!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016 (FTS)
BYDGOSZCZ
Filtruj:
Kategorie:



























1Lipowski JakubMelin NikolinaKTT DUET Dorośli OPEN LA
2Tekiela PawełKonstantinova AlexandraCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
3Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
4Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM Dorośli OPEN LA
5Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA
6Sypień Michał MaciejMusielak MarikaAMBER Dorośli OPEN LA
7Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA
8Chrzan Adrian KamilKowalska DominikaUKS TEMPO Dorośli OPEN LA
9Antkowiak JacekKorytowska WiktoriaDANCE CENTER Dorośli OPEN LA
10Kosiński ŁukaszKłopotowska MagdalenaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
11Kaźmierczak SławomirDrozd Wiktoria IzabelaAKTT Dorośli OPEN LA
12Jacek AdamZielińska PaulinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN LA
13Michalski KordianNowacka KlaudiaUKS DANCE ACADEMY Dorośli OPEN LA
14Bawoł MichałBorek DariaUKS TEMPO Dorośli OPEN LA
1Kozów DawidKozów KarolinaOLIMP SPORT Dorośli OPEN ST
2Baran Maciej DamianGrabowska KlaudiaELITA Dorośli OPEN ST
3Myszak ŁukaszPeszko KamilaOLIMP SPORT Dorośli OPEN ST
4Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaClassic Dance Sport Dorośli OPEN ST
5Grzebiela RafałOwczarek IzabelaPM Dorośli OPEN ST
1Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM 16-20 OPEN LA
2Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-20 OPEN LA
3Ludkiewicz Przemysław ArturOżga KatarzynaPERFECT DANCE 16-20 OPEN LA
4Kaźmierczak SławomirDrozd Wiktoria IzabelaAKTT 16-20 OPEN LA
5Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN LA
1Kozów DawidKozów KarolinaOLIMP SPORT 16-20 OPEN ST
2Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-20 OPEN ST
3Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN ST
1Kassin MichałTyszkiewicz MariannaBLACK DANCE 16-18 B LA
2Włodarczak KasperKarkosik PaulinaUKS TEMPO 16-18 B LA
3Szczepaniak Marcin DanielBatyra KatarzynaFEELING 16-18 B LA
4Michalski KordianNowacka KlaudiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
5Bawoł MichałBorek DariaUKS TEMPO 16-18 B LA
6Laskowski FilipCieślak Julia TeresaDANCE CENTER 16-18 B LA
7Pietrzak RadosławKowalska PaulinaFEELING 16-18 B LA
8Janas AdamWalo MonikaFEELING 16-18 B LA
9Piskorski FabianDargacz AgataDANCE FLOW 16-18 B LA
1Laskowski FilipCieślak Julia TeresaDANCE CENTER 16-18 B ST
2Rodo PiotrPreś MałgorzataKTT DUET 16-18 B ST
3Ptak DanielCieślak Weronika AgnieszkaDANCE CENTER 16-18 B ST
4Harbart BartłomiejSzczupakowska LidiaTKS DANCE&DANCE 16-18 B ST
5Ludkiewicz Przemysław ArturOżga KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B ST
6Fajok SzymonFurman AleksandraESCUDO 16-18 B ST
1Babik AdamJanus SusannaDANCE CENTER 16-18 C LA
2Marczak Adam KrzysztofKsiążkiewicz JuliaAKTT 16-18 C LA
3Ptak DanielCieślak Weronika AgnieszkaDANCE CENTER 16-18 C LA
4Hesler DawidStrojna AnnaCREATIVE DANCE 16-18 C LA
5Romanowski AdamSłupska MonikaTKS DANCE&DANCE 16-18 C LA
6Talarek KrystianBendykowska MariaSKT Fabryka Tanca 16-18 C LA
7Żelazny MarcinSzpaczyńska DominikaPROGRESS 16-18 C LA
1Pietrzak RadosławKowalska PaulinaFEELING 16-18 C ST
2Talarek KrystianBendykowska MariaSKT Fabryka Tanca 16-18 C ST
3Ożarowski BartoszPodsiad MartaAT SMOOTH 16-18 C ST
4Hesler DawidStrojna AnnaCREATIVE DANCE 16-18 C ST
5Piskorski FabianDargacz AgataDANCE FLOW 16-18 C ST
6Romanowski AdamSłupska MonikaTKS DANCE&DANCE 16-18 C ST
7Marczak Adam KrzysztofKsiążkiewicz JuliaAKTT 16-18 C ST
7Żelazny MarcinSzpaczyńska DominikaPROGRESS 16-18 C ST
9Siedlecki KrzysztofŚwieżyńska EwaAS 16-18 C ST
1Jerka Dawid KamilKończal NataliaST Kreacji Tańca 16-18 D LA
2Radzikowski PawełRejmisz AnnaDANCE CENTER 16-18 D LA
3Siedlecki KrzysztofŚwieżyńska EwaAS 16-18 D LA
4Sojka ŁukaszSzramke WiktoriaIMPULS SCK 16-18 D LA
5Kurkiewicz MariuszSkrzypczak AleksandraStakato 16-18 D LA
6Kulig GrzegorzNowicka SandraESCUDO 16-18 D LA
7Wróbel TomaszHirniak DominikaAMBER 16-18 D LA
8Żak JanPrzybyszewska JuliaST PYRAS 16-18 D LA
9Żemajtis JakubSroka JuliaStakato 16-18 D LA
10Lubiński FilipWildman DanielaStakato 16-18 D LA
1Ławecki KonradSzałęga KamilaST Magic 16-18 D ST
2Wróbel TomaszHirniak DominikaAMBER 16-18 D ST
3Siedlecki KrzysztofŚwieżyńska EwaAS 16-18 D ST
4Kurkiewicz MariuszSkrzypczak AleksandraStakato 16-18 D ST
