVAILENKO HANNALEGENDA PREM'YER(Ukraina)
3Afonin DanyloShamych KseniiaAlta(Ukraina)
4Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance
5Dubenko NikitaZiborova VladyslavaAllur(Ukraina)
6Shudrak AndriiGospodarenko AnnaStar Dance(Ukraina)
7Bilous BohdanOlianishena YuliiaStardance(Ukraina)
8PARKHOMENKO NIKITAIARMOLIUK OlEKSANDRAMAXIMUM_INTER-DANCE(Ukraina)
9Onofriichuk MaksymMykolenko AnnaBalance dance club(Ukraina)
10Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
11Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES
12Haniuk VladyslavHaluzynska PolinaBalance dance club(Ukraina)
13Storey NathanSmrogo OliviaNice&Easy(Wielka Brytania)
14Zazybov IvanKiianenko AnastasiiaImperia(Ukraina)
15Khoba ArtemiyManchinskaia MariiaAlye parusa(Rosja)
16Dorov AminShyrshkova KaterynaAllure(Ukraina)
17Gorobets DmytriyKrisko UlianaUSPIH(Ukraina)
17Korniotis MarcusWilk ZosiaNice&Easy(Wielka Brytania)
19Liashenko TymofiiKiselova MariiaStardance(Ukraina)
20Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY
21Ivan PopelyukDariya MuryzinaDinamo-Bravo(Ukraina)
21Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
23Rodin DanyloPetrenko KhrystynaDinamo-Bravo(Ukraina)
24Markouski AliakseiHorda LizavetaiDance(Białoruś)
25Kozliuk EvgenGrankina TetianaImperia(Ukraina)
26KAINARA MYKHAILOSYNYTSYNA YELYZAVETAVIVAT(Ukraina)
26Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC
28Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
29Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero(Ukraina)
30Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA
31Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA
32Rybkin MaksymMARKIV ZLATADUSSH(Ukraina)
33Khomchyk ZaharKhaladzinskaya MaryiaiDance(Białoruś)
34Senchenko IvanTronko MariiaALFA(Ukraina)
35Ratje Mads-EmilChristensen IsabellaAarhus Sportsdans(Dania)
1Pishyi MykytaSavchuk OleksandraMaximum/ Dance Innovation Team(Ukraina)
2Scerri De Carlo KeaneBrennan PoppyNICE N EASY(Wielka Brytania)
3Tiupa IvanKolesnik AnnaStardance(Ukraina)
4Vygovskyi NazarBesedina PolinaStardance(Ukraina)
5Kovalov SaveliiKrasnozhon YaroslavaMaximum Inter-dance(Ukraina)
6Shchukin YaugeniKhaladzinskaya AnnaiDance(Białoruś)
7Tataryn NazarDanyltsiv SofiiaKarmen(Ukraina)
8Holmes Evan JackCrane-Morris LiliDance crazy(Wielka Brytania)
9Honcharuk ArturMykhailenko MariiaAlta(Ukraina)
10Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
11Adizov DanielPogorielova SofiiaPROART(Ukraina)
12Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP
12Zheliezkin NikitaMartinova KaterinaUSPIH(Ukraina)
14Murashkin DaniilBloha NikaSMAFT(Ukraina)
15Vasilev IliaKhoba ElizavetaAlye parusa(Rosja)
16Rud MaksymBazarnyk TetianaImperia(Ukraina)
17Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
18Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA
19Oponyshev ArtemShveda AlisaImperia(Ukraina)
19Shegda RomanShulzhuk SofiiaStudio JustDance(Ukraina)
19Krestynkov AndriiSkripnichuk LiudmylaDanceLife(Ukraina)
19Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE
23Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION
24Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS
24Kasilin StepanChekmaz KaterynaPROART(Ukraina)
26Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
27Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB
28Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM
29Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP
30Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT
30Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
32Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
33Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART
34Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART
1Shchukin YaugeniKhaladzinskaya AnnaiDance(Białoruś)
2Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond(Ukraina)
3Lebedko YevheniiDerkach AdelinaLegenda-Prem'ier(Ukraina)
4Daniil GorobetcKuzmich EvelinaUSPIH(Ukraina)
5Rud MaksymBazarnyk TetianaImperia(Ukraina)
6Brovko MarkKononchuk DianaUnison(Ukraina)
7Kashchuk MatsveiBarabolkina KatsiarynaiDance(Białoruś)
8Khomchyk IhnatKuprevich VeraiDance(Białoruś)
9Bokatov MarkKorzhenko MaiiaLisabond(Ukraina)
10CHEPURZHYNSKYI OLEKSANDRLYZKO DARIAUkraina
11Hostry AntonVirozub LidiiaPROART(Ukraina)
12Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT
13FISIUK MAKSYMCHERNYSHENKO VERONIKAUkraina
13Shcherbak MykhailoSereda TaisiiaSMAFT(Ukraina)
15Putiata TimurZhuravlova NadiiaPROART(Ukraina)
16Kavtseniuk OleksandrKavtseniuk AnnaDanceLife(Ukraina)
17Avershyn TykhonChorba DaniellaImperia(Ukraina)
18Yanovich TimurOgon SofiyaUSPIH(Ukraina)
19Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA
20Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA
1Sinardi SalvatoreKharchenko ViktoriaItalia(Włochy)
2Tymoshenko DaniilVursalova VladaShans(Stany Zjednoczone)
3Kazakov DenysKowalczyk JuliaCANTINERO
4CHECHKIN DMITRYDUBCHAK DARIADance Club-SSSR(Russia)
5Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB
6Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaKTT DUET
7Giraldi SimoneFabrizi AliceWorld Dance Accademy (Massimiliano Sodini)(Włochy)
7Priori CristianLoginova DashaDance Art Studio(Włochy)
9Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA
10Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET
11Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
12Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA
13Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
14Savchenko OleksandrTiukntia DariaNathnennya(Ukraina)
15Olarescu Stas. MarketaLondon
16Maksimov MaksimDzuba MargaritaS_S_S_R(Rosja)
17Ivasenko OleksiiShevchenko DariaDance Center(Ukraina)
18Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES
18Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaKTT DUET
18Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA
21Ragnarsson BjörnBjörnsdóttir BirgittaDansfélagið Bíldshöfði(Islandia)
22Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA
23Główka TomaszToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA
24Treu CaseyTreu Kayci(USA)
25Spychalski MateuszSzafraniec PaulinaIGLICA
26Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER
26Parik VilemSigutova JanaTK Orel Telnice(Czechy)
26Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
29Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA
29Stroin ArturLitvinenko ElizavetaMODERN
29Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER
32Roman HopaitsaJuliya KirichenkoDance Center(Ukraina)
32Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA
34Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA
35Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE
35Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
35Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA
35Telpukhovskiy DanilaPszczoła NataliaAKADEMIA TAŃCA
39Shtympura NazariiKuzmich OleksandraBolero(Ukraina)
40Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA
41Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA
42Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA
3Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER
4KRAVCHUK DANYLOMarchenko AnastasiiaMaximum(Ukraina)
5Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES
6Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK
7Śledź KarolPaprota Paulina EwaKTT DUET
8Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA
8Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
8Zagurskas JustasMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
11Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM
11Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
13Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
14Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA
15Cockram DavidWard RosieNice ‘n’ Easy(Wielka Brytania)
16Honcharenko NazariiTuzova MarynaMaximum(Ukraina)
17Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
18Kalynii RomanKalynchuk NataliiaKarmen(Ukraina)
19Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA
20Gardeev IlyaKomorova DariaGrace MSU 1(Russia)
21Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
1BOYCE GLENN-RICHARDJANES CarolyNICE N EASY DANCE STUDIOS UK(Wielka Brytania)
2Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA
3Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB
4Proskurin MaksimPrusakova Sofia(Russia)
5STAS IVANBUSHYNSKA KATERYNAUkraina
6Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria(Rosja)
7USANOV OLEKSANDRSBITNIEVA ANNAUkraina
8Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK
9Ilya VolkovEkaterina StasiukSigma(Białoruś)
10Gardeev IlyaKomorova DariaGrace MSU 1(Russia)
11Petriaev AndreyProkofieva MarinaAkkord(Rosja)
12Hlamozda OlehZuieva AlinaDanc-Centr(Ukraina)
13Komarov AleksandrNikolaeva ArinaGrace MSU 1(Russia)
14Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA
15Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA
16Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM
1Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
2Zhigarev VladislavEpeykina DianaImperial dance club(Rosja)
3Dovhalov BohdanMargulis AlisaBalance dance club(Ukraina)
4Kozhevnikov VladislavMetelitsa EleonoraSSSR(Rosja)
5Proskurin MaksimPrusakova Sofia(Russia)
6Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB
7STAS IVANBUSHYNSKA KATERYNAUkraina
8Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK
9USANOV OLEKSANDRSBITNIEVA ANNAUkraina
10Mitrofanov VladimirRot-Serova TatianaAsteria(Rosja)
11Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY
12Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
13Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
14Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY
15Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
16Komarov AleksandrNikolaeva ArinaGrace MSU 1(Russia)
17Ciura MaciejTomalska MajaA+S
18Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY
19Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA
20Yarovyi VitaliiVovk MarriiaUkraina
21Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
22Skeel-Gerhardt OliverSkeel-Gerhardt SilleBAF Denmark(Dania)
23Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
2Bielichenko VasylPoluben ZlatoslavaMaximum/Interdance(Ukraina)
3Bevan MasonBadic IlincaDance crazy(Wielka Brytania)
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
5GRABCO MAXIMVERNYGORA GANNAUkraina
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
7Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB
8Diachuk LeonidGolovanova DaryaDUSSH(Ukraina)
9Apaev MaksimEvstigneeva MargaritaOptimum Dance Club
10Shchukin MikhailKot AlenaiDance(Białoruś)
11Krasnousov ArseniiNaidenova KarinaLEGENDA PREM'YER(Ukraina)
12Netreba KirillNetreba VeronikaDinamo-Bravo(Ukraina)
13Hudz MykolaSavina MariiaNo(Ukraina)
14Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM
15Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
16Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY
17Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
18Denysenko YevheniiKolesnyk YuliiaStardance(Ukraina)
18Martinov NikitaYatskova ElizavetaUSPIH(Ukraina)
20Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
20Lamaka YauheniLeshkevich IrinaiDance(Białoruś)
22Lastovskyi DmytroYEVYCH OLHABolero(Ukraina)
23GEUT MICHAILTUR KATSIARYNAiDance(Białoruś)
24Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT
25Woźniak MaciejCapar HannaASTRA
26MELNYCHENKO LEONIDTABAK ALINAUkraina
1Babko OleksiiKorzh DariaMaximum , INTER-DANCE Kyiv(Ukraina)
2Afonin DanyloShamych KseniiaAlta(Ukraina)
3Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL
4Zazybov IvanKiianenko AnastasiiaImperia(Ukraina)
5Shudrak AndriiGospodarenko AnnaStar Dance(Ukraina)
6KHALTURIN ARSENIIVAILENKO HANNALEGENDA PREM'YER(Ukraina)
7PARKHOMENKO NIKITAIARMOLIUK OlEKSANDRAMAXIMUM_INTER-DANCE(Ukraina)
7Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP
9Onofriichuk MaksymMykolenko AnnaBalance dance club(Ukraina)
10Haniuk VladyslavHaluzynska PolinaBalance dance club(Ukraina)
11Liashenko TymofiiKiselova MariiaStardance(Ukraina)
12Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY
13Storey NathanSmrogo OliwiaNice&Easy(Wielka Brytania)
14Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
14Bilous BohdanOlianishena YuliiaStardance(Ukraina)
16Markouski AliakseiHorda LizavetaiDance(Białoruś)
17Gorobets DmytriyKrisko UlianaUSPIH(Ukraina)
18Rodin DanyloPetrenko KhrystynaDinamo-Bravo(Ukraina)
19Ivan PopelyukDariya MuryzinaDinamo-Bravo(Ukraina)
20Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA
21Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
22Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero(Ukraina)
23Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC
24Khomchyk ZaharKhaladzinskaya MaryiaiDance(Białoruś)
25Rybkin MaksymMARKIV ZLATADUSSH(Ukraina)
26Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
27Ratje Mads-EmilChristensen IsabellaAarhus Sportsdans(Dania)
1Voskalo LubomyrTsekit SolomiiaStudio JustDance(Ukraina)
2Pishyi MykytaSavchuk OleksandraMaximum(Ukraina)
3Scerri De Carlo KeaneBrennan PoppyNICE N EASY(Wielka Brytania)
4Bielievtsov StepanPanchenko MariannaLegenda-Priemer(Ukraina)
5Kovalov SaveliiKrasnozhon YaroslavaMaximum(Ukraina)
6Vygovskyi NazarBesedina PolinaStardance(Ukraina)
7Tiupa IvanKolesnik AnnaStardance(Ukraina)
8Holmes Evan JackCrane-Morris LiliDance crazy(Wielka Brytania)
9Shchukin YaugeniKhaladzinskaya AnnaiDance(Białoruś)
10Tataryn NazarDanyltsiv SofiiaKarmen(Ukraina)
11Oponyshev ArtemShveda AlisaImperia(Ukraina)
12Honcharuk ArturMykhailenko MariiaAlta(Ukraina)
13Kuvardin MaximMaksakova Anna(Russia)
13Rud MaksymBazarnik TetianaImperia(Ukraina)
15Shegda RomanShulzhuk SofiiaStudio JustDance(Ukraina)
15Vasilev IliaKhoba ElizavetaAlye parusa(Rosja)
17Adizov DanielPogorielova SofiiaPROART(Ukraina)
18Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP
19Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT
20Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
20Krestynkov AndriiSkripnichuk LiudmylaDanceLife(Ukraina)
20Zheliezkin NikitaMartinova KaterinaUSPIH(Ukraina)
23Latkovskyi RomanKashchenko NikolDanceLife(Ukraina)
24Kasilin StepanChekmaz KaterynaPROART(Ukraina)