5Jerka Dawid KamilKończal NataliaST Kreacji Tańca 16-18 D ST
6Kulig GrzegorzNowicka SandraESCUDO 16-18 D ST
7Żemajtis JakubSroka JuliaStakato 16-18 D ST
8Radzikowski PawełRejmisz AnnaDANCE CENTER 16-18 D ST
9Lubiński FilipWildman DanielaStakato 16-18 D ST
9Żak JanPrzybyszewska JuliaST PYRAS 16-18 D ST
11Sojka ŁukaszSzramke WiktoriaIMPULS SCK 16-18 D ST
1Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA 14-15 C LA
2Zając Daniel MichałKlimczak MariaDANCE CENTER 14-15 C LA
3Iwicki JakubStępniewska AleksandraTKS DANCE&DANCE 14-15 C LA
4Szczepański JanRomanowska MajaTKS DANCE&DANCE 14-15 C LA
5Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA 14-15 C LA
6Krzysztofiak MateuszBorysławska WiktoriaISKRA 14-15 C LA
7Filus HubertMyślińska MartaST PYRAS 14-15 C LA
8Wanczura JakubLazoryk WeronikaSKT Fabryka Tanca 14-15 C LA
1Wawrzonkowski ErnestLipok IzabelaOLIMP SPORT 14-15 C ST
2Zając Daniel MichałKlimczak MariaDANCE CENTER 14-15 C ST
3Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 14-15 C ST
4Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA 14-15 C ST
5Szumczyk PrzemysławLewandowska MartaAS 14-15 C ST
6Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA 14-15 C ST
7Krzysztofiak MateuszBorysławska WiktoriaISKRA 14-15 C ST
8Biernacki DominikJendraszak WeronikaTKS DANCE&DANCE 14-15 C ST
9Filus HubertMyślińska MartaST PYRAS 14-15 C ST
10Semrau AdamMarczak JuliaUKS Bailamos 14-15 C ST
1Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA 14-15 D LA
2Gosławski-Żeligowski MieszkoCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM 14-15 D LA
3Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER 14-15 D LA
4Derdziński GrzegorzWilkowska PaulaPAKTAN 14-15 D LA
5Skrzypczak MarceliEich MartynaStakato 14-15 D LA
6Biernacki DominikJendraszak WeronikaTKS DANCE&DANCE 14-15 D LA
7Urban MarcelSabanovic IsabellaST Adama Borzęckiego 14-15 D LA
1Szczepański JanRomanowska MajaTKS DANCE&DANCE 14-15 D ST
2Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER 14-15 D ST
3Wanczura JakubLazoryk WeronikaSKT Fabryka Tanca 14-15 D ST
4Derdziński GrzegorzWilkowska PaulaPAKTAN 14-15 D ST
5Gosławski-Żeligowski MieszkoCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM 14-15 D ST
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 14-15 OPEN LA
2Humin AureliuszSadowska NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN LA
3Kwaśniak RobertOstęp JuliaZAMEK 14-15 OPEN LA
4Karpiński WiktorMikołajczyk OliwiaUKS TIGER TEAM 14-15 OPEN LA
5Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS 14-15 OPEN LA
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 14-15 OPEN ST
2Humin AureliuszSadowska NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN ST
3Kwaśniak RobertOstęp JuliaZAMEK 14-15 OPEN ST
4Wawrzonkowski ErnestLipok IzabelaOLIMP SPORT 14-15 OPEN ST
5Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS 14-15 OPEN ST
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorteTop Dance 12-13 C LA
2Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 12-13 C LA
3Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska NataliaAKTT 12-13 C LA
4Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos 12-13 C LA
5Sąsiadek KacperWałdoch KingaCentrum Trójmiasto 12-13 C LA
6Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos 12-13 C LA
7Pauter KonradTurska MichalinaESCUDO 12-13 C LA
8Sardyga OskarKoss Natalia JuliaKTS JANTAR 12-13 C LA
9Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 12-13 C LA
1Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos 12-13 C ST
2Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos 12-13 C ST
3Kruger AlexGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 C ST
4Sardyga OskarKoss Natalia JuliaKTS JANTAR 12-13 C ST
5Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 12-13 C ST
6Sąsiadek KacperWałdoch KingaCentrum Trójmiasto 12-13 C ST
7Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 12-13 C ST
8Pauter KonradTurska MichalinaESCUDO 12-13 C ST
9Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska NataliaAKTT 12-13 C ST
1Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorteTop Dance 12-13 D LA
2Przygocki MikołajKopterska NataliaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D LA
3Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D LA
4Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER 12-13 D LA
5Jarosz FranciszekDrzewowska LiwiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D LA
6Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 12-13 D LA
7Mondrach MichałKurzaj ZuzannaUKS Bailamos 12-13 D LA
8Kieca PiotrKiedrowska MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D LA
9Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 12-13 D LA
10Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorteTop Dance 12-13 D LA
11Wanczura ŁukaszPiasta KlaudiaUKS Bailamos 12-13 D LA
1Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 12-13 D ST
2Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 12-13 D ST
3Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D ST
4Kieca PiotrKiedrowska MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D ST
5Przygocki MikołajKopterska NataliaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D ST
6Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER 12-13 D ST
7Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 12-13 D ST
8Jarosz FranciszekDrzewowska LiwiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D ST
9Mondrach MichałKurzaj ZuzannaUKS Bailamos 12-13 D ST
9Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorteTop Dance 12-13 D ST
9Wanczura ŁukaszPiasta KlaudiaUKS Bailamos 12-13 D ST
12Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorteTop Dance 12-13 D ST
1Chabasiński ErykKamyk PaulinaUKS DANCE ACADEMY 12-13 E 8T
2Gołębiewski WiktorDomek AmeliaUKS Bailamos 12-13 E 8T
3Brunka WitoldBuława NataliaUKS Bailamos 12-13 E 8T
4Gozdal Krzysztof KacperGozdal Wiktoria WeronikaISKRA 12-13 E 8T
5Dolny AndrzejJanicka Weronika AlicjaAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 E 8T
6Bestrzyński StanisławZwierzykowska WiktoriaST Adama Borzęckiego 12-13 E 8T
7Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 12-13 E 8T
8Kosela Wojciech MaksymilianBoińska KatarzynaISKRA 12-13 E 8T
9Kula KajetanMarkowicz Roksana WeronikaDANCE CENTER 12-13 E 8T
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorteTop Dance 12-13 OPEN LA
2Bartkowski JędrzejBillings NicoleUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN LA
3Majewski Mateusz KarolKowalska NataliaUKS TIGER TEAM 12-13 OPEN LA
4Kruger AlexGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN LA
5Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 12-13 OPEN LA
6Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA 12-13 OPEN LA
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorteTop Dance 12-13 OPEN ST
2Bartkowski JędrzejBillings NicoleUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN ST
3Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA 12-13 OPEN ST
4Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 12-13 OPEN ST
1Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 10-11 D LA
2Zawadka MarekHermanowska MelaOLIMP SPORT 10-11 D LA
3Kubasiewicz BartoszSarnecka MelisaSKT Fabryka Tanca 10-11 D LA
4Grudziński JakubEjsmont GabrielaBLACK DANCE 10-11 D LA
5Najdek MikołajBiecka AmeliaISKRA 10-11 D LA
6Ciesielski MateuszBronisławska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 10-11 D LA
7Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 10-11 D LA
8Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 10-11 D LA
8Mendlik Jakub KewinWalas OliwiaISKRA 10-11 D LA
10Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE 10-11 D LA
11Sołtysiński KrystianŻydlewska WiktoriaUKS Bailamos 10-11 D LA
1Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 10-11 D ST
2Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 10-11 D ST
3Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 10-11 D ST
4Zawadka MarekHermanowska MelaOLIMP SPORT 10-11 D ST
5Grudziński JakubEjsmont GabrielaBLACK DANCE 10-11 D ST
6Sołtysiński KrystianŻydlewska WiktoriaUKS Bailamos 10-11 D ST
7Kubasiewicz BartoszSarnecka MelisaSKT Fabryka Tanca 10-11 D ST
8Ciesielski MateuszBronisławska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 10-11 D ST
9Mendlik Jakub KewinWalas OliwiaISKRA 10-11 D ST
10Najdek MikołajBiecka AmeliaISKRA 10-11 D ST
11Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE 10-11 D ST
1Ciesielski MateuszBronisławska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 10-11 E 6T
2Litke KacperFurman AgataESCUDO 10-11 E 6T
3Frankowicz OlafRadtke KlaudiaST PYRAS 10-11 E 6T
4Bielawski RochSzulęcka Iga IrenaAIDA 10-11 E 6T
5Werner FranciszekJankowiak JuliaDANCE CENTER 10-11 E 6T