24Murashkin DaniilBloha NikaSMAFT(Ukraina)
26Khomchyk IhnatKuprevich VeraiDance(Białoruś)
27Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
27Brykin OleksiyYavodchak MariiaDUSSH(Ukraina)
27Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM
30Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA
31Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION
32Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
33Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
34Kashchuk MatsveiBarabolkina KatsiarynaiDance(Białoruś)
35Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
36SLAVINSKYI ILLIARENHACH DARIAUkraina
1Pishyi MykytaSavchuk OleksandraMaximum(Ukraina)
2Tiupa IvanKolesnik AnnaStardance(Ukraina)
3Scerri De Carlo KeaneBrennan PoppyNICE N EASY(Wielka Brytania)
4Vygovskyi NazarBesedina PolinaStardance(Ukraina)
5Tataryn NazarDanyltsiv SofiiaKarmen(Ukraina)
6Kovalov SaveliiKrasnozhon YaroslavaMaximum(Ukraina)
7Holmes Evan JackCrane-Morris LiliNICE N EASY(Wielka Brytania)
8Shchukin YaugeniKhaladzinskaya AnnaiDance(Białoruś)
9Honcharuk ArturMykhailenko MariiaAlta(Ukraina)
10Zheliezkin NikitaMartinova KaterinaUSPIH(Ukraina)
11Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY
12Murashkin DaniilBloha NikaSMAFT(Ukraina)
13Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP
14Kuvardin MaximMaksakova Anna(Russia)
15Adizov DanielPogorielova SofiiaPROART(Ukraina)
16Vasilev IliaKhoba ElizavetaAlye parusa(Rosja)
17Brykin OleksiyYavodchak MariiaDUSSH(Ukraina)
18Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION
18Krestynkov AndriiSkripnichuk LiudmylaDanceLife(Ukraina)
20Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY
20Senchenko IvanTronko MariiaALFA(Ukraina)
20Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
23Kashchuk MatsveiBarabolkina KatsiarynaiDance(Białoruś)
23Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA
25Khomchyk IhnatKuprevich VeraiDance(Białoruś)
26Oponyshev ArtemShveda AlisaImperia(Ukraina)
27Kasilin StepanChekmaz KaterynaPROART(Ukraina)
28Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA
29Shegda RomanShulzhuk SofiiaStudio JustDance(Ukraina)
30Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
1Shchukin YaugeniKhaladzinskaya AnnaiDance(Białoruś)
2Lebedko YevheniiDerkach AdelinaLegenda-Prem'ier(Ukraina)
3Rud MaksymBazarnik TetianaImperia(Ukraina)
4Smekalkin IvanBondaryeva IvannaNo(Ukraina)
5Daniil GorobetcKuzmich EvelinaUSPIH(Ukraina)
6Brovko MarkKononchuk DianaUnison(Ukraina)
7Versta AndriyKlymkiv KamilaEmpire(Ukraina)
8Farion DmytroKachmar AnastasiiaStudio JustDance(Ukraina)
9Bokatov MarkKorzhenko MaiiaLisabond(Ukraina)
10Khomchyk IhnatKuprevich VeraiDance(Białoruś)
11Avershyn TykhonChorba DaniellaImperia(Ukraina)
11Hostry AntonVirozub LidiiaPROART(Ukraina)
13Yanovich TimurOgon SofiyaUSPIH(Ukraina)
13CHEPURZHYNSKYI OLEKSANDRLYZKO DARIAUkraina
13FISIUK MAKSYMCHERNYSHENKO VERONICAUkraina
16Kashchuk MatsveiBarabolkina KatsiarynaiDance(Białoruś)
16Shcherbak MykhailoSereda TaisiiaSMAFT(Ukraina)
18Kavtseniuk OleksandrKavtseniuk AnnaDanceLife(Ukraina)
19Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT
20Putiata TimurZhuravlova NadiiaPROART(Ukraina)
21Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA
1Shchukin YaugeniKhaladzinskaya AnnaiDance(Białoruś)
2Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond(Ukraina)
3Brovko MarkKononchuk DianaUnison(Ukraina)
4Kashchuk MatsveiBarabolkina KatsiarynaiDance(Białoruś)
5Daniil GorobetcKuzmich EvelinaUSPIH(Ukraina)
6Lebedko YevheniiDerkach AdelinaLegenda-Prem'ier(Ukraina)
7CHEPURZHYNSKYI OLEKSANDRLYZKO DARIAUkraina
8Rud MaksymBazarnik TetianaImperia(Ukraina)
9Bokatov MarkKorzhenko MaiiaLisabond(Ukraina)
10Khomchyk IhnatKuprevich VeraiDance(Białoruś)
11Putiata TimurZhuravlova NadiiaPROART(Ukraina)
12Hostry AntonVirozub LidiiaPROART(Ukraina)
13Shcherbak MykhailoSereda TaisiiaSMAFT(Ukraina)
14Versta AndriyKlymkiv KamilaEmpire(Ukraina)
14Yanovich TimurOgon SofiyaUSPIH(Ukraina)
16Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA
17FISIUK MAKSYMCHERNYSHENKO VERONICAUkraina
17Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT
19Avershyn TykhonChorba DaniellaImperia(Ukraina)
19Kavtseniuk OleksandrKavtseniuk AnnaDanceLife(Ukraina)
1Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCentrum Trójmiasto
2Kazakov DenysKowalczyk JuliaCANTINERO
3Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB
4Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB
5Viacheslav KotovJedwabna WeronikaArena Dance Club - Evgeny Smagin i Polina Kazachenko(Rosja)
6Jeleń ErnestFaber AgataLIDER
7Giraldi SimoneFabrizi AliceItaly
8Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL
9Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK
10Goryshev BorisKovalevskaya KristinaGolden Step(Rosja)
11Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
12Sobala MateuszKopiec HannaTHE BEST
13Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto
14Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES
15Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA
16Telpukhovskiy DanilaPszczoła NataliaAKADEMIA TAŃCA
16Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER
18Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM
18Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB
18Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA
21Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi
21Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA
23Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM
24Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL
25Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER
25Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA
27Mandlík PavelJohanessova SarahMarendi
28Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA
29Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE
30Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA
31Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
2Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
3Goryshev BorisKovalevskaya KristinaGolden Step(Rosja)
4Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA
5Ujczak PawełKorpak EwaIGLICA
6Mandlík PavelJohanessova SarahMarendi
7Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA
8CHEPURIN ANDRIIHRYHORENKO YULIIAIMAGE-DANCE(Ukraina)
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES
2Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
3Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES
4Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB
5Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK
6Mielczarek AdrianMartyniec AnastazjaSUKCES
7Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB
8Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES
9Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
10Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES
11Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM
12ORLOV DENYSKUTSENKO ALISAIMAGE-DANCE(Ukraina)
13POTSELUIKO YEVGENIIYURIEVA ANZHELIKAIMAGE-DANCE(Ukraina)
14Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE
15CHEPURIN ANDRIIHRYHORENKO YULIIAIMAGE-DANCE(Ukraina)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
2Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
3Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
4Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA
5Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
6Medunytsya ZakharGordiyenko KateryinaM-Studio(Ukraina)
7ORLOV DENYSKUTSENKO ALISAIMAGE-DANCE(Ukraina)
7Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB
9Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM
10Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
11POTSELUIKO YEVGENIIYURIEVA ANZHELIKAIMAGE-DANCE(Ukraina)
12Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia(Izrael)
13Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE
14Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM
15Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL
2Shevtsov AlexKiyko PolinaUkrDanceTeam(Ukraina)
3Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
4Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES
5Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM
6Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA
7Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM
8Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
9Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS
10Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA
11Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA
12Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
13Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM
14Woźniak MaciejCapar HannaASTRA
15Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA
1Taylor KyleSkierska IzabelaAnglia
2Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
3Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA
4Yujie TangYanzhen ZhuChiny
5Yefremchenkov AndrewSiabro AnastasiaMaximum(Ukraina)
6Aleksieiev BohdanKaras OlesiaMaximum(Ukraina)
8Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA
9Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA
9Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA
11Beshkenadze TymurVolynets AnastasiiaMaximum(Ukraina)
12Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK
13Hand OliverLysytsyna AnastasiiaMaxim(Ukraina)
14Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES
15Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA
16Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE
17Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK
18Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO
19Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
19Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA
19Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK
1Aleksieiev BohdanKaras OlesiaMaximum(Ukraina)
2Beshkenadze TymurVolynets AnastasiiaMaximum(Ukraina)
3Xin XuYungi WenChiny
4KRAVCHUK DANYLOALIEKSIEIEVA ANNAMaximum(Ukraina)
5Skorniakov AlexandrLavrinenko AgniyaMaximum(Ukraina)
6Hand OliverLysytsyna AnastasiiaMaxim(Ukraina)
7Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
8Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa
9Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA
10Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO
10Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
12Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
13Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria(Rosja)
14Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS
15Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL
16Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
16Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA
17Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES
1KRAVCHUK DANYLOALIEKSIEIEVA ANNAMaximum(Ukraina)
2Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA
3Skorniakov AlexandrLavrinenko AgniyaMaximum(Ukraina)
4Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA
5Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
6Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa
7Martynenko OlegSemochko KristiMaximum(Ukraina)
8Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA(Rosja)
9Logachev ArtemKovalchuk ViktoriiaMaximum(Ukraina)
10Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria(Rosja)
11Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA
12Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES
13Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS
14Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
2Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA(Rosja)
3Apaev MaksimEvstigneeva MargaritaOptimum Dance Club
4Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
5Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB
6Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES
7Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET
8Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
9Gędłek JakubJaworek MariaArtDance
10Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO
1Shevtsov AlexKiyko PolinaUkrDanceTeam(Ukraina)
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance
3Shchochka RomanRozhkova ZlataMy style(Ukraina)
4Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
5Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM
6Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
7Mordka DawidBober IgaJUST DANCE
8Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA
9Gembara KonradWargala JessicaGRACJA
1Pishyi MykytaBentsa SofiiaMaximum(Ukraina)
2Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
2Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
1Petar DaskalovJames ZiaMatico(Anglia)
2Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCentrum Trójmiasto
3Patrushev AndreyBraluyk EkatrinaImperial dance club(Rosja)
4Yao TangXin HuangChiny
5Kopczyński AdrianMikołajewska EwelinaPOLISH CLUB
6Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA
7Swětík FilipKaczmarek AnnaMarendi
8Kaskin NikolaiPerina SvetlanaImperial dance club(Rosja)
9Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
9Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA
11Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET
12Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
13Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB
14Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA
15Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT
15Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL
17Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK
17Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK
17Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK
20Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK
1Yihang HuangLuyao ChenChiny
2Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM
3Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
4Kaskin NikolaiPerina SvetlanaImperial dance club(Rosja)
5Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL
6Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria(Rosja)
7Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL
8Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO
9Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL
10Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO
11Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK
1Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM
2Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA
3Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL
4Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA(Rosja)
5Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria(Rosja)
6Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA
7Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA
7Mandlik PavelJohanesova SarahMerendi(TK Czechy)
9Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS
10Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO
11Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa
11Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS
13Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL
14Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE
15Gilek AdamMróz EmiliaASTRA
1Wendi YuShigi XuChiny
2Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA(Rosja)
3Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
4Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB
5Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
6Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES
7Apaev MaksimEvstigneeva MargaritaOptimum Dance Club
7Pygovych AndryiAtamanyuk ElyzavetaImperial Dance Studio(Ukraina)
10Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC
11Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET
12Gędłek JakubJaworek MariaArtDance
12Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT
1Shevtsov AlexKiyko PolinaUkrDanceTeam(Ukraina)
2Pygovych AndryiAtamanyuk ElyzavetaImperial Dance Studio(Ukraina)
3Shchochka RomanRozhkova ZlataMy style(Ukraina)
4Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
5Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE
6Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM
7Janus JakubPielka WeronikaPERFECT
8Gembara KonradWargala JessicaGRACJA
1Bentsa SofiiaPishyi MykytaDance Innovation Team(Ukraina)
2Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA
3Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO
4Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA
2Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO
4Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
5Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca
1Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCentrum Trójmiasto
2Porozov AleksandrSokolova Arinabailand
3Kopczyński AdrianMikołajewska EwelinaPOLISH CLUB
4Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB
5Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB
6Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB
7Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA
8Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB
8Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL
10Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
10Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB
12Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA
13Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaDANCELOOK
13Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
15Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL
16Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE
17Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER
18Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA
18Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK
20Michalak DawidKaspruk MyroslavaZAMEK
21Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
22Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES
22Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi
24Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM
25Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
26Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA
27Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM
28Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO
29Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB
29Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA
31Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE
31Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA
33Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA
34Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE
34Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM
36Kozub MichalBogaczová TerezaMarendi
37Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA
38Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA
38Piskač MichalBartošová MagdalenaMarendi
40Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA
40Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM
42Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof
43Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA
43Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
43Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK
46Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
2Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL
3Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER
4Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
5Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi
6Mandlík PavelJohanesová SáraMarendi
7Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE
8Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO
8Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO
10Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA
11Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
2Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA
4Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET
5Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES
6Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO
7Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO
8Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES
9Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa
9Mandlík PavelJohanesová SáraMarendi
9Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB
12Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF
13Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES
14Ciura MaciejTomalska MajaA+S
15Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO
16Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
17Martin JakubPluskota OlgaASTRA
18Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO
1Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB
2Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
3Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES
4Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB
5Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK
6Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
7Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES
8Poceluyko YevgeniyYurieva AnzhelikaImage Dance Club(Ukraina)
9Kowalczyk Mateusz ArturStefaniak ZofiaESTYMA
10Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB
11Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA
12Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
13Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS
14Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM
15Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM
16Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC
17Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
2Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS
3Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM
4Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
5Poceluyko YevgeniyYurieva AnzhelikaImage Dance Club(Ukraina)
6Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA
7Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA
1Haluzan DamirMashchyts Anna(Slovenia)
2Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCentrum Trójmiasto
3Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB
4Gunnarsson Petur FannarOddr Polina(Iceland)
5Kazakov DenysKowalczyk JuliaCANTINERO
6Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB
7Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA
8Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB
9Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof
10Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB
11Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA
12Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA
13Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
14Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL
15Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA
16Główka TomaszJureczko MartaAKADEMIA TAŃCA
17Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT
18Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
18Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL
20Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER
21Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM
22Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA
23Voronin KonstantinZawadzka EwelinaDANCECLUB
24Michalak DawidKaspruk MyroslavaZAMEK
24Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaKTT DUET
26Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA
27Gaigl OskarHof SandraBerlin
28Yuriev AlekseyYurieva ViktoriaImage Dance Club(Ukraina)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL
3Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA
4Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK
5Ovchinnikov AleksandrDudek EwaDANCELOOK
6Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
7Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA
8Pavlov ValeriyPavlova NataliaIDF(Włochy)
9Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA
10Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK
11Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE
12Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK
13Jonsson ThorkellPhillips India(England)
14Baryczka KrystianKorzycka AnnaPOLISH CLUB
15Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
2Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM
3Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL
4Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
5Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA
6Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB
7Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO
8Gaigl OskarHof SandraBerlin
9Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB
10Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA
11Oseychuk MaksimShynher AnnaPrestige
1Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA
2Śledź KarolOlbińska MajaLATINA
3Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
4Baryczka KrystianKorzycka AnnaPOLISH CLUB
5Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA
6Sokołowski JanHedder JuliaASTRA
7Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA
8Czachor MichałWieczorek WiktoriaRYTM
9Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS
10Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA
11Oseychuk MaksimShynher AnnaPrestige
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
2Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM
3Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES
4Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET
5Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB
6Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES
7Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO
8Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA
9Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES
10Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA
10Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa
12Baron NikitaPetrashenko KristinaLatin Star Dance(Niemcy)
13Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE
14Maier ArturVassiliu JessicaLatin Star Dance Berlin(Niemcy)
15Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA
16Sokołowski JanHedder JuliaASTRA
17Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
18Bociański KacperKończyńska WiktoriaDANCECLUB
19Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
20Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA
21Gilek AdamMróz EmiliaASTRA
22Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA
1Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA
2Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM
3Śledź KarolOlbińska MajaLATINA
4Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA
5Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
6Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa
7Sokołowski JanHedder JuliaASTRA
8Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET
8Zawierucha BorysMach MartynaRYTM
10Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA
11Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA
12Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA
13Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA
14Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM
15Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
16Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA
17Lewandowski JakubKalinowska JuliaDANCECLUB
18Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS
19Gilek AdamMróz EmiliaASTRA
1Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB
2Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
3Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES
4Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB
5Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
6Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK
7Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES
8Sopoćko DominikKowal MałgorzataPOLISH CLUB
9Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
10Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
10Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB
12Birst MarkUciteli MichelleLatin Star Dance Berlin(Niemcy)
13Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA
14Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
15Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS
16Maier ArturVassiliu JessicaLatin Star Dance Berlin(Niemcy)
17Baron NikitaPetrashenko KristinaLatin Star Dance(Niemcy)
18Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE
1Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
3Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
4Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB
5Kowalczyk Mateusz ArturStefaniak ZofiaESTYMA
6Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET
7Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
8Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA
9Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
10Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
11Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK
12Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS
13Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB
14KONDRATUK VLADISLAVMETELSKAt SOFIYIATroyanda
15Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE
16Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
2Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES
3Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
5Birst MarkUciteli MichelleLatin Star Dance Berlin(Niemcy)
6Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
7Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
8Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM
9Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA
10Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE
11Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE
12Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA
13Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
2Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
4Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
5Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
6Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM
7Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA
8Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA
9Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
10Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY
2Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
3Hudovich MaksimFilipovich YanaSpatkanne
4Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS
5Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA
6Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS
7Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
8Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS
9CEMBALYUK DMITROABRAMCHUK ANASTASIYATroyanda
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS
2Hudovich MaksimFilipovich YanaSpatkanne
3Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY
4Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA
5Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS
6Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA
7Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS
7Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
9CEMBALYUK DMITROABRAMCHUK ANASTASIYATroyanda
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA
2Bialko IvanPozina AlisaSpatkanne
3Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB
4Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK
5Barouski IgnatKopach KiraSpatkanne
6Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO
7Okarski DamianZwierz MałgorzataROYAL DANCE
1Jeleń ErnestKaplii AnnaLIDER
2Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET
3Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB
4Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB
6Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB
7Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof
8Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET
9Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB
10Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA
11Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA
12Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaKTT DUET
13Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE
14Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi
15Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
15Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaSzk. Tańca Gutovskyi
17Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi
18Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER
19Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB
20Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE
21Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA
22Kowalczyk KonradŚroda WiktoriaZORBA
22Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB
24Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM
25Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA
26Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO
27Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE
28Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaKTT DUET
29Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA
30Zając AdamŁysik AgnieszkaKTT DUET
30Kmita SebastianChwastowska JoannaSKT STYL
30Maciołka Jan PiotrHauser ZuzannaASTRA
30Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE
30Sacaneno TinoStolarska IvettaLondon
35Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA
36Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES
37Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA
37Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA
39Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA
40Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA
40Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE
42Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO
1Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL
2Frach DominikWójcicka JulkaZORBA
3Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA
4Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA
5Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi
6Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA
7Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
8Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA
9Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE
9Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK
11Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM
12Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM
13Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA
14Maciołka Jan PiotrHauser ZuzannaASTRA
15Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES
2Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM
3Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
4Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA
5Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB
6Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO
7Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA
8Mandlík PavelJohannesová SarahMarendi
9Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES
10Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO
11Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA
12Janas DawidKoza DominikaSUKCES
13Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA
14Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA
15Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE
16Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA
16Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS
16Sokołowski JanHedder JuliaASTRA
16Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA
20Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA
1Śledź KarolOlbińska MajaLATINA
2Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA
3Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA
4Sokołowski JanHedder JuliaASTRA
5Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM
6Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA
7Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS
8Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES
9Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA
9Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA
11Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA
11Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA
13Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA
14Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY
15Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA
16Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES
2Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES
3Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES
4Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES
5Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
6Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL
7Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS
8Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM
9Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB
10Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA
10Martin JakubPluskota OlgaASTRA
12Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
13Boczar KacperMeń JuliaKLASA
14Gilek AdamMróz EmiliaASTRA
14Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA
1Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA
5Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS
6Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA
7Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA
7Martin JakubPluskota OlgaASTRA
9Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES
10Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA
11Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB
12Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA
13Gilek AdamMróz EmiliaASTRA
13Kleczko JakubRomanowska OliwiaSUKCES
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
2Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
5Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM
6Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME
7Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM
8Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
9Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA
10Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY
11Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY
3Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES
4Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK
6Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA
7Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY
8Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA
9Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES
2Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR
3Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY
4Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK
1Iannaccone FerdinandoMusikhina YuliaStany Zjednoczone(USA)
2Jeleń ErnestKaplii AnnaLIDER
3Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET
5Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof
6Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET
7Kovalenko NazariyLahuta StanislavaShans
8Kirvelis MantasBruzauskaite LauraSiluetas-Spindulys(Litwa)
9Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA
10Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB
11Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA
12Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA
13Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi
14Ahvanian SerhiiMazhova DariaDonetsk(Ukraina)
14Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO
16Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER
16Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB
19Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaSzk. Tańca Gutovskyi
20Dudyak HryhoriyPechonkina YuliiaDance Centre(Ukraina)
21Morrissey DarrenZaniewska KlaudiaEngland
22Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER
22Kowalczyk KonradŚroda WiktoriaZORBA
24Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE
25Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB
26Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO
26Muchnik DmitryKonikov SaritBravo(Izrael)
28Isaev OleksandrNovikova OlgaUnison(Ukraina)
29Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE
29Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA
31Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE
32Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO
33Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA
34Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE
35Sacaneno TinoStolarska IvettaEngland
36Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA
36Isaacs RomaineStixova LenkaUSA(Stany Zjednoczone)
38Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET
2Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL
3Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA
4boldysh egorgranath juliaLondyn(Wielka Brytania)
5Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB
6Lutskyi VladyslavGolub OlesiaDance Insight(Ukraina)
7Kucharczyk KamilSemenova PolinaKTT DUET
8Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI
9Zabolotnii BohdanTatsii StefaniiaKiev(Ukraina)
10Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA
11Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi
12Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL
13Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE
13Melaas KristofferBrandstadmoen MetteNorway(Norwegia)
15Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK
16Stempka KewinPawlak MajaIMPULS
17Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataBLUE CLASSIC
18Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec
19Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS
19Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA
21Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE
22Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA
23Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM
23Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE
25Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA
25Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM
27BUTGENBACH GuyHUIZER MirjamRWB (Danzsportclub Rout-Wäiss-Blo Lëtzebuerg)(Luksemburg)
1Kovalenko NazariyLahuta StanislavaShans
2Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER
3Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB
4Ahvanian SerhiiMazhova DariaDonetsk(Ukraina)
5Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA
6Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA
7Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